Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Proklatá G13 opředená tajemstvím a jeji kříženci. - Klikni zde pro originální téma
eNDy
na jednom zahranicnom servri, riesili pravdivost g13 a ci vobec povodna genetika existuje... jeden z majitelov/prevadzkovatelov seedbanky ktory ju ponukaju vravi ak aj nebola pravdiva ta legenda, ale ak existoval niekedy original klon, tak sa najdu aj original seeds.. ale to nikto nevie...zdalo sa mi to ako vysvetlenie..vierohodnejsie ako ked niekto placa fiktivne reci a svoje pravdy...
:) som zvedavy :P
outdoorista
Dostaly se mi do rukou semínka G13 x Matanuska Thunderfuck-pěstoval jste jí někdo?,nevíte která banka jí má?Nebo jak mohl vzniknout tento kříženec,když G13 vymřela kdysi dávno a zbyly jen originál crossy G13xSkunk,aj...
Jinak jsem dostal od kámoše údajnou paličku indooru (G13xCinderella99)xApollo11,měl to bejt dovoz od pěstitele z Anglie,bylo to jen na špeka,malá palička silně orosená,silně zapáchající a tvrdá jak žula,chut nej ovocnější a asi i nejsilnější co jsem kdy okusil,silné stoned,které přerušíte silným high v okamžiku kdy otevřete pusu a řeknete nesmysl:D
Umotali jsme paličku o hmotnosti 0,15g,nebyla to ani šedesátka,hulili jsme to ve třech a každej si potáhl jen dvakrát,ale stačilo to na pár hodin,kámoš kterej hulí taky už pár let po druhym prdu odpad a vytuh,nemohl se zvednout ani ze země ale měl náramnou náladu,takhle mě nedostal ani stovkovej osobáček WW,Mazaru,nebo čehokoli co jsem zatim hulil:)
to outdorista:taky se mi do ruky dostaly seminka tohoto modelu (G13 x Matanuska Thunderfuck) matanuska thunderfuck je na plakate exotic marihuana :)...cros by mel byt na outdor tak se ho chystam davat do hliny :)
mam G13 Haze nekde pisou mostly sativa jinde mostly indika jako treba prave seedsman zkusenosti marte nekdo?diky moc
Rákosníček
citace:
Původní příspěvek od opravdovýHrdina
mam G13 Haze nekde pisou mostly sativa jinde mostly indika jako treba prave seedsman zkusenosti marte nekdo?diky moc


no asi jde o to jaký pheno se selektovalo pro ty semínka. Jestli je to haze pheno tak je to mostly sativa a jestli ne tak je to mostly indika.

Toť můj názor
MagiCman
Hola amigos ,neměl někdo tu čest s tímto modýlkem G13-IX z Gypsi nirvány?Viděl jsem zajímavý report na zaharničním foru,ale zajímá mě jestli to už tady někdo selektil,pokud ano tak jestli by se rozepsal jak to probíhalo,stabilita ,phenotypy atd... díky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma