Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 
Řekni mi co čteš.... - Klikni zde pro originální téma
ikary-san
Zedy:jj mě se Děti četly taky vo dost lip než Memento....Zoo tě uplně vtahne do toho přiběhu...tamto ani tak ne, dyž to vypravi někdo jinej než ten , kdo to zažil:girl:
AHM4D
děti jsem dočetl asi před měsícem, poprvý, a docela slušný..jak říkáte je to hodně čtivý..na memento už se nějaký čas chystám ale porád to má nějaká duše hříšná půjčený:(

now mám rozečtený Síla pyramid od Max Toth a Grega Nielsena, sic starší kniha ale zajímavý počtení..
mrakoplas
Nyni V. Hugo Bidnici. Knizka podrobne popisuje danou osobu- vzhled,ale hlavne jaky je clovek po moralni strance k bohu a vztahu k jinym lidem apod..... Az potom s ni pokracuje v deji. Jsem zatim na sty strance ze 7set z toho 80 bylo o biskupovi , az ted jde na scenu Jean Valjean a kdyz nastopil plyne jdouci dej , tak se, tak zactu ,ze prejizdim stanice .
Rjúnosuke Akutagawa - Rašómon a jiné povídky .. fakt dobrý

("Akutagawa je považován za nejlepšího japonského spisovatele období po první světové válce. Napsal asi sto čtyřicet povídek prodchnutých humorem a jemnou ironií. Látku čerpal z historického materiálu, zvláště ze sbírek z doby Heian (794-1185). Námět k mnoha povídkám (Rašómon, Nos, V houštině) pochází ze sbírky Kondžaku monogatari z druhé poloviny jedenáctého či z počátku dvanáctého století, v níž jsou příběhy vyprávěny velmi stručně, jsou vlastně jen faktickým záznamem neobyčejné, zajímavé události či děje. Akutagawa do tohoto historického materiálu vložil moderní psychologický rozbor postav, zdůvodnil motivaci jejich jednání a zhuštěnou zkratkou navodil náladu přírody. V Akutagawových povídkách najdeme groteskní a fantastické náměty i témata křesťanských a buddhistických" .. http://www.argo.cz/ )
ikary-san
Já teď čtu Podivný regiment (Úžasná Zeměplocha- Terry Pratchett)....Zeměplochu mám vůbec ráda....příjde mě to takový nenáročný:)....i když jak se to veme:D....Nejradši postavu Smrťáka, ale v týhle knížce se tam vůbec nevyskytuju:girl:zatim:eek:
Viva
nesnesitelná lehkost bytí...kundera
DeathCell
Jedinou knížku,kterou sem právě dočetla až do konce,je bratrstvo neohrožených od Ambrose...jo a taky kamasutru,ta byla zábavnější:)
travnikar
Haruki Murakami - Kafka na pobřeží
-zaujala mě ta kombinace japonského spisovatele a českého Kafky :-))
A můžu doporučit! Prolínání a závěrečné setkání několika postav a dějových linií. A je to míň japonský, než sem čekal, takže se to fakt dobře čte :)
krejtcha
Já mám teď rozečtené dvě knihy:

1. Korzáři krále Slunce - celkem vklidu kniha, která obsahuje deníky nejslavnějších korzárů francouzkého krále, má hezké ilustrace

2. Harry Trottel a kámen MUDr. Tse - parodie na harryho Pottra, celkem se u toho směju

dál čtu Garfieldovy stripy, u toho se směju nejvíc:D
steve
Mám teď rozečtenou Noc v Lisabonu od Remarqua a Vnitřní oheň od Carlose Castanedy :p: vřele doporučuji.
Chemik
ikary-san: Pratchet je mazaný a smrťák je největší týpek.
Já teď Pratchatovu Zeměplochu, má to hodně dílů a píše docela vtipně.
A nedávno jsem dočetl Egypťana Sinuheta. Ze zacatku mě srala taková postarší a divná čeština, ale pak jsem si zvykl (má to 800 stran) a je to dobrý příběh, plný chlastu, kurev a další:-D.
ikary-san
Chemik:jejku Sinuheta sem četla nekdy ve čtrnácti....a nedávno jsem tu knížku pujčovala kámošoj, tak jsem si ňáký zajmavý místa pročítala znova:girl:
mrakoplas
Pro vsechny se sklonama k psychedelickym zazitkum, takze asi vsem tady pritomnych...:) http://www.levneknihy.cz/VysledekHl...?ht=psychedelie
Espado
Mistr a Markétka od Michaila Bulgakova - to můžu kdykoliv
Astronomie pro všechny - doporučuji
W.
Lux
Asi před tejdnem jsem byl na knižní burze a koupil si Zelenou medicínu. Myslim že stála 5 Korun. Je to rozdělený na 3 části ....První je o různejch výpravách za rostlinama do Jižní Ameriky a Afriky ( je tam i hodně o rostlinejch drogách). Druhá je něco jako takovej životopis rostliny, která tam je zařazená ( jsou tam i lysohlávky co jsem si tak všim) a v tý třetí je využití některejch rosltlin v moderní medicíně.
ikary-san
Espado :juj to sem videla serial mistra a marketku:)
Espado
For: Ikary-san
Byl jsem na Mistrovi jednou v divadle. Chantal Poulaine hrála ďábla - bylo to pěkný, ale kniha je kniha. A doporučoval bych přaklad, který vydaly Levné knihy. Je asi nejpovedenejší, snad hned po originále
moswa
uz pul hodiny se venuju krysařovi. a du se mu věnovat dál. skoda ze je to tuze krátky :(
AHM4D
Pusinka od K.Žiláka...čekal jsem víc
momentálně rozečteny Ženy od Ch. Bukowskiho
ikary-san
Espado :no jasný já sem aj ten film aj kousek knížky četla v originále, pže mám babí v Rusku:)
Kwjetoň
Alchymista

dobrá kniha - krátká a úderná :)

líbí se mi že to Coelho nečlení do dlouhách kapitol tagže člověk á pocit že to čtení odsejpá..

:afro:
FroNy
2kwjeton: Alchymista je dost nudna knizka, rekl bych... Nastesti kratka. :) Libila se mi nejvic pasaz o tom, jak se staral o ten obchudek. Zbytek nic moc, na tak vychvalovane veledilo...
GreenMafia
tak jedinou knihu co jsem kdy přečetl dobrovolně byl román Kmotr...Jo a ještě třaba takoví ty "země plocha" atd...
Aidampower
ted jsem docetl hadi a nausnice od Hitomi Kaneharové vcelku zajimavy pocteni ale je to tak na cestu 1 cestu do prace a z prace. a ted zacinam cist Gang zjizvených od Ivy Pekárkové
Dude
citace:
Původní příspěvek od GreenMafia
...Jo a ještě třaba takoví ty "země plocha" atd...


:frog: omg - za to bych ti jako ortodoxni prattchetovec nafackoval :D:D

jinac se ted prokousavam Bretislavem Kafkou a jeho Základy experimentální psychologie - na svoji dobu (no i na tuhle :D) parádní :)
lachemo
Nedávno sem dočetl životopis Kurta Cobaina "těžší než nebe" od Charles R Crosse.
Je to krásnej příběh ze smutným koncem.
T. Leary Velekněz, Grof Zaklady exp. psychologie
quartek -neuveritelna psina z londyna kde ziji skritci,elfi,zombii,lide.Proste parada.
No a namatkou jeste trebe Nikdykde,taky vynikajici cetba na zasmani.
no ja som mal "čítatelské" obdobie len cca 2 roky, takže nemám moc z čoho vyberať, ale: Mechanický Pomaranč, English Is Easy Csaba Is Dead, Rivers Of Babylon, atď., takže taká "menej náročná" literatúra :)
Lupus
Takze zrovna ted procitam > ELEKTRONIKA I - Miloslav Bezdek - nakladatelstvi Kopp :D:D:D:D:D:D


Cetl jsem hlavne kdyz jsem byl mladsi ... ted uz se na to nenajde cas a kdyz uz je cas tak neni chut a tak ....

Tolkien ( muj oblibeny Hobit - jedina knizka kterou jsem docetl skutecne do konce --- silmarilion byl moc slozity (velke mnozstvi jmen ve kterych se clovek ztracel) a Pan Prstenu me nebavil)
Rowlingova ( Harry Potter :punk: - co dodat ... Harrymu chybi uz jenom brcko :D:D:D )
Asimov ( klasika - skvele pribehy o robotech :) )

A posledni dobou Emanuela :love: - zajimave pocteni :D:D:D a kouri tam opium :bong: :D:D:D:D
moswa
konečně sem lapila do svych spárů Orwella (1984) . jupí :D
golgotha
Já čtu tak asi všechno, do školy jsem četl Remarque, Hamingwaye, Rollanda ...
Mám rád fantazi od Terryho Prachetta ... to me fakt bavi .. je tam skryto hrozne moc humoru a poznamky autora me fakt dostavaly do vybuchu smichu! Na odreagovani super a čte se to parádně! Procentuelne mam od nej asi nejvic knizek :) Malý princ od Exuperyho je taky fajn! :)
TeCZko
moswa - 1984 je moooooc husta knizka
golgotha - malyho prince jsem ted sehnal jako audiobook, paradicka :D

a muzu doporucit Matrix - Udel vyvoleneho. v tehle knizce je vic nez se na prvni pohled zda, pro zajemce jsem to dal na edisk
MadEGGA:()
Taky sem tedka docetl maliho prince. Moc dobra knizka. Jinak tajemny dejiny evropy sem ted taky docet. (docela sem nechal z ruznych souvislosti)

Inaac tedka ctu kapesni povidky z jedne a druhe kapsy od Karla Capka. Sic povinna cetba do skoly, ale taky dobra literatura.
golgotha
TeCZko: Matrix jsem cetl taky, ale zrovna me to moc nebavilo ..., ale zajimave fil. myslenky ...
Viva
Začetla sem se opět do sklepních prací Egona Bondyho,,,pokud to někoho nebere,,je dobrý si přečíst aspoň 5ti stránkovej stejnojmennej komiks:):)
:)
moswa
teczko-orwell byl moc hustej ;)

jinak ted citam svet podle garpa :)
TeCZko
moswa - ted jsem sehnal orwela jako audiobook, je to totalni... kdyz tam slysis to skandovani at zije velky bratr uplne ti beha mraz po zadech. doporucuju sehnat, pripadne sem muzu hodit linky na stazeni
ikary-san
Otec prasátek:girl:, nejlepší Zeměplocha, kterou jsem zatím přečetla:)
čtu jen technickou literaturu nebo fakta -- Samuelson, Nordahaus - Ekonomie
PsYcHo84
Egyptan Sinuhet... uz podruhe a porad me to dostava
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od TeCZko
moswa - ted jsem sehnal orwela jako audiobook, je to totalni... kdyz tam slysis to skandovani at zije velky bratr uplne ti beha mraz po zadech. doporucuju sehnat, pripadne sem muzu hodit linky na stazeni

Uz tu mel, davno bejt, 1984 jsem cetl asi v 15, neadvno jsem videl film a na mluveny se tesim:)
Doporucuju od Orwella jeste Farmu Zvirat, hodne dobre popsanej vznik totalitniho systemu a dicktatůry;)
Malyho prince mluveny slovo jsem mel doma taky (bohuzel jsem to omylem smazal:() a je to skvely, nejradsi mam tu cast, kdy se louci s liskou a nechava se ustknout kobrou.
Mr Proč
Soul Rebel: s mi pripomel
citace:
Liska v malym princovi
Řeč je pramenem nedorozumění

Moc pekna to kniha...
JosefCorrino
Satanská Bible - Anton La Vey
Ljuba
Nedávno jsem dočetla Deník od Anny Frankový- a byla to fakt síla. Doporučuju hlavně popiračům holocaustu.
A teď jsem dolouskla Bereme,co je od Věry Noskový- člověk si začne vážit toho, že neprožil svý dospívání a mládí za časů rudých soudruhů.... Jinak je to nádherně napsaný.
A nemůžu nezmínit mojí nejoblíbenější autorku Agáthu (Christie), z jejíchž knih čerpám nádhernou atmosféru starý Anglie. Jde tam samozřejmě taky o vraždy;) Agáthy louskám v takovým množství, ve kterým se mi je podaří urvat v knihovně.

Jo a ještě jsem zapomněla na knížku ke který se pravidelně vracím a tou je Romance pro křídlovku od Hrubína. Nááádhera.... V žádný knížce není tolik léta jako v týhle...
TeCZko
pac tu ted par tri tejdny nebudu a nevim jak to bude s netem, davam k dispozici linky na stazeni audioverze 1984. je to bohuzel na rapidu, ale nikde jinde uz to neni aktivni :(

http://rapidshare.com/files/9440536/1984.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/9462858/1984.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/9466144/1984.part3.rar.html

Pass: coodel

kdyztak pouzijte Rapget , ten si hlida casovej limit a po jeho vyprseni zacne sam stahovat :sun:
krejtcha
teď začínám číst Cesta kolem světa, od Jamese Cooka...v knížce jsou napsány nejdůležitější fakta, z lodního deníku, a deníku Jamese Cooka, která se týkají jeho druhé velké plavby. Popsal v ní své lékařské postřehy, zdokonalil definici přílivu a odlivu. Opravdu zajímavá knížka, stojí za přečtení.
danihel
Pratchett--Sekáč
ikary-san
danihel :to sem dočetla před měsícem:)
Lahvan_FlaskiCZ
čtu Fausta coby povinnou literaturu
když to přede mne knihovnice položila, málem jsem omdlel
taková bichle! :grrr:
Soul Rebel
citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
čtu Fausta coby povinnou literaturu
když to přede mne knihovnice položila, málem jsem omdlel
taková bichle! :grrr:

tak ale zas je to ve slokach ne? a myslis, ze to vsechno pochopis? ja to teda necetl, ael cetl jsem nejakej ,,manual'' k tomu a je to fakt mnohem slozitejsi nez se zda:eek:
Lahvan_FlaskiCZ
jo, dává mi to zabrat. spusta jinotajů, Mefisto plácá krávoviny, jako kdyby to psal Goethe na LSD. :D:D
Mr Proč
danihel: heh, toho jsem zrovna nedavno docetl, je to fakt dobrej dil

Jinak ted ctu Proces od Kafky

edit. Lahvan, Soul Rebel: a to jeste nemate verzi z roku 1907 jako ja :D
Soul Rebel
jo a prej je tam strasne moc odkazu na nemecky dejiny...
ne LSD to nepsal... jen celej zivot:)
danihel
citace:
Původní příspěvek od ikary-san
danihel :to sem dočetla před měsícem:)


:bravo: Oook?:D To ja som pred par dnami docital Straze!Straze!, cakaju ma este Carodejky na cestach...
Som bol prave nedavno u Vas, brtia Cesi:), a tam ich mate po dvesto:D:D:D tak som kupil rovno 3.
Chcem ich vsetky!!:D, no mam ich zatial len 13nast...:(
A poznate NIKDYKDE?
Dude
citace:
Původní příspěvek od danihel


:bravo: Oook?:D To ja som pred par dnami docital Straze!Straze!, cakaju ma este Carodejky na cestach...
Som bol prave nedavno u Vas, brtia Cesi:), a tam ich mate po dvesto:D:D:D tak som kupil rovno 3.
Chcem ich vsetky!!:D, no mam ich zatial len 13nast...:(
A poznate NIKDYKDE?


mam všechny :)
si je čtu jenom tak na zpestreni opakovane prubezne mezi jinejma knizkama :D - ted sem dojel Pyramidy a davam si Posledni kontinent..
Krleš :punk:
danihel
citace:
Původní příspěvek od Dude


mam všechny :)
si je čtu jenom tak na zpestreni opakovane prubezne mezi jinejma knizkama :D - ted sem dojel Pyramidy a davam si Posledni kontinent..
Krleš :punk:


Tak takym je hej:D sak ja sa postupne dopracujem...
Do prkýnka, do prkýnka, sakva, sakva...:D
ikary-san
danihel: hehe...to švagr má šecky knížky od pratchetta:)...tže vpohodě...stráže sem četla asi ve čtrnácti a ubec se mě to nelíbilo...pže sem byla eště majinká:D
danihel
citace:
Původní příspěvek od ikary-san
danihel: hehe...to švagr má šecky knížky od pratchetta:)...tže vpohodě...stráže sem četla asi ve čtrnácti a ubec se mě to nelíbilo...pže sem byla eště majinká:D

Si sestra dobre vybrala:bravo:
Mechanický pomeranč, je teď v pátek u nás v kině, tak ať jsem nachystaná :)
zadnej film me tak nesklamal jako mechanickej pomeranc. cetl sem tu knihu nekolikrat a ten film mi prisel jak nakej vysmech tomu co ta kniha predstavovala. vypada to jak reklama na LSD. kniha nema chybu je skvele prelozena. film je strasnej.
mad: tak mi nekaž to potěšení,že se těším :) ale je fakt, že tak před třemi lety ho dávali na ČT2 ve film. klubu a já tenkrát pospíchala z hospy domů, a po deseti minutách jsem to musela vypnout, protože jsem na to neměla, proto čtu knížku a kdyžtak uteču i z kina :(
Hlava
Tema s euzavira pokracovani najdete zde http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30140


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma