Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
už sklízíte?? - Klikni zde pro originální téma
onrejblesk
2rociik: sory ja to asi offtopic ale tohle si psal uz asi v 5ti trejdech emuzu si pomoct ale jakej to ma vyznam srat(sprominutim) do kazdyho trejdu kterej navstivis jinak sory snad se poucis

a ted info tak sem jeste rekl si ze to tak 14dni vydrzi zejtra sem hodim fotoz
rociik
mno jde o to ze v ostatnich X trejdech kam sem to "nasral" mi nikdo neodpovedel....tot vse...nemam v umyslu jinak zahlcovat svejma kecama zbytecne dalsich X lidi...tak soz
Benet
Jo měl sem v plánu sklízet tet v sobotu (24.9) dopdlo to

TAKHLE
rociik
tak kamo uprimnou soustrast...neni nic horsiho kdyz to par dni pred sklizni nakej kokot sebere...me se to stalo loni taky...proste v pondeli sem prisel a mel v planu v sobotu sklidit...ve stredu sem sel jen na cumendu a bylo tam hovno...tenhle debil to jeste vzal bez korenu takze proste nakej stupid...aby jim pracky upadly a konopi vymazalo mozkovy bunky
Benet
vsak mrkni pořádně na ty fota.. zlomili to v půlce :(
slavic
.>to <b>r o c ii k</b> opusť tie predstavy o presných pravidách a začni rastlinu cítiť . . ..
Sleepless
nazdarek, dnes focene, potreboval bych tomu dat jeste minimalne 14 dni ... problem je, ze jsem z nekolika mist dnes vybiral plisen :grrr: Zajistil jsem kvalitnejsi odvetrani foliovniku, takze se ted jiz vubec nezaparuje, ale mam z te mozne dalsi plisne strach.
Co myslite mam to riskovat? Za predpokladu, ze to budu hlidat, by to snad mohlo vyjit, alespon doufam ...
Hawaii x Skunk #1
rociik
lool kamo zacni rostlinu cejtit....a co jeji auru tu cejtit nemam? ...ce to akorat praxi a dokud ji clovek nema potrebuje kazdou berlicku...a neboj moje rostlina je cejti kurwa hodne...:) a nebojim se toho ze nepoznam kdy je cas...ted uz ne...
Ahmad (CZ)
to sleepless: Pokud to máš pod kontrolou, tak se neboj a ještě to nech, sám uvidíš, jestli se ta plíseň začne víc rozjíždět nebo jestli ti to pěkně dozraje. Za den ti to nezhnije, tak to chce jenom často radši kontrolovat..
Jay-jay
sleeples:
tohle má ještě hoodně času.Jinak ale moc hezká kytička.
WirusH
Tak co panove jak to vidite mam New Purple Power a ten by v teto chvili chtel jeste mesic. Jak to vidite? Dojde nedojde? Ja doufam ale myslim ze to uz nestihne.
sony_blue
zejtra jedu na kontrolu svejch BB ale uz to na moc dlouho nevidim,i kdyz by to chtelo,pred tydnem uz jsem mel plisen.Ted ma bejt 2 dny pekne a pak ma zacit chcat,pocasi uz toho moc letos nedovoli,sy mysim:mad:
hulimír
Můj MasterKush chce ještě tak 14 dní, ale bude to souboj s plísní, protože už vystrkuje růžky a pár větviček jsem musel fiknout. Dneska jsem mu udělal stříšku, takže alespoň chcát na něj nebude. Chce to ale sluníčko!!!!!
seba
Je tady nějaký odborník na SWAZI ?. Slunce má dnes zajít ,tak doufám že nebude pořád pršet, já myslím že 14 dní by mnělo stačit na dozrání,co myslíte ???????
sony_blue
na ty fotce to vypada,jak dyby ta palka byla plesniva,ale ja nejsem odbornik na swazi,treba je to jen tak zihany
ExTip
sony_blue
CO TO PLACAS???-plesniva?-asi si nikdy moc venkovak nevypestoval co?je krasne osypana,samej krystal:)i kdyby tady byl odbornik na swazi(jako ze ji tady urco nekdo vali)tak stejne zalezi hlavne na tom, v jakejch podminkach pestujes a myslim si ze ta tvoje, aspon podle ty jedny paldy, ma podminky dobry, i chloupky uz hnednou, takze jak si sam psal 14 dni a podsmiknout:)
sony_blue
nejde o ty krystaly a chloupky,ale o to zbarveni,takhle se mne objevuje plisen,proto me to okamzite napadlo.Z te fotky nejsem moc chytrej,ale asi to bude prirozene tonovani kyti
seba
Plesnivá není , to bych poznal!!!!!!!!!!!!!!
Righter
ja tez sklizel foto v galerii
bigfoot
Nevim, proc se ridite chloupkama.
Je tu jeden clanecek, kterej se zabyva casem sklizne(staci hledat).
Z bilich na hnedy se mneni kapicky priskyrice a podle tech se to pozna. Tusim autor clanku doporucoval mlicne nahnedle kapicky. Na to potrebujes mikroskop, nebo poradnou lupu. Ja to resim digitalem v rezimu makro.

Dlouho jsem tu nic nepsal, ani necet, a ted koukam, ze lidi cim dal, tim vic liny.
johnson
Tak takto vypadá muj outdor dnes rano 28.9. jedna se o Power plant a nečekaně pěkně to roste, je to v květináči cca 30L na terase a jelikož jsem tuto odrudu ještě nezkoušel tak posudte kdy sklidit?? Hnojeno to bylo ted do neděle tekutym guanem na květ.
Jo a po zkoušce žehem to mastí velice gooood akorát bych to chtel nechat 2 týdny bez hnojiva, tak doufam že vydrží, plísen žádná a jsou vysoký 3ks asi 160cm:afro:
johnson
Tak jsem to tu proběh a každej píše až trošku víc nahnědne takže mi to snad ty 2 týdny ještě vydrží
jj, taky bych ji este ty 2 tejdny dal. samozdrejmne dukladne kontrolovat jestli se nekde nemnozi plisen, ale to sis asi uz precet ;)
at se sklizen podari :punk:
peace
drtikol
servus,
mas to pekny, hlavne gut genetika! 2tejdny minimalne, spis viiiic :bandit: uvidis podle pocaska - ale ma bejt hezky :sun:
johnson
Díky za pochvalu, pěstuju 3 rok, vždy stejné podmínky a vždy je to masakr. Vždy jsem měl semena ze sensi seeds ale vždy ze 3 semen 1 samice, tak letos zkoušim řízky tady z fora. No nejdřív jsem tomu moc nevěřil že to dojede, ale vypadá to, že to bude akorát:frog:

Hlavně jsem to ani jednou nezaštíp a pak jsem koukal jak si to jede samo, a je z toho pěknej stromeček:)
Radovan
Moc pěkny to je jedna kytka???!!!
Anonymer
Pekne ocukrovany ale bud ma klame zrak alebo tam fuckt kua newidim ziadnu hnedu bliznu:eek:
johnson
Hnědý blizny?? To asi bude to znamení ke sklizni vid, no zatim je to takový bílí ale fakt to maže, kámoš z toho letěl minulej tejden na mars, tak si myslim že až to dozraje uplne tak poletíme jeste dál. No a celkem mam kytky 3 focená je 1, protože ostatní jsou stejný:bandit:
johnson
Tak tady je zbytek, nevejdou se mi do fotáku celý, to bych spadnul z terasy:sun: , je mázlá tak jsem zkoušel zaostřovat ale shit, no těšim se jak budu vypadat za měsíc:flamer: :grrr:
Riflemister
čest máš ty kytky pěkný, já sem letos taky dal Powerplant ven sou z toho dost veliký kytky, ale začalo to kvest hrozně pozdě a teď sou na tom jen malinký paličky to je zvlaštní stejnej model a tak se to chová rozdílně, k tý sklizni chce to aby ty palice měli alespoň polovičku blizen už zhnědlejch když se to sklízí, ono to má hlavně lepší chuť když se to nechá pořádně dozrát, bejt tebou tak to do mrazejků určitě nechám
Don_Michael
Ahoj fšemsem tu novej a mám sklizeno. ;oD
slavic
Takze uz som "sklidil". Toto roku sa mi podarilo toto. Sadene pomerne neskoro, aby rastlinky neboli velmi velke a lahsie sa dali v krajine schovat. Vynos pokryva moju rocnu spotrebu tak akurat.
Ak by niekto mal nejaku indiciu co by to mohol byt za model, kludne napiste.
johnson
citace:
Původní příspěvek od Riflemister
čest máš ty kytky pěkný, já sem letos taky dal Powerplant ven sou z toho dost veliký kytky, ale začalo to kvest hrozně pozdě a teď sou na tom jen malinký paličky to je zvlaštní stejnej model a tak se to chová rozdílně, k tý sklizni chce to aby ty palice měli alespoň polovičku blizen už zhnědlejch když se to sklízí, ono to má hlavně lepší chuť když se to nechá pořádně dozrát, bejt tebou tak to do mrazejků určitě nechám


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=18970

No když koukneš jak to vypadalo před 23 dny tak taky žádná sláva a chtěl jsem to vzdát, ale pak se rozjela fakt rychle a každej den je to na ní vidět:bounce:
onrejblesk
2johnson : tak ot je teda hustej rozdil
johnson
citace:
Původní příspěvek od onrejblesk
2johnson : tak ot je teda hustej rozdil


jj taky na to čumim jak blázen ale je to tak, dokumentuji velice pečlivě:cool:
HALUZAK
pestovatelia prosím o radu.palice mam už krasne ale blizny na nich sú stále biele a teraz je počasie uplne nanič čiže stále prší.... a vyzerá to tak že aj stale bude...plesnivieť mi to stále zatial neplesnivie.Čo mám s tým robiť???dozreje to aj v týchto hrozných podmienkach a nestraca to na sile??dakujem za rady
salmon28
Caute vsetci. Mam trochu problem s pliesnou, a vrchne casti rastliny by uz aj boli vhodne na zber, ale spodne casti este nie su, tak ma napadlo co si myslite o tom keby som vrchne zrezal a spodne este nejaky cas nechal?
AciDo
to salmon28 : dá se sklízet tak, že ušmikneš všecky zralý a zbytek necháš dojet - myslim, že je to tady někde napsaný(pěstit. FAQ nebo něco takovýho)
A ještě sem mrsknu svojí Early Misty - teda moc early neni...ještě chvilku potřebuje.
zapapa
jestli ti to plesniví tak sklízet a hodně dobře usušit.
to by se muselo vidět jakou máš kýťu, ale jestli ty spodní větve jsou hodně nezralí takk je nééch.
no prostě a jednoduše to musíš vycítit :rejp:
CHápeš? :afro: :crazy:
D_2501
yo, yo...i muj DP chce jeste tech par dni:)...a pak uz jen Fired up!!:frog:
jinak fotky jsou z 28. 09.:frog:
Jay-jay
něco mi říká,že přijde ještě babí léto...Jj,vím,usmívejte se a klepejte si na čelo :o Vždyť už přeci bylo,ne?Já mám ale pocit,že to,co bylo v září, bylo opožděné léto.Ještě pár teploučkých dní se určitě schovalo a dnešek je jedním z nich.Samozřejmě,že to už nebude sláva,léto s náma vyjebalo.to se musí nechat,ale ještě něco přijde.
Trošku se zamyslete a začněte už loňskem...listopad...10 stupňů...prosinec...10...leden 2005 (my jsme dokonce opékali,jak bylo teplo :afro: ) a pak únor a buch...sněhu po kokot.Kapku opožděná zima,nemyslíte.Potom srpen připomínající spíš říjen,vzdáleně uplakaný červenec.No a pak opožděné léto v září.Takže ještě babí léto...Vážně mám pocit,že je to tak o měsíc posunuté.Pokud to teda neplesniví,ani neumírá,tak nechat růst.Co taky.Osobně jsem sklidil zatím pouze jednu.Spíš proto,že zrála nepřetržitě asi od 10.července a už víc snad ani nepotřebovala.Zbytek zůstává venku a celkem se i daří.Jediný vyjeb je v tom,že den je kraťoulinký a zem se neohřeje,takže to bude mít i při slunečných dnech jenom pár hodin intenzivního shinu a tepla:mad:
seba
Já doporučuji taky ještě počkat co to de.samozřejmně když to není zralé. Sobota má být polojasná a celkem teplo,na fotkách mám zdokumentováno jaký je rozdíl v zralosti ta čtyři dny.
Já musel Swazi seknout 28.09. protože tam měla trochu plísně a už byla celem OK. Nechal jsem však takové malé torzo abyc mohl sledovat jak bude ještě dozrávat a a jak by pokračovala plíseň.

1.FOTO 05 09 2005
2 FOTO 28 09 2005 Sklizeň
3 FOTO 02 10 2005

vyfotí ještě za týden a porovnám účinky, je to taková veselá rostlinka nic tvrdého, ale pěkně voní a je jemná.
seba
Souhlasím s JAY , pokud není rostlina zralá ještě to prodloužit aspoň o týden nebo víc když to půjde. Neděle má být polojasná a říjen nadprůměrně teplý. Já musel 28 září sklidit Swazi protože se objevila plíseň. Na fotkách uvidíte že i za šest dnů je vidět rozdíl ve zralosti. Já si nechal takové malé torzo abych věděl jestli to dozraje bez další plísně a jak bude vypadat . Za týden ještě dám jedno foto. Jinak je to taková příjemná veselá kytka , pěkně voní a je jemná. Chci právě porovnat jak se změní když bude zralejší. Měla mléčné krystalky ale ne ještě moc hnědé.
1. foto 6 září
2.foto 26 září - 28 sklizeno
3.foto 2 října - je vidět rozdíl oproti fotu 2
seba
Konečně jdou připojit fotky
rociik
ahojky mam znova dotazek na jak dlouho to mam jeste nechat rust...vrsky palic zacali hnednout a dneska mi ma prijit lampa na zavercny dosviceni...pestoval sem to jinak na balkoone outdoor...ma to jeste vubec smysl? kdystalky sou porad byli...pestiky ale nednou kazdej den vic a vic...prikladam foto a nekdo poradte

jo jeste o jakej model jde...euforka - dutch passion - urcena pro indoor
Jay-jay
co jsem povídal? ;)
http://www.novinky.cz/domaci/66452-...atce-vrati.html
D_2501
tjn....cejtim, ze se to uz blizi.....jdeme do finishe!!!:wink:
rociik
hm bomba a na otazky se tu neodpovida chm....wrrrRR
orik
TO -->rociik
Dopíkat to pod lampou už asi nemá cenu. Outdoor je outdoor..
Každopádně dle fota usuzuju,že už to je ke sklizení..
Tak přeju qvantální sklizeň:):bounce:
rociik
tak jako rozhodne si nemyslim ze to nema smysl proto ze to je outdoor...ta odruda je urcena pro indoor spis sem to myslel jako ze sklizen je uz opravdu za dverma...
elanius
..rociik, myslím, že by potrebovali zhruba tak 2-3 týždne a dat ju pod lampu určite zmysel má, palice sa nafúknu a pohodovo dozrajú..Či je zralá poznáš podla farby krištálikov, ale nato potrebuješ napr. mikroskop.Večšina ludí dava dole keď je polovica pestíkov hneda/uschla, je to natebe :)
rociik
takhle...ta fotka je malo ostra a mam takovy dojem ze pestiky sou hnede z 1/3....na ty fotce prevazuje bila ale je to foceny pod mrakem a fotak neni zadnej hustor...ja bych to videl max na 2 tejdny a to je podle me opravdu maximum...50% bude do tejdne...taky zacinam mit strach o plisen pac nektere male listecky byly mirne chycene...mno proste uwidime...pokusim se to udrzet nazivu jeste nakou dobu...s lampou me typek zatim vypek a mam hovno...
bigfoot
Sklizime:
http://grower.cz/forum/showthre...?threadid=19073
Jay-jay
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ano,ano,ano...:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

http://www.novinky.cz/domaci/66670-...bude-teply.html :sun:
johnson
Ano teplo opravdu působí a přikládám foto PWP po týdnu:angel:
Thcmh
Najednou se to počasí usmířilo tak kytí ještě nechávám venku a na noc domů :D Zbývají poslední 2kytí a bude hotovo za letošní out :D
rociik
ja nechavam kytice venku i pres noc...pryskyrice se tvori 3 zadele...jo malej dotazicek...kdyz mi palice na spodni casti rostliny dozravaj rychleji nez na vrsku, mam je sklizet? par palic uz je z 2/3 hnedejch...takze vzit treba ceou spodni vetvicku a zavesit? nebo jak? pls helpme
flunk
Tento model zrejme este bude potrebovať cca 10 dní.
Magický krištálik
StoneBud
bacha na plisen, i kdyz je ted zrovna lepsi pocasi, ty nizke teploty, ranni mlhy a vubec vysoka vzdusna vlhkost je sajrajt...mimo to ted zacina hnit hromada jineho rostlinnehio materialu a tak se to muze prenest na palicky...zvlaste ty poradne salamy...kontrolovat, kontrolovat, kontrolovat !!!!!
SCRAT
ja uz sem musel kosit uz to zacinalo chytat hnidu..kua ete chteli chvilku...je to jamaican pearl tak pro vice info kliknete na odkaz
Pan Ker
JJ, sklízíme...toto políčko bylo skoseno už 30. září!

Tak přeju všem outdoorovejm growerům úspěšnou sklizeň...ať se vám plíseň a čórkaři vyhnou velkym obloukem:smoker:...

PEACE
Obec
jooooooooooooooooooou
Obec
babie leto rulesssssssssss
Vyhulda
Zdar nemáte tady někdo nějaká dobrá semena nějakého modelu napište do PM klidně i koupit zdar Vyhulda


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma