Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
Muj prvni indoor v Thajsku - Klikni zde pro originální téma
slunicko
Tento thread jsem cetl uz pomalu od zacatku az do tet a musim te fakt pochvalit k+ protoze to mas fakt super a ty kytí na fotkach jsou nadherny...

jinak zdravim cecha v thajsku ...
POP
pozdrav do thai... moc pekny sisule na moc peknym miste.
Zlinskyhula
Pampalini jsi fakt borec. Ja ti muzu jen v tichosti zavidet.
Dudušek
Ahojte, nevite nekdo, co je s pampalinym? Jsem v Thajsku na jeho ostrove a nejak neodpovida na PMka, takze jestli si to prectes, tak pisni...tady asi nikde speka nesezenu a mel jsem strach neco vozit z CR...
:Dr@m:
to Pampalini:
máš můj obdiv a držím ti moc palce.Fakt super reportDokument a skvělý výsledky jen tak dál hlavně na pohodu.Před rokem jsem byl na metr v Thajsku a vím co tam je vše možné i nemožné, každopádně to je jinej svět:)
ochutil jsem též něco z polí místních thajců a můžu říct,že půl mé dowky byla pořádně vypečená:::)
Chystám se tam zas a znova snad už na začátku ledna2008....chtěl bych se tě taky zeptat jestli jses nesetkal s někým z CZ kdo tam pracuje,,,slyšl jsem že se tam dá i vcelku vydělávat,ale bohužel nemám na nikoho kontakt.Moc ti fandím a přeju ti jen to NEJ ať se daří :::)
leosag
ahoj máš to strašně super mooooc ti závidím místo kde bydlíš přírodu,svůj ostrov a krásný holky a beru i na vědomí jaké riziko s pěstováním neseš to se musí nechat at se ti daří a taky ti přeju hodně slunných dnů k potápění.
MANHUNTT
Zdar,koukám že Pampalini se dočista ztratil :smash:,jestli by nestálo za úvahu přejmenovat tento tred na Muj první inddor v Thajsku a taky zároveň poslední :rejp:.................třeba ho místní četníci vyčmuchaly :starwars:a ted někde medituje :help::teef::injured::D
Calzone
Četl jsem teďka knížku jménem "Zapomeňte, že jste měli dceru" a bylo to o angličance, která seděla v thajské věznici za pašování heroinu a docela extrém. V těch věznicích je tam normálně mučej, spěj tam na betonu tak na půl metru šířky vedle sebe, lámou jim tam prsty, pálej je tam, mlátěj do bezvědomí atd. Ty dozorci tam normálně bádají nad co nejhoršíma trestama, fakt děs, musíš být hodně opatrný. Přeju hodně štěstí a tu knížku radši ani nečti. :) K+
Pampalini
Calzone
Jo celkem dobre napsana knizka a bohuzel velice pravdiva.

Daleko zajimavejsi je kniha "The Damage Done" (12 years of Hell in a Bangkok prison) Australan kteryho chytily s par kg heroinu

A nebo o tom rozmazlenym frackovi Ceske narodnosti kniha
"Pro drogy nema smysl umirat " Radek Hanykovics , ale o mrtvich jen v dobrem

Pred par lety ,kdyz jsem byl na dovce v Cechach a zazvonil jsem u dveri meho kamarada s kterym jsem vyrustal a jeho mama my se slzou v oku rekla ,ze jse predavkoval Hackem a uz neni mezi nami tak jse mi podlomily kolena a sel jsem k zemi
A minuly rok jsem dostal email ,ze dalsi z mejch nej kamosu se precpal hackem a nasli ho az po mesici v rozkladajicim stavu nekde ve stodole a museli na nej s lopatou

Jinak dik za starost o mne ,ver mi davam si sakra majzla Thajsky vezeni neni jeden z Hotelu co bych chtel navstivit.
Momentalne jsem ve Skotsku tady je to jak v Dysneylandu zadnej problem
Dik
Arcichalid
Ty jo sefe gratulace jako blazen mas uzasky kyti a super zivotni styl, narazil sem na tohle tema dnes pac sem tu nejakou dobu nebyl a fakt ti drzim palce at se ti dary :) chronik rullezzz taky ho mam rad :)
papaja
pampalini: můžeš podat prosím smoke report? Jaký je chuťově a jak je to silný?
Pr45k
maŠ to krasne len jedna otazka an vyjasnenie toto je tvoj prvý indoor celkovo či len prvý indoor v thajsku ? :) peace
Pampalini
citace:
Původní příspěvek od papaja
pampalini: můžeš podat prosím smoke report? Jaký je chuťově a jak je to silný?


Nerad bych se dotknul priznivcu Chronica,ale podle mne je to pekna slabota
take lehke denni koureni pro holky
Manzelce to vyhovuje ,ale rozhodne nic pro mne
Chut a vune super stavba palic a tvrdost tez za 1
Simon ze serious seeds je dobrej mazak ,klicivost 100% vsechny kytky vypadaly skoro stejne, rekl bych i celkem jednoduchy grow i doba kvetu 60 az 70 dni je dobra
Jak rikam klobouk dolu Simone, akorat by to chtelo skrizit snecim silnejsim aby to vic kopalo do zadku,ale kazdej podle sveho gusta Manzelce to opravdu sedelo
Pampalini
citace:
Původní příspěvek od Pr45k
maŠ to krasne len jedna otazka an vyjasnenie toto je tvoj prvý indoor celkovo či len prvý indoor v thajsku ? :) peace


Presne tak muj prvni Grow, mnel jsem kliku.
MASAKR. no comment, tohle je vyprávění jak z pohádky :D Hodně štěstí chlape, ve všem, seš fakt borec!
raStaVK
tak tu je vidiet ze spravny grower sa ani vo svete nestrati :D fakt super grow...stale nechapem ako ti tie palice mohli tak ztucniet...k+
woytishek
Když sem začal číst tenhle thread, tak mě vůbec nezajímalo jestli něco pěstuješ, ale dostalo mě prostě to, že jsi se odhodlal jet do Thajska a povedlo se ti to takhle skvěle. Založit rodinu, usídlit se s krásnym výhledem na moře, povalovat se a do toho ještě vypěstovat to co jsi dokázal vypěstovat. A jak už tu bylo řečeno, 1.st indoor ??? prosim??? tohle ???
No prostě K+++++++
A doufám že budu mít taky takovou odvahu se vykopat z rodný země a zařídit si to co máš ty.
PS: nejlepší thread co jsem na Groweru četl. Zatim
z31n4r
pristihl jsem se , ze kdyz ctu tvoje thready tak me ani nezajimaj ty krasny palice co mas, ale spis jak si zijes. Nejak takhle si predstavuji idealni zivot.
GL chlape a at se ti dari aspon tak, jak do ted!
Pampalini
Dik Vsem za podporu ;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma