Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Pestitele v zahranici aneb kde nejvic slunce - Klikni zde pro originální téma
Stanleyman
Uprimnou soustrast Xes, chapu jak Ti je, taky mi jednu ukradli z balkonu, to jeste kdyz jsem bydlel v Cechach. Presne jak pravis, ruce usekat. Zmetkum zlodejskejm, ktery nejsou sami schopny udelat nic, budizknicemove, kazisveti, ktery nemaj poneti kolik prace a lasky za tim je a vubec.... Hadam ,ze takovej clovek nema poneti asi o spouste dalsich veci, ktery jsou treba pro Tebe a pro mne samozrejmosti. Podlidi. Utratit!
Xes
Diky za vyjadrenou soustrast. Tak ze mi bylo odneseno pul urody, samozrejme ty nejlepsi palice. Uzavrel jsem se pred svetem na par dni. Dnes to uz zacina byt v pohode ale indoor me nemine. Uz prohledavam inzeraty a jeden pokojik vyhradim mym pritelkynim a tam jim uz nikdo neublizi. Jeste si k tomu najdu nejakeho psa a bude nam hej :D

Balkon je jako by v prvnim patre ale lezou mi sem spis z vrchu a z boku.
Xes
Tak ze jedeme dale.
Jeste jedna kytka dozrava, ta byla zlodejum moc drobna a nedozrala, tak ji ted hlidam a rozmazluju.

FOTO: Super Haze v 10l. kvetinaci. Pokusna, ostatni SH byly v 20l. kvetinacich. Bohuzel rozdil ve vynosu mohu pouze odhadnout a je tak 40-50% tak ze cim vetsi kvetinac, tim lepe.
citace:
Původní příspěvek od Xes
Diky za vyjadrenou soustrast. Tak ze mi bylo odneseno pul urody, samozrejme ty nejlepsi palice. Uzavrel jsem se pred svetem na par dni. Dnes to uz zacina byt v pohode ale indoor me nemine. Uz prohledavam inzeraty a jeden pokojik vyhradim mym pritelkynim a tam jim uz nikdo neublizi. Jeste si k tomu najdu nejakeho psa a bude nam hej :D

Balkon je jako by v prvnim patre ale lezou mi sem spis z vrchu a z boku.
vole cumim ze uz se krade i na kanarech mno doporucuju indoor rad pomuzu pres pm ci icq s jakymkoli problemmem a samozrejme uprimnou soustrast za kytix jinak ja uz psa davno mam a corkari diky mame pitbulovi a tatovi mastifovi nako nechodej
TouchWood
tak to zabolí

jedna možnost tu je abys nesklízel předčasně - spacák a spát na balkoně
Stanleyman
Vim, ze pohybovy senzory se tady v UK pohybujou v cenach pomerne dostupnych, jen treba aby se rozsvitilo svetlo ci volaky pipak na konci kaablu a je to, ze. Teda v pripade, ze lze vyloucit kocky a co ja vim co jeste co by cloveka budilo 100 krat za noc.
Este ze se o tohle nemusim starat, v tom mam kliku. Mame dobre maskovani a rovnez cim mene lidi vi, tim lepe, tudiz to skoro nikdo nevi :)
Jinak meli jsme opet par dni slunecneho pocasi a kytky kvetou az se nestacim divit. pripojuju dve fotky, ktery jsem poridil dneska, kazda ta cohla je o velikosti predlokti. Cca. jeste navesim nejaky dalsi fotky toho ostatniho, ale tahle kytka je fakt vystavni. Dela mi radost. No, jedste vcera jsem obdrzel samecka jamajky od znameho, ktery tam byl loni na sluzebni ceste, tudiz poridim nejake zajimave krizence. :))
Stanleyman
tak a jeste par dalsich fotek..
Xes
To vypada na dost ostre kviti Stane :-)
Stanleyman
2 Xes
No neni to uplne nejhorsi, co se kdy urodilo....:) Dik.
Prestal jsem hnojit, uz jen cista voda, o vikendu poprve vyflushuju. Ackoli neni ani vidu po hnedem pestiku, better safe than sorry. Jeste stale rostou, zatbu odhaduju tak za 2 az tri tydny, tezko rict.
Vse co bylo receno receno bylo v predeslych prispevcich, myslim, ze uz je cas jen na nejakou tu ptilezitostnou foteeeecku. :)
Stanleyman
A dalsi kyti
Stanleyman
a este jedna na zaver
no stanleymane na anglii nasup cece kytky jsou monstrozni a to jsem si myslel ze v anglii out nevali :D
bubik
stan:...moc hezky kytky...hele sorry za ot ale jak husty by to bylo kdyby te vyhmatli bobbies..?...je v UK takovyhle mnozstvi na mrize..?
Stanleyman
2 All - predem diky za uznani a za karmy, lidi. Se celej dmu hrdosti :). Musim rict, ze jsem sam s kytkama spokojenej a ze jsme meli opravdu velmi povedeny rok, slunecno, vlny paren atakdale, tudiz cajk. Growing media jsou tu v UK dovoluji si tvrdit na vyssi urovni nez jinde, spousta organicke slozky je podle me naprosty imperativ, protoze poskytuje kytce pomaly ale staly prisun zivin. Jake bylo slozeni kompostu jsem myslim uz nekde predtim zminil. Anglani jsou fakt ostro ostry zahradnici par excelance a vi o cem to je, takze jsem na ne dal :). Rovnez nejsem zastancem ciste organickeho pristupu, kytka si bere ziviny z pudy vzdy v jedne a te same forme (typicky treba nitrat) at pochazeji z organickeho matrose nebo z chemie, chemie je jen o necoi agresivnejsi, tudiz je lepsi ji pouzivat stridme a s rozumem. Ja ji napriklad pouzivam v male koncentraci do kazde zalivky oproti ustalenemu principu bumbac jednou za tejden, coz jednoznacne kytky stresuje a zasoluje pudu. Pak jsem rovnez vybral hnojky, ktere jsou pro profesionaly (az na podrzte se brblalove, se hodlam desne rouhat, na starej dobrej ceskej zelenej krystalon, kterej jsem pourival na rust) na kvet byla Chempak No. 8 - NPK 12.5/25/25 + dvojnasobny obsah horciku a mikroprvku. Obcasne prostridano s chempakem 0/20/20, ale ten jsem po zrale uvaze omezil. Pouziti Seaweed extraktu jednoznacne doporucuju po celou dobu rustu a kvetu, do kazde zalivky, opet dodava kytce tolik potrebne mikroprvky. Zbytek je jen kazdodenni pece, prohlidka, likvidace skudcu a spousta laskyplneho pohlazeni a nekonecneho obdivovani a zirani do temnezelena..... verim, ze poznaj, ze je ma nekdo rad. :)
2 bubik - otazky tohoto typu opravdu, opravdu, nemam rad, prispivaji totiz me uz dostatecne vyvinute paranoie, nicmene dobra, patrne by se to autoritam prilis nelibilo, patrne by z toho byl dost problem, nicmene na to se, jak mi jiste das za pravdu, zadnej grower ohlizet nemuze, je to pouze pro mou spotrebu, plus neco pujde nalozit do alkoholu, neco na masti, neco kamaradovi, kterej bojuje s rakovinou, a je na chemoterapii. Jestli by mistni autority me altruisticke postoje zajimaly, to fakt tezko rict, patrne asi ne. :)
Tak asi tak.
Tak zatim mavam.
StoneBud
mno jo fukt velicer slusne na england....co ja si pamatuju tak si tedy ne zrovna anglani ale skoti stezovali na brzkou zimu - me tam byla kosa uz v zari a pak byl vzdycky problem dest/zatazeno/vlhko coz s tou zimou je jasna pliesnofka :(
Jest, ze to mas takhle hezky vevnitr a jestli dost vetras tak to asi bude suuupa cajk :) drzim palce at v klidu sklidis ty a hezky si plody sve prace uzijes...
peace
Stanleyman
2 stonebud - ani nevis, jakej mas recht, vcera jsem pri rutinni kontrole zjistil plisen na nekolika palicich, se ta potvora musela vyvinout behem poslednich 3 dnu, protoze jsem mel spoustu jinejch veci na praci a nekontroloval jsem kytky tak zevrubne. Tudiz probehla sklizen, az na jednu kytku, ktera se zda byti v poradku. Tu bych rad seknul koncem tejdne. Az to uschne, tak dotlacim nejaky dalsi fotky.
Tak zatim.
Xes
Ahoj Stanleymane, krasne se ti to urodilo. S plisni jsem se potkal i ja tady na Tenerife u Early Skunku. Taky jsem to hned radsi sklidil. Mam tak tyden az dva tydny pred sklizni kytky The Doctor a jeste jeden Early Skunk. Moc jsem neprispival prispevky, prokuroval jsem se super hejzem a dal z ruky ovladac ps2 skoro jen na plneni zakladnich zivotnich funkci.
Tak at ti kytky voni v kazdem stadiu, pocitam ze dnes mas jiz odhulino neco z krasnych tech tvych palic.
Stanleyman
Cus Xes, diky, urodilo se k me plne spokojenosti. Nakonec je toho neco pod kilo a hafo igelitek listi, coz docela jde, odhulino mam, pochopitelne jsem vse radne otestoval, abych vedel co a jak, jedna kytka byla nejvic krasne vonava a ulepena jaxvine, fakt chameleon zradnej - ma monstrozne zpozdenej nastup, snad pet minut se nic moc nedeje, clovek huli a huli ale zato pak....jejda...jsem byl malicko prekvapenej... :) furt se chystam udelat nejaky pekny makra palic za sucha, ale nejak jsem desne linej....proc asi, ze...:) jojo, mame tu podzim, sadlo, maslo, skvarky, nic prevratneho jako lek na rakovinu nebo tak nejak, pocitam, po nekolik pristich mesicu nevymyslim. :)
Jinak i blbe zpravy, rekl bych ty nejblbejsi mozne - kamarad tu bitvu s nadorem prohral, minulej tejden byl pohreb.
Pekne nahovno.
Jdem dal.
Hadam.
Xes
Moje nova pritelkyne Wilma, hlida mi ganju a ja mohu spat jak dudek :D
Mishelou
No chtělo by to tady oživit,takovej parádní thread. Kde jste se všichni poděli? :)
cajovnik
to mishelou- mas pravdu nejak to tu zaspalo, tak snad se to zas trochu pohne. kdeste vsichni?
jinaj ma zemepisna poloha je Anglie, pocasi, jak asi kazdej predpoklada je podivuhodny, spousta vlhkosti, proto sme zacali s domacim pestenim viz odkaz-http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33012
jestedman
se stanleymanem jsem před chvíli mluvil, už je natrvalo v anglii, koupili barák a dodělává školu. moc nehulí tak ani moc nepěstuje ganju, ale všechno okolo pěstuje nejlíp
cajovnik
hmm tak hadam ze stanleymanem omezil huleni kvuli skole, tak at se mu dari.
Xes
Ahoj, zdravim vsechny.
Omlouvam se, ale mel jsem pestovatelskou pauzu, zmena bytu minuly rok nebyla nejoptimalnejsi. Nasel jsem si konecne byt s balkonem na jihovychod a uz klici nova generace, tak snad brzy postnu nejake foto again.
Xes
Tak a znovu jsem byl osudem posunut a zacinam sadit v nasi maticce zemi cesko-moravske :) Jaro mame krasne, jen mi chybi moznost nakoupit seminka oficialne v obchode. A jak cas plyne a krasne jaro s nim, obratil bych se rad na vlastenecke pestitele, ci by mi nekdo nevypomohl se zakladem. At jiz seminka nebo rizky. Stacil by mi jakykoliv zakoreneny klon indiky nebo nizkeho mixu. Dalsi bych si narezal sam. ICQ85394393
Ono
Ahoj Xes.:) Som rád, že si sem zavítal po dlhej dobe a vrátil sa do rodnej zeme. Pomohol by som ti, ale semienka ani klony nemám, ale ty sa určite vynájdeš. Síce píšeš o vlasteneckých pestovateľoch, ale pri marihuane a groweroch rozdiely nerobím.:) Zatiaľ ahoj a prajem veľa slnečných dní.;)
Xes
Taky jsem tady rad, mezi zivymi. Zdravim te a slunce v dusi ;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma