Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
70W Lowryder - Klikni zde pro originální téma
Zbytek foteček focených Makrem
Doufám že se vám to líbí! piště kritiku,dotazy?!:satan:
fry
k+ mohol by si pridat aj smokereport.
Tutan
fry : vsak to jeste neni ani skoseny....
Mjr.BlasterX : cau mas to hodne dobry uz k tobe leti káčko mohl by jsi prosimte zmerit tu nejvetsi paldu ted a po ususeni??? docela by me to zajimalo jako vyska a prumer
Softly
Pěkný, taky se chystám na 70w, ale bydlim s rodičema a ty k tomu nemaj pochopení :), takže se fakt bojim toho pachu, asi budu muset pořídit nebo vyrobit pacháč.
Kdybych měl takový kytky jako ty budu rád :).
MEDICINEMAN
Mas to pekny, ale nechapu proc si tam tech kytek nedas vic? Rek bych ze by jim stacily i trochu mensi kvetinace. Teda pokud chces jet bez zastipovani jak vidim na fotkach.(ja taky je to nejlepsi, kdyz sezenes model kterej se vetvi hezky sam) Kazdopadne bych tam dal priste 4x4 kvetniky 10x10x11cm. Myslim ze i vynos by pak mohl bejt docela slusnej..
MEDICINEMAN : tohle je jen zkušební grow!lowrydera sem ještě nepěstoval a myslím že i hodně lidí tady na G ho vidí poprvé!kytek sem tam nedal více protože sem to chtěl jenom zkusit tenhle model!po tomhle growu nechám naklíčit 8x lowrydera a nechám je oprcat aby byli seeds!takže asi tak...:smoker:
Tutan :největší palda ted měří okolo 7cm!a průměr je 2-3cm
Softly :zkus pohledat po netu některé kytky tak nezápachají!ale ten pacháč bych tam určo hodil pokud se o tom rodiče nemají dozvědět!
Smokereport :určitě bude!!:jumper:
xbastardx
proste parada :crazy:. su tie paldy tvrde na dotyk? inak dalsi grow chystas oprcat vsetky samicky?
xbastardx:jo paldy sou docela tvrdé!šutr to není ale tvrdé sou! další grow nechám oprcat asi 3 kytky!:jumper::smoker:
Tutan
je to oodne dobry jesi takovadle ,,kyticka ,, hodi 7 cm paldu!!ja osobne si myslim ze 3 kytky je zbytecne moc.. nejlepe bude kdyz budes mit nakou velkou s vetvema a na naky vetvy proste dat pyl a to by si myslim docela i jako stacilo ;)
Tutan:jj já vím ale chci co nejvíce semínek! a chtěl bych to tady na G rozšířit,protože za 10 seeds se seedbanky dát 45 euro je trochu moc!:(tak proto bych chtěl co nejvíc semínek a podělit se s něma s dalšíma aby tuto skvělou kytku poznali!:)
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od Tutan
nejlepe bude kdyz budes mit nakou velkou s vetvema a na naky vetvy proste dat pyl a to by si myslim docela i jako stacilo ;)

A jak té velké z větvema asi dosáhneš?
Dr*Skunk
a ten pyl budeš mať z čoho _?
Dr*Skunk: ten pyl vezmu ze samců! ted už to opylovat nebudu! najaře jak bude pěkně tak zasadím 8x lowrydera a z toho budou 100%aspon 2 samci!budu to opylovat,teda nechám to opýlit samcem z lowrydera potom zase příští rok to zkusím opýlit něčím jiným a uvidím co z toho vznikne!:D
xbastardx
ak som dobre pochopil tam mas 8 semien lowrydera na dalsi grow?stoho pocitas ze budu dva samce a 6 samic??? inak ti to prajem z celej hlbky mojej utrapenej duse :crazy: :D aby to tak bolo. budes tie semena predavat ci len tak sirit z pasie a dobrej vole?
xbastardx:sem psal že z 8 semen budou 100% 2 samci ale s tím nepočítám takže to bude 50:50! no prodávat to nebudu nechci na tom zbohatnout!budu to měnit za jiné seeds s ostatními členy,kteří budou mít zájem!:crazy:
Takže hnojit už nebudu! budu jen zalívat 24 hodin odstátou vodou!co myslíte kdybych je ted přepnul na 24/0?? si myslím že by paličky ještě nakynuly:eek:?!
scatche: právě že listí už nemají,dneska sem je ostříhal! no dneska ne ale tak průběžně!:smoker:zkusím jim přidat 2 hodinky takže z 16/8 na 18/6..?
xbastardx
kolko dni este planujes, kym pojdu pod kosu?
xbastardx: dneska jsou 44 den na květu!ale plánuju že skosím první ty vrchní palice a ty spodní nechám ještě dozrát!
Zdravím všechny Growery!
Je tady další fotoupdate!:bong:
MAKRA
Zbytek Maker!
Takže hnojit už nebudu!dnes proleju čistou vodou a zhruba do 7 dnů půjdou pod nůž! Jak se vám líbil tento ,,zkušební grow" ???:bandit:
Takže jsem hnojil pouze na květ a to OBM asi 2x-3x podle uvedené zálivky a to je 1kávová lžička na 1 litr vody a poté jsem objednal hnojky od Plagronu a hnojil jsem Plagron-Alga Bloom a to celkem 2x! první hnojka byla 4ml/1l a další byla 3ml/1l myslím že by to bylo zatím vše! kdyžtak dotazy....:bounce:
Zdar Hulitko!
Hnojil jsem to 3x OBM a 2x Plagronem tudíž celkově hnojeno v době květu 5x! to máš 5-6 dní než vyschne substrát!! ok tak dneska to pohnojím zase 3ml/1l Plagronem!:smoker:
Tak jsem to pohnojil 3ml/1l...nechám vyschnout substrát a potom to zaliju 24 hodin odstátou vodou a asi po 4-6 dnech to nechám na 48 hodin tmy a poté to půjde pod kudlu...:bong:
xbastardx
no myslim, ze teraz si to uz nemusel hnojit kvoli chuti ale co uz :). inak fakt super thread, tento model ma dostal, neviem sa dockat kolko G s toho bude a ako to bude zhulovat :jumper:
xbastardx:čau je tam ještě dost bílých blizen!takže nechám proschnout substrát a pak bude flushing!jsem taky moc zvědavý jak to bude zhulovat! zkoušel jsem už listí jen tak a zhulilo mě to docela dobře!:bong:
FlickerBird
krásně olepené a husté paličky, gratuluju :) myslím že z LR v těhhle podmínkách víc dostat nejde, během léta plánuju vyzkoušet lepší hnojení a větší květináč, ale pochybuju o tom že se výnos nějak rapidně zvýší
FlickerBird:díky!já si taky myslím že tohle je vrchol a nehodí už větší výnos!ale i tak jsem s Lowryderem velmi spokojený!:D
Lagutoda
Mjr.BlasterX: Zdarec, kyticky vypadaj sqvele. Pro me je obrovsky husty kdyz nekdo pod malou watazi udela neco peknyho. Klóbrc dolů , Karma nahorů.
Lagutoda: díky!
Jinak děkuji všem za Karmy!:punk:
Grind
Fakt sa chova ten lowrider zaujimavo. Chcel by som si tiez taku genetiku pridit. Odkial si zohnal seeds? ak si objednaval, tak kde, a kolko trvalo kym to prislo?

dik, vela zdaru
Čau Grind!
Seeds sem sehnal od jednoho člena tady na Groweru...
Ale mají ho tady za 45 euro:( 10 semínek http://www.dope-seeds.com/lowryder.htm
Další fotoupdate... :bravo:
Pár maker....doporučoval bych zvětšit!:jumper:
Tutan
cau vypada to fakt luxusne!!! kdy s tim teda pujdes k hrbnikoj???
Tutan:čau no pudou pod kosu příští týden!:jumper:
Zdravím Grower!
Dneska sem udělal záštipek!:smoker::D:D zítra to okoštuju a hned vám povím jaké to bylo!:jumper:
Lagutoda
Mjr.BlasterX : dnes zastipeq ale ochutnavka az zitra ? dej to do skla a spal se uz ted :P: , sry OT
Lagutoda: nechám to proschnout! bude to lepší!!:smoker:a zítra se spálím s kámošem!:D
Takže Zdravím Growery!!!
Tak jsem to nevydržel a ten záštipek co jsem udělal tak sem si nabil sklo!usušil jsem to fénem!:D dal jsem si 2 prdy: neškrábe (ani necítíte že něco hulíte),krásná zajímavá vůně,náběh velmi pomalý ( najelo mi to asi až za 15 minut od zhulení) hulil jsem to kolem 6 hodiny a ještě ted jsem docela dost zhulený!
S lowryder jsem VELMI spokojený toto jsem opravdu nečekal!:vampire: :punk: :punk:
Lagutoda
Mjr.BlasterX : mno nerikal sem ze to stejne nabijes :D
no neodolal jsem a vzal sem fén a sušil a sušil až sem nakonec dosušil a nabil sklo!:D ale stálo to za to!!:D:D
xbastardx
inak som zvedavy ako to bude zhulovat neskor. niekde som cital ze LR zhuluje pekne na prvych par krat, ale neskor uz nie. vraj je to sposobene vacsim obsahom CBD oproti THC, alebo tak nejak. tak som straaasne zvedavy ci sa to potvrdi u teba. GL xBx :afro:
Zdravím Grower!
Lowrydeři půjdou pod kosu tento týden!:punk: ještě zítra jenechám bud za oknem jak bude svítit slunko a nebo pod sodíkem! a od čtvrtku je nechám 48 hodin po tmě! a potom je skosím!:D
Takže sem se už konečně rozhodl!! dneska jim už dám 48 hodin tmy! mám nechat občas na ně puštěný větrák?? nebo je mám nechat uplně v klidu??
Soul Rebel
Mjr> ten vetrak pust, aby ti to nechytlo plisen;)
Soul Rebel: ok větráky pustím!:bounce:
Takže kytí dány v 21:10 do skříně, kde bude tma 48 hodin! takže ve čtvrtek večer sem dám fotky před setnutím! a kytky mám setnout hned jak skončí ta 48-hodinová tma?
xbastardx
mohol si urobit foto pred tmou a po 48 hod tme, na porovnanie ci to bolo k niecomu :D, inak sa tesim na stvrtkove fotozzz :crazy: xBx
xbastardx: no to mohl ale zapomněl jsem!:D příště se polepším! a večer něco po 9 hodině sem hodím foto kytek a potom foto zkosených kytek!:bong:
xbastardx
tak aspon porovname foto po 24 tme a po 48 hod tme. :D
xbastardx: ty taky budeš dávat kytky do tmy? potom večer tady napíšu jestli se to oplatí či ne... a taky tu dám fotozz před a po skosení!zatím Good Luck:punk:
Takže dneska je den nastal pro kytičky den D! fotky jsou focené po 48 hodinách tmy!Doufám že se vám můj thread 70W Lowryder líbíl a mnohé i inspiroval také začít pěstovat tutu skvělou kytičku Lowrydera pro jeho ohromné vlastnosti!
Tady jsou fotky focené makrem!:bravo: :bravo:
...:rocket:
Pár fotek po setnutí krasavic!!:popcorn: :popcorn:
Chtěl bych poděkovat všem kteří mi tady psali!!!:) :) a taky za vysokou návštěvnost tohoto threadu a taky za všechny K+ které jsem od vás dostal! mějte se a zase příští grow! bude to 8x Lowryder:death: :death:
xbastardx
u mna mas proste Kplus a tesim sa na 2nd low grow :D
Dvě kytky sou málo! ale původně jsem měl 4 kytky a 2 byli samci!:D ale to byl jen takový pokus ten to grow,chtěl jsem jen zkusit jestli je to pravda s tím Lowryderem myslím tím ten autoflowering...:crazy:
Takže je tady pár fotek po usušení!:beer::popcorn:
Další fotečky!:rocket:
Myslím že to by bylo vše! Děkuji moc všem co mi dali K+ a taky všem co mi tady přispívali a chodili se dívat!:girl:
h!od aktual smoke report pls
Zdravím všechny Growery a Growerkyně!
SMOKEREPORT:
Zrovna jsem zhulený!:D:D má velice zajívamou a docela výraznou chut voní spíš ovocně až exoticky!účinky jsou very Hight až někdy Stoned!:D stačí dva prásky ze šlukovny a už jste Hight!:D:D palice jsou středně tvrdé po usušení! nejsou měkké ale ani to není žádný šutr:D prostě něco mezi:D kouř velmi jemný se silnými účinky! po vydechnutí jde cítět skunkovitá vůně!:smoker:na to jak je to malá kytička tak se v ní skrívá mnoho:D:D a je to takový dost vysmátej model:D
Nikdo nic???:eek:
JAHmaican
A kdo by co?? Smokereportem to tu jakoby uzavíráš...
jahmaican: já vím sem si dělal prdel:D:D sem trošku mimo:D:mutant:
J.Lofas
a kolik je z toho g
J.Lofas: nevim fakt netušim nevážil jsem to, protože nemám váhu!
The Chemical
citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX
Nikdo nic???:eek:

Tak abys nebyl smutnej, tak ti sem něco napíšu :)
Píše se high, ne hight ;)

Jinak celej tenhle grow jsem sledoval od začátku a bylo to pěkný. Myslím že na 70W a dva Lowridery je toho docela dost. K+ letí
The Chemical: jj já vím že high ale byl sem skouřený jak jsem to tady psal:D:D jinak díky moc za K+
sky-triper
mno LOWRYDER mne nadchnul . . . . . . pokud bych sehnal seeds nebo řízky moc rád rozjedu svou miniskříněčku . . .. . . K+++++++++ . . . . . .. . Doufám že bude další . . . . . .
Ahoj sky-triper s těma řízkama tě asi zklamu,protože lowryder se nedá klonovat a ani matka z něj nelze udělat! kvůli jeho autofloweringu=automatické kvetení!a díky za K+:crazy:
k/-\pr
zdarec vsici,zejimalo by me jestli by sel lowryder rozjet i OUT?!!
k/-\pr: Zdar jo jasně lowryder je na out pěstování já sem ho zkoušel indoor ale hodí se jak na outdoor tak na indoor! :):)
k/-\pr
takze do skleniku ano,a nevis o nejakych prebtecnych seeds?! je skoda ze nejde rizkovat....
k/-\pr: tak to fakt nevim! málo lidí ho tady pěstovalo! pokud vím tak ho tady pěstoval člen FlickerBird a Trolejbus...:)
k/-\pr
Mjr.BlasterX:..ty kytky se mi fakt libej,myslim ze je to nejlepsi varianta jak se dostat k marihuane,pokud nevystacila lonska sklizen...
k/-\pr:myslím si že jo!! žádná kytka ti takhle rychle nevykvete tak jako lowryder!má to velmi zajímavou chut a voní to tak exoticky až ovocně! účinky jsou velmi dobré až sem byl sám překvapený! já hulím jenom ze skla a mnohdy stačil jeden prd a byl jsi krásně zhulený! není to žádný stoned ale účinky fakt super! nemůžu si ho vynachválit!!:):)palice má středně tvrdé a docela dost obalené pryskyřicí!:)
Eloren
cusek growere .. no vidim ze si to dojel do zdárného konce... moc pěkné, ale prosímtě nepiš (jak v jednom předešlém příspěvku) že je něco jednoprdovka... tráva ( pokud si ještě nepoznal) má na každého jiné účinky, takže význam '' jednoprdovka'' je scestný, ale K+ je tam
Nepro
Mjr.BlasterX : zdravim máš to fakt povedený moc hezký je fajn vidět co se dá vypěstovat pod 70W..jen se chci zeptat psal jsi že nemáš váhu...troufneš si aspon odhadnout kolik to mohlo mít?Nebo aspon na kolim to vyšlo šreků:) ?
citace:
Původní příspěvek od Nepro
Mjr.BlasterX : zdravim máš to fakt povedený moc hezký je fajn vidět co se dá vypěstovat pod 70W..jen se chci zeptat psal jsi že nemáš váhu...troufneš si aspon odhadnout kolik to mohlo mít?Nebo aspon na kolim to vyšlo šreků:) ?


Čau Nepro
Bylo toho tak 15g.....:)
Nepro
cože to..ze dvou kytek 15?
Nepro: Ano ze dvou kytek!!! Lowryder má velmi malé výnosy!! Je to tady už snad 5x psané!!:wink:
Nepro
já vim:D:D ale tak málo jsem nečekal ale díky za odpověd:) nejsem zas tak línej...pročetl jsem si celý tohle téma zaujalo mě to půjdu do toho asi:)
yo man....tohle ti taky musim pochwalit..... na to jak jsou maly jsu fakt obdareny :)) peace
puner: díky za chválu...:):D
Icecream
Tak tohle me opravdu zaujalo..
Az budes mit dokonceny druhy in, tak bych rad vymenil/koupil seeds..
moc pekne !!
jednoduche, efektivni..
k+
cipe
15 g je poho,ked si porovnám cenu semienka a cenu výnosu.U nás ide 0,5 G lampy za 200 Sk,niekde dokonca 0,4 G.Je to hnusné zdieranie,a z 2 rastlín o tejto micro výške mať 15 G je podla mna dostačujúce :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma