Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
250W od zacatku :) .. rad a pomahej... - Klikni zde pro originální téma
tak ještě vychytat pár detilů a no problema ......
Warl0ck
Jasne.. taky to byl prvni, co jedu takhle... po druhy to bude neco jineho.. kazdy nejak zacinal a kazdej se musi ucit.. Beru to s rezervou.. mam to spis jako konicek..
tak já jsem taky začínal s 250 w ale fakt podruhý už to bylo lepší a je to fakt každej jednou začíná ale popral si se stim pěkně . taky to mam jako koníček ale chci to dovíst k dokonalosti .
těšim se na další foto
Warl0ck
Tak tedy to foto..
tak to máš výborný kousky , jen tak dál
mattonella
Paráda, pěkný zbombení, hiiaairrr, malá komoušská lednička a heleho... Jen tak dál, těšim se na další pokus, hiiaairrr
Warl0ck
Tak a vyhlasuji tipovaci soutez..

Ja tipoval od zacatku 60g.. a vy??

bohuzel z duvodu suseni nemam vsechno na fotce po hromade, ale je to jenom tip..
b779
Někdo má v lednici lahváče a někdo zase hulení... :)Kam se hrabe americká chladnička...Tak ať je to alespoň 81g!
Warl0ck
jeste nejaky fotecky...
mattonella
No, ja tipuju 63.5g, tezko rict... :-)))
no já bych tipoval tak kolem těch 80 g
ale vypadá to moc pěkně ........
Warl0ck
konec tipovani.. celkem toho bylo bez stonku a vzorku (kterych bylo ranec :) to dava 66 g .. Ja jsem naprosto spokojenej.. je to dost dobry model..

Vitezem tipovaci souteze se stava foxan..

Jsem rad za prispevky od vas.. A ted se jdu zbombit a uzivat dovolene.. Tak se tu mejte a vsem moc diky..

Jinka druhej pokus je ... pod carou..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma