Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Češi jsou na 1. miste v konzumaci Marihuany... - Klikni zde pro originální téma
slunicko
Mě vůbec nevadí že jsme na 1. místě ... ja hulim rad a zitra rano si zahulim hezky a vubec nebudu resit jestli jsme první nebo ne...a zahulim si tohle +foto to se těšim :)
Janísek
že nám to ale trvalo, kua :p:
Euforia
To, že sme v tom první je mi jedno, ale serou mě tam nahoře, kde by jim to nemělo bejt jedno. A při tom by mohli zabít 10 much jednou ranou. Jenom kdyby přemejšleli. Já bych to udělal tak:

Legalizace by proběhla naplno. Tzn. vznik cofeeshopů podle holandskýho modelu. Pro ty, co se bojí fetek z východu, který by se sjeli do takovýho ráje mám návrh. Mezi shopama by existovala síť, v podstatě registr huličů. (Mě by to teda nevadilo v holandsku sem chodil do cofeeshopu, kde prodávali taky jen registrovaným členům a byl sem na to dokonce hrdej.)
Členství by získal pouze občan s trvalým pobytem u nás, a věkem nad 18 let. Tím by se vyřešilo spousta problémů a stát by na tom vesele rejžoval, a i tak by cena, myslim, šla dolu. Z dnešních 250 za g by to mohlo jít klidně někam mezi 150 - 200. Proti černýmu obchodu bych dal opatření, že nakoupit lze za den pouze 2g na osobu (v holandsku max skunk za 30Eur a dost, ale díky tomu, že nemají komplexní registr to lze obcházet, tedy koupit za 30E tady, pak tam atd...).

No tak já myslim, že proti takovýmu modelu není moc, co namítat. Nebo jo?
MangoMan
No to je celkem hezký že jsme 1.největší huliči na světě,to jako každej 5 člověk hulí,to znamená že jako jestli nás je v ČR kolem 10 milionů,že jako hulej 2 miliony lidí,to je slušný,ale zajínalo by mě jestli jsou v tom měření započtený taky kojenci,senioři nad 80 nebo 90 let,a děti který choděj na základní školu,pak odpůrci marihuany a drog obecně,atd...
Nebo jestli každej 5 člověk od-do určitýho věku,nejlíp by se to zjistilo,tak že by se udělali volby,a každej kdo hulí by hlasoval,jako že hulí-bez ohledu na věk,jestli mi rozumíte,stejně to nemůžou zjistit přesně,protože ty co to zjištujou to dělaj tak že jdou po ulici a ptaj se jestli užíváte marihuanu,a píšou si odpovědi,a ptaj se třebas 100 lidí,a z těch 100 lidí potvrdí že hulej 20 lidí,no a pak to vynásoběj to 100 000 a vznikne jim 2 000 000 lidí jako huličů,a to je 1/5 obyvatžel tý naší prohulený republiky,takže takový měření je na prd,a jestli to dělaj na internetu jako anketu,a někdo hlasuje zbytečně jako s prominutím idiot 20 x že hulí,tak se nedivte že jim to tak vychází,bud nás hulí víc nebo mín,ale zjistit se to dá těžko:wink:

Neberte to špatně,je to můj názor,takto to vidím já,a vy bud se mnou můžete souhlasit,nebo naopak.Díky:)
Dr.House
To odpovídá už podle zapálení lidí na Groweru a to ještě nepočítám to kolik lidí nepěstuje a hulí.
RESPEKT
Lokr
Žadná legalizace ,to jediný nechci ,rad si dojdu po tají na pole.A prodavat nejsem přeci drogoví díler ty snad ano???
Rascal33
tak tak... jeste by huleni zaclo byt "IN" a pak videt vsude ty sampony jak se predhani v tom kdo tehe vic vyhuli.. :)
Rascal33
ale na druhou stranu si predstavte ty ceny po legalizaci... kdyz jsem v Amstru koupil g nepalskeho hase za 10E, tak vzhledem k tomu ze ostatni ceny jsou v holandu v porovnani s nama tak 3x vyssi, vychazel by pak u nas g nepalu na 100penez :D to by se tu uz v zivote nikdo s nikym nedomluvil :D :D :D
achjo
rascal33: jn taky se mi zacina zdat ze legalizace by byla vlastne horsi nez soucany stav. Jsem pro dekriminilizaci
achjo
gore: no mozna padesaty ale paty ? neverim
Artonoror
No já bych neřek že sme 1. ale do 3. místa to bude, ale každá agentura to změří jinak a neptej se všech lidí ( ale to určitě všichni víte..) jen několika a pak s toho dělaj procenta tak to nemusí bejt vůbec přesný a mě je to stjně jedo k čemu je dobrý bejt největší huliči stát nám za to nebude dotovat řízky a techniku. Akorát na nás pude víc policajtů...
DooMer
artonor...podle me to presny docela je a je jasny ze se nebudou ptat vsech lidi..To nez by zvladli tak uz tady nebudem:)...ale presny to urcite je..dyt se takhle zjistuje vse vezme treba 1000 lidi nebo kolik a udela se z toho prumer kdo huli a kdo ne...co chces vic?...
Euforia
mangoMan: je to dělaný pro věkovou skupinu mezi 15 - 35 lety. Takže 2mil huličů tu určitě nebudou. škoda bylo by tu líp


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma