Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Léčitelství

Stránky: 1 [2] 3 
THC, jiné halucinogeny * psychické problémy - Klikni zde pro originální téma
MadEGGA:()
ja obstinuju uplne stejnou dobu 8)
krabishak
lidi kdyz jsem zhulenej a mam fakt nejake masakry tak se aji dobre dojebaval fakt jako i debky hulim treba jednou az 5 6 dni nijak to enprehanim a vidim ze sjem celkem v pici .... kdyz vystrizlivim tak si ot tak nepripoustim ale je to tak propadam ve skole ale ja to beru furt v poho ale enni kdyz sjem zhulenej tak em to fest sere strizliveho skoro vubec.... mno asi jsem magor!:D
Soul Rebel
krabishak>
1) Pokud mas z travy psychicky problemy, tak nehul.
2) Pokud propadas ve skole, tak se zacni ucit nebo prestup na lehci skolu (pokud nejsi na zakladce)
3) Pokud sem chces i nadale prispivat, procti si prosim toto
MadEGGA:()
2Krabishak: ja mozna vim vcem je problem. Mel sem podobny problemi.. je to o tom, ze ti utika zivot mezi prsty. Musis ho pevne uchopit. Vysrat se na huleni dokud nebudes mit vsechny povinnosti splneny. Ve skole 100% projiti, atd.. Pak si budes aji ty stavy vic uzivat ;)
Mr.BIG.imejl
Dobrý den,
přeji vespolek.
Takk sem si řekl, když jsou ty Vánoce tak si trochu užiju...a tak se i stalo
staré časy se oprášili...hulení plálo...dalši hezké odpoledne

Po 4měsících a 20dnech (ve skutečnosti je to o něco déle a tady u tohoto čísla sem si úlně jistý že to tak je) jsem si zase jednou zapálil materiál ve skleněnce

no a tedka už zpět k chlastu a čeká nás silvár a pak .. další půlka roku *bravo* (ironicky)....

No nic hezký svátky at už hulíte či ne ;-)
Mozdik
citace:
Když si dáš něco takovýho s nějakejma depresema, nečekej, že se Ti pak ten stav bude líbit... Spíš pootevřeš dveře do svého vnitřního pekla. :vampire:


Všetko som si prečítal, a musím sem napísať, čo sa i včera stalo. Sem-tam si dávam nejaké to hulivo, max. 2x do tyzdna. Včera prišiel za mnou človek, že vie zohnať Orange Bud, že či sa neposkladám, tak ja že Ok. Fajnovo som si prišiel domov, doma nikdo. Tak som si zatvoril všade dvere a dal som 2 šišky cez Plechovku (Doteraz lutujem, preco tak vela). Najprv to bola pecka, v pohode, také uvolnenie a proste klasika. Potom, ako som sedel u PC ( asi po 15 min. ) mi začalo také náhle dunenie do hlavy, niečo ako mravenčenie a pomalu sa to stupňovalo. Ja, že asi nejaká haluz, tak som neriešil dalej. Potom to začalo stále viac, ja som to už nemohol vydržať... začal som počuť divné zvuky, začal som sa báť, keď som zavrel oči, tak som mal pred sebou divné obrazy a desné predstavy. Potom som sa snažil ukludniť, tak som niečo zedol. Asi po 10 min. som to všetko vygrcal (náhle mi prišlo zle) a totálne som ból v piči. Kamarát mi povedal, že to ból prehul (BadTrip). Ja som ból akokeby uväznený v svojom vnútornom pekle. Všetky moje nočné mory ma akokeby prenasledovali. Potom som sa už aj modlil, aby to už prestalo. Bolo to najnepríjemnejšie, čo som zažil. Začal som rozmýšlať nad smrťou a podobne, nad sebou samím v tom strašnom dunení. Bolo to peklo. Ešte 2 hodiny potom som sa triasol v posteli a nevedel som zaspať zo strachu... že sa už neprebudím. Toto naozaj neprajem nikomu. Proste vtedy som si povedal, že nikdy nebude húliť.

Môže to byť tým, že som pred tým húlil iba nejaké tie out modely a naraz som sa prehúlil ? Alebo ešte rozmýšlam, že či to nemohlo vzniknúť z mojej vtedajšej nálady. Mal som takú nahovno náladu, takú malú depresiu. Proste to nebolo ono. Alebo sa mi vyrútili moje všetky obavy ? Alebo to bolo z tej samoty ?

Teraz sa bojím, že či mi toto včerajšie "svinstvo" nemohlo vyvolať nejakú skrytú duševnú chorobu. Pretože to bolo nad moje sily. Naozaj, poradte, možno som to proste prehnal a zanechalo to takéto následky...
Kliiid, normalni prehul
inf3cti
jj, suhlasim, to bude prehul. aj ked neviem teda odkial tiaketo stavy Disaster pozna - pokial viem, Disaster sa nedokaze prehulit :-D

z hulenia som sa poblil jediny raz, po par krutych kybloch (uz po prvom som bol na sracky). Boli to stavy s intenzitou aku popisujes, ale kedze som mal lepsi set&setting, nebolo to take hrozne.

Nabuduce ked budes hulit, zacni s malom, nech nie si z toho vyklepany, a uvidis ako to na teba bude posobit, pripadne si daj s hulenim par dni pokoj. Fear is the mindkiller...
infe kdosi mi o tom povidal no a taky jsem jednou zacinal. Z huleni jsem se nepoblil ani jednou max tak z kombinace huleni+chlast. Jooo krusny zacatky:-)))
Mozdik
Diki kluci... ani nevíte, jak se si vydech...

Nabudúce radeji menej :)

PS : Bylo to strašné...
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od Mozdik
Diki kluci... ani nevíte, jak se si vydech...

Nabudúce radeji menej :)

PS : Bylo to strašné...

A urcite to bolo len strasne?Nebolo na tom zazitku nic pozitivne?Nieco Ti to urcite muselo dat:-)
Mozdik
citace:
Původní příspěvek od expiry_date1

A urcite to bolo len strasne?Nebolo na tom zazitku nic pozitivne?Nieco Ti to urcite muselo dat:-)


To, že už asi nebudem húliť. Ale nie, proste to bolo na mňa silné a nabudúce si radšej dám pozor...

Ale to "nabudúce" určite nebude tak skoro...
MadEGGA:()
jn. nemel sis toho davat tolik ;)
wel-bloud
Hej todle je normální....jen ses přehulil,můžeš hulit klidně dál ale ne tak moc jako minule.Třeba s kámošema,myslím že ti budou zkušenější,určitě v dávkování poradí.......
expiry_date1
citace:
Původní příspěvek od Mozdik


To, že už asi nebudem húliť. Ale nie, proste to bolo na mňa silné a nabudúce si radšej dám pozor...

Ale to "nabudúce" určite nebude tak skoro...

Opatrnosti nie je nikdy dosť. Osobne si myslím, že pre určitých ľudí sú určité veci:) možno ste si s marjenkou proste nesadli. Nemá každý rovnaký stav, rovnakú minulosť.....
crackonos
U mého dobrého kamaráda se vyvinula nějaký druh duševní choroby, bral na to antidepresiva (2 pilulky denně), měl stav, kdy běl třeba chuť rozpárat nebo zabít svého psa, ještě do toho všeho poslouchal deathmetal a blackmetal a to mu na náladě moc nepřidalo. Potom přerušil školu. Začal do toho hulit a říkal, že ty šílené stavy jsou pryč, že si nedokáže představit se nezhulit. Teď ovšem nezvedá telefony a naposledy jsem ho viděl někdy v únoru, kdo ví kde je mu konec.
MadEGGA:()
sorry, ale doporucovat nekomu stereidy muze jenom blazen. ja ti doporucim jednu overenou vec a tou je pravidelnej prisun sexu. Najdi si nejakou paradni zenskou a uvidis, ze se ty problemi zacnou pomalu vytracet. clovek je pak vic sebejistej a proste se citi daleko lip
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od mildaxixao
určitě si stim nezahravej jeto už tak o krk na toš stakovejma pocitama víš co by ti pozvedlo sebevědomí testosteron nebo nejaká jiná pozbuzující latka ..............................

mildaxixao, tohle's psal prosim te komu?
crackonos psal o svem kamaradovi ktery je buhvikde, a jestli's tohle psal na ten Mozdikuv prehul.. tak.. .. nee, ze ne :-D

Mozna quote na prislusny prispevek by byl vhodny..
inf3cti
podle mne je spis prinosnejsi hledat zpusoby jak docilit prirozene tvorby testosteronu, kdyz uz. treba se snazit dosazeni psychicke pohody prirozenou cestou. hrani si s hormonama bych nechal na doktorech.
crackonos
Chtělo by to najít si nějaký smysl života, nějaký cíl a za tím jít. Vytyčit si nějaké cíle a mít radost, že děláš všechno pro to, abys toho dosáhl. Třeba začít posilovat, tím se zvedá sebevědomí a tím taky člověk zapomene na problémy a ubíjející pocity. Já posiluju pořád když jsem v nějakém psychickém vypětí. Těžko hledat pomoc v drogách, na jednu stranu to může na chvíli pomoct, ale na druhou stranu to může situaci jen zhoršit, každý na to reaguje jinak, ale já osobně bych si s tím moc nezahrával.
MadEGGA:()
jn. ja tez. ale ma pravdu ze jestli je na tom ten clovek takhle, tak asi nejaky cviceni v posilce nepomuze. paranoia je humus.
BOOJAKASHA
je to vse v cloveku a psychice ,vsugerace,sebeklam a tlak okoli.psycho z tebe udela spolecnost,hlavne zadny psychiatri ,ti tady nejsou pro nas ale my pro ne,..,hulim kazdej den uz nejakej patek,zapnu si punk ska a dam si jeste pava at je lip,ganja leci,je to i lek na zlomene srdce...ganja je krasne-sni zit...ganja neni zadny zlo..jdu si trosku polepsit naladicku- O!
digy
Po precteni tohoto trhreadu jsem jse hodne uklidnil protoze celkem dost lidi tu popisuje stejne dusevni stavy a nalady jako mam ja. Hulim asi rok a nemel jsem delsi pauzu nez 5dni max tyden. A posledni dobou (tak mesic) se mi zda ze jsem horzne moc unaveny nic se mi nechce nejak prestavam rozumet kamaradu zda se mi ze je vsecko napicu pripada mi ze je vsude ve svete nespravedlnost ze me proste nikdo nema rad a vsechno na me pada. Skola tez stoji za hovno protoze se mi nechce ucit (vim ze kdyz se chci naucit tak se naucim protoze budu maturovat z bioli a z chemie a z tech mam bezproblemu za 1 ale ucit se kokotiny jako cestinu nebo spanelstinu se mi fakt nechce) a asi sem to posral cca pred 2 mesicema kdyz jsem se rozesel s moji pritelkyni ktera mi byla velkou oporou. O techto problemech si v podstate nemam skym pokecat protoze nemam sourozence, mamka jako podnikatelka moc casu nema a taky ji stim nechci zatezovat a rict to nekou z kamaradu co semnou huli tak se muze stat ze se v rausi prokecnou a po skole budu mit nalepku jak ten co mu ganja vlezla na mozek. Sry ze sem to tu napsal jen sem to potreboval nejak dostat ven .

Ale naordinoval jsem si ted 38 deni flushing tak snad se to zpravý. Jinak marihuana je nej vec kterou buh stvoril (teda hned po holkach) akorat jsem to krapet prepisknul :) Jo a sry za gramatiku.
MadEGGA:()
hej to je normalni. tez jsem mel takove problemy.. akorad horsi v tom, ze jsem nemohl ani spat a jist..
hulabalu
citace:
Původní příspěvek od _Chronic_SVK_
Dnes som cital jeden denik a bol tam tento clanok >>>"Zda sa ze fajcenie "travy" je ovela nebezpecnejsie,ako sme si mysleli.Moze vyvolat schizofreniu a rozlicne psychozy.Podla najnovsich zisteni viac ako tri stvrtiny pacientov,ktori sa liecia na psychozu,su fajciari marihuany.Britski vedci sa domnievaju,ze medzi fajcenim marihuany a vzinkom dusevnej choroby je naozaj suvislost.Podobny nazor vyslovil aj riaditel Centra pre liecbu drogovych zavislosti Lubomir Okruhlica.Mysli s ze u ludi,ktori maju predispozicie na vznik schizofrenie,moze uzivanie marihuany spustit tuto tazku dusevnu chorobu."


a co kdyz travfka tie psychozi nevyvolava, ale spis na ne uzivatela upozornuje, zvyraznuje... heh tot len taka uvaha. :)
krabishak
hulabalu myslim kamo ze na tomhle by neco mohlo byt pravdy podle me trava zvetsuje vnimani a degradaci veci coz muze vyvolat scyhzovrenii nebo ji uvest do vetsich meritek ale je to urcite invidualni jinak jsme enco vypil tak se mi to ekca:D
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od hulabalu
a co kdyz travfka tie psychozi nevyvolava, ale spis na ne uzivatela upozornuje, zvyraznuje... heh tot len taka uvaha. :)


aspon ja som to tak vzdy chapal... neviem o tom, ze by marihuana nejak fyziologicky podmienovala vznik dusevnych chorob...

aspon ja som tie svoje mal este predtym nez som zacal hulit :D
Ksíkos
Vždyť oni ti vědci jenom zjistili, že je tam nějaká souvislost. Co je příčina a následek pak každý vysvětluje, jak se mu to zrovna hodí. Já bych viděl souvislost v tom, že schizofrenie má v počátku depresivní fázi. Ale zase nerad bych to bagatelizoval.
MadEGGA:()
tak brko je spis spoustec psychickych problemu.. kdyz uz k tomu ma dotycnej predispozice.
acheron
doteraz som poho hulil nebol problem ..aj so salviou experimenty a tiez nebol problem ....no asi pred 2 tyzdnami som sa fakt brutalne zhulil a nato si dal v tmavej izbe 20x extrakt salvie ....chvilu to bolo oka no potom to zacalo byt zle ...vnutorny fakt zly pocit ..akoby strach alebo co...ked nad tim rozmyslam tak to neni strach , toho stavu sa nejak nebojim, je to proste fakt divne nedokazem popisat a je to neprijemne ..zaspal som a bolo to oka..ked osm si asi o tyzden nato zasa sam doma zahulil zle stavy sa vratili ...skoro presne take iste ako vtedy ... problem ale KURVA je ze sa mi to uz stava niekedy aj cez normal den ked nehulim ...ale dnes napr vcera som skusal hulit (jj bolo to zasa blbe) a dnes cely den mam taky divny pocit ..nieco ako slaby odvar toho celeho ..cez den sa mi to stalo len raz a raz teda v noci ked som zaspaval ..bez hulenia len tieto 2 razy

... skusim teraz asi na cas so vsetkym prestat a uvidim co to spravy ...alebo zmenit setting ..lebo toto sa mi stavalo len ked som hulil SAM a DOMA ..aj ked je pravda ze od tej salvie som setting zmenit neskusal tak neviem ci zmena pomoze

zatial som to nikomu nepovedal ..no mam stale horsi pocit ze som si vyvolal nejakeho "ducha" zo svojho podvedomia..je mozne ze je to len take "docasne zblaznenie" ? :D ...

este dodam: pocas toho stavu mozem normalne fungovat aj rozmyslat aj pri ludoch to vykrivam ..je to akoby v uzadi ale niekdy je to dost silne (busi mi pritom srdce - som meral - 150 uderov za minutu)


EDIT:pisem len aby st si nemysleli ze osm uz inekde vo vypchatej miestnosti s kazajkou, som uz uplne v pohode aj hulit mozem, doma osm to sam od vtedy neskusal a asi sa nato ani tak skoro nedam , lebo je to premna az velke psycho.tak zatial vela zdaru :)

EDIT 2:tak...dnes osm si to skusil "sam doma" :D ...a pohoda ziadne priznaky ani nic :)..takze to uz dufam mam cele za sebou
Damien
Moj nazor je taky, ze ide o to ako to vies zvladat vsetko v tom stave....Ja som bol zatial prehuleny asi 2x v zivote, a fakt ze bol to doslova horor,.Nikomu by som to neprial, stale som sa musel hybat, vtedy som siel v autobuse plnom ludi, a ked som sa drzal tej tyce hore tak som si proste myslel ze sa zaseknem:D...ze tak zostanem a totalne ma vypne, potom som si strasne namyslal ze vsetci na mna cumia ak na nejakeho retarda(mozno aj cumeli:D), ked som vystupil pocul som ako na mna niekto piska a krici, myslel som ze je to spoluziak ale ked osm sa otocil nikto tam nebol..:D...Najhorsie su te stavy ked ta prepadnu negativne myslienky...Pokial vsetko zvladas a aj si velmi prehuleny a mysllis len na nieco pekne a tak, tak sa to da zvladat, podla mna....Zas druhy krat ked som bo taky dohuleny som isiel hned spat , furt mi behali po rozume myslienku typu"naco som si to daval??.....uz chcem aby to preslo.....uz nikdy viac..." a tak..Isiel som teda do postele spat, a z nicoho nic ma napadlo ze co ak mi zapadne jazyk:D:D...neviem kde sa tato myslienka zrodila, ale proste ma to pochytilo....bol som totalne fpici a uz som nemohol ani zaspat lebo som bol dostraty ze mi zapadne jazyk a sa zadusim a podobne kktiny...:D...Hlavne je naucit sa to ovladat co najlepsie a hulit s normou:D....zdarte a vela prijemnych zhulenosti;)
inf3cti
hlavne sa nestresovat :-)
Dracula


Ja sem cetl, že kdyš si dá někdo LSD (nevim jestli to je i u hub a jinych, ale myslim ze jo), tak staci jedinej spatnej pocit a ten muze vyvolat Badtrip-vzivote bych to nechtel zazit- NEJHORSI je ale , kdys se človek snaži jakoby s halucinacemi bojovat, nebo se je proste snazi nevimat, a oddalovat ucinky drogy- psychycky- tak je riziko Badtripu 100% ni. Halucinogeny podle meho mohou brat bez ujmy lide , kteri jsou naprosto psychycky vpohode, bez zadnejch spanej vlivu-schyzy , ruzny psycha atd. Proste byt uvolnenej,nic neresit , nehrotit, a pak jenom uzivat prijemny tripy:D Pro človeka s rozjebanou psychykou to je asi docela velke riziko.
Halucinogeny a podobne veci otvaraju v mysli dvierka ktore tam nie su len tak z prdele.. clovek co do toho ide by mal vediet preco to chce, mal by zvazit ci je schopny to vobec ustat a hlavne by sa uz mal trochu poznat, aby sa tej latke nevydal uplne na pospas. Hlavne malokedy clovek dostane to co si vysnival, ale to podla mna nie je vobec na skodu.. mne sa tiez hriby velakrat vymstili ale vzdy mi ten zazitok nieco dal, vzdy som to nejak ukormidloval k stastnemu a poucnemu koncu a mam ich rad ... nejedol som ich pre zabavu, ale prave pre tie lekcie ktore velmi radi rozdavaju :) , a pre to objavovanie. Bohuzial je medzi nami dost.. ehm.. fetakov co si kludne supnu na party tripa, do toho sa este ozeru a zhulia a potom ocakavaju "cool halusky proste supr ne" :rolleyes:
http://en.wikipedia.org/wiki/Set_and_setting


Nikdy neberte drogy aniz byste o nich neco vedeli...;) Cim vice vite, tim lepe a mate mensi riziko bad tripu ;)

hlavne s otevrenou mysli a niceho se nebat, neni ceho:)
MadEGGA:()
hej no. on by do toho nemel hlavne clovek chodit tehdy, kdyz ma nejaky obavy. ja jsem pak mel nejvetsi strach, ze nad sebou uplne stratim kontrolu a ze se stane neco strasnyho.. mno shit. chce to byt v pohode..
jestedman
jo to je ta nejhorší haluška, pocit "já se z toho nikdy nedostanu". Chce to cíl a toho se držet, set, setting a zkušeného nezfetlého průvodce.
Už prvotní důvod -proč- to chcete sníst ovlivní následný stav. Proto není imo dobré pojídat halucinogeny za účelem -trochu se sjet- nebo -dát si stávek na akcičku-. Ale dělejte si co chcete, je to hra s ohněm, pro mě již asi tabu.
MadEGGA:()
pro me jiz tez ukoncena zalezitost. mozna si dam nekdy do 5ti kousku.. ale to az za hodne dlouho, jestli vubec nekdy
skafto
mne sa stava,ze ked si zahulim,casto dsa bojim velkej skupiny ludi ,je to taka paranoja,preto hulim zasadne ked som na kludnom mieste,v prirode,na chate......a tak,jednoducho ,ked je pohoda....ma toto viac ludi???
MadEGGA:()
neco na tom bude. ja uz treba vubec nehulim s neznamima lidma, pac si to pak vubec neuziju.. nejlepsi je, kdyz si dam prda se staryma kamosema. to je pak pohodicka 8)
Username
pulka papíru na akci je v pohode z toho se nezblaznis ale je pravda ze kdo ma problemy s psychikou by to uricte nemel jíst
jestedman
citace:
Původní příspěvek od skafto
mne sa stava,ze ked si zahulim,casto dsa bojim velkej skupiny ludi ,je to taka paranoja,preto hulim zasadne ked som na kludnom mieste,v prirode,na chate......a tak,jednoducho ,ked je pohoda....ma toto viac ludi???


vcelku normální, tento stav se u mě projevil až tak po 4-5 letech pravidelného hulení. Taková sociální paranoia. Nejlepší je zamknout se doma a nikam nevylézat a nebo naopak jít někam ven mimo lidi.
MadEGGA:()
username: Mno to taky neni pravda.. clovek jeste nemusi ani vedet, ze ma tak haklivou psychiku a po tom co si da papira to prave zjisti tak, ze se zblazni.. takze taky bych to zase nebral tak, ze je to zrovna v klidu ;)
citace:
NESERTE NA RODINU


Ahoj, toto je asi najdolezitejsie ponaucenie ;). Depresiu mas z toho ako vedies svoj zivot, nie z marihuany, ta ta len prinutila sa nad tym zamysliet.. Cloveku sundaju klapky z oci a on to nazve "aktivacia depresie" :biglaugh:

nech sa dari ;)
přesně tak, přeber si zodpovědnost za svoje chování
krast
Hlavně aby se ti to všechno srovnalo do normlu a byl bys šťastnej. Deprese je velice zákeřná "věc" a mylím, že jsi k tomu přistoupil velice zodpovědně. Nevím kolik je tvému dítěti, ale radím ti, abys ho nezklamal a byl pro něj vzorem.
MadEGGA:()
hej no, jak jsem si to tak cetl, tak je to zajimavej prispevek, ale podle me to byl jenom zacatek, ze kteryho se casem mohla stat deprese. Pac to byly problemy, ktery sli celkem hladce resit, ale kdyz prijdou problemy tezsi a navic te to zere tak, ze na nic jinyho pomalu nemyslis, protoze to proste nejde, tak je to ponekud vetsi problem. A az tehdy se podle me jedna o depresi jako nemoc.. sam jsem si tim prosel a myslenky na sebevrazdu byly na kazdodennim normalu nekdy i nekolikrat do dne.. tohle byl spis jenom takovej naznak, ze neco neni v poradku. Takovej ten impulz, kterej te donutil neco delat. U deprese jako nemoci bohuzel nic delat nemuzes, protoze jsi tou nemoci vycemene ochromenej.. Jsou i takovy tezky pripady, ze clovek treba nemuze vstat z kresla a jit se vychcat nebo najist.

Kazdopadne preji ti, abys byl nadale v pohode a mel vsechny vstahy s lidma v poradku ;)
Zdravím vás!Podla mna hulenie zmenilo aj moj pohlad na svet som tieš viac realista a viac si vychutnavam chvile ket sa zabavam alebo ket nečo robím,viac si všímam veci a mam taky viac optimysticky pohlad na svet že každý problém sa dá vyriešit a netreba sa nad ničím zbytočne rozčulovat.
Každého koho som poznal a rozprávaly mi ake je hulenie nanič ano ket prišiel na psa mráz tak si zahulily aj oni a uplne začaly brat všetko inak ale zase je tažko hovorit nehuličovi o hulení.Proste hulič z huličom si hnet porozumeju.Psychotropne hríbiky som skušal tieš ale neodporúčam to ako odreagovanie stresu na to byt treba pripraveny a mat hlavne dobrú naladu a aspom take 3-5 hodiniek času na dost husté stavi.Inak si myslím že to neni nič zlé myslím hríbyky.Podla mna všetko čo je z MATKY zeme je DOBRĚ!Nejake toxicke sračkovini to ani nerozmyšlam ani nič take neplanujem.!!!WEED IS GOOD!!!
Rastu Zdar!
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od BIO MAN
...Inak si myslím že to neni nič zlé myslím hríbyky.Podla mna všetko čo je z MATKY zeme je DOBRĚ!Nejake toxicke sračkovini to ani nerozmyšlam


Tak tie hribiky su omnoho toxickejsie nez napriklad synteticke LSD ;) Nemusi byt vsetko z matky zeme dobre... A chlape, urob nieco s tou tvojou slovencinou ved to sa neda citat. Tvoj ucitel by zaplakal keby to videl. :eek:
8riso8
pre Optiex: Ja berem antidepresiva a fajcim asi kazdy den, mam uplne rovnake pocity ako ty... tiez newem co mam s tym robit, ale nechystam sa prestat, mozno trosku obmedzit a venovat sa cielavedomejsim veciam.
Len dufam ze mi nebude prskakovat, lebo v poslednej dobe mam negativny pohlad na vsetko a vy ste presne ti ludia co kuria tiez, mozno mi nejako pomozete...:D

Inac zijem teraz tak, ze nevidim zmysel zivota, moja cela rodina je na tom podobne ako ja...

A to je na ...( newem ci Vam prekaza ked hresim)
jestedman
citace:
Původní příspěvek od 8riso8
Ja berem antidepresiva a fajcim asi kazdy den,

A to je na ...( newem ci Vam prekaza ked hresim)


hmm koktejl s antidepres. musí bejt velmi zajímavej. ::ironie::
s jedním skoncuj. Nemá cenu brát antidepresiva, který ti rovnají produkci hormonů jako dopamin, když to ganjou hnedka rozhodíš.

jo a máš pravdu, je to na píču

(tuna nejsi na slovači, tuna můžeš hřešit co se ti zlíbí, pouze se drž přiměřené slušnosti a lidskosti)
8riso8
ja to praveze nikdy nemiesam, ale zas nemam tolko zasob ganji zeby som mohol... inac by som asi nebral. U nas to je tak ze tu kupis G za krutu cen, sa stavim ze u Vas je to lacnejsie, ked niketo vobec kupujete.
A toto leto by som chcel daco posiat, ale newem ci sa podari
jofa100
Na antidepresiva rozhodne nehulte!!!Mnozi z vas co si mysli ze jesou na tom spatne s psichykou a huli jsou na tom jeste velice dobre...Me se stala pred rokem takova vec, normalne sem si zil ten svuj zivot,(prace holka kamaradi zabava) a pak jednoho dne ze dne na den se mi udelalo v praci spatne rozostroval se mi zrak mel sem pocit ze omdlivam,hucelo mi v hlave a piskalo v usich a citil sem dokonce jak mi busi srdce.Myslel sem ze sem nak nemocny a ze umru, zasel sem k doktorce a ta mi nic nezjistila,rekla mi akorat to ze sem se psichycky zhroutil..mel sem tehdy takove stavy ze sem na speka nemel ani pomysleni, prestal sem dokonce i kourit ciga a to po 7 letech ze dne na den...Kdyz se my asi po 3 mesicich udelalo trochu lip, zacal sem si uvjedomovat co to vsechno zpusobylo.bylo to jedno z druhym, proste sem si uzival nemyslel na nic, malo sem spaval nepravidelne jedl hral Pc hry vubec sem nesportoval..a ono se to stradalo az to pak bouchlo a takove stavy co sem mel uz nikdy nechci mit...Ted se snazim zit aspon trochu zdrave nekourim do dnes a trochu i sportuju a hlavne vseho s mirou, zkourit se treba jen o weku a tak.Jit se treba radej probjehnou nez se zhulit a sedet u pc...Dnes uz je mi o mnohem lip.. Kazdopadne bych psichologicke problemy neresil hulenim...
Christiania1983
jofa - souhlas
enrey
hulte a tripujte je to dobry : )) nema cenu resit psychicky nemoci
Christiania1983
to jo oni te totiz vyresi sami..nema smysl je resit..ty te vyresi tak rychle ze ani nesmrknes...
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od enrey
hulte a tripujte je to dobry : )) nema cenu resit psychicky nemoci


ty jsi dobrý pičus!!!
enrey
Jay-jay ja to tak nemyslel, ja si taky prozil svy a prave huleni a tripy me z toho vysekavaj.. kdyz se shulim na depku tak to pak dokazu lip resit, vim vic pricin a vidim ty vztahy mezi tim.. a utikat ze zhuleny depky do "normalniho" stavu kde tu depku nevidim mi pride stejny jako utikat z normalniho stavu na piko

edit: mozna jsem psychickej masochista :D
Apartman
Tripy ty mě vysekaly asi tak 30krát, potom jsem si dal takovýho, že už to nechci nikdy vidět,-měl jsem stihy, naježený vlasy
Nic se nemá přehánět, deprese nebo stavy úzkosti mam poslední dobou, když jsem delší dobu sám ve městě nebo v nějakym tom megaobchoďáku, všade hafo aut a cizích lidí zářivkový světlo, halo z hlasů lidí jako kdybych měl hlavu ve skleněný kouli, a nevim coby, pak si jdu něco koupit, vybíram dlouho, pak když si to už vyberu, tak mi cvakne v hlavě a zas to vrátim-prostě se ze mne stal za poslední 2,3roky nespolečenskej, nemoderní pošuk, kterej by nejradši pracoval v zahrádkářství a bydlel na vsi nebo na chatě ovšem kousek od města
enrey
vitej doma bracho :D
MadEGGA:()
2enrey: mno nevim nevim.. ale me nepripadne moc normalne, kdyz si myslis, ze je spatny nehulit aby ses zbavil depresi z toho vzeslich.. pokud si teda v tech depresich nelibujes ;) a nebo taky pokud nenazyvas veci spatnymi jmeny.. t zn. ze je dost mozny, ze jsi skutecnou depresy jeste nezazil :)
enrey
MadEGGA:() ja si pripadam jako vrtak ve zdi co porad vrta a vrta a obcas se zasekne, kolecka se lamou, motor se hreje, vsechno skripe, ale tim ze uberu otacky zed neproborim. nevim jak co nazyvam kazdopadne ty mozna zapominas na lecivej potencial toho vseho. depky preci nejsou z huleni ale z mozku a od problemu se nema utikat! kazdopadne hulim hlavne protoze me to bavi :)

edit: MadEGGA) tvuj pristup se mi nelibi "mam depresi ale je to nemoc a s tim ja nic neudelam" ... dokud se nevykasles na doktory, na vedu psychologii, logiku, televizi a podobny blaboly ktery udrzujou bezny "mainstreamovy" lidi tupy, tak s tim opravdu nic neudelas. Ty sam si panem svyho zivota a ne pan doktor nebo vedec, kterej vi o trave z doslechu a z vedeckejch studii, od vedcu ktery o tom taky vedi z doslechu... proto ty sam muzes bejt sobe nejlepsim doktorem a to i v chorobach ktery sou pro doktory nevylecitelny. !! pro doktory !! protoze doktori nejsou TY
MadEGGA:()
2enrey: a tady je prave ten problem.. ty deprese vetsinou maji nekde puvod.. ty knim mas max. disposice nebo ne.. ale puvod je bud v nejake tragicke udalosti a nebo ve zneuzivani navykovych latek. Tou tragickou udalosti myslim treba umrti, nemoc, nehodu, stratu zamestnani atd.. a samozrejme pokud uz tyto problemy mas, tak navykovy latky tohle jeste zhorsuji.. mozna pomahaji na pocatku, ale pak zjistis, ze je to jinak..

Jinak se tady prave potvrdilo to, ze zrejme netrpis depresi jako nemoci.. Pri depresi jako nemoci uz si clovek nevi rady, at dela co dela, je to porad stejny nebo dokonce horsi a sam se z toho nema sanci dostat a musi se lecit.. Bohuzel mas pravdu v tom, ze tohle je civilizacni choroba vzesla ze zpusobu zivota v dnesni dobe a trpi ji cimdal vic lidi. Ale pokud nechces zit jak neandrtalec nekde v lese, shanet si jidlo lovem a zberem atd., tak nemas sanci s touhle nemoci v dnesni dobe vest normalni uspesny zivot. Proto tito lide dochazi k doktorovi.. Protoze uz neni jine vychodisko. A podle toho taky usuzuji, ze tvoje deprese nejsou deprese jako nemoc, ale maximalne spatne nalady, ktere te po chvili prejdou a jses porad schopen zit normalni zivot..

kdybys byl opravdu nemocny a bral do toho tripy a hulil jak fabrika, tak ver tomu, ze bys to po par dnech max. tydnech tady na tomto svete zabalil.. ono totiz ty tvoje "deprese" maji pravdepodobne puvod taky v tech latkach.. znam dost lidi, kteri se mi sverili s tim, jak to na ne z dlouhodobiho hlediska pusobilo a co to na nich zanechalo.. zmeny byly dosti razantni, zmeny vnimani okoli, zmeny nalad, pocitu z vlastni identyty a td.. ale tohle jsou prave ty zadouci dlouhodobi ucinky.. to je to, co si z toho danyho tripu odnasis sebou do normalniho sveta. Ale porad to je v norme.. porad tomu nepodlihas a jsi schopnej normalne zit.. a kdyz na nejakou dobu seknes se vsim, tak se vratis zase do normalu.. Ale tohle uz neplati u lidi, kteri maji disposice k psychyckym porucham. Ti se pak dostavaji do faze, kdy uz nejsou schopni uvazovat normalne a kdy zmena vnimani reality a okolniho sveta je tak velka, ze se neda unyst.. A ti uz pak potrebuji doktora.

Jinak jako prevence je dobry, brat halucinogeny co nejmin :D a venovat se napriklad meditaci, jooze, nebo tak. Tyhle cviceni mysli i tela zmensuji uskost danym jedincum a velmi jim zprijemnuje zivot. A vlastne tahle uskost je prapuvod vseho.. z toho pak vyrostou ty psychycky problemy a nemoci. Mno a pokud zneuzivas tyhle latky a chces hulit a fetovat dal a pritom uz na sobe pozorujes taky nejaky zmeny, tak doporucuji se tez venovat joze. Sklidni te to a tvoje prozitky z techto drog budou hodnotnejsi. Min uskostlive. Naucis se je vic ovladat, atd.. A hlavne ti sklidni celkove tvou mysl. Takze ti nebude litat hlavou milion myslenek a budes vyrovnany a sebejisty ;)
enrey
v tomhle se rozchazime, ja doktorum prez psychicky poruchy moc neverim protoze tech co maj zkusenosti se zmenenejma stavama vedomi je pomalu, a kdybych to nakymu vysvetloval tak me bude poslouchat 5 minut koukne do tabulky a predepise diazepam nebo nakou jinou legalni drogu moderni spolecnosti. Halucinogeny sou v meditacich vyborny pomocnici a dokazou te mnohem rychlejs dostat do mist na ktery si predtim treba ani neveril. Kdybys zazil depresi pri ktery sis opravdu nevedel rady tak bys uz davno skocil z mostu. Kdyz uz ti nezbejva nic jinyho nez doktor tak prave doktor je ta posledni nadeje. A kdyby ses vykaslal na doktora tak zkoumas nadeji dal a treba najdes, a nebo to zabalis a pak te to dostihne v pristim zivote. Nebrat halucinogeny jako prevence pred cim? Pred cestou do lepsiho sveta? Proc, protoze ta cesta je trochu trnita? Podle me sou to dobry pomocnici.
MadEGGA:()
ty se na to divas hrozne primocare. To je jak kdyby alkoholik argumentoval, ze mu alkohol dodava pocit miru, smireni a uklidneni.. ano, ono to tak je. Clovek se napije a hned je mu vsechno jedno, uzkost odpadne a prestane myslet na svoje problemy.. ale je tohle reseni? nikoliv.. mozna docasne, ale z dlouhodobiho hlediska tomu tak neni. Jinak to ze se muzes pod vlivem halucinogenu dostat nekam jinam je sice krasny, ale neni to zrovna zdravy. Do takoviho rospolozeni se muzes dostat aji intenzivni meditaci ci jogou.. nezazivas mozna takovy realny halucinace, ale je to pro tvuj organismus prospesny a ne skodlivy. Jinak podle toho co pises je taky videt, ze si u zadnyho psychiatra nikdy nebyl.. Fakt je, ze na to tvoje vykecavani je tu spis psycholog nez psychiatr. psychiatr predepisuje leky a urcuje diagnosu. Psycholog vyslechne problemi a da ti radu ci pomuze nejakou alternativni metodou. Jinak prave predevsim mezi mladymi psychiatry je uz spousta lidi co tyhle zkusenosti maji a pomerne dosti bohate. A prave proto, ze poznali tyhle hladiny, tak chteli tento vedni obor dal studovat a lidem s temito problemi pomahat. Fakt ver tomu, ze to neni tak, jak to vnimas nepodlozene a staromodne ty. Veda je uz jinde od tech dob, kdy drogy byly pro nasi spolecnost tabu.. kdy se tu uzival max. ve vetsi mire heroin a opiaty a doktori na veskery psychicky problemi predepisovaly nejaky dalsi opiaty. To bylo v 50,60tych letech minuliho stoleti.

Jinak existuje hodne lidi, psychiatru a psychologu, kteri se specializuji na pomoc drogove zavislich a lidem, kteri maji psychicke potize prave po pozivani ruznych latek. Zkus pohledat. I na netu je spousta poraden, ktery se touhle problematikou zabyvaji ;)

jo a mimochodem jednim pomerne specifickym risem deprese jako nemoci jsou prave ony myslenky na sebevrazdu. Jsou to myslenky, ktery dokaze clovek v urcite intenzite jeste snaset. Ale jako napr. zanet tlusteho streva muze prasknout, tak i deprese muze presahnout miru unosnosti a dotycny pak saha po reseni. Akorad ted uz zalezi na tom, jestli si vubec uvedomuje, ze mu neco je a ze skutecna realita je zkreslena a ze by se mel lecit a nebo pokud si rekne, je to vsechno na picu, neda se stim nic delat a ja uz to proste nevydrzim a musim z tohoto sveta pryc. A muzu ti rict, neni to prdel. A pokud dotycnej neni uplnej vygum a sobec, tak tu odbornou pomoc vyhleda. Pac kdyz zabijes sebe, tak neuskodis az tak sobe, ale predevsim svimu okoli a lidem, co jim na tobe zalezelo. Takze pohadky o pristich zivotech jsou sice krasny, ale neni to zrovna ta vec stranky, kterou bych se zabyval, ponevadz neni zrovna 2x podstatna a uz vubec neni zadnym zpusobem dulozitelna ;)
jestedman
citace:
Původní příspěvek od enrey
v tomhle se rozchazime, ja doktorum prez psychicky poruchy moc neverim protoze tech co maj zkusenosti se zmenenejma stavama vedomi je pomalu, a kdybych to nakymu vysvetloval tak me bude poslouchat 5 minut koukne do tabulky a predepise diazepam nebo nakou jinou legalni drogu moderni spolecnosti. Halucinogeny sou v meditacich vyborny pomocnici a dokazou te mnohem rychlejs dostat do mist na ktery si predtim treba ani neveril. Kdybys zazil depresi pri ktery sis opravdu nevedel rady tak bys uz davno skocil z mostu. Kdyz uz ti nezbejva nic jinyho nez doktor tak prave doktor je ta posledni nadeje. A kdyby ses vykaslal na doktora tak zkoumas nadeji dal a treba najdes, a nebo to zabalis a pak te to dostihne v pristim zivote. Nebrat halucinogeny jako prevence pred cim? Pred cestou do lepsiho sveta? Proc, protoze ta cesta je trochu trnita? Podle me sou to dobry pomocnici.

k tomuhle ti řeknu názor jednoho psychologa, se kterým jsem halucinogeny probíral. Je to člověk velmi vzdělaný, orientovaný trochu freudovsky s velkými zkušenostmi v meditaci.

Srovnával dvě osoby. První je klasický halucinogenař :) a druhý je člověk který pracuje s meditací. Obě osoby se v podstatě dostanou do stejných "realit". Problém ale spočívá trochu jinde. Meditář se tam dostane dlouhou cestou vlastního sebezdokonalovaní, krok po krůčku a tudíž je schopen si vysvětlit jevy, které ho přitom potkávají a dokáže se s nimi plně vyrovnat a pochopit je. Pokud je mu něco nepříjemného, dokáže se vrátit o ten krůček zpět a při dalším pokusu se s jevem dokáže srovnat.
Na druhé straně člověk, který se tam dostal tak nějak bez práce, pouze tím že si koupil v lese lístek do halucinolandu, tak už na tom nebývá moc dobře, nedokáže si vysvětlit vjemy, které ho atakují a považuje je za nepřátelské, stejně tak nedokáže pracovat sám se svojí myslí, proto své bludné myšlenky považuje za realitu. Takový člověk pak lehce sklouzne k schizofrenii už jen tím, že se "ocitá" v neznámém a pro něj atakujícím prostředí. Nakonec nedokáže rozlišit mezi realitou změněnou a nezměněnou a zacyklí se ve své mysli.

přeji ti příjemnou cestu a hlavně návrat ;)
a taky užitečný když jdeš krůček po krůčku meditací a jednou za čas se projedeš gabrioletem :teef:
MadEGGA:()
2jestedman: velice zajimavy nazor a musim rict, ze snim souhlasim, a ikdyz bych asi nedokazal vysvetlit ten rozdil, tak se snim musim stotoznit. drive jsem prochazel zivotem halucinogenare a v dnesni dobe se chystam na cestu jogou a pripadne meditaci :)
Apartman
Stavy úzkosti tě můžou oddělat i fyzicky(fakt se mi to jednou stalo, že jsem byl ůplně oddělanej-jako kdybych chlastal celou noc a do toho běžel maraton) nejenom mentálně, pro mne je základ vyhýbat se místům jako jsou megaobchoďáky, nic nekupovat krom potravin, bejt na nich co nejmenší dobu a hlavně nebýt tam sám.
Lékem je: čas, správný ženský, dobří kamarádi, procházka v lese....
enrey
hosi nevim co na to mam rict, to me predem odsuzujete a rikate mi jakej budu mit nazor na veci co se jeste ani nestaly! MaddEGGA neres specificky rysy deprese a takovy veci, to je moc globalni a obecny.. Videls nekdy cizima ocima nebo hejbal cizi rukou? Co kdyz si sam soucasti nakyho obrovskyho experimentu jako v Matrixu nebo v Truman show? tam uz pak nic jako obektivni realita a pravda vubec nema smysl resit a jediny na co se muzes spolehnout sou tvy oci ruce nohy usi... a kdyz se napapas houbicek tak zjistis ze ani na tohle se nemuzes spolehnout a jediny co ti zbyde je takovy to ehmm... to ONO ! .. na co by ses mel spolihat! a vubec nesrovnavej psychedelika s alkoholem kdyz o tom prd vis. zrovna psylocybin a LSD sou neskodny jak babicciny papuce :)

edit: kdyz zabijes sebe tak si to ty komu uskodis nejvic
Apartman
Jediná pozitivní věc je na halucinogenech pravda,- a totiž jsem na nich zjistil, že nemůžeš věřit nikomu, kromě sebe-ani svý mámě
MadEGGA:()
2enrey: chlapce asi te zklamu, ale mam konkretne s psylocibinem velice bohaty zkusenosti ;) LSD jsem nikdy nemel, ale az tak velkej rozdil v tom prej neni. Jinak se chlapce hodne pletes. Nejsou neskodny. Meli svoje misto v spolecnosti predevsim driv, ale dnes uz moc ne. Dnes to lidi berou pro zabavu a neuvedomuji si pravy vyznam techto latek. Navic se do dnesniho sveta vubec nehodi. Jinak srovnat to klidne muzu.. sice je rozdilnej ucinek a rozdilny postaveni ve spolecnosti mezi temito latkamy, ale z cloveka tyhle latky udelaji magora at uz uzivas hodne halucinogeny nebo alkohol a do zivota normalniho cloveka nepatri, pokud chce zit normalni zivot. Mluvim o nadmernym uzivani ;)

mimochodem na houbach jsem toho zazil opravdu hodne. Telepaticky spojeni s mimy kamarady, kteri byli na stejne vlne.. Mel jsem zabrene oci a i presto jsem vedel, co se kolem deje, atd atd.. hodne zajimavy. A taky jsem pak zazival stavy, ze jsem se citil byt prave tim druhym clovekem.. citil jsem jejich bolest, jejich pohnutky mysleni, jejich uchylky. Zvladal jsem to par tydnu, pak uz to neslo.

jinak chlapce moc se divas na televizi. Neni to tak davno, co se kdesi ve svete stalo, ze typek postrilel 20 lidi a kdyz ho chytli, tak jim rekl, ze si myslel, ze je v metrixu a ze se ve skutecnosti nic nestane. Tady na tomhle je treba videt, co muze takovy mysleni u danyhojedince zpusobit ve spolecnosti. Matrix byl dobrej film, ale byl to jenom film ;) Musis se naucit vnimat svet takovy jaky doopravdy je a ne si porad ulitavat na jinych svetech, nebo jednou s hruzou zjistis, ze zijes jeden velkej sen a nepochopis z toho, jak je opravdova realita rozlisna od tveho snu..

Nemam nic proti tomu, ze si parkrat za zivot zazijes tyhle stavy. Zkusenost je to dobra. Ale clovek si musi uvedomit, ze je to tak razantni zmena vnimani reality, ze to neni mozne delat porad. Casem zjistis, ze mam pravdu ;)

mimochodem jsi jeste student? podle miho usudku bych rekl, ze mas pramalo zodpovednosti.. ale zivot neni o tom, ze si jenom uzivas. Cim vic takhle budes zit, tim niz ve spolecnosti budes. Pokud teda nejsi napr. umelec a neuplatnujes bohatou inspiraci, kterou ti tenhle zivot do tve tvorby muze dat. ale i tihle lide ziji zivot velice hektycky a neusporadany.

jo a sorry, ale kdyz skoncis svuj vlastni zivot, tak ty uz netrpis. ale trpi tvi blizci. tudiz neskodis az tak sobe, jako spis okoli ;) kdyz jsem mel tyhle myslenky, tak jsem nemyslel na sebe, ale prave na ostatni a to me od toho odradilo ;) kdyby slo jenom o me, tak bych to asi v tu dobu udelal..
MadEGGA:() boli ma zrak ked citam tie tvoje mudrosti :biglaugh: .

Tvrdit ze pri SKUTOCNEJ depresii je clovek bezmocny a bez doktora si nepomoze je heretizmus najhrubsieho zrna..

citace:
Dnes to lidi berou pro zabavu a neuvedomuji si pravy vyznam techto latek. Navic se do dnesniho sveta vubec nehodi.


Mno napriklad ja houbicky obcas pouzivam, vzdy som k nim mal respekt a uctu a za tych par rokov sa stali houbove zazitky akymisi milnikmi na mojej ceste (ceste magora samozrejme), mozno neviem co to je pravy vyznam, ale.. Ako vsetky halucinogeny aj houby maju obrovsky potencial, dokazu liecit a nie len psychicke choroby, clovek ale musi vediet ako ich pouzit (co zrejme vacsina ludi nevie.. ale asi to ani vediet nebudu ked jediny co su ochotni delit sa o rady su bud stroskotanci po bad tripe alebo znalci s tazkym odstupom tvojho formatu :D ).. clovek ma vsetko co potrebuje v sebe, vsetko je len o pochopeni, depresie a podobne stavy dvojnasobne.. houbovy trip to je sthnutie cenzur, pokrivene zrkadlo tvojej duse v ktorom sa da naucit citat.. hriby nesposobuju dusevne nemoci, to si sposobuju ludia ktori nechcu alebo nedokazu pozriet pravde do oci.. a prave pre toto by som vsetkych "tabletkarov" pozatvaral, farmaceutika co sa na depresie predpisuju nie su nic ine len dalsia klapka na oci, sproste dusevne sedativum.. hriby ta zavedu do hlbky ku korenom problemu a tam zacina naprava.. nie tym ze si nejakou tabletou dostelujes hormony v mozgu aby si zabudol ze ta vobec nieco trapilo..

Uz som to tu myslim pisal, ale zrejme zbytocne ked sa zase debata dostala na svoj zaciatok - mam kamarata, ktory trpel chronickou depresiou (tusim porucha vylucovania serotoninu, mal to v rodine), obcas mi rozpraval ze ked ma usmev na tvari, je to len maska lebo v skutocnosti mu je stale napicu, parkrat sa dokonca pokusil zasamovrazdit a povedal, ze keby nie je drog, keby nema raz za cas moznost vychutnat si vychod slnka pod hrejivym vplyvom MDMA, uz by bol davno mrtvy.. tiez som bol velmi mudry, hovoril som mu ze nie je normalny ze mu ta extaza len viac a viac rozhodi chemiu v mozgu a ze sa len ponara hlbsie do priepasti.. on mi stale tvrdil ze vie co robi, ze to mysli seriozne, ze studuje a objavuje terapeuticke moznosti tychto latok.. a ver alebo nie, nakoniec ho vyliecil tzv. "hippie flip", hubovy trip po niekolkych hodinach skombinovany s MDMA.. ako to popisal, hriby rozbehli tradicne mnohovyznamove divadlo, ktore mu potom empatia a klasicka extazova "vyrecnost" pomohly vsetko si v hlave utriedit a zrovnat.. na duhy den mi uz len napisal "vcera v noci som sa vyliecil, definitivne". A ja mam odvtedy konecne realny priklad zo zivota ako podklad mojich tvrdeni :D Toz tak..

citace:
Musis se naucit vnimat svet takovy jaky doopravdy je a ne si porad ulitavat na jinych svetech, nebo jednou s hruzou zjistis, ze zijes jeden velkej sen a nepochopis z toho, jak je opravdova realita rozlisna od tveho snu.


Mozem sa ta spytat, aky ten svet naozaj je? :biglaugh: Ja som naopak casom s uzasom zistil, ze zijem jeden velky nadherny sen zatial co tisice ludi okolo mna sa neviem preco brodia v akejsi nocnej more a este okolo seba vykrikuju ze predsa TOTO je to jedine a skutocne. "Nie som sam na tejto planete ale cudujem sa kde su ostatni", tento vyrok milujem.

S tou meditaciou inac suhlasim, pomala cesta je akasi pokojnejsia a istejsia nez pravidelne vyrazanie dveri do chramu bozieho, ktore moze skoncit vselijak :mutant: .. kazdy si je strojcom svojho osudu :megafon:
jestedman
lidi by měli přestat s jistotou tvrdit, že některé věci jsou naprosto bezpečné, jen z důvodu, že oni s nimi mají pouze dobré zkušenosti.

Sagus: imho není možné vyrovnat disbalanci produkce serotoninu jakoukoliv dávkou psylocibinu či mdma. takže ten člověk zřejmě disbalancí před tím netrpěl.
No ja netvrdim ze to je bezpecne. Som sa akurat snazil zaprotestovat proti tomu klasickemu nazoru: na chorobu je doktor a drogy problemy akurat sposobuju. Napisal som predosly prispevok, lebo mne zase vadi ked niekto s istotou tvrdi ze je nieco zbytocne :) . A ludom s psychickymi problemami by som halucinogeny urcite neserviroval, dufam ze som nevzbudil ten dojem :eek: .. ten kamarat co som ho popisoval je extremny pripad, on si to sam vybral, sam sa do toho ponoril a vedel co riskuje. Skor som chcel smerovat k tomu ze clovek ked chce si pomoze zo vsetkeho.

Jo a tu disbalanci mal potvrdenu lekarsky, mal aj predpisane lieky ktore nebral. A nehladaj za tym nejaku chemicku reakciu.. skor si uvedomil ze jeho depresie vychadzaju z jeho vlastneho vnutorneho rozpolozenia, proste objavil ze ma chybny pohlad na svet a medziludske vztahy a zmenil ho, to je cele.. myslim ze vela ludi by zostalo prekvapene stat, tvarou v tvar skutocnej pricine ich "neriesitelnych" problemov :) .

Ja ako nestudovany buran som presvedceny, ze disbalancia je vonkajsi PREJAV depresie, nie jej PRICINA, co ty na to?
enrey
MadEGGA neber to nak s urazkou nebo ze bych byl nakej matrixovej maniak ale podle me ses presne prototyp cloveka kterej je na matrixu tak zavislej ze ho je ochotnej i branit :D
MadEGGA:()
2sagus: to je individualni. MDMA muze zpusobit i trvali narust serotoninu v mosku. U normalniho cloveka muze spusobit treba serotoninovej syndrom nebo manii.. clovek je pak porad stastnej a hrozne cilej. Pokud tvuj kamarad mel od prirody serotoninu malo, tak je dost mozny, ze se mu stalo neco podobneho, akorad ze se jeho hladina vyrovnala do normalu. Ale tez je mozne, ze kdyby stim pokracoval, tak se dostane zase na opacnej pol problemu.

Jinak nerikam, ze houby nemuzou lecit.. Obsahuji mnoho latek a jejich ucinek nam zatim neni znam. Urcite souhlasim, ze u zdravich lidi to muze napomahat vyresit slozity problemy v zivote ve vstazich a celkem k osobnimu pristupu. Ale zase jak rikam. Ber to porad a uvidis, ze to neni tak idealni vec, jak na ni pohlizite ;)

jinak nesouhlasim s tvim nazorem, ze kazdej dokaze svou psychyku ovladat a ze si za to muze sam. Deprese je hned po uzkosti ten nejlehci a nejobvyklejsi psychyckej problem. Ja si prosel depresema i s psychotickym prubehem a neurozou. A muzu ti rict, ze teorie pri ktere si prece kazdej muze pomoct sam je ponekud zcestna, samoucelna a velice neobjektivni.

Ale pravdu mas v tom, ze pokud si clovek zpusobi problemy uzivanim latek, tak si nese nasledky sam a je jedinej, kdo je za to zodpovednej.

Jo a jeste musim reagovat na to, ze jsi psal, ze je to odraz vlastni duse.. Z casti mas pravdu, ale z casti ne. Odraz je to v tom, ze ten stav, ve kterym si se ocitl je zpusoben danou zkusenosti a taky tim, ze jsi k tomu mel predpoklady a ze nejsi vyrovnany clovek. Tohle uznavam. Ale veci ktery jsem prozival, tak ty ke me prichazely predevsim z venci. V televizi slysis, jak nekdo nekoho zabil, nebo znasilnil a pak zacnes citit pocity jako ten vrah nebo jako ta obet. Je to dusledkem vnitrni nevyrovnanosti daneho cloveka, to ano, ale rozhodne bych nerekl, ze ten danej clovek je treba zlej a ze chce nekomu ublizit.

Ono je asi zbytecny, kdyz se vam to tu budu snazit popsat a vysvetlit, protoze vy jako lide kteri jste si nikdy nic takoveho nezazily nemate moc tucha, co to je. Naopak lide, co si timhle prosli mi daji jiste za pravdu.

Mimochodem neuvedomujete si, ze vase stavy, ktere prozivate pri intoxikaci mohou a casto i jsou velice podobne stavum, ktere tihle nemocni lide zazivaji od sveho probuzeni az do doby usinani den co den, dlouhe mesice nekdy i roky. A neuvedomujete si, ze zvladnout takovyto psychycky tlak je temer nemozne.

Jo a k tomu svetu: zalezi na tom, co je tvuj zivotni cil. Ale predpokladam, ze jsi prumerny evropan a ze tvim cilem je videlavat slusne ponize a mit chytry a zdravy deti a krasnou a hodnou manzelku. Samozrejme muze tvuj cil byt ijiny. Ve fantazii se meze nekladou ;) Muzes se dat na viru, muzes se stat pornohercem, nebo cestovat po svete a psat knihy, ci se stati hercem ci co ja vim. Zalezi jen na tom, k cemu mas vlohy a jakou cestu si vyberes. Ja si vybiram tu prumernou. Ale predevsim z tech duvodu, ze abych mohl realizovat sve dalsi plany, tak potrebuji predevsim penize a ty ti obvykle z nebe nespadnou.

Jo a jeste abych dodal. Psychiatr ti napise leky pokazde, kdyz za nim prijdes s danym problemem, ale to neznamena, ze jsi opravdu nemocny. Mam jednoho znameho, ktery hodne ale opravdu hodne experimentoval se vsema drogama i nedostupnyma tady u nas a byl tak ovlivnen, ze uz to hranicilo s nemoci. Ale nemocny nebyl, pac sice prasky dostal, ale vysral se na to a zvladl to sam. Tomusi kazdej poznat sam, zda li se uz jedna o nemoc nebo ne. PSychycky nemoci nejsou jak chripka, pri kterych ti zmeri teplotu, udela laboratorni testy a napise ti leky ktery jsou na 99,9% ty spravny. U psychiatra ti polozi par otazek a kdyz mu na ne odpovis kladne a odpoved sis treba i vymyslel nebo pribarvil, tak ty prasky dostanes. Tak to funguje. Takze pro nekoho jsou leky nevyhnutelne, pro nekoho nikoliv. Zalezi na jedinci.

2enrey: to je prave ten problem. Mas pocit, ze jsi odhalil podstatu sveta a ze ostatni ziji v nejake virtualni realite. Ted si to zase neber ty spatne, ale myslim, ze uz jsi na dobre ceste stat se izolovanym jedincem a mimonem ve spolecnosti bez porozumneni. Zil jsem stejnym zpusobem, ale uvedomil jsem si par veci, ktere mi otevreli oci.
enrey
mno podle me spis zavrely :D
MadEGGA:()
to je vec nazoru ;) nekdo uziva celi zivot ruzny latky a pro nekoho je to jen zajimave a bourlive stadium vyvoje v jeho zivote :)

kurna ale ted si uvedomuju, ze s tim kolacem a psylocibinem jsem se mozna cabl.. ze o tomhle jevu vlastne vim jenom z pervitinu.. ale je mozny, ze se to stava aji po kolaci. ale to uz nvm.. ony u nas ty kolace stejne vetsinou nebyvaji MDMA ale spis nejaky nalisovany piko. pry se to dela ze shitu z pika. tak kdo vi, jak to opravdu bylo. tezko posuzovat. kazdopadne na strankach tech drogovich poraden by to pripadnym zajemcum vysvetlili ;)
citace:
Ber to porad a uvidis, ze to neni tak idealni vec, jak na ni pohlizite


No a aky by v tom bol zmysel, "brat to porad"? :) .

citace:
Ale veci ktery jsem prozival, tak ty ke me prichazely predevsim z venci. V televizi slysis, jak nekdo nekoho zabil, nebo znasilnil a pak zacnes citit pocity jako ten vrah nebo jako ta obet.


Mno ja som si prave vsimol ze aj vonkajsie prostredie a deje okolo su do istej miery odrazom vnutornych pochodov, lenze to si nevsimnes ked budes tripovat v obyvacke pri televizii :D, to chce ritual.
MadEGGA:()
sogus: hej sorry, ale netrupiji v obyvaku pri televizi ;) mluvim o tom, ze clovek kterej je nemocnej je jak ztripovanej aji x dni potom a nekdy i mesicu.. pak na tebe vsechno strasne pusobi. Jinak pri tripu je dulezity set a seting.. to znamena to, v jakem rozpolozeni se momentalne nachazis a pak hned to, v jakem prostredi a v jake spolecnosti se nachazis.. a nemyslim si, ze treba kdyz ses nekde za plotem nejvetsim kterej si musel prelizat a pak jsi musel list prez kompost v normalnich hadrech a udelas si tam tripa, razem se zdvihne vitr, zatahne se obloha a vypada to nachcanec, tak si nemyslim, ze tohle je odrazem tvoji duse :D Tohle by blbe pusobilo na kazdyho si myslim.. moc nepriznivich vlivu.
enrey
kuci vydeli ste film yes man ? :D
MadEGGA:()
nene.. o cem to je? o tabletkarich? :D nebo o triparich? :))
kaktusx
Niečo som o ňom počul:D...je to ten kde sa týpek rozhodne na všetko povedať áno?:)

PEACEandLOVE
fear
Ano to je ten film...v hlavnej ulohe Jim Carrey...Pozrite si ten film..stoji za to
MadEGGA:()
jima carreryho nemusim.. podle me to neni dobrej herec.

mozna je to tim, ze hraje vzdycky dost blbi role :D
Slick-ace
Kouření konopí vede k zvýšenému riziku psychózy

Kouření konopí zvyšuje u mladých lidí riziko psychózy, varují odborníci.
Dlouho existuje debata, zda je vazba mezi konopím a psychózou příčinná, anebo zda počáteční psychotické zážitky vedou lidi k tomu, aby se "léčili" kouřením konopí.
Vědci zkoumali data od více než 1900 osob, kterým bylo na začátku studie 14 - 24 let. Osoby byly znovu zkoumány o tři roky a pak o osm let později.
Ty osoby, které na začátku studie nekouřily konopí, ale pozdějí ho začaly kouřit, byly obětí zvýšeného rizika vzniku pozdějších psychotických symptomů.
U osob, které kouřily konopí už na začátku studie a dál v kouření pokračovaly, bylo také zaznamenáno zvýšené riziko psychotických příznaků.
Odborníci mj. z Německa, z Holandska a z Institutu psychiatrie v Londýně vydali výsledky svého výzkumu v časopise British Medical Journal.

Závěr studie zní: "Používání konopí je rizikovým faktorem při vzniku psychotických příznaků."

Vědci nenalezli žádné důkazy, podle nichž by psychotické příznaky vedly k pozdějšímu kouření konopí.

Sir Robin Murray, profesor psychiatrického výzkumu v Institutu psychiatrie, uvedl: "Tato studie přispívá informacemi, získávanými opakovaně během let, k už značně spolehlivým důkazům, že systematické užívání konopí zvyšuje riziko psychotických příznaků a psychotické nemoci. Studie je jednou z deseti studií, které všechny naznačují obdobné výsledky. Z nových informací vyplývá, že psychotické příznaky se projevují několik let po zahájení systematického kouření konopí."

Peter Kinderman, profesor klinické psychologie na University v Liverpoolu, uvedl: "Je to zajímavý a potenciálně důležitý článek od týmu velmi dobrých výzkumníků. Poskytuje další důkazy o tom, že konopí je rizikovým faktorem pro psychózu. Je zjevné, že by měl být zaujat opatrný a rozmyslný přístup k zákonným úpravám o užívání konopí."

Podrobnosti v angličtině
http://www.independent.co.uk/life-s...is-2229810.html

http://blisty.cz/art/57549.html
MDe_
Najděte s slečnu , která vás v takových dnech bude držet nad vodou , každý člověk potřebuje povzbudit a každý kdo toto zažil ví že šlečna pomůže vždy. Ale opravdu jen ta které na vás záleží a neudělá opak tím že vám není dobře.
Slick-no jo, ale všichni ti lidi kouřili konopí a to asi tak že sami chtěli-tudíž měli stejně sami o sobě nějaký vnitřní vztah k tomu konopí-bavilo je to, čili už tu je predispozice-že jestli náhodou ta marihuana "baví" zrovna ty lidi, který mají sklony k tomu, že se u nich díky nějakému spouštěči něco rozvine. Chtělo by to studii u lidí, kteří sami o sobě marihuanu kouřit nechtějí, nebaví je to, nic jim to neříká a kouřit to začali jen kvůli tomu výzkumu, takhle prostě jen sledovali "huliče", tudíž už předvybraný vzorek lidí-takže furt není jasný, jestli stačí hulení samo o sobě u kohokoliv, nebo musí být vztah hulení-určitý typ osobnosti.
Pflusik
Tak tyvole, zase sem si po nějaký době přečet tohle téma a stejně jako minule jsem lehce nasranej. Trošku mě mrzí, že se tady vyskytuje tolik uživatelů, jejichž názory jsou buď nehorázně naivní, absurdní nebo přímo hloupý. Teď nemluvím o tom, že si někdo myslí, že zažil při intoxikaci něco víc než "běžnej" trip jako setkání s vyšší inteligencí, prozření a podobný ptákoviny. To, že já mám jinej názor neznamená, že budu druhejm ten jejich upírat. Jde mi spíš o to, že tady někdo může s absolutním přesvědčením tvrdit, že věci jako LSD nebo psylocibin jsou naprosto bezpečný jenom proto, že on sám s nima má jen dobrý zkušenosti. Něco vám řeknu pánové a to z vlastní zkušenosti, ani tráva není bezpečná a dokáže udělat v hlavě takovej bordel, že by se z toho většina "psychedelickejch léčitelů" na fleku pomátla. Tím narážím na další problém, léčba psychedeliky a halucinogeny. Samozdřejmě že jejich význam v léčbě psychických nemocí by byl obrovskej, kdyby sem byli všichni naprosto stejní a uvažovali jedním uniformním způsobem. Pak by jejich využití bylo nasnadě. Bohudík tomu tak není a každej člověk je stejně jako vzhledem i myšlenkama naprosto individuální. Tím pádem NIKDY se nedá předpovídat, jaká bude myšlenková odezva člověka na tenhle druh látek a to ještě mnohem míň, když má danej jedinec psychickej problém. Uvědomte si u konečně, že jediný, co tyhle látky dělaj je, že nám umožňujou vidět sebe sama v celkovým obraze, nezkřiveným našima zkušenostma. Vidět i to, co jsme potlačili nebo vytěsnili. Zkrátka pravdu o člověku samotným. A zdaleka ne každej je schopnej konfrontaci s touhle pravdou psychicky ustát...
Ka'n'ja
Podle mě využití marihuany jako léku je podcěňováno. A prohibice je úplně paradoxní záležitost. Ty výzkumy, které říkají, že MJ může být nebezpečná jsou pravdivé, ale to je každé léčivum. A tenhle fakt společnost opomíjí. Jde o to, že např. výzkum ohledně antibiotik byl velmi rozsáhlý a intenzivní, tím se podařilo eliminovat většinu jejich vedlejších a nevhodných účinků. Pokud by stejný prostor dostala MJ, bylo by u ní třeba také možné eliminovat vedlejší účinky.
Proč se nezkoumá MJ stejně intenzivně jak ostatní léčiva. A proč je mimo zákon, když třeba Modafen není, a z Modafenu se jak známo dělá peří, které je mnohem nebezpečnější? Ekonomika, byznys, prachy... Zatímco pod Modafenem je podepsaná nějaká firma, konopí ve své podstatě nelze takto patentovat. Je to rostlina, která bez jakýchkoliv úprav již produkuje léčivé látky. To dává hodně malý prostor pro obchodní využití. Ještě jinak. Proč by si to lidi kupovali v obchodě, když to můžou mít ze zahrádky. Tím se stává pro farmaceutický průmysl málo významná, nicméně by v případě legalizace mohla tvrdě konkurovat drahým výrobkům. Prostě když zjistím, že MJ zabírá na něco mnohem lépe než klasická tableta, tak co udělám? Zasadím ji a klasickou tabletu hodím do koše. Tímhle by přišlo o peníze moc vlivných lidí, tak se dostala MJ na okraj, resp. vlastně za okraj, společenského významu.
A je to obrovská škoda. Pořád doktoři melou, že se dělá výzkum, a že nejde potvrdit jestli jo nebo ne. Co to je za nesmysl? Jak dlouho asi může trvat výzkum jedné kytky?
citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Uvědomte si u konečně, že jediný, co tyhle látky dělaj je, že nám umožňujou vidět sebe sama v celkovým obraze, nezkřiveným našima zkušenostma.


Jistě, tak tohle je dokonalej případ naivního pohledu, o kterým ty mluvíš :) Ty látky dělaj těch věcí daleko víc, než že ti jen umožňují vidět sebe sama.
Pflusik
A pomohlo bych ti, kdybych tady napsal tripreport ?:D Je mi opravdu jasný, co všechno na psychedelikách můžeš zažít, ale myslel jsem si, že bude stačit, když napíšu to, co na mě osobně při většině tripů působilo nejmarkantnějším dojmem
no takže ses zařadil po bok těch, co krizuješ, napsal jsi také jen svou omezenou zkušenost :) Třeba ty ostatní to mysleli taky tak, že je to všem jasný :) :) Ono když napíšeš, že jediný co na tripu zažiješ, je setkání se sebou samým, tak to je dost zkreslující a zavádějící informace.
demural
Kámo hele to co tu popisuješ jsem taky zažíval, ale v menším rozsahu... ale viděl bych to následovně

možnost č.1)
Jestli se toho chceš zbavit tak přestaň hulit a dej si fakt jenom svátečně... Jasný je to jedna z mála věcí která člověka opravdu baví. Najdi si holku a skus s ní trávit co nejvíc času. Chlastej, když se budeš chtít odreagovat

možnost č.2)
S hulením nepřestávej, když ti dává cosi povzbudivýho. Časem si TŘEBA zvykneš a přestaneš řešít pitomosti. Stane se z tebe takovej ten typicky vykouřenej člověk

Každopádně tě neznám. A nemyslím si že je to neřešitelná situace, zkus se koukat na svět z jiného pohledu. Obecně zastávám názor, že by lidi měli hulit až od 18 roku... Taky jsem začal hulit docela brzo, časem ti to ale dojde, že se pořád člověk vyvíjí a neměl by jsi si zbytečně dělat bordel v hlavě.. hele jinak doporučuji film Tajemství . Věřím, že to bude okej ! Měj se ;)
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od demural
Kámo hele to co tu popisuješ jsem taky zažíval, ale v menším rozsahu... ale viděl bych to následovně

možnost č.1)
Jestli se toho chceš zbavit tak přestaň hulit a dej si fakt jenom svátečně... Jasný je to jedna z mála věcí která člověka opravdu baví. Najdi si holku a skus s ní trávit co nejvíc času. Chlastej, když se budeš chtít odreagovat

možnost č.2)
S hulením nepřestávej, když ti dává cosi povzbudivýho. Časem si TŘEBA zvykneš a přestaneš řešít pitomosti. Stane se z tebe takovej ten typicky vykouřenej člověk

Každopádně tě neznám. A nemyslím si že je to neřešitelná situace, zkus se koukat na svět z jiného pohledu. Obecně zastávám názor, že by lidi měli hulit až od 18 roku... Taky jsem začal hulit docela brzo, časem ti to ale dojde, že se pořád člověk vyvíjí a neměl by jsi si zbytečně dělat bordel v hlavě.. hele jinak doporučuji film Tajemství . Věřím, že to bude okej ! Měj se ;)


No nevim, s tím, že by měl člověk začít hulit až je jakš takš srovnanej souhlasím, ale se zbytkem absolutně ne. S hulením je rozhodně dobrý přestat, v týhle situaci alespoň na nějakou dobu. Chlastat, když se chceš odreagovat taky není až tak výborný, krátkodobě možná ale v dlouhodobějším měřítku je to to nejhorší co můžeš udělat. A ten film? No, když se na něj podíváš a seš ožralej tak si řekneš tyvole tyvole to je námrd, ale potom se podíváš střízlivej a je to spíš: notyvole jakej kretén mohl tohle vymyslet :D
demural
citace:
Původní příspěvek od Pflusik


No nevim, s tím, že by měl člověk začít hulit až je jakš takš srovnanej souhlasím, ale se zbytkem absolutně ne. S hulením je rozhodně dobrý přestat, v týhle situaci alespoň na nějakou dobu. Chlastat, když se chceš odreagovat taky není až tak výborný, krátkodobě možná ale v dlouhodobějším měřítku je to to nejhorší co můžeš udělat. A ten film? No, když se na něj podíváš a seš ožralej tak si řekneš tyvole tyvole to je námrd, ale potom se podíváš střízlivej a je to spíš: notyvole jakej kretén mohl tohle vymyslet :D


Kámo, ta druhá možnost je v kontrastu s tou první a myslím, že je zřejmé, že takhle se problém nevyřeší... No k tomu filmu, hele lidi na to mají smíšené názory. Občas je to malinko přehnané, ale jinak v celku je to o tom, jak kladně myslet a nepropadat depkám a panice, když se něco nedaří. Ono se to časem podaří.. to jsem to ale básník xD
Pflusik
Jojo mě nejde až tak o myšlenku, ta je pěkná a některejch těhdle věcí se už chvilku držím. Na tom filmu je hrozný to populistický zpracování a ta typická americká vyhrocenost...
OutDoorEr
buďte vostří optimisti...snažte se v žádným případě nedívat se na svět negativně...všechny co vás serou je nejlepší hned vyfakovat(vzdycky kdyz sem to neudelal bylo to jen horsí-převážně u statších)nebo si o tom s nima rozume pokecat...proste mrdaaaat okolí a soustredim se sám na sebe...na svoje cíle :D
Stromolezec
Rád bych také přispěl svou trochou do mlýna. Hulím pravidelně od října 2010, od prvního května 2011 k dnešní dni jsem se "spálil" pouze jednou (abstinuji kvůli škole). V době předtím jsem si vypěstoval do jisté míry nestandardní styl: hulil jsem zásadně ve večerních hodinách (před 20:00 jsem si odmítal dát) a ve stavu změněného vědomí jsem denně trávil cca 3-4 hodiny (pak už jsem unavený a jdu spát).

Zajímavostí jsou také dávky, které přijímám. Jedná se o normální skéro od dealera za 200, účinkuje to dobře. Skoro každý večer jsem přijímal cca 0,1 gramu, někdy i méně, gram marihuany mi vydrží cca 14 dnů (hulím pouze po večerech, jak jsem řekl) a celkově si nemohu na přijímané množství stěžovat (skoro se až stydím, tady určitě mnoho z vás hulí mnohem více).

Po vysazení se však objevily nežádoucí věci. Začal jsem mnohem více pít, hlavně poslední týden se doslova ožírám a večer chodím spát se solidní hladinkou. Předtím jsem dával ke ganji večer jedno, max. dvě pivka (piju desítky, tj. obsah alkoholu 4 %), teď bez ganji dávám tak čtyři kousky a ze dva panáčky slivovice. Mnohem hůře se mi usíná a zdají se mi sny (když jsem hulil, nezdálo se mi absolutně nic a ráno jsem se budil svěží a odpočatý), sny jsou na můj vkus moc živé a celkově nemám ze spánku onen blahodárný relaxační pocit.

Ganja však na mě nemá pouze pozitivní vliv: ze začátku jsem býval extrémně nadržený (hlavně bezprostředně po zahulení), nyní na sex chuť nemám a ani 14 dnů abstinence na tom nic nezměnilo. Mám problém ejakulovat a vždycky se modlím, ať už jsem, párkrát jsem se prostě nedokázal udělat ať už jsem do toho bušil klidně i hodinu.

Má tady někdo podobné zkušenosti? Za pár dní mám zkoušku a už se moc těším až si zahulím, příjde mi, že jsem byl nějak šťastnější než teď.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma