Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Konvenční Zahrádky

Stránky: 1 [2] 
Šalvěj divotvorná (Salvia divinorum) - Klikni zde pro originální téma
thezeldaa
lenylenyleny: jestli to bylo na mě, tak dík za nabídku, ale bohužel jsem z královéhradeckého kraje....ale i tak dík
lenylenyleny
Vím, že to tady nepatří, ale jak se z nového člena může stát stálý člen?
mikisan
Zdarec
Xem sa opytat o strihani salvie, Uz som si konecne zohnal SD z www.plantae.sk (velmi dobra cena a aj do ciech posielaju) A celkom sa mi fajn prijala, ale videl som na tomto fore par "velkych" salvii a chcem vediet ako salviu strihat, Chcel by som ju vypestovat riadne hustu.
btw , ked odtrhnem listy narastu na ich mieste nove listy alebo sa rozvetvi

dakujem
Kapka1
Hele,
co se týče zastřihavání šalvějí, je to dost jednoduchy a vždycky ti poroste.
Mrkni se do mýho threadu - LADY Salvia, tam to je jak to zastříhnout a jsou tam i fotky. Prostě když ti poroste nová větvičkaa pod ní jsou 2 listy, tak to nad nima šmikni a ona se ti pak rozdvojí... Na těch fotkách je to fakt dobře vidět!
mikisan
Diki :-)
lenylenyleny
Moje šalvěj je asi v háji..... Podařilo se mi ji ulomit, původní stonek uhnil a já mám jen malou větvičku, která ne a ne zakořenit. Mám ji ve vodě už asi 17 dnů, nevíte co s tím?
Kapka1
Chlapci, mam problem a dost zavaznej!!!
Zalil jsem salvej, ale neco ji zbylo v misce. No a dneska rano zacala uvadat, ale pritom vody ma dost. Tak sem ji pokropil, zalil, ale vodu propusti do misky, ale hlina je cela mokra. Vypada, jako kdyby mela malo vody, ale ma ji dost, fakt nevim, co si mam pocit!!! Nechci aby mi chcipla... Moje salvejka
[CZ]Neon
Kapka1 zavaznej pripad...co teplota ve ktery zije? vzduch co dycha?
Je to legalne prestovat ju doma ?+kde sa na tej stranke plantae daju najst rizky ?
|Mánička|
Ano je legální to pěstovat i požívat. Vím že po netu se dají sehnat extrakty 5x 10x a 20x ale řízky seženeš s největší pravděpodobností i tady ;)
Ale aj na Slovensku? :)
damaja
inak ak to ces pestovat len tak pre zabavu tak pohode ale podla mna taka salvia co vypestujes sa neda porovnavat s extraktom
Ale ze ci to je legalne pestovat na Svk ?
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od damaja
inak ak to ces pestovat len tak pre zabavu tak pohode ale podla mna taka salvia co vypestujes sa neda porovnavat s extraktom

Tak proto se extrakt jmenuje extrakt a ne suseny listy, zejo:)
A proto si extrakt muzem vyrobit doma, zejo?:)
Hostage
Zdravim,
Pisem ohladne FIMka pri salvii. Kedze som este nepestoval travu a zacinam svoje pestitelske skusenosti so salviou, skusal som aj FIM. Skusil som na 2 rastlinach ustrihnut tak polku toho vrsku z ktoreho sa neskor vykluju listky. Vzdy vyrastli len 2 listky na ktorych vidno ze konce su ostrihnute zhruba tri dni po tom ako som zastrihol. Preto by ma zaujimalo co robim zle. Mal miesto nozniciek pouzit nieco ine? musi byt rez neaky sikmy? Taktiez ma zaujalo ze niekto radi ten vrsok dat do vody zakorenit. To co striham ja meria asi pol centimetra...
Smokingshaman
zdravim,
preliezol som vsetky temy s nazvom salvia divinorum no nenasiel som ziadne prispevky ohladom pestovania salvie v growboxe. Mate niekto skusenosti resp viete poradit kde by som nasiel par rad ako salviu pestovat v tomto uzavretom stane?
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od Smokingshaman
zdravim,
preliezol som vsetky temy s nazvom salvia divinorum no nenasiel som ziadne prispevky ohladom pestovania salvie v growboxe. Mate niekto skusenosti resp viete poradit kde by som nasiel par rad ako salviu pestovat v tomto uzavretom stane?


koukni se na houba.cz -> tam ma typek uzasne salvejky v growboxu....
Smokingshaman
na houbai pestuju iba v provizornych growboxoch. tak ak sa najde niekto sikovny kto by mi prosim vedel poradit kompletnu vybavu na pestovanie salvie v homeboxe. Som totalny zciatocnik tak neviem co mi vsetko treba na salviu. pocnut typom osvetlenia predradnikov a proste vsetkeho prislusentva. som noob poradte prosim...

p.s. co su tu zostavy na pestovanie ganje tak to predpokladam ze nieje moc vhodne na salviu...tam mi netreba pachovy filter, silne svetlo atd...neviem nevyznam sa


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma