Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 
Řekni mi co čteš.... - Klikni zde pro originální téma
Kerouackem se připravuju na tejdenní válení v přírodě s kámošema poblíž ČB ...
jilm: Nahej Oběd je hlavně trochu mimo běžný chápání. Já osobně sem to četl dvakrát a musim říct že když se prohrabeš těma nechutnostma tak tam najdeš hodně drsný myšlenky, který se jinde hledaj těžko. Pár si jich už pamatuju přes rok a jen tak na ně nezapomenu...
Vladbur
Čtu časopis National Geographic kterej mám předplacenej,Různý knížky o konopí a marihuaně a o drogách,časipisy jako jsou Koktejl,Reflex,Grass times,Freestyle bike.Ale úplně nejraději mám encyklopedie o rostlinách a zvířatech jako jsou-Zvíře,Národní parky Austrálie,Extrémní sporty,Bonsaie,Pokojové rostliny,Stromy,atd,prostě jakýkoliv encyklopedie,co za něco stojej,jako malej sem četl příběhy Sherlocka Holmese,a přečet sem i Bibli,ale ta mě nebavila,tak si nepamatuju vo čem byla,nic moc.A když jsem vypálenej,tak si občas čtu pohádky,ted mě baví Kocour Mikeš od Josefa Lady,a přečet jsem i Broučky,ale to už je dýl,jinak číst je určitě lepší než čumět na bednu:D
Mr. Review
jednou sme museli ve škole číst Babičku od B.N. a to byla snad moje jediná přečtená knížka za cely život... no jinak se nekdy zakousnou do blesku protože tam píšou opravdu zajimavý články :D
Viva
já dám přednost knížce,,ale po špeku si nejsem jistá zdá čtu nebo koukám na písmenka a nejistota nepřečtený stránky mě donutí jí číst znova,třeba,,takže spíš koukám na filmy,,,ale jinak nomálně spíš čtu....Keruack..Burroughs--i když z jeho přátel si nepamatuju nikoho už po 3 stránce,,zda se dají takhle popsat..ale co je mi po nich..Orwell,Otokar Březina,Ladislav Klíma,doporučený knihy od známejch...a nebo třeba Robinson je dobrej žejo?!
Bido
Dost lidí co sem tady koukal přečetlo Učení Dona Chuana. Kámoš jí má, takže sem si jí půjčil a naprostá spokojenost. Je to super knížka. Každýmu doporučuji. Jo a neví někdo jak se jmenují další díly. Napsal je taky Kastaněta - nevim jak se to píše. Prý mají být ještě dva.
Dude
Bido - Carlos Castaneda - tech knizek je mnohem vic - ja jich mam tak osum (?) - dalsi dve jsou Cesta do Ixtlanu a Oddelena skutecnost...pak si pamatuju Dar Orla...zbytek uz nevim :D...nekde vygooglis...
Viva
ještě sem zapoměla na Hermana Hesse,,tak tak....
a na Terrence McKennu. To je třída
Hanizek
Četli jste někdo "My děti ze stanice zoo"? Hodně brutální četba!! Napsala to Christiane E.
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Hanizek
Četli jste někdo "My děti ze stanice zoo"? Hodně brutální četba!! Napsala to Christiane E.


Jojo, četl jsem, shlédl jsem filmek a musim uznat, že to je síla!
steve
teď jsem dočetl Obsluhoval jsem Anglického krále (Hrabal a teď se vrhám na Pábitelé (Hrabal). Výsostné čtení.
jumpra
Mam rada knihy zivotopisne co o nekom vypravi jeho zivot atd.
Viva
O kom třeba? můžu-li se zeptat
jumpra
jo jasne ze muzes :) nevim ted me napada ze jsem cetala knihu Slzy v pousti, vypravela o zenske co zila v tvrde muslimske rodine, jeji tata pral hasis a pak zabil matku, bylo jich 8 sourozencu tak zili u tety v silenych podminkach ze je mlatili, nejedli, byli nemocni atd. ona pak utekla do nemecka a tam zije az dosud!! takove ty osudy lidi to me bavi ....
Viva
:)
tady ke stažení v pdfku Terrence McKenna - Pravdivé halucinace:
http://data1.edisk.cz/stahni/88052/....pdf_1.3MB.html
SNDY
deti ze stanice ZOO je aj film? som cital knizku...celkom dobre....som nevedel ze je aj film....nevies odkial by som ho mohol zohnat? a vola sa to tiez deti ze stanice ZOO??? alebo nejak inak....
Viva
jmenuje se to stejně MY děti.....
Hodinář
Znovu jsem si vytáhnul z knihovny snad všechny romány od A.Haileyho(Letiště,Účinný lék,Kola,Let do nebezpečí,Detektiv,Hotel,Večerní Zprávy,Penězoměnci).Se několik týdnů nebudu určitě nudit;)
jo, děti ze zoo mám vysmahlý. Jak to tak bejvá, knížka je lepší. V tom filmu je jen prostředek - tzn. bez toho, jak byly malí a bez toho jak ji pak šoupli k babině na venkov. Ale i tak to neni špatný. Special guest dawid bowie...
myslim, že jestli se ti knížka hodně líbila, z tohodle budeš trochu i zklamanej..
a ještě je to prej i jako divadelní hra říkal kámoš

PS: ještě takovej edit: hádejte co si autorka knihy koupila za vydělaný prachy
Viva
hulení.........
kéž by...
mrakoplas
chemickou laborator :frog:
OT ja vim:D
sancha
miris ..
jo přesně ..
malá christine bo jaxe jmenovala je to asi deset let co jsem to četla
(pro zajímavost jsem měla dovolení od učitelky a na praxi jsem to předčítala ostatním oni makali :D)
tak co jsem slyšela tak za ty prachy.. byla jen zavřená doma a kedrovala jak zběsilá
takový to 'na heráku se dá žít celej život' - a nějak fungovat - je mínění každý kedry a ono v podstatě by to mohla bejt pravda .. ale blabla je nám to jasný ...

nepamatuju si z jakýho je to roku jestli tosem někdo můžete hodit .. pls
jumpra
Maly princ :)
HCLivess
K Tolkienovi mám jen to, že by mohl sloužit jako dogmatická základna agresivního pseudokřesťanství nebo vnitřní či vnější oplitiky USA. Jinak teď čtu Chomskeho... a Castanedu (pro mě mimo jiné uvolňující relaxace), 3. díl. Jinak Malého prince jsem slyšel v namluvené podobě a skutečně tahle kniha nemá obdoby. Nikde, nikdy, nikým.
PsYcHo84
Axel Munthe - Kniha o zivote a smrti
na literaturu sem zasrane nenarocnej. mechanickej pomeranc muzu i ponekolikaty, malej frendik alex a jeho gorklovej rejzr....... to mam rad.
jinak se omezuju uz jen na kulhanka.
c poslední době jsem přečetl toto: Umberto Eco - Ostrov včerejšího dne, Albert Camus - Cizinec. Teď čtu J.P.Sartre - Zeď, Intimita, Herostratos,Místnost a Nevolnost.
Timothy Leary - Politika extáze. z levných knih za 60,-
hledám sittera ;)
system_failure
John Kennedy Toole - Spolčení hlupců
sancha
Nauky prvotní moudrosti .. kniha o dzogčhenu .. zajímavý i když někdy si tak uplně hned nepředstavim, co tím chtěl básník říci ..
'pravá povaha jevu leží mimo 4 koncepty, které říkají: ani existuje; ani neexistuje; ani existuje a neexistuje současně; a není ani zároveň mimo existenci a neexistenci. to jsou 4 možnosti'
aha :confused: ale člověk to nějak vstřená... :D

pak na odreagování čtu
The Lion, the Witch and the Wardrobe od Lewise
ízi ingliš end nájs pohádka and aj dont níd tu andrsten evry vrld :D
Dude
bigboobi - myslis tu jak napsal s Alpertem a myslim Metznerem (?) jeste - jakoze pruvodce psychedelickou zkusenosti dle ty tibetsky knihy mrtvych - ta vysla v knize Halucinogeny (tri knizky v jednej) - takova cerna :D - u nas ji stale jeste prodavaj Levny knihy .-)

jinac si davam Břetislava Kavfku - Základy experimentální psychologie -tendle tejpek těžce předběhl svojí dobu :)
cernoch
včera jsem dočetl knížku Vila Inkognito Toma Robbinse a nedočkavě jsem se vrhnul na dílo Ivana Kříže, Pravda o zkáze Sodomy.
AciDo
včera jsem dočetl Automatizace řízení (Prof.Ing. Pavel Zítek, DrSc. a kolektiv..) a zítra začínám Regulaci v technice prostředí od Hemzala...to je taková lehčí a oddechová literatůra.
Jinak mám radši něco vážnějšího např. Terryho Pratchett, Douglas Adams(stopařův průvodce - příjemně mě překvapila filmová verze Vogonů..), atd.
Nej kniha za poslední dobu je jednoznačně NikdyKde od Neila Gaimana - vřele doporučuju...
cernoch
AciDo: Pratchetta čtu taky rád, Zeměplochu jsem si pořídil téměř kompletní, vyjma té velké knihy se spoustou obrázků od Paula Kidbyho, který podle mého názoru nevystihuje ani zdaleka svět Zeměplochy tak fantasticky jako Josh Kirby. Bavila mě každá knížka, kterou pan P. napsal, ale... Ale jeho raná tvorba mě baví mnohem víc než novější knížky (Podivný regiment, Noční hlídka, Buch!). Možná je to těmi charaktery, Hlídka pro mě nemá ten půvab čarodějek nebo sboru a studentů Neviditelné univerzity..., ačkoliv například Hrr na ně nebo Muži ve zbrani patří mezi mě oblíbenější...
AciDo
U mě vede jednoznačně první knížka, kterou jsem od něj četl - Lehké Fantastično...ty prví knihy byly určitě lepší, ale při četnosti jeho tvorby se nedivim, že chtel psát i jiný příběhy, který maj taky svojí atmosféru a dokázal do nich nacpat ten svuj skvelej humor...
Teď mám rozečtenou Vědu na Zeměploše a to je zase úplně něco jinýho...
p.s.: Kolík Aťsepicnu RULEZZZ
gambler
bible :-)
cernoch
souhlas, při jeho potenci se nemůže vyhnout občasné průměrnosti, pro mě je to génius. a kořením do jídla, které nám Terry Pratchett servíruje, je překlad Jana Kantůrka, který je bezvadný, vtipný a přitom respektuje předlohu.
mrakoplas
...jj souhlasim s vama ,poprve se mi dostal do ruky Mort a od te doby jsem zacal cist, defakto diky Pratchetovy jsem se dostal do tech literarnich bezobrazkovejch stranek plnejch ruzne tvarovanejch inkoustovejch fleku tvorici celek, ktery je jako bramburky, ochutnas a musis sezrat celej pytel, coz plati i u zen........Oook!:frog: :frog:
Viva
teď taky začnu číst Hrrrrr na ně,,tak sem zvědavá:)
když už sme u toho Terryho, tak vám upnu nějaký knížky. je toho docela dost (taky to má docela dost MB - 13MB zararovaný doc)

+ jeden ve formátu pdb - přečtete timhle prográmkem:
http://www.pdb.estranky.cz/clanky/p...ery/palm-reader
Juggler
Douglas Adams - Stopařův průvodce po galaxii
Jinak se chystám číst od Pratchetta Zaslanou poštu.
Četl jsem od něj zatím Barvu Kouzel a Lehké fantastično.
Jednotlivé díly Zeměplochy na sebe navazují, nebo můžu číst různé díly aniž bych přišel o nějakou podstatnou část příběhu? Zdálo se mi, že první dva díly na sebe navazují.
tady je Terry:
http://rapidshare.de/files/31687399/Pratchett_Terry.rar
cernoch
Jugglere, myslim, ze knizky ze serie Zemeplochy se daji rozdelit podle toho, o kterych charakterech pojednavaji (knizky o carodejkach, Mrakoplasovi a mazich, o Hlidce, o Smrtovi). Jednotlive knizky v tech grupach na sebe nenasilne navazuji, ale neni nutne cist je jak vysly za sebou. Jen zridka je obsah jednoho z dilu skutecne vyznamny pro nektere dalsi, ale napriklad kdyz ctes Zajimave casy, je lepsi znat, ze Dvoukvitek byl na vylete v AM a co tam s Mrakoplasem zazil. I bez toho si to clovek uzije. Precetl jsem Zemeplochu temer kompletni a co povazuju za jedinou opravdovou vyhodu cteni knizek tak, jak vychazely (tak jsem je s par vyjimkami cetl), je to, ze pozorujes postavy, jak se vyvijeji, vyrustas s nimi, vic te to vtahuje do pribehu. teda me :)
Baba od Charmse (dočteno včera)

Malazská kniha padlých (1. díl - Měsíční zahrady)

...jestli někdo tuto výbornou (podle mého) knihu máte, zkuste si ji přečíst po brku...u žádný jiný knížky se pro mě tolik nezměnil obsah při změně vědomí :-)
Yoll
Hodně záleží i na tom va jake atmosféře se kniha čte - během prázdnin nebo třeba v 10-ti minutových pauzách během brigády na pásu v továrně na autoklimatizace.....Zajímavé časy jsou fakt skvělé, pro mě asi nejlepší Prattchetovka.
Jinak jsem právě dočetl dvě díla P.K.Dicka (Temný obraz, Valis) a budu si muset dát něco lehčího - asi nějaký případ soudce Ti od R.v. Gulika.....neznáte někdo Kapsu od Karla Sýse nebo třeba Arabskou noční můru (neuvěřitelně super nářez)?
super...!!! zrovna sem objevil odkaz na keltskou knihu mrtvých od H.Kalweita (napsal třeba Svět šamanů a vnitřní vesmír):
http://rapidshare.de/files/24102196...akacka.rar.html
akorát teda 62MB docela HC na pdf formát

si budu muset pořídit lcd sakra
omniaaliterest
BIGBOOGI: http://entheogeny.jinak.cz/psyzku.htm ...to by melo byt co hledas...
mrakoplas
Plně s tebou souhlasim , vždy když nemám co na čtení , což je teď ,tak si vezmu Mladí v hajzlu 2 (víc dílu doma nemám) a vždy se pobavím, neni výjmkou že se směji na celý autobus i když to čtu po čtvrtý. Je to pro mě taková odpočinková četba u které občas přejedu stanici a vyčtu nové intelektuální hlášky Nicka Twispa.
Teď doma mám Holubí mambo tak jsem zvědvej....
Tayem de Tox
Pánové, jestli se vám tolik líbí Mládí v hajzlu, zkuste A bude hůř od Jana Pelce.

Já teď čtu knihu s názvem 23 Šimona Šafránka. To je takovej mladej typus z Prahy, co dělá trochu do filmu, trochu do literatury a trochu i do tekna. Je o bandě týpků z Prahy, co si dali dohromady systémek, koupili starej autobus a vyrazili na cestu do Itálie. Čte se to hrozně rychle. Výborný to je.
krulf
Musím plně souhlasit,
s chválou knihy mládí v hajzlu the best of . jinak ted jsem dočet před týdnem od jiřího kulhánka Divocí a zlí 1.-4. asi již po 4 :)
Je to o týpkovi co jatkuje všechno a všechny, všude a na jakejkoli způsob jen aby všici zhebli. velice uvolnujicí čtení perfektní zápletka.
a nyní od jaroslava haška Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona . velice zajímaví pohled na kulturu hospodských restauračních( s výčem) zařízení ještě za rakouska zatim výtečný
PsYcHo84
Jsem behem 15ih precet Pratchetta - Caropravnost - sice jsem se pobavil ale ty prvni 2 dily s Mrakoplasem me bavily vic.. nic no, mam jeste z knihovny velkou jizdu a kobrecove, tak jdu na to
Dude
ciwe mrakoplase sem mel ze zacatku nejradsi, ted asi dily s carodejkama - vic moudra nez ve vsech esoterickejch knizkach dohromady :)
Shikamaru - jeje - sem poprvy cetl snad v patnacti - posledni (?) ctrvtej dil snad pred rokem - jsem se bal, ze uz to nebude vono - a vono to dava porád :punk:
jinac OLE aka OLbřímí erekce - pouzivame do tedka :D:D
mrakoplas
Tayem de Tox- A bude hůř je taky dobrá kniha , ve které se spousta lidí najde.Ale s mládím v hajzlu se to moc srovnávat nedá, i když má stejné prvky. Spíš vypovídá jaké to bylo z dob komunistického režimu než o pubertálních problémech náctiletých....
jinak 23 je velmi čtivá kniha , kterou slupnete na jedno brdo, zvlášť pro ty ,kteří tím způsobem života žijou.
Dude já spíš- ,,nechceš se projet na mém Ohnivém oři":D
EDIT: soudne sestry(darek k narozeninam od segry) ....jedine a zatim bohuzel posledni predstaveni , na kterem jsem byl ...cena listku me trochu zarazila, temer 5set.
Skřeťák v Sudu
Hele todle je trochu OT ale patrito asi k tomu ocem de rec :D vidle ste nekdo to divadelni predstaveni v dlouhy podle Petcheta Soudne Sestry?:D fakt super
Nyní Romain Rolland - Jan Kryštof, asi nejhodnotnější kniha, kterou jsem kdy četl.
Doporučuji všechno od Rollanda, třeba "Dobrý člověk ještě žije" je fascinující. Zkrášluje mě též naturalismus - Zola "Zabiják", moc rád na to dílo vzpomínám i když musím podotknout, že mě jeho jiné svazky nenadchnuly.
Bukowski taky zajímavej člověk :) Argotová odregovávačka bez naivních rádoby krás se vždycky hodí :D
Málem bych zapomněl na pana Puza a jeho Kmotra, už jsem ji četl dvakrát a nevím proč, furt si některé listy sjíždím znova :D
Moje indispozice je ve značné neznalosti momentálních autorů...bohužel...


btw Mládí v hajzlu je výborná kniha.

imho čtěte čtěte čtěte, velmi to obohatí člověka a zatraceně, neříkejte, že na to nemáte čas! Nejhloupější věta co znám.
Pan Ker
Jack Kerouac(am. beatník)-Na cestě
Dude
OT (muj thread takze :flick: :D) - jj, soudny sestry byly super :)
pristi sobot deme na Maskaradu :) - se tesim moc uz :)
Viva
nakonec sem si půjčila od kamarádky::Frida,,kdo viděl film tak ať si přečte knížku,,nádherná:)
Skřeťák v Sudu
Dude: aaa jati tka zavidim ja sme mel jit na Maskaradu dokonce sem mel koupenej listek a zapomnel sem nato v ten den takze jen vyhozeny prachy ale hlavne neuveritelny zklamani:(
TouchWood
NEČTU - HLAVNĚ BLESK
AciDo
to Dude a Skřeťák : Soudny sestry byly opravdu povedeny...
taky se chystam na Maskaradu, ale mam ted docela nebite program, tak jeste nevim, kdy se tam dostanu...tak napis jaky to bylo.
nidecker
Moje Británie od Karla Kyncla. Je to přepis jeho rozhlasových fejetonů - výborný čtení :)
PsYcHo84
T. Pratchett - Erik (konecne zas Mrakoplas :D)
999. příspěvek....:D

láduju si do hlavy:
Apache Server 2 - kompletní příručka administrátora

jinak sem si konečně pořídil třetí díl OSKARA EDA, asi to nejlepší co se zatim na český komixový scéně objevilo... i když to napsal slovák:D

komixy a manuály.... co by ste vo de mně čekaly
Momentálně čtu od Jacques-Yves Cousteaua a Philippe Dioléa knihu s názvem Delfíni. Je o delfínech :D a je to velmi zajímavé počtení.
lister
Ladisla Klima - Putovani slepeho hada za pravdou Vynikajici filozoficky roman ze sveta Absurdie o mravencich, slepem hadu a spouste rumu a tabakoveho dymu ;]
Soul Rebel
Zlocin a Trest od Dostojevskeho a uplne me to bavi, coz jsem ani necekal :)
macromedia flash MX podrobná příručka :D
Tayem de Tox
tyjo mirkoffe a máš to v elektronické verzi? už si to chci taky dlouho přečíst...
Ježíš
Steven Runciman - A History of the Crusades, vol. II :D
2TdT.. mám to pučený z knihovny
sika1
o.t. gambrinus
Se nepohodnem :-)
Momentálně čtu Rudolf Lukeš - Organická chemie 2.vydání.
toonco
Karim Chaibi - Soul of Harpist.. veľmi pekný príbeh o knihe múdrosti (biblia), s ktorej začali miznuť slová
Salman Rushdie - Zem pod jejíma nohama - právě se začítám, vypadá to dobře, moc dobře.
Yoll
Vlasta Tresnak - A ostruzinou pobid kone + Evangelium podle toho, koho Adam cestou potkal.....nadherne ujety se zajimave absurdnimi souvislostmi..salam, salam
Janísek
ted dočítám E.M. Remarkque: miluj bližního svého...ta kniha mi ulevuje od dost myšlenek...takovej psrávnej emigrantskej nadhled..to se mi líbí
Skřeťák v Sudu
Dan Brown Andělé a démoni tka uvidime zatim se to jevi jak naka silenost :D
Terrence McKenna - Návrat archaismu. asi nejlepší autor co znám
Hanyz
Jean-Paul Sartre - Zeď
lutemnik
ve stavu ctu harryho pottera a kamen mudrcu,pak napisy na pivnich etiketach,napisy na sacku s jidlem v prasku,reklamni letaky,reklamy na zastavkach a ve vyloze,pak stare noviny a tuhle stranku pres sklo



... a mrakoplase
Yoll
Krev, pot a skluzy - Petr Čtvrtníček a kolektiv.
....Volá Jidáš Ježíšovi:
"Ježíšku kamaráde, můžeš mluvit?"
"Můžu, čistej vzduch." Na to Ježíš.
"Hele, ty draku, je tam pro tebe třicetník za kříž."
Čtu knihu od Jeho Svatosti dalajlamy s názvem Cesty k nirváně (s podtitulem Rozpravy o správném způsobu života).
Knihy tohoto rázu lze všem vřele doporučit :love:
Ježíš
Jack Kerouac-Na cestě
Brnk
Největší hity Timothyho Learyho. Právě dočítám 2. díl
Radek John - Memento. sem si myslel že to stihnu na základce...
a Jack London - Tulák po hvězdách. Kdyby mi nebylo řečeno že to je dobrý, v životě by mě nenapadlo si pučit něco od Jacka Londona
ikary-san
já teď čtu taky Anděly a démony(D. Brown)....děsně zvláštní a zajimavá knížka :)
cosecha
Markýz de Sade, 120 dní sodomy. Je to prasárna na entou a asi ji brzy odložím, nebot u některých pasáží se mi zvedá kufr.
Ale líbí se mi že to napsal v období kdy všude kolem něj bujil romantismus.
Skřeťák v Sudu
hh teda vzit vubec do ruky tudle knihu bych asi ani nemel zaludek ;) (natozpak shlednout stejnojmenej film)
cosecha
hele filmík je dobrej, ale je to jen odvárek z knížky, proti originálu čajíček.
Hanyz
Albert Camus - MOR
PsYcHo84
ja si prave davam pred spanim vegetarianskou kucharku.. docela zajimave.. jsem totiz prave zhulenej a rikal jsem si, ze bych se nemel na noc prezirat, tagze touhle formou se ukojim aspon ocima :)
Janísek
citace:
Původní příspěvek od cosecha
Markýz de Sade, 120 dní sodomy. Je to prasárna na entou a asi ji brzy odložím, nebot u některých pasáží se mi zvedá kufr.
Ale líbí se mi že to napsal v období kdy všude kolem něj bujil romantismus.


haháááá tak na ni se chystám taky:-))) čekám, až ji dočte kamarád...a jdu do ní právě kůli tomu, jestli to neodložím...:-) aspon uvidím svoji hranici chlípnosti:-):p:
ChaoticRoman
Paulo Coelho: Záhir ...komu se líbí jeho knihy, z této bude nadšený...
step2next.level:

Action Script ve Flashi - podrobná příručka

...bohužel k verzi 5:( a dneska sme už na vosmičce... měli by ty knížky psát a překládat rychleji:D
cosecha
citace:
Původní příspěvek od Janísek


haháááá tak na ni se chystám taky:-))) čekám, až ji dočte kamarád...a jdu do ní právě kůli tomu, jestli to neodložím...:-) aspon uvidím svoji hranici chlípnosti:-):p:



Maj ho ted v levnejch knihách asi za kilo. Ta knížka je nabitá od začátku do konce. Strašnej mazec.Ale statečně čtu dál. Já jí dočtu.
Hlášky typu:
"Nech mě být, nech mě být, zrovna mrdám svojí vlastní dceru a představuji si při tom že je mrtvá."
"Nevyniká ctnostmi, je náchylná k nečistotě, nemírnému pití a obžerství, ráda se kurví. Pro tyto nedostatky ji její manžel miluje."
"Během dne se k zákazníkovi musí dostavit třicet žen a ode všech si dává srát do úst. Hovna tří nebo čtyř nejhezčích spolyká, tohle dělá pětkrát týdně, což během jednoho roku znamená 7800 žen. Když ho Champvillová poznala, bylo mu sedmdesát a tímto způsobem se bavil již padesát let."
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od cosecha
"Nech mě být, nech mě být, zrovna mrdám svojí vlastní dceru a představuji si při tom že je mrtvá."
"Nevyniká ctnostmi, je náchylná k nečistotě, nemírnému pití a obžerství, ráda se kurví. Pro tyto nedostatky ji její manžel miluje."
"Během dne se k zákazníkovi musí dostavit třicet žen a ode všech si dává srát do úst. Hovna tří nebo čtyř nejhezčích spolyká, tohle dělá pětkrát týdně, což během jednoho roku znamená 7800 žen. Když ho Champvillová poznala, bylo mu sedmdesát a tímto způsobem se bavil již padesát let."


:eek: tak to si prectu.. to je rachot :D
Janísek
Cosecha: :p: jsem dala Návrat do Roissi, tedka prolouskávám lady Fuckingham - taky hustý:-)) a tak snad tu sodomii zvládnu taky.
Začínám se dostávat do stádia, kdy mám rozečtený 3 knížky...hrozný je to se mnou :-)))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma