Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!) - Klikni zde pro originální téma
Huple
Pokud máte poněkud zmatenej zhuleneckej trip. vřele doporučuju trochu té tvrdší elektroniky ala Nine Inch Nails. Pokud jste sebedestruktuvní typ-tak to vidím na nejlepší deathmetalovou kapelu Deicide.To jsou tak neuvěřitelný huliči a poslouchat pekelnou dvoušlapku Stevea Asheima je o mozek.Mimochodem, death jinak neposlouchám.
No a pro melancholické povahy jsou např. Radiohead jako dělaní!!!avšak pozor-některé písně znějí jako soundtrack k sebevraždě.
Jako nejlepší neutrální kapelu volím Nirvanu (You Know You´re Right je geniální písnička, při které mi ukápla vlahá slzička-Kurt už tady nikdy nebude, aby napsal další tak krasné věci.)
Amen.
uzzi
hele kájo já taky neposlouchám elektronickou hudbu a nenadávám těm co ji poslouchají. z těch tvejch příspěvků odhaduju že asi holduješ dechovce a country. holt každýmu se líbí něco jinýho a plivat ostatním na jejich styl není to pravý ořechový. Já teda poslouchám hardcore, neopunk. líbí se mi taky jungle. :sun:


________________
born to be high!!
delph
Zofka: hey poslouchat zcazenej napriklad Slipknoty je o nervy ALE je to bomba maji skvely gradace kytar. Samozrejme sem je uvedl jako priklad Soulfly, Sepultura nebo Coal Chamber = od zacatku az do konce to hrnou pred sebou skvela silenost.
Pokud chcete tuto a podobnou hudbu live. Doporucuji zapadoceska seskupeni:
Made by the Fire-instrumentalni emo-core, za bubny sedi nejlepsi bubenik minimalne na zapade jakysi Ondra Miller - po dlouhe dobe skupina pri ktere sem mel otevrenou hubu a jenom sem cumel:)
Positive Mind-HardCore ve sve necistsi podobe vejplach jak svine
Concrete-to same jak PM
vriter@cz
Ja davam prednost spise Drum "n" Basse nabo tekno nebo jungle.
no.655321
Pani a damy,pokud si fakt chcete uzit dobrej staavek po cazunku - pustte si reggae...:bravo:Bob Marley:bravo: /neni nutno predstavovat,nee??/ Black Uhuru, 311, Lee Scratch Prerry.......atd.
pohoda beat rulzz!
no.655321
citace:
Původní příspěvek od Dude
BTW: nemáte něgdo CATO SALSA EXPERIENCE - viděl jsem jeden klipík a dost se mi to líbilo, bohužel ssem to nigde nesehnal:(

Dude - Cato Salsa jsou perfektni...mam asi 5 tracku a sehnal jsem je pomoci Kazaa lite...vytecnej P2P program. Zkoukni http://www.kazaa.com ale bacha na spyware! sezen si radsi Lite verzi...nema obtezujici reklamy..
kdyztak PM me, muzu snad este nekde vyhrabat link....ted nato nemam..:slizoun:
Martini
System of a down jsou The Best of!Ale uznavam ze Hip Hop se k hulcu docela hodí!
pecar
Jo. Dřív to bylo techno, ale postupem času, když člověk dostává rozum,tak je to Hip Hop!!!! Nějakej ten punk taky neuškodí a Reggae nemá chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a ještě obyčejný bubínky.
MR.DAN
jUnGeL && DrUmAnDbUzZ

|2 |_| |_ [- Z

Lamanej beat a k tomu poradna bassova linka vede ve vsech smerech ;)

..::[Mr.Dan]::..
Ant
Jasný brčko českej Hip-Hop nebo trochu toho regéčka to myslim že je dobrá volba...... :)
fasmos
já jsem pro Techno....málo i House,Tech-house,

klidně i ten Drum and bass.........a tak
vriter@cz
Jedině Drum "n" Basse
Sensi Star
Jasně Hip-Hop je nejhustší hudba a hlvně českej např.Diwokej-Zapad,Res.publica..hlavně,když sem zhulenej tak je to největší hardcore.
z3zzz
... skoro bych moh rict ze jako koles :) na hiphop moc nejsem ... i dyz je par desek co muuzhu :) f opje se hiphop docela uchytil ... to neni mozna to pravy slovo ... on tady dycky byl ... ale takovej buum zaziva as tedkom s mladejma :) ... osobne davam prednost melancholickemu elektru ... ale fpotstate mam na disku cokoli ... i huvrfonik :)
z3zzz
a jak je tady foblibje ... dnb ruleZZZ :)
Podle mě undergroundový techno nemá chybu! No ne?
z3zzz
2: graetar : docela sem se zacet do tfyho " romanu" mash prijemne kousky v hlave :) ... nin jsou moje srdcofa zalezitost :) ... hadam ze se potkame na CZteKKu :)
MysticX
Moji nejoblibenejsi jsou Uz jsme doma, Psi vojaci, ZNC, vetsinou se mi taky zamlouva cesky punk, no a nakonec treba Zuzana Navarova nebo Iva Bittova tak to jsou opravdu mooooooc dobry holky.
kovac
Hosi najlepsi music na travku je THE CULT alebo MA RILYN MANSON. Nemam pravdu?
HKOR
No já osobně si rád poslechnu prakticky cokoliv .... ale kdybych mněl vytvořit nějakou osobní top5 hitparádu tak bych tam určitě zařadil .... Breakbeat Era, Massive Attack, Portishead, Ecstasy of st. Theresa a nějaké věcičky od Ninja tune.
z3zzz
2: hkor : a na coldcut si zapomel ? :)
rejdn
Zkuste si dat par speku a paxi zacnete sypat do hlavy nejakej setik od Judge Julese a uvidite... :jumper:
Se divim ze tahle diskuze ještě žije (to na okraj)! K té hudbě bych ještě řek´: POSLECHNĚTE SI SOUNDREK Z FILMU SNATCH (u nás Podfu(c)k ....
sans.le.nom
jednou sem si na zhulu dal click & cuts (minimal) setik a fakt neco nepopsatelnyho, tahle hudba mi otevira uplne jiny dimenze i bez koure, ale s kourem to je jizda az na konec vesmiru a zpet, fakt ze jo, tahle muzicka dokaze v cloveku vzbudit neuveritelne krasny pocity :))) zkuste...je fakt sila kdy jeden set slysite stokrat a pokazdy v nem najdete neco novyho, ulysite zwooky, co ste jeste nesyseli...
hackmatt
co tak Psytrance?
dub, reagge a breakbeat
Yomash(r)
tak nevim?

HIP-HOP dont stop
nebo
HIP-HOP nonstop

myslim, ze
HIP-HOP STOP!!!

jdete se vycpat s tim, ze "ja si myslim, ze nejlepsi je..."

stejne jako ma kazdej jiny vlasy, jiny otisky, jiny pero, tak ma i jinej vkus...
Dude
ale vo to de - nigdo nechce rozsoudit jaká hudba je ta "nejlepší":), to je jako stim "pravym" huličem;) - proč se nedozvědět co je PRO NĚKOHO to nejlepší
Roman Dirda
kdyz už jsou tady soundtracky tak mně se moc líbil ten k filmu Naqoyqatsi,kterej mimochodem taky stojí za to..
sab
jednoznacne HIP-HOP a ceskej rap ale musi to bejt dobrej na sracka jako indy a wich...
tim180
jo tet tu sedim a zrovna posloucham tu nejkrasnejsi pisnicky a nejlepsi stil a to je de fakto to novi ale to stari je taki v poho no ceskej hipec je nejlepsí tak se mejte
________________________
cuz tim
mcanna
O hudbě se dá dlouze spekulovat.Každý má to svoje a ani jeden styl nezavčrhuju.Posloucham ruznou hudbu ,jak kdy,záleží na náladičce.Ale nejredši TEKKNO.Jako např NSK,METRO,FKY,HERETIC,COMIXX
fak.gesho
No jak sem napsal uz X-krat nemam vyhrazenej styl, posloucham vsechnu muziku,ktera se libi nezaleze na stylu, zacal sem technem, pres punk, k jakemukoli rocku, regge, nevadi mi skoro nic, posledi dobou muzu i nakou klasiku(bizet, mozart, cajkovskyj, saliery), ale co posloucham prave ted v tuhle chvili, to je fkt masaaakr, Sto zvirat - SKA, ska, skaaaaaaaaaaaa
digo
Musim se s váma podělit o bezva hudbu. Takže uplně nejlepčí co sem v poslední době slyšel je DJ HYPE (album Jungle massive presents 21st century - dvojcédéčko). Je to fak vostrej jungle a nechybí ani príma skreče. K tanci a poslechu musím taktéž doporučit singl co se jmenuje Psidream - NERVE003.
Chápu, že se tadle vostrost nedá poslouchat pořád, takže k odpočinku mam pro vás The Herbaliser. Je to něco mezi hip hopem a jazzem.
Pro ty jež používají Direct connect vřele doporučuju hub
ukdnb.no-ip.org, zaměřenej na dnb a jungle, kde byste neměli mít problém najít tydle věci.
Hodně prochytaný na tomdle hubu je např. příkaz #show -fresh -a
kterej vám ukáže nový alba co sou k dispozici
:bravo:
Musite uznať dnb je kultura !!!!
Maroqs
2:delph jsi blbeček, kerej neumí nic jinýho než kritizovat vše kromě ňákýho metálu.
SJ | Ivanhoe
v technu, hip hopu a podobnych nevidim zadnou myslenku - je to furt to samy - tuc tuc tuc tututuc a dokola, v pripade hip hopu 10 minut omilana basova linka... posloucham od trashe po black / death metal - Sepultura (mrzi me, ze jsem je v lete propasl, i kdyz Max chybi), System Of A Down (uzasna skupina, vsem doporucuju, jen je treba je vstrebat), Dimmu Borgir, Cannibal Corpse (obcas), a mnoho dalsich... driv to byl spis punk (N.V.Ú., Visaci Zamek ad.)
jarhul
best of TUBLATANKA :-)
delph
2:Maroqs
Hihihihihi husty, dobrej komentar skoda ze mi nejde u Tebe nakliknout karma +++!!Zrovna posloucham Roots od Sepultury a to uz je ňákej metal no spis TRASHcOre zatim se mej krasne skladej basne Delphik
lister
Nejde ani o to, co kdo posloucha, ale jak urputne si za tim stoji. Takovej ten fanatickej pristup k hudbe ala "jedine techno, vsechno ostatni sou sracky" me pripada fakt ujetej (asi prave proto ho neposloucham).

Mezi me oblibene kapely patri treba Sepultura, SoAD, Insania, Root, E!E, Plexis, ElectricMan (a ty jejich texty...), Tiamat a pak cokoli co se me libi, at uz je to black metal, punk nebo treba klasika.

P.S. Ted zrovna posloucham ty novy systemy a je to fakt dobry :]
vriter@cz
Best of dnb
Zdar borci! Už dlouho se potýkám s takovým problémem, shánim nějakej fajn receptik na hash s dobrym výnosem. Znám spoustu takovejch těch starejch receptu ale ty sou vcelku k nicemu, ze? Neznáte někdo receptik izomerizace, nebo acetylace hashe? thanxx
chily
no ja myslim ze hip hop je best tak hip hop don`t stop

hulte a poslouchejte hopec........
kytarka
nejlepší je TEKNO a nic jinýho než TEKNO
zdar lidi chtel bych napsat svuj prispevek o hodbe.
sorry sem kapku out of real-time :) takze myslim, ze dobra hudba na poslech je urcite neco co obsahuje tezke beaty a super rytmus. Pro mne je to house, progressive club, techno, tech-house a chill-out... je to opravdu nejlepsi hudba co jsem kdy slysel kdyz jsem byl zhulenej......aspon pro mne.
Mejte se ...
steve
zdárek no tak hip hop je v klídku do pohodky věc :-))

ale jinak třeba heavymetal Slipknot ,Soufly ,Sepultura

to jsem jednou tak sčazenej poslouchal a normálně jsem měl s té hudby strach ... .-(

ale třeba ¨Jamiriquay nebo jak se to píše mám rád myslím že byl ted v Praze měl jste někdo tu čest navštívit ten koncert?



ale to jen když jsem si to pouštěl in high
HIP - HOP ... mno hipec je urcite dobrej ... ale treba takova Helenka Vondrackova ... .o)
tim180
jo to je o tom ze hip hop je do pohodi cuz mejte se
Rastafari
Především drum and bass, jungle, breakbeat a jasně, že reggae.
sam 3
drum´n´bass je fakt v poho, máme tady občas akcičku slim slam drum.
sam 3
techno taky dobrý, zrovna poslouchám tribal tech mix od sedloně
Kylik
AAA, kdopak byl 21.3 v Brne ve Flede na Sketch&Code? Krute mazecovej D'N'Bmazec!!
drinker hulič
jo co muzu 900% doporucit je nejlepsi ceska reggae kapela Svihadlo... ja byl v patek v brne v livinu na jejich koncert a jak to rozjeli to byl mazec! nejlepsi byl zaver kdy hrali zelenej list a proste totalni trvdost lidi skakali a zpivali a uplne best bylo jak na konci jak sa zpiva "z jara se musi kourit zeleny list, a v lete se musi kourit zeleny list" tak on rekl "v brne..." a celej livin: se musi kourit zeleny list! to potesi... bohuzel v dobe kdy kamarad segry me kamaradky (ano divne asociace) zeleny list donesl, ja uz byl bohuzel jinde se silnou dehydrataci a vycerpanim a tam bylo tak zahuleno ze se tam nedalo dejchat (bohuzel tabakem :( )takze sme zasli na jedno na traubku a pak uz domu. ale az u vas budou hrat dete na ne, vyplati se to a to i kdyz rege radi nemate, udelaj paradni atmosferu!
bob: "a proc bejt na jamajce, dyz holky sou tady tak krasny!"
blackholesun
nejhustsi na huleni je Beck album mellow golds.....a z neho skladby jako Loser, Blaskhole nebo Pay no mind.....
Dejva
no posedni dobou me hodne chytil MOBY nerikam ze vsechny ale spoustu pisni ma fakt vychytanejch prijid takle domu vykourenej zapnout poč a pustit tudlectu muziku fakt nema chybu
DiSex
Teďka jsem zhlédl film Černá kočka bílý kocour a v něm hrála parádní cikánská kapela..... Sehnal jsem si i techno verzi těchto písniček, resp. výtahy z písniček a je to bomba.... Kapela nebo snad system se menuje HERETIC --------> doporučuju všem!!!
hypiz
... hip-hop a z toho je nejlepčí asi Nazov Stavby (hoodně doporučuju ...)
Mazz
Uplně výborný je nějaký reggae nebo ska, z českých mám rád Švihadlo a Tleskač, na slovensku jsou skvělí Polemic, to si takhle zahulím předtím než jedu někam vlakem, pustím si to a nemám slov, už jsem jen unášen...
Taky se skvělí metal, například Control Denied je po zhulení absolutně psychedelic:-)
No mě překvapuje, že se tady docela málo objevuje jungle a punk, jako ne , že bych byla zastánkyně obou těchto hudebních směrů, ale no prostě sem čekala, že to tady bude nejvíckrát.
Kalapu
Jo, nejdulezitejsi je vyjit od korenu...
To je od pravyho Jazzu 50. let a reggae.Pak se priblizovat soucasnosti pres dub, orchestralky, funk, nebo fusion, a zarez zakoncit na stretu tehle dvou hudebnich stylu:Jungle, DnB, Ragga, Hip Hop.
A hlavne pamatovat, ze ty koreny sou vsechno, bez tech by tohle nikdy nebylo...
Kalapu
Jo, jenom sem zapomel, fuckt skwelej je Sizzla!!!
jestli nekdo mate jeho CD, pisnete mi a ja bych si ho prepalil...
Diky
La Grand
Hej lidi Hip Hop to je muj zivotni styl
hej lidi Hip Hop ten tady bude a byl
hej lidi Hip Hop Hip Hop je tu
a proto vsichni Slava HIP HOPU :) Mc Lg
Kpt PLICE23
PRo poradny boye jako sem ja je nejlepsi sound TTTEEEEKKKKNNNOOOOO,kdo neubalil nikdy venku u poradny HRADBY tak vi peknej PIč! ........ FUCK DA SYSTEM ..........
Neson
Kazdy preci vi, ze nejlepsi jsou Totalni nasazeni a jejich pisen DON QUIJOTE DE LA GANJA
Tekkno je klasika vytuh,totalni mozek do kose:)))ale ani dobry reggae neni blby.................:))
No ja ked som zhuleny tak jednoznačne počuvam
CHIKI LIKI TU-A.Neviem či to poznate ale je to jedna faj kapelka zo Slovenska a hraje taky alternativny rock.Potom Le Payaco,Hendrixa a v poslednom čase ma nejako chytil Drumm and Basse.Neviem ked to počuvam zhuleny tak dokažem v hudbe počuť take zvuky ktore som nikdy dovtedy nepočul a dokažem si to viac vzchutnať.
hovnajs
Hodně lidí jmenuje reggae. Pokud mate rádi také jazz, tak bych vam hrozně moc doporučoval Montiho Alexandra jak hraje songy od Boba Marleyho nebo Ernest Ranglinla byvaly kytarista od Boba Marleyho. A pak bych take doporucil furu dalsich veci...

Jinak nerozumim tomu, jak nekdo může poslouchat techno. Poslouchat jako, že si ho pouští doma nebo v práci v autě. Rozumim tomu, že se někde napraská extázema a pak skáče jak opice, ale jen tak k poslechu?
johnykrnda
Nejlepší muzika je ta nejlepší. Já poslouchám Best musik, prostě co se mi zrovna líbí to si poslechnu- Je třeba bořit hranice.
Takže to vezmu chronologicky (aspoň trochu, rád se vracím):
rock,heavy,grind,punk,HC,regé,někdy i taneční a hlavně HIP-HOP.
Jo a hraju taky třeba country
vopis
jedině hipec tenmá něco do sebe masakr na jointy jak dělanej jinak tak bonga diža !!!ale hipec je jenom jeden!!
the.creator
freetekk & D'n'B nebo D'n'B & fretekk ? asi tak....
deno
wery good je na pálení Aphrodite - velmi jemnej jungle
mimochodem - zkoušeli jste si dát z nějaký qualitní aparatury po spqu něco z poslední tvorby Jiřího Korna? Vyhráb sem to někde ve swrjch MPkách, jako že si to zkusim.. - neuvěřitelný .- ten člověk je génius :D
johnykrnda
teď zrovna furt sjíždínm Cypress hill
všichni tady říkají že každý má to svoje, ale chlapi řekněme si na rovinu že každý z nás co hulí získal uplně jiný nadhled ne svět, ale ty sračky co produkuje počítač a jiné technické záležitosti to je uplně posunuté někam jinam. hip - hop atd je v poho, ale nemůžu si pomoct takovou hudbu většinou poslouchají ty debilní smažky se zvonama a odbarvenou hlavou v neoprenu......to fakt nemusím..........už tu byl zpomenut Jimi Hendrix.....to je moc good hudba.....a taky The Doors, Armstrong, Marley, Zappa, ......prostě lidi kteří fakt na něco umí a dokážou hrát na nej úrovni...není to tak........co si takhle zopakovat Woodstock v 69??? to byl jiný mazec než tyhle koncerty a party co jsou teď......NEMAM PRAVDU????
Hansganja
Jestli mám přispět já, tak hudba mého gusta je třeba SYSTEM OF A DOWN nebo KORN nebo SLIPKNOT, ale poslouchám všechno možný a určitě souhlasím s tím, že album The Wall od PINK FLOYD je fakt bez chyby.Byl jsem se v červnu minulého roku podívat i na koncert Rogera Waterse v pražské T-mobile areně, byl to fakt skvělý zážitek...
oton
pokuď máte někdo v oblibě podobnej druh jako Guano Apes, tak jsem si teď stáhnul 2 alba německý kapely DIE HAPPY, kde zpívá dcera Jandy z Olympicu a je to fakt cool muzička, řek bych že ještě lepší jak GUANO, jen tak mě to napadlo napsat, protože si to tu hustim do ucha :-))
Los Pavlos
HIP HOP never enough All memberz of WU Family (Wu Tang Clan, Grave Diggaz, Killer Army, etc.)
Pokud kalba na akczi, tak freeparty. Staci trochu znat co je dobry a co neni a pak jen vyjet a kalit. Nikdo se do tebe nenavazi, nikdo te neresi, jenom ty resis svoji hlavu a to je oc tu bezi.
K poslechu, s divkou mych snu je nejlepsi dobrej jungle nebo drumec.
HomeleS
Nejvíc se dokážu ulítnou na pořádným Jungle nebo d´n´b´ale jinak poslouchám skoro všechno- HC, house, punk občas i hip-hop. Ovšem nejlepší hudební zážitek je pořádně se zmastit a s pár kámošema jít bubnovat někam do přírody.
divnaregistrace
tak ánové pokud chcete mega-ultra-maximální úlet do čtvrtý dimenze zajděte si na koncert brněnské skupiny DAMA DAMA- nic víc už neni! (pokud vím teď momentálně moc nekoncertujou myslim jenom v německu bo tak něco,) slyšel sem je naposledy naživo asi v 95 na fesťáku v bohnicích...........nebyl sem zhulákanej, ale ty bubny mě rozsekaly uplně na plech!! hrajou na trubky od hajzlu, popelnice, sudy, bicí soupravy, kýble bonga konga djembe, je to asi pět týpků (hodně podivnejch!!!) esi to někdo viděl tak ať napíše esi se líbilo nebo ne, každopádně koncertní zážitek sem větší už neměl (až na JAMy na kterejch občas hraju:-))
divnaregistrace
jo a nesmíme zapomínat na ELVISE!!!!!!!!!!!
------ELVIS stejně žije------
delph
Jo vsem doporucuju poslechnout si NAŽIVO "kapelu" Napalmed - hehe byl sem na nich Pod Lampou. Oznacuji se jako extremni noise a je to opravdu hooodne extremni.....kdo nahodou spatril potvrdi mi to - jeste sem totiz nedokazal nikomu vysvetlit co a jak hrajou
seby
hovnajs > techno ? no jasny .. nerikam si technar ,ale hodne posloucham .. vlastne stejne hodne jako dnb ,jungle ,reggae ,funky .. ale techno porad vede . . . a zase nerozumim tomu (i kdyz to obcas udelam) proc poslouchat techno jenom ztabletovanej .. v kazdy hudbe je neco ..co zaujme .. a nemela by se poslouchat jenom v urcitejch stavech .. ted si jedu techynko a je mi fajn .. u techna se ucim .. pracuju .. a na spani sem tam systemy .. ztabletovanej na techno je neco doost ineho ...

deno > mno jasny.. porad mam na disku jejich album (aphrodite) z '99. velice pekne .. a co jeste takhle skyline?

----
jinak marley ,perry ,apache indian /chris liebing ,agent ,regis ,space djs/23 (rulez!! !!) ,skyline apod..
kilan
hovnajs> ja naprosto rozumim tomu ze se ti zda poslouchat techno doma divny ...obcas kdyz se nad sebou zamyslim a predstavim si sam sebe jak za strizliva sjizdim nejakej ten peknej tek delam neco do skoly a beha mi pritom lehkej mraz po zadech tak si rikam cim to je? proc to je takovy nakazlivy? proc se mi to vlastne libi? a myslim si ze v teku je hromada nejaky energie a ta se mi libi
Jekill
HipHop je wýbornej, TripHop je výbornej, Breakbeat je wýbornej i Jungle je wýbornej, Regéčko je wýborný, Etno je wýborný
Dude
hej nějaký komatsu ve sluchátkách při nákupu v hypermarketu sou vtipný - důchodci radši sami uskakujou před mým vražedným vozejkem:)
Pako
-=Hip-Hop=- neni co dodat
Creed
Já holduju pořadnýmu funky-punky nebo pohodovy muzice treba RED HOT CHILI PEPPERS ale muj rozhled co se tyce hudby je dost sirokej!
Creed
Mam rad poradný funky-punky ale i muziku do pohody treba RED HOT CHILI PEPPERS
thc_george
tak třeba.. System of A Down neboo Divokej západ
Blondacek
Muzete me za to peskovat,muzete me za to nemit radi, muzete mi rikat renegat,muzete mi ubrat karmu,muzete mnou opovrhovat ALE :
MORCHEEBA
SIMON & GARFUNKEL
BOB MARLEY
NIRVANA

..ale hlavne ta Morciibaa ;)!!!!!!
i_oNe
Pro letní parné dny doporučuji: POLEMIC
(brat´a Slofáci) ... a hlavně zpívaj o tom co máme rádi :o)_?
rejdn
Kdyz ste zhuleny namraky, taxi zkuste poslechnout skladbu Hydra od Crossfire. Je to naprosta vychytavka, neco mezi D'n'B, junglem a technem. Nebojim se rict, ze to je ta nejlepsi vec, co sem zatim slysel... :)
batman
najdu tu taky nakyho GABBERA:punk: ??(hudba ze zeme kde se dari kytickam:D)
High_Land
Takze: Hip-hop, a to predevsim Slovensko a old-skool USA. Negdy je i novej US HH f klidu, ale spousta uz je brakkkkk a nic vic. I ceskej je docela OK, ale je takovej moc "romantickej", malo tvrdej.

A i kdyz spousta lidi nenavidi techno, ja obcas taky muzu nejaky dobry. Ale systemy u me nejsou dobry techno. A poznamka: Neztotoznuju se s parties, mam jen rad hudbu. Nesnasim 95% lidi na Extazi nebo necem jinym, 90% lidi mladsich 18-ti let s neujasnenym nazorem. Ti chodi na techno jen kvuli mode a kvuli tomu, ze na E je techno fakt dobra hudba. Ale-co nejni na Ecku f klidu?? Fuck that!
Ladunkaaa
Máma mi říkala že bych měl vysadit,
máma je máma nechal sem si poradit,
a nestačil se divit
co všechno se dá sklidit
Marie a Jana...
Jo tohle zrovna poslouchám a je to krutý...

Znáš to, sotva vydechneš bum a máš to....
Mometálně ujíždím na SKA. To hlavně Manu Chao. Jinak skousnu skoro všechno, v současnosti systémy (Strahov, OKTEKK, StraTEKK, KURSK23 apod.), jinak punk (Tři Sestry, Požár Mlýna, Offspring), ale i rave (Scooter; jenom starší alba), pak elektroniku jako je Orbital, Chemical Brothers a Prodigy. Ale mam rád i pohodovky jako REM, Support Lesbiens. A taky si rád poslechnu Hapku nebo Nohavicu (od toho mam nejradší Darmoděje).
PS: nepohrdnu i kvalitním Hip-Hopem (Cypress Hill, Chaozz apod.), ne náhražky jako Diwokej Západ.
Mazz
SKA is the rythm wich makes your body move!!!
Jojo SKA a Reggae is the best, zkus určitě Polemic páč to je ta nejlepší hudba co jsem kdy slyšel, navíc jsou to slováci...Z čechů doporučuju reggae Svihadlo...:)
Jinak Manu Chao je taky super a vesměs to co poslouháš ty poslouchám i já:)
Jmeno:*******
Ja si spis ulitnu na nejakym roku... nebo opravdu dobrym technu napr. Orion Hall...
greedy23
Reggae,Jungle,TeKKno

- nikdo neprekona kouzlo freeparties........................
smokerson
No tak co se tyce muziky zacinal sem na Metallice,Helloweenu pak sem poslouchal Ministry,Front242,Sepultura,Slayer,Beastie Boys!
A ted se vlastne vracim k tem starsim flakum a jeste posloucham narizky jako Napalm Death,Cannibal Corpse,Brutal Truth,Brujeria...........atd.V posledni dobe me taky zaujaly treba System of a Down,Incubus,Coalesce nebo Queens of the Stone Age.Takze docela dost velky spektrum muziky jenom ten HIP-HOP mi nak neprirostl k srdci.
:mutant: ahoa!:pimp:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma