Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
70w sud - Klikni zde pro originální téma
Expiry
Dneska jsem nainstaloval pletivo.Pouzil jsem kralikovy s velikosti oka 2x2cm.Primer V-Scrogu je 38cm a vyska kolem 60cm.Prepinat budu,az bude úpletivo zaplneny tak,ze bude zbuvat jenom 10-20cm.

Povedli se mi krasny bonsaje,myslim,ze na prvni grow nevypadaly spatne akorat skoda,ze jsem je musel narvat do scrogu.Pristi pestirnu si urcite udelam tak,abych mohl mit monstr bush :vampire:

2kytky jsou zevnitr pletiva,1je zvenku.To zaplejtani je kurva kumst.Ulomil jsem 3maly vyhonky a kosek listu.Mozna,ze by to slo lip,kdyby ty kytky nebyly tak stary :D.Ty ulamany vetvicky,prestoze jsou asi jenom 3cm dlouhy jsem dal zakorenit do perlitu pod lampicku,ve ktery je nejaka usporka ci co.Ma to 11w.Brzo snad koupim zarivku a tak pujdou pod ni.

Fotky pred presazenim
1.fotka je ten list spalenej od vybojky.Chtel jsem kolem ni dat taky kosek toho pletiva,aby se nahodou zase nedotkla nejakyho listu,ale kdyz jsem to tam pridelaval,tak jsem to mel samozrejme zapnuty a tak jsem dostal ranu.Jak jsem sebou skubnul,tak jsem zmackal celou tu trubku z toho pletiva,kterou jsem predtim tak pracne tvaroval a tak jsem se na to vysr*l :D

Na nektery z tech fotek je videt,jak si ty tvarovaci pulmesice ani neskrtly na tech tlustejch stonkach.
Expiry
Zbytek fotek pred zapletenim
Ten spalenej list je az tady.
Expiry
Tady jsou fotky po zapleteni d pletiva a fotky parnicku s rizkama.
Expiry
Po par dnech ve Scrogu jsem zjistil,ze ty kytky v tom pletivu jsou hrozne nahusteny a polovina listu se vubec nedostala ke svetlu,protoze ji ta druha pulka stinila.Dalsi duvod proc scrog ne byl ten,ze prisel otec a chtel se podivat na kytizz a tak jsem je asi predevcirem,z rodinych duvodu
zase vyplet z toho pletiva a udelal uprostred z pletiva trubku kolem vybojky.Tim jsem zamezil tomu,ze by se mi listy dostali moc blizko vybojce.Na pletivu je teplota prezden max 27,5(na noc stahuju vetrak abych se lip vyspal),ale to bylo jenom ted par dnu,protoze jsem vztaval v 10 a nemohl postelovat odtah.
Trochu jsem je roztahal do stran nitema a oluvkama a vypadaj pekne,uz nejsou tak nahusteny a nejsou moc vysoky.Uz zaplnili skoro celou plochu sudu.Za tyden je asi prepnu na kvet.

Pridal jsem 0,5ml A+B a 0,5ml root stimulatoru(ten lavor neni ani zdaleka plnej tak jak jsem myslel).
Zitra je zase vyndam,abych je mohl zase trochu naohybat a tak je vyfotim.



Taham to jak kocka kotata!!Muhehe:wink:
Expiry
Vcera pri ohybani jsem kytizz vyfotil,tak to sem zitra dam.Zejtra taky vemenim vodu a prepnu na kvet.
Expiry
Vcera jsem konecne prepnul na 12/12.Hnojim ted 1ml/l Grow/bloom exc. a Enzime+ a 3,5ml/l B'Cuzz A+B.
Chtel jsem sem ted dat fotky z patku,pondeli a vcerejsku,ale dosli mi baterky,takze to sem hodim az vecer.
Expiry
Tady jsou nejaky fotky kytek za poslednich 14dni.Nestihal jsem ot sem davat a nemam tam datum,takze nevim ze kdy co je.Dneska je zse trocku zohibam a nafotim a zitra to sem dam.Uz krasne zaplnili vetsinu sudu.
Expiry
Zbytek fotek.
Expiry
Kytky se vetvi jako divy a maji pekne tlusty stonky.
Vlhkost je 40-60%
Teplota prez den +-26°C.Teplotu merim asi 1cm od vybojky.
V noci je +-19°C

kyticky uz krasne vonej.Uz bylo potreba odstrihnout par popalenejch listu co prorostli moc k vybojce a smakovalo :satan:.

Fotky
1.pohled na vetveni kytky
2.zohybany vrsky
3.kytizz v sudu
Expiry
Snazim se to co nejvic ohybat do stran,ale moc to nejde,protoze se porad tvori novy a novy vetve.Jednu ohnu a za 2dny mam v tom samym miste dalsi 3.
Ke stropu sudu zbyva 37cm.Myslim,ze jeste tak o 15cm poporostou.Ten sud nemuzu zaplnit az ke stropu.
kouba
no hlidej si to at ti to nepreroste jinak stim budes mit problemy .... nekteri tvrdi ze po prepnuti to vyjede o 200% jeste jsem bubler nejel tak nemuzu posoudit ale kazdoapdne se ho chystam rozjet. drzim palec
Expiry
Me Hary rekl,ze by to melo vyrust po porepnuti o 20cm.A i kdyby to prerostlo,tak se nic nedeje.Nadzvednu viko,podlozim ho a kolem dam growshopi folii.
Expiry
Dneska jsem kytky trochu prostrihal-jsou hrozne husty a na tom pletivu bylo namackanejch hrozne moc listu.Samozrejme ze listy sli do jointa a nebylo to spatny,dokonce to i zmastolo.Uz se tesim,az budou palicky :crazy:
Expiry
DNeska je to uz 12dnu na 12/12 a porad to roste,po palkach ani znamka.Za jak dlouho se u White russian zacnou delat palky?

Dneska pujdou kytky ven.Musim je zase trochu prostrihat a porovnat kolem pletiva,takze sem snad hodim dalsi fotky.
Expiry
Vcera jsem kytky vyndal,prostrihal a doplnil roztok.

Kytky jsou hrozne husty,maji hroznemoc vjetvicek a listu,tak jim obcas musim prostrihat listy co jsou na pletivu,protoze nektery,kdyz se mi pokazila ventilace,jsou popaleny od vybojky a taky aby se svetlo dostalo i dozadu.

Za tyden uz vypijou 8litru roztoku :o
Krmim je uz 3,7ml/l.

Uz se zacinaji delat palicky :satan:.Na nekterejch vrcholkach jsou uz videt bliznicky.


Fotky
1.Pohled do sudu
2.Kytky venku-vrsek
3.Kytky z boku
4.Tady je videt,jak nektery listy prorustaj k vybojce
5.Stonek se zapalovace-uz je to slusnej macik
6.Vetveni
Expiry
Devatenacty den na 12/12 uz byly palky.Vymenil jswem jim vodu,dostaly 4,2ml/l A+B B'Cuzzu,1ml/l Enzimu a Exceleratoru a asi 0,5ml/na celej kybl Bio-Algeenu.

Trochu jsem je prostrihal a nitema vyvazal za konstrukci od bubbleru,aby se dostalo vic svetla i k zadnim palickam a listum.U toho vyvazovani a prostrihavani jsem stravil prijemnych 5hodin+nejaky cas na namichani noveho roztoku.Skoda,ze nevim,kde je thread,kde se resilo kdo kolik casu venuje kytickam :D.

Fotky
1.Pohled do pestirny pred prostrihanim
2.Pokus o detail palicky
3.Pokus o detail palicky
4.Kytizz kolem pletiva
5.Kytizz venku
6.Ohybani
7.Ohybani
8.Ohybani

Fotak jsem ted musel vartit,ale zse si ho brzo pujcim,protoze v pestirne se ted dejou divy.

P.S.
Uz zacali docela dost vonet(byly cejtit az na chodbu),tak jsem nahoru dal mezi dva militany asi 1cm aktivniho uhli a je po zapachu.
Expiry
Zitra snad budu mit zase pujcenej fotak tak az budu vymenovat roztok,tak holky nafotim.Uz se jim zacinaji pekne cukrovat listy :vampire:
Protoze se kytky hrozne ohybaj za svetlem a me se je uz nedari ohybat jak jsou tlusty,tak mi vybojka :rocket: spalila 2palicky.Kdyz jsem to vcera zjistil,tak sem se nastval a udelal pseudo cooltube z petlahve od koly.Vevnitr jsem upevnil vybojku dratem,aby byla presne uprostred a nemohla propalit stenu.Vcera to s tim svitilo asi 7h a lahev byla jenom tepla.Nemyslim si,ze by se to mohlo roztavit a kdyz,tak ne chytnout.Snizila se tim teplota tesne u toho CT o vic jak 10°C.Ted tam je kolem 23-27°C prez den a 19 v noci.

Co nejdriv pojedu koupit PK 13-14,aby se mi zacaly nafukovat palky :D
Expiry
Dneska jsem koupil P-K 13+14 od Bionovy.Doporucene davkovani je 7,5ml/10l ve druhem tydnu kvetu,tak jsem tam dal tech 7,5 a postune to budu zvysovat,protoze 4tyden uz by mely mit kytky 15ml/1l.
A+B jsem dal 5ml/l a k tomu jeste Enzim+,Grow/... a jeste 3/4ml na celej kybl Bio-Algeenu.

Snad jsem to neprepisk,ale kytky uz zacinaj pekne cukrovat a porad maji maly palky.

Fotky doplnim co nejdriv.
Expiry
Chtel jsem PK 13+4 pridavat tenhle tyden postupne,aby kytky nemeli sok,ale dneska rano sem nejak poplet davkovani a misto 3ml sem tam kopnul 15ml :satan:,takze uz jsou na nejvysim davkovani 125ml/100l=37,5ml/30l nejvic se toho smi dat 200ml/100l,takze by se jim nemelo nic stat,uz na to maji i vek.Prijde mi,ze to palkam dost pomohlo,protoze uz sou mohutnejsi a zacinaj se nafuckovat :bong:
Expiry
Dneska jsem na tu petku dolu pridelal Pc vetrak co byl na ofuku(ten mensi) a docela mi to tam snizilo teplotu.Teplotu uz poradne merit nemuzu,protoze se mi pokazil :flamer:teplomer z Lidla :rocket:,takze ukazuje cisla jako 49°C,ale kytky vipadaj normalne(to by pri takovy teplote asi nevypadali)a ani nemaj spaleny listy,tak jsem tam dal rtutovej a na tom bylo 26 :D.

Musim pucit fotak,protoze moje CT co dum dal opravdu stoji za to :punk: :punk:
Expiry
SKLIZEN :punk:
Dneska se bude sklizet.Porad nemuzu nejak vyresit fotakovou kryzi,ale ze suseni snad neco nafotim i kdyby to melo byt mobilem!
Expiry
Kyticky uz se susi,porad nemam cim je :flamer:vyfotit:rocket:,ale snad uz brzo budou nejaky fotky.Podle velikosti palek si rikam,ze by to mohl byt klidne i g/w :).


Dojmy z White Russian+smoke report
Kytky byli nyzky a delaly hrozne moc vetvi aniz bych zastrihaval(na zacatku jednou,ale to bylo zbytecny),dela i pod 70w pekny salamky.Ma hodne silnou vuni az skoro smrad-tahle kytka proveri vas pachovej filtr.
Vyrostli mi dost rozdilny rostliny,jedna je husta a ma vsechny palky pekne nafoukly,dalsi je na tom podobne jako ta prvni,ale pulka palic jsou takovy mrazci(mozna to bude posunutejma vzduchovacima kamenama :D ) a ta posledni ma par vetvicek,ale vsechny palice stejne velky.

Kytky byly 7dni na Finalu a 2dny cista voda.Kour je jemnej,ale hustej.Neni skoro cejtit v plicich,vubec neskrabe.Kdyz se u tyhle kytky pise,ze ma monstrozni zhuleni,tak tomu verte,protoze kdyz jsem dal 1brko(1:1 tabak:hulo),tak me to odpalilo naprosto neuveritelnym zpusobem.Zhuleni nastupovalo postupne asi 30min,ale pak uz jsem jenom lezel a byl uplne mimo.Je to neco nepopsatelnyho,cejtil jsem tep,chvili v koneccich prstu a pak zase na zadech,vsechno bYlo novy a uplne jiny,skratka a dobre totalni vejhul :bong: :vampire:.Dalo by se to prirovnat ke stavu pri chlastani,je to ta posledni chvilka co si pamatujete kdyz se poradne zlejete :punk:.Zaroven se da zhulit jenom do pohody,tak akorat,ale to se musi s hulem dost setrit.V pripade maximalniho odpaleni stav vydrzi cca 4,5h(a to jsem 50min spal).
H@rdy
zatial pecka ale sa mi to zda dost komplikovane urobene
Kolom&n
máš to pěkný;) ale dal bych tam být tebou nějakej pořádnej větroň na ofuk..na pořádně hustý šišky..
Expiry
Uz je sklizeno,takze ventilator tam asi uz davat nebudu,ale mozna by jeste zhoustly :D.
Expiry
Kytky uz jsou suchy a tek jsem vcera odstrihal palky a dneska jsem to zvazil.Vysledek me mile prehvapil,povedlo se 68g,coz je skoro g/w.S fotkama to porad vypada spatne,ale ty nejlepsi kousky pro vas schovavam,abych je mohl vyfotit.
Expiry
Konecne jsem si pujcil fotak a nafotil par palicek.Omluvte kvalitu fotek,par se jich povedlo ze po zvetsini jsou videt trichomy,ale nektery to fotilo a nektery ne,takze je to jenom tak na ukazku toho,jak vypada trichom :D.Fotak uz je starecek a ja sem nejenom nic moc fotograf,ale jeste k tomu zhulenej fotograf :bong:.

Na jedny fotce je videt ruznorodost palek.
KING.FOX23
JJ pěkný a jak to zhuluje,kvalitka :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma