Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 
Zahrada by Dudušek 2005 - Klikni zde pro originální téma
Dudušek
Tady 3fotečky vetývek, které byly dnes osekané:)
Dudušek
Tady další fotky, kde jdou vydět palty už zbavené listí + nějaký ten detaj:)
Dudušek
50cm šířka x 75cm délka, právě proto tam dávám na porovnání moji oblíbenou značku cigaret:)
P.S. doporučuji zvětšit si ty makra, stojí to zato;) hlavně novým členům, kteří neví, kdy mají sklízet svoje krásky:angel:
Dudušek
Všem chci poděkovat za ohlasy. Jinak musím dnes říci, že jsem přišel o foťák:(, takže další fotky budou už jenom z mobilu:( , takže se to pozná na kvalitě fotek, na kvalitě rostlin nikoliv:) V nejbližší době(asi zítra) mám v plánu ceknout PwP, dodělat Ice a taky chronic, takže jsem zvědav, kolik se toho stihne. Zatím jsem velmi spokojený, protože sluníčko a Final Solution velmi opakuji velmi pomáhají ke zdárnému dokvetení. Dále o výkendu počítám s Ak47, GWS a další, takže moře krásné práce.
Dudušek
Dnes, jak jsem již sliboval, byl vytrhnut PwP, už je zralý:) jakorád dnes nebyl bohužel čas ho otrhat - zbavit listů:( takže to vidím na pátek, možná na sobotu. Tady přikládám 5fotek, jedna je starší z digitálu a 4 z mobilu:( kvalita fotek je strašná, ale chci tento theadr dokončit, tak aspoň toto. Škoda, že nevidíte ty palice z blízka(makra), fakt luxus:)
Dudušek
Takže tady je slíbený chronic, bohužel foceno modilem:(
1. Chronic v celku - stará fotka

2. chronic v celku - nová fotka modil:(

3. chronic rozřezaný s listím

4. chronic rozřezaný s listím a na porovnání krabička cigaret(moje oblíbená značka:) )

5. bez listí

Tata genetika má už podle prního ohledání vcelku malý výnos(snad to vynahradí kvalita) a lehce nadprůměrně náchylný na pliseň
Dudušek
Jo, nekdo mi ukradl kytky....
Jinak skosil jsem celkove toto:
Durban
Nebulku
Ice
Chronic
Passion 1
Orange Bud
WW
Apollo11
PwP

Ukradli mi toto:
Ak47
GWS
IP2000
k2

Z toho usuzuji, že to byli 3lide, protoze jsem tam nasel nejake blujance:) a stopy 3velikosti:( mam tam totiz takovou ochranu(elektrickou), tak dostali asi slehu:) Mam nejake fotos z mobilu, tak to sem hodim az pozdeji.
Dudušek
Jo, blujance myslim zvratky - muselo to asi bolet, myslim si, ze uz se neukazou:) Ale co me fakt nasralo, ze mi vzali K2 - ktera byla opylena a vedlejsi passion cely polamaly(ten zbytek) a ten byl taky opyleny, takze z tadyma seeds asi nebudou:( coz me pekne sere a mel jsem domluvenou nejakou tu vymenu:(
Mam sice mimo jeste 3 kytky, ale nevim, co je co, jedna samice bude bud passion 1 nebo K2, druha samice to same a samec taky jedna z techto odrůd!! Takze se nemůzu zarucit, co je co!!!
WirusH
AHoj Dudu tak to je mi lito :( Ja mam vcera podkosil posledni bojovniky KushxCitral a NPP z obou by meli byt seminka ,ale poblem ze NPP dozraval ve velkym chladu a tak palicky nejsou moc velke ale i tak sem rad. Preji hodne zdaru a at zjistis kdo ti to ukrad tak jako ja a ted uz vim komu se vyhybat.
Dudušek
Opět Vás všechny zdravím a po delší odmlce Vám chci opět nabídnout nějaké ty fotas. Jinak tímto taky všechny zdravím z Bojleru, jsem rád, že jsem mohl některé z Vás poznat osobně:) Jinak se nebojte, ještě celý tento theadr dokončím, koupil jsem si na to i váhu sice s přesností na gramy, ale je to jenom pro tento účel, stála mě 490Kč v Obi(sakra, zase tolik pěněz:( ). Zatím mám ještě nějaké kytky venku a to konkrétně Big Bud, Early Bud(ten moc early není:( ) a NPP ale chytá plíseň a moc z něj nebude, protože paličky jsou šíleně řídké s velmi málo krystalky - tímto taky doporučuji tuto odrůdu už nekupovat je to od Nirvany, teda spíš celkově Nirvánu moc nedoporučuji, protože velmi kecají s dozráváním, nejlepší asi pro naši polohu je seedbanka Dutch Passion, ti nekecají a dokonce jsou rostliny ještě dříve, než udávají:) Tady jsou zatím nějaké fotky a další přihodím až po sklizni, kde vám ukáži každou odrůdu v suchém stavu, napíši nějaké ty učínky, přibližnou dobu seknutí a také přibližnou váhu. Opakuji, že kytky měli takřka stejné podmínky. Zatím mi nejlépy vycházejí tyto odrůdy v poměru kvalityxkvantityxúčinku - Durban, Ice, Apollo11xmatanuskou - díky UdL, orange bud a passion 1, ale ještě se to může změnit, protože například cindyrellu99 a Mother Finest jsem sekal tak před 4dny. Takže se máte na co těšit:)
Takže k fotkám:
1-4) tady jsem rodil nějaké ty semínka jsem na ně jako otec velmi hrdý:)

5-6) takhle se to suší u mě(konkrétně Mother Fines, Cindyrella 99)

7-8) tady je ještě dosušování blueberry
Dudušek
Ahoj, k té elektřině se nebudu vyjadřovat, je to velmi soukromá věc a nechci, aby každý o tom věděl, chápeš, je to moje ochrana a je velmi důmyslná a jen díky ní mi zbyli nějaké ty kytky.... Dále chronic mi taky dojel, velikost byla tak 1,4metru a výnos odhaduji tak na 100gramu suchého, později dodám report. Jen mě u něho štvalo, že je poměrně dost náchylný na plíseň(nepatří mezi nejvíce, ale i tak byl chycen poměrně slušně), jinak je to velmi příjemné hulení:) Co ta naše společná objednávka??
Dudušek
Tady nějaké starší fotky z mobilu. Fotky byly foceny při sklizni mých nádherných kytiček, konkrétně Apollo 11xmatanuška, část Nebulky, Orange Bud a Blueberry. Bohužel v té době jsem neměl digitál, ale i tak aspoň něco.

1. Apollo 11xmatanuška - neotrhaná

2. Apollo 11xmatanuška - otrhaná

3. Apollo 11xmatanuška - otrhaná jinak

4. Menší část nebulky, která byla nechaná na dozrání

5. Orange Bud a Blueberry - velmi krásné kytky, orange bud je ta větší kytka:)

6. Orange Bud a Blueberry - jinak

7. Orange Bud a Blueberry - opět jinak
Dudušek
Dnes přišl na řadu Early Bud od Nirvany, moc early teda není(vím, že to early znamená rychlé kvetení a né dokvítání, ale i tak...) Kytka vypadá vcelku slušně:) Tady nějaké fotos
Dudušek
Tady nějaké fotky z Big budu, vzal jsem jen vrchí paldy a to jen ze 3/4, ale i tak je toho hafo:) zbytek ještě nechávám, sand to nějakou náhodou dozraje, no, nechám se překvapit a radši sem hodím nějaké fotky, opakuji jsou to jen vrchní paldy a to jen ze 3/4, jinak kytka stojí ještě skoro celá....
Dudušek
Ahoj kolego, to zase ne, zase toho tak moc není:) chtěl jsem rozjíždět indoor, už mám na to všechno koupené(takový pěkný dripp systém), ale asi ho nebudu potřebovat:) protože hulení bude dost na celou sezónu:) Pak dám celkovej report se všemi váhama atd. ale to vidím až tak za 3týdny/měsíc, nestíhám všechno zbavovat listí:( hold není čas...
A co se týče toho sušení, tak jsem měl dobré, že jsem měl hodně různých modelů, takže jsem to sekal průběžně - otrhával a sušil, takže mi to nějak tak vyšlo:) ale teď tam toho mám nějak moc:)
Firestarter
Tento pašák si opravdu zaslouží respekt nas vsech. Takovej strainguide se nevydi nikde jinde na groweru a jeste k tomu tak pravidelne aktualizuje a venuje se svemu theardu. Podle me nejlepsi letosni "Grower Outdoorista, kterej publikuje".
Příste musis do te sve elektro-ochrany pustit vic Voltiku, at tam najdes misto vybranych kyti jen omracene zmrdy v křecich. Pak uz je jen povesit misto kytek co chteli slohnout :)
At se ti dari i pristi rok, jestli to bude vubec pri takovychto zasobach potreba :)
Dudušek
Díky kluci, moc si toho vážím:) Jinak se těště, až budu fotit všechny paličky v suchém stavu a udělám celkové shrnutí, některé modýlky jsou fakt exklusivní:) Snad to ostatním growerům pomůže, až budou hledat, co budou sadit další rok:)
Dudušek
Díky, díky diky. Ale těšte se na dokončení theadru, momentálně opět nemám foťák, ale jakmile ho dostanu do ruky, tak začnu na tom makat... Samozřejmě díky za káčka.
to bBoOrReE: určitě tak pěkný jak od tebe to nebude:) ale budu se snažit:)

Zahrada by Dudušek 2005 - Zahrada by Dudušek
Dudušek
Ahojte, nějaké poslední fotos z obírání semínek, samice je Early Bud x samec něco z tohoto(durban, passion nebo K2). Sklízel jsem na přelomu říjnaxlistopadu:)
1. seeds neobrané

2. obrané semínka

3. třídění semínek

4. opět třídění semínek

P.S. Pro prvních 5 lidí, co mi pošle PM a má zájem, tak je podaruji každého 8semínky tohoto křížence, opakuji jen PM, příspěvkama v theadru se nebudu zajímat. Tohle nabízím bez ohledu na karmu, či počet příspěvků, prostě 5 nejrychlejším lidem:) když se blížijou ty vánoce:) Posílat to budu až příští týden, do Pm mi hoďte adresu, nebo jižní morava osobně, domluva opět jen přes PM!!
Dudušek
Ahojte všeci, takže po semínkách se jen zaprášilo, už nikdo nepište, nakonec jsem udělal výjmu a pošlu to trochu více lidem, ale všeci, co mi doteď napsali, tak dostali odemě PM jak s předáním, takže ať Vám to roste další sezónu:)

Tady jsou poslední fotky přímo z terénu:) na fotkách je Big Bud, který odešel jako oběť spolu s NPP do vječných lovišt. Vnímám to jako oběť, která mi snad příští rok opět pomůže ke krásným pěstebním úspěchům. Ostatní kytky se v kouř promění, nebo již proměnili:) Vím, že jsem mohl ten Big Bud i NPP sklidit, ale to bych nebyl já, abych neprovedl tenhle rituál, přenechat nějakou kytičku zemi:) P.S. Divný nejsem:)

Jinak jsem velmi ale opravdu velmi spokojený s letošním outem 05 a konečně jsem si mohl vyzkoušet, že snad opravdu všechny modely se dají v našich podmínkách sklidit, nejhůř na tom byl asi NPP. Takže v dalších dnech možná týdnech Vám budu představovat jednotlivé modely, jejich náchylnost na plíseň, dobu sklizně a výnos, takže se máte ještě na co těšit:)
Dudušek
Chronic


Slibená rekapitalace začíná:) Chronic

Původ: řízek z Vídně

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 12.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 130cm

Náchylnost na plísně: průměrná - plíseň se vyskytla, ale dala se udržit v určité míře...

Výnos: 120gramů velmi slušného suchého materiálku(už je to ale bohužel skouřeno), ale kdo dává přednost kvalitě před kvantitou a musí zachovat menší výšku rostlin, tak doporučuji:)

Vzhled šišky a konzistence: velmi pěkné a velmi tvrdé, menšich rozměrů, trochu připomínají indoor:)

P.S. U chronicu jsou strašné fotky, ale v tu dobu nebyl digitál:( Jinak doporučuji zvětšit tu poslední fotku...
Příště nebulka...
Dudušek
Nebulka

Původ: maminka od czechglocka

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 1.část - 15.10.
2.část(spodky) - 27.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 180cm

Náchylnost na plísně: spíš podprůměrná - plíseň se vyskytla, ale dala se udržit v určité míře...

Výnos: 250gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je fakt slušná:)

Vzhled šišky a konzistence: u mě nejhorší odrůda, šišky velmi ale opravdu velmi listnaté a hodně řídké(nejvíce řídké šišky), jsou nafouklé, ale strašně měkké pokryté krásně krystalky - kvalita se projeví v samotném kouření, ale napohled opravdu nic moc....

Další bude Orange Bud...
Dudušek
Orange Bud

Původ: už ani nevím:( řízek od nějakého growera

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 2.9.

Doba sklizení: 9.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 230cm

Náchylnost na plísně: spíš podprůměrná (jen na pár paličkách - minimum)

Výnos: 270gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je fakt slušná

Vzhled šišky a konzistence: velmi kvalitní, je to něco mezi IN/OUT vzhledově. šisky jsou velmi tvrdé a to od malých až po velké velikosti pokryté krásnými krystalky

Orange Bud letos potřil u mě mezi 5 nejlepších odrůd co se týče poměru kvality/kvantity:) takže doporučuji, ale ještě si počkejte na další odrůdy.... Další bude Durban..
Dudušek
Další fotky OB....
Dudušek
Dnes odeslány všem semínka i těm, kteří je měli slíbené jinak... Jen na Slovensko to půjde dýl, ale snad to příjde:) Takže ať Vám to krásně roste, takže se pak o ně dobře starejte:)
Dudušek
Konečně jsem se zase dostal k foťáku + trochu času na napsání a vykopání :)

WW(bílá vdova)

Původ: řízek z Vídně

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 20.8.

Doba sklizení: 5.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 120cm

Náchylnost na plísně: hodně podprůměrná, snad jen na jedné paličce a to těsně před sklizní

Výnos: 70gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je super. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je střední, velmi vyvážená kvalita:) ani nenakopne a ani nezabije, velmi příjemný stav

Vzhled šišky a konzistence: šišky vypadají velmi slušně, trochu jde vidět, že se jedná o in odrůdu, tvrdost nadprůměrná
Dudušek
ještě fotka ww
Dudušek
Durban

Původ: semínko od Bubíka - díky

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 24.8.

Doba sklizení: 6.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 210cm

Náchylnost na plísně: podprůměrná, až ke konci sklizně se začalo ojediněle tvořit, ale dala se uhlídat

Výnos: 310gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je velmi dobrá. Je to velmi dobrý outový model.

Vzhled šišky a konzistence: šišky vypadají velmi slušně na to že je to čistý out, tvrdost je lehce nadprůměrná, ale jde poznat, že je to out.

Durban letos potřil u mě mezi 5 nejlepších odrůd co se týče poměru kvality/kvantity takže doporučuji, ale ještě si počkejte na další odrůdy....

P.S. Kytka chtěla ještě tak týden nechat, ale sekl jsem ji dřív, kvůli obavě ze zlodějů, kteří mi asi den nebo dva předtím ukradli 4rostliny, ale aspoň to není úplný zabiják...
Dudušek
Blueberry

Původ: řízek z Vídně

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 2.9.

Doba sklizení: 9.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 180cm

Náchylnost na plísně: podprůměrná, až ke konci sklizně se začalo ojediněle tvořit, ale dala se uhlídat

Výnos: 170gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je vynikající.

Vzhled šišky a konzistence: šišky vypadají exkluzivně, většina je menších, ale všechny jsou tvrdé jako kámen:)

Kytka taky chtěla ještě tak týden nechat, ale radši jsem ji seknul, aspoň je to takový free model, žádný zabiják, fakt se povedla...:)

P.S. je ta ta menší kytka na těch fotkách, jak jsou dva rostliny
Dudušek
Passion 1

Původ: z originálních semínek od Dutch passion - regular

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 22.8.

Doba sklizení: 1.část - 1.10.
2.část(spodky) - 12.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 190cm

Náchylnost na plísně: lehce nadprůměrná, dala se uhlidat, ale chtělo to pravidelné kontroly

Výnos: 240gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je hodně nadprůměr. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je fakt slušná

Vzhled šišky a konzistence: nádherné tmavé šišky pokryté obrovským množstvím krystalů(velkých krystalů), dvrdost průměrná, šiška je spíš listnatá, ale kvalita to vynahradí...
Dudušek
Zbylé fotky passionu 1
Dudušek
Cindirella 99

Původ: řízek od UdL - díky kolego:)

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 7.9.

Doba sklizení: 25.10.


Výška rostlina v době sklizně: cca 170cm

Náchylnost na plísně: podprůměrná, hodně podprůměrná, jen asi na cca 2paličkách

Výnos: 180gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je hodně průměrná. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je také průměrná

Vzhled šišky a konzistence: hodnotí vše o této odrůdy spíš jako průměrné, dvrdost průměrná, šiška je spíš listnatá ...
Dudušek
Apollo 11 x matanuška

Původ: řízek od UdL - díky :)

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 15.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 170cm

Náchylnost na plísně: lehce podprůměrná - vyskytla se, ale včasnýma zásahama(odstřihnutím postižených míst), se dala zvládnout

Výnos: 220gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je nadprůměr. Co se týče kvality, tak jednoznačný letošní favorit - pro mě vítěz.

Vzhled šišky a konzistence: nejkrásnější šišky, pokryté velkýma krystalama po celé šišce, tvrdost je vynikající. Kdo vidí tuhle šišku a nečuchne si k ní, nebo si ji nezahulí, tak jen podle vzhedu myslí, že je to exkluzivní vnitřek. Stav je velmi vyrovananý a pro mě jeden z nejlepších modelů letošního out 05. Tahle odrůda stojí za to pěstovat:)

Letos patří mezi 5 nejlepších v poměru kvalita/kvantita:)

P.S tímto patří mé velké dík Udlákovi, že mě obdaroval tak skvělou genetikou, nebýt jeho, tak to asi nikdy nezkusím... :) :) :)
Dudušek
ICE

Původ: z řízku a matka byla ze semínek od Nirvány

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 1.9.

Doba sklizení: 1.část - 10.10.
2.část(spodky) - 17.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 170cm až 180cm

Náchylnost na plísně: průměrná, v říjnu se začalo vcelku dost vyskytovat na vrchních paldách a možná proto byla i vrchní část o cca týden dřív seknutá.....

Výnos: neuvěřitelných 320 gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je hodně a znovu hodně nadprůměr. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je průměrná, ale strašně vyrovnaná, je to spíš pohodové kouření, s kterým jsem nadmíru spokojen - doporučuji vyzkoušet:)

Vzhled šišky a konzistence: nádherné převážně velké šišky, tvrdost je nadprůměrná a šišky jsou strašně nafouklé:) jsou pokryté krásnýma krystlkama, prostě radost pohledět:) U mě měla tado odrůda největší šišky po usušení, opravdu neuvěřitelně nafouklé klobásy:)

Tento model patříl mezi 5nejlepších co se týče kvality/kvantity.
Dudušek
Další fotky neuvěřitelného Ice :) :) :)
Dudušek
Už Vás čeká "jen" Mother Finest, PwP, Big Bud a Early Bud.... Toto si necháme až pozdějc, protože ten Early Bud nemám ještě obraný:( Jinak celkové shrnutí taky proběhne, ale pozdějc:) až zde popíši všechny modely:)
Dudušek
PWP

Původ: z řízku od A_B

Zasazen ven: 20.června

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství

Začátek květu: cca k 5.9.

Doba sklizení:

Výška rostlina v době sklizně: cca 130cm

Náchylnost na plísně: podprůměrná, jen na několika málo paličkách, dala se uhlídat

Výnos: něco málo přes 90gramů, na to, že kytka byla sázena v druhé polivině června, tak mi to připadá jako vcelku slušný úspěch. Kvalita šišek co se týče zhulenosti je lehce nadprůměrná...

Vzhled šišky a konzistence: spíše průměrná velikost šišek, tvrdší, pokryté velkýma krystalama v obrovské míře. Méně listnatý model - šišky vypadají slušně
Dudušek
Mother Finest

Původ: z řízku od Maharsiho - díky kamaráde

Zasazen ven: cca k 1. červnu

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství
Final solution

Začátek květu: cca k 10.9.

Doba sklizení: 25.10.

Výška rostlina v době sklizně: cca 160 cm

Náchylnost na plísně: myslím, že snad jen na jedné nebo dvou paličká se vyskytla, takže skoro žádná:)

Výnos: 205gramů, na to, že kytka byla sázená vcelku pozdě, to považuji za úspěch

Vzhled šišky a konzistence: šišky nic moc, všechny spíš malých velikostí, hodně listnaté, dvrdost podprůměrná, pokrytá průměrně krystaly - všechno ohledně vzhledu a konzistence u tohoto modelu hodnotím jako lehce podprůměrné...ale jinak kvalitka:)


P.S. Už zbývají poslední dva modely a to Early Bud a big Bud a pak bude konečná rekapitulace...:)
Dudušek
Díky Vám za podporu, ale myslím si, že outdoor není tady na groweru tak vážený, jako indoor.. A stejně máte jedno, jestli jste nebo nejste v síni slávy, hlavně, když to dá ostatním growerům informace a ti z nich můžou vycházet a posléze těžit a vo to hlavně jde... Nejde o nějaké zelené krychličky, nebo síň slávy, ale jde o sílu a pravdivost informací.. Díky groweru jsem se taky naučil pár věcí a tímto, to chci vrátit... Snad se to bude nejen začátečníkům líbit:) ještě dvě odrůdy a celkové shrnutí a konečně konec.. omlouvám se, ale najednou to vážně nešlo...

P.s. ještě jednou dík všem za podporu a díky tomu vím, že se Vám to líbí a snad Vám to i něco dá.....:)
jumpp
jak píše Jay-jay, naprostej souhlas, venek je venek, a ať si říká kdo chce, co chce... a tento report by měl dostat cenu za nejlepší outdoor 2005, už jen vysvětlení a rozebrání jednotlivých odrůd nemá obdoby, mr. Dudušek nám ukázal jak by měly thready členu vypadat, a to se cení...
Dudušek
Early Bud

Původ: z originálních semínek od Nirvány

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství
superbud
Final Solution

Začátek květu: cca k 17.9.

Doba sklizení: 4.11.

Výška rostlina v době sklizně: cca 190cm

Náchylnost na plísně: lehce podprůměrná, takže uhlídatelná:)

Výnos: 105gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je hodně podprůměr. Kvalita šišek co se týče zhulenosti, tak nic moc. Nato, jak byla kytka velká, tak je to velmi žalostné:(

Vzhled šišky a konzistence: podprůměrné, spíš listnaté s velkými krystalky, hodně měkké

P.S. Celá kytka je fakt podprůměrná:(
Dudušek
Nějaké detajlky suchých paliček....
Dudušek
Big Bud

Původ: z mojí vlastní matky, která byla udělaná ze semínka od sensi seeds

Zasazen ven: 1.květan

Hnojiva:Phytamin Plagron
Růst Plagron
Nutrinova A+B
Květ Plagron
PK13,14 Atama
Rybí emulze Plagron
slepičáky - ale jen malé množství
superbud
Final Solution

Začátek květu: cca k 25.9.

Doba sklizení: 6.11. jedna část vršků, tak 2/3(jen vršků!!!), zbytek kytky necháno na pospas

Výška rostlina v době sklizně: cca 240cm

Náchylnost na plísně: snad jen na jedné, či dvou paličkách

Výnos: 350gramů suchého materiálku, kvalita/kvantita je hodně podprůměr. Kvalita šišek co se týče zhulenosti, tak lehký podprůměr. Kytka chtěla vyloženě ještě nechat, a kdyby dozrála úplně, tak výnos by určitě přesáhl 750gramů(tedy třičtvrtě kila).... Ale spíš podprůměrné hulení...

Vzhled šišky a konzistence: hodně podprůměrné, velmi ale velmi listnatá odrůda, velmi měkké konzistence....
Dudušek
CELKOVÁ REKAPITULACE

Takže slibované shrnutí:) :) :) - vím, už bylo na čase, ale věřte mi, nešlo to dřív... Kritérium pro celkové shrnutí byl výnos a kvalita(kvalita byla podle mích subjektivních pocitů - 50% + podle vzhledu šišek a jejich konzistence taky 50%) Celkově jsem sklidil 14kytek, 4kytky mi byli ukradeny(Ip200, GWS, K2, Ak47), 1 a to Kc33 chytla takovou plíseň, že report by byl úplně zbytečný, ale musím říct, že jinak by kvalita i kvantita byla skvělá a jednu kytku jsem nesklidil vůbec a to NPP - od Nirvány. Dále by zde mělo asi zaznít, že Big Bud byl sklizen jen ze 2/3 a to jen vrchních šišek!!! zbytek B.Budu bylo necháno taky jako obět....
Dále pokud bude srovnávat jednotlivé odrůdy, tak se mrkněte, kdy jaká byla zasazena, protože např. PwP byl zasazen hodně pozdě a to si myslím, že se taky odrazilo na výnosu. Jinak kytky měli z 85% stejné podmínky, stejné hnojení a stejnou péči, takže srovnatelnost tu lze uplatnit....
Je jasné, že mnozí semnou nemusíte souhlasit, ale nezapomente, že záleží na konkrétních podmínkách, fenotypu, sluneční periodě, hnojkách.....
Co se týče hodnocení, tak jsem to udělal tak, že za výnos bylo možné získat 1-14 bodů, kde 14 je nejvíce a u kvality taky 1-14 bodů, kde 14 je rovněž nejvíce... Pak jsem to sečetl a to je výsledek....


Výnos v gramech - již usušené
14 Big Bud 350gramů
13 Ice 320
12 Durban 310
11 Ob 270
10 Nebula 250
9 Passion 1 240
8 Apollo11xmtf 220
7 MF 205
6 Cindy 99 180
5 Blueberry 170
4 Chronic 130
3 E. Bud 105
2 PwP 95
1 WW 70

Dohromady jsem teda měl nějakých 2915 gramů, což je v průměru nějakých 208gramů na kytku, to jsi myslím, že je vcelku úspěch, protože jen málo kytek bylo vyloženě outdoorových:)

Kvalita

14 Apollo11xmtf
13 Ice
12 Passion 1
11 OB
10 WW
9 Blueberry
8 Chronic
7 Durban
6 PwP
5 Cindy 99
4 MF
3 Nebulka
2 Early Bud
1 Big Bud

Znovu zopakuji jak jsem to hodnotil: 50% hodnocení byl můj subjektivní pocit a 50% vzhled a konzistence šišek.

Celkový výsledek: napřed celkové body a pak název rostliny

26 Ice
22 Apollo11xmtf
22 Orange Bud
21 Passion 1
19 Durban
15 Big Bud
14 Blueberry
13 Nebulka
12 Chronic
11 WW
11 Cindy 99
11 Mother Finest
08 PwP
05 Early Bud

Takže pět nejlepší odrůd sezóny 05 u mě byli tito: Ice, Apollo 11xmtf, Orange Bud, Passion 1 a Durban!!!

Všechny ostatní věci najdete v mojem theadru, kdyby jste někdo měli nějaké otázky, tak prosím do PM, nebo jestli to bude vyloženě k tomuto theadru, tak sem.

Snad Vám to pomůže v rozhodování. Jinak popis místa, kde to bylo pěstované: údolí, cca 300metrů od lesa, takže zvýšená vlkost, proto se u mě vždy vyskytuje plíseň víc, než u jiných growerů, ale mě to nevadí:)

Díky všem za podporu a za kladné ohlasy, které jste mi během celého reportu posílali:) Aspoň vím, že se Vám to líbí a že si to někdo čte:)
Dále musím poděkovat papajovi a Takerovi, protože nebýt jich, tak by tenhle report nikdy nevznikl, protože to ONI dva mi pomáhali ze začátku zmenšovat a ukládat sem fotografie(jsem totiž antitalent na všechno ohledně počítačů a techniky) :) tímto VÁM ještě jednou DÍKY...:) :) :)

P.S. Ještě nějaké ty fotky, ty co se mi nejvíce líbí:)

P.S.II Všem přeji hodně úspěchá v další sezóně, hodně kvalitních šišek a málo čórek, které jsou jak rakovina:(
Dudušek
;) Díky všem za chválu, aj se červenám:punk: Jsem rád, že se Vám to líbí, aspoň vidím, že moje práce nebyla marná:beer:
Ono
Tiez ti chvalim rastlinky, mas ich naozaj pekne. Mam jednu otazku: zastrihaval si rastliny alebo nie? Mozno som to niekde prehliadol, ale nedocital som sa to z tvojich poznamok. Vdaka and peace:)
Dudušek
2ono: ano, všechny rostliny kromě PwP byli minimálně jednou zastříhlé, jelikož jsem to předpěstovával ve skříni, tak jsou musel..Ale nebyli zase víckrát než dvakrát, kdybys chtěl konkrétní informaci o té či oné rostlině, jestli byla zastřihnutá, tak písni Pm, snad si to budu pamatovat...
Dr. Green
Moc pěkný !!! Doufám, že příští rok rozjedu taky víc kytiček. :))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma