Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
joint vs fajka,sklenenka - Klikni zde pro originální téma
Ja su z hane. A hulim speky taky o106.
FlickerBird
master: dovolil bych si oponovat... mě teda víc spalujou fajfky a sklíčka ;) a z čisté šlukovky se ochutnává líp než ze špeka
ale joint je prostě rituál a taky má něco do sebe :) akorát ta spotřeba v obdobích nedostatku :D je špatná
drinker hulič
spek je lepsi, kdyz huli vic lidi, kdyz si chci zahulit sam, nabiju si sklo. Chutna to podle me dost dobre, ale jen pokud je ciste :)
mirosk
mam rad hlavne sluky zo slukoviek ale tak tiez nepohrdnem brckom ale to vecinou len na taky vykvas
Lojza.z.filmu4
Konečně někdo s kým můžu souhlasit!!:beer: Master docela nevim cos to tam kecal za hloupoviny s tím, z čeho se líp vychutná chuť ganji.. A řekl bych že se pravá chuť ganji vychutná z perfektně vyčištěnýho skla, protože ten papír dodá ganji jinou chuť a tím pádem je nevhodný pro koštování vzorků.. :D :bandit: :rejp:
No to bude tak všéco, takže: Verdikt zní......... http://www.excellent-pipes.cz/detai...herlock-holmes/ :D
drinker hulič
lojza: lol, tak ta je bozi... jo, z pyrexu to taky chutna a kope vytecne...
Pan Ker
joint:smoker:...
Lojza.z.filmu4
hulič: jojo, jen co je pravda. Až někde ukradnu tisícovku tak si ho koupím, dám si z něho prda a pojedu na záchranku!!:death: Už se těšííím!!!!!:D
Tuze pekne dymecky tam maji. jen co je pravda. U takoveho kanonu bych si mozna dal i rict
to lojza Nekrad protoze ten kdo krade tak i lze a ten kdo lze dokaze i zabit:D :D
Janek69
Balim to do novin...vychutnam si vzycky Paroubkovu blbost, je fakt silná!
to Janek69 : tak jsi mel v ankete zaskrtnout moznost jinak. To musi byt ale fakt sila. To bych asi neustal:bong:
Lojza.z.filmu4
to disaster: o kradení mi ani nemluv!! Včera sem přišel o mobil kvůli svojí debilitě!!! Lidi, pamatujte: ,,Nikdy nevěř nikomu'' !! Je to fakt jediný, čeho se můžete v životě držet.. Tak si pudu asi na nějakou tu brigádku, abych si našetřil na Sherloka a na mobil..!!!!!
Ty jsi nekomu pujcil mobil a on s nim utekl? to jsou kurvy ty lidi. Me se docela libi reseni ze stredoveku. Ukradnes useknu ti prst a az nebude zadny prst tak ruku v zapesti. Krast se holt nema. Jo a az budes mit sherlocka a jestli jsi od brna tak dej vedet.
Lojza.z.filmu4
Přesně!! To říkal náš mistr taky!!! S těma obchodama sou vždycky trable!! Až budu mít Sherloka tak se ozvu! Haháá to bude paráda!! :D
Az4zeL
nejsem nejak vysazeny na to z ceho kourim, ale nejcastej asi troubim ze sklenenky.....jointika tak 2x-3x do tydne...a z fajky jednou za cas, hlavne kdyz nemam sklo :D
Peace
Sallyman
Joint mam rad proto ze nemusim porad nabijet faju a muze se klidne kolovat. Zato mi kazi chut papirek.

Z dymky (kdyz je poradna) se da dat i tolik prdu co z jointa a zda se mi celkem hrubejsi na zhul.

Ze skla je podle me nejlepsi pomer spotreba/zhuleni :) ale kdyz je vas hodne tak je na <> nabijet kazdych 15 sekund.
Mym favoritem je rozhodne slukovka. Je z Duranoveho skla, takze vydrzi sem tam i pad na zem a rozhodne neni spinava! Nedivim se, ze nekdo slukovky nema rad, protoze po zahuleni se opravdu zaspini (mel sem kovovou slukovku a to uz fakt nikdy, protoze ten "smrad" se do toho uplne zazral) nicmene svoji dymcicku cistim tak po 2 kotlich a opravdu se to chutove vyplati... Proste moje naradi je az chirurgicky ciste ;)
ZajdaXXW
ja mam rad sklo, pac je to prakticke. sice to zhasina, ale me to nesere.
Tady u nas na severni Morave nejvice jedou skla.
Daji se tady koupit opravdu v kazde trafice.
Ale i ja si obcas dam s kamosema jointa
PEACE
toz znovu rikam ze su z Hane a banam speky o106. A vetsina mych znamych taky. Ale mladsi decka od nas kouri ty spinavy smradlavy skla. FUUUUUJJJJJJ. Vivat joint :vampire:
Kerič
vodna fajocka je skvela vec...som si jednu vyrobil:))) vesela vec:)
keric chtel bych te videt jak si s sebou vsude tahas tu svoji vodni fajocku. jak z ni kouris pred hospodou a tak vselijak. jinak vodarna je dobra ale jenom obcas. strasne moc to odjebava do ppici. to zatim lidi.
citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
toz znovu rikam ze su z Hane a banam speky o106. A vetsina mych znamych taky. Ale mladsi decka od nas kouri ty spinavy smradlavy skla. FUUUUUJJJJJJ. Vivat joint :vampire:

a ze si je nevycistej.... staci voda s jarem, lih, nebo benzin a sklo je jako nove....
No to ja vim ale vysvetluj to nekomu jinemu. ono staci aj po zahuleni to sklo fest profouknout.
to snad neni nikomu nutny vysvetlovat.... vzdyt je to nechutny!
Kerič
2Disaster:-) : ale vacsinov cez normalnu fajocku.. je skladnejsia
crazyben
Nejradsi mam vodnici nebo bong. Akorat vetsinou hulim nekde venku a ne doma takze balim speky. (kdo by se s tim tahal)
Kripix
nerikam ze vodni dymka a nebo bong je najaky na kokot ale stejne si radsi smotnu brcko a v klidu si pokourim kdyz sem doma, venku, vsude. drive sem hulil ze skel ale i kdyz hulim sam tak me nebavi nekolikrat za sebou nabyjet sklo, kdyz muzu zkroutit jednoho speka...
gregys
Dobrýho vzorku stačí sklo,ale škek je špek.
DeathCell
přednost davam skleněnkam bo špeka ubalit neumim. ale jinak celkově nejlepší sou takovy ty maly vodni dymky třeba takova ta ve tvaru coca coly,určitě vite co mam na mysli...
Don PEDROS
Když hulim sám (to je většinou večer ve vaně) tak si dávám fajfku (mám jich docela velkou sbírku) a když hulíme a je nás víc tak většinou motám (pokud to není nějakej smrťák model)
HERBSMAN
já dávám většinou přednost brčku.balim čímdál líp.ale když je velmi dobrý vzor tak upřednostnim sklo.
vaaanha
Moraváci suxx. Všichni hulí ze skla. Ale já se nedal, motám kdy se dá, skla mi trošku připomínají jak když černí kouří crack. Ten už je trošku o něčem jiném - http://youtube.com/watch?v=KEvN4VUQLJk. No prostě mám radši brčka. Občas i kýbl, ale o tom už sou zase jiné témata:D.
KBerry
Většinou kouříme z dýmky - orig. americký pyrex z Floridy ale když je nálada dáme špeka teď častějc celulózu. Co říkáte na to zapalovat dýmku radši sirkama než zapalovačem,to vdechujete při každém zapálení plyny, kterými se sjíždějí malí kluci. Ganja má pak lepší chuť,píše to Jason King v Cannabibli3 a on je ve světě ganji hodně uznávaný labužník, nafotil a vyzkoušel tolik modelů o kerejch se nám ani nezdá.
citace:
Původní příspěvek od praxer
Tady u nas na severni Morave nejvice jedou skla.
Daji se tady koupit opravdu v kazde trafice.
Ale i ja si obcas dam s kamosema jointa
PEACE


ha, takze to uz se zmenilo za ty dva roky.
ted preferuju Cilam, neni nic lepsiho pro mne ted.
cilamek ma takovych 40procent z mych spalenosti. Brcko tak 35proc, sklo asi 15proc a bongo a dalsi zbytek.
Nemam vubec nic proti sklu, pokud je ciste, pokud neni ciste, tak ho vycistim, ale uz jsem tim nastval par lidi co si ho pak chteli ocistit trochu jinak a zasrat si tak plice :D

Jinak pripravit dobre cilamek je prom mne vetsinou casove narocnejsi nez ubalit brcko. to se da v klidu udelat i za chuze.


PEACE
idjoemert
Hulim normální dobrej holanský tabák ubelim retko a dovnitř jsem taky ustřihnul kousek lisovanýho skanku ješte lepí užmoulám takovou tyčinku a jde se na to jako nyní.
idjoemert
To je fakt.
AHM4D
když kouřím doma tak jedině z bongu, kouř se přes vodu aspoň trochu pročistí a člověk si netahá do plic tolika šitu (to si člověk uvědomí při vylejvání vody či při čištění;))..taky si člověk nacpe kolik chce a zbytečně mu to nehoří jako u brčka..a nakonec probublávající bong má svý kouzlo:love:
když venku a sám nebo v menším počtu lidí, tak pyrex, nebo co je zrovna po ruce
brka jen když je hafo lidí nebo někdo ubalí, nikdy mě nějak nejely
jo a jsem z moravy:D
Slick-ace
já jsem takovej kmet a starého psa novým kouskům nenaučíš :) heh - i když zkoušet se nebránim

.. prostě většinou balim, ale teď plánuju zakoupit nové bongo :rasta:
wasco123
....joint ma vela do seba. Stavy su pomaly nabehujuce a dlhotrvajuce. Zase s takeho Bonga su navalove stavy ale trvaju kratko. Toz si myslim ja
Radoslav
Na jointu mi vadí, jak smrdí papírek. Kouřím ze skla a domů jsem si teď koupil skleněný bongo - přes tu vodu je to fakt nádhera kouřit. Tak velkýho prda si normálně nedáte a přitom to ani neškrábe :smoker:.
Dýmy
Ja uprednostuji koureni z cisteho skla,pro me nejvetsi chutka,rychly zpusob nabijeni a nekourim papir.Jointa taky obcas spalim,ale stve me u brcka,ze se tvori casto lopata,vzdycky se totiz nekdo najde,kdo je nedockavej a chce se co nejdriv oddelat,proste taha jak dobytek a pak kdo smotne dalsiho,ze?!:flick:
Hy3nA
Radoslav + Dýmy: zkoušeli ste jointa z těch celuloidních papírků, nebo jak se to jmenuje? nejsou skoro cejtit v chuti...

Nejčastěji ze skla.. všichni se mi smáli, že si ho čistim.. pak se mi rozbilo, tak mam tedka to malý a černý... Občas si dáme šluknu, ale tu taky moc ne, protože má hrozně vejkej kotel :frog: .. chystám se si koupit čilama.. tak sem zvědav. :)
wel-bloud
Já mám nejradši brko.Zjistil jsem že když je něco slabšího tak z roho radši udělám brko než to pořád nabíjet a tak....Pro MĚ je brko nejlepší.
Radoslav
citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
Radoslav + Dýmy: zkoušeli ste jointa z těch celuloidních papírků, nebo jak se to jmenuje? nejsou skoro cejtit v chuti...


To jsem asi nezkoušel, už jsem špeka dlouho neměl. Stejně si však nedovedu představit, že model ze skříně budu balit do špeka, to bych nedohulil. Jsem také nekuřák cigaret, takže ředit to tabákem je pro mě hnus. V baráku jsem taky jedinej kdo hulí a už takhle to furt poslouchám, že to smrdí a kdybych si dal špeka, tak z papírků který znám (Smoking...), zamořím úplně všechno.
Dýmy
Hy3nA:Ja to zkousel a vubec se mne to nezamlouva,ba naopak vubec mne to nechutna a navic to vypada jak ta folie s cigar....no fuj.Radeji si dam toho brcala z normalnich papirku,jedinecnej Bob Marley-nejlepsi mrkvone:rasta: a to tudiz musim balit jedine cisty,tabak tam jde cejtit,navic ouhle skrabe,ale kdyz jsou jeste mokry brcka,tak se neda nic delat a musi se tam trosek nasypat.Ale jak rikam jde mi hodne o chut,proto zustanu u skla.
Mesias
Joint, jedině joint... A když chci ulevit plícím tak vodárna... Co se týče celulozáků, tak já to tam teda taky cejtim. Chutná to hnusně, obvzláště ke konci, vypadá to jak kus igelitu a to jak se to taví se mi teda vůbec nelíbí... Joint se dá umotat skoro kdykoli a kdekoli...
PERRO
kouřím jen jointy s tabákem ;)
Hy3nA
Jj je prauda, že to vypadá dost divně ale v chuti sem to moc necejtil, ale dkyž sme dokouřili, tak to mělo takovej výraznej ocas:D takže sem se vrátil k obyč ocb, nebo a smokingům...
FaLda
Tak kdyz se to tak vezme, tak ja jedu vetsinou jointa..pac ne moc casto hulim sam, je to rychly..pohodovy..kdyz ma nekdo zasek tak se muze pockat, proste pohoda...pred spanim neni spatna fajfka ci sklenenka, ale v posledni dobe miluju bongo!!!.....moje laska.....uz vytvarim sve vlastni nove!
kdyz sem s kamosema tak jednoznacne brko, no a doma sam si davam bouchy z homemade bongu..
Dim
mam hrozdne rad skla, staci jenom nabit nejakym cistym silnym modelam a za pul minuty je clovek high :). posledni dobou je ale strasne stracim, takze vecne nemam z ceho hulit, treba pred tejdnem sem si koupil dve obicejny za 10kc a jedno sem ztratil jeste pred tim nez sem si z nej stihnul zahulit a druhy asi po dvou zahulenich :(
kdyz ale hulim s dalsima lidma tak v 90% motam speka - je to takovi vic spolecensky :)
citace:
Původní příspěvek od Dim
posledni dobou je ale strasne stracim, takze vecne nemam z ceho hulit, treba pred tejdnem sem si koupil dve obicejny za 10kc a jedno sem ztratil jeste pred tim nez sem si z nej stihnul zahulit a druhy asi po dvou zahulenich


he,jsem na tom podobně.Koupim 2 skla,jedno ztratim pravidelne jeste pred zazehem,ale druhe vydrzi nekolik mesicu(vetsinou pak spadne)
taky se stydim rict si o sklo ve stanku,kdyz nevim na 100% ze je maji.
Necham si koupit celou krabicku a mam to vychytane na cely zivot :-)

joint?kdykoliv,kdyz ho nekdo ubali.....ale sam pro sebe nee


a hadat se jestli je to lepsi takhle,nebo tak.....mi pripomina ty lulany z jedne komedie......,,SE ŠÍPKOVOU!,, ,, SE ZELIM!,,
kouba
ja jsem uz huli z hodne vecí at to bylo bongo nebo plechovka clovek se nakonec vzdy zhulí ... ale za svojí kuřackou karieru jsem dospel k zaveru : SPEK proste si nemuzu pomoct. fajka je fajn jenze kdyz se hulí venky tak me nebaví ji 10x nabijet¨, balení brka je prome jisty rytual ,chvile kdy se na to kuření fakt tesím nemusím se srat pri kazdem prdu se zapalovacem zkratka si dobře zakouřím a toto prece jde nebo ne ?
Cafte, cafte, cafte :D:rasta:
Ja osobne hulim uz iba Jointy ( Ubalginy :D ) z viacerych dovodov a ma to svoje vyhody.
Balenie berem ako ritual, balim vzdy jen speky (...nie sparatka medzi zuby :D )....Moje hrdlo, pluca..uz nedaju ani prd z bongu ci fajfky :(
Hold....uz mam cosi odhulene a joint je JOINT
.....Ubalis, zhulis a zahodis...nemusis nic smradlave, niekdy nespratne nosit sebou :D
:rasta:Da sa to vychutnavat..tie Ubalginy :D:D:D
Chutovo je to pre mna to najlepsie...spetka tabaku riadne dobreho modelu...filtr..ocb...1min. a prijemnu chut prajem :D
yAhoo
joint s tabáčkem, jedinečná kombinace
DarkANg
Zdar, tak pro mně je nejoptimálnější jointík. Zrovna teď jsem si koupil takou kovovou šluknu, ale cítím tam takovou kovovou chuť, já věděl že si mám koupit pyrexovou. Nicméňě do ní budu házet indoory. Takže pro rozzuzlení, jednička jsu jointy. :afro:
obojí je super :)
fonee
nejradsi mam joint, je to takova vetsi pohodicka, nez porad nabijet sklo...
To my preferujeme výhradně jointíky... Je to už taková klasika, pěkně si ho těsně před tím umotáme a dem na to.
Eloren
Sklo asi nejvíc, ale jinak druhé místo Bong nebo brko a třetí Blaunt
grosancho
Ani joint, ani fajka, .... ale BONG :devil: :)
egzot
sem z s. moravy tady asi vetsina lidi jede sklo a dymky vodarny atd ale jeste z par kolegama dame prednost kyblu a ja osobne mam zalibu v huleni pres Řeky uz sem hulil pres kdejakou reku odra olše lubina labe vltava a jedu i rybniky rybaři z nas nechapou kdyz uz jsme v tom pravem stavu tak přidame nejakou prupovidku např ze ma zaběr a pak vam vyletí mlha od pusi tak rybaři nechpou takze jednoznacne kybl
remow
jointy jakýchkoli velikostí
PalYno
Jointy jednoznacne vyhravaju a este vodna dymka:) tzv SHISHA
SkunkPlant
Nejcasteji vychutnávám sklíčko a fajfku.. s kamošema čisté špeky bez hnusného tabáku.. A když jsem doma tak pálám bong...:)
Mašťák
citace:
Původní příspěvek od SkunkPlant
Nejcasteji vychutnávám sklíčko a fajfku.. s kamošema čisté špeky bez hnusného tabáku.. A když jsem doma tak pálám bong...:)


Nejses nam ty kluku z moravy ? :)

Jinak rozhodne preferuju jointy, cim vetsi tim lepsi. Ale takovy sklo, treba nejakej libove tocenej duran/pyrex ? je neuveritelne prakticka vec.
P@ulex
citace:
Původní příspěvek od SkunkPlant
Nejcasteji vychutnávám sklíčko a fajfku.. s kamošema čisté špeky bez hnusného tabáku.. A když jsem doma tak pálám bong...:)



Přesně jak píšeš. I já to tak inhaluji :teef:
Jen poslední dobou balím víc špeků, pač mám hromadu která se musí zkuřit :drools:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma