Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Kukuřice 2006 - Klikni zde pro originální téma
Radoslav
Tak si nakonec přeci jen vybrali moje pole. Asi tři dny před tím, jsem ukázal kamarádce, která jezdí okolo, pole kukuřice v kerým jsem měl megapole, aby mi zavolala, kdyby tam viděla jezedáky. Ve středu mi volala, že je to obsekaný a rozdělený na dvě části. Byl jsem však pryč a dostal jsem se na pole až za tmy. Přijížděl jsem a neviděl jsem vůbec žádnou kukuřici. Tak jsem byl nasranej, že jsem nevzal aspoň ty skoro dozrálý kytky, když jsem tam byl před týdnem. Jedu však dál k svýmu místu, když si všimnu, že vdálce ještě nějaká kukuřice je. Přijedu namísto, a holuz jak sviňa, kukuřice tam ještě byla. Tam jsem vzal obrovskou hokejistyckou tašku a se světýlkem na čele jsem šel sklidit nejlepší modely :). Pak jsem řekl kámošovi u kterýho suším, kde to je a jak to najde a on ráno v pět vyrazil sklidit zbytek. Sklidil prej čtyři pytle a to tam ještě zbylo, tak snad v pondělí :). Ještě jsem to ani neviděl, ale asi potom udělám nějakou fotku ze sušírny :). Vůbec teď netuším, jestli to posekaj nebo jestli tam ten zbytek kukuřice nechávaj dozrát na semeno?
Skrec
Tak to je od zemědělců pěkný že ti to tam nechali :bravo:. Já si loni taky užil pěkný dobrodružství při sklizni - ale tohle je teda haluz. A letos, když už začali sekat na siláž podruhé, se začínám bát znova :eek:.
CAESAR
Radoslav : to si preboha jako sadil hentake kvanta?si chodil a rozsieval?
Radoslav
2ceasar: jednoduše jsem šroubovákem vyryl dva řádky kukuřice, a pak jsem do těch brázd zasadil spousty semen. Až asi na čtyři kytky, to byly samý nonamy. Ve finále z toho bylo pole tak 4x12 m.
Skrec
Tak u nás je už všechna kukuřice sklizena - i tam kde jsem měl kytky sklízeli na syláž :(, jedno místo jsem zachránil(sklízel při obsečeném poli), druhé místo někdo slidil přede mnou - ale zemědělci to nebyli. Fuck off čorky :flamer: :grrr:
Radoslav
Jedno pole mi taky sekli jezedáci, ale to hlavní jsem sklidil, Takže mám vystaráno :smoker:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma