Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!) - Klikni zde pro originální téma
delph
To neni o tom ze kdyz to posloucha kazdy tak ja to poslouchat nebudu. Je to spis o lidech me se zda ze 90% lidi co znam a chodi na party maji uplne vyčištěno (nemyslim konkretne Tebe). Me to pripada jako ze tydle lidickove proste maji radi techno protoze to je IN - a pak sekundarni veci - pekne se zfetujou, zapichaj si, seznami se z novyma lidma a...............potom hudba.
Cela kultura teto muziky mi pripada silene jednoducha, umela, sterilni...a trochu uniformni (i kdyz se mnou urcite nebudes souhlasit). Ted tebe nebo koholiv neurazim jenom vyjadruju svoje pocity. Tou kulturou myslim i vystřihovánky typu TripMag /i kamos co se pokousi delat do DJingu rika ze to je brutalni sracka/.
Trocha offtopic:stejny pocity zacinam mit uz i z travy kdyz vidim co huli za vymaštěnce......
To kolik utrati clovek na party neni meritko kvality-spis jak to je/neni o penezich-myslim ze se o tom nekdo zminoval a jestli ne tak sorry.
OK 10,000 kHz od Air bych klidne zkusil kdyz mi reknes kde to sezenu:-) Co sem treba slysel Koma-tsu to nepovazuju za hudbu set trva cca hodinu ruch, ruch (5-7 minut) nejaky prechod a znova asi by mi upadla hlava.

Junksdred: si delas srandu a ja to nevedel no zacinam vazne uvazovat o navsteve festaku-i kdyz bez Maxe uz to neni ono

PS: asi to vypada ze sem sezral vsechnu moudrost sveta, ale asi nekdo na koho se divam jako na maximalniho blba me vidi uplne stejne (a dokonce ma mozna pravdu)
Maggie
Delpe: no jasně, tak si ho vyjadřuj, v tom ti nikdo nebrání. Ale proč šmahem odsuzuješ fůru lidí (který navíc ani neznáš) a tváříš se jako že jedině tvůj názor je ten správný?
Ondrash
Nohavica a jeho C#maj7 Bb Es maj Asus 4 F#+ Gmaj A
je nejlepší :)

Lidičky, zase se tady hádáte :) a zase je to o názorech :) a jejich boji mezi sebou... haha :D

-- no možná to tak horké nebude :)



[Edited by Ondrash on 10-06-2002 at 08:49 AM]
Dude
jo, delphe pohoda, jsem rád, že se spolu bavíme jako dva normální lidi...
S tou zprofanovaností asi vim co mysliš, některý lidi taky moc nemusim ale s tim nic neudělam a je mi to celkem jedno - i v 60.letech byli víkendový hipíci, který navlíkly butikový hadry, nebyla tam podstata, ale proto nebudu odsuzovat všechny hipíky...
Jestli jseš z plzně, tak ti ty Airy nahraju a někam přinesu (mam teď zkouškový, málo času, ale určitě by to šlo zařídit)..

Borifielde> ty se mi tady navážíš do mýho milovanýho Airu, to tě budu muset.........asi vopravdu rozsekat v tom pantíkovi ve fotbálku:D:D:D, hrál jsem tam chvilku v pátek, myslim, že jsem i vyhrál:)
sakra 1/2 minuty od C, já sem tak minuty 2.... Co s tim uděláme?:smoker:



Kosa
Možná ho moc neznáte ale to co zkládá to je nejlepší techno co sem složil. :frog:
Jinak poslouchám jungle to je mazec. :frog:
Hip hop :frog:
D&B :frog:
Brake beat "viva la OLD Chemical Brothers" :frog:
House "málo" :frog:
Techno :frog:
Pink Floyd :frog:
Punk "někdy" :frog:
Ale ne zasraný fašounský písně o barevnejch lidech
:flamer: :o :rocket:
ps.ten ve prostřed je skín!!!!!!
Roman Dirda
Jo,techno není všechno ale když někde hraje Toky( http://www.livemix.sk/mixes.html )tak mám pocit že ten typan vidí až na dno mý prohnilý duše a dokáže mě rozhejbat.Jinak v poslední době jsem přišel na chuť písni Ikarie XB 1 z alba Sursurrate od Ecstasy of saint Theresa-ta hláška Uletěli jsme miliony kilometrů...jsme téměř na konci cesty...plynou léta a děti se budou učit že jsme byli první co se vydali do vesmíru..
a ve finále ta harfa(Bedřich Smetana-Má vlast-Vyšehrad)...gggut.
Pak je taky dobrej vál Harry Belafonte se svou písní Go down Emanuel road,Banana boat atd..
:):):):(:):):)
P.S.-Ten uprostřed je fašistickej skin

[Edited by Roman Dirda on 14-07-2002 at 07:41 PM]
delph
Maggie: no comment
Dude: ja si myslim ze se vzdycky nejak domluvime ne
Ondrash: neni to horky - spise takova chladna vymena nazoru
Ja si myslim ze k nadupanymu brcku ja SKA jako
delany,dobry je i reggae,jungle,drum&bass,hip-hop...
proste proti gustu zadnej disputat tak proc se hadat ne?
tobex
Jo ja zeru teda PUNK, Takovy NVU, Sanov, Totaci, Visaci a dalsi nemaj konkurenci.
Taky si rad poslechnu treba Floydy, nejlepsi je The Wall.
Jinak se da poslouchat i regae a ska to se hodi kdyz jsem vypalenej az moc a nezvladam uz pogovat
borifield
jo ten hlas je fakticky z filmu Ikarie XB 1 ,vynikajici cesky sci-fi,zdenek liska myslim k tomu delal hudbu rekl bych dosti odvaznou a ta harfaa , tu meli jako znelku na radio2 vltava a ted je tam nejaka jina ,ale tamta byla lepsi.chtel jsem napsat z ceho to je ,ale uplne mi to vypadlo ,snad priste...
Roman Dirda
Už jsem zjitil z čeho ta harfa v EOST je - Bedřich Smetana-Má vlast-Vyšehrad.
Slušnej nářez je taky Z českých luhů a hájů-jenom bych to pojmenoval Psychopat už je za dveřmi.
schwa
mno a znate psychedelickej trance a goa??? na zhulenost je to vyborny... hodne pasazi a zvukove spletitejch kolazi :-) doplnenejch o 4/4 techno rytmus. Ale priznam se ze kdyz sem hodne vypalenej tak si spis poslechnu ambient nebo chillout a hiphopem taky nepohrnu :-) respect all styles
Smoky
Jop, techno, trance nemusim. Zato jungle nebo dnb to já rád. Hip hop taky, hlavně českej, polskej, slovenskej. Vobčas si dávám i punk. Jo a nesmim zapomenout na Reggae a Ska: Bob Marley, Peter Tosh nebo taky Polemic nebo Švihadlo.
T-MaN
Mne sa na cesty do neznama osvedcil Neotropic. Na ten mam nezabudnutelny zazitok (s K1 a K2 - kombo). A take bizardne vysoke netradicne downtempa. A potom je super na grass pocuvat samanske veci (ako je didjeridu, alikvotny spev (a la David Hykes)). Ale to vsetko tu myslim na vyqasove vypravy bez reci a pohybu. ;)
havran
Zajimalo by mne jestli znate nekdo rastafariány hrající pod názvem Congo Natty - vzývající Jaha ,ganju a hrajici nejlepsi a jedinecny ragga jungle

'' Jah is my guide, so I give thanks''
Jah is my guide, so I need Him
Jah is my guide, so I give thanks
Jah is my guide, so I need thanks

So the Red is for my life,
and the Gold is for my whealth
and the Green is for the love,
'' of the Ethiopian ''



kdo poslouchate treba novejsi reggae s rychlymi beaty, tak se vam to bude libit

Jah! Rastafari!
He's the real in the whole wide world
:smoker::smoker::smoker::smoker::smoker::smoker::smoker:
Ruzin
Ja osobne ulitavam u Black metalu a Dethu.Takze je asi opravdu kazdyho vec.Obcas taky dost Massive attack takze jsem spis vsestranej.
Ale Metal rulezz.
:satan: :satan: :satan: :satan: :satan:
Čámrs
Ne, nejsi jedinej :devil:
Já mám sice radši death/grind/gore, ale black taky můžu (Marduk, Dark Funeral ...).
Graetar
Tak tady jsem trochu zaspal :)

Nemo 30.5.: Jo díky za doplnění - pro Björk mám slabost, speciálně pro Homogenic. Samostatnou kapitolou jsou björčí klipy. Hidden Place, Cocoon, nebo Pagan Poetry nejsou úplně standardní videa a i starší věcičky stojí za to. Nepamatuješ si na starý Sugarcubes?
marc
Bjork je nejlepsi, mam vsechny jeji cd i DVD s klipama. Jeji hudba je proste naprosto uzasna a nenapodobitelna.

Jinak co do nejoblibenejsich songu jednoznacne Human Behaviour a od Sugarcubes Deus a nejoblibenejsi CD Debut.

Nejlepe se posloucha pri usinani ve sluchatkach ...
Graetar
Hmm, klipy by to chtělo, ale zatím nevlastním DVD. Na stránkách Björk jsou klípky v dost dobrý kvalitě, ale na koukání to je tak v práci po práci :) (1Mb/s), ne doma (128kb/s). Sbírku si budu muset trošku doplnit, mám kazety-chromky s Björk, ale obávám se, že walkman už z nich všechen chrom oloupal :D Navíc kolečko je kolečko...

BTW: Ta fotka je super - K4U
Piskot
No v posledni dobe me docela dostava novy album od Lighthouse Family.Myslim,ze se jmenuje "Whatever gets you through the day".
I jejich predchozi alba se mi moc libili.Je to super pohodova a zaroven energicka muzika ktera cloveku da dobrou naladu i kdyby nechtel.
Jejich skladby jako "High" ,"Free" ,"Happy" , "End Of The Sky" nebo "Postcard From Heaven" a dalsi jsou proste moooooooc good.
Pravda neni to techno ani hip-hop.Je to muzika spis pro lidi od 25 a vic.Kteri maji radi prijemnou melodickou pohodovou hudbu u ktere se nadherne kouri.Proste je to pohodicka jak ma byt.
Tak to je vsechno co Vam chci povedet.Take in easy.
zoltrix
***Českej a Slovenskej rep neni to to isté ale je to iba pár vet...***
Kylik
To cumim. Prosel sem namatkou tohle tema a nevim, estli se mi to zda nebo co, ale copak sici hulari poslouchaj jen hip-hop?! Nasel sem tu i par lidi, co poslouchaj fakt dobry veci (drumm&base,jungle,trip-hop,chill-out,...) Ale abych se jen nedivil vasemu vkusu(nic proti,chran buh,i dyz se mne osobne fakt nelibi). Znate nekdo styl Psychedelic trance? Nadherna barevna halucinogeni elektronicka nekomercni hudba. Propad sem tomu uz vic jak pred rokem a uz me to nepustilo. A je docela fakt narez, dyz to jen tak poslouchate, ste zduneni a v hlave si krute ujizdite na barevnejch fraktalech, kt ta hudba ma i bez huleni. Proste fakt zajimava hudba, kt ma pro me porad neco novyho(treba sety od ceskych Sonic distortion) No dyby to nekoho zajimalo, tak http://www.psytrance.cz
Kylik
Jo a jen doufam, ze od vas hip-hoperu, co je vas tu, nedostanu s prsku K- :eek:

Huleni, connecting people :bandit:
Nuclear
Stručně: Drum&bass,psychedelic-trance,acid-jazz,hip-hop,no a potom takové ty meditativní, ty jsou úplně úplné...(například Songs of the distant Earth od Mike Oldfielda je geniální,nebo Oceanic od Vangelise!)
Kylik
To Nuclear: Odkud ses? Z Brna asi ne,co?
drinker hulič
a co stary casy? 60. leta, experimentalni beatles (ne ty prvni), S@G, Hendrix, Reed, DYLAN?
chosen one
Hip hop, Chill out, The Doors, Pink Floyd hodně nemay chybu taky - ty jejich instrumentálky mě fakt dostáway...Taky Raggae ale zas jak který no...Smoke
mc-chubby
citace:
Původní příspěvek od i_oNe

Co si budem nalhavat, nejlepci je Hip-Hop. A hlavne ceskej hopec je to nejlepsi co si muzes poustet do ucha. Hendrix byl dobrej, Santana asi taky vedel co dela, ale HIP-HOP je nejlepči, že ?!?!


Jen tak dál, czech HIPHOP je kvalita a podle mě k českýmu HIPHOPu patří i pálení :-) PEACE FOR HIPHOPKEMP
delph
yeah: Myslis ty pozdni beatles kdy do sebe cpaly horem-dolem LSD apod. Myslim od alba REVOLVER. To je tak brutalni nater totalni psychydelie.
Jo a ted mam od kamose pujceny SONIC YOUTH - to je naprosto nejuzasnejsi noise kapela na svete. Nejde popsat musite slyset.
Trapan Šmírák
Helejc, víte co mě docela zaráží? Že tady an i jednou nezaznělo kouzelný slovo, plný pocitů...

BLUES

To je muzika, ze který (ačkoliv si to někdo nechce přiznat) vzešla vlastně celá ta naše postmoderní kultura, od ranejch poválečnejch let v podobě r'n'r, pozdějc veškerý odnože řekněme rockový muziky až po veškerou (vyjmu-li etnický a alternativní výjimky, nebo dechovku apod.) dnešní hudbu...

Zkrátka stavební kámen - zkuste se někdy zaposlouchat do těch 12ti taktů...

BLUES S VÁMA
PiosOne
A zkouseli jste nekdo zkoureny poslouchat Visaci zamek? To je pravej mazec.
Graetar
delph: Sonic Youth jsou v-y-n-i-k-a-j-í-c-ííí! Sice už docela starý (myslím věkem), ale super.

PiosOne: Poslouchali jsme první album. Uniformy, Strategický ústup i ostatní - VZ mají cool texty. Teď nám to hráli za autem na CzechTeku :)
PiosOne
graetar: presne tak, nektery texty jsou dost ujety, jeste lepsi je spojit poslech s naslednym poustenim mystyfikacniho dokumentu o VZ :)
Floger
Téma hudby, je hodně širokej pojem- 10popsanejch peges je toho dobrej důkaz.
Musim podpořit punk, protože to je mazec!! Ale nskáčka nebo zuqwa sound sys je taky pořádnej hukot. Určitě nejde říct, co je nejlepší. Každej vyznává v hudbě jiný hodnoty a to je cayk.
drinker hulič
STANEK! STANEK! U JOHNA DEBILA!
STANEK! STANEK! U JOHNA DEBILA!

PUNKS NOT DEAD, VY VOLOVE!

SME SKROMNY, ALE NEJLEPSI!

Myslim si, ze stb, to byli dobri archivari. nahravali si kazdej nas druhej koncert...

kdyz jsem poprve slysela Visaci zamek... vytacelo me to jako jo-jo (like a jo-jo)


Visaci to je zvlastni uskupeni ;)

JEDE TRAKTOR, JE TO ZETOR, JEDE DO HOR, ORAT BRAMBOR.

myslim beatles od revolveru dal. to je pecka. mozna nejlepsi desky historie. dneska i nejlepsi kapely maj na cedecku par hitovek a pak je vetsinou, nekdy sice poslouchatelnej, ale balast. Beatles to neznali.

vcera sem nemel cas, rozvedu co posloucham (krome 60. let) - punk (VZ, plexis, 3sestry...), rock (Nirvana, led zepelin, klasika), klasika (Stravinskij, i kdyz to moc klasicky neni), JAZZ (erol garner, l. Armstrong -neplest s lancem cyklistou- a vsichni ti stari "negri" :) ), Bjork (skvely pisnicky jsou z tance z temnot, jeji posledni jsem si este nesehnal, ale slysel), Jethro tull, rammstein, podle nalady folk (nohavica), Iron maiden, Cave... kvalitni hudba, zadny zmacknes enter vypadne ti pisnicka ;)
y
punkers suo ok na tech sem zacinal ale nedam na ne dopustit
VYSACI ZAMEK
E!E
SPS
CERTUV PUNK
JAKSI TAKSI
ZAKAS DETEM .................A MOC PUNKUUUU

..A TET S I JEDU I DA TEKKNO
NEJVIC HC SOU SNAD.........
...JENOM CIRKUSACI no to co hrali na CZTEKKU meli sme za nima stan TAGKOVOJ HUMOT rano nekdy vodpoledne a vecer KASHEE
hodne HC je i O S N
okktek+strahov+NSK
METRO
MIKRO mazou
co francie a KORFACTORY trebas arena 1,2 maso
.........a spousta jinejch HC lidicek.
india
tak to se zkuste někdy rozsekat a poslechnout nějakou kvalitku, ragga, reggae, ska, dmb, ovšem mezi umělci třeba Bob, James Brown, Roni Size, Maceo Parker . . . všechno to je nej při jazdě do neznáma s otevřenou střechou a s nejasnym cílem. jinak ( czechtek )
ploski
mno hudba pro stavy zhuleni ? to u me jednoznacne vede :::

MASSIVE ATTACK, BJÖRK, KRUDER & DORFMEISTER, STEREOLAB, TRANSGLOBAL UNDERGROUND a podobne ... nic rychleho nemusim, spis si ulitnu na ambientu, nebo takovych psychydelictejsich vecech (dub, reggae ! :))
mata
(Kabáti)

Chodil sám s kytarou, hadry měl děravý
s kloboukem do čela, smeknul a pozdravil:bandit:
neuměl číst ani psát :(
jenom se usmíval a hrál

Za ruma v hospodě svý songy zazpíval
svět byl dřív jinačí, slzel a vzpomínal
na poli v konopí, v konopí usínal :p::p::p:

Hraj, ať tráva roste dál
Hraj, jak jsi tenkrát hrál
Vysmátej:D:D:D s kytarou v podchodech

Zmizel už nevím kam, ve snech ho potkávám
jako by pod oknem svý songy vyhrával
pak celej dům zavoní indickým konopím :smoker:

Hraj, ať tráva roste dál
Hraj, jak jsi tenkrát hrál
Vysmátej:D:D:D s kytarou v podchodech

(Tak mě napadá: Kdo je pravej hulič?;))

Co dál? Visáči, Totální nasazení, S.P.S., Plexis, vypsaná fiXa, Brutus, Tublatanka...
ze zahraničí Nirvana, Pearl Jam, Alice In Chains, Sex Pistols...

przemo
Co si budeme nalhávat - ve stavu zhulení zní nejlépe hip-hop a rytmická, basová hudba. Osobně nejraději poslouchám Cypress Hill, portishead - skuste třeba etnickou hudbu (austrálie, afrika)

ovšem, je to otázka názoru - hlavně jde o to, abyste poslouchali hudbu, která se líbí vám...
BORGOVE2001
NO COMMENT my neggas
koco
tež i já počúvam hudbenku a hladam viecšičku pod názvom RED SNAPPER ,čOž je asi posledna vec co ma potesila .jazzíííííííííkkkkkk experiment štvorštvťový rytmus a kopoc poezie tak to mam radd. please ak niekdo nieco vie nech da vediet
Yasmeene
Mahlerova pátá.
kolumbijec
nej je asi techno nebo drum'n'bass (treba ladida). nebo marylin manson je skvelej. ale hudba je vec kazdyho.
kolumbijec
jo a slysel ste nekdo cd UMENI PROTI CENZURE??????, nema chybu. cely.
techyes
vcera sem narazil na peknej link, vsechno postahoval, jeste ten vecer v oblaku dymu poslechl a tedka se o nej s vama podelim.
pála žáhí
Muzika pro mě znamená hrozně moc, dokaže mě vytahnout z jakýkoliv depky, čož hulení nedokaže.
No nejdřív sem pár let poslouchal maminku. Když se mi maminka oposlouchala, objevil sem nirvanu. Záhy sem objevil beastie boys(první tři alba, nový na který sem se těšil kurevsky dlouho stojí za houno). Ted poslouchám skoro fšechno, ale když sem objevil freetekno, tak se mi na chvíli zatemnil mozek a poslouchal sem furt dokolečka snad pul roku tři kázy od metráčů, legáčů a NSKáček. To už mě přešlo, techínko si už vychutnávam spíš na akcičkách, na který občas zajdu. Junglík je naprosto v poho do zkouřenosti(ed rush, gardnzity-špínáá). Našláplej džezík se mi moc líbí. Prodigy to je klasa. A klasiku si taky občas v kárce poslechnu. Je toho strašně moc co mě napadá, ale nebudu to zbytečně natahovat ňak sem se rozepsal. A ještě otázečku na konec: poslouchali ste někdy muziku na houbičkách? Ja na houbičkach, když posloucham muziku mam pocit že stojim uprostřed orchestru a přesně vim odkud jakej zvuk vychází-nehoraznej hukot-už se těšim na podzim!
Karmínový Král
co takle King Crimson vážení? Nebo Led Zeppelin, Hendrix a tydlety? jojo art rock.........
B@nkyBenk-
HHHHHHHHHiiiiiiiiiiiiiipppppppppp -----HHHHHHHHHOOOOOOOPppppppppppppp!!!!!!!!!!!!

SyndromSnopp!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shibby
SSSSHHHHHHIIIITTTTTT ----- HHHHHOOOOOPPPPP

Petes
HHHHHHHIIIIIIIIIPPPPPP------SSSSSHHHHHHIIIIIIITTTTT


Rude
REGGAE,REGGAE,REGGAE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEKNO(SSemy),SKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Graetar
Karmínový král: Crimsoni jsou mazec! In the Court..., Discipline, nebo Red... Byls před dvěma rokama na koncertě?
DiSex
Nevíte někdo, když už se bavíme o muzice, kde by se daly z netu stáhnout MP3 MOZAIKA??? Viděl jsem tu pár názorů na foru, tak kdyby náhodou ...
Mě se líbí i třeba VLTAVA - 30 případů majora zemana, super instrumenty v podání super kapely ----> DOPORUČUJI

THC possitive
Karmínový Král
ne to sem byl eště moc malej na koncerty :) ale fakt je, že sou skvělý... Karmínový král - King Crimson...... Graetare, s tebou se skoro vždycky schodnu. Až zas někdy přijedou tak se tam sejdem:)
Graetar
Karmínový král: Jasně! Byli tu v létě 96, pak v létě 2000, čili vypadá to tak, že za rok a půl, za dva by se tu mohli objevit znova... ;)

Musím říct, že Fripp se tenkrát neodbejval, a Mastelotto je normální robot :)

DiSex: Zkus http://mozaika.freetekno.cz/files.htm
Beebob
Mám hodně rád ty blažené zvuky duc-duc-duc-duc-ducducduc-pohodová hudba,akorát pro fetování.
mata
OK, ale přijde mi škoda, že se tu málo objevuje tak skvělá muzika, jako je (byl:() GRUNGE...

O co jde?

Tenhle styl vzniknul (a taky v podstatě zaniknul:() v Seattlu na severozápadě USA, rodišti Jimmyho Hendrixe, někdy v polovině 80.let, prvníma průkopníkama byli třeba SONIC YOUTH, MUDHONEY nebo MELVINS. Ve druhý půlce pak nastupuje nová generace mladých umělců, kterým se grunge podařilo rozšířit do celýho světa. Na úspěchu NIRVANY s albem Nevermind se vyšvihly nahoru i další skvělý kapely jako PEARL JAM, ALICE IN CHAINS, SOUNDGARDEN a řada dalších. O pár let později dostala celá grungeová kultura osudovou ránu, když 7. dubna 1994 spáchal frontman Nirvany Kurt Cobain sebevraždu. Nirvana skončila, pár let po ní i Soundgarden, ALice přestala fungovat kvůli závislosti zpěváka Layna Staleyho na heroinu... a tak jediní, kdo nám zbyli, jsou už jenom PEARL JAM nebo FOO FIGHTERS ex-bubeníka Nirvany Davida Grohla...:(

Grunge je zvláštní odrůda rocku, s charakteristickým drsným, syrovým a neučesaným zvukem "drátkovače na parkety:)", za nímž se ovšem skrývá překvapivá melodičnost, křehkost a citlivost, texty pojednávají většinou o lidské osamělosti, opuštěnosti, obavách, strachu z budoucnosti a života, odporu ke konzumu a tak podobně... Je to hudba (stejně jako její vyznavači) která si na nic nehraje, je naprosto upřímná, bez jakéhokoli pozlátka nebo umělých úprav, prostě jde o to, sdělit lidem na koncertě své pocity, vyzpívat (vykřičet:)) se z nich...

Stejně typická je i grunge "móda":) - nosit co nejobnošenější věci, roztrhaný džíny, ošuntělej svetr, tričko samou díru... Prostě srát na jakýkoli lidský výmysly, dělat si všechno naprosto po svým... a nebát se dát to najevo...
delph
.....jen bych opravil par nepresnosti. Sonic youth jsou puvodne z New yorku. Ale tamni scenu dost ovlivnila.
Jo a Kurt se zastřelil 5.4. a nasli ho az 8.4. A mozna ze bych mohl pripomenout nedavnou smrt Laynea Stayleho z Alice in chains. Zemrel 5.4.2002 na predavkovani Speedballs (koks+hero).
Jo a treba Melvins taky jeste existujou-viz jejich koncert v palaci Akropolis v Praze minuly rok v breznu.
mata
2 delph

Dík za opravení detailů :) psal jsem to rovnou z hlavy a bez ověření...:) K+

O Melvins vim, koncert jsem bohužel zjistil pozdě :confused:...

Smrt Layna Staleyho u nás byla dost ve stínu úmrtí Vlastimila Brodskýho, bylo to tušim pár dní potom...
Rude
to DiSex:
jestli myslis mozaiku jako ss, tak zkus freetekno.cz

to Beebop: jestli jezdis na tekno jenom za ucelem se zfetovat a poslouchat tuc duc, ktery asi vubec nerozlisujes, tak te lituju....
Nitemare
Z techna je nejlepsi NSK a Oktekk !!!!!!!!!

stahujte mp3 z
http://www.feetekno.cz
chesus
Konecne se nekdo ozval s poradnou hudbickou. Nemysli si residenty zna skoro kazdy, vzdyt z nich cerpaj pry i UJD(udajne spolu pred x lety na necem spolupracovali). Strasne moc toho vydali, ale slysel jesme jen tak 3-4 alba- Vyborne je album Eskimos, vrele doporucuju. Co takhle elektronika? Znate naprz.: Future Sound Of London nebo The Orb, to je pohoda. No jo dobry hudby jsou mrdy...Hajhou


chesus
Bamber
Kazdej ma jinej vkus, ale ja si rejradsi losnu treba Sucidal Tendencies, Sepultura, Soulfly, Biohazzard, Fear Factory, Coal Chamber, Mashine Head, Il nino, KoRn atd..

Jinak pak Sound Systems - KoMaTsU, NSK, Fatal Noise, OkkTEK, Metro, Strahov..... atd. Sou to Hukoty na Parties

Jinak treba Hip Hop ma neco do sebe
lister
Ja posloucham podle nalady ruzny styly. Nekdy punk, jindy treba heavy metal a jindy neco uplne jinyho. Hip-hop a techno zrovna dvakrat nemusim (i kdyz... slyseli jste nekdo z vas HC techno?).
Hodne skupin co posloucham se tady uz objevili, takze pridam zas neco novyho.

Silent Stream of Godless Elegy (ceska skupina, bohuzel se uz rozpadla).
Mushroomhead (asi to nikdo znat nebude, ale je to fakt absolutni !!!NAREZ!!!).
Mr.Mates-CrazyHorse
Poslední dobou mě hodně chytli System of a down. Ten jehob operní zpěw, to je prostě lahůdka! ale nemám jinak nějak wytříbenej styl. Jedu si Punk, HC, DnB, acid jazz (doporučuju nowou Jazzanowu), dub, semtam jungle a pak takowý diwný styly, kerý ani neumim ani pomenowat. Tam patří třeba The Aloof a teď sem slyšel hrozně úchylný Rusáky-Message fur Frau Muller (ty účka přehlasujte, pro mě je to moc práce).
Myslim, že to je zhruba všecko.
:bounce:(-takle na všecko trsám)
drinker hulič
porad jenom ty stejny ZVUKY jenom pod ruznyma "psyche" nejmama, stejne je to vsechno na jedno brdo...
lidi, az ty vase Residence, a ruzny System of the System system system ("and his father´s father´s fathers..." ;) ) az po eke peke swung cong ping slozej neco jako tohle:

The killer awoke before dawn, he put his boots on
He took a face from the ancient gallery
And he walked on down the hall
He went into the room where his sister lived, and...then he
Paid a visit to his brother, and then he
He walked on down the hall, and
And he came to a door...and he looked inside
Father, yes son, I want to kill you
Mother...I want to...fuck you

(a to se musi slyset, jedenactiminutova apokalypsa ktera nenudi!) od doorsu, nebo neco od stounu, nebo hendrixe, pak zkuste napsat Nejlepsi hudba je...

peace, ale doziraj me nektery lidi (ne vodsad, "technari" co znam) co potom jak si nasadi sluchatka, odkud je pulhodiny slyset jenom duc duc duc duc duc duc duc duc duc duc obcas ducducduc a pak zas duc duc duc... a ten clovek dokaze rict, ze je to HUDBA! do haje co potom je vsechno to ostatni?!?!?

sorry, chapu ze to sliznu, mate na to pravo, ale cela ma averze vuci ty "elektronicky hudbe" je v tom ze prijde uplnej debilek s tunou gelu a sviticima gatama na party, narve do sebe tu xtc a pak "pari". a kdyz vo tom ceknes blby slovo, tak to ani nechtejte vedet jak spustej.
beru czechteky a podobny illegalnosti, tam chodej podle me "lepsi lidi", ale techno ve smysli treba ty lavparajde to teda nenazyvam hudbou.

je mi smutno, kolik lidi se pripravuje vo ty pozitky si pustit super cedecko ve kterym mas pokazdy co hledat, protoze ti co to delaj "to umej!"

jenze zadnej clovek jako jimi morisson a hendrix a barret a vsici ti ostatni se za dva gramce neschovaj :(
Hicks
BAD COMPANY !!!

za chvilu vyde new album, kde bude cool D&B + elektrika, to su zvědavej...
Karmínový Král
to se taky těšim:))))))
Teď si ovšem užívám nový album P.Gabriela - Je to skvělej muzikant kterej se furt vyvíjí. Každá deska - naprosto jiná. A navíc mi přiblížil elektroniku, kteru jinak moc nemusim. V jeho podání jí snesu - ba až se mi líbí.


KING CRIMSON
Zhulhafo
Ja hlavně valim do hopasu a junglu, ale s tím teknem, je fakt že mně kámoška z Prahy pouštěla NSK a je to fakt úlet hlavně for smokers. Jinak si vážím veškerejch stylů, protože řekněte, music je jedna z věcí, kde neexistuje
jen černá a býlá stránka věci!

Mimochodem což takhle Moravanka?
india
Bob Marley . . .
Dude
:frog:
Placka (Laky)
Taky souhlasim s Drinkerem

Ja posloucham punk-Sex pistols,Totalni nasazeni, Vypsana fiXa, atd. Ale zhuleny si pustim Nirvanu nebo treba Rage Against the Machine.
Ale nejlepsi k huleni je asi reggae,ale spis SKA SKA SKA.
Mr.Floopy
Puste si nekdo nakou trancovou skladbicku.(napr: Armin van Buren,Dj Tiesto...)
myslim si ze ta hudba zabiji.

fakt to nekdo skuste
eMson
ale nejradeji mam
Pink Floyd
Jethro Tull
Deep Purple

a jeste par vyvolenych :)
Oldman
No tak to je teda dost smutné, nebo snad nutné??Přitom je to možná až k pláči že tady jsou samí hudební s.á.i!!! Jasně ať si každý poslouchá co chce, ale kdo trochu rozumí tak chápe že hudba kterou produkují opravdové reálné hudební nástroje tak prostě hudba sorry ale ty Vaše techna, dramíky, nebo systémy to je pro mě prostě obyčejný výmaz!!!Uznávám lidi co umí odcenit dobrou hudbu moje doporučení pro vševhny příznivce opravdové hudby je Živág z koncertu Jimiho Hendrixe myslím že to bylo z Woodstocku, nebo tak, ale to je pro mě něco jakožto pro hudebního amatéra absolutní nářez, upřímě smekám!Nebo zainteresovaní hudebníci mi určitě dají zapravdu že Jazz třeba takoví bohužel už zesnulý "omlouvám se za přííadný překlep"
Miles Davis je taky dost dobrý!!!Děkuji a příjmu jakoukoliv kritiku.
drinker hulič
Oldman: Palec nahoru! strefil ses primo do myho vkusu i nazoru na dumdumdumdumducdumdumdumdum :) jimy je BUH. to co delal na woodstocku je prd s tim co delal v Monterey! (hral na horici kytaru a foxey lady si dal krk kytary mezi nohy nacez to v polosvetle vypadalo ze si honi mohutnou kladu!!! JIMMY THE BEST!
na woodstocku se me nejvic libil asi ten 15ti minutovej zaverecnej jam... to byla hudba z vesmiru. ale nehral ani hey joe, zato hral Purple haze...
fak.gesho
Punk, ALL-rock, Ska, Regge, to je muzicka...:)
Roman Dirda
Jsem rád,že jsi tak UPŘÍMÝ a napsal jsi UPŘÍMĚ co si o nás technařích myslíš.Já jsem začal na 2 Unlimited,přes Kabát,Nirvanu a punk(Malomocnost prázdnoty,PVA),rock(Nšoči)jsem se dostal až k jazzu(Jiří Stivín,John Coltrane-Giant steps-neviděl někdo film Obří kroky:)?) a alternativě(Z kopce,Ošklid),taky se mi líbí reggae(Marley,Harry Belafonte) i vážná hudba(Béla Bartók,Bach) a nakonec i to techno(Toky,Johan Bacto a drumík co hrajou systémy).Sám jsem hrál na trubku v dechovce,na basu v HC kapele a teď hraju na djembe s kamoshama.
Nemám vůbec žádnej problém s tím,jakou muziku kdo poslouchá a nikomu do toho nemám co kecat.
Jediný co mi vadí je třeba jak na punk koncertě ti nejdrsnější punkeři při svém tanci vrážejí do kolemtančících a mají z toho nej zábavu(v tomhle nevidím až takový rozdíl mezi pukery a skinheady;i když ti se vlastně nemlátí mezi sebou:))
fak.gesho
K tomu tanci pankacu, myslis pogo:D, ono to je ale v podstate zalozeny na tom, ze lidi kalej a skacou na sebe a kdyz se to neprehani je to pohodovka, no a kdyz zrovna nechces, aby se tak delo, muzes si klidne tancovat na kraji ne? A srovnavat to s naskama?, to si delas srandu, kdyz nechces, aby do tebe pri kaleni pankac vrazil, proste tam nelez, on te k tomu nenuti...

No a s tou hudbou souhlasim, at si kazdej posloucha co chce. Taky mam podobnej repertoar. Rock o tom se rozepisovat nebudu, toho muzu moc, punk(Houba, PVA, MP, NVU, Jaksi-taksi a hromada dalsich i mnoho cizich, Dead Kennedyes, Exploidi, Bad Religion, Sp...), Rege si taky poslechnu rad (Svihadlo, B. Marley), Taky si rad dam nake Ska (Sto zvirat-naaarez nebo zoopunko-Ska Peshata) a taky dokonce i tu operu, ale jen ty nejznamejsi (Carmen-G. Bizet, Mozart-4.symfonie, requiem, Cajkovskyj atd.), jazzu jsem zatim nako na chut neprisel, ale nakou tu alternativu taky snesu, techno uz moc nemusim, ale nakou klasiku si jeste dam (hlavne z drivejska, btw neznate nekdo skupinu Good Man, to bylo prvni pseudotechno co jsem slysel)...
fak.gesho
Jeste bych zapomel, nikdy jsem nemel moc rad hardcore, malo melodicky se mi zdal, ale urcite nekdo znate--->System of a down, fakt narez, perfektni prechody a dokonce i dost melodicky, doporucuju...
Mista PM
Giant Steps jsou fakt v klídku, ale marnej neni ani Cotton Club. Jestli jseš jazzovej - poslechni si ke kouření Herbie Hancocka - třeba Cantaloupe Island, ale i Rocket od něj je fakt dobrej.
Já osobně beru cokoli muzikantsky vychytanýho - živý nástroje jsou nejlepší. Od rocku přes funk a raggae až po jazz. Ale rád si pustim jednodušší muziku - v dobrym hiphopu najdeš vychytávek moc - a zjistíš, žes je do tý doby kolikrát ani nevnímal. A rytmus je tam relativně dost blízkej tepu.
Každýmu co jeho jest - svobodu a muziku jakou má rád.
drevonos
poslední čtvrt rok sem si všim, že když sem zhulenej tak se mi líbí jakákoli hudba. Vždycky si najdu ňákej motiv - pár tónů, bubínky nebo jenom zvuk a na tom si pak ulítnu. (pak, jak mnozí určitě znáte, ten motiv slyšim pořád dokola, až se to hrozně v hlavě rozjede - klasický zvukový (spíš hudební) haló)

Vlastně se mi to stává se všim. V high-mode se mi líbí úplně všechno: čumim na televizi (třeba i na reklamy) poslouchám hudbu, gamesi m nebo jen tak prolejzám net a řikám si, že je to všechno hrozně hezky, že na co všechno lidi nepřijdou. A pak si uvědomim, že sem jaxepatří zhulenej.

Zpátky k tý hudbě - zrovna poslouchám :devil: Rammstein :satan:. Nikdy se mi to nelíbilo. považoval sem to za jednotvárnyý, hnusný - drsný řvaní ňákejch němců. Tudle sem si to pustil zhulenej a od tý doby si to večer u compu pustim každej den. Maj to docela zmáklý - ty zvuky, to je vobčas jako z jinýho světa nebo aspoň doby. Taky je to vobčas dost psycho.
:sun:

sam 3
Drum´n´Bass.........
Listen to SKA SKA SKA!!!!!!!!!!Nedávno jsem slyšel dvojCD Ska story - oldschoolový jamajský ska (Selecter, Specials...) - mazec!!!
digo
já nejrači nasloucham nalámanejm bítům různejch rychlostí vod hip hopu až po jungle. ten mam teď asi nejrači :bounce:
jinak sem se teď zaposlouchal do jazzu a do nu jazzu.
taky si vobčas dávam psy trance to je hodně prochytaný.
no a co si budem namlouvat taky na to techno párkrát do roka zajdu :o
no ale jaxem řek dyž sem zmatlanej tak je upe nejvíc nejlepčí jungle ;)
virus
pri zhulenosti neni spatny CD z koktejlu takovy ty sracky jako jenom bubny nebo tak:D
Dude
:bounce:RADIO BEMBA:bounce:
nemůžu se nabažit
virus
heh??coze?to chytas gde??
Dude
citace:
Původní příspěvek od virus
heh??coze?to chytas gde??

:D:D:D, chytam to za pačesy:D
myslel sem Radio Bemba Sound System, živáček od Manu Chao, skákačka jak svině:bounce:
virus
ahaa tag to jo:D
TheKeptn
Nejradsi HH az po Jungle skrz breakbeat ci dancehall neni spatnej ci takove ska ci ragga(muffin).
Los_Meskalinos
Ja poslouchám všechnu hudbu z který něco cítím ať je to Manu Chao, (staří) Redhoti, Radiohead,Pearl Jam, The Doors.. atd je toho moc. Rád si v létě zajdu na open air Jungle,D´n´B, poslechnu si i hip-hop,jazz pohodové ragge, ska je toho opravdu moc. Zdravím všechny a hulte, tripujte, houbujte a hlavně užívejte života bez zbytečnéjch ojebů na ostatní, život je krátky na to aby jste ho sobě a ještě něco horšího jinému narušovali ba někdy i ničili.
Bueno dias Mekalinos.
La Ardilla Roja
no, nechci vam do toho kecat, ale sezente si nekdo DJ Aphrodite, dobry subwoofer a kvalitni ganju. Pak poznate co je peklo a raj v jednom okamziku :-) Viva DrumBass...
kaja
elektronicka hudba ovladla naprostou vetsinu mladeho posluchacstva,moc mne to mrzi jelikoz nam to ukazuje jak hloupost vitezi.vse co nevyzaduje moc energie to se posloucha nejlepe,kdykoli se ma zapojit hlava uz je to horsi.slysim samy hip hop techno dance music a dela se mi mdlo.vse neuveritelne nahlas snad aby se zakryla ta (ne)hudebni zoufalost.k tomu si kazdej date "speka"jasne v pohodee tupy hovada vlezte mi na hrb a nedelejte ze poslouchate hudbu protoze to rozhodne nedelate.ale nekdy to zkuste.
TheKeptn
2kaja: nevim no ale nejak s tebou nesouhlasim, protoze hh se mi nezda moc elektro a to ho posloucham sakra dlouho abych to vedel nebo treba takovej jungle,techno,dnb ,zkousel si ho nekdy hrat? Neni to vubec zadna prdel a co teprv hh taky to neni zadna sranda ho hrat o cem sem se uz nekolikrat presvedcil.
Uz te vidim jak bys ty treba napsal text do hh , by se ti vsichni vysmaly a hloupej ses maximalne tak ty kdyz rikas tohle, z toho plyne ponauceni ,ze nesmis vsemu verit. Si proste jen hloupej blbecek a nezaslouzis slitovani , stejne tak jako pot ,taky te sere kdyz ho mas na sobe.

Ps - az udelas nejaky svoje hudebni demo tak mi dej vedet ja ti to nalezite ocenim ty einsteine. Vis co vlasne mi v...z p...l .

2La Ardilla Roja: jo jo aprhodita mam treba ta pecka s tim pichanim jak tam ta zenska rve , to je rychta.
Dude
nemáš pravdu - takhle hudbu nemůžeš dělit - hudba je prostě hudba! zkus si poslechnout třeba nějaký hódně starý Floydy - vždyŤ to má mnohem blíž k Moving Shadow než k floydum o dvacet let později...
hip-hop dokáže bejt hudebně naprosto vychytanej, skoro neelektronickej (poslechni si třeba Deliquent Habits)
no a rychtičky - víš co byla první hudba - bubnování, rytmus - šamanská extáze, trans... tohle je prostě návrat k naprostejm kořenum - hudba nemusí bejt jenom 1.sloka - refrén - druhá sloka - sólo - refrén....
PS: příště zkus bejt trošku víc tolerantní, kydat sračky na něco, co se mi nelíbí, umí každej pitomec;)
kaja
jsem rad,slova nezustala bez odezvy.souhlasim s vami.na svoji obhajobu bych pouze napsal co mne primelo k tak nekompromisnimu psani.ztravil jsem vecer v takzvanem klubu pro mlade pobliz prahy a bohuzel jsem si s prateli nemohl rici ani par slov jelikoz cele ctyri hodiny bez ustani hralo techno rychle a hodne nahlas ostatne jak to ma byt.potom zapnu pocitac a na doporuceni se podivam na tutu stranku a ctu zase jenom o techno je vsechno.me rozhorceni je celkem opravnene.nerad hazim vse do jednoho pytle a casto si rad poslechnu rap nebo neco kde se objevi lidsky hlas co ale nesnesu je agresivni zcela nekompromisni techno obvzlaste neplni li svuj ucel ktery je tanecni.bohuzel v posledni dobe vse nasvedcuje tomu,ze kde figuruje technika,pocitacem konce automaticky a primo umerne vytraci se duch samotne hudby.posloucham dlouho a vse mozne ale nejradeji to co tvori lide a ne pocitac.zajimalo by mne kolik ortodoxnich technaru a houseru ma predstavu i o jinych hudebnich zanrech a predevsim jestli si ji vubec chteji utvaret. mam strach,ze jim na to uz nemuze zbyt energie.zdar
Dude
to už je rozumný slovo, jenom snad buď otevřenej veškerej hudbě, já dřív poslouchal jenom bigboš, potom 60. léta a kytarovky - elektroniku jsem odsuzoval (tuc tuc), nenech se svázat žánry - dobrá muzika a šitová muziku extuje napříč všemi styly.
BTW: nemáte něgdo CATO SALSA EXPERIENCE - viděl jsem jeden klipík a dost se mi to líbilo, bohužel ssem to nigde nesehnal:(


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma