Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 [2] 
Hašiš - Čaras - Scuff - fotogalerie - Klikni zde pro originální téma
lyster22
Tak jsem se taky rozhodl, že je třeba něco s tím zbytkovým a jak já říkám "vyvanulým" matrošem urobit.
Je to asi v můj neprospěch hodně primitivní - koupit si šejkr a lis a tím je hotovo, je to spíš z toho důvodu, že nemám čas shánět tkaninu a vymýšlet něco, co je už dávno vykoumané. :confused:

Na poprvé jsem dal na mražák 3 roky staré malé paličky a různý bordýlek ze spod přenosek a krabiček modelu Early Skunk. Schválně jsem zvolil tento model, který měl opravdu pramálo krystalů, abych se přesvědčil, jestli to teda funguje a těch 150 micronů co by mělo být v šejkru nepropouští moc bordelu.

No celkem mě překvapilo, že vůbec něco z toho bylo.
Na druhý pokus mám už zamraženo Hashberry čistě jen nadrcené palice, tak uvidíme.

Dnes se to jde zkusit, tak doufám, že budou kámoši spokojeni.

Dear Lyster z magorie. :beer:
lyster22
A ješte výsledný produkt, ale na pořádný váleček to bude chtít nejspíš plnou tu misku. :jerk:
Zedy
Suchá metoda z okvětních lístků ze Sensi Skunku, 160µm.
Za chvilinku sem vyklepal 2,7g, tak ako na pohodovej víkend :bandit:
krasus
Taky neco hodim do kotle................
.....
.....
MojeMalickost
Přes punčochu a čajové sítko :D ale dává mě líp jak koupenej v Amstru...
Nesss
cca. 2 kg mixu palic a listí....fůra prašanu a obrovskej lavór kde se vše mixovalo...cca. 7x přes 2 pytle a výnos něco okolo 150g vysoce zhuloidního plastiku...zmašťuje přímo neuvěřitelně...pro mě osobně je to až zbytečně silný a nedělá mi dobře na mé fajnové plíce...
gantali
Sucha metoda.Listí a listí s paliček.První várka vražedná,prásk,dva a byl jsem hotový a to nejsem žádné béčko :D a ta druhá už byla slabší no,ale na to že to bylo přez tričko,tak maximální spokojenost;)
Hlava
Dneska sem taky neco protahl icepytlema a ted to vyhulju , pytle od carlose , díky , pytel zbytku z outu ...
Tak i ja jsem s kamosem neco uklohnil.Na fotkach je muj podil.Deleni fifty fifty :-).
Pongo
materiálu asi tak 70g zbytku z JH, HB, WR a no name uplnej shit .... ganja+ led + mixér + kybl + síto + pet lahve + plech na pečení + lámací nožík :-) + otevřený krb... Po hodině a půl mixování v nakouřeném stavu :-D jsme přecedili vodu přes síto do kyble... pak ještě přidali vodu a led a udělali znovu.... ten černej humus slili do PETlahev a pařili Tekena přes noc :-D ... pak jsme láhev odřízli nad tou usazeninou a blatíčko dali na plech ke krbu... odpařili a uplacali kuličky.... to co je na fotce tak takový kule byly 4.... je to cca 1,3 cm v průměru.... chuť noblesní, stav pěkně se tahnoucí s rychlým nájezdem :)
jeste neco.bohuzel jsem zjistil,ze se mi loupe vnitrni cast pytle,takze putoval do kose a bude nahrazen novym.nastesti to nebylo tak strasne a jen sem tam se v matrosi zacervena kousek plastu :-).na chuti to nastesti neni znat.
MDe_
Na rychlo z hrstky ostříhaných listů z palic ... rozdrcené listí + sklínka + punčocha + prsty :D .. celek 0,57g :) .. dej čouda a SPINKEJ!
Bulb
Prvni testovaci varka, letosni outdooru, takovy ty ridky palky a spodky...
bublaspiel
Minulej týden sem zužitkoval hromadu palicovatého listí použil sem ze starého stanu jemnou protimuší sítovinu a opravdu prošel jen jemnej pach ...bubnoval sem líp než Vítězslav Vávra tak hodku a půl na sucho.

1. výsledek na váze

2. výsledek umělecky pojatý :)
my_mind
takže pridávam aj ja niečo z výroby (hašíku) pomocou starej silonky mojej kozičky :D materiál bol použitý z listov ostrihaných z paličiek super critical od GHS. Bolo toho asi tak 5G. niečo som si nechal v práškovej forme a niečo spracoval.

1. 7dc zavaračka

2. pre porovnanie s 2E

3. výsledný produkt :)
my_mind
takže pridávam aj ja niečo z výroby (hašíku) pomocou starej silonky mojej kozičky :D materiál bol použitý z listov ostrihaných z paličiek super critical od GHS. Bolo toho asi tak 5G. niečo som si nechal v práškovej forme a niečo spracoval.

1. 7dc zavaračka

2. pre porovnanie s 2E
Tibeth
Ahoj Hašišáci :rasta:

Přidám pár fotek pro oživení tématu.
Hašík vyrobený suchou cestou.
Odrůdy Pineaplle chunk a Carnival.

Vyrobeno pouze z čistých palic.

Chuť je spectaculární,

Vůně šmakózně exorbitantní,

High dlouhodobě euforický,
kvintesenčně celebrationální.

:crazy:
Tibeth
..moji malý pomocníci..

:heart:
Mr. Figaro
úžasný. Fakt hele to zatíší s tim hašem, to je jak do nějaký brožury. Super !!! Takovýho haše, dobrou chuť přeju,,, asi si taky budu muset nějakej vyrobit :) ....
EXODUS

:smoker:
§
§
§
PERRO
kousek domácího - nasucho přes pytel (100 mikrometrů)
PERRO
...tak rovnou navážu: dovča ve Španělsku - 20g
PERRO
docela nuda tady...

projíždím starý fotky, tak přihodím ;)
celek
Domácí hraní
Gorzan
Bublehash ála stará dobrá výřivá pračka miniRomo :)



































celek
Nebo takto, 80% líh konzumní (pít po naředění:)
Gorzan
Sypký hášek ála suchý led. Nejlepší a nejjednodušší metoda výroby :)




Suchý led










Moje udělátko, váleček z nerez sítě 140mikronů












Výsledek po hodině a půl práce. Na váhu se mě neptejte, nevážím to






.
lukapa
Led a pytle v akci...120um a 140um. Kamarádův model a můj model a každý o dost jiný....holt jiný matroš je jiný matroš.
Tommy Alchy
Všem členům šťastné a veselé Vánoce. . .
Přidávám také své výrobky placky byla vyrobena z pylu, který jsem oddělil od materiálu prosévacím rámem viz foto a váleček byl vyroben Ice metodou. Oba výrobky mají okolo 10g
celek
Sváteční hašík.Pytle,led,voda,matroš.
Materiál:PP out.
celek
Plastik 73mikron
Brejk2013
Rick Simpson vytazek za pouziti isopropanolu \maceno cca 2 min\ v hrnci na ryzi...jen ze stonku.cca 200g rozmixovanych na sracku spojeno 1\2 cigem......zitra vyzkouseno.....

Edit: Ze stonku se da opravdu kvalitne zkourit....ted jdu na dalsi brcko...opravdu dobra vyteznost.....a uplne jednoducha vyroba...
The OG
Taky přidám nějaký pytle.

- Vanilla Kush, outdoor, zatmívačka
Reggaemanista
Od kamaráda jsem měl kiff tak jsem z toho udělal kuličku hashishe. :leaf:
Trisuli
Ahoj všem.
Hašiš ledovou metodou.
Použitý materiál: cca 110 g směs palice/lístky z palic Green Gelato/Tangerine Dream/Red Dragon
Výsledek: 17.9 g hashe různé kvality.
Použitá síta: 220, 160, 120, 73

Z 220 je spíše takové hovno, hodně kontaminantu. Předpokládám, že "nejkvalitnější" by měl být z 120. To se uvidí, teď to bude ještě chvíli zrát.

Pěstu (a v tomto případě pressu) zdar!

Foto 1: Těsně po prosetí, před pressem
Zbatek fotek po pressu.
Subatomic
Trisuli, jaky byl teda nejlepsi? Ja mam bohuzel jen syto 75 micronu a kdyz vidim jakej je rozdil ve vynosu o proti 120micr. tak si rikam jestli zbytecne neplytvam matrosem.
Trisuli
citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Trisuli, jaky byl teda nejlepsi? Ja mam bohuzel jen syto 75 micronu a kdyz vidim jakej je rozdil ve vynosu o proti 120micr. tak si rikam jestli zbytecne neplytvam matrosem.


Ahoj. Nejlepší, těžko říct...Nejčistčí se mi zdá být 75, ovšem ten je lepší spíše na CBD- nevím, toto ověřeno nemám. Fajn jsou taky ty dva předtím 120 nebo 160, nevidím v tom zase tak velký rozdíl. Všechny pěkně změknou při zrání a postupem času se z nich stává více "černý plastik", než hnědá kostka. To stále pracuje po pressu ještě měsíce a zraje to- to je důležítý také pro čistotu. Pryskyřice má schopnost pohlcovat nečistoty a rozpouštět je (tím, jak se mění na plastickou hmotu"). Nejvíce kontaminantu má 220 a také moc neměkne, tam je prostě skoro větší podíl kontaminantu, než pryskyřice řekl bych.
Mít pouze síto 75 nechápu jak můžeš zvládat, aniž by se Ti ucpalo. Určitě je dobré před něj dát ještě hrubší síta, který Ti zachytí ty největší nečistoty. A plýtvání materiálem to určitě je řekl bych. Ale já mám na toto svůj názor, možná extrémní, nevim- já mám při výrobě hashe vždycky pocit, že se plýtvá materiálem. Ono totiž sem zjistil, že sieving můžeš dělat opakovaně po sobě několikrát do nekonečna a pořád tam ještě něco málo pryskyřice na sítech najdeš. Podle mě, aby to nebylo plýtvání materiálem, chce to hoooooodně praxe a hlavně lepší podmínky a vybavení ke zpracování (pračku atd...).
Ať to roste, ať to zraje!
Trisuli
citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Trisuli, jaky byl teda nejlepsi? Ja mam bohuzel jen syto 75 micronu a kdyz vidim jakej je rozdil ve vynosu o proti 120micr. tak si rikam jestli zbytecne neplytvam matrosem.


Teď si to čtu ještě jednou- pokud používáš opravdu jen jedno síto, tak pak nechápu, jak to děláš. Musíš mít vždy dvě síta minimálně- jedno zachytí kontaminant, druhý zachytí pryskyřici...takže nechápu
Subatomic
citace:
Původní příspěvek od Trisuli


Teď si to čtu ještě jednou- pokud používáš opravdu jen jedno síto, tak pak nechápu, jak to děláš. Musíš mít vždy dvě síta minimálně- jedno zachytí kontaminant, druhý zachytí pryskyřici...takže nechápu

Diky za odpovedet. Ja delam hash suchou cestou takze mi jedno sito staci. Mam velky platno 75 micronu ktery jen natahnu na ram a třepu. Vyhoda tehle metody je ze se prave nic nezanasi a je to rychlovka. Takhle mivam vynosnost kolem 8-10%, tak prave uvazuju ze pres platno 120 micronu by toho mohlo byt podstatne vic a v podobny kvalite.
Trisuli
aha, tak suchou cestu neznam, s tim zkusenosti nemam
Trisuli
ou-la-la


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma