Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 
Chytli kámoše - Klikni zde pro originální téma
HighToDeath
Já bych chtěla legalizacu... :´(
benitos
Jde o tech pár lidí. Když se rozhlídneš kolem sebe tak hulí kde kdo. A policie si vybírá jen pár případů.Bejvá to udání nebo policajt kterej si chce udělat jméno. Ale tady jde o politiku a nátlak pěstitelů na okolní společnost. Prostě je třeba ukázat že za tím není žádná hrozba a že se nemusíš scovávat, protože víš , že neděláš nic špatnýho.
K tomu zákonu.. je věc, kterej se říká občanská neposlušnost ..to znamená že když vidíš špatnej zákon tak ho můžeš (nebo dokonce musíš) bojkotovat a tím zajistit příštím generacím snadnější život (viz John Lock).
Jahudka!
Jasny..Me by zajimalo jak bojkotovat nebo zrusit spatnej zakon..nejedna se jenom o travu..Je plno zakonu ktery by potrebovaly zmenu.Treba vyzivny manzelkam po 40 letech po rozchodu atd..Je to v podstate to samy,ale kde podat navrh na zmenu takovejch zakonu?Nekde v evropskym parlamentu nebo ombudsman nebo jak se tohle resi?
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od deth.
...vzhledem k vysoke mire spolecenske nebezpecnosti vasich cinu se odsuzzujete na 19 mesicu nepodminene...

to by ma zaujimalo, v com tu VYSOKU nebezpecnost videla...

rozhodne si myslim, ze hulici o sebe musia dat vediet. treba inteligentym sposobom rozputat verejnu diskusiu o marihuane. upozornit na hulicsku komunitu a prezentovat ju v sulade s tym, ze sa nejedna o bandu fetakov, ale o skupinu obcanov. tym, ze je marihuana tabuizovana, je len viac moznosti ako na nu nabalovat kdejake myty a davno vyvratene falosne zvasty. verejnost sa musi dozvediet, ze marihuana nie je demon, ktory vam zozerie mozog - treba sa ju len naucit rozumne vyuzivat. ako vsetko ostatne.
d.trucker
mno .jak to tady ctu, tak . jednou me zmlatily benga,ze jsem jim ujizdel 50 km v bmw. nechal jsem to bejt,protoze jsem si to zaslouzil.
ted kdyby me chtely zmlatit,zavolam to na novu cislo se da zjistit na
http://www.nova.cz/
dole jsou kontakty
ineken
hi trackere jak poznas ze te benga chtej zmlatit a pro vsechny ostatni kdyz vam doma nebo inde obevej skrin tak se daj delat dve veci zatloukat nevim neznam mato ume jeden znamej z .... znam ho pod jmenem ..... vic nevim at si policie postupuje proti neznamemu pachateli a pokud na to nemam vismivat se jim do ksichtu tak se nevismivam zakladem kazdeho pouceni bit podani visvetleni nebo bri vipovedi do spisu je ze nemusis vipovidat v pripade ze bys spusobil trestni stihani sobe nebo osobe sobe blizke takze lidi nebute debilove a neutapejte se v tom sami .v pripade ze by policie zahajila stihani na zaklade neci vipovedi doporucuji se neprodlene obratit na advokatni kancelar a bez pritomnosti advokata ani muk /ps srabkove co nato nemaj nebo moc stihujou at to nehulej a radsi si zerou ty svoje svinstva novu nevolejte pokud se vgam bude zdat natlak policie velky zavolejte na ne policiii 158 jen tak ziskate jistotu ze se tim nekdo bude zaobirat linka 158 je neustale nahravana a kazde oznameni je policie povina prosetrit a to okamzite takze benga na benga.
ineken
nedavno jsem to aplikoval na prudici policajta pri silnicni kontrole kvuli zapomenutejm dokladum mi chtel odstavi a posleze odtahnout auto a to me dozralo tak jsem volal 158 a tobyste neverily jak jim ty visilacky makaj spolehlive behem chvile jsem mohl pokracovat a jeste sem si vichutnal toho debilka v uniforme na kterym bylo evidentne videt ze to necekal ve finale si myslim ze byl rad ze jsem jel a necekal na hlidku 158 a neudelal o tom zapis .
Jahudka!
ineken - Mno myslim ze benga na benga se uz dostkrat ukazalo ze to nejak nefunguje a vzdycky se to nejak zahladi.I kdyz se to nahrava tak to mas fuk.Oni to prostetrej a zjistej ze nic spatnyho neudelali..Dalsi vec je ta,ze tvrdit jim muzes co chces a jim to je absolutne jedno..Soudit te bude soudce a pak az bude zalezet na tom jestli ti uveri picovinu ze to tam dala nejaka neznama osoba..Myslim ze timhle zpusobem jednani s nima je akorat naseres vcetne soudce a napalej ti jeste vyssi trest nez kdyz by ses normalne priznal ze si to pestujes pro sebe..Priznani je koneckoncu taky polehcujici okolnost..Pochopte uz konecne ze oni nejsou tak blby a takovy ty vseobecne rozsireny famy ze jsem tu kradenou vec nasel nekde na ulici lezet,nikoho nezajimaj a oni to proste nesezerou.Do protokolu napisou klidne cokoliv si vymyslis pokavad vydrzis jejich natlak.Oni si v klidu budou sbirat dukazy a zatim te budou deptat v cele predbeznyho zadrzeni.A i v pripade ze by to u tebe mela ta neznama osoba,tak uz se dopoustis trestnyho cinu tim,ze jsi to ty osobe umoznil u sebe mit.Sebrat na skrini otisky atd uz by asi problem bejt nemel...No nic no..Delejte si co chcete ale pak se nedivte..

-A nezapomen ze silnicni policie neni kriminalka.Je to velikej rozdil to ti zarucuju.I ty silnicni benga musej mit dukazy zes neco udelal a pokavad je nemaj radsi te pustej dal.S tim mam zkusenosti taky a ani nemusim volat 158..

-Vetsinou takovy predstavy mivaj lidi ktery nikdy na zadnym vyslechu nebyly..Pak az skutecne prijdou tak se velka vetsina skorem posere...
Jahudka!
VoidMAN - Jo presne tak..Musi se to rozlisovat a hlavne z nich nedelat hovada..Na kriminalce totiz zadny kreteni nejsou..Skutecnost neni takova jako kdyz se koukate na filmy byl jednou jeden polda..
2ineken:hele polda v uniforme a na hlidce na silnici je neco uplne jinyho nez komourousuv skolenej fizl v civilu sedici na kriminalce.....bych mohl napsat 20 takovejhlech podobnejch prihod ale zarucuju ze pri vyslechu na kriminalce za asistence protidrogovy centraly ti do smichu moc nebude.....PEACE!
mirosk
deth ma pravdu, prave včera chcitili kamarata a a skoro sa posťal ked zaním stali dve gorili a krimilastovi hovoril co a ako...
HighToDeath
citace:
Původní příspěvek od inf3cti



rozhodne si myslim, ze hulici o sebe musia dat vediet. treba inteligentym sposobom rozputat verejnu diskusiu o marihuane. upozornit na hulicsku komunitu a prezentovat ju v sulade s tym, ze sa nejedna o bandu fetakov, ale o skupinu obcanov. tym, ze je marihuana tabuizovana, je len viac moznosti ako na nu nabalovat kdejake myty a davno vyvratene falosne zvasty. verejnost sa musi dozvediet, ze marihuana nie je demon, ktory vam zozerie mozog - treba sa ju len naucit rozumne vyuzivat. ako vsetko ostatne.


Tož toto sa mě líbí. Ale asi to není tak jednoduché... :(
benitos
Jednoduchý je to ze prásknout můžeš jenom sebe. Pak se můžeš jít zahrabat.
Myslim si že tu nikoho mučit nebudou, ale člověku zalepí. Proto pryč s tímto zákonem, kterej vytváří mezi lidma paranoiu.
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od benitos
...Proto pryč s tímto zákonem, kterej vytváří mezi lidma paranoiu.

tiez si myslim. sucasny zakon o drogach namiesto toho, aby spotrebitelov drog rozvrstvil a odclenil kriminalne zivly od sebestacnych spotrebitelov/experimentatorov a pod., ich hadze spolu do jedneho vreca, robi z normalnych ludi vyvrhelov a zbytocne marihuanu tabuizuje. a ako som cital prave dnes niekde na nete: mlatenim obuskom sa este z nikoho uvedomely obcan nestal.
chuck53
Jatka!je mi z toho na blití...
fukokuko
na slovensku to neni bohvieco. davajte si pozor co hovorite do telefonu.mojich 3 kamaratov tak chitily. odpocuvali im telefony alebo co lebo
presne vedeli kde a kedy sa stretnu a potom ich chitili. mozu si to fizli dovolit?
dab
fukokuko> no jooo mozu co by nemohli, chlapik, kamos tam robil ... takze viem co "to" fsetko dokaze
PS: dilovat sa neoplati...
Ghettochild1
P.s dealovat se nevyplatí ale na našem městě je nejvíc dealerů.....100 000 obyvatel a utypka doma už tři roky stoji na naměsti kde sou všude kamery denně tak 30 lidi............................???NECHAPU
fukokuko
dab : preco myslis ze sa dealerovat neoplaty. ked si doma pestujes tak mas velky zisk a zase ked predavas tak velky risk
dab
fukokuko: ty voe! ak myslis svoju otazku vazne tak potom sa nemam s tebou o com bavit, bajwoko si si na nu sam odpovedal... cili podla mna sa to teda urco neoplati.... zbytocne problemy a stresy, adios...
Ghettochild1
To DAB:Přesně tak.
pestovat a prodavat je rozdil ja vsechno co vypestuju vyhulim a jeste mam malo fuck off dealing
ani nejde o risk ale o celkovy pristup ke koureni
Ghettochild1
DEATH zdravím :) jak je ve Spain?
zdravim zdravim ve spain celkem veget jen jsme jeste zniceny ze silvestra
Risan
caute lidi mam taky problem kamosovi chlupati zabavili travu z pod jedne 400W a mel tam asi tak 20 sazenicek asi 15 - 20 cm jeste nevypustily ani vetvicky, byly stare tak 14 dni nevite co s toho muze mit a podle me to těch 0,3% THC mit nebude ktere nesmí mit kytka je to trestny cin nebo prestupek nebo co skuste poradit, sout jeste nebyl tak na co se ma pripravit? diky za reakce.:confused:
mettatron
jestli to nebude mit 0.3 je to v poradku..nic by se mu dit nemelo. jsou to preci nejaky seminka ze zverimexu ne? :)

jak na toho kamose prisly??
Risan
METTATRON:
no tak nejak ze nebyl sam kdo to vedel (jenom pul dědiny asi) a asi se nekdo prekecl kde nemel. A DIK ZA ODPOVED.
Cicmon
Risan: pokud to bylo ze seminek, tak se mozna do 0.3% vejde, jestli jsou to klony, tak maj rozhodne vic,,,,, kazdopadne pokud to bude min jak 0.3%, tak takovy konopi je mozno pestovat do 1ha bez povoleni, pokud vic, bude obvinen z nedovolene vyroby psychotropnich latek a jedu a z nedovoleneho drzeni. Na co se pripravit - nerikat blbosti, nesmi rict, ze hulil s nekym, popripade kazdej mel svoje, nerikat jmena, stat si ciste za osobni potrebou a pokud soudce bude kreten, odvolat se, pravdepodobne slizne verejnoprospesne prace, max podminku...
Jahudka!
citace:
Původní příspěvek od Risan
METTATRON:
no tak nejak ze nebyl sam kdo to vedel (jenom pul dědiny asi) a asi se nekdo prekecl kde nemel. A DIK ZA ODPOVED.


Musim se tomu uz fakt smat.Opet jedno ze zakladnich poruseni bezpecnostnich pravidel..Prusery se maj resit nez se stanou a ne az se stanou a v tomhle oboru to plati dvojnasob!

Nedivte se tomu,vzdycky to chce myslet hlavou a ne ptakem nebo prdeli!
Risan
zjistilo se že čerti ten barak prohledavali kvůli necemu jinému a na to prisli nahodou. A ty kytky brali zasazene a jak je ti hajzli odcizili a znárodnili.:beer: kdo vi kdy se oběví v prodeji.
RastaManiac
ve škole nosim občas sebou 7 pytlů:D skunku
Co kdyby to náhodou u mě našli? Je to přece už trestné,protože je to víc jak dovolují zákony držet?
Tak mi poraďte kdyby náhodou ...
Elementalista
Chlape, co chces slyset? Tak hold nenos tolik pytlu...:rolleyes:
RastaManiac
jj,máš pravdu.:smoker: to bude asi nejlepší
dab
thalos: tak jaaa ti nevim, sa mi vidi ze ziadny zakon sa neschvaluje ktory dovoluje malopestit.. akurat sa to bude brat ako priestupok a nie trestny cin.. resp. budu oddelene marihuana vz. "tvrde" drogy ( ekina, pernik, .. atd...) aspon ja som to tak ponal no ... ale budem rad ak ma opravite... ale myslim ze takto dako by to malo byt.. cuzz


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma