Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Magazín > Náměty a Ohlasy

Stránky: 1 [2] 
grower placky - Klikni zde pro originální téma
Krychle
mozno zmenit barvu atd..;)
Apofiss
Placku Grower bych nikdy nenosil...:punk:
vaaanha
Nikdo tě nenutí...:punk:
2 Krychle: Yeah, to je přesně vono, tohle je dokonalý, nejen hezký, ale má to i pointu:bravo:
Lupus
Amatersky pokus o to prosadit se :D - je to jen z hecu navrh tak me nekamenujte . nemam rad kameny ,

myslim ze snad asi 48 ;)
Stoned_r41d3r
Co treba neco s textem:
,,We SHOULD GROW''
Nebo ,,Grower.cz- Bod G. kazdeho pestitele''
Bhutanized ma cenu sympatii :D
Dude
hlasuju pro krychlakovo posledni navrh (asi AJ) :D
rajda - jo ten Gspot taky neni spatnej :)
Protiva
Hej, takovej dobrej nápadů. A vede jen šeď :rolleyes:

Takže se polepšete :D
Krychle
raida: Nechces to zkusit primo i graficky navrhnout? Nebo aspon priblizit, jak by to melo vypadat:) To druhy totiz opravdu neni zly:D:D

Dude: Byl tu takovy napad od clena vaanha, ze by bylo fajn hlasovani trochu zprehlednit, tj. vytvorit novej thread jen s navrhama (kazdy by jich tam mel treba 5) a tam by se teprv hlasovalo. Soucasny thread by zustal jen pro informaci a prezentaci a predcasnou domluvu a taky aby kazdy videl, jak ktery navrh se libi nebo ne. A ta uzaverka 15. unora jak psal Xerxes by byla jen tohohle threadu, pak by se teprv hlasovalo. Hmm?:)
chOdec
Není čas, takže opět jen hrubé návrhy..
carlos
Super kreativní téma! Jen pokračujte v postování další grafiky..! Mohu předběžně přislíbit realizaci někdy v průběhu února. S autory nejlepších návrhů (jako vodítko rozhodně budu sledovat výsledky vaší ankety) se určitě spojím skrze PM ohledně grafických podkladů. Zejména kvůli dosažení kvality požadované pro tisk.

Autoři finálně realizovaných návrhů samozřejmě získají sadu placek i set Grower suvenýrů :sun:.
Stoned_r41d3r
Bohuzel, nemam po ruce zadnej grafickej editor, jestli mi nalinkujete neco free a pouzitelnyho na grafiku, klidne se o neco pokusim...

Nicmene, jak bych to videl- cernej podklad, klasicky Grower list <btw- Carlos- nechtel bys poskytnout aspon tuhle ikonu/jiny casti G grafiky. ve vyssim rozliseni>, na nem takova ta rucicka <bila>ve kterou se promeni Vas kurzor pri najeti na hypertextovej odkaz pobliz/na listu, a text s tim, ze by vyniklo Grower.cz a kontrastovalo to s velkym G u bodu G.
Font nejaky stadartni, zadna divocina, text vinovy- drzel bych se klasicke G. grafiky... :punk:

Pisu to po Sensi Staru,Edit-pridal jsem tomu hlavu a patu :D
Lahvan_FlaskiCZ
č.110. plný support, hned bych si deset kousků vzal. :sun:
díky, Krychláku. :bravo:
vaaanha
r41d3r - mělo by to být něco ve stylu photoshopu akorát freeware:wink: - http://www.gimp.cz/
Krychle
raida: ?
Stoned_r41d3r
Krychlak: Preeesneee!!! Mozna jen pouzit jinej font a je to presne ma predstava!! Huste!!§
Krychle
Fajn:) Jakej font by sis predstavoval? Neco citelnejsiho, jakoze styl Arial a podobne "normalni" fonty? Upravim to, kdyz reknes jak:p:
Stoned_r41d3r
zkusil bych bud Verdanu nebo Gothic...
vaaanha
Moje nové výtvory
Krychle
Jedna Verdana s Gothicem:D

Hele vubec nevim cim to je, ale oba dva se se mnou nechtej bavit cesky, ze pry je to "ě" moc krkolomny. A jinak ta webovka muze byt malyma pismenama, to uz neni tak dulezity.:o Ta Verdana(dole;)) vypada trochu lip:)
Stoned_r41d3r
Spodni je genialni a meho srdce sampion :D
Rhino
Co řikáte na tyhle?? Neměl sem co dělat, tak sem něco stvořil:D
Rhino
.. a ještě tyhle
vaaanha
Jednoduché, pěkné, ale to stínování je imho blbost! protože to samo vynikne až na vyražené placce
Rhino
citace:
Původní příspěvek od vaaanha
Jednoduché, pěkné, ale to stínování je imho blbost! protože to samo vynikne až na vyražené placce

To mi došlo až když sem ukládal 3.placku:D Ale kdyby se to razilo, tak to můžu vymazat..
Rhino
Další 2 placandy ...
PAKYN
taky chci placku,,,
PAKYN
mozna taky zkusim neco navrhnout
Krychle
PAKYN: na to ale nemusis psat dva prispevky o nicem!!:rocket:
želvík
Rhino tvé placky sou zatím nejlepŠí.Aspoň mě se strašně líbí.
Nuže, 15. už bylo, prosil bych MODy aby dali nové hlasování: Všechny nad 6+ hlasů, 2 s největším počtem budou vítězové...

Tudíž: 2,4,5,16,37
Krychle
Xerxes: Navrhy si pry vybere carlos sam, podle stavajiciho hlasovani, tak bych to nechal na nem:)
chOdec
eh... :slizoun: nějak se v tom ztrácím... který možnosti v anketě odpovídaj moje návrhy..? :)

edit: nezměnilo se číslování příspěvků??? :confused:
Krychle
chOdec: Asi nejaky smazany prispevky na zacatku a uz to je rozhazeny:rolleyes: Nema to cenu zkouset dat zpatky - to hlasovani stejne bylo prd objektivni, mnoho navrhu se pridavalo az potom, co spousta lidi zajimajici se o tento thread uz davno zahlasovala pro nektery z drive prezentovanych navrhu. A carlos mi sdelil, ze se pri vyberu tim hlasovanim bude trochu ridit, ale ze by vic nez vlastnim usudkem a predstavou o podobe vyslednych placek to nebude:)

carlosi, prosim, muzes nejak nastinit dalsi postup? dik;)
chOdec
Jojo.. to chápu.. :) Akorát nevím, jak se bude Carlos řídit podle výsledků ankety, která neodpovídá jednotlivejm příspěvkům..

(trochu jsem to sledoval.. chichi.. :) a vím, že třeba teď v tý anketě ten můj návrh vůbec není.. chjo.. :( no nic.. aspoň, že jsem tím nestrávil příliš času, to by mě mrzelo..)

edit: jo, tak už jsem to prokouknul.. :frog: já hlava dubová..
Čísla příspěvků sice nesouhlasí ale čísla pořadí návrhů pořád jo.. chichi.. :smoker:

... jinak pořád platí, co jsem na začátku napsal, v případě zájmu samozřejmě vypracuju kvalitní návrh se vším všudy... :satan:
Krychle
chOdec: Chtel jsem jen zduraznit, ze se stejne tou anketou ridit nebude. Predstav si, ze v hlasovani vyhraje navrh, ktery ma sice svou originalitu, ale k prezentovani grower.cz jakozto domeny, serveru, ci diskuzniho fora(ne komunity) se proste nehodi, at uz je to jak chce. Zviditelneni pomoci placek je dobre pro server, pro dostani se do vetsiho podvedomi, ale komutite tvorene obrovskym tymem spolupracujicich nadsencu je neco jako zviditelnovani k nicemu. Tim nechci rict nic nez jen to, ze growera nedelaji placky, ale to co umi. A taky ze jestli je nejaka placka vazne dobra, tak se prosadi hlasovani nehlasovani. Carlos se bude pri vybirani zrejme ridit jinymi pravidly, nez jakymi se ridili ostatni pri svem vyberu. Nechal bych to, pravo veta ma on:)
Tak ako to vyzerá?
WhiTe
chci taky placku... ale tu anketu nechapu :/
Rhino
Tady sem skoušel udělat další .. Třeba se vám bude líbit ..
hecker
tady je návrh mojí placky
vaaanha
Tak co?:david:
Lupus
taky by me zajimalo

KDY TY PLACKY KONECNE BUDOU?!
Rhino
Nikdy.. Nejsou finance.. Chce to zvýšit registrační vstup na 999,- :)
Lupus
jsem pro ! :D jen kdyz dostanu placku zdarma a tricko se slevou aspon 5kč
Warl0ck
ja chci taky grower placku.. kdy budou carlossssssssi?..
lysina
Tak co bude s tema plackama?? uz si je chci vobednat!
Protiva
další akce co se nevyvedla :D
Smoked
tady na growru jsou samí navrhový tready např. trika a ted ty placky a všechny skončily zatím tak že se něco "jako":grrr: vybralo a uz jen musíme počkat nějaký ten rok a snyd se dočkame placky a i triika!!:mad: :mad:
nuts
vyberte 5 palcek ktere se vam nejvic libi nejake halsovani ci tak neco a necham je vyrobit. ze zacatku v nejakem omezenem mnozstvi
Tak vyber 5 placek s nejvíc hlasy...
nuts
jj to bych rad ale jak uz tu lidi psali hlasy kvuli mazani atd nejsou jak maji byt tudiz to hlasovani bylo k ho*nu

vyberte nekdo 5 placek (at to neni na me:frog: )
DObře, nejvíc má 2,4,5,16,37...
nuts
uff ok jak budu mit zitra cas tak pohledam ty fota a zaridim je zatim jen omezene mnozstvi bo enni moc financi tak snad aspon pro nekoho
ja chci placku
jatro
Jak je to tady s tema plackama?
Schodou okolnosti jsem narazil na tohohle cloveka, naznam ho a nikdy jsem ho nevidel. Jen je na nej docela dobre doporuceni ;)



• Na placku (button) umístím jakýkoliv motiv, obrázek či fotograii, text jakékoliv barvy, logo apod.
• Pokud si na návrh netroufáte, napište mně Vaši představu a já placku ZDARMA navrhnu.

•Průměr placek je 25mm
•Profesionální zpracování, vysoce kvalitní potisk (placky jsou lesklé)
•Množstevní slevy (viz. ceny)





CENY:
•1 až 4ks - 25kč/ks
•5 až 9ks - 21kč/ks
•10 až 15ks - 17kč/ks
•20 až 30ks - 15kč/ks
•31 a více ks - dohodou
• pokud máte specifické požadavky, můžete mě kontaktovat a domluvíme se...
Množstevní slevy platí i v případě, že bude na každé placce jiný motiv!


CENA POŠTOVNÉHO:
!!! Při objednání více kusů placek platíte vždy jen jedno poštovné. !!!
• ČR CZ Flag - 30Kč
• SR SK Flag - 40kč



OBJEDNÁVKY a ZPŮSOB PLATBY:
Platit je možno na účet a to jak slovenský, tak český (mBank nebo FIO). Popřípadě je zde možnost platby přes PayPal.
Platbu požaduji vždy předem! Ve výjimečných případech se můžeme dohodnout na dobírce, která bude ale o dost dražší.

V případě zájmu pište na e-mail odznacky @ gmail.com


Do zprávy můžete rovnou přikládat i obrázky, které chcete na placce mít + krátkým popisek.


Nabízím nově i placky průměru 38mm. Cena za kus je o 4kč vyšší než v případě 25mm verze.
jatro
Trochu jsem si hral - button_twitter

jeste male vylepseni :injured:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma