Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Pokročilé Techniky a Experimenty

Stránky: 1 [2] 
Výroba hašiše - návody - Klikni zde pro originální téma
hastalarasta
vo absinthu us nikdy nemluvte pánové.. to je podle mě dáblovo dílo:D..
zdad hosi nevite nekdo jak udelat hasis v lihu? dikyyy
Rákosníček
haš v lihu?

vemeš líh a dáš do něj haš :frog::D
Calzone
nirvanes.:
Mrkni sem, popisuju to tam.
Bay
ahoj lidi. chtel bych se zeptat co si myslite o
http://www.hypermotoshop.cz/growshop/ice-o-lator-pytel
bylo by to dobry? a za ty penize? :-) a ma nejakej vyznam ten posledni pytel co ma 20 micronů???
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Bay
ahoj lidi. chtel bych se zeptat co si myslite o
http://www.hypermotoshop.cz/growshop/ice-o-lator-pytel
bylo by to dobry? a za ty penize? :-) a ma nejakej vyznam ten posledni pytel co ma 20 micronů???


Že by tady byl někde tríd na toto téma ? http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=58115 A JO JE TO VINIKAJÍCÍ S DOBROU KVALITOU !
Bay
aho a diky MDe_ :-) nevsim jsem si toho, jinak bych se neptal ;-)
je tady toho fakt dost. paradni forum...
Skatersoft
Nejlevnejsi a neefektivnejsi z toho co dum da bych rekl ze je nejlepsi nadrtit nechat namrazit v mrazaku ci ted venku v ZIP pytliku ten se jen tak neroztrhne nechame namrazit dle libosti(aspon hodinu) cim dyl tim lip a pak uz jen pootevreme pytlik uchopime a mlatime mlatime mlatime ve svisle poloze dokud vespod nebude skuff od vrchu odebereme ciste listy zbytky palicek aby jsme se dostali az ke skuffu a nemuseli jeste preklepavat celej pytel drte celej spodek s krystalem nasypeme do 0,5l sklenice pokud je vic materialu tak na vickrat pres hrdlo sklenice obtocime 2x silonovou ponozku muzeme i 3x ale to je na dlouho a klepeme na rovnou plochu z ktery to pak seskrabnem nasypem vysledek do malyho zip pytlicku a hmoucame v ruce pokud mate dobry palo a zbytky znej ktery sou obsypany tak soudrznost materialu pri sobe je zarucena tudiz zadny valeni troubovani ve vrouci vode povarit proste zbytecnost sice z toho nebude plastik ale i had se z toho da udelat ale jako primichavadlo do brka pokud mame slabsi model tak budeme jiste mile prekvapeni no nic mam doklepano paradni barvu to ma tak to jdu vyzkouset :)

setup: 50g listku od palicek a nakejch zmetku co nechci kourit a po 3ti min dyl me to nebavilo a vysledek pres g jeste bych podotkl ze z teto varky vyklepavam jiz asi po 5. takze ztraty jsou ale furt tam neco je pak se k tomu neco prida takze nevyhazovat :)
1+1=2
Chtěl bych se Vás zeptat,

používám již delší dobu už pytle ice-o-lator, stále je po použití čistím ale za delší dobu už je to prd platný a chtělo by to větší proces na čištění. Zjistil jsem, že lékařský líh na to funguje, tím bych se chtěl zeptat jaký druh je k tomu nejlepší ?

A ještě, hašiš bych řekl, že je čistý ale zdá se mi, že je nazelenalý od vody atd... Čím nebo jak bych mohl pročistit materiál aby to bylo krásně hnědé... ?
brujeria
Tý zelený barvy se částečně zbavýš propláchnutim čistou vodou třeba pod sprchou!
elanius
Na icmagu som cital ze z dlhodobeho hladiska nieje najlepsi napad cistit pytle alkoholom. Da sa to vycistit uplne jednoducho, staci olej, jemne vydrhnut a nasledne na to jar...budu ako nove ;)
Guch
Natrefil jsem na parádní návod pro výrobu Jelly Hashe. Je poměrně dlouhý (suchou / ledovou extrakcí počínaje, přes extrakci BHO a výrobou jelly konče), takže sem dám pouze odkaz: jelly hash
aresek
,,STRÁNKA NENALEZENA

Požadovaná stránka nebyla nalezena (chybový kód 404). Prosím, vraťte se tlačítkem zpět ve Vašem prohlížeči. "

takže tak no:D
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od aresek
,,STRÁNKA NENALEZENA

Požadovaná stránka nebyla nalezena (chybový kód 404). Prosím, vraťte se tlačítkem zpět ve Vašem prohlížeči. "

takže tak no:D


Ale mě to jede... hned jak to tu napsal.. http://www.cannabis.info/CZ/knihovna/5712-jelly-hash


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma