Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 
už jste to dali ven? - Klikni zde pro originální téma
Engaren
Já sem to hodil ven ve čtvrtek. Už se to počasí snad umoudří a začne pořádně pražit slunko!!!
Hnědojed
Hmmm s tim pocasim bych to az tak zhave nevidel. Minimalne dalsi ctyri dny ma byt vice mene zatazeno a co sem cet tak to tak ma byt prakticky celej qeten. Uvidime
triper
vápenec sezeneš např. v obi,hornbach, pod názvem dolomitický vápenec a je dobrý od oka rozsypat ten vápenec kolem kytek venku tak 100-400g na metr čtvereční!
K těm červenejm lístkům: netušim čím by to mohlo bejt, ale myslim že to neni nedostatkem ňákejch živin, nebo přelitim, to by byly ty listy žlutý.....
zaštípnul jsem tak dvě třetiny kytek nad 3-4patrem, něco zkusil FIM, a něco normal!!! Zaštípni jen něco, ať vidíš, jak ti to poroste nezaštíplý a zaštíplý, zaštípni buď FIM(jednou stačí) nebo nad 3.patrem pak znova u těch 2 novejch větví nad 3. patrem a dost! FIM se vždycky nepovede...
Hale a tu skříň jedeš pod jakym osvětlením? a větráky?
já asi dám pár modýlků do sklepa, dám větrák na cirkulaci vzduchu, a budou pootevřený dveře, takže bude moc vzduch kam odcházet, co myslíš? indoor jsem ještě nejel, jak mám udělat ventilaci
zatim čes
Hnědojed
Dikec hele rad ti se skrini poradim ale tadyk to asi neni vhodny misto. Zkus p.m.
Ju a jinak hledej, hledej ... vsecko tu je :)

P.S. Myslim ze svatej Petr je hovno hulic pac jinak by nedovolil takhle zjebat celej kvjeten...
aaaaa
Já mám moje krásky ještě doma!!!JO a objednával sem si semínka ze stránky www.ganjaweb.com!Nemáte s tím nějaké zkušenosti??
Moriaty
Ad Hnědojed: Já sypu na záhonek skořápky z vajec.dlouhodobě.
Hnědojed
moriaty :jo to delam taky heled kolik jich tak davash a jak casto na jednu kytku?
luckyBOB
mate jeste nekdo nenaklicene semena ktere se jeste chystate letos hodit ven? ja jsem se ted dostal k novym semenum.(brzo ze?..:) )
je to AK-47 a g13xBW...a nevim jestli tu v nasich podminkach stihnou dokvest....ma nekdo radu?..:) dikec
brada
ja jsem si dal uz naky naklicit ale jeste sem nevysadil ven a jeste budu sadit ditporad je jeste hnusny pocasi a v noci je obcas jeste zima max do 1cervna je cas
Hnědojed
Hmm.. noa le pokud mam minre kysleou pudu a nasypu tam ten vapenec. ... nezabije je ta zmena ph?
luckyBOB
do 1? ehm...mno...myslim ze vtomto pravdu nemas..protoze nektere kytky unas nestihnou dozrat i kdyz je vsadis vcas..a kdyz to das jeste takhle brzo tak se ti stane ze jejich obsah bude velmi maly...a potom te to bude jenom mrzet..:(
luckyBOB
do 1? ehm...mno...myslim ze vtomto pravdu nemas..protoze nektere kytky unas nestihnou dozrat i kdyz je vsadis vcas..a kdyz to das jeste takhle brzo tak se ti stane ze jejich obsah bude velmi maly...a potom te to bude jenom mrzet..:(
prenda
Já dám 2x PwP 1x Nebulu a 1x OB ven příští tejden.Už jsou celkem veliký.Jsou zatim v květináčích a i na dlouhý denní periodě začaly kvést.Tak doufam,že se vzpamatujou a pojedou pořádně do vejšky.Přeju všem outdoor pěstitelům hodně štěstí a pokud možno žádný čorkaře. :frog:
triper
2 hnědojed: změna pH je nezabije, ale je lepší vápenec dát ke 14 dnů starejm sazeničkám, aby se u samic nevyskytlo samčí pohláví, to by jsme nechtěli, že? :) já jsem trochu dal do substrátu + dneska jsem rozsypal kolem kytek a vadit jim to nebude, když je to v přiměřenym množství...
čis
triper
2 prenda: neni nebula indoor? já se bojim, že nepřežije tohle počasí a chcípne ti, radši bych počkal, nemyslíš? Ale zase, když jí dáš už teď tak si bude zvykat :) Asi good idea!
jinak, mně taky začly kvést, tak jsem je dal ven a zase rostou a květy se pomalu snad ztratěj!!! zatim
P.s: jak je komplet název PwP? dík
rief
tak a kyticky jsou už venku, ale narazil jsem na mensi problem. vykopal jsem diry a približne v hloubce cca 30cm jsem narazil na spodni vodu, tekl vždycky takový malý pramínek a díra se trochu naplnila vodou(1-2cm) hlínu jsem si donesl vlastní. tak jsem to tam zasadil doufam že to kytkam nejak neublíží. co vy nato?
Hnědojed
2 rief: Hmmm. nechci sejckovat ale rek bych ze je dost mozny ze jim budou brzo hnit koreny. Ackoli Cannabis ma relativne malo vyvinutej koren system (max tak 40cm) tak jim budou uhnivat jen konecky... Ale nase pece musi prece byt kompletni - Od korinku po konecky :)

2brada: Souhlasim s luckyBOBem. Ja mam sice taky leccos sotva vyelzly ale nadsen z toho nejsem.

Jo a omlouvam se svatymu petkovi. Vypada ze se to lepsi :)))))))))))
Kaptain Morgan
Ciao všem
Mám něco vokolo 15 kytek za voknem (je to normální venkovská gáňa , v minulim vrhu byli fialky a řek bych ze ted tam taky náký budou -začínaj se mi trochu zbarvovat-ale to je ted jedno..)U většiny z nich mi roste třetí patro tak sem se chtel zeptat jestli má vůbec cenu tohle zaštipovat ?
triper
z tohodle počasí mě klepne, včera bylo krásně a dneska strašně, ku....
Proč se počasí neumoudří, už kvůli našim miláčkům :(
Hnědojed
Nezoufej. Ty moje prezily aji kroupy a to emli teprv jedno patro.
MF23
Ja mam maly ve skleniku a ty vetsi venku..Doufam ze to zvladnou..sem na ne precitlivela a to pocasi vubec neni hezky..je porad tak mokro a chladno..fuuuj
dyk
Zdars ja jsem letos sadil na stromy a paráda už mám 5 patro a tak 25cm vysoký a paráda.
Janxu
tak ja sem uz taky neco malo vysadil. konkretne predminulej tyden v nedeli 2x Durbana a ted v pondeli sem si dal pracicku s 3x OB, jednou belladonou a jednim Great White Sharkem. snad me nepotkaj letos zadny apokalipsy typu slimaci, corky,kroupy atd atd samozrejme ze vas taky ne
peace
robitt
nazdar vsetkym dlho som sa neozval,nemal som cas.moje kvetinky su vonku uz od 9.4. a vecinu som uz zastipol -sekundarne vetvicky maju 2 poschodie .prezili aj male mraziky na konci minuleho mesiaca.vcera som trhal prveho samceka a buduci tyzden budem 1. krat hnojit so slepacincami.vela zdaru
Hnědojed
sakrish to uzmusite mit vsici pekny krovi ....

hej dyk- jak vysoko je mash a v jakym lese? ja to chci dat do listnatyho pac duby a buky se uzasne kosati ale este semsi to vsecko nenachystal. Pet pater jo? sakrish ....

A jak mash velky kyblik? Ja dam tak 10l(co sezenu) a do toho dam dycky po trech kytkach aby byla vetsi sance ze tam bude naka samice no ale nevim co kdyz to budou vsecko samice. snad pudou predelat.
krist
Zdravim
2 hnědojed: nedávej 3kytky do jednoho květináče, budou mít menší místo pro kořeny a když tam budou samci, tak je asi těžko vytrhneš, aniž bys poškodil kořenovej bal samiček! To radši investuj do více květináčů...
jinak tohle počasí je fakt na nic, cvíli pěkně a pak zas pořád prší, asi vodjedu do Afriky :) Co vy???
Hnědojed
Jo tanganyka to jisti. Samo ze ty kytky nebudu vytrhavat. Kdo to kdy videl. Odriznu je u zeme a hotovo. Zadny poskozovani kor. syst.
Ju a jinak bych to nevidel. Kdyz budu 3 female tak maj holt dve smulu(mam tak 80kyti +indoor doma takze ztraty povoleny:)). Lepsi nez riskovat ze ten jeden bude samec a ja lez tydny po stromech proto aby mi nasral ... :)
Hnědojed
Teda myslel sem to tak ze dyz tak 60 kytek hodim na 20 stromu tak je pro me prijatelny dycky ty dve horsi holceny skosit a pritom mit sanci ze z tech tri bude aspon jedna nez lezt na 60 stromu a z toho minimalne na 30 zbytecne. Jestli to vubec nekoho zajima. Ale jak to teda delate vy? To jako pockate az co to jako bude a pak terpv sup na kerik nebo co? HE ?
dyk
Hnědojed-Já to mám v smrkovím protože co jsme skoušeli tak nejlíp se naně dá instalovat kíble a hlavně se naně parádně leze.Jo já mám taky tak 10l kýble.A dávám po dvou kyti je to asi nejlepší.A vysoko no asi 3m vod špice a vod země nevim ale máme viší tak těch 25m a niší 10-20m.
A jak to pácháš ty na ty buky tam seč to musí nahovno instalovat na smrk to upevníš ke kmeni ale buk je přece dost košatej žejo.

Jo a jak nejhorší na listnáčích je to že na zimu vopadávaj a přes zimu choděj hajný a lidi do lesa a takovej kiblík na stromě by je určitě zajmal a pokud by ti ho nevošéfovali tak by ti to moch někdo další rok šéfnout.
Jo a používáš nějaký zavlažování?
Já mám 2 kýble v sobě a ve spodním vodu a zavlažovacím knotem propojený s tím horním.Je to mazec vzdrží to tak 14dní v mezec horkách.
dyk
Včera jsem byl sadit další 2 kýble takže už mám 20 kití stromovejch.
Hnědojed
No ja mam zatim dva stromy a asi u toho zustany. Myslmi ze mi da min prace postavit si sklenik nez lkezt jak posrana vopice nekde po kotarech. Ale je to vymakakny to jo. Jenze ne pro lidi co se boji vejsek.(vis co mam rad adrnalin ale tedy kdyz se mi nemuze nic stat-davam prednost pomale sebevrazde pomoci drog :)) Heled nemoh bys trosku hloubejc popsat ten system s tik knotem jakej je to treba knot ?
TwEEty
Ahoj vsichni . Ja teprve vcera hodil par kytek ven sou uz tak 0.5m vysoke . Myslite ze to neni pozde ???
dyk
Jo ja se vejšek bojim taky ale jak vilezeš na strom tak pak je to v pohodě jak jsou pod tebou menší stromi tak mě to připadá že jsem pár metrů nad zemí a strach přejde.

Jo a stím knotem je to ouplně obyčejnej zavlažovací knot do samozavlažovacích květináčú.Dá se koupit ve všech zahradnickejch potřebách a stojí vokolo 40kč 5 kusů takže paráda.Jo a mám ho tak v tom horním kíblu tak 5cm a kolmo postavenej ke dnu.
Tuhdlenstu vychitávku jem se taky dočet tady někde na growru.

A co používáš za hnojivo?
Nitrid
Nevíte co proti slimákům a srnkám zase mi to ožrali????
Nitrid
Prej je nejlepší hnojivo slepičák já osobně uvažuju o něm taky ale může se prý používat až když jsou palice tak nevim.Zatim mam jenom močovku s vodou,ale je to moc dobrý.
Janxu
samozavlazovaci kyble staci troska hledani... :o
peace
Hnědojed
ja jedu na klasickejch konskejch zalezitostech ale nebojim se niceho az budu mit rtrochu vic sisky tak prubnu nakej ten plagroom nebo neco fakt epesniho :) Tedko sem dal ven naky passion one a orange bud a ti uz si zaslouzi troskju pece :)
Dvorp3
Chtel bych se zeptat jestli nebude jeste ted pozde hodit maly sazenicky ven.
Jay-jay
můžeš...jen kytky nebudou tak velké
LIPEENO
jo jo a nejlepší proti slimákům a jiné havěti je Vanish asi za 50
LIPEENO
Jej a k tomu hnojení všechna organická hnojiva jsou o k ale až jsou velké květy jo? To je echt hloupost pokud chceš mít fakt vyhnojenou kvíťu jako že nemá dost. z půdy a vody kolem místa kde je (nebo kýbl) tak jí musíš trénovat už ze startu je pravda že citlivě ale musíš jiínak jí pak ve finále můžeš i spálit.Jinak představ si ty žilky který to v ní všechno vedou máš různý na dusí a pak různý na phos. až do fáze metání (totální zač. květu) má v sobě jen žilky na N a v metání(nejnachylnější období celeho života kvíti) je mění na dřevnatější Fosfor vedoucí teď bych mohl pokračovat v polopatickém vysvětlování kdy a kolik ale pokud se vžiješ do kvíti a jejich metabolických pochodů tak ti to bude jasné a jestli ne tak se zeptej na konkrétní prob. pic lip
Hnědojed
hej lipeeno doporuc nakou lit. o metabolickych dejich v kytce dik H.
Hnědojed
Vanish - a slimaku se zbavish ....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma