Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
Legion Etrangere aneb boj proti corkarum - Klikni zde pro originální téma
b.bang
a co nejake potravinarske barvivo nebo neskodlyvou barvu
DARK.TEK
napadla me celkem jednoducha wec....ale jeste sem to fakt nak nedomislel pac me to tedka napadlo ale treba kdyby se dal na polícko papír jako jak to dlouho pestujes co to da prace a at ti to nekrade....at si treba jenom ustípne nebo ti tam necha nakej dopis kolik by za to toho tag chtel ze to nesklidil a tag.....zase won nemusí werit tobe ze az ten jeho dopis najdes tag to hned nepresadís a newyseres se na nej...ale ty zase newís kdo to je a kdyz tam nekdo necha swoje tel císlo abys mu treba napsal a domluwily byste se tag nemas jistotu ze to neni policajt.......proste corky byli sou a budou a s tim proste nikdo nic neudela:( PS:jestly mate nekdo dobry zkusenosti z nakou odrudou na outdoor tag mi poradte a napiste neco wo ní...treba jakej mela wínos jedna kytky a kdy kwetla a tag.....at wam to roste a nikdo to neukradne!
DARK.TEK
mozna by mu to zahralo na srdce......:) a nechal by to bejt uplne coz teda pochybuju no...
zelenyduch
citace:
Původní příspěvek od Pimpu
jo, to je pravda, navíc jak by jsi chtěl zaručit že se mezi čorkaři neobjeví i tvá fotka, třeba z pomsty. Anebo co ti, kteří přestanou čorovat a začnou sadit sami. No a navíc právě ta naše zasraná policie, která terorizuje lidi s 2 kytkama a přitom po diskošce běhá týpek s 20g jedu v kapse. Ale víš co, čorkaři jsou vlastně chudáci. Tímto svým přístupem degradují ganju na úroveň zeleného fetu a rozhodně přichází o to všechno co patří k pěstování. Vůbec se začínají ztrácet rituály. Mám pocit že legalizace neudělá to co by tyhle věci chtěly: začít drogy používat a přestat je zneužívat.


trochu paranoia ne? :-D
Fellon
ja som to minuli rok viriesil najlepsim sposobom :) ...kupil som si polovnicku kameru co ma spinanie na detekrot pohibu a ak daky dement by isiel omrknut policko tak by sa kamera spusstila a by som si ho pekne natocil kameru som mal pripevnenu na strome a bola pekne zamaskovana:P...ale nastastie nic mi z policka nezmyzlo...taka kamera stoji sice okolo 200€ ja osobne som ju mal za 60€ od jedneho znameho...ale miniem tich 200€ zato aby som vedel kto zamna sklizel a potom by to chlapec nerozchodil:)
D..
Fellon: A ked nezistíš kto to je? :D
Alebo ti to ujebe aj s kamerou...
bull
hehe, ja mam na svym pozemku kytky zamotaný šípkama a okolo nastražený hrábě :) Když budou kytky fuč budu hledat poškrábaný ruce a boule na čele :))) Jinak se mi o zlodějích kytek každoročně zdá, to pak nastává čas sklizně, alespoň vršků.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma