Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Semínka ze Zverimexu - Klikni zde pro originální téma
Kutas
lol :D lidske maso s karamelem..
Bratři
Mno.. Já slyšel,že to záleží na zemi púvodu.. Dřív jsem choval dost papoušky a těm jsem tyhle seeds kupoval po kilech.. Kupoval jsem je většinou na chovatelských burzách a řekl bych,že např z těch co maj napsaný Made in Nepal by to mohlo aj klapnout.. Určitě maj víc než 0,3% THC :) ..záleží na zemi púvodu.
gona
a to maš od kial že spôsobujú imotenciu pokial ja viem konopne semena su velmi vyživný doplnok...
soulQuake
gona: to sem četl v knize od Dr. Ratche. jmenuje se to Konopí jako léčebný prostředek v dějinách lidstva. ty tvrdíš, že pokud víš, tak jsou semena konopí velmi výživný doplňek - nevidím souvislost ve výživnosti a možnosti impotence, ledaže by ve Slovenštině neznamenala impotence to samé, co v Češtině
Jablko
V Liticích, za plzní bylo technicke pole. Loni jsem tam byl všechny kytky oprcany takže mraky semen, a vím že klíčily se skoro 100% uspěšností. NEvim jetsli ej to tam letos ale myslím že ano?

A loni jsem si tam naškubal taky nejake ty palice, usušily jsme to a když sme to hulyli chutnalo to jak tejden stare fusekle a učinek? Se asi vytratil:D, JEDINE SE Z TOHO POSERETE!
d!Ne74
citace:
Původní příspěvek od Breadhacker
A co takhle to zkusit trochu obráceně. Nakoupit techniku největším možným obsahem THC tak nějak aby se to motalo kolem 0,3% THC udělat si pole 99m čtverečních vypěstovat opravdu obrovské množství kytek. Sklidit několik metráku trávy ---> zatím pořád nepřekračujeme zákon:o) no pak usušíme a uděláme si kilo haše na zimu:o)


Dejme tomu, že máme 100m2 techniky s 0,3% THC. Nějaká normální venkovka má dejme tomu 6% takže stačí 20x menší rozloha aby nám vyšlo stejně THC. Takže 5m2 normálních kytek versus 100m2 techniky. Myslím že by se vyplatilo víc zasadit někam pár kytek na kraje lesů, na lesní loučky a do hájů naší krásné zemičky než sázet 100m2 na pole - to je sice legální ale půlku by ti očesali zvědaví haranti a zpracovávat takový množství materiálu by bylo hodně zdlouhavý. Navíc myslim že žádnej praktickej způsob výroby haše nevytáhne kytky 100% učinnejch látek, takže to výnos haše ještě zmenšuje. Suma sumárum se pěstování techniky za účelem výroby haše nevyplatí. Kdyby to šlo, tak už to určitě někdo dělá a TV Nova by informovala veřejnost o tom jak je to šíleně nebezpečný.
KSonny
Chci se zeptat ,dalo by se použít tohle ? http://www.profizoo.cz/eshop/365/55...enec-konop-500g .. .Budu skoušet poprví pěstovat .. tak bych to skusil přes zimu s timhle předem dík.
Pan Ker
Nedalo, teda pokud se chceš zhulit a nehodláš si doma motat konopný lana...
KSonny
A za okno naokrasu to stačí ne ?
KSonny
za vokno :D myslim že to nebude oběť na oprcání ..
KSonny
kopeček :D kk thx :D ještě jestli s tim má někdo skušenost pokaď možno s timhle výrobkem na kterej sem dal odkaz
KSonny
:D skus to zasadit ,pták pár semínek oželí a podej hlášení :D
KSonny
jj i tak dík :D lidi stále vás žádám o rady !
Bárt
Já to letos vypěstoval venku a klíčivost v poho a rozhodně zhuluje.
Při porovnání se šlechtěnou mají tak 25% účinku , ale vaporizuji takže mi kouř nevadí a stav se potom neliší od šlechtěné. Nebýt vlastní zkušenosti (a mojich kamarádů) tak bych navěřil. Spíš jsem se bavil příspěvky těch co to nehulili a jsou chytří.
2barry2
Je to dobre aj na ochranu proti corkam...nasadite kolo vasich kytek plno technickeho a je mala pravdebodobnost ze corky si vyberu prave vasu rastlinu
Šlajs
No, technika je sakra hermafrodit, tak se to naprcá takovým způsobem, že úroda bude dobrá tak na vaření/hash.
fananek7
ČAU,
NEŘEŠ kolik mají THC,určitě málo,jinak by to neprodávali ve zverimexu.
Jestli chceš,tak ti pošlu normální Češtinu...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma