Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Ganja a filmy ??? - Klikni zde pro originální téma
drinker hulič
janiiis: videl a nic moc... kazdopadne predchozi verzi sem nevidel, tak nemuzu srovnat, ale proste se me ten film nelibil. no ale jini mohli bejt podelani az za usima :)
Sedma
nejlepší zhulenej film byla Cesta člověka v IMAXu, film, kterej by byl úžasnej i 2D a nezhulenej, a ono to ještě vylejzalo do sálu a my byli našrot jako veverky :) a v klasickym kině jednoznačně vede Nuda v Brně, která byla pro mě a kámoše, se kterým jsme na to šli, asi největším filmovým zážitkem kdy vůbec, pro mě navíc první zhulenej film. totálně jsme si ulítávali na morávkovejch symbolech a promakanym scénáři, doslova jsme lezli po sedačkách a místy i po sobě, vykřikovali a smáli se, nic takovýho už jsem nezažila... dokonce i realoaded se zhulenej dal přežít :) a poslední zelená záležitost byla novinka se stevie martinem Neserte nám pestúnku (českej název neznám), hodně, dost hodně jsme se nasmáli a celý kino muselo vědět, že jsme jako čočka, protože když se v závěru zhulí taková konzervativní babka a následně se jenom zeptá "kde je tu nejbližší fastfood?", váleli jsme se smíchy skoro po zemi, narozdíl od zbytku kina, který to nějak nevzalo :)
blockhead
nemate nekdo na CD film Kokain s J. Deppem????

Muzu vymenit za penizky nebo za film Ali G in Da House nebo Fear and Loathing v Las Vegas.
Posim piste do pm.....
jatro
Ganja a filmy ???

Pokračování rádoby vtipné komedie Kameňák nabralo nečekané obrátky. Jednou z hlavních dějových linek je pěstování trávy Kameňák 4 je o hulení a pěstování trávy!

pise nejaky bulvar :)
Krakohor
Podle mě je nejlepší huličskej film (Mazaní hoši)
sailinder
citace:
Původní příspěvek od Krakohor
Podle mě je nejlepší huličskej film (Mazaní hoši)


najlepsi hulicsky film je asi tento http://ulozto.sk/xFqawey/volny-jako...-cz-komedie-avi a pro tych kterym nevadi anglictina tak tento http://ulozto.sk/xZpn4Xu/cheech-and...id-ac3-1978-avi a este si k temu dat par prdu tak ta od telky odvlecu z natrhnutu branicu...
mahad
Právě sleduju tento:Hobit - Šmakova dračí poušť (2013);)
ak2249
citace:
Původní příspěvek od blockhead
nemate nekdo na CD film Kokain s J. Deppem????

Muzu vymenit za penizky nebo za film Ali G in Da House nebo Fear and Loathing v Las Vegas.
Posim piste do pm.....


To stáhneš kdekoliv,uloz.to;sdilej.cz.... :-)
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od ak2249


To stáhneš kdekoliv,uloz.to;sdilej.cz.... :-)


On se na to ptal před 11 lety.lol
Slick-ace
:D :teef:
Witko69
Tomu se rika poradnej zasek v case! :-)
kwb
nedávno jsem shlidnul na stránkách Bombuj.eu film s názvem "Vtákomlatič".... víc jsem se ještě nesmál :D doporučuju

Cely je to udělaný jako zprávy, ale je to satira a opravdu hodně vtipnej snímek!!! Musíte vidět po kouři SCHVALNE PAK NAPISTE JAK SE VAM LÍBIL :D
Ent
Doporucuju Happy feet, jeto sice animak, ale ti tucnaci me vazne dostali.
misanthropetino
Velmi odporucam film s nazvom "Utek do divociny" :-)).
crazyben
černá kočka, bílý kocour

doporučuju všem. ultimátní balkánsko cikánská komedie... kam se sere hollywood :D
Maxeaux
citace:
Původní příspěvek od crazyben
černá kočka, bílý kocour


tvl ten film som nevidel snad 15 rokov, vecer si to pustim zas. pecka, ako vacsina od Kusturicu
K!NG
Necetl sem cely tema takze to mozna uz nekde zaznelo ale serie filmu Cheech and Chong je legendarni, vzdycky se zkourenej bavim jak debil :D
NT guerilla
hodne dobry filmik je aj ..Muz hledici k jihovychodu... alebo Interstellar.. tiez bomba...
pospa.m
Ja byl doporucil zhulenej shlednout serii Narcos.....Pavel byl prisnej kluk :D
Kubaz
Nebo film Mr. Nice o Howardovi Marksovi
(existuje i kniha-pry je lepší,zatím jsem ji nečetl)
AlbertWesker
Mozem odporucit len hlupe filmy a to je meda 2 a kid cannabis :D :) preferujem ale narcos a sicarios ten obvzlast doporucujem
AlbertWesker
Este Mr nice ale to pozna kazdy, mne sa lubilo sledovat aj veci ohladom growu na youtube a partizanske growy v lese hh


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma