Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
---eNDyho Guerilla Growing-2006--- - Klikni zde pro originální téma
eNDy
to svahadji: no uz je to vyriesene ako tak pozeram, uz som nalogovany oficialne:D
no znamena to asi tolik ze IP adresa je inforamcia (neco ako adresa) ktoru ma kazdy pocitac osobitne... no a ked ma moja IP adresa ban, alebo ked je zabanovana znamena ze moja ip adresa sa nemoze napojit na server, musim to robit z ineho kompu alebo to nejak hacknut;) aspon myslim ze som to dobre vysvetlil ked nie tak sorry..:D
ban sa zvykne davat napriklad ludom ktory neposluchnu alebo robia proti pravidlam fora..tak ich jednoducho "odpalkuju"..
ale co bolo bolo...uz to nechajme, neriesime tu pocitace ale kytiz:pimp:
eNDy
dneska som bol mrknut na nase guerilla miesta..
pripravene mnamky hnojky pre moje samicky..
celkom styri spoty a po odstraneni samcov nam ostalo 6 rastlin.. dva krat ruderalis indica, raz erdbeer, raz masterkush, raz bogglegum, raz hawaii x maui waui...
po zajdeni na nas prvy spot sme objavili pustatinu. ano, citate spravne ruderalis indica aj s erdbeerom boli ucorovane:( nevyviedlo ma to z miery boli to dve rastliny, ved mame dalsie.
pokracovali sme na spot cislo dva s masterkushom a bogglegumom, cakalo nas prekvapenie v podobe dalsej corky:( takze styri rastliny prec!!!
som mierne vyvedeny z miery no ale zostali dve rastliny ktore boli najdalej od vsetkych. mierime k spotu cislo 3 a hawaii neni na svojom mieste.. som vpici, som uplne pod psa! nenavidim ludi!
na stvrtom mieste mi zostal miniaturny samec ruderalis indica...
berem si vopred pripravene hnojky a vylievam ich na zem na pocest mojich padlich samic:(
je to v pici..moj guerilla growing bol odhaleny a zneskodneny.. okrem toho ze nemam vonku uz ziadne rastliny uz nemozem nabuduci rok pouzit tieto miesta..musim si hladat nieco nove.
nikto nevedel o nasich spotoch, nikto to netusil...nechapem.
to individum ktore mi ucorovalo rastliny musi mat urcite velky pozitok z fajcenia listov... zelam mu vsetko dobre do buducna!

pripajam aspon fotky divokych sativ ktore rastu nedaleko guerilla spotov.. neni to technika pestovana na vlakno a olej..je to divoke..
tak aspon neco;)
eNDy
ok ok... uz som sa spamatal z mojej partyzanskej straty, aj ked to neviem pochopit:( rozmyslal som rozmyslal..ale nic ma nenapada..dobre skryte miesto, nenapadne, nikto ma nevidel -daval som bacha.
rastliny boli daleko od seba.. nikto o tom nevedel..len ja a kolega..
on neprichadza v uvahu, nebral by to. samozrejme ho nepupodozrievam, len by vas mohlo napadnut ze to je on...ale to je vylucene! nechapem.
no nic..zivot ide dalej!
-----
dnes som dal naklicit semena lowryders, trosku neskor ako som planoval ale predsa.. ak bude vonku hnusne tak dojdu v sklenniku;)
tatka ukecam...hehehe..
-----
prebehla kostovka sklizeneho TOPu... susil som material zaveseny dole hlavou, i rozlozeny na novinach, ostrihany-bez listockov, i zo vsetkymi listami.. robil som to rozne. ak to bolo trochu obschnute tak som to na takych 12 hodin dal do tmaveho igelitu a zavrel.. po uplynuti casu som otvoril igelit a palice boli vlhke..ako odtrhnute za cerstva:D dal som to este presusit a po kontrole /mierne obschnute/ som to nastrihal na sisticky a uskladnil vo flaske v tmavom igelite.
nastrihal som nejake male nevyvinute sisticky a ubalil som si mini brcko, seknute matou (mentha piperita) vysledok ma prijemne prekvapil v podobe high usmievaveho bastiveho stavu:D:D:D
neni to nic preborneho ale je to prijemne;) stvoren priamo pre mna!
mohlo sa z toho vytazit viac.. v podobe velkych kristalikov, ale bolo to opelene a museli sme konat... hodnotim kladne:afro: 6 z 10, mozno
7:D
eNDy
vonku je pekne slnecno..ziadny dazd ziadne mraziky...este je leto..
uistite ma ze to ozajstne babie leto este len bude a neprebieha..este potrebuju cas malinke:)
ice queen uz vidiet ze zacali kvitnut..cukruju sa budu pekne ladove kralovne:)
shaman cross (zelene pheno) je tiez v kvete poriadne a tvori sa jej pekna palka..to bude hlava:D uvidime.
okrem tychto samiciek sa u mna vyskytuje este nejaky ten no name co vyzera na neskorsiu sortu..dojde v sklenniku..mame cas:)
moje bonsaiky v zlozeni early sativa, erdbeer, shaman cross a master kush vonaju nadherne...kazda inak, je na nich krasny pohlad..
no comment davam fotozzz. :pimp:
eNDy
dnes som zasadil 7 lowryders do substratu, do nadob v ktorych dokvitnu.. 3 seeds zatim nevyklicili..pockame si:)
3 seeds z vysadenych su z prvej linie a 4 dalsie vysadene su druha generacia.

-------
tu su niektore z mojich mini kytiek:)

:afro:
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od eNDy
uistite ma ze to ozajstne babie leto este len bude a neprebieha..este potrebuju cas malinke:)


Zdravim tě slovenský bratře growře;)!

Hele, můžu tě o tom ujistit. U nás(u vás to pravděpodobně nebude velkej rozdíl)teď hlásej na víkend hnusně, ale potom by se mělo znova oteplit minimálně na tejden. A pravé babí léto podle meteorologů přichází po podzimní rovnodennosti-tedy po 23. září...
eNDy
potesil si ma bratku!
vies ja som rad ze bude taketo pocasie...jupej!
mozeme sa tesit na peknu sklizen obaja;)
Kolom&n
jj a moc ti to preju at si to uzijes K+ tolik odrud
eNDy
to Kolom&n:
diky za kacko.. tolik odrud? no moje plany boli take aby som z odrod co som sadil na zaciatku mal ASPON jednu samicu z kazdej..bolo tych odrod podstatne viac. (pozri si prvu stranku)
ale vidis..samci vs. samice, slimaky, corky vsetko sa podielalo na minusoch.
chcel som to mat najvariabilnejsie ako sa len da.. koli tomu aby som mohol porovnat rast, vynos, ucinok a podla toho sa riadit dalsie sezony. co zasadit a co vynechat.
chcel som toho vela naraz a nedari sa..ale som spokojny ze aspon neco sklidim:)
zelam hodne uspechu!:bravo:
Jay-jay
vidím,že se ti to výborně vybarvuje do všech možných i nemožných odstínů :) líbí se mi tvoje galerky už od loňska a taky na rozdíl ode mě jsi nepřelil a nezahubil ice queen,tak alespoň budu vědět,jak vypadá :D mám dotaz,na jedné z fotek byly u vrcholku vidět docela velké listy,netrháš je?když tak bych rád věděl důvod :) bo já trhám celkem dosti i když jsou jen větší skrze propustnost světla.tož zatím brať náš :D
eNDy
zdravim jay-jay..
diky za chvalu, snazim sa napriek problemom ktore ma postihuju..
vsadil som tento rok na variabilnost ako na vynos..je to aj videt :P
co sa toho ice queenu tyka treba na neho davat bacha, potrebuje hnojky ale neprehnat! je to taka rozmaznana odroda:)
inac si mozes vsimnut na tej fotke kde su kyblovky (ganja land) ze mi ice queen zo spodu zltne (len par listkov).. vsadil som na nedostatok dusika (N) a tak som trochu pohnojil holubim ci slepacim shitom...ale nevim:)
listy netrham, nechavam to prirodzene, budem trhat az to bude finishovat...teraz zacina byt spatne, je zamracene a pockam si na babie leto a pak dam mozno tie najvacsie listy dole;) viem ze by to bolo efektivnejsie koli tomu svetlu...ale bol som zvedavy..ako bude vypadat :afro:
inac tieto rastliny som vobec nezastrihaval..co ja rad robim kazdy rok..chcel som porovnat prirodzenu stavbu.. jedine co je zastrihnute je early sativa a aj to len vdaka slimakom :mutant:
ok...tak zatim..
eNDy
mam tu hot pics:D najaktualnejsie veci..
je take vseliake pocasie u nas..prsi, po prcha, neprsi...zle sa to fotilo ale co by som pre vas nespravil:D:D:D

dufam ze sa v tom nejak vyznate!

btw na piatej fotke je Early sativa ako tvori seeds.. opelil som ju Voodoockom:afro: par paliciek, na tejto je to vidiet najviac.. nebude z toho vela seeds a okrem toho darcovi pelu dam polovicu seeds;)
eNDy
Pokracujeme fotkami rastlin, cize nie makro snimky ale vrch rastlin...
eNDy
este nejake specialitky, nejaky bonusik:)
eNDy
Taaaakze na poziadanie jedneho growera pripajam nafotene najdetailnejsie ako sa len dalo ICE QUEENY..
mam dve rastliny a vzrastovo su ine..
rovnako vysoke...ale jedna z nich sa vetvi sama bez zastrihnutia, a ta druha sa nevetvi vobec..
pripajam fotky vetviacej sa.. jej spodne palicky boli opelene ICE QUEEN samcom cize neni uplne panna;)
eNDy
druha samica ICE QUEEN je len jedna palica ... co bysom si viac mohol priat od kybloviek? ktore boli vysadzane v juni a este do konca jula boli v malych kochlikoch koli nedostatku miesta...
nevadi na buduci rok pouzijem ice queen seeds a uvidime co vydaju zo seba;)
eNDy
prinasam smutnu (ale vlastne stastnu) spravu o umrti foliovej rastliny MASTERKUSH! jej afghansky povode nedal spavat mojmu kamaratovi a spolupestovatelovi a uz sa nevedel dockat, tak jej zivot predcasne ukonci....
teraz vazne:D
rastlinu som nevidel asi dva tyzdne a vlastne ani jej polomajtela, dnes som ho stretol a podelil sa so mnou so spravou ze masterkush sa uz susi na povale... prva reakcia bola ze COOOOOO???? chcel som ho pred koncom este cvaknut atd.. ale vraj sa rastline nedarilo dobre a nejake parazitne cerviky z marsu ju napadli :confused: .nooo neviem.:)tak som ho navstivil a siel som ocekovat tu povalu, kde sa susi rastlina.. zavesena dolu hlavou...rozdelena na jednotlive konariky..

najprv ma uchvatil pohlad na centralnu cola...ktora vyzerala masivne oproti konarikom:D zacali sme si delit konare / palice.. na polovicu, kedze sme sli napoli.. vsetko som nahadzal do pripravenej latkovej tasky a hor sa domov... centralny bud cola zostal u kamarata, nechavame si ju na neskor..
v kazdom pripade som sa rozhodol susit material inym sposobom ako on a to ze riesim "curing".. taaakze uvidime.
kamarat ma svojim cinom trosku znepokojil a zarmutil ale ako som pozeral tak rastlina bola zrela...takze pohoda.. holt co si neurobis sam, to nemas:)

fotky materialu prinesiem neskor;)
tak zatim:)
eNDy
Skore ranne fotky.. cas fotenia cca 08:20 :)
rastlinam sa dari...
ice queeny sa cukruju, vyzeraju nadejne:D este maju cas si myslim..

so shamanmi je to trosku inak, tam si mysli ze uz by bol najvyssi cas...co myslite? mam pocit ze su zrele :D

early sativa sa tiez uz vyfarbuje a onedlho bude hotova.. ale este mame cas...

btw.nemate nejaky zlepsovak na podchytenie zamerne opelenych semien? chcem pockat kym dozreju no nechcel by som aby povypadavali.. rozmyslal som umiestnit nejaky tanierik (talir) pod palicku.no mozno je to zbytocne:)
eNDy
nejaky ten bonusik nesmie chybat;)
G-Farmer
Tak to je Fakt kruté!!Smekám před tvým skill'z!!k+

Sčekuj můj lesík->
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3
eNDy
to G-farmer..
heh kdepak skillz:D ja nic, to ty kytky;)
tvoj lesik mam checknuty:) fakt pecka!
big up G, hiphop dont stop :afro:
Pampalini
Nadherna kolekce
budes mit libove vanoce
taky bych rad vyhodil par seminek ven mno uvidime
Nejdriv ale musim zjistit co za odrudu pac tady (thajsko) sviti slunecko
12/12 cely rok a dny se nezkracujou
tak nevim jak je to stim k vetenim
rozhodne K+
eNDy
pampalini, diky...
takze v thajsku mate 12/12 non stop? hmm zaujimave..
na tvojom mieste (kedze viem ze mas skrin) by som riesil 18/6 najprv v skrini a pak rastliny take 20-30 cm by som vysadil von.. na tvojom mieste by som riesil asi nejake sativy..(haze, columbian sativa, liev hanh...) mas z coho vyberat... tie sa vyznacuju dlhym kvitnutim (10-12 weeks) a po "prepnuti" na kvet narastu dost do vysky...urcite viac ako nejake indiky...
asi takto by som to riesil ja;)
Niga
citace:
[i]

btw.nemate nejaky zlepsovak na podchytenie zamerne opelenych semien? chcem pockat kym dozreju no nechcel by som aby povypadavali.. rozmyslal som umiestnit nejaky tanierik (talir) pod palicku.no mozno je to zbytocne:) [/B]


Ja mam zatial take skusenosti, ze semaky nevypadavaju sami z rastlin dokym su mokre, este zive. Ked ma rastlina vacsinu listov zlte a suche preschne aj ten obal seeds a oni vypadnu. Btw kto by cakal dokym mu rastlina uplne vyschne, vzdy sa sekne v najvacsej zralosti. Ajj :D

BTW: rozpis sa prosim ta o tom curingu - ako to budes robit ty.
eNDy
niga, jj ok..semena maju teda cas, nemusim ich zatial riesit..neskor sa z nich budem tesit;)

no neviem ci ten curing co robim ja, je spravny, ale tak pokusam sa mno:) videl som to vo videach o pestovani.. no a sklizeny TOP som riesil asi tak ze som susil ganju zavesenu. ak to trochu obschlo ze naomak suche, no znutra este vlhke tak som sisky nastrihane dal do igelitoveho cierneho vreca. tam zotrvali par hodin..kazdy to ma inak.. ja som ich tam mal asi 8-12 hod..lebo som ich tam zabudol:D
po vytiahnuti boli cele vlhke, akoby cerstve..tak som ich nechal dosusit..do "naomaksuchejsuchosti" a umiestnil do sklenenej flase v sacku ciernom "do smetiakov"... a to som chodil kazdy den prevetrat.. matros je suchy, ale nie preschnuty..imho tak akurat..

no a nieco podobne idem teraz riesit s masterkushom. akurat sa susi..pojdem to teraz skontrolovat. mozno poleti do vreca:)
asi tak.. na zaver to mozno ochutim nejakym citrusovym nadychom (kusok korky)..este sa vsetko uvidi.

btw--curing by mal napomoct k jemnosti inhalovaneho dymu, aby bola ganja stale "cerstva" nie preschnuta.. a taktiez sa to preukaze na potencii ktora pravdaze stupne.. a celkovo to inak vonia a inak chuti:pimp:


EDIT:
masterkush este neni v tom stadiu aby som ho umiestnil do igelitu.. spravim tak zajtra..aj tak kebyze ho dnes dam do vreca tak ho mozem vybrat az o 24 h!
lebo zajtra nie som doma... az vecer..takze tak:)

dva shaman crossy
(shaman x erdbeer x afghan wonder ) som usvedcil zo zrelosti a tak som ich hodil do tmy...budu tam do zajtra..pak zoberem vzorku trychomov a mrknem pod mikrosokopom...ciiiitim prirastok do urody:popcorn:
eNDy
dve rastliny shaman x (erdbeer x afghani wonder) (ci tak nejak:D)
su 24 hodin v tme...alebo polo tme.
a dnes som si odcvakol kusky bud leaves aby som skontroloval trichomy..... pod mikroskopom;)

disponujem len so starym detskym umelohmotnym cervenym mikroskopom takze berte na to ohlad... pracovalo sa mi velmi tazko, vzhladom tomu ze mala manipulacia alebo pohyb listku znamenalo velky giganticky shvung pod mikroskopom..
okrem toho mi nevyhovovalo svetlo (lampa hned oproti mikroskopu).. a myslim ze to trochu aj skreslovalo farbu alebo zakalenie trichomov...
najprv sa mi zdali priezracne po tom take mliecne a neskor uplne tmave..takze neviem...ale myslim ze kytky su ajtak zrele...a ze trichomy budu asi akurat;) alebo ani ne? vyjadrite sa:rejp:

so skliznou sa nijak neponahlam..rad pockam..cize ak sa vam nezdaju trichomy "take ake maju byt" tak rastliny hodim dozriet medzi ostatne:bandit:

nech sa paci...aspon par fotiek..


EDIT: btw..zabudol som spomenut ze pri foteni ten
0,5cm kusok listku a tie trichomy pustali nadhernu aromu..ako by sa tie T...topili jak sneh... fakt prijemna parfemova aroma:frog:
eNDy
nikto ziadne navrhy ohladom skosenia-neskosenia rastliny (zrelost trichomov) tak ju skosim..a uvidim:)

dnes som bol asi po 4 dnoch mrknut slecny zelene..a maju sa cim viac k svetu a pomaly to vrcholi! :afro:

ice queen sa cim dalej tym viac curkuju..hehe..to je len good.. este maju take dva tyzdne..mozno tri..

masterkush tak isto hustne ale potrebuje viac casu..

erdbeer zacina hadzat tmave odtiene..vidiet ze afghani landrace..u nich je fialovenie caste..

early sativa vyzera na spapanie..kto povvie nie-tak klame :pimp:
eNDy
some bonus shit for ya headz!
eNDy
dnes som ice queen dve krasky... trosku vytuningoval na podnet jedneho growera:D
jednu som ohol v style supercrooping/ supercropping :confused: .. nevadi..hlavne ze to bude fungovat---> teda dufam :afro:
malo by to sposobit zvysenia (aspon o trochu) vynosu rastliny.

druha je rozvetvena, tak som jednotlive konare od spodu poprivezoval a teraz su vo vodorovnej polohe, co sposobilo presvetlenie vnutra rastliny a taktiez mensie buds dostanu svetla a mozu rast, cim sa zvysi vynos....

fotky az zajtra:D
a sklidil som nejake nou nejmi;)
takze foto neskor....
eNDy
no tu su slubovane fotky tuningovanych rastlin...dve su ice queen, jedna je moj no name...sativka ktora este ma cas:)

prva ice queen je vetvena, tak som vetvy priviazal do vodorovnej polohy o kybel, tak aby si navzajom netienili... je to vidiet na fotkach, uplne jednoduche...presvetlilo sa to.

druha ice queen je ohnuta v style LST (low stress technique ;)) alebo supercrooping ...teraz neviem ci je to to iste alebo je tam nejaky rozdiel.

tretia rastlina-no name-to iste ako predosla...

vtomto stadiu su len 3 dni..uvidime neskor:)
takze nejake fotazzz
eNDy
ehm ehm...
este neco co s sa nevoslo do kosa..
shaman cross dozrievajuci aj zo seeds, early sativa, bonus...viete ako to chodi:D
eNDy
po dlhsej dobe sa sem vraciam;) dakujem za karmicky...
takze chcelo by to nejaku sumarizaciu..
kolegove dve rastliny - TOP a MASTERKUSH uz susene, curingujem..
moje dva SHAMAN CROSSy su tiez v stadiu susenia, taktiez ERDBEER a NO NAME...
na rad pride pomaly ale isto EARLY SATIVA..asi zajtra :afro:
potom to vidim na dva ICE QUEENy, pak MASTERKUSH a na zaver no nie na koniec.. no name SATIVU.. a uplny finish bude LOWRYDERs;)
uvidime co bude dalej..ake pocasie.. zacinaju prizemne mraziky ale rastliny by to mali zatial rozdychat kedze cez den je pomerne teplucko:)

-------

p.s. davnejsie som sa v nejakom fore vyjadroval na adresu CANNABIS RUDERALIS... ze blizko mojho domova rastie cannabis vysoka asi 30cm kvitne dost skoro, neni to technika, neni to zamerne sadene..raste to tam plane...
nikto mi neveril, ze to neni mozne..
tak sem prikladam dokaz, ehm.. co viac si clovek moze priat? a kukajte na tie extra mini seeds :D
eNDy
zdravim kolegov growerov..
hlasim aktualny stav rastlin..
ice queeny kvitnu, cukruju sa a vonaju fakt paradne:D
palice ktore som ohol sa stavaju smerom hore, za slnkom:) paradicka.
listy blednu (nie zltnu) co mi naznacuje ze zachvilu je ich koniec dam im este tyzden:) mozno dva..
kochajte sa fotkami

btw--lidi pls neproste ma o seeds toho ruderalisu, fakt nemam nazvys, viete ze kebyze mam tak dam:D dik
eNDy
EARLY SATIVA je zrela, dnes som ju dal susit, vonia nadherne a facinuje ma jej farba... fakt krasa...
narobil som par fotiek;)

ako bonus.. nova generacia LOWRYDERov v kokose:)
eNDy
no a posledne su obrazky no name sativy..ktora ma este cas.. uvidime co sa z nej vykluje mozno je to nejaka vzacna odroda HAZE-u :D:D:D

+ masterkush... bol to klon na preverenie pohlavia mojho guerilla masterkushu... ktory bol ukradnuty... takze mi zostala len "vzorka" :)
eNDy
some new shots...
ice queen naozaj ruluje...velmi sa mi paci tato odroda..
musim dakovat darcovi (on vie kto je to ;)) diky!

su zrele...podla mna urcite..dnes ich dam dole...aspon vrchy a spodok necham dozriet... porobil som nejake makro snimky..
nadherne sa cukruje..male musky a iny hmyz sa zalepi do trichomov a niet uz cesty spat :afro: allmighty ganja pohlti kazdeho :D
dost slov uz.. tu mate !!!
eNDy
smozrejme bez bonusu to nejde :pimp:
eNDy
ok..jedna ICE QUEEN sklizena cela.. druha (rozvetvena) len obrata cola... bocne vyhonky nechavam..aj ked su zrele na obratie koli zamernemu opelovaniu (ice queen x ice queen)par paliciek (rozumej 2-3) nechavam palicky dozriet.. seeds su mi prednejsie ako hulenie samotne:)

takze v talone mam este polku ice queenu, masterkush clon a no name sativu... dufam ze budu vo finale cim skor..

majte sa zatial...
eNDy
prikladam posledne fotky ice queens... niektore fotene vecer v pivnici za slabeho osvetlenia..tak sorry...
je tam foto zo vcera polky ice queen..dokvitajuci spodok
a ako bonus endy potter a kamen mudrcov ;) ta guca su
palice/buds/sisky zlepene dohromady :D
eNDy
update foto.. takze zije mi este ten masterkush a no name sativa..
na hornej siske MK sa mi objavila plesen tak som sisku prestrihol na polovicu:) uvidime..
no tak tu je nieco na kukanie..
eNDy
zdravim isobactera ;)
v prvom rade dakujem za mile slova:) potesi...
vidis na tvojej foto je dokaz ze no name moze byt dost dobry... som toho nazoru ze niekedy lepsi ako "znackovy" model..
ehm ale co som to chcel...
odkial by mi mal byt povedomi ten no name? ked tak porozmyslam tak neviem...
stavbou pripomina takmer uplne moj minulorocny out (no name) ale ta tvoja farba je viac do tmava.. neviem.. skus nasepkat :D
peace
eNDy
dnes prebehol harvest no name sativy... nejake to semienko z predoslich rokov:) cize dozrieva koncom oktobra.. UVB ziarenie slnecnych lucov sposobilo zafarbenie do tmava..vsak mrknite na to:)
sisky su pekne..ocukrovane, blizny su do tmava.. uvidime..
dalsie info coskoro..
enjoy...

este by som poprosil ospravedlnit znizenu kvalitu fotiek..koli foteniu v tme...dakujem :flick:
eNDy
taaaaakze harvest time..posledne dva kusky zijuce padly pod kosu:)
clon masterkushu ktory bol brany z guerilla rastliny a zostal ako jediny geneticky nosic :D uvidime co da zo seba..
nedavno sa na hornej shishke objavila plesen co neni good po odstraneny to vypadalo nadejne ale plesen je tu zase... zas odstranena..

a icequeen spodok...odolna proti plesni, silno paaachnuca, obsypana hromadnymi trichomami..krasa kuk foto...:afro:
eNDy
vsetko je obrate, nieco uskladnene, nieco sa susi, tak zatial skusim prispiet niecim uzitocnym.
ako sa teda bali BLUNT?
hned si to ukazeme;)
najprv si vysvetlime co je blunt.. blunt je vlastne cigara, casto sa fajci vo verzi cannabisovej cigary.
ci uz sa jedna o tradicnu cigaru, vyprazdnenu a nasledne naplnenu marihuanou a inymi dobrotami, alebo bluntovy papierik renomovanych znaciek a dotoho ubaleny grass je to jedno.
blunty sa fajcia najma vo viacerych osobach, kedze sa zvykne dobre naplnit pomalsie hori a je tam viac matrosu. je to dost popularna zalezitost v urbanistickych oblastiach vo velkomestach atd...
blunty si nasli svoje miesto i v hip-hopovej komunite;)
napriklad vo videoklipoch, filmoch atd (napr. how high) atd..
zvykne sa predavat tabakovy list ktory je zvycajne ochuteny (nemusi byt)..
U nas sa bohuzial tieto zalezitosti tazko zhanaju, mne ich nosia kamarati z prahy:D takze tak...
ubali sa to klasicky ako joint (dobre narvat grassom) zabalit na tesno naslintane a potom "vysusit" zapalovacom.. amoze sa fajcit.:D
vsetko co som k tomu potreboval bol bluntovy papierik (spravim reklamu_royal blunts), stipka masterkushu, grinder na drvenie..a zapalovac.. a ides..
ja preferujem polovicate velkosti koli tomu ze vacsinou je nas menej a zbytocne nepotrebujem full size blunta..
takze tako sa to nejak robi..
snazil som sa to ukazat co najlepsie, dufam ze som aspon trochu pomohol:D
eNDy
taaakze, mali ste moznost vidiet a citat co mi "na mojej zahradke" tento rok rastlo.
Mal som moznost pestovat indiky i sativy, vsetkych farieb, von a chuti. Neda mi nepodelit sa svami o celkove poznatky tychto rastlin. Pokusim sa hodnotit co najobjektivnejsie aj ked to bude dost tazke. :)
takze vdaka podielu samcov, corkam a zverom mi z povodnej linie :

- RUDERALIS INDICA (RI)
- SHAMAN (SH)
- BOGGLE GUM x BOGGLE GUM (BOG)
- MASTER KUSH (MK)
- HAWAII x MAUI WAUI (H)
- JACK HERER cross (JH)
- ALPINE ROCKET (AR)
- TOP no name (TOP)
- Last Chance No name z predosleho roku (No Name)
(check out my 2005 grow)
- EARLY SATIVA mix (EARL)
- SHAMAN mix (SH cross)
- GIANT ERDBEER x ERDBEER (ERD)
- LOWRYDER (LOW)
- ICE QUEEN (IQ)


zostali rastliny ktore som dotiahol do uspesneho finishu, su to tieto:

- MASTER KUSH (MK)
- JACK HERER cross (JH)
- TOP no name (TOP)
- No name z predosleho roku
- EARLY SATIVA mix (EARL)
- SHAMAN mix (SH cross)
- GIANT ERDBEER x ERDBEER (ERD)
- LOWRYDER (LOW)
- ICE QUEEN (IQ)

cize asi viac ako polovica vyssie menovanych ale urcite menej ako polovica vysadenych..
som skromny, tesim sa tomu co mam, som rad ze mi vobec nieco vyslo. treba si pamatat, ze to moze byt vzdy aj horsie.
dalej by som sa chcel trosku viac rozpisat o spominanych uspesne dopestovanych druhoch, fenotypoch, vlastnostiach a danostiach.

takze zacneme :afro:

MASTERKUSH

sama vetviaca sa indika, s prenikavou zemitou vonou.
jej povod je od growera odtialto, ktory ju vlastni od nirvany cize predpokladam geny hindu kush x skunk no.1 (bolo to niekde preberane---His ancestors are the Hindu Kush crossed with Skunk 1).
a kedze je to jeho generacia..takze oprc od nejakych samcov v susedstve:)

indikoidne geny su zachovane, ci uz v raste alebo v ucinku. mierne nachylny na plesen, nic hrozne ale mal som uz aj odolnejsie rastliny. krasne listy, velmi sa mi pacili:)

jedna rastlina bola pestovana v foliovniku, bola oberana skor, mohlo znej byt vytazene viac a aj co sa vynosu tyka. ale potencia dost postacujuca:) couchlock s prijemnym usmevom na tvari. pri raste pekne rozkonareny strom, nutne preriedovat.

moj fenotyp bol mensi (pochopitelne koli menej priestoru, bol to klon na preverenie pohlavia) pachne na dialku..vyslovene smrdiiiii!!!!
za to viac krystalicky a sisule viac nafuknute. ucinok kamaratovho phena...stoned..kaper...chill..
moje pheno..stoned absolutizmus... sedite, sedativizmus na tretiu, a myslienky v hlave prudia na plno.. mne stacil jeden vodny bong.. kush je kush... kamaratovi tri bongy dobre zamavali...tackal sa...vsetko sa mu krutilo...ja by som sa s kushom nabuduce za prsty netahal :rejp:
afghansky predok je afghansky predok:)
eNDy
JACK HERER cross

Pamatate sa este na nasu "stavku" co sa stane s mostly sativovitou rastlinou ked ju vysadim prveho juna?
ci z nej bude aspon gram?
a ci tato rastlina v nasich podmienkach vobec stihne dokvitnut?
to vsetko sa dozviete..len citajte pekn dalej ;)

JACK HERER cross bol tiez od growera odtialto. Bolo mi povedane ze je to krizenec JACKA HERERa z lampy a bolo mi to ponuknute za ferovu vymenu, nemal som co stratit.
rastlina ako taka sa vobec nevetvila..nezastrihaval som ju, bol som zvedavy.. no sisule mala pekne nafuknute a pekne obsypana trichomami.
lenze nieco mi naznacovalo ze to jack herer cross nebude alebo jack herer v tejto hre hral recesivnu ulohu :mutant: co znamena ze jeho geny boli tie slabsie a nepreukazali sa, to hlavne koli:

-dost skoremu kvetu (co sa na hereraka nehodi)
-celkova stavba rastliny
-podivny tvar listov

suma sumarum mi prislo ze ma niekto pekne ogabal ako sa hovori:) ale nic som nestratil, akurat ze bolo mierne sklamanie. rastlina bola napriek tomu nadherna, fakt macek! este sa caka na ochutnavku:D
v mojom threade som ju prezentoval dost casto ale popis som zamerne vynechaval koli tomu aby to nebolo zavadzajuce ze sa to na herera ani nepodoba.
uvidime co sa z neho vykluje.

co sa tyka rastu..nebol ziadny problem plesen sa ani nestihla ukazat koli dost skoremu kvetu, vona nadherna sladucka, trichomy dost dobre zastupenie:D
fakt pecka...tu mate ukazkove foto:)
a nakoniec verdikt......ano stihne dozriet, a bude nieco aj na hulenie...skoda ze to ale neni ozajstny herer:D
eNDy
TOP

sativovita vec, samo vetviaca sa, skory kvet...
to su charakteristiky sativky ktora bola pestovana vo foliovniku a bola hotova ako prva rastlina zo vsetkych (predbehli ju len lowryderi :D)

bol to dar taktiez od dalsieho growera.. kto sledoval davnejsie thready, tak urcite vie o koho sa jedna ;)

ako som spominal disponuje skorym kvetom, co je viac nez potesujuce, no jedna vec ma zarmutila a to ze to bolo oprcane... a to nevedno cim, takze rodic neznami.
Bolo to oberane trochu skor (trichomy neboli na max) pred dozretim seeds.

co sa high tyka.. je to fakt high, usmevny vesely grass, ziadne sedativne prvky som nepostrethol.
Chutovo to vynika spomedzi ostatnych rastlin tym znakom ze je to trosku tazsie na hulenie, nic sladke, vonave,,,no ganja je ganja:)
oponovat by mohli fajnsmekry ktorym by to po chuti mozno nebolo, no niesme fajnovi a tesime sa s darov prirody ze ano:)
vzdy lepsi vlastny grass ako kupovany;)

odporucal by som to ako day-time grass na kazdodenne hulenie.. nebal by som sa ziadnych pribrzdenych reakcii.
je to skor sprijemnenie jesenneho a depresivneho dna.
spokojnost je na mieste ale predsa to nie je najlepsie co doma mame;)
eNDy
NO NAME - seed from last year

toto bola od zaciatku moja oblubena rastlina, a hlavne koli tomu ze bola zo semena z minulych rokov (nevedno presne) a tak som bol velmi ale velmi zvedavy:D

sativa bez debaty, kvet konci zaciatkom novembra, cize nic skore, pekne "fluffy" sisule, vlasate:D
plno bocnych vyhonkov, sladka vona a pekne krystalicka vec. na konci svojho zivota sa vdaka zubatemu slnku sfarbila do tmava az do cervena..

ochutnavka zatial neprebehla no som naramne zvedavy:)

odolna proti plesni, v pohode si to davala vonku v dazdi, v suchu, v mrazikoch i v hmle.. pohoda klidek a tabacek :afro:

spokojnost je tiez na mieste..uvidime:)
rozmyslam nad pracovnym nazvom.. lebo tuto krasku chystam i nabuduci rok:pimp:
eNDy
EARLY SATIVA mix

Tato rastlina si toho vela uzila za svoj kratky zivot!
vysadena niekedy zaciatkom juna. Uz ako mladu plantu som si ju vsimol.. koli nie dvom radom listom ale hned trom..tak som si ju ponechal blizko seba, chcel som vediet co s nou bude, to som este nevedel ze co vsetko sa snou stane:D

napadnuta slimkami za ranneho detstva.. ako tak sa pozbierala, zacala vyhanat nove vyhonky, a zas si ju slimaky podali, bola osklbana skoro cela.
tak bola umiestnena na vyvysene miesto, koli jej bezpecnosti, kde sa zotavovala a ked trochu podrastla, tak si zasluzila cestne miesto medzi ostatnymi rastlinami, uz pekne "zastrihnuta" za pomoci slimakov:)

vsimol som si ze sa zacala sfarbovat do tmava, az skoncila ako temne fialove cudo, ako nejaka mutant zelenina z marsu :mutant:

rozvetvena sativa, povodom od danskeho pestovatela, co naznacuje skory kvet. temne fialove kvety, obsypane trichomami, pekna prenikava aroma, nieco sladuckeee:)
ziadna plesen. skory finish.

high je dost blizko psychedelickemu.. nieco ako silny prud myslienok, clovek ma pocit ze je riadne mimo ked si spomenie co mu leze po rozume. fakt prijemna vec.
mierny utlm na koniec, ale to mozno koli neskorsiemu obratiu:) ktory bol aj tak dost skory:D

na koniec vam musi stacit verdikt kamaratov ktory po zahuleni speka skonstatovali ze to je to najpotentnejsie co kedy odomna hulili..;)
eNDy
SHAMAN mix

su semena od darcu z growera:) uz zase:D
mix tychto seeds zahrnuje miesance SHAMANa a ERDBEER a Northern Light x Afghani wonder.
dost zaujimava kombinacia, musim podotknut.
Shaman ako mostly sativa a na druhej strane ERDBEER (afghan landrace), NL (indika) a afghani wonder hovoria o indikoidnych znakoch z viacerych stran.

rastliny z tychto genov su rychlo rastuce, rychlo zrejuce modelky.. mal som jedno zelene a jedno fialove pheno.

to zelene tvorilo velku main colu, neskor sa pekne snehovo ocukrvala pekna silna vona, ktora je citit na dialku, listy velke lopuchovite a vzhladom k tomu ze sa az tak nevetvila som usudil rast po sativovitom predkovi.
uvidi sa pri kostovke;)

fialove pheno..bolo skor ruzove ako fialove.. je podstatne mensia, no o to krajsia..lebo co je male to je pekne:D taktiez neviem posudit vonu..dost tazko sa mi to popisuje..vdaka podobnosti so zelenym phenom.
viac vam urcite poradia fotky.

skory kvet, ziadna plesen, skvela outdoor rastlina v nasich podmienkach (!!!)
geny zdedilo asi po afghanskych predkoch lebo dost sedativny high..nie ako masterkush ale fakt chill:)
eNDy
ERDBEER

dostala sa ku mne zaujimavost s nazvom ERDBEER. rodicia boli "giant" erdbeer (s velkym vzrastom) a erdbeer tak som dufal ze sa tie giant znaky prenesu i na moje krasky.

pravda je taka ze z cca 5 seeds co som na skusku vysadil mi zostali tri rastliny.. dve boli na guerilla sote (ucorovane) a jednu som si nechal blizko seba:)

bol to taky mrzacik ktoremu sa nechcelo rast, no na koniec sa umuril a rozbehol to..
boli tam mensie problemy s nedostatkom zivin ale to bola moja chyba, nie chyba genetiky;)

nakoniec s az toho vyklula orosena sisula s silnou "vonavkovou" vonou.. fakt silna vona.. ked som porovnaval suseny material, tak tato ma uputala asi najviac..
pocas rastu bola orosena viac (aj listy) no pred zberom akoby to ustupilo a mensi fialovy odtien sa prejavil.
neda sa objektivne hodnotit koli malemu vzrastu. takze mudre slova si necham na inokedy:)
rozhodne to skusim s touto odrodou este aj o rok.. uvidime :)
silna indika ktora vas zabali do stoned stavu a budete si to vychutnavat az do konca :pimp:
eNDy
LOWRYDER

Tuto odrodu urcite poznate. Vdaka autofloweringu sa prepina automaticky do kvitnucej fazy bez vegetacnej fazy. Reklama slubuje "60 days from seed to bud" (60dni zo semena k shishke), no podla mojich skusenosti potrebuje trosku viac:) ja som to stihol za takych 70 aspon si myslim.
povod je od darcu z growera, ktory ich mal od chlapika ktory ich normalne predava;)

je to genialna vec pre skryte pestovanie marihuany so skorym kvetom (no malym vynosom)..lepsie ako nic..
je to vhodna vec pre balkonovych growerov. alebo pre niekoho kto chce do svojej zahrady zakomponovat nieco nenapadne:D

rastlina rastie rychlo.. za cca 20 dni od vyklicenia sa prejavuju znaky pohlavia, takze samce sa daju hned vyradit. apotom nasleduje bezstarostne kvitnutie:)

mne sa podarilo vypestovat zatial len mikro pheno lowrydera a neviem si to vysvetlit.. poda v pohode, nutricne hodnoty tiez. a napriek tomu rozmery mensie ako male:D
potencia v pohode, coachlock stylu "chod vypnut svetlo, mne sa nechce" :D iste poznate.. prijemny staviiik.
pohoda hulenie:)
vynosovo najmensia rastlina no za potenciu sa hanbit urcite nemusi;)
eNDy
ICE QUEEN

Predstavujem vam ozdobu mojej zahrady.. Jej velicenstvo ICE QUEEN:afro: Klanajte sa pozemne cervy!
Budem verne sluzit jej velicenstvu!

dost bolo rozpravky, ale toto som musel napisat ako respekt k tejto odrode. fakt si ho zasluzi.
povod je origosh z huuulandu:) z domovskej breederskej stanice, no darca bol jeden (growermi zavrhovany) grower.. vrela vdaka ;)

v mojom pokuse o pestovanie rastlin som mal dve rozne phena, jedno sa vetvilo, druhe nie.
no obidve vynikali nad ostatnymi svojou krasou, kristalickym ladovym nadychom. boli posypane trichomami a bolo to nadherne.

vsimol som si ze je to trosku "rozmaznana" odroda a tak potrebuje trochu viac nehy a lasky, ale ona vam to nakoniec pekne spocita;)
odprucam zastrihavat, koli vacsiemu vynosu.
rastlina je to odolna voci plesniam, stred oktobra je jej termin finishu:)
u mna favorit v mojej zbierke.. vysadeny neskoro
presadeny este neskor a predsa najkrajsie stvorenie.

potencia je viac nez dobra..okamzity gangbang v hlave. kto si zapali jointa s tohoto materialu tak ho bud nedofajci, alebo ho dofajci ale na vlastne riziko :D
bol som svedkom:D
chutovo vynikajuca vec no pri vacsich slukoch vas prezradi kasel ktory drazdi priedusky a neskor zostava ice queen pachut v ustach.
viac uzemnujuca vec. potentna palka.. som spokojny:)
:pimp:
urcite idem aj na buduci rok!
sledujte foto!
eNDy
aha co sme si ukuchtili cez vikend, je to nas KAKAO MIX CANNABIX!!!

tu je nas receptik:

-dve hrste listov zo samcov aj samic..proste susene listie
-1,5L mlieka
-hrnce
-voda
-dobra nalada

najprv sme dva krat vyvarili liste (15min) vo vode... aby sa stratilo farbivo (chlorofyl) a ked uz to nepustalo farbu, tak sme to zacali varit v mlieku.
mlieko sme mali nizkotucne no my sme to varili tak tristvrte hodinu a potom sme pridali 3-4 platky masla na pecenie.. koli tuku (thc sa viaze na tuk).
takze sme mlieko varili celkovy cas asi 1,5 hodiny.
uz sme to nevydrzali a precedili.
pridali praskove kakao (granko) podla chuti a servirovali..
davkovanie bolo 1dcl-1,5dcl na hlavu.
a o zabavu bolo na celu noc postarane.
neskutocne stavy. myslienky uplne v cudu...len ja a thc :D

enjoy!

-a tu je na ukazku ice queen joint;)
eNDy
prikladam slubovane makroshots suseneho materialu..
pokusal som sa to znazornit co najlepsie:)
finalne mozem skonstatovat ze tento rocnik..bol zase niecim zaujimavy, najme roznorody..sice nie taky bohaty ale spokojnost je velka:)
eNDy
dvaja milacikovia:)
Vochomurka
Tak co jak dopadli Lowrideri????
eNDy
vochomurka...to tu este niekto sleduje? :D
no lowryders..dohromady mozno G hulenia..... nic moc svetlo ta ziarovka to mu nedala:D ale tak co by sme cakali? okrasa je okrasa....

keep it growin´
Mozdik
Hmm, nevieš náhodou nejako ohnať tú Canabasi ruderalis ( to zdivočelé konope ) ? Asi v 8. časti si to dokonca aj odfotil. Mal by som o tom seriózny záujem. Prosím ťa, ozvi sa mi. Mám aj fórum ohladom kúpi ( či už semiačka, alebo celej rastliny ) : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30652


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma