Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konopné Umění

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 
Naši mazlíčci - Klikni zde pro originální téma
jumpp
jo a tohle je muj pritel na vsechno :D teda vona to je fena a kdyz si tak uvedomuju tak na vsechno to neni to bych ji treba i jebal a to ne to pro me neni:D
ganja17
Tak to já mám skvělou potkanku.Sou to užasný zvířatka.Škoda že sem nemam jak dat fotku.Se divim že nikdonemá potkana:(
jumpp
..
jeste sem nasel dve fotecky svyho kamarada comi rozumi:D
PirátTEK
moje agama me sleduje kdyz balim asi se uci
dolpe
tak tohle je muj mazel... :love:
W3m3n0
Hm, tak s tim bych se taky pomazlil... :)
Dude
jeste Lizinka - se seznamuje s kamosovo psikem:)
jumpp
jak pises wooogi ten pejsan ma chut ale nevim jak by to dopadlo po tom az ho ta chut prejde :D to by z lizinky mohl zustat jen kozisek:D
mury
:punk: ...slavíme 3.narozky :frog:
Dude
je to ještě štěnedlo, tak je učíme od mlada aby po ní nestartoval - ze začátku dělal chytrýho a odvážnýho, když jsme na něj lízinku vypustili, tak si jí velmi ostentativně nevšímal :p:
mury a jarda - mazlíky už se Vám myslim chválil, tak se nebudu opakovat:)
jumpp
jo jardo ty mas mazlicka moc pekneho jestli se muzu zeptat jestli to je papirova fenka:D jo jinak kacko, kdo si z nas muze rict ze ma tokovzho mazla:D
Dominik
fotky
mury
není nad to mít hlídače :frog:
Dude
tak muj milášek největší (viz třeba here ) mě minulý týden opustil:( - utekla pryč - vylepil jsem plakáty, kontaktoval všechny útulky, šance na návrat je mizivá...:(

I loved you Lízinko...
koles
třeba se bude mít u sousedů líp...?
Dude
no kdyby u někoho, tak jsem šťastnej jako blecha - bohužel asi skončila na ulici a fretule moc dlouho venku nepřežije :o/
gona
moj hafík Amy je to taká haluzačka ale dobre sa mi s ňou chodí na výlety do hôr:frog: :)
muj nejlepsi kamarad
jardaXXL me inspiroval,tak jeste jeden muj mazel
koles
fakt tvůj? :)
joooooooo
eNDy
na tak toto je moj rasta-papagaj:D
vola sa Dodo....ale volam ho aj DODES:)
je krotky....nosim ho na ramene.....vidim mu na ociach ze by vyskusal chut ganje:) v najblizsej dobe ju vyskusa urcite:D

u neho plati toto pravidlo dvojnasobne....
don´t drink and drive, just smoke and fly:D
masoquista
To je moje Terezka.
Dubinek
Tohle je moje potvora :) Menuje se Natálka a je ji asi rok a pul, a tedka urcite hleda sirky :P
Kutas
a
Kutas
:bounce:
....či čí,pojd ke me bliz....
eNDy
Dubinek:
choval som niekolko rokov potkany/krysy.....ten tvoj -- nadherny:D k+

Kutas:
ta macka na tej tv....heh....velmi dobra fotka:) k+

xerthon:
fuuuha:) pittbull, stafford terrier/ bull terrier or something else...
bojove plemena su bomba:D mal som pittbulla:( len mal...
k+
endy:je to pitbulek,sileny mazel,akorat jsem ho fotil u zradla,tak vycenil zoubky
sundance
co tohle???:)ma pritelkyne na plese......ehm....jeste ze nechodi na tyto stranky...
sundance
a co tohle??:)pekny mazlici.....ma pani na plese....ehm,jeste ze nechodi koukat na tyto stranky.....:)
sundance
proboha....kde je ta fotka....vzdyt to psalo ze byla uspesne pripojena.....se z toho snad....ehm....je chyba u me??nebyla ta fotka moc velka??:(
smooth
Tady mam svy mazlicky :)
smooth:to oni spolu tak hezky vychazeji?kolik jim je a jak dlouho se znaji?
:sun:
Johnik
Nový foto mýho miláčka...
Micasa
Tak ja mam taky labradorku, jmenuje se Kara, jako ta firma, co vyrabi kozeny saka a kozichy. Nevedela jsem to, kdyz jsem ji davala tohle jmeno... dala bych sem i fotku ale neumim to. Bylo by super, udelat tu anketu, kolik lidi - groweru ma labradory.. :)
Lister666
Já mám 5 křečků :)Sou tě skvělý prevíti
Murphy
:slizoun: ... ja mam doma uz jen sklipkanici....ostatni zviratka,a ze jich bylo mrte, jsem bud rozdal nebo bohuzel odesla do vecnych lovist...vzdycky sem si pral poradnyho psa, ale jelikoz bych ho nikdy nezavrel do panelaku,musel sem pejskareni pustit z hlavy....snad se k tomu nekdy dostanu :wink:
Janxu
to: Johnik btw kdo to drzi bedrisku??? Ja jenom ze tam je tvuj oblicej, a tak me to udivilo a jinak bedriska je prekrasna kralovna!!
peace
Lister666
Murphy : já měl taky sklípkana ...Růženka se jmenoval...ale braška ju zašlápl , když nám jednou utekla z térárka :(
Shorty
Mam doma Brachypelmu albopilosu a brachypelmu smithi,ktery zasranej cvrček ukousal 4 nohy.Ale svlikla se a v poho.Pavouci jsou v tomhle zupa.Nejsou vubec narocny na chov,ale na mazleni taky nejsou.V lete se chystam na chameleona.Ale hrozne rychle vyroste.
Lister666
Shorty : měl sem taky albopylosu a Smithi ... v poho pavoučci... oba teda už chcíply , ale na samečky se dožili uctyhodného věku 3 lezt :)
PsYcHo84
Ja mel 3 akvarka (jedno zamerene na Indonesii, druhe na jizni Ameriku, treti Africke), 2 krecky, jednoho raka, 13 let Korelu Choholatou a masozravky. Vztah jsem k nim mel dobry, protoze jsem na ne mel dost casu. Ale moc jsem se nevyspal, protoze kdyz jsem vecer usinal - zacinali delat bordel krecci, a kdyz krecci kolem 5 rano usinali, tak zacinala delat bordel korela no a akvarka ty bublaly porad. Ted na ne cas nemam, tagze vsechny zviratka jsem pred lety nechal dozit, amortizoval a nove nekupoval. Ted uz jen pestuju: meskalito-kaktusy, salvej, pomerancovnik a samo ze trafku. To neni tak narocne
mino36
ja som mal malu bielu mišku nosil som ju po BS na plecy a behala aj volne po ruksaku a väčšinou obhrýzala konopné vlakno z tašky.keď bola vykurena tak vysoko skakala ale myslim že sa jej to páčilo.na jeden vík som ju požičal kamarátke a ta myška zomrela.....:(((
loom365
a tohle je muj milacek :satan:
smooth
Xerthon:
fretce je 3 roky a pejskovi 4-5 uz spolu zijou v byte 1 rok a uzijou hrajou si do ty doby nez sou uplne mrtvy... fretka si pak nekam zaleze a pes usne :)
zaridily sme to tak ze ani jednoho uz nezavirame...
mame jeste ptaka toho minulyho zabila fretka dyz ho nasla zapadlyho za kuchynskou linkou...

akorat sme si ted koupily leguana a pokud by negdo fretku chtel
tak at rekne bojim se ze by leguana zabila a on me stal doopravdy dost...

fretka je mila a hodna nekousne za 3 roky co mam tak me jenom jednou skrabla dyz mi brala maso...
ej vykästrovana je to kluk a rad si hraje...
je i zvykla behat po byte a delat vykaly na jedno misto... takze jednoduchej uklid....
smooth
pro pripad gdyby negdo nevedel co je leguan tak to doopravdy huste zvire... mam rad gdyz mi zviratka behaj po byte...
nemate negdo neco podobneho doma ???
smoot: tak to je drsne,muj pes miluje lidi,ale vsechno ostatni chce znicit at je to kun nebo kocka,nebo jakykoliv hlodavec
smooth
pro pripad gdyby negdo nevedel co je leguan tak to doopravdy huste zvire... mam rad gdyz mi zviratka behaj po byte...
nemate negdo neco podobneho doma ???

je to doopravdy haluz bude to mit skoro 2 metry a je to chytra jako pes....
smooth
mi nemame za psa zas nakyho milacka,neda si nic libit ale fretka se zna uz asi se 4 psama a se vsema si rozumi je pravda ze to vetsinou neni zadnej velkej pes... ten by ji asi zabil ale maly psi si s ni hrajou...
taky sem se divil ale fretka je dost hrava...
smooth
ale jak tak koukam mash velkyho psa :) a pekny dite :)
smooth
ale rek si to spravne taky mame bojove plemeno...
hodne lidi ji ma rado menuje se adelaide...
ale ten pes by nikomu neublizil... jakmile sem tohohle psa poznal zmenil sem nazor na tyhle psy... po cloveku ne ale zvire obcas jo...
parkrat se stalo ze sme sli do lesa a ona neco pritahla... kralika apod...


co to mate holka kluk ?? a co to je presne za rasu ?
jj,hodne zajimavy vztah mezi miminem a psem,deti ma rad,ale jine zviratka si poridit nemuzu,leda rybicky,nebo svilusky :-)
smooth
to je tvuj kluk ? :)
stejne bych se ale bal...
a rasa ???
ne ne bat by ses nemusel ,zamiluje se do kazdeho cloveka,kdyz se knemu hezky chova
smooth
to je mazec...
mel sem rotvajlera
taky si hral z pneumatikou ale nedokazal ji tedy az odtrhnout...
ale je to prdel jak do ni da hlavu zakousne se a jede...
jo a kluk je muj i kdyz se rika ze tatka neni nikdy 100%ne jisty :-)
smooth
tj ale preci jenom cloveku obcas rupne v kouli stejne jako psovi..
a dite nevydrzi to co dospelej clovek...
pejskovi bych veril ale stenje bych se bal...
ale rozhodne mi bojovy psy nevadej...
myslim si i ze tyhle psy sou lepsi nez nakej jezevcik...
smooth
poznas az vyroste jestly to bude stejnej rostak jak ty :)
cloveku obcas v kouli rupne,psovi ne.Pes jen reaguje na dane okolnosti.Pejsi maji svuj svet a je treba ho pochopit.Jinak neni zadnych spatnych psu,jen spatnych panu bohuzel.
smooth
ja sem psy jeste nestih pochopit...
tomu psovi je 5 let 3 roky zil s moji mladou ta ji za nic netrestala a ja nevystojim gdy ona pride a doprostred koberce udela howno...
tak du a potrestam ji sice se to mlade nelibi a pak spolu trebapul hodky nemluvime ale musim to udelat... a pes se mi odvdecuje tak ze pokazdy dyz na nej kriknu tak se zacne klepat... a to ji dycky jenom placnu.. ale howna dela dal a chcije do postele stale a ja dostavam fuck off od mlady ze ji biju a sem na ni zlej a ze ji radsi da pryc...
newim jak ji domluvit...
nedavam ji vejprasky uz asi 4 mesice na to mrdam... proste akorat prohlasim ze je to debilni pes a je to...
ale vona se pokazdy zacne klepat dyz na ni mluvim...
tak newim jak na ni...
pokud je jeste mlada chod vencit co nejcasteji at to nestihne spustit v byte´.Za kazde vyprazdeni venku udel pochvalu,za kazde vysrani doma pokarej aby pochopila,ze kdyz bude mit potrebu-ma ti to dat nejakym zpusobem najevo
smooth
no jasny ale prave ze to neni muj pes a ona je takovej smejd ze s ni du ven a pridu a ona si nekam zaleze a tam neco hodi...
tam kde neco hodi to uklid a misto VZDY postrikej necim co bude psikovi neprijemne skubat cumakem.Pejska to bude docela mucit a priste to radeji bude chtit mit venku
smooth
co treba psum vadi ???
cokoliv neprirodniho co mas doma,treba lak na vlasy
Johnik
2 Janxu: Jo, to jí držim já, kámoška to fotila. No, teď měří 1,8m a včera veěer sme spolu sledovali několik dokumentů na Discovery, ležela mi na prsou a chvílema i pochrupovala. Ale mám pocit, že je čím dál hezčí a barevnější...čaj
sundance
ale zpúatky k mazlickum,ne?:)Pripojuji foto mojich "mazliku"
sundance
ehm....oprava....zase tak moje uplne nejsou.....jsou me slecny....ktera o tomhle opravdu nevi,,,,hehe....stejne sem nechodi.....:)
smooth
a dyt je voblecena...
neco ostrejsiho by to chtelo...
drinker hulič
Tohle je nase Micka :)
smooth
Pekna moje maminka ma 13 kocek :)
smooth
kampak sel ?
aenema
citace:
Původní příspěvek od Krupieer
Nemuzu sem nejak hodit foto..............Nevite nekdo jak mam zmensit velikost?????????
Koukám že si na tom asi jako já. Já bych to vostříhal nůžkama.
ExTip
sidik
Nesta
ahoj..... tak se du taky pochlubit.. co mam. ale ted sem se nastval protoze ta mala cerna potvora mi sezrala moji 15 cm kyticku!!!
no nic... tak snad se to vrati v podobe ty druhy kyticky...
Los_Meskalinos
taky neco prihodim
toto je voblibena kocicka mojeho kamose :-)
ShortyJR
202
W3m3n0
Jeste minulej rok mi tu po zahrade behal jezevcik Ben, alle na zacatku cervence sme ho museli nechat utratit! Ted mam novyho psa, jeto bigl, jmenuje se Dort:rolleyes:
oton
už asi 2 měsíce mám novýho mazlíčka, tak vám ho ukážu, je to osminohá, nedospělá, slečna Brachypelma emilia

na první fotce právě večeří nebohého cvrčka (úmístěna ještě ve sklenici)

druhá fotka, zajímavý pohled ze spoda na dýchací orgány a kusadla

třetí miniterárko, který jsem pro ní vyrobil, tak co líbí se vám? :D
eNDy
oton: b. emiliu mozem kdykoliv:D aj ja chovam sklipkany...podla mna su nadherne.. kcko pre teba, lebo mame spolocneho milacika:)
Hanyz
tak koukam, ze se tady najde vice lidi co ma doma sklipkany. Tvoje emilka je pekna, kdyz jsem si vyrabel sve prvni terarko, tak bylo prakticky identicke:) Brachypelmu mam doma taky jednu- vagans. Jestli si vzpomenu, tak prihodim fotky
Mazz
Taky se vám musím pochlubit se svou milovanou. Jmenuje se Sára a její otec je brazilská fila a matka mastiff. Předtím jsem měl kříženého německého ovčáka Ritu, no vlastně je to docela nedávno. Když jsem dostal Sáru tak Rita onemocněla a za pár měsíců jsem ji musel utratit :(
Měl jsem ji 14 let. Sáře je teď 5 měsíců.

Otone krásnej pavouček, má zajimavý zbarvení. Kamoš má taky sklípkana a paradoxně se jmenuje Emil, teda ten kámoš ne ten sklípkan :)
citace:
Původní příspěvek od Mazz
Taky se vám musím pochlubit se svou milovanou. Jmenuje se Sára a její otec je brazilská fila a matka mastiff.


no tak to ti ze sarinky vyroste docela macek
Mazz
No jo bude to pěkný telátko, už teď jsou ty její proporce vidět. Ale je strašně nefotogenická :) víš co mi dalo práce ji takhle vyfotit...
Mazz
No já byl zvyklej na svýho menšího vlčáka, takže je to pro mě docela změna. Ty máš taky mastiffa nebo filu? Honem ukaž, a jaký s tím máš zkušenosti? Měl jsem za to že taková plemena bývaj flegmatický a klidný a ne hyperaktivní.
Mazz
No teda, u toho žrádla vypadá fakt dost drsně, takovýho psa bych se bál.
Mazz
Přidávám pár dalších fotek na kterých je lépe vidět ze staršího data.
Mazz
Tady je poslední fotka, aktuální a konečně se mi podívala do objektivu a neuhla. Jo a takhle ublíženě se tváří pořád, já ji nic neudělal :)
dawina








foto č. 1 a 2:toto je malé shitzu(neviem ako sa to presne píše) Volá sa Any a patrí mojej sestre.


















foto č.3 : toto je moj chlpatý kocuuurik Gino...














foto č.4 :a ako vidiiíte nechce ma pustit k počítaču a stale si hľadá kamarátov medzi vašimi mazlíkmi na groweri









foto č. 5:a keď už nevládze, tak oddychuje...









Mazz
Ta Adio botka je tvoje? Vypadá že se pejskovi líbí :) Jestli kočička hledá kamarády kldině ji se Sárinkou seznámím ;)
dawina
Áno ta adio bota je moja,ale pejskovi sa páči teraz všetko čo môže okusovať... Rastú jej zúbky takže teraz robí všade neporiadok a všetko okusuje...
A moja kočička sa potešila, že už tu ma prvého kamaráta...
Tvoja Sárinka je moc hezká a ani nevidno že by sa uhíňala pred foťákom... :D
A to že sa tak tvááári ublííížene to je v pohode, lebo jej to pristane... Keď ju vidím, juuuuuj hneď by som ju vystískala...
Mazz
Ten má teda páčo, skoro jako já :) udělej mu dreadlocks :D
Kutas
nase nova cica, doufam ze nedopadne jak ta stara :(
menuje se Agata, jmeno vymyslela mati, mne se vubec nelibi ale co uz
oton
Kutas: pěkná živelka :D koukám že si ještě furt hraje, vypadá na to...

přidávám moje, trochu podobný

pozor na ty uhrančivý voči, občas do nich koukat vypálenej neni špatný :D
dawina
oton mas krasne macky... ked budu mat maciatka jedno mi rezervuj xixi :D ja som tiez chcela povodne taku rasu ako mas ty ale na koniec mam persaaanka(vid hore)
oton
to dawina: maciatka bohužel nebudou, ta jedna je dcera tý druhý a obě jsou již delší dobu sterilizované, mě by se takovýhle voči líbili, jen co by na to říkali lidi :D
katuš
tak tohle je muj nejlepší kámoš :D:mutant::D
Tak toto je nas kocur ... Vola sa Oliver :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma