Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Indoor Pěstování > Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
Skříň 100W,první indoor,chuť výnosu:) - Klikni zde pro originální téma
PAKYN
UPDATE:29 den květu
PAKYN
tak foto bez lampy,,,krapet to zloutne....ale krasne to nabyva :)prosim komentare +,-
PAKYN
taky mi reknete co mam cekat od big buda,,,nikdy jsem ho nemel,,,chutove,vynosy,wataz jaky s tim mate zkusenosti?...
PAKYN
potrebuju odpoved na otazku:)muzu kombinovat AH s OBM ci trislozkama ci dalsima hnojivama?
C.R.E.A.M.
můžeš.... ale nikdo neví co to udělá:) Ne vážně: řekl bych že klidně..
PAKYN
us to zkousim druhou zalivkou,,,zda se ze zatim vsecko v normalnu mozna obm krasne domlnuji fosfor a kytka v kvetu tolik nezloutne:),,,,vcera sem groweri lehce zastipl,,,,aaaa
PAKYN
dnes k seste hodine budu fotit krasne kvetouci kytky:)
PAKYN
UPDATE:)36DEN KVET...
PAKYN
tak komentujte a kritizujte:)
b1ghed
na tvojom mieste by som alobal vymenil za foliu, zo skusenosti viem ze alobal odraza viacej tepla . Ale zas pri 100w je to jedno.
PAKYN
TO b1ghed:,,,trocha folie tam je,,,pristi pokus uz jedine folie,,,odrazi vice tepla?rekl bych spise vice svetla:)asi to s tim souvis,,,,pravne pri 100W to nema velky vliv ale kazdopadne folie pro growing lepsejsi....,
PAKYN
nakonec teplota se mi drzi 22-26,,,nestezuju:)
PAKYN
pestitele aspon mi zkuste napsat jaky je vas odhad na moji prvni,nekolikrate predelavanou sklizen(co se tyce obsahem kyti)....tak kolik jednotek z toho vytriskam?:)
PAKYN
UPDATE:44 den květu,,,
PAKYN
Photoshop lehonce:frog:
hellfire
Zdravím, koukám že už se kytky jevý přijemně na pohled :). Sem zvědav kolik z toho celkově vymáčkneš. Budeš vážit?
Ohledně těch mušek co se ti objevují v substrátu. To budou s největší pravděpodobností smutnice a byly asi částečně problém předchozího stavu rostlin. Kladou larvy do hlíny a ty pak požíraj kořínky a živiny, navíc samotný mušky ti pak ožíraj rostlinu. Lepový desky je nevyhubý, jen regulují počet, teď už asi stejně nemá cenu proti nim bojovat. V každým případě než rozjedeš novej grow tak si pořádně sterilizuj pěstírnu ať ani jedna nezbude. Hlínu cos používal vyhoď a květináče pořádně vymyj. Nový substrát pak sterilizuj v troubě nebo mikrovlnce a budeš mít od nich klid. Ať se ti daří.
PAKYN
Tak vážit budu tož moje první odpověd:)Teťka spís otázky,,,KOlik toho bude?:)Sám odhaduji tak kolem 10-20G víc asi ani ťuk.Vážně si myslíš že ty mouchy mají hodně k předeslm problémům,,,to mě ani nenapadlo,,hodně lidí řílalo že jsou neškodny akorat že otravujou,,,tak jsem to tak bral,,,každopídně tvoje rada,,,příště sterilizuju,,,,Sterilizace znamené na urřitou chvíli hlínu prohřát a teplem zabít škůdce:?)jinak dík za příspěvek rád tady s někym diskutuju:)
hellfire
Jednu sezonu se mi za oknem smutnice přemnožily a byl to boj. Samotný muchy opravdu moc neškodí pokud jich není moc, jen trochu ožíraj listy, spíš sem měl problém s jejich larvami kterých sem měl opravdu moc a kořínky kvůly tomu trpěly. Zkoušel sem pár rad co sem tady našel ale nic mi nepomohlo. Odkaz o smutnicích máš třeba zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...8562#post378562

JJ, znamená. Já sem tom nechal na plechu asi 45 minut tak na 230°C. Lepší je to prej v mikrovlnce. Thread o tom máš zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22604

Co se týká toho množství tak taky tipuju hodnotu mezi 10-20g. Přesný číslo sem ale hodím později, až to budeš kosit. :)
PAKYN
vidim to tak este na 20 dni max i s FS,,,muj odhad,,,,nikam nespecham mam to asi tri metry od pocitace:)tagze kontrola dokonala a pocitz toho taky krasnej:)
PAKYN
dnes prihodim update:)50den květu
PAKYN
UPDATE:50 den květu
homer simpson
no tak som tu znova a možem povedat že som sa milil s tým ked som povedal aby si to vyhodil, pekne si to vytvaroval odomna maš 2plus
PAKYN
TP HOMER SIMPSON::::haled' nejni zas tak za co gratulovat ja sem dostal dva big budy v 20dni květu a akorat se snažim to dojet,,,docela se daří to jedine beru:)jinak z tech mych se drzim prave jenom jeden chronic taky pekne kvete ale je to mrzak:)
LateNightJamm
Tyo tyo...koukam na tvoje 50tidenni kvetinky... respekt...
ale nemuzu se ubranit dojmu ze na mych jsou ty palice ve 35 dnu asi dvakrat vetsi...

Je pro to nejaky logicky vyvetleni... nebo hod priste k tem kytkam naky meritko:)

at se vede ...
onrejblesk
2 LateNightJamm: tag si tenhle thread procti od zacatku a pochopis.. mel tam mnoho problemu.. a tag..
2 PAKYN ale dobry.. aspon neco si z toho dostal.. na zacatku to vypadalo ze ty kytky tyras ale ted to vypada mnohem lip.. drz se chlape..a nevzdavej to
PAKYN
TO LateNightJamm: palice sou maly,vsecko ke vsemu seda,chyby sem delal delam mensi,jedu prvni indoor ,jedes asi taky 100W a pak vydim vysvetleni v tom ze ses proste lepsi,,,Stejnak ale pochybuju ze v 30 dni mas palice vetsi pod 100W nes ja tetka,,,tot muj nazor

TO BLESK:doufam tady s kolegy hulici ze to aspon tech dvacet bude
cipe
To PAKYN- Ake to mas vysoké?A kedy budeš kosit,rad by som vedel kolko toho maš
PAKYN
vysoke to je cca 45-50 s 10-15cm kvetinackem:),,,urcite vazit budu :)
PAKYN
UPDATE:mame tu 58 den květu,poslední zálivka zítra uš pojedu AH FS
PAKYN
UPDATE 58.den květu,poslední zálivka Growth+bloom,zítra FS od AH...5-7dní
pexeson
Myslim,že ti výnos jen tak tak pokryje náklady.Ale na tom přece nesejde ne?Mladost,radost!Čus
PAKYN
to se zvědavej kolik mi reknes ze sem dal za naklady,,,,
hellfire
pexeson: To bych netvrdil a myslím že nás o tom brzká sklizeň určitě přesvědčí. A i kdyby, tak je to první kolo a tady PAKYN může rozjet hned druhý s minimální novou investicí. Ale jak jsi sám říkal o to tu nejde.

PAKYN: Sem fakt zvědavej kolik z toho vytlučeš. Nechceš se pokusit o nějaký makro?
PAKYN
PEXESON:jeste jedna vec,,,moje naklady na tuhle skrin byly minimalni a to jsou proste naklady ,cokoliv tetka bude jde pouze k ucelum jako zhuleni,jinak sem rozhodnutej ze zadnou jednotku neprodam,,,
HELLFIRE:ok o naky to makro se pokusim,dnes posledni zalivka a FS,doufam ze z toho vytlucuju 20G,15=zklamani,,,,vic jak 20 poteseni:)
PAKYN
rad bych vedel vas odhad:)z poslednich photoz
LateNightJamm
Mno kolem tech 20G to bude... vsak az prijde cas uvidis sam:)

Chtel jsem se te zeptat ... v jakym tydnu jsi ty kytky tak oskubaval?.... neprehnal jsi to?
PAKYN
taky jsem si rikal ze sem ti prehnal,,,,cca v 40dnu us byly temer holeee,,,myslish ze to melo velky vliv na pripadne skody?
Lagutoda
mno podle me si tam aspon par tech listu, aspon stredni velikosti, nechat mel , because ty palice nemaj z ceho zrejme cerpúat ziviny.ikdyz tu nekde byl thread kde bylo strihat ci nestrihat a hadalo se tam spoustu zkusenych groweru jako R-man a este me napada nekdo ale nechci nikoho poskozovat. podle by tam aspon par tech listu byt melo. jak koukam na fota , tak tam snad nejni ani jeden list ??:confused::grrr:
onrejblesk
hmm podle me to u taghle maly wataze nebude nejak znatelny.. jako chtelo yb to videt treba nekoho s 6-ti kilem aby udelal pokus tri klony.. jeden nechat uplne zarostlej jeden uplne holej a jeden castecne prostihavat.. kterey an tom bude nejlip.. to by mozna bylo znat ale u 100W ..( jestli tam teda mas 100w..:D.. ) podle me to znat moc nebude..
PAKYN
jj 100W tam je ,,,,dneska prvni zalivka FS od AH a tak 5-7 dni a nazdar,,,mam doma jeste 250W od Osram a s tou pojedu dalsi ,,,necham chvili pauzu a zkusim vymyslet lepsi vetsi misto pro grow,,,
PAKYN
prvni pokusy o makro poradnejsi,,,??tak co:
PAKYN
prvni fotka naznacuje odkud se makro vzalo
rw_^
vyzera to dost dobre, GJ hosiku .. len tak dalej
PAKYN
dikz dikz,v nedeli klatim:)us se na to tesim:)akorat premejslim jak to nejlip ususit,,,takoevjch zpusobu jako cudo se mi to susit nece,,,
PAKYN
poslušně hlásim ,,,kytí sou na 4dnu FS a palice jsou znatelne vetsi:)
PAKYN
zitra kosim:)dnes posledni zalivka FS necham to krasne vyschnout a pak mam kosit spis kdys spej nebo kdys usinaj,,,myslim kdys dojede lampa to se mi zda lepsi,,,,
onrejblesk
ty nebudes vubec flushovat( cistu vodou?..) nekdo kosi jeste po tom co kytkam da posledni den 24ghodinovou tmu a pak je setne.. ;) prej je to lepcejsi ze ty kytky lip dozrajou.-..
hellfire
Je to tak ale kdyby jsi to nechtěl nechávat den po tmě tak je sklízej určitě ráno. Prostě těsně před tím než se ti má zapnout lampa. A hoď nám sem závěrečný fotky ať si můžem tipnout. :)
PAKYN
nebudu flushovat cistou vodou,,,pouze pokud kyti nebodou vypadat ke sklizni zitra k pate hodine,,,,ale myslim ze neudu sam kdo to po FS nedela,,,
jinak hellfire:fotky urcite hodim:)zatim se mejte
PAKYN
POSEKANO:)
PAKYN
tak pestouni co mi napisete,,,,sem muzete psat vsecko co si myslite nevadi mi prispevky navic:)
PAKYN
a taky bych rad vedel vase tipy,,,tipnete kolik bude sucheho
hellfire
Je fajn, že se ti to podařilo dotáhnout až do konce. Vzhledově to vipadá zajímavě. A kvalitou doufám potěší.

Můj typ: 14,3g
PAKYN
muj tip je 17,3g:)a za kamose co sedi vedle,,,,20,000 prej presne:)
Lagutoda
cao, muj tip je 14g. jinaq vypadaj pekne KK++
onrejblesk
jo koukam ze s aspon neco z toho vycucal..kazdopadne neverim ze to bude vic jak 15g..:).. tipnu tag 12,5 (+-) kazdopadne ti preju aby to byl co nej..
PAKYN
dnes jsem nemohl odolat a dva dni suplikouvou sisinku sem kostoval ve dvou,,,cca stof zoula,,,
abyse meli prehled,,,
nastup rychly ale ne zas tak moc:)
celkem okamzite da vedet kdo je tady big bud,
zhulenost cca 3h
dalsi hodinu to je tetka mam vykydlou hlavu,,,
Chutove:krasna silna skerovita chut:)
pripomina mi matne multivitamin
PAKYN
tak pestouni,,,,podle voka jsem to rozdelil a polovina vazila 7,45G,,,x2=by voko mi to vychazi na cca 15G,,,,,neptejte se proc sem to rozdeloval,,,ty nakvetli bb meli sveho majitele nes se ke me dostal tagze odmena byla jasna:)zatim as bude dalsi grow,,,a myslim ze po mature hned ukazu se tady zas s novym threadem,,,,zatim bajo a diky za vsecko
spodina
husto tu_D
Lagutoda
Huráá, vyhral sem tipovačku, :afro:
sry za OT :frog:
PAKYN
neverim svym ocim,,,dnes jsem poprve zkousel chornika,,,sice us trosku nakorenj ale po tom jako vdecny stav ,,,uprimne podle me chronic lepsi jak bib bud,,,a to aspon o 50%,,,kdo se mnou souhlasi
MedvedBrtnik
Zatím mi chronic roste, ale pak určo napíšu smokereport :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma