Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Tloustnete po hulení? - Klikni zde pro originální téma
roll
DanekRider: Zavidim...
Snazim se omezovat a stejne pribiram. Ale este vic nez ten tuk me serou ty penize za to :-D
jufik
He kez kdybych mohl ztloustnout :D ani to palo a nesledne zravky nepomahaj ---> 200/74 :D ale kdyz tak premyslim ,tak se to uz pomalu dere nahoru :D konecne ...
Zelňák
Tak nevim ja sem ve fitku jako doma takze zadnej problem. Ale kdyz je clovek tlustej a ma cholesterol tak to ve spojeni s travou muze bejt nebezpecny.
karlvonbanhof
neneeeee
karlvonbanhof
já si myslím, že je to pěkná blbost, po hulení se mi maximálně bouří hormony..... doporučuji
juryno
ja zerem jak prasa ked hulim. nepoznam vtedy kedy dost. len by som zral a zral a zral. normalne ako by mi preplo v mozgu ktory vravi telu uz mas dost jedla. nefunguje mi to. na druhy den potom serem 2 x za sebou
raStaVK
:D tak ja tiez zerem ako zmyslou zbaveny ked hulim.. ale zda sa mi ze ked necvicim tak netlustnem ale naopka chudnem :D aspon to mi vaha ukazuje :D
:rasta:

peace
tvrdosovce
Nepriberam,ked aj vela jem no najem sa mam velke napucene brucho no ako to voslo domna tak aj odide,ale cvicim a troska naberam hmoty.
pan.smakovicka
ja by som mohol zozrat aj pol kravy a proste nepriberem
jsem taky jeden z těch šťastlivců co můžou sežrat cokoliv a nepřiberou ani deko,takže pokaždý když si dávám brčko doma se spolubydlící,tak pak nastávaj těžký hody,který se skládaj z míchání sladký\slaný :D :D :D
mari
porad mam 100 kg , 190 cm a zadny sadlo , uz sem si odvyk nafutrovat se po brku a pak vykydnout, joo obcas joo , kachnicka s 12ti a sladky zelicko se neda odmitnout , alkohol nepiju , jen brcka , zeru dvakrat denne velky jidlo a hodne kafuju a v praci se hejbu. Sedava prace , pivo a tuny zradla nekde musi bejt videt , asi na pupku a na mozku :) ccuuuuussssss
crackonos
Ale jo, tloustne mi po hulení a ne a ne splasknout :-D...ne já to na sobě moc nepozoruju, mám odjakživa plnoštíhlou postavu, ramena přes celý záda, výsledek je celkem atletickej, když pominu můj menší pivní mozoulek. 202cm/115 Kg (většinou svalů:-D)
jak to prase:teef:
*SMOKETHATSHIT*
sakra to ja mam pravej opak :D
30SecToMars
hm. od húlenia sa nepriberá. to skôr naopak... btw ak priberá niekto tak stačí denne vydať viac energie ako prijať.. jednoduché, dáš si denne hocijak malú rozcvičku a to stačí. Chudne sa myslou a nie telom... nato pridete
30SecToMars
btw ja som metalista a v POGU (ak viete co to je) sa chudne dost silno .D / ale ja akože cvičím kulturistiku trošku takže priberajú skôr tie svaly a nie objem
Pflusik
No já žeru jak cip ale neřekl bych, že přibírám. Před rokem sem prodělal celkem vážnou nemoc a zhubnul sem na 60 kilous vod tý doby zaboha nemůžu přibrat víc než nad 65 :D což mi docela vyhovuje
lolecnakonec
Tak já teda ani nevím. Byl jsem tlustý už než jsem začal hulit a radši se nevážim hehe :D
Špičnik
Já nepřiberu ani kdyby mě chytla žravá po každym brkoni...holt asi rychlej metabolismus bo co...
Kdybych si nedával fyzicky do těla, tak bych vypadal jako prase.
Mr.skunk
Už asi 2 roky vážím furt stejně,a to žeru jak prase když mě to chytne:-D Takže asi nějakej dobrej metabolismus nebo nevim...
Real-Shit
mr.skunk: jo kámo tak to sme na tom docela podobně, akorát při moji vejšce už me to začíná docela sr*t :D
Teaman-logický to je, jak jsi přestal cvičit, tak se ti těžší svalovina přeměnila na lehčí tuk-pokračuj ve žraní dál a budeš asi přibírat :)
durexman
vbc....zeru totalne stejne i bez zravky....sem popelnice .... PS: se zravkou tak akorat zeru good kombinace, nb nake hnusy. Jinak mnozstvi je vzdy stejne: NA CHUT toho neni nikdy MOC!
Shakelukas-nehul hladovej, ne? Jinak základ je jídelní režim, což znamená spíš se dobře a dost nasnídat, oběd tak akorát a večer už po lehčí večeři už po tý osmý hodině nic nejíst-což tato dost zásadní zásada jde ruku v ruce s hulením do prdele. :) V půl jedný ráno chleba s nutelou namazanou na tloušťku půl centimentru není to pravý dietní :) Musíš si uvědomit, že to co sníš večer po tý devátý-desátý, tak se ukládá rovnou do tukových zásob, protože tělo to už nestihne spálit. Takže když má někdo blbý stravovací návyk a přes den nežere a večer se nafutruje u kompu a jointu, tak může klidně tloustnout, i když toho v zásadě nesní na přepočet kalorií nějak zvlášť moc-jde o ten režim. A taky vybírat- 100gramů sračkový šunky má třeba 1200kJ, stejných 100gr 90procentní výběrový šunky má 400kJ-což je třikrát méně-takže vhodným výběrem potravin se můžeš pocitově víc nažrat a kaloricky budeš ok. Úplně vynechat uzeniny-dáš si jen tak mezi řečí nožičku nějaký čabajky a polovina tvého denního energetického příjmu je v prdeli a máš pořád hlad :)
Hy3nA
dříve jak prase:D
potom sem 2 roky nehulil a samovolně jsem zhubnul o 15-17kg...
tedka se snažim hulihladek omezovat jak to jen jde, chci být štíhlý štramák :teef:
indian0
nejlepsi je se najist pred spekem. no a po speku vetsinou taky ale sere me ze uz nejsem tak zhulenej tak dam druhyho:-)
no ja hulim víc jak 16 let a přibýrat jsem začal až co jsem měl vážnou známost (nýní manželka) co se začalo doma vařit.ale už se vaha zastavila na 110kg:chef:
High
Nejlepší je kolo!Já vyjedu na nějakou pěknou vyhlídku tam jse zhulím a fíííháá domů.
BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo :)

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim :D :D :D A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne :D :D :D Uz ted mam dve vecere ....
gremlin101
Jo bohužél jo... Jeden čas, když jsem hulil fakt že dost, nebyl problém klidně v jednu ráno vyžrat celou lednici, takový kombinace jídel a to množství...většinou mě z toho bylo na blití, ale ta žranice nešla prostě zastavit :D, no za tu dobu (asi 6měsíců) jsem přibral přez 10kylo. Takže když hulim, musím se hlídat a k jídlu se moc nepřibližovat :D
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo :)

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim :D :D :D A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne :D :D :D Uz ted mam dve vecere ....


hh to znam:D az na ten dostatecny prisun ktery mam jak noty na buben:D

reknu to znovu.... NE. sezeru mrkev, vyseru mrkev...... :D izer to vystih!
heeehehhe , po Hlavovej indike som žral ako besný , ale po rozchode s kamarátkou sem za 5 mesicu zhubnul 18 kilo..kdyz
sem se rozved tak sem zhubnul 27 kilo ....no mám 84 a to stačí
DooMer
taky trpim nadvahou ale nak me to ted nesere :D , mam 186/90 kilo chctel bych min ale rok uz mam porad stejne :) hold ty skopky delaji svy a dat tydne 20 piv tak jak potom muze clovek vypadat :D , ale da se to , jezdim vic na kole a clovek je potom spokojenej, ale mohl bych sportovat vice ale ta vule chybi :(
stále tvrdím , že tráva absolútne demotivuje a hlavne v tých množstvách ako som ju užíval ..nikto si nepripustí , že raz bude mať skoro 50 rokov , ale kilá idú potom strašne hore ....ale tráva je stále lepšia ako alkohol ,,možná treba fajčiť také modely od čoho sa až tak nežere ...hahahh opýtam sa skúsenejčích ludí
MDe_
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo :)

BMI mi vychazi jako bych prave vylezl z osvetimi, ale jinak si nestezuju. Mam spalovani energie za dva lidi a abych pribral, tak musim cvicit ...

Jinak kdyz se valim doma a zevlim, tak paradoxne vahu ztracim :D :D :D A to pritom mam dostatecny prisun vyvazene stravy o odpovidajici energeticke hodnote, no a pridavat si na cca 14000 KJ denne nevidim moc realne :D :D :D Uz ted mam dve vecere ....


Máš se co odemě učit :D ale hlavně že šmakuje, sice celý od kečupu ste byly oba ale co už :D
Kambu
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Kez bych tloustnul po huleni, protoze nemuzu pribrat ani kilo :)


nápodobně :D taky toho sežeru tuny a ve výsledku se váha nepohne skoro ani o gram :D ..akorát kámoška mi říká,že mám vyžranou papulu jak demižon,ale kde na to přišla? :D..Hold asi moc spaluju nebo že by byl v mém těle někde zavrtaný nějaký vetřelec? :D
citace:
Původní příspěvek od DooMer
dat tydne 20 piv tak jak potom muze clovek vypadat :D


zas to tak neber, jeste nedavno jsem vydundal za tejden... no pres tyden, kazdy den kolem 5-6-7 kousku nekdy i vice:D vikend: cca prumerne 20kousku ....... a kurva to vubec nejde videt! tahnul jsem to tak pres rok:D
OutDoorEr
nejlepsi je proste nehulit doma u PC...a nebo trochu drzet zrani a pridat do toho neco kde se nadrete :D :D
Kambu
citace:
Původní příspěvek od OutDoorEr
nejlepsi je proste nehulit doma u PC...


:D no nevím jak někoho muže bavit hulit u počáku :D
Pflusik
Já jsem vlastně začal tloustnout až když jsem přestal hulit :D divné. Poslední 2 roky nehulím a přibral jsem 30 kilo, nejspíš taky proto, že když sem hulil, nemohl jsem vypít za večer 15 škopků... teď vypiju tolik piva, že to není vůbec možný. Měl bych přesedlat na víno. Ne, spíš přestat pít
ralf23
190cm/87kg hulim asi 8x za den a zravkam se da lehce vyhnout...jak?dejte si jeste prda a to jidlo si predstavte:-D)
bezdechu
Po hulení určit ne.. jo přestal jsem kouřit cigára a 15 kilo jsem během 3 let přibral.. no teď se na tý váze pár let držím a nějak to nemohu shodit, ale to bude tím sedavým zaměstnáním..

Kdyby to mělo bejt po hulení, tak už jsem jako kulička, ne-li koule. :D po hulení zas tolik nežeru.. Ne tolik jako když mě honila chuť na cigaretu.
Nevím jak kdo ale po Indice a ještě k tomu udávané jako "léčivce" mám pokaždé hlad a někdy je to fakt síla se držet i pro to že mám nadváhu ale pár lidí co znám přiznává žravou a někdy nekontrolovatelnou žravou :D
Je to hodně o tom jaký kdo má metabolismus a jak mu funguje štítná žláza pak není problém přibírat i po hulení travky.
Dle mě se přibírá hlavně po ganji nehnojené chemkama (chem free) , minimálně se tloustne po hulení kupowaném na ulici...:flick:
Zde modely po kterých budete žraví, které by měly "léčit" nechutenství :chef:.
c.u.b.e
Každá žravka se dá vždycky přehulit. Když se to takhle praktikuje dostatečně dlouho, zvýší se i možnostvzniku deprese a ta hubnutí dost podporuje.
Skaff
Jakože asi to není pro každého, ale stačí žít zdravým životním stylem "Ital" a ikdyž máte žravku tak žrát jen zdravá, přírodní jídla a tloustnout nebudete. :D
rtepsky
Každý má jiný metabolismus. Já kdybych se nehlídal, budu za chvíli jak balón. Prožral jsem nezřízeně po nocích víc jak deset let a kdybych to neuťal, byl bych dneska hrózně velkej:::))). Ono taky tělo funguje jinak ve dvaceti a jinak za deset let...

Je to jen o vůli.
Nežrat v noci a hejbat se je moc důležitý!!!
butan234
Mne hulenie v celku pomohlo :) asi pred rokom som važil 94KG a teraz mam 70 KG , ano vždy ked som zahulil tak som žral jak hovedo ale medzi tym ma zhuleneho bavilo stale niečo fyzicke robiť tažke som to hned spalil a v poslednych mesiacoch som začal aj cvičiť takže sa citim ako novy človek :) jemne sa zhulim , zacvičim a potom sa dorazim dalšim brkom :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma