Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 
Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!) - Klikni zde pro originální téma
Varuker
A tohle si pouštím do uší já :

-Hipec- BowWave, Defuckto

-Punkárny-P.S., Welkej tvrdej Márvin, Dead Kennedys, Houba, Sex pistols, Načo názov, HT, Davová psychóza, F.P.B.

-Skáčka a reggae-SKA-P, Akurat, Bob Marley, Polemic, 8.6 Crew

-A ten zbytek-Chiki liki tua, Už jsme doma, Rage against the machine, Wohnout, ...

Je toho spousta, mám období, kdy poslouchám tohle víc a támhleto míň...podle náladičky :)
Občas je mi trochu líto těch lidí, kteří ve své jednoduchosti přijímají jen tu hudbu, která se na nás valý každým dnem z televize, rádia...je přece tolik krásné muziky na světě...ale každý podle svého gusta že ano :D
eNDy
run da madafin riddim cause we´re ready:D

no cierna hudba...hip-hop, reggae, dub, dancehall,
dalej ragga, jungle, breakcore, punk, ambient...
a sem tam i psytrance:D
Digital
Tiez BlackMusic RAP , Undergrond rap , oldschool
Dephp
Pro mě v neposlední řadě nejlepší Label, který je modlou pro všechny znalé v naší 4x4 element kultůře - Stones Throw a to přesněji Madlib a MF Doom :punk:
bhang
Ragga, jazz, systems, psy trance, old hippie songy, punk občas (pistole). A taky starý Pearl Jam a smashing pumpkins
Hip hop jenom ten dobrej (tim mam na mysli methodmana)
čus
PS: V každý muzice (kromě dechovky) se dá najít něco dobrýho, něco co tě inspiruje. A proto sem příznivce každý dobrý muziky.
Ježíš
az budete hodne zduneny tak si pustte tyhle 2 veci, je to psycho :D
code:
http://rapidshare.de/files/11276317/Laika_Come_Home.zip.html
sancha
No. 1 pro mě .. Cypress Hill
cocoNut
hip hop ownz ya all
Přemek Odvaha
Punk's not dýd vy volové
Vinc Carter
Hip-Hop je nejlepsi hudba pod sluncem,prave ted stoji za to si poslechnout nejbr hip-hop mix a supercroooo--Yo Yo hip-hop:beer:
RastaManiac
Já poslouchám z 80 % Hip-hop :cool:

A z 20 % Drum and Bass :punk:

Občas dám Jungle,FreeTek,Raggae:cool: (damian Marley:frog: )

ale Hip-Hop je nej :jumper:
Mr.FLOYD
Tak som sa rozhodol zalozit toto forum o kapele ktora sposobila velke boom svojou hudbou...
Napiste svoje nazory na prodidziho :) popripade ktore songy sa vam najviac pacia alebo co si myslite o Prodigy a komercii ako to je :) alebo este lepsie Prodigy a drogy :mutant:

FLOYD
virgill
change ma pitch up smack ma bitch up jj progidi rulez...
Antifašista
Zdravim nikomu jeho hudbu neberu, ale když někdo poslouchá hudbu, která je všude vokolo nás a má za účel z lidí jen vydolovat prachy tak toho fakt nemusim. V hudbě se mi nelíbí komerčnost, kterou sem zmínil. Proto mám rád PUNK ať už to sou starý dobrý Sex pistols, The Clash a další. A jak zřejmé moc nemusím Třeba The Offspring, kteří už se uchylují trochu ke komerci ale furt to neni tak strašný.
virgill
Antifašista posloucham se co se mi libi ne co se libi/nelibi spouste/malo lidem ted je mym hitem tydne "New low" od Dust to dust jinak z vyse zminovanych se mi libi nejvice prave Offspring pochopitelne ze jejich drivejsi alba sou vic naslaply ale ty pozdejsi sou zase dobre komponovany kazdy ma neco do sebe....
aenema
a nebo bigboš s Evou a Vaškem
Protiva
Jsem si dneska poslech tohodle típka ->Weird Ak Yankovic. Jeho přepívání System downou v rytmu polky je zážitek. A má další vykrádačky nirvány a ofsprigů. No nejde to snad ani vyjmenovat.:wink:

Prostě se musí slišet:jumper:
virgill
Protiva yeaaaah alternative polka rulez amish paradise christmast at ground zero smels like nirvana etc.
Richi
na hipec bych se nevyparil ani kdybych musel... jedine radnej d'n'b. ten odkaz DVOIKA TROJKA :D aneb co udela lesni zver.... hodne dobrej setik. ale co takhle ANDY C nebo pendulum :) :) :)
impozant
najlepsia hudba podla mna je hardtechno, dnb, breakbeat, psychedelic a v posledom case aj reggae
Richi
radnej D'n'B!!!! jedine a zase jedine ten!!!
DR.VYPALENY
Ja mam nejradši PUNK a SKA .DISTEMPER SKAPUNK OF MOSCOW
DR.VYPALENY
Jeste neco .Komercni hudba je na pi.. .
impozant
citace:
Původní příspěvek od DR.VYPALENY
Jeste neco .Komercni hudba je na pi.. .
suhlasim
LOksa
----drumandbass rulezzz----
luckyBOB
http://www.alternativez.net/img/flyers/full-bw.jpg
Hellemese
jj, Weird Al Jankvovic je super typek:-) Ja osobne krome elektronicke hudby pocloucham takrka vsechno. Ale moje nej hudba je metal vseho druhu jako treba Iron Maiden, Stratovarius, Nightwish, Rhapsody, 4lyn atd. Nepohrdnu ani S.O.A.D. a neobejdu se bez Mano Chao a Boba marleyho...:-)
supersmažka
pro mě je dobra každa hudba co nesmrdí prachama
Pajda
Drum and bass, raggajungle, polski hiphop, psytrance a vsechno co je dobre...

I vazna hudba je kvalitni, kdy je kvalitni...
Ale drumec je best!!!!!!

Jinak http://reggaemeeting.net/snowsplash/ - je tam typek z ragamuffin - kdo zna, urcite vi, ze je to mazec nejvetsi...
Lahvan_FlaskiCZ
Nirvana, Wohnout, Argema (Jarosovsky pivovar :punk: ), S.O.D. , Moby, systemy, jungle, reggae, Sk4, punk (z toho cokoliv)
aenema
Perfect Circle.System,Satriani,Zappa-jak-co a pak klasika Judas, D.Purple,Rainbow,Zeppelin ale moji hitparádu vedou TOOL
nidecker
Los Fastidios, Brigada Flores Magon, Ya Basta!, Discipline, Last Resort, Judge Dread, Bad Manners, Mad Sin, Horrorpops...
Boobika!
:bravo: nohavica, morcheeba, svihadlo, muzikaly a petr horvath :bravo: jsem komercni a nestydim se za to :)
Lung Killer
jungle (hondzik, aphrodite), punk (dead kennedys, misfits) a klasickej rock ´n´ roll (led zeppelin) :bounce: :bravo:
bhang
To boobika: švihadlo a Petr horwath...to nejde moc dohromady. Super, že se za to nestydíš, holka, ale škoda, že posloucháš takový sračky made in nova.
cru_ci_fix
1. dobry dynamicky Drum & Bass, ked sa xem vyskakat albo premyslam..
2. Metal ked som nasraty
3. Hip Hop - Rap - SK, CZ, PL, DE, EN - ked mam naladku
Zelda.cz
Jednoznačně Drum'n Bass :love:
alchemyk
ked sa obzriem zisťujem, že si fakt vyberám. Ale zase, hudba je pre mňa brána. Do vesmíru alebo aj do mňa,... vlastne je to to isté. Chcem len povedať, že hudba mi pomohla pocítiť SPOJENIE so všetkým. Najprv DOTYK. Možno s nejakým absolútnom, alebo so sebou samím. Ked sa mi otvorí takáto brána, je to akoby som roztiahnutý odletel do iného sveta. Takého, o ktorom už teraz viem že... JE. Viem, že bude aj TU a strašne sa smejem,...máme sa na čo tešiť.
Po dotyku celý žhavý, cítim zrazu OBJATIE... vtedy si už myslým,že väčšiu pokoru už snáď ani mať nemôžem !, padám na kolená a ďakujem tomu čo ma objalo... vtedy už prestávam "všímať" si aký prejav má moja reakcia, ...a nechám jej úplný voľný priebeh.
Všimol som si , prevládajú tam slzy. Možno je to nejaké čistenie, ktoré je treba nechať prejsť. Toho na čistenie je na mne ešte dosť... a tak to zo mňa vtedy tečie.
V niektorých týchto okamihoch skladby prežívam to krátke objatie , až skoro nekontrolovateľne intenzívne !...
Teraz už vždy viem , čo bude ešte nasledovať, no aj napriek tomu ma to vždy rozkmitá do úplne nového rozmeru... keď PRíDE SPLYNUTIE.
... už sa prestávam zaoberať tým , že som a nechávam sa po kúskoch splynúť ...

Pre toto si asi teda vlastne akosi vyberám ak môžem, čo si vypočuť. Vlastne veď každý cíti takéto alebo iné spojenia, vo svojej hudbe. Môžem odtiaľ čerpať energiu, ktorá je asi nekonečná. Mam takýto jeden zvláštny dvojalbum. Normálne ho nepočúvam, teda bežne cez deň. Nemôžem a ani nechcem. Lebo to už nie su pre mňa skladby ale jeden celok, ktorý na seba dokážem "aplikovať " ako ozdravujúcu masáž a na tisíc ďaľších spôsobov. Dnes sa to už bežne asi ani nepočúva, od dire straits alchemy.
Ináč bežne cez deň si veľmi rád vychutnám napríklad dream theatre, zažil som v prahe rush- neopísatelný zážitok, alebo počuli ste hrať reného lacka či zvabend ? A ako sa dá lietať na bjork... ...alebo ma zloží vyznanie od mariky gomgitovej... A ... nany ??

tak si tak hoviem a vychutnávam na STV 2 bratislavské jazzové dni, fičím si vtom , že zažívam jazzové vrcholy, keď vtom mi príde pod ruku videoklip flashback, vzápätí na to vidím film liquid crystal vision, a som na začiatku . Nečakane som bol hodený do goatrans-u. Neviem, či som to dobre napísal ale viem že táto hudba nemá rozmery... ... to sa asi stáva
[CZ]Neon
U me jednoznacne vedou Pink Floyd. dale pak Deep Purple, Led Zeppelin, Marillion, Black Sabbath, Queen, Yes, Rolling Stones, a bude toho vic.
Moje
Raggacore,raggamuffin a hardstep
RastaManiac
hip-hop je nej.Ale i dobrý setík Dramce se na akci neztratí
Konopník
Ja jedině punk a nekdy metal !!!!
DJSantusVorisek
posloucham vsechnéo mozny ale nejradsi asi high contrast
Amigo Gonzales
já poslouchám českej hipec(Syndrom Snop,Marpo,Super Crooo,Charakter Crew adt.) ale nepohrdnu ani 50 Centem nebo Eminemem
freshman
přesněě....drumíček, melodickej, a měnivej a pořád chutnej.....a miluju vokály, příjemný, sexy, a taky mam rád funky-groovin-yyyeeahh věci který do mě pumpujou strašně energie a výtečnou náladu .....taky něco z minimalu, hodně z techhousu, junglíček je taky džungle se spoustou perel......no a třeba jazz..to je mnam....
no úplně bych zapoměl na brejkyy, ty sou přece taky výživný že jo :-)

někdy metal, nbo i pár tuctovejch skladeb co jedo v rádiích (ale to bylo dřív, nsk mě to spíš točí a rozhlas vůbec nejedu....only ten netovey :-o)
Frankie
TOOL, System Of A Down, Nirvana, Marilyn Manson , Stone Sour, Alice In Chains, In Flames ,Opeth,Nine Inch Nails,A Perfect Circle, SlipKnoT, Soulfly, koЯn,AC/DC,Six Feet Under,Slayer, Black Sabbath, Queens Of The Stone Age, The Dillinger Escape Plan, Clawfinger, Lacuna Coil, Incubus, Ozzy Osbourne,Coal Chamber, Lamb Of God, Static-X,Rush,Incubus,Black Label Society, Deftones, Lacuna Coil,Rage Against The Machine, Metallica
SpL!Ff
Já jedu hip-hop a vobčas i reggae,jazz,blues.....spíš pomalejší ,,,akorát jediný co nechápu je jak někdo může poslouchat techno,ale tak když se to někomu líbí tak co no....
RastaManiac
No co,já si občas poslechnu rytmické Tekýnko:D:punk:
lipi
Jungle, DaB, Regea, SKA!, HC......
ziki23
Ja mam nejradsi Drum and Bass, rad si poslechnu raggae, ragga jungle, tekno...
Mr Proč
Rock, Punk, Metal a jejich ruzne odvetvi+SKA, Reggae, Ragga, Ragga-Jungle, Jungle, Drumm and Bass a dalsi a dalsi, ale kdo si to ma vsechno pamatovat???
Kirk
Zdarec, pls nerekl by mi nekdo co je za styl hudby v canabis cupu kterej je uz delsi dobu ke ztazeni na grower.cz? Dik
toos
Tak já poslouchám podle nálady...
Když sem nasranej, tak třebas slušnej metal nebo rock!
Když potřebuju uklidnit a zapomenout třebas teďkom na maturitu a stres, tak chillout nebo sem teď ulítl i na root reggae!:afro:

miluju taky arabskou hudbu a orientální...
prostě pro klídek a pohodu.:)
7lupino
To zas já když sem zčazenej tak jenom DRUM'S and BASE!!!
weider
citace:
Původní příspěvek od 7lupino
To zas já když sem zčazenej tak jenom DRUM'S and BASE!!!

asi si chcel napisat drum and bass
weider
najkvalitnejsia elektronicka hudba je v nemecku,ale ja som toho nazoru ze i u nas a v cesku je kopec nadanych ludi.Skuste si nadsenci elektronickej music kliknut na databazu www.audionet.sk a zvazte sami
absinthová víla
Co je podle mě nejlepší hudba? Pro mě jednoznačně vede Nirvana.
Po hudební stránce nikdy nehráli příliš složitě, pár akordů, ale textově do svých písní vložil Cobain svůj život-svoje touhy, zklamání...
Je to hudba s poselstvím, alespoň pro mě. Pokaždé mě dojme All apologies. Je to písnička plná emocí...
Já jsem nezažila ono davové šilenství, když byla Nirvana navrcholu své kariéry a jsem za to ráda. Tohle není hudba pro o podpisy žadonící teenagery, co si lepí plakáty z Bravíčka na zeď...

Poslední tři slova z Cobainova dopisu na rozloučenou znějí PEACE, LOVE AND EMPATHY (=mír, lásku a porozumění) a v tomdle má zatraceně pravdu, to je to, co všichni hledáme...
Nesmyslnost
Nejlepší je METAL...
Pro mě je best HardCore a gothic metal - prostě ve smyslu keltské hudby, takže i progresive, pagani apod.
Grind Core, Gore Grind, Punk - taky si rád poslechnu, ale není to pro mě to pravé.
Nejvíc se vždycky vyřádím na Hard Coru a na uklidnění si klidně pustím i brněnský orchestr - jejich hudba k hře Mafii je luxusní.
Nebo taky Apocalypticu - zajímavý a dobrý styl hudby.
Jinak absolutně nesnáším Hip Hop - neustojím ani sekundu bez toho aby mi začala škubat ruka, tomu neříkám hudba, to je zoufalost a disco - taky maníci co nenají pořádný názor na život, ale opičí se podle toho, co u těch kreténů letí.
Blbá a hnusná komerce.

Zatím Zdar
Kirk
MetallicA
Slayer
Sepultura
Queen
PUNKie
nirvana
led zeppelin
AC DC
kiss
red hot chilli peppers
deep purple
anarcho punk
fuuuuuuu a mnoho mnoho dalsich starych ale dobrych veci. proste kultove skupiny
jamal23
rap...v pohode beaty...slevenskyy americkyyy...to su tie chvile ked dojdem domov este specenyy a pustiim si nieco dobree:)
Frisbeeman
nj,Hipec je hipec,ale teďka si hafo ujíždím na Psytrance: Astral projection :)
Daveid
Mně se zase nejvíc líbí PUNK poslouchám zejména Exploited, Ramones, Totální Nasazení, N.V.Ů., S.P.S.,MHD, ale taky si rád poslechnu čeký, slovenský SKAčko a taky mám rád 3sestry, System of a down, nebo JET
Alcatelx
Nejlepsi hudba pro relaxaci je pro mne Richard Muller .
bhang
Koukam, že se tady sešli samý rockeři...až na toho ričiho mullera :-)
Teď sem na čt2 slyšel a viděl kKot Photogenic a hodně dobrý...musim si to někde sehnat.
čus pičus
bhang
kNot Photogenic, překlep :)
kavalera
prve miesto: Grind COre, Hard COre, GOre Grind, Crust Core, Brutal Death MEtal a ine prasaciny :D
druhe miesto: Punk, Oi
Tretie: Reggea
petrbanan
Podle mě je jednoznačně neklepší Sagavan Tofi.To je fakt borec
Lahvan_FlaskiCZ
citace:
Původní příspěvek od petrbanan
Podle mě je jednoznačně neklepší Sagavan Tofi.To je fakt borec


:rejp: radeji NO COMMENT :D
Varuker
Sagvan Toffi is not dead !!! :D :D :D :frog:
Everl0st
U mě vede jednoznačně metálek..na plný čáře...
Kapelky jako Death,Roting Christ,Salamadra,In Flames,Children of Bodom a rance dalšího
kavalera
inac dost metlakov sem chodi...som si vsimol, alebo sa mi to len zda?
Warl0ck
nebudu do toho nikomu kecat, ale ja preferuji metal viz. Metallica, In flames, Dark Tranquillity, slayer, Salamandra, Children of bodom, Iron Maiden apod.
Brnk
Se taky musim přidat.

Metalem žiju a můj favorit číslo jedna je jednoznačně NEVERMORE!!!!

Jinak fůra dalších:Testament, Slayer, Annihilator, Children Of Bodom, Carcass, Arch enemy, Masterplan, Strapping Young Lad, Sepultura, Soulfly, stará Metallica, Black Label Society, Ozzy, Entombed, Death, In Flames, Nightwish, ACDC, Iced earth, Motorhead, Kreator, Destruction, Trivium, Six degrees of separation, Torr, Debustrol, Ektomorf, Iron maiden, Judas priest, Symphony X, Dream evil, Malmsteen, Friedman, SOAD,...........
Pár odkazů na stránky s HUDBOU: http://www.amadou-mariam.com/
http://www.dholfoundation.com

tip je tento klip http://www.amadou-mariam.com/videos...s.php?idtrack=4
:afro: :baby: :sun: :girl: :punk: :bandit: :love: :pimp: :afro:
JAHmaican
70% reggae, 25% ska, 5% zbytek
LoWeR
Ja mam taky určitě rad spíš živou hudbu než elektronickou! Určitě nějaky ten hard rock a vše co ma prostě nějakou energii! mezi moje nej kapely patří třeba System of a down nebo zu česka se mi libi Kurtizaní z 25avanue atd klidně i hezky metalek nebo taky i pohodovy rock! hlavně to musi ta muzika něco vyzařovat! jinak pohodičky reage a ska si taky moc rad poslechnu!!!
Slavka
Ja osobne dokazem pocuvat hip hop len ked som zhulena. Teda nie ze by som vtedy hip hop vyhladavala,ale vtedy to dokazem vydrzat. Obcas si ale pustim nejake stare veci od Chaozz - spomienka na stare casy:) Inak mam rada drum ale aj napriklad taka Nirvana je super. A este som objavila swingove CD od Robbieho Williamsa a to je na zhulene stavy uplne naj:)
very_hard
Drumm & Bass to je good muzicka :)
omniaaliterest
D'n'B....pak jeste spoustu jinych ruznych veci...reggae,obcas psytrance...a tak...
kotlis
rep,g-funk,semtam r n b...prostě se mi do toho krásně vciťuje...vím co tím myslí
Spawnmaster
Pořádný číratý okovaný punkáče, který do toho řvou jak prase na jatkách!!!! To je jediný štýlo hehe.... PUNK je muzika, která nejvíc vyjadřuje názor, nezaprodá se!! Pravej PUNK nemůžeš vidět v televizi v Esu, pravej punk vidíš na koncertu, když zpěvák skáče do lidí a všichni okolo řáděj a bavěj se. Bohužel je v punku dost xindlů, co kazej pověst. Myslim tim takový ty smradlavý žebrající čírkaře, který můžete vidět leda tak na nádru s lahváčem v ruce. Ale jinak je pro mě PUNK celej život, ne jen hudba a hadry, ale prostě mám ho v hlavě a každej ho má jinej, to je na něm to nejlepší. Je to prostě FREE!! Tak češt lidi, snad sem vás nenudil hehe...
Varuker
momentálně si dost ujíždím na Davové psychóze a to konkrétně na albu Kriza vedomia...tyhle slovenské punkáče znám hrozně dlouho a teď sem se k jejich muzice zas vrátil. zuřivost a přitom melodičnost hodící se k jakékoliv příležitosti-do bušárny, na kalby, do auta, ke kreslení výkresu nebo prostě jen tak...a ty texty nemaj konkurenci!
tekknou
Hipec je ok predevsim Divokej zapad, po paradni zkurbe se taky pobavim nad textama Super Croo,dal treba Defakto....je toho proste mrte.Francouzska scena neni taky vubec spatna..Hodne pohodovy jsou taky Pearl Jam,Horkyze slize,GaiaMesiah,Wohnouti..atd..Dal nakej poradnej drumec,reggae,a hodne v oblibe jsou samozrejmne taky SOUNDSYSTEMS:NSK,KOMATSU,CABARET,STRAHOV,ACID ALLIANCE...Ted momentalne posloucham Oktekk kdyz mastili na Czechteku v 99,myslim ze i prez to jak je to celkem uz stary je to porad hodne hrubej narez:)....hhhh
JAHmaican
tak já třeba super croo z hip-hnusovej scény absolutně nenávidím, myslej si, jaký jsou borci, že dokážou někoho urážet...
ale je to můj názor a nikomu ho samozřejmě necpu!!!!
Jeck Herer
Já jedině Hip Hop ale spíš USA,protože většina českejch se mi moc nelíbí,kromě třeba SUPER CROOO,ty sou celkem good... Jinak z USA mám nejradši 50centa,Mobb Deepa,Xzibita,2pac,Young Joca apod...
jo jinak na pařbách mám nejradši techno asi... dobře se to poslouchá,hlavně když se zhulim tak je to bomba! techno a hipec sou pro mě nej... :smoker:
shamanjai
Jééé, to je těžký, music je krev v mých žilách. A zmaštěnej asi nemám nic jako nejoblíbenější. Ale doporučím třeba Death In Vegas nebo DJ Shadow...
HerrFlick
Podle mě by bylo nejmasitější se pořádně odpálit a zajít na koncert vážné hudby. nějakej Bach by myslím byl celekm nářez
Dude
HerrrFlick - zkus nekdy vyrazit na operu (idealne do Státní .-)), fakt neco dobryho - to sou emo-návaly - intenzivni zazitek - se mi kolikrat jezi chlupy na rukou :p:
vrrn
HEh tak to mate kluci naprostou pravdu, pro me osobne to je nejsilnejsi zazitek a to nemluvim pouze o opere ale o vazne hudbe celkove. Co se tyce oper tak opravdu jedny z nejkrasnejsich....La Boheme od Pucciniho, Rusalka od DVoraka, Figarova svatba - W.A.Mozart...ale nejakej klavirni koncert s orchestrem by mohl byt jeste lepsi nejlepe neco od Beethowena ci Dvorakuv G dur koncert pro klavir a orchestr je to proste nadpozemska hudba:love:
S brkem nevim ja si to uziju nejlip s cistou hlavou stejne pak odchazim uplne mimo:eek:
supersmažka
nejlepší hudba je freetekno ale nejrači mám dub a reagge
Vladbur
Jo,jo Hip Hop,to je pohodovej rytmus do mysli,je jedno jakej,ale spíš českej,nebo slovenskej.Jen když jsem zhulenej tak je mi jedno co poslouchám,v tom stavu se mi líbí všecko.Dobrý jsou-Divokej Západ,Severská Dvojka,Defuckto,Kontrafakt,Marpo,Supercroo,PSH,Orion,P13,Prago Union,Indy a Wich,a taky sem tam neznámí hiphopptáci
Vladbur
Jo a taky Pluto kterej byl ve Vyvolenejch,ten repuje portugalsky i česky
fonee
pro kazdyho znamena nejlepsi hudba uplne neco jinyho. me ted posledni dobou bere skacko (Ska-p, Tleskac) nebo jsem ted narazil na jednu vostrou skupinu Fun lovin criminals , to je narez
Happy_Mirec
Presne tak, kazdymu se zamlouva jinačí hudba. Jinak já poslouchám freetekno, neradši mám hardtekk, ale HC,hiphop,ska nebo nejakej punk si rád poslechnu. Ovšem něco jiního sou party na který každej chodí. Pro mě maj freeparty takový kouzlo(dekorace, muzika, fireshow.......) Prostě =23=
Oralius
premna je to rozhodne hard-core a melodicke vecicky:D..ziadne sracky ale brutal veci:D
Jasně HC, je taky luxus, strašně energetická muzika. Ale čím víc hulím, tím víc se mi líbí Gothic, Symfonic Metal a podobné kombinace instrumentální hudby, kytarových sólíček, operních zpěvkáků a death metalového chrapotu. A taky si klidně pustím nějakou instrumentální klasiku, taky do toho jde zafárat.
A ze všeho nejvíc nesnáším hiphop a kulturu s ní spojenou. Té jejich hudbě se ani hudba říkat nedá, dyť to je jak nějaká hysterická babina co má poslední stádium alzheimera a zasekává se a opakuje pořád věty typu oh yeah, protože ty malé mozky hopí*erů si nejsou schopny ani víc zapamatovat.
Instrumental and metal is best !
kavalera
MiniGrow: ako ja by som neodsudzoval hip hop...i ked ho taktiez nemam rad :) , predsa je to hudobny styl ktori si nasiel svojich priaznivcov tak nech si kazdy slobodne pocuva co chce...netreba nikoho odsudzovat....!!


Milujem HardCore,Metal,Grind,Gore,Butaldeath, :) :) proste sladke vecicky na uspanie...
virgill
MiniGrow taky se mi spousta stylu nelibi ale proc hned tak tvrde? nesnasim metalisty furt neco blejou do mikrofonu tomu se ani neda rikat zpev ale co se divim ty jejich vlasaty mozecky stejne vic nez to nepoberou....

(PS:metal se mi libi ale tvuj pristup ne)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma