Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 
Řekni mi co čteš.... - Klikni zde pro originální téma
Divoženka
zdarec všem čtenářům..
když jsem byla mladší tak jsem poměrně dost četla,ale když jsem začla pokuřovat,nějak to začalo všecko ztrácet smysl...začala jsem číst,ale než jsem se ke knížce zase vrátila,tak jsem ztratila nit,jak se říká..
teď se mi ale zadařilo a mám orzečtenou knížku od Petra Jahody, Nazí a divocí.
Popisuje svoje objevné expedice v Africe , poznává různé kmeny divochů a jejich kulturu, vlastně si sám zahrává se svým životem (ostatně jako každý dobrodruh).. líbí se mi,že je to jednoše psáno, snadno se do toho člověk vstřebá a jedná se o méně probádané kmeny - Korowajové , Lovci lebek atd. tedy né zrovna přítulní lidé. je to gut,ale nikomu nic nenutím, každej chytne slinu na něčem jiným:)
PsYcHo84
Drogy: radikalni reseni - skoncujme s prohibici 61 stran, sestavil Angiolo Bandinelli
malinka a paradni knizecka (sesitek), sestaveny z clanku mnoha fundovanych autoru, vedcu, ekonomu, politiku, kteri se vyjadruji k otazce prohibice/legalizace drog.. tahle knizka legalizaci podporuje a tenhle nazor je podepren solidnimi argumenty a zavery.. doporucuju precist
Yoll
Ahoj,
doporučuju P.Janeček: "Černá sanitka a jiné děsivé příběhy - současné pověsti a fámy v ČR", nakl. PLOT 2006. Určitě budete překvapeni kolik historek co se stalo kamaradovi vašeho kámoše se vyprávělo třeba v Americe už v padesátých letech. Že bylo v nějakém gyrosu objeveno sperma pěti mužů, že v IKEE unesli dítě, které potom našli vizuelně předělané na WC.......no určitě jste jich alespoň pár slyšeli.....
zrovna mám u sebe Učení dona chuana od Castanedy, pak dvě knížky od Filipa Dika (Philip Kindred Dick) - Ubik a jeho prvotinu Sluneční loterie. pak sem ještě dostal Konec Civilizace od Huxleyho. ale tak nějak jak to psala Divoženka - neni čtecí období :(
Divoženka
Yolle,ta historka s tim spermatem je tady realná:) hehe,+ kočky v mrazáku ve fast foodU...ale ta kniha me zaujala,jak jinak:)
NorN2
kolem vanoc je kazdy tak trochu sentimentalni ..vlocky padaji do ust ,pootevrenych udivem, nad letosnimy slevamy a tak je lepsi moc nevychazet..a knizku..Zrno cerne kavy -H.Rollins (Rollins Band znate?)...nebo treba Carodejuv ucen (Zeman ho udelal genialne, ale zkuste si predstavit ,ze je to pribeh o zavyslostech a pak si to precist)..pro prazaky do metra nejlepe Hawking (takovy grigar ameriky) a tem co zbyli houbicky sednout pod strom a Plan Umirani ./jiste Leary/ ..a aktualne..tak u mne otec undergroundu..a jeho otcove ..teda spish jejich vlast ..Proste Zbynek"egon"Fiser "Bondy" pro vsechny ktery si neuvedomuji apjatost normalizace a Big Brotherizace..pa mile/i ctenar/k y
NorN2
PS: Palahniuk - Navod pro prezivsi ... proc jezis na krizi vypada jak model na dziny ..proste musi byt sexy jinak by se neprodal...a jak nalicit manzelku, abz sousedi nepoznali ze jsem ji dost surove zmlatil?..a krast v supermarketech zbozi s kody??... Fifht Club znate ne ?? takze palahniuka taky
Index
zbabělci-škoverckýý
TeCZko
Terry Pratchett - Zeměplocha
Neil Gaiman - Nikdykde, Američtí bohové
Clive Barker - Imagika, Knihy umění, Hellraiser
Jiří Kulhánek - Vládci strachu, Noční klub, Cesta krve...
William Gibson - Neuromancer, Hrabě Nula...
Douglas Adams - Stopařův průvodce...

btw nevite kde by se dal sehnat Feťákův průvodce možná i za galaxii..?
india
piece of cake - cupcake brown
www.cupcakebrown.com

hodne zajimava true story
JosefCorrino
Mno, dobrých knih je celá spousta tak tu uvedu jen pár mích nejoblíbenějších autorů:

Tolkien
mylím, že netřeba psát podrobnosti, asi zná každý ...

Frank Herbert:
jeho sci-fi sága Duna mě oslovila ze všech knih asi nejvíce, úžasný příběh, skvěle napsané, prokládáno mnoho fylozofickými myšlenkami, vřele doporučuji každému. sága zahrnuje 6 knih, které on sám napsal (Duna, Spasitel Duny, Děti Duny, Božský imperátor Duny, Kacíři Duny, Kapitula: Duna), dále 3 předehry k Duně, které napsal jeho syn Brian Herbert spolu s K.J. Andersonem (Předehra k Duně: Atreidové, Předehra k Duně: Harkonenové, Předehra k Duně: Corrinové) a 3 hstorie Duny, taktéž od B. Herberta a K. J. Andersona (Služebnický Džihád, Křížová výprava strojů, Bitva o Corrin). B. Herbert a K. J. Anderson v současnosti zároveň pracují na další knize k Duně, která bude navazovat na poslední z knih Franka Herberta (Kapitula: Duna) a celou ságu ukončí, knihu píší podle poznámek, které zanechal zesnulý Frank Herbert.
Také podotknu, že Duna byla i zfilmována, avšak filmy se moc nepovedli. Hlavně ne ty novější filmové minisérie (Frank Herbert's Dune - podle 1. knihy a Frank Herbert's Children of Dune - podle 2. a 3. knihy, kdo byl režisér si nepamatuji) Daleko lepší zfilmování se podařilo Davidu Lynchovi (Dune), které udělal v roce 1984.
A ještě zajímavost, krom různých karet a stolnch her etc., které byli dle knihy udělány, stojí za zmínku hlavně PC hra Dune 2 od Westwood studios, kterážto je matkou všech strategických her a je to předchůdce C&C.

A poslední, koho zmíním je Kulhánek, jeho knihy se nedají popsat to si člověk musí přečíst, ale nic pro slabé žaludky

Už sem se moc rozkecal dám prostor ostatním ^^

*** edit ***

nebo ještě doplním ^^
B. Hrabal - taky jeden z autorů, od koho jsem přečetl vše co napsal.
moswa
mhmmm. "katastrofický thriller" Vzpoura oceánů. ma to 900 stranek :D njn, sem si holt musela jednou doprat nakou nenarocnou literaturu :D
Skřeťák v Sudu
mosowa, to je nakej hroznej slint ze? :D
moswa
skretak-inu. splnuje to veskery pozadavky, jeto zabavny, ctivy, napinavy, dokonce ty vedecky a biologicky silenosti sou podlozeny takze zas takovej slint to nebude...ale rikaj tomu bestseller cili na tom asi bude neco divnyho :D
kulhanek - jedinej autor keryho ctu ,,naposezeni,, uz ste cetli stroncium?
ja osobne nejraci cestu krve i kdyz sam autor ji rad nema, uz nebudou dotisky ale hlavne nebude pokracovani. jojo.
TeCZko
citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
kulhanek - jedinej autor keryho ctu ,,naposezeni,, uz ste cetli stroncium?
ja osobne nejraci cestu krve i kdyz sam autor ji rad nema, uz nebudou dotisky ale hlavne nebude pokracovani. jojo.


stroncium me moc nenadchlo, cekal jsem neco vic... ale uvidim jaky to bude napodruhy... jinak treti cast cesty neoficialne napsal jeden nadsenej, rika si Jafff a je to moc dobry :)
Hanyz
Simone Beauvoir - Druhé pohlaví
aneb není nad to si přečíst filozofické pojetí feminismu intelektuálky z 50. let:)
ja vim znam morgus nebo jak to je, tam je dost veci. jinak mas pravdu to stroncium je to trochu jiny ale porad je znat rukopis mistra krve Kulhanka.
mrtvejch fury ale postradam upiry, nojono, co se dal delat.
Mr. Review
dneska sem si v hodine ekonomiky precetl Allan Edgar Poe - Jáma a Kyvadlo.zajimavý a napinávý příběh,doporučuju přečíst.i když se mi to zdálo docela krátké.
to chce stejnomenou knihu kde je mnohem vice povidek od Poea. ja mam nejraci o pohrbivani za ziva.
jumpra
Poe, je hoodne dobry autor,ja od nej cetla nejdrive knihu Cerny kocour a ta se mi taky dost zalibila, pak Cervena maska ma toho dost jeho povidky jsou dobryy
moswa
mad lion-yep, ta jest ma taky nejoblibenejsi :D
Skřeťák v Sudu
mno musim rict ze Edgar hazi dobry psycha v tech povidkach jen co je pravda, osobne se me Jama a kyvadlo hrozne libila
Lahvan_FlaskiCZ
včera večer jsem nakousl Šifru, celkem zajímavé počteníčko, zvlášť v obrazové edici, už mám page 151. :sun:
clandestino
Ještě k Edgarovi, Jáma a kyvadlo je super, ale ještě víc mě vzala Opičí tlapka.
mrakoplas
...tak, ja jsem posledni dobou schroustnul Soudne sestry od Pratcheta,kdyz uz jsem byl na divadelnim predstaveni , tak mi to nedalo.
Zabavne cteni o trech carodejkach, kteri se staraji aby na kralovsky trun sedel spravny kral, ktery tam ted nesedi a ohrozuje jejich existenci, ale nevi ze carodejky nejde jen tak sprovodit ze sveta. Prolinaji se tam zakladni znaky Shakepearovek.
A pak Jan Šmíd - Ciste radosti meho zivota, je to o prodejci textilu, ktery na jedne ze svejch cest potka lvici se kterou cestuje a zaziva ruzny dobrodruzstvi. Takova odpocinkova cetba.
ChaoticRoman
John Irving: Pravidla moštárny
není to zlé, ale ten začátek byl lepší, teď v prostředku se to trochu retarduje....
Cimea
trocha poezie...arnošt procházka:prostibolo duše..@-)
HighToDeath
Teď jsem dočetla "To" od Stephena Kinga, a musím říct že je to fakt docela dobrý, já sem se kolikrát i těšila až si k tomu sednu :D...
4HT4
ja ted ctu:

vzestup a pad ceske socialni demokracie-milos zeman (divili by ste se co se clovek dozvi..)
a v nedavne minulosti:
encyklopedie psychedelickych latek-peter stafford
strucna historie casu-stephen hawking
a ruzna odborna literatura z oblasti IT a psychedelik:-)
jestedman
přidám taky něco politickýho

Ludvig Czech - Lebenslauf - něm. orig.
-předseda německé sociální dem. v ČR za první republiky, velmi zajímavý politik, zvláště v té době, bohužel napsáno v 50. letech, takže němčina je mi trochu vzdálenější.

Petr Wolf - Nech kozy mečet
4HT4
to muze bejt zajimavy cst takovyhle veci v originalu.. ja bych to asi se svoji einfach-deutch nezvlad:-)
AHM4D
Ladislav Chmel - Nejslavnější popravy
mapování poprav od nejstarších (ukamenování atd.) až po injekci + příběhy popravených lidí (M. Horáková, O. Hepnarová...)
ať vím do čeho jdu :D:D
masoquista
Charles Bukowski

http://www.odaha.com/beatnik.php?f=BukowskiBasne
tak opět, na Západní frontě klid...
mám tu knihu strašně rád
Skřeťák v Sudu
jo taky se me libila, pekny cteni
Gucspeed
KNIHA TAJOMNYCH MIEST
posvatne miesta
symbolicke krajiny
a stratene civilizacie
zelenyskret
cokoliv od Burroughse ale hlavne Nahy obed...vsem doporucuji ale ne vsichni prohlednou a pochopi....jako klic doporucuji fetaka. Jinak James Joyce Odyseus....:bravo:
ikary-san
Zdarek nečtete v poslední době nečet někdo z Chrudimi jesli tady je Egypťana Sinuheta:)?potřebovala:D
vrrn
Desmond Morris - Naha zena
Milan Kundera - Nesnesitelna lehkost byti
R.A.Moody - Zivot po zivote, Uvahy o zivote po zivote, Svetlo po zivote......doporucuju! :angel:
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od vrrn
Desmond Morris - Naha zena


od Morrise je taky dobra Naha opice a Lidsky zivocich :bravo: Naha zena bude asi naka nova modifikace :)

ted ctu Psychologii zivotniho prostredi od Michala Cernouska - je to hlavne o souvislostech lidske psychiky a prostredi ve kterem tahle psychika funguje - o tom, jak a proc clovek vnima svoje okoli
Skřeťák v Sudu
Nikdo to tu nepřežije- životopis Jima Morrisona a kapely The Doors a reknu tam Jim byl docela rizek :D
zelenyskret
skretak: Taky jsem cetl:) pokud te to zajima tak si jeste precti the end - smrt jima Morrisona
PalYno
teraz som docital maleho princa od Exuperyho.fakt haluz...
wersus
jak tady Roman Dirda mluvil o te Diane Lyz Ergove a Fetakove pruvodci mozna i za galaxii... kdybyste to nekdo chteli, mam doma scan ze svyho originalu.. doporucuju to precist, ta knizka je neskutecna haluz... cetl sem to uz tak stokrat a porad to nedavam...
TeCZko
citace:
Původní příspěvek od wersus
jak tady Roman Dirda mluvil o te Diane Lyz Ergove a Fetakove pruvodci mozna i za galaxii... kdybyste to nekdo chteli, mam doma scan ze svyho originalu.. doporucuju to precist, ta knizka je neskutecna haluz... cetl sem to uz tak stokrat a porad to nedavam...


jasne, sem s tim pls :)
NUMERO:UNO
Milan Kundera- Nesmrtelnost
Trochu složitejší čtení ale ...Milan je doopravdy řízek
steve
Gabriel García Marquez - Sto roků samoty.

doslova hltám....:p:
steve: jojo sto roků je výborná kniha

Já momentálně: Lion Feuchtwanger - Lišky na vinici - pozadí boje za nezávislost třinácti amerických kolonií.
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od wersus
jak tady Roman Dirda mluvil o te Diane Lyz Ergove a Fetakove pruvodci mozna i za galaxii... kdybyste to nekdo chteli, mam doma scan ze svyho originalu.. doporucuju to precist, ta knizka je neskutecna haluz... cetl sem to uz tak stokrat a porad to nedavam...


Taky bych měl zájem, páč jsem v žádným e-shopu ani v místní knihovně tenhle titul nenašel...
Kwjetoň
sebraný spisy od Aldouse Huxleyho - Mókša

pán byl utopik, ale mě se to líbí.. potvrzuje moje názory.. :D

:afro:
wersus
Pan Ker: To se ani moc nedivim ze ta knizka nikde neni... Ta moje knizka uz by se dala nazvat putovni, prosla rukama vsech mejch znamejch, a ze jich je kua dost... je to takovej malej unikatek... Zkusim to sem dat co nejdriv, jenze fuckt nemam ted moc casu. Ale behem par dni, miozna uz do konce vikendu to tady bude...
ikary-san
adam douglas ....Stopařův průvodce galaxíí a Restaurant na konci vesmíru:girl:
wersus
ikary-san: souhlasim, neni nad to kdyz clovek vi kde ma rucnik :D Cetl sem vsechny dily a je to TOTALNI!!!!!!!!!!!!!!§
moswa
hmmm, uz to prehanim. ctu Nerudu, Junga, Čecha, Millera, Jiráska a Kinga. a ted du taky cist :D
Dude
sem si udelal radost a koupil novyho Grofa: When Impossible Happens (adventures in non-ordinary realities) - takovy storky z jeho praxe v CR i potom USA - so far, paradni :)
citace:
Francis Dolarhyde pracuje ve filmových laboratořích a na své okolí působí jako veskrze pracovitý a uzavřený člověk. Francis je však fyzicky poznamenaný šílenec. Cílevědomě si vybírá šťastné rodiny, které pak brutálně, promyšleně a beze stop vyvraždí. Zohavená těla mrtvol mu slouží k rituálně mystickým účelům.
Žije totiž v představě, že je Červený drak z obrazu Williama Blakea. Sadismus vyšinutého masového vraha šokuje a děsí veřejnost. Podaří se policistovi Willovi Grahamovi zabránit mimořádně nebezpečnému muži v jeho násilných činech?


:vampire:
danihel
tak ya nayrascey toto Prattcheta, ale u mna ye to take wolake.... co chytim citam ci z nudy ci pre zabawu, poucenie.. proste rad citam.fest
lude1
čtu H.Milera,Kafku,Merleho.Od každého něco,až je přelouskám,tak se vrhnu na jiný spisovatele.Autory vybírám víceméně náhodně.
Shandy
Já si vždy před spaním dám pár stránek Geralda Durella nebo Johna Sinclaira.
citace:
Původní příspěvek od Shandy
Já si vždy před spaním dám pár stránek Geralda Durella nebo Johna Sinclaira.


jako malej sem miloval Mluvící balík od Geralda Durella :love:
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od Shandy
Já si vždy před spaním dám pár stránek Geralda Durella nebo Johna Sinclaira.


citace:
Původní příspěvek od mirkoff
jako malej sem miloval Mluvící balík od Geralda Durella :love:


ja jsem s nim jako malej taky v duchu behal po korfu a chytal motyly :frog:
Hawke
"Je skutečně mnoho lidí, kteří čtou jen aby nemuseli myslet." pravil kdysi kdosi:)

Samozřejmě v tom ode mne není žádná narážka. Já jen, že sem na ten kecík narazil a podlemne docela stojí za zamyšlení...

Mír s Váma čtenáři:)
to je jednoduchý... prostě knížku na chvíli odložíš a přemejšlíš si a přemejšlíš... a pak se zase začteš ;)
mrakoplas
....jo to se mi posledni dobou stavalo. Ctu a pak zjistim ze cumim z vokna a vubec netusim o cem byla poslaedni prectena stranka, takze ctu knizku treba i mesic:D
PirátTEK
Já čtu většinou psichologický knížky. Nevim proč ale prostě mě lákaj asi abych se dozvěděl něco o mim vlastnim myšlení nebo o chování lidí je fakt že mi to nejspíš něco dalo lépe lidi chápu dokážu odpovědět celkem na cokoliv teda alspoň logicky. Jsou vesměs pozitivní a dodávaj sebe důvěru, tu dobrou, a dobře se čtou.
Shandy
mirkoff & PsYcHo84 :to jste mě hoši potěšili :-) já to čtu rád do ted.
Mirkoff: mluvící balík jsem dočetl předevčírem :-)
AHM4D
Christiane F. - My děti ze stanice zoo
Shandy
AHM4D: My Děti ze stanie zoo je fakt hustá knížka..ml jsem to přečtený cca za dva dny a musel sem si to přečíst ještě jednou..
NUMERO:UNO
Charles Baudelaire - Báseň o hašiši
magic eye
Právě mám rozečtenou KOULI od MICHAELA CRICHTONA,film je slabej odvar.
Romik
No já čtu docela dost...přijde mi to zábavnější než TV.
Rád čtu G.Orwella kromě klasiky jako Farma zvířat či 1984
mám od něho rád knihu Hold Katalánsku kterou jsem nedávno dočetl...přišla mi hodně čtivá..takže za pár dnů nebylo co řešit.

Další autor kterého rád čtu,obzvláště když mám "pokouřeno" je Franz Kafka..společne s dobrým hulením jsou jeho povídky neuvěřitelně plastické a snové...hrozně mě to baví

Knih které čtu je více ale chtěl jsem vypíchnout zvláště tyto dva autory.


Have a nice day
ROT10BOY
Knizek na seznamu moc nemam (vyjmou povinne cetby, atd.)...

Nejvic se mi libil roman ze stareho egypta ŘEKA BOHŮ od Wilbur Smithe. Fakt doporucuju. Je to trilogie a I. dil je asi nejlepsi. Cetl jsem to loni na dovoleny a hrozne jsem se do toho zazral. Od ty doby mam knizky z egypta bo jeruzalema nejradsi.. treba jeste Kletba Svitku od Barbara Wood (myslim teda), ale to je hodne nabozensky zamereny. takova schyza

Objevila se i filmova verze 1. knizky. Na tri jednohodinovy casti (myslim, ze to nekdy vecer davali na ct1), ale ptz jen 1. dil ma neco pres 800 stran, bylo to takovy ochuzeny, cenzurovany a i dej byl takovy pomotany nez v knizce.

cau :baby:
wersus
taaak decka... jak sem slibil, tak plnim, sice pozde, ale nakonec si to prece jenom muzete precist...

::: Diana Lyz Ergova: Fetakuv pruvodce mozna i za galaxii :::

Sosejte zde: http://data2.edisk.cz/stahni/67849/...ar_39.02MB.html
Pan Ker
Díky ti!
Dude
wersus - ciwe to je slusnej ouldskhuul, to byla asi prvni psychonautic knizka, kerou sem cetl :D (a vubec nepobiral :D)
Skřeťák v Sudu
vcera sme to hltal misto toho abych se ucil a docela narez :D
Fantasie
Nietzsche Fridrrich - Antikrist, Tak pravil Zarathustra
Mario Puzo - Kmotr ( po 7mé)
wersus
jj, je to masakr... vzdycky sem to cetl vypecenej a vzdycky sem se na tom nechutne zasekl... nic ujetejsiho sem nikdy necetl... :)
truPka
wersus:je tyjo tuhle knizku si pamatuju tu sem mel taky, taky byla takova putovni a prosla fakt hafo rukama.Ted ji nak nemuzu najit tak jesli nedoputovala az k tobe :).No ale rozhodne je to haluzova knizka dostava me uz jen to "jmeno autorky" Lyz Ergova :sun: (derivat kyseliny LYSERGOVE =lsd)
wersus
truPka: jj, to jmeno bylo prvni vec ktery sem se zacal nejwiiic smat kdyz sem tu knizku videl poprvy... hele a je dost mozny ze ten vytisk co mam si mel v rukou i ty, ja uz fakt nevim komu sem to pucoval a kdo to komu pucoval... :) a hlavne uz vubec nevim vod koho to mam ja :D
PsYcHo84
ted jsem to dohltal - Hermann Hesse - Stepni vlk
- ponecham bez komentare - :D
Protiva
Dočetl jsem NEZCHOPNOST od tvůrce trpaslíka, ale zklamalo mně to. Kolonie byla lepší


Jinak čtu Motocyklový deníky. Ale občas tam píše taky dost slohově špatně.


No, a speciální místo v mém srdci drží skripta s matiky od Peťi D. Dal jsem si je za poslední měsíc aspoň 4x
TeCZko
citace:
Původní příspěvek od wersus
taaak decka... jak sem slibil, tak plnim, sice pozde, ale nakonec si to prece jenom muzete precist...

::: Diana Lyz Ergova: Fetakuv pruvodce mozna i za galaxii :::

Sosejte zde: http://data2.edisk.cz/stahni/67849/...ar_39.02MB.html


diky diky diky... jak jsem zjistil tak uz jsem tu knizku nekdy mel v ruce... ale to bylo v dobe kdy jsem nejak nevedel ktera bije... :D
danihel
terry pratchet pyramidy
barracuda
Jack London-Tulak po hvezdach.Zadna klasicka Londonovka,poradnej mazec.Pro narocneho ctenare.Jinak ctu hlavne casopisy jako Reflex,21stoleti,Koktejl,Tyden atd. Cteni zdar.
moswa
hmm..Konec doby ledové aneb dějiny lidstva od r.20000 do r.5000 př.kr. od stevena mithena...netusim proc si furt vybiram knizky tlusty prinejmensim jak bible :p:
!!Rady!!
já si rad pročítám grower a jinak čtu velká kniha konopí :-D
PsYcHo84
Ted jsem si vytah Tri muze ve clunu, o psu nemluve od Jeroma, uz jsem to cetl aspon 3x ale jsem si jisty, ze se pobavim i po 4. :D
floud
Zdar lidi.Ja ani nějak nečtu krom par časaku a povinny četby jako babička a tak...ale chtěl bych si koupit a zafarat do nějaky fakt husty knižky mohli byste mi nekdo poradit nejakej dobrej titul? nechci žadne fantasy to me nebere spiš něco ze života třeba jsem četl od Krejčiře tu knihu Radovan Krejčiř a byl to fakt mazec se dovědět tolik zajimavych věcí....Přečetl bych si rad nejakou knihu o mafianech o bohatstvi nebo tak neco tiky za tipy mužete psat i PM... diiiiik
Gucspeed
chystam sa na : Memento od Radka Johna
a tiez na Hlavu XXII od Hellera . . :smoker:
moswa
floud-voe mafiany? si precti kmotra ne? :wink:
čepra
Já teď začal zase číst ... A bude hůř / J. Pelc /
Už jsem to sice přečet asi 3x , ale pokaždý mě to rozseká.
Stoned_r41d3r
Romeo,Julie a Tma... Podruhy. Dobry.
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od plha
2 Psycho: Tebe ti Three men in Boat od Jerome Klapky Jeromeho bavili?
Ja jsem se to pokousel cist v originale a nejak jsem se nedokazal prokousat prez 50. stranku - uz byli na clunu a rozhodli se bydlet v hotelu, ne pod sirakem.


ja to ctu v cestine a anglicky humor se mi libi, takze tak
Tayem de Tox
už mám plný zuby skript, takže: samuel beckett: novely a texty pro nic. zatím se velmi příjemně bavím.
Yoll
Ahoj, Prima sezóna od Josefa Skvoreckého, príjemná povinnost pro vsechny Náchodáky a pro ostatní taky nádherne melancholicko-zábavné
ctení
Zedy
Ahoj, Memento sem četl a doporučuju až dočteš zkus Děti ze stanice zoo, je to lépe psané a taky dost zaujme;-)
kouba
ja taky studuju ...
Yoll
...no Sto roku samoty (G.C.Marquez)...cekal jsem nudu,nudu,sed,sed a ona je to docela jizda a velmi legracni je to, ze jde o zivotni osudy 6-ti generaci jednoho rodu, kde jsou vsichni muzsti potomci pojmenovani kombinacemi Jose Arcadio, Jose Aurealio nebo Arcadio.....je to docela cvicenicko na pamet....(nejde o rodinu kde by se dvojicim rodilo 1-2 deti...)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma