Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Receptář

Stránky: 1 [2] 3 
Vaporizéry - komerční - Klikni zde pro originální téma
Pupiset
Diky moc jedubabko na tuhle recku jsem dlouho cekal,hodlam si ho tak do mesice poridit.Nezkousela si vastavit vyssi teplotu?mozna by si dosahla toho beranidla,sice by se nejaky dehet uvolnoval,ale oproti špeku minymalne;)
Pupiset: tuchám nejvyšší teplota Vapiru1 je 204 nebo 205°C
Jednou za měsíc dostávám infuze cytostatik. Na minulou infuzi jsem si vzala s sebou pytlík od Vapiru. Když jsem "dokapala", vylezla jsem na chodbu, sedla si na lavičku v čekárně a vysosala pytlík; pak jsem ještě šla k doktorce a asi po čtyřech hodinách od infuze jsem se dostala domů, dala jsem si prvního jointa, vlezla na Grower a chutě se zapojila do kuchařské debaty s Hanulkou, která pekla bažanta. Po cca hodině mi docvaklo, že jsou tři hodiny odpoledne a JÁ V KLIDU DEBATÍM O JÍDLE :D. Dřív bylo slovo "rohlík" maximum, co můj žaludek snesl bez protestů :frog:. Na jídlo jsem nemohla ani pomyslet - a teď jsem se normálně naobědvala :).
Takže jsem si pytlík vzala i na květnovou infuzi - zase mi bylo celej den normálně dobře. Když jsem si dřív vzala jointa třeba až po hodině od infuze, když jsem dorazila domů, přestalo se mi chtít zvracet - ale blbě mi bylo zbytek dne.
V tomhle případě neznám nic, co by vapík nahradilo :).

edit: Dneska další infuze, pytlík z vapíku s sebou a zas to fungovalo stejně :).
Pupiset
Tak uz sem ho vyzkousel,prvni pytel jsme zmastily pac sme vysroubovali teplotu az na nejakejch 230C!! z hadicky sel regulerni kour i ze znacnym mnozstvim dehtu,kterej pekne zasral nebohy pytel,ale druhej uz byl Ok
jeli sme ze 150 na 180C,kour byl sotva viditelny a chutove mnam,ucinek
my prisel slabsi,ale zas hodne energickej....mno uz aby byl doma:)
tekknou
Zdárek tak jsem taky plně rozhodnutej o koupi Volcana jen bych byl rád za nějaký inf. když ho používáte every day ,jak často měníte balóny a popř. i jiný příslušenství,,je to sice pálka těch 13 klacků ale věřím že se s ním rychle zžiju jako už tu psal sorethroat:D..
Asi opět taky udělám kšeftík Gshopu ,sbohem plícezasírajícíšpeky:)
Pupiset
2tekknou:Ty pytle vydrzej docela dost,kdyz nepretahnes teplotu a nepustis tam dehet,odhaduju ze minymalne pul roku 1den.
tekknou
:for Pupiset:
jj díky takže je lepší spíš tu teplotu držet níž a pak lehce přidat,,ale ne zase moc aby bylo videt jak jde do balónu kouř žjo,?!:)a co chuťka modelu ,je aspoň lehce znát,nebo jak koštuje kouř,,??

P.S.
tkž. myslíš ,že se toho nemám bát a jít do toho VOLCANA z Gshopiku:D?!
Pupiset
Chut z nej nema chybu,ale popravde speku jsem se nezbavil.
Paleni zacinam pri 150 C a jedu na 165C.
tekknou
:for Pupiset:
tak tj, jasný přeci vsude sebou nebudes tahat nafoukany balony zjo,:D?!
spis jde o takovy to vsedni pohulovani svojich crash sklizni ,kdyz si predstavim co uz vsechno bylo smotano a vyhuleno prez pejpr ,tak si rikam chudaci plicky,taky ze uz je znat takova tiha na plicich ,jak dostaly pohulit..snazim se i hejbat,sportovat ne jen kydnout doma ale i tak,to nejde dal takhle palit,uz to vidim za dalsich 5let,,bez cigar dokazu byt ta tabakova chut je v podstate porad jedna a ta sama ale huleni je huleni ,takze si nadelim volcano a doufam ze me nezklame:),,
Pupiset
Co se tyce chuti jiste ne,ale ucinek je krapet jiny,vic energii,ale zas pri vetsim mnozstvi balonu docela psychotyckej,vsak poznas sam;)
Takove to zhuleni na uvolneni,resim spekama.
tekknou
:for Pupiset:
jj už se těšim až to přijde:)
ještě ale váhám jestli udelat kseft Gshopu kde maji volcano clasik za 12500
pritom tady:http://www.smokeshop.cz/zbozi/Vapor...assic-i894.html
stojí tolik..
a taky jsem koukal na tenhle:http://www.smokeshop.cz/zbozi/Vapor...git-i13645.html
docela by mě zajímali ty rozdíli mezi těmito dvouma vulcanama,jestli tedy nejni jen v ceně:),,
Cerda
rozdil budeasi jen v tom, ze levnejsi neni dgitalni :)
Pupiset
Pro upresneni sam vlastnim jen digi Vapir 1/balonkac/!viz.vyse;)
Takze Vulcano nemuzu soudit:(
Caligula
to tekknou,
da se levne koupit i tady-
http://search.ebay.co.uk/volcano-va...ssPageNameZWLRS
coz i s postou vyjde levnejc nez kde kolif v growshopu.
ja ho pridil za 235 liber coz je 9000 kc super cena
Caligula
to Tekknou
taky nezapmen ze sou dva druhy jeden je easy valve a ten druhej je solid valve, podrobnejsi info nezi nima najdes tady-
http://www.storz-bickel.com/vaporizer/vaporizer.html
tekknou
citace:
Původní příspěvek od Caligula
to Tekknou
taky nezapmen ze sou dva druhy jeden je easy valve a ten druhej je solid valve, podrobnejsi info nezi nima najdes tady-
http://www.storz-bickel.com/vaporizer/vaporizer.html



No hele tak když jsem to tak nějak skouknul tak bych bral ten volcano digit solit vave ale co jsem to počítal tak jak na 1. tak i 2. odkazu by to šlo stejnak přez 12000 tkž, si myslim ,že je nejspíš zbytečný tahat to z ciziny..nehledně nato že těžko se budeš domáhat nějaký záruky což aspoň od smokeshopu je záruka 2 roky a hlavně je to cz shop..
volcano jsme prave privezly domu..testujeme ho a je to docela zabijak :afro:..naopak bych rekl ze to zhuluje vice nez z jointu...zatim jsme testovali nejake out modely..a je to dobre nejlepe chutna na 4 na 5.5 uz je to docela mazanec.kazdopadne dobrej kauf.. ;) akorat ted aby si clovek na vikend pod stan koupil elektrickou centralu :rolleyes: :D:satan:
tekknou
citace:
Původní příspěvek od deth.
volcano jsme prave privezly domu..testujeme ho a je to docela zabijak :afro:..naopak bych rekl ze to zhuluje vice nez z jointu...zatim jsme testovali nejake out modely..a je to dobre nejlepe chutna na 4 na 5.5 uz je to docela mazanec.kazdopadne dobrej kauf.. ;) akorat ted aby si clovek na vikend pod stan koupil elektrickou centralu :rolleyes: :D:satan:


jasny tak ja mam uz taky objednano,nakonec jsem sel do tohodle digitalniho frajera:http://www.smokeshop.cz/zbozi/Vapor...lve-i13645.html
kazdopadne ta centrala neni spatna idea:D,v OBI za 6koliku elektrocentrala max. vykon 2700W,pri trvalem chodu 2000W,4taktni motor,chlazeny vzduchem,66dB,230V,50Hz:)
tekknou-jj ten digitacek je luxus jen o kilo drazsi :( takze jsme zvolily variantu obyc bo plice uz z toho kazdodenniho speko huleni pekne bolely....jsem nadsenej z chuti a ucinku a jednoduchosti ovladani..coz ty s mega displayem budes mit jeste o kus lepci :vampire:
tekknou
:to deth.
jj kámo to sme no tom hodně podobně hele:D,moje plicky už taky něco zakouřily,takže se dokážu živě vžít do tvého plicního stavu..hh
no já se na tu objednavku od smokeshopu nakonec vykašlal pač jsem zjistil ,že by mě to vyšlo na 14líť a v grshopíku prý mám 10%slevku a ten stejnej digitál tam vyjde na 12500,tak nekup to viď:teef:
a to už mám ten vap. od smokeshop.cz na poště akorád jsem ho odmítl ,napsal jim e-mail ,že mi nedali vědět o vyřízení objednávky ,tak že jsem nakoupil v obchodě se vstřícnějším jednáním :flick: :p:
tekknou
zdravím tak volcano už má za sebou pár zátěžových testů a můžu říct spokojenost,ten digitální display je fakt luxus:)zkousel jsem to na 130°C nic moc pak na 150°C a to uz bylo něco jinýho dal jsem si 3 balony a už mě to jinak protáhlo a následně nakoplo.nebylo vidět že by se balón nějak extrémně naplnil kouřem teda spíš vůbec, ale při vyfouknutí jsem si všiml, že jsem kousek kouře vyfoukl, ale nic výraznýho.je to tak dobře?nemine se pak vaporizace účinkem co se toho týče, když bylo vidět lehký vyfouknutí kouře??
cajovnik
citace:
Původní příspěvek od tekknou
znebylo vidět že by se balón nějak extrémně naplnil kouřem teda spíš vůbec, ale při vyfouknutí jsem si všiml, že jsem kousek kouře vyfoukl, ale nic výraznýho.je to tak dobře?nemine se pak vaporizace účinkem co se toho týče, když bylo vidět lehký vyfouknutí kouře??


ano je spravne, ze vyfouknes jen trochu koure.
sem si vsiml s mojim Vapem, ze cim to das na mensi stupen tak je jemnejsi kour v balonu a se zvysovanim teploty se i pytel vyrazne naplni.
nemyslim si, ze by se min koure mohlo mijet ucinkem, ale sam musis posoudit.
jinak ja si na naplnenej kotel dam dva balony, prvni na nizkou teplotu (4.5-5) a ten druhej mam tak na7-8,ale druhak ma horsi chut.
tak experimentuj a vaporizaci zadar
Caj
cajovniku, prosim, kde se z vaporizeru na pytliky, cili prohaneny horkym vzduchem, bere kour? :eek:
cajovnik
citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
cajovniku, prosim, kde se z vaporizeru na pytliky, cili prohaneny horkym vzduchem, bere kour? :eek:


jedubabko,neni zac, popsal sem to z uhlu pohledu Teknou prispevku, a je jasny, ze tam zadnej kour do OPRAVDY nemuze bejt, pac nam ten teplej kour ODPARUJE a ne spaluje.
a jak bys nam posala tu substanci obsazenou v pytliku ty?
pára, mlha

jouk, díky :) já totiž "kouř" mám spojenej s pálením
cajovnik
citace:
Původní příspěvek od Jedubabka
pára, mlha

jouk, díky :) já totiž "kouř" mám spojenej s pálením


no vidis ani jedno to nemuze bej, pac to neni v pytliku vlhky.
OT pak smazu
Caj
ok, už chápu - měls na mysli, že to tak vypadá, jasan:)
nemaž to :)
tekknou
jedule,caj:
tak abych tu nedělal zbytečný haló, tak je jasný ,že taky kouřem balóny nenapouštim a měl jsem na mysli jak už tu jedule uvedla, páru nebo-li mlhu,akorád,že mě v tu chvíli ten výraz nenapadnul tj. celý:)..
jinak já zatím nešel přez 150°C a pohoda,balóny pěkně energicky kopou jen co je pravda:DZatím vaporuju jen letošní špaňelský venkovky a dobrý,jsem zvědavej až tam prásknu nějakou lampážní paldu,věřim že to bude dobrej randál:D:D
komix
ted sem přivez vapir miny vipadá dost nevině luxuxní malá hračka dens se de skoušet tak dáme info později že
tekknou
citace:
Původní příspěvek od komix
ted sem přivez vapir miny vipadá dost nevině luxuxní malá hračka dens se de skoušet tak dáme info později že


hele mini vapira si koupil zrovna kamos dneska tak se s nim hned stavil zjo. tak sme ho parkrat sfoukly a pohodicka velmi podobna chut jako z volcana s tim rozdilem ze balon je objemnejsi cili da vetsi hight zato tenhle mini vapir je v cajku jen tak na ven prasknes tam baterky a hura ven:D
komix
proběhlo testování máta + něco dobrého zeleného na high ---resumé:parádní chut která vás pěkně protáhne báječné při nachlazení jen máta vyprchává daleko rychlejc proto je lepčí vapit to na nižší teploty tak kolen tech 110 stupnáku ale jinak je to luxux
Pampalini
[
pampaliny:takze volcano...high je vice energeticke chut je jina neda se rict jestli lepsi nebo horsi nez joint je proste jina..takova cistsi..ale da se z toho i pekne zakuckat...nacez okamzita rana do hlavy jako prase...jako ja osobne z volcana nehulim totalne ale prokladam to i jointy je to dobre ze kazdym vykourenym balonem na ukor jointa setris sve zdravi a zkouri te to taktez dost po sklizni se hodlam dostat na uroven 4 jointy denne a zbytek dovaporizovat :D:D:D tzn ze treba po praci si vetsinou davame jointa primo na plazi ale doma balonky :)
treba z volcana i ten nejhorsi ostrovni has na cisto bez tabacku a dava :)
tzn ze treba naka trava od domorodcu ktera je nevalne chuti ale dobreho ucinku bude ve volcanu naprosto prijemna
jsem dost zhulenej a je to roman takze zitra to mozna editnu :)
zdar a dym
Pampalini
Rana do hlavy jak prase ,to ja rad.
Jdu do nej pac bych rad kouril i v duchodu a ne abych byl napojenej v nemocnici na nakejch hadickach.
Na kolik stupnu to davas ?
Lovu zdar
pampaliny...hulime na vsechny stupne zaciname od spoda a porad pridavame..myslim ze je individualni na kolik stupnu se kouri mene je chut jemnejsi vic je takova kaslavejsi...
Pupiset
Shaman in da Vapir,150-160°C :leaf:
Dubinek
pupisete, prihod prosimtě nějaký info... spokojenost a pořizovací cena??? :)
jipi
caute,

tak ja uz asi 5 den ficim na vapir O2 mini, kupil som ho hlavne kvoli mobilite, chcelo by to nejaky ochladzovac pred inhalovanim ale to za tu cenu a velkost nemozem ocakavat

som s nim celkom spokojny, hlavne je to velmi ekonomicka volba kvoli materialu
jipi
to: pupiset

ja zahrievam kotol na 171 °C, dost dlho sa to zohrieva ale potom to uz kuri poriadne, myslim ze je to vela na inhalovanie
bublantek
mam volcano uz skoro 3 roky a furt to palim na 230 nejvic jak to de ,kdysi sem to skousel na mensi stupne ale vubec sem se nezhuloval bo to nekopalo ,takze skusim neska tech 180 auvidim kolik balonku musim dat abych byl v pici,jinak normalne dam 1 a lezim,na mobilni pouzivani dopoucuju misto agregatu autobaterku-600kc+menic napeti 900kc + batoh
nebo misto noseni v batohu je lepsi auto zapnes do zapalovace a jedes i za jizdy
Pupiset
2Bublantek:hele ja to jednou zkousel prez 200°C a znicil jsem pytel,navic ten dym se ztoho nedal hulit-extreme agresivni na prudusky,neudrzel jsem ani prd.
bublantek
tak mi ten pitlik vydrzi asi 3 mesice , ja vydrzim tak 2 az 3 prdy a masakr kaslu ,ale prave ten kasel me nastaruje jak ma
jipi
2bublantek: vaporizer od slova vapor, by si mal vdychovat paru
ja hulim s vaporizerom o2 mini obcas v normalnych puboch, "ponevadz" viditelne vypary su minimalne, volnym okom nebadatelne a ta jemna vona je akceptovatelna
jipi
co sa tyka mobility, zatial u mna vyhrava vapbong
cajovnik
citace:
Původní příspěvek od jipi
co sa tyka mobility, zatial u mna vyhrava vapbong


vapbong sem dostal jako darek kdyz sem si koupil Volcano, a muzu rict, ze je to peknej kšunt, nepouzitelne. Nikdy sem se z toho nesfucel, a nasledna udrzba je taky na prd. Pri zhaveni zapalovacem se na konci vapbongu se udela cerno, coz se musi stale cistit, cisteni sitka uvnitr je taky zazitek.
tekknou
Čau vaporáci ,tak pár zátěžovejch testů s volcanem už mám za sebou a funguje jak má.Jel jsem sice nejvíc na 185°C ,ale i tak nahuluje to z toho jak cep.Jinak než brka,řekl bych i víc:D..1,5g celkem dobrý lampy jen s kámošem ve 2,každej sfouknul 3 balóny a na marast.Tak to je podrobnej popis, kdyby si náhodou o volcanu někdo myslel několik mýtů,polopravd a omylů:)
jipi
citace:
Původní příspěvek od cajovnik


vapbong sem dostal jako darek kdyz sem si koupil Volcano, a muzu rict, ze je to peknej kšunt, nepouzitelne. Nikdy sem se z toho nesfucel, a nasledna udrzba je taky na prd. Pri zhaveni zapalovacem se na konci vapbongu se udela cerno, coz se musi stale cistit, cisteni sitka uvnitr je taky zazitek.


plne suhlasim, ja mam pocit akoby sa z neho dalo zhulit iba po urcitu medzu, mozno to treba vediet nahrievat
jipi
citace:
Původní příspěvek od tekknou
Čau vaporáci ,tak pár zátěžovejch testů s volcanem už mám za sebou a funguje jak má.Jel jsem sice nejvíc na 185°C ,ale i tak nahuluje to z toho jak cep.Jinak než brka,řekl bych i víc:D..1,5g celkem dobrý lampy jen s kámošem ve 2,každej sfouknul 3 balóny a na marast.Tak to je podrobnej popis, kdyby si náhodou o volcanu někdo myslel několik mýtů,polopravd a omylů:)


1,5g to mam hadam na mesiac, na kazdy vecer hulenia

ked hulim cez vapir o2 mini staci naozaj minimum a som na 2 hodiny mimo, keby som dal tu stipku co je na obrazku som pol dna na sracky
tekknou
citace:
Původní příspěvek od jipi


1,5g to mam hadam na mesiac, na kazdy vecer hulenia

ked hulim cez vapir o2 mini staci naozaj minimum a som na 2 hodiny mimo, keby som dal tu stipku co je na obrazku som pol dna na sracky


No nekecej ty krávo,po takovej špetičce jsi napáplej půl dne jj,bych to viděl spíš tak na předobědový vyhládnutí,to máš asi nějakej sníženej práh bolesti žjo:)?!Nebo to je teda asi H2Oextra high trippi randál:D:D
jipi
citace:
Původní příspěvek od tekknou


No nekecej ty krávo,po takovej špetičce jsi napáplej půl dne jj,bych to viděl spíš tak na předobědový vyhládnutí,to máš asi nějakej sníženej práh bolesti žjo:)?!Nebo to je teda asi H2Oextra high trippi randál:D:D


ok, tak 2 hodky (mam velke pluca)
komix
citace:
Původní příspěvek od jipi


1,5g to mam hadam na mesiac, na kazdy vecer hulenia

ked hulim cez vapir o2 mini staci naozaj minimum a som na 2 hodiny mimo, keby som dal tu stipku co je na obrazku som pol dna na sracky
taky mám vapira miny a tudíš vím že stohoto by ses ani nezasmál jelikož to je zrovna vapo který neni zrovna spořivý a abys přišlo nějáký to high tak musíč narvat nejeden kotlík
jipi
citace:
Původní příspěvek od komix
taky mám vapira miny a tudíš vím že stohoto by ses ani nezasmál jelikož to je zrovna vapo který neni zrovna spořivý a abys přišlo nějáký to high tak musíč narvat nejeden kotlík


tak to vyskusam

a este otazocka, po kolkych slukoch je material znehodnoteny a na aku teplotu ides?
komix
citace:
Původní příspěvek od jipi


tak to vyskusam

a este otazocka, po kolkych slukoch je material znehodnoteny a na aku teplotu ides?


teplotu tak kolem 120-140 stupnů a stim materiálem je to težké něják specifikovat ale asi jediné podle čeho to je možné je chut dokud cejtíž že to jede tak jed necejtíč asi pak nemá cenu tahat dál
dvojka-trojka
HOJ,
tak já měl možnost zkusit Vapir ONE verze5 a spokojenej jsem teda moc nebyl. Za prvé tam toho dáváš o dost víc, než do Volcana a je to vapík spíš pro jednoho člověka, takže když je tam víc lidí je na hovno. Pak jsem měl pár dní Vapir (ten co vypadá jako ten starej toaster/rádio) a sice o něco lepší, ale Vapir má absolutně nevychytaný ty pytle, který jsou takový tvrdý, nemaj žádnej zpětnej ventil, jako Volc., takže to furt musíš šroubovat, nebo držet prstem a to mě fakt sralo, takže taky nedoporučuju, protože vzhledem k ceně už není o tolik levnější, než Volcano, takže doporučuju rozhodně trochu dýl šetřit a koupit Volcano, který je fakt vychytaný nejvíc. I to zhulení je silnější, než z Vapiru a při menším množství, takže se to vrátí:). Já mám teda ten s poťákem (ne digi), ale kámoš má ten digi a až na to, že vypadá líp mi příjde stejný, jen o 1500,- dražší, takže podle mě zbytečnejch 1500,-.
Každýmu to doporučuju, podle mě to zhuluje víc, než bong - alespoň mě :rasta:
Zatím se mějte.......

23
jipi
komix: hmm, je to lepsie na 300st. Fahrenheita, neskriabe tak z toho, skusim aj tych 250

23: verim tomu ale to suma je dost vysoka, 12-13tis. czk
Jarin
AHOJ
ja mam vulcano digit a je lepší neš vulkano classik.
je přesnější a to odost
vulcano digit-Temperature accuracy ± 1,5°C (2,7°F)
vulcano classic-Temperature accuracy ± 5°C (9°F)
a vulcano digit se po 30min. automatycky off.
toje taky dobra věc.takže to neni jenom o vzhledu.
jipi
jarin: kde si ho kupoval?
Jarin
čau jipi
u klečky
http://www.klecka.cz/growshop/Kurac...cano_digit.html
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Jarin
AHOJ
ja mam vulcano digit a je lepší neš vulkano classik.
je přesnější a to odost
vulcano digit-Temperature accuracy ± 1,5°C (2,7°F)
vulcano classic-Temperature accuracy ± 5°C (9°F)
a vulcano digit se po 30min. automatycky off.
toje taky dobra věc.takže to neni jenom o vzhledu.

jj, tohle je fakt, ale myslím, že ty 3 stupně už takovej rozdíl dělat nebudou a ten rozdíl v ceně se mi zdá až moc velkej, ale to je jen můj skromný názor.
Mějte se a smějte se :teef:

23
Jarin
čau dvojka-trojka
já si myslím že 3 stupně jsou znát .
já to pálim na 183 a kdyš dám 185 tak uš to lechce škrábe.
ale to je jen můj názor, každopádně classik a digit volcano je to nejlepší.
a nebo se stav a mužem to otestovat.
Steewosh
Cuzz mate nekdo zkusenosti s BC vaporizerem. Jde mi vice mene o takovy rekreacni vapovani. Diky
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Jarin
čau dvojka-trojka
já si myslím že 3 stupně jsou znát .
já to pálim na 183 a kdyš dám 185 tak uš to lechce škrábe.
ale to je jen můj názor, každopádně classik a digit volcano je to nejlepší.
a nebo se stav a mužem to otestovat.

jj, říkám máš pravdu, že je fakt asi přesnej, ale já si ten můj kupoval až po tom co jsem hulil s kámošem, kterej má právě digit a jsem fakt spokojenej. Takže někaký zkušenosti s tím digitálem mám, je fakt, že tam i těch pár stupňů hraje roli, ale já mám svoje classic nastavený na max 180 st. a myslím, že to stačí. Spíš tam záleží co hulíš, protože mám zkušenost, že dobrej in stačí vaporizovat i na max 170 a je to pecka, zatímco venky taky jedu na těch 180.....cca :D, protože to může být vlastně 175-185 :). Takže já se řídím spíš podle chuti co z toho leze.......

HOJ 23

edit: a Jarin už jsi čistil ten spodní vzduchovej filtr, popřípadě spíš teda měnil, pokud máš ten, kde si balóny děláš sám, tam je jeden, bo dva na výměnu (takovej ten bílej). Nezdá se mi, že by se měl až tak zasírat, aby bylo potřeba ho nějak často měnit, co ty na to?????
Jarin
Ahoj 23
máš pravdu ja ho taky neměnil, volcano mam 6 měsícu a je furt čistej záleží asi jak se doma práší .
dnes sem koukal po krámech a rozdíl mezi classic a digit je uš jen 600kč ceny dou lehce dolu.
http://www.growshop-ostrava.com/produkty.php?id_kat=9
u nás asi nejlevnější vapíky a velký výběr.
Steewosh
Ted sem poridil vapir one 5.0 c s inflation kitem a el. drtickou za 200 dolacu tzn. 3270 kc i s postovnym a transakci od paypalu. doruceni DHL taky luxus a rychlost. Na www.air-2.com. V growshopu 5000 kc bez balonku.
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Steewosh
Ted sem poridil vapir one 5.0 c s inflation kitem a el. drtickou za 200 dolacu tzn. 3270 kc i s postovnym a transakci od paypalu. doruceni DHL taky luxus a rychlost. Na www.air-2.com. V growshopu 5000 kc bez balonku.

Hmm, tak to je fakt moc dobrá cena:goldcup:. A čím je ta verze "5.0 c" jiná než jen 5.0? Protože já někde četl, že ten poslední model Vapiru ONE je nějakej vychytanější co se týče tý teploty????? Moc jsem to nechápal, bylo to anglicky a zas tak dobře neumím :(.
A jak jsi spokojenej s el. drtičkou? To jsem ještě neviděl, ale musí to bejt v pohodě věcička, né? Škoda jen, že ten Vapir fouká tak dlouho ten balón, to mě děsně vadilo, takže já používal spíš ten náústek s hadičkou.
Ale jinak pŕeju hodně příjemných chvil:).......

23
Steewosh
to 23: no nakonec cena malicko vzrostla, protoze ty devky mi napalili 1100 dovozni dan, nechapu. Trochu me nasrali i kdyz to porad vychazi levneji. Balony jsou legrace, kdyz das high otacky tak to jde celkem rychle. Nevidel sem ten 5.0, ale tenhle ma regulaci teploty od 60 do 203 stupnu a nastaveni otacek vetracku na low medium a high. Jinak max happy. Drticka, takova legrace, ale drti moc pekne a je modre podsvicena, akorat kdyz drtis dyl v kuse tak jakoby dojizdi baterka, nechapu proc, pak to ale jede za chvili zase v pohode.
Spek
Máte někdo zkušenosti s tímhle vaporizerem?
http://www.kuracke-potreby.cz/index...roducts_id=2311
http://www.everyonedoesit.com/onlin...iProductID=5093
http://www.youtube.com/watch?v=bVSOCk_HHLo
cernakolobezka
Chybi tady vapornature
Myslim, ze je to nejlepsi vapik za takovouhle cenu.
vaporizuju s vapir digital airem na 180. zatim pokaždý dost v pohodě pecka ale dneska se mi stalo že sem měl výbornou trávu jenže přesušenou a téměř to nedávalo. muselo se ubalit brko a to pak byla pecka :eek: platí to všeobecně že víc usušený matro z vapíků nedává ? a naopak sem ještě četl že lze vaporizovat klidně i neusušenej materiál, což by bylo super ale asi to bude mít vliv na chut
cernakolobezka
tak co ja vim, zkousel jsem tam dat i mokrej tabacek do vodnich dymek a bylo to v pohode, myslim, ze jsem mel nejaky visnovy, chut dobra, tabak jsem citil a samozrejme jen para. Jinak trava jakakoliv zatim v pohode, nemam s tim problem...supe mi to furt :-) ale rikam jde o vapornature ostatni nemam tak dobre vyzkousene.
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od MIRIS
vaporizuju s vapir digital airem na 180. zatim pokaždý dost v pohodě pecka ale dneska se mi stalo že sem měl výbornou trávu jenže přesušenou a téměř to nedávalo. muselo se ubalit brko a to pak byla pecka :eek: platí to všeobecně že víc usušený matro z vapíků nedává ? a naopak sem ještě četl že lze vaporizovat klidně i neusušenej materiál, což by bylo super ale asi to bude mít vliv na chut
:smoker:
jj, stejnej pocit s obyč. venkem, moc suchym:D
asi na tom něco fakt bude:wink:

HOJ 23
as stalo se ti žes toho tam dal plnej "kotel", asi na 30 minut, 180C, tři lidi a jen mírně? a pak se mi stalo že sem dal málo, 160C, 35 minut a mazeček :)
jako si říkám že u tohodle digital airu to chce experimentovat hodně, je to složitější než sem si představoval. desetkrát zhulí, potom ne, pak zas jo pak ne - záleží asi na tom jak je to rozdrolený, kolik toho je, kvalita, jak je to usušený, jak dlouho, na kolik stupnů....:mutant:
nevi nekdo kde se da koupit v cechach nahradni folie na nove pytle do volcana???
tekknou
citace:
Původní příspěvek od AEROMAN
nevi nekdo kde se da koupit v cechach nahradni folie na nove pytle do volcana???


Toz to nevim ,ale taky by me to zajimalo v growshopu je nemaj samostatne?Koukal jsem naposled ,kdyz jsem tam byl ,ze je tam mely ve vytrine.Po jakym case menis pytle jestli se muzu optat??
kingpinos
Ahoj pridam se k zastancum tohoto stroje.Od začatku- prišel mi když jsem byl po 14ti denni nemoci a tudiž detoxu od marihuany.Poprvi jsem nevedel jak na to i kdyz je to jednoduche jako facka jen prijemnejši.Zkratka poprve nic podruhe jsem to všechno nastavil jak se ma a v pohode inhaluji a najednou koukam a prislo mi to jako sranda.Povidam si o tom jak si inhaluji ačkoliv jsem u toho byl sam.Nadherne me to sfoukalo.uplne neco jineho nez brx ale to už tu bylo popsane.Proste me jen zarazilo jak je to lehke zadna rana jen light.Pak jsem to nadseni chtel predat i jinym osobam prvni byl bratr, jeho odpoved
nic moc jdu si dat brko!
Ja opet na prijemnou a lehkou kaši.
Dalši experiment jsem provedl na spousty lidech.
Verdikt ti co moc huli brka tak jim u toho schazi ta rana z tabaku papirku lepidla std...
Na řadu prišla ma pritelkyně brka nekouri jen cigarety a to malo.
Tu to odrovnalo mnohem vice než me. Po druhe si dala min a moc se ji to libylo. Obcas si tedy spolu fouknem.
A ted POZOR pratele moje masinka se da rozebrat a uvnitr je takove zelezne neco pres co jde to thc ho hadičky.Usazuje se tam takovy maz ktery jsem vytrel papirovim karesnickem malim kouskem.Lepilo se to a ja nevedel co to muže byt vypada to jako dehet usazujici se na filtru. Ale ten nelepi.No napadlo me to nechat na jindy schoval jsem to do krabičky od zvykacek. Pritelkyni jsem obeznamil s tim ze to chci znovu vaporovat. Pry jsem prase když chci kourit papir. No nic nechape ze nedochazi k horeni a tudiž ho nevykourim. Na radu prišel nas dalsi vecer spolecneho vaporovani a muj (tajny) pokus. Dal jsem tam ten papirek a v pohode foukame az jsme zfoukany jako normalne z marihuany ani ja bych nic nepoznal nevedet a nepripravit to. Pak jsem ji to ukazal zkourenym pohledem na me kouka a po chvilce povida užasny nic jsem nepoznala. Tod vse co jsem vam chtel rict.
Jo a aspon me stači dat tam opravdu trošku i tak malo ze by to na malou zilku nebylo.
Take jsem zkusil utrhnout čerstvou paličku ale zralou a VAPIR to nepoznal zkouril me uplne stejne.
Tod vse co jsem vam chtel rict. Dekuji za pozornost kdo dočetl až sem
no budu je menit poprve za rok mam uz sem je sehnal tady http://www.kuracke-potreby.cz/index...dex&cPath=33_69
ale uz tam maji jinou drazi ja mam primo original od volcanu za 135kc 3 metry ale prej je dobra pecici folie za dvacku z hypernovy
kripalu
Máte někdo zkušenosti s používáním VaporNature ?
http://www.vapornature.cz/
Spek
Ja jsem si nedavno koupil Noble Vapor VP110 http://www.azarius.net/headshop/vap...er_noble_vp110/ vyslo me to i s postovny na 1350kč.
Moje zkusenost s timto vaporizerem je hodne dobra.Takze doporucju.
inf3cti
Spek:

jak je tam vyreseno padani bordelu do vapiku? Je na tom zdroji horkeho vzduchu nejake sitko? A co vyletovani matrose z ohrivaci komory do hadice (a naustku)?

Videl jsem video jak se to plni, a cekal bych ze jednak jemna drt z matrose bude padat dolu do vapiku, jednak pri sani bude zase prach vyletovat a clovek ho nasaje. Jak je to poresene?
Spek
Jsou tam sítka,jak nahore tak dole.
Spek
Trochu jsem to rozebral. :)
Spek
.
k tem nahradnim pytlum pro vulcano u klecky maj easy myslim za 1600 a solid value za 3500
ale neni nad tu pečici folii za dvacet korun:Djak piše AEROMAN

k vulcanu digital nejvice zpokojenost!!!
cosmos
Nezkusil ho někdo? Nevíhodou je, že nelze měnit teplotu(pouze 190°C) a nemá ukazatel množství plynu v zásobníku. Líbí se mi ta přenosnost....ale zas kolik spotřebuje pynu, aby k němu nebyla potřeba ještě plynárna :) Asi to bude jen taková hračka...tady:
http://www.3shops.cz/headshop/vapor...r-i-inhale.html
http://www.klecka.cz/growshop/Kurac...as_Powered.html

Ještě nějaký odkazy:
-Jointy nebo vaporizér?(z konopí se prej při vaporizaci uvolní nejvíc thc při 185°C, přes 200°C nejít) http://konoptikum.eu/index.php/kono...-vaporizer.html
-Ideální teploty vaporizování různých rostlin
http://www.vaporizer-info.com/vaporizing_temperatures/
grubba
Nemáte nahodou zkušenosti s tímto vaporizerem
http://www.kuracke-potreby.cz/index...roducts_id=1970
uvažuji o koupi vaporizeru
kup si volcano. než take voloviny
citace:
Původní příspěvek od cosmos
Nezkusil ho někdo? Nevíhodou je, že nelze měnit teplotu(pouze 190°C) a nemá ukazatel množství plynu v zásobníku. Líbí se mi ta přenosnost....ale zas kolik spotřebuje pynu, aby k němu nebyla potřeba ještě plynárna :) Asi to bude jen taková hračka...



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44823
flatboy
čaute máte někdo zkušenosti s tímto vapíkem?http://www.vaporizer.cz/vaporizery/vapir-one-5.0-4/ chtěl bych si nějaký pořídit, ale 10k na volcano nemám... četl jsem že ten vapírone má na hovno balóny, že mají nějak na p*ču ventil, a po naplnění a sejmutí z vaporizéru, se musí prej ta díra držet aby to neunikalo, což je celkem na hovno :) . Tak si to chci ověřit z více zdrojů páč s takovou bych na to vysral, a asi šetřil na volcano...
Pupiset
2flatboy:tj ten nejmesi problem nastaveni teploty je nepresny coz me sere o dost víc,nehlede na záruční dobu:(
flatboy
jej, zrovna ti píšu pm :) , jak moc se ta nepřesnost projevuje na ´kouření´ ? a jakou má záruční dobu? growshopy to nějak neuvádějí, nebo jsu slepý... :)
Zahradník
Tak Přidám sem dnešní zkušenosti s hřebíčkem ovocným čajem,a earl grey černým čajem...

Hřebíček:Do toho se mi moc nechtělo.Dalsem si boucha,velkého a s moc vysokou teplotou a málem sem se vybulil vcelém těle jsem cítil silné aroma hřebíčku,ale špatný pocit to nebyl...ale nechutnal mi prostě


ovocný čaj: Nastavil sem 140°C a něco to mělo dosebe!Věřím,že být to kvalitnější čaj byla byto nádhera...celkem vpoho až natu divnou chuť té nekvality..:D


Earl Grey: Teplota 140°C.A zde už sem si neměl naco stěžovat...bylo to prostě dobréé parádní chuť,a snad poprvé vživotě jsem poznal účinek čaje...Prozatím oběvuji promě naprosto neznámou říši všelijakých bylin se všelijakýma účinkama...určitě se sváma ještě podělím o nemalou řadu zážitků...
Zahradník
Tak sem budu snažit a zhrnu vám všechny informace cojsem sehnal,a taky rady z vlastní zkušenosti.

na 1. fotce vidíte můj nově zakoupený a otestovaný vaporizer.
-je to vapik nejasného původu ...
-ale jeto vapík :D !
-1.Dojem extrémě jednoduchá,mašinka,škoda peněz
-Další dojem:Zázrak , Revoluce.Knezaplacení!
-Na přenosti měření teploty nezáleží!Záleží na Funkční regulaci a udržení teploty...Sami si uděláte škálu používaných čísel na displeji
-žádnou kvalitu ani značku jsem nečekal,ale efektivnosti věřím na 100%
-cena byla pro mne taky přijatelná 1890,-

Takže chceto trpělivost při zkoušení jak,kolik,jaký produkt a jakho upravit k vlastní spokojenosti...mě oobně trvalo jeden celý den než jsem to měl pod kontrolou...ale potom už jeto luxusní inhalování pravého potencialu produktu!

Na netu jsem našel že dost lidí zhání informace o vaporizaci bylin...já jsem si dal tu práci je najít a tady vám je poskytnout



Heřmánek: 190°C max.
-vlastnosti: Anti-pobuřující, proti křečím, relaxační, lék proti nadýmání.
-Zmírňuje zažívací potíže,nervozitu, deprese a bolesti hlavy
-uklidňuje nervový systém
-Inhalují se nasušené květy






Mučenky: 154°C max.
-Hlavní vlastnosti: Anti-pobuřující, proti křečím, sedativní hypotenzní
-má cenné sedativní a uklidňující vlastnosti
-léčí nespavosti epilepsie a hysterie.
-Listy jsou součástí mnoha farmaceutických přípravků určených k léčbě nervových onemocnění, jako je bušení srdce, úzkost, křeče a někdy i vysoký krevní tlak.
-také se používá k prevenci proti černému kašli, astmatu a dalších nemocí.
-Inhalují se nejspíše listy,jestli suché nebo ne to jsem nenašel...


Zelený čaj:190°C max.
-Hlavní vlastnosti: Anti-dráždivé, uklidňující, anti-bolest, pomoc při trávení a depresích.
-doporučuje se zelený čaj proti bolesti hlavy, bolesti celého těla a depresi,
-detoxikuje,energizující efekt, a prodloužit život
-Inhalují se nasušené listy
Zahradník
Maliník,malina:190°max.C
-vlastnosti: U těhotných žen bylo zjištěno, že pomůže s nevolností , snadnost porodu.
-používá se při nachlazení, bolesti v krku a žaludeční nevolnost.
-Inhalují se,nutno otestovat listy čerstvé,suché.






Eukalyptus: 130°Cmax.
-vlastnosti: antiseptické, expektorační, stimuluje krevní oběh, anti-houbové.
-používaný na celém světě pro zmírnění kašle a nachlazení,infekce. -při nachlazení.
-Inhalace listů





Levandule:130°Cmax.
-vlastnosti: lék proti nadýmání, uvolňuje svalové křeče, antidepresivní, antibakteriální, stimuluje krevníh oběh.
-Tato bylina má použití v kulinářské, kosmetice a lékařství. Je účinný při léčbě bolesti hlavy, zvláště při stresu, zrušte deprese spojené s slabostí.
-inhalují se nejspš květy...






Tymián mateřídouška: 190°Cmax.
-vlastnosti: antiseptické, tonic, uvolňuje svalové křeče, expektorační -"pozoruhodný posilovač plicí"
-Jeho hlavní léčivé použití je při léčbě kašle .
-zlepšuje trávení, ničí střevní parazity.
-Inhalují se asi lístky
Zahradník
Vaporizace butanového výtažkuUdělal jsem si klasick butanový
výtažek...nahřál jsem sítko v
baňce hodil naněj kousek toho
marasu,nasadil na vapík a
začal inhalovat...Ten mikro
kousiček se roztekl po celém
sítku a byl téměř bez chuti jen
jsem věděl že něco dosebe
dostávám a vydechoval jsem
takovou lehkou mlhu na 220°C
po asi 6 hlubokých nádýchnutí
mě přepadla únava začlo mi být
horko a chtělo semi blít,po chvíli
seto uklidňilo a působilo pouze
silné skouření :D...

A poznatky? 1.Jsem zjistil že pod těch 190° se ten produkt nechtěl odpařovat prostě sítko bylo nasáklé a nic se nedělo až při vyšší teplotě začalo vysychat a viditelně se vypařovat. 2.jsem vlastně vyřadil veškeré vonné látky a hulil zvětšiny pouze aktivni THC,místo toho z klasicky nadrcené trávy kde vaporuju spolu s thc i vonné látky... Nevýhoda je že sítko od toho výtažku dost zaserete...takže i po jednom vaporovaní je to tak na výměnu nebo vyčištění sítka..


A zde chci pouze sdělit moje pocity: Úplně mě dostalo to jak se cítím od té doby co jsem přestal dosebe politrech lít dehet!Přišel jsem taky nato že DEHET byl důvod mého zpomaleného fyzického vývinu + veškerých zdravotních problému okolo...Další nezanedbatelný fakt je ten že pleť,to moje neodstranitelné akné je skoro zcela pryč žádný nový vřídek jen se hojí ty staré díry comi dehet způsobil...mám radost zeživota!Probouzím se s energii bez nepříjemného raního kašle!moje fyzická kondice se o 70% zlepšila, prostě když to zhrnu tak jsem si dával 70%zátěž dehtem zcela zbytečně!Výhody jako eliminace ODPORNÉHO smradu,konec žloutnutí zubů,odtranění smradu zhuby-odstranění popelníku a sním i jeho smradu,chuť tabáku jeho síla a ůspora 40% nákladu,nemusím snad dál rozvádět !Prostě odedne vaporizéru se můj život šíleně moc změnil klepšímu !

Ps:1.fotka Je Ukázka tabáku(javanes) a skanku(Nahoře po
vaporizaci,dole před vaporizací)...a sítka
na 2.fotce je detailně vidět sítko v kotlíku
Zahradník
Tak jsem konečně zavítal do Oxalisu, jsou to machři na čaj a kávu!Koupil jsem si mátu, heřmánek a jeden ztěch nejdražších zelených čajů...A Máta-stačí jí málo okolo 100-120°C.Velmi příjemná pepermintová silná chuť dobře seto inhaluje prostě mito chutná.:D
Heřmánek-Teplotu snese oněco vyšší ale rozhodně ne těch !190! řek bych tak 160°C max,má velmi příjemné aroma a prostě celkově sklidňuje.Akorát ten zelený čaj nějak nešel...byli to takove zmuchlane tvrde male listky ...ale zato perfektní jako čaj na pití..Toť asi vše další zkušenosti napíšu až se zas projdu :D...
frenlik
Zahradníku díky ti a jen tak dál! :-)
Tyhle zkušenosti mě moc zajímaj- po létě plánuju koupi vapíku a rozhoduju se mezi I-inhale a Vapir-one.. Jelikož se taky zajímám o bylinky tak se úplně vidím jak vapuju a vapuju bylinky a experimentuju a zkouším.. Zatím jen tiše závidím :-) Pokračuj! :-)
Zahradník
frenlik: no taky jsem se snažil najít nějaké info...ale marně ...tak jsem to riskl a vyzkoušel...Spokojenost max. ikdyž to není volcan za 10 klacků...a už jsem se sním tak naučil zacházet,že si přesně zvolím jakou intenzitu k jaké bylinně zrovna chcu...a šíleně mě to baví!!A moc mito chutná!Teď zhásním všude z okolí všelijaké modely a libuju si na jejich chutích a účincích....Dříve sem to nerozeznáva kvůli tomu dehtu,potřeboval sem jen natlačit dohlavy nějakou aktivní látku a byl klid...ale teď díky čistotě stavu moc dobře pociťuju jak která tráva působí a chutná..
Zahradník
tak jsem náhodou zavítal zase do OXALISU a koupil si kávu,tady mě účinek obzvláště zajímal...ale zkušenost?:Kávu jsem vsypal dokotle a vapóroval...chuť divná nakyslá a nijak moc intenzivní,řek bych téměř žádná a jestli,tak divná...Zato když jsem ji zalil vřelou vodou tak to byla pohádková chuť...jinak jsem zkoušel citronovou kůru tak na vlastní nebezpečí...okrájel sem kousky kůry z citronu naházel ji do kotlíku a na menší teplotu cca 150°C vapóroval...a chuť byla vklidu...a žádný špatný efekt jsem nepocítil...Každopádně svět bylin semi otevírá a bude mi dlouho trvat mooooc dlouho než se těma kvantama všelijakých bylin prodegustuju...ale jeto zábavný koníček :D,jen kdyby byl trochu víc známý... Zdalšími zážitky přinesu nové info.Přeju svěží dech,dobrou chuť,a zdravé plíce....mějte se
vimnevim
Vůbec ale nechápu, že se dodneška nenašel někdo, kdo takovou mašinku vyrobí a nabídne za pár stovek.... Nebo že by jsem byl na omylu a je to tak složitej a na výrobu nákladnej vehemecht ???
Zahradník
vimnevim:máš pravdu jenom to chce trochu zručnosti ,topné těleso, a
elektroniku k regulaci teploty,pár skleněných laboratorních
kousků,celé to vložit do pěkné krabičky a jeto...Ale tady ani
nejde oto jak jeto složité,ale oten úžasný jednoduchý nápad!
Itak si ale myslím že párstovek to stát nikdy nebude,pod
1000,- to podle mě nikdy nepude protože,zase ty části
nejsou tak levné+práce myslím si že i cena 1 890,-není zas až
tak přehnaná...Spíš se divím proč tenhle zázrak není nikdy v
reklamách nebo ve zboží ....podle mě jeto strašák pro
tabákový průmysl...a ten dělá vše proti téhlé mašince...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma