Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Předčasná sklizeň - Klikni zde pro originální téma
suri
No proste nejak moc zeminy tam netreba ak chcest tak proste vytrhni tu kytku zo zeme a neotrepavaj tu zem co ma medzi korenami...Potom to obal ako bolo povedane a zaves nohami hore niekde do tmy....Odpoved na otazku ci strihat alebo nestrihat listi tu nenajdes lebo jedny strihaju jedny nie ja osobnie nieoc ostriham na poli a potom uz len za poar dni ked to uschne,,,
mrak xXx
zdárek, měl bych na vás dotaz.

Jelikož můj letošní outgrow je už ve fázi sušení, tak bych vás chtěl poprosit zkušené outgrowery, aby se semnou podělili o jejich techniku sušení tak, aby se zachovalo co nejvíc aroma paliček a nemělo to nádech čutky, nebo takový tý uschlý trávy(seno:D):) Ted suším kytky na seníku, kde je teplota maximálně tak o 5stupňů vyšší než ted venku(i přes noc), takže docela zima, jsou zabalený v černejch igelitovejch tenkejch pytlích, kde jsou udělaný docela dost průduchy a spodek je otevřený. Chci se zeptat jeslti to kytkam nějak nevadí že budou sušený v takový zimě.? Dál by mně zajímalo jeslti má někdo zkušenosti se sušenim a docílí zachování nádherného aroma, které paličky mají:) předem díky moc za každou radu. zatim cuss
Placebo
citace:
Původní příspěvek od mrak xXx
zdárek, měl bych na vás dotaz.

Jelikož můj letošní outgrow je už ve fázi sušení, tak bych vás chtěl poprosit zkušené outgrowery, aby se semnou podělili o jejich techniku sušení tak, aby se zachovalo co nejvíc aroma paliček a nemělo to nádech čutky, nebo takový tý uschlý trávy(seno:D):) Ted suším kytky na seníku, kde je teplota maximálně tak o 5stupňů vyšší než ted venku(i přes noc), takže docela zima, jsou zabalený v černejch igelitovejch tenkejch pytlích, kde jsou udělaný docela dost průduchy a spodek je otevřený. Chci se zeptat jeslti to kytkam nějak nevadí že budou sušený v takový zimě.? Dál by mně zajímalo jeslti má někdo zkušenosti se sušenim a docílí zachování nádherného aroma, které paličky mají:) předem díky moc za každou radu. zatim cuss


>>> http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1315 <<<
KarlStoner23
Yeah....tak letos od začátku března do konce října :-)
Viva skleníček!!!!1flower 1.5kgbuds!!!
FatJoe
Zdar, už sa Vám stalo, že ste mali isť skízet a rozhodli ste sa že počkáte ešte deň?
Na druhý deň ste prišli a nič...
Niekto Vám to ujebe!!!!!!!
Mal sem peknych 5 kríkov nejakého noname, na 1 bolo zhruba tak 100g. Uchránil som to pred zverov, pred všetkým možným, len nie pred človekom.
Na mieste mi nechali este lístok- DIKY ŽE SI SA NÁM O TO POSTARAL.
Najhoršie je ked Vám niekto ujebe Palice....
Hašulda
Ne ze sme to chtely sklidit hned druhej den od toho co jsme tam byli na posled ale az tak za tyden mno foto mam bohuzel starsi ale kdyz sme je videly naposled tak byli jeste nedozraly na 100% ale spice uz mely silny jak lahvac. Mno to si nedokazete predstavit jak sem nasrane zacal rvat ruzny nadavky snad vsechny co me v tu chvyli napadly :D jako 6 luxusnich kytek to ta drina za to nestala :(
VFR
cau. Muj orange bud a jeho vrsky uz na 37dnu nevykazuji zadny rust tudis zadne nove blizny, vrsek je uz nabobtnaly a vsechny blizny jsou uz hnede (suche) - zadny naznak novych. Stalo se to nekomu?

cca 5 - 10cm pod vrcholkama jeste zraji bile blizny, ale vrsky jsou proste "ready" stalo se to uz nekomu?

400w soda
hnojky komplet Plagron
teplota 26/ 17st


Omlouvam se za OT - jsem ve spatne sekci - prispevek nejde smazat - prosim o smazani. Dekuji V
lubenc_
zdravím lidi,
dostal sem hlašku že za 2 dny se sklizi kukuřice ve ktere mam poličko. Jedná se o 4 kytičky, 3x frisian a 1x passion. Poradí nekdo co s tím ? Kytky maji kolem 3 metru....přesazovat to asi nema cenu tak z toho asi neco uvařím nebo nevim...
Alpinestars
kamo tak to me mrzi, presadit bych to presto skusil, pokud by to nevyslo, pak neco uvarit, dyt je to plevel, ale nezapomen vykopat velkou diru kolem kytky abys neposkodil koreny, urcite bych to skusil, gl a pestu zdar
pestitelpompo
Přesně jak píše kolega,pořádně to obkopej kolem dej si záležet,tak by nemuseli mít rostliny ani šok z přesazení,nejlépe mít rýč a nějaké kolečka at to můžete přenést na jiné místo
podpapirnik
Mám jinej problém, včera jsem se byl kouknout na holky ještě potřebujou tak 14 dní ale co se nestalo někdo je už lehce otrhal a ted co s tím... jednou tam dojdu a nebudou...

Co myslíte když:
Seknu jí nechám pěkný větve a hodím je do kýblu vše upravím, dám jím proti stresu něco dobrýho a rosvítím na ní 600w a nechám jí dojet co vy na to?????

Zkoušel to někdy někdo????

Díky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma