Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor > Galerie Mikropěstování

Stránky: 1 [2] 
150 watt sodík - ScrOG - Klikni zde pro originální téma
Kwjetoň
No, ten OB je už jednou stříhanej a brutálně vohlej, tagže nevim, esi bych zvlád ho zaříznout ještě jednou... Navíc je už takhle brutálně roztahanej po skříni a utiskuje mi ostatní obyvatele...:slizoun:

Tagže ho asi nechám a budu se snažit ho nějak ukočírovat...
Napadlo mě, že bych na ty dvě nejstarší kytky (ono OB & MendoBog), který jsou v zadní části skříně, prdnul mříž...
Původně jsem totiž plánoval ScrOG, ale ten je v současných podmínkách nemyslitelný (každá kytka jinak - přesně jak říkali kluci xerthon & prenda :)). Původně jsem udělal mříže dvě, jednu napevno nad hlínu a druhou (menší) nad bubler... Postupně se to vyvinulo do současné podoby, ale říkám si, že bych nyní zužitkoval tu menší mříž (48x25 cm) právě na korigování růstu největších kytek...

Co vy na to?

Počítám s tim, že z OBčka bude pěkný howado, ale aspoň bude co hulit, že :D

Btw. dnes jsem zaštípl 4 spodní větve OBčka a jednu větev MendoBogu, chtěl jsem je jednak trochu očesat a hlavně zkusit něco nařízkovat (aby bylo co na ven :sun: ). Tagže jsem zprovoznil "starou" klonovnu a umístil tam 5 nových řezů + dalších asi 7 klonů (Super Skunk, Orange Bud, Nebula), který půjdou taky ven (resp. do skleníku), až na to bude počasí... Jo a pro úplnost jsem jen tak pro prdel zasadil asi 15 semen 7 druhů NouNejmů, co asi mi přes zimu nashromáždily; ty půjdou do přírody nadivoko, uvidim, jestli z toho něco bude...

Ale už dost keců a pojďte se mrknout na fotky:

1. Takhle to teď vypadá ve skříni s 6 obyvateli pod 250 wattovým sluncem :bravo:






2. Záběr na klonovnu







3. Takhle vypadaj řezy, no nejsou k sežrání? :popcorn:







4. Bližší pohled do skříně...







5. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck







6. to samý shora







7. Orange Bud







8. to samý shora






9. MendoBog






10. to samý shora
Kwjetoň
A eště poslední tři kytky:

11. Nebula







12. to samý shora







13. Northern Light







14. to samý shora







15. Cinderella 99







16. to samý shora
prenda
Zdar.Já bych s tim přepnutim ještě počkal.Nemáš ty kytí zase tak veliký.Ještě třeba tejden bych jim nechal.Roztahoval bych ženskejm nohy ať sou pak co nejšťavnatější ;).
Kwjetoň
Vim, že sou malý, ale než začnou kvíst, tak eště narostou...

A hlavně to OB by se pak ubec nedalo zvládat...

No ale uvidim, včera sice už měly 12/12, ale kdyžtak to eště přepnu zpátky... :punk:

Ale asi máš pravdu, za ten blbej tejden ještě dost narostou a dost se mi zvětší výnos...

Když o tom tak přemejšlim, tak jeden tejden v tříměsíčnim cyklu je jak prd :D

Ale už sem chtěl vidět taky nějaký květy...

No, budu si muset počkat...

:afro:
Apofiss
Jo, fakt počkej :D .Taky čekám.....nemůžu to vydržet....nezvládám to....bože já už chci přepnout!!!!
Kwjetoň
Tak jo, v neděli přepínám, už sem se rozhod...
Možná by to sneslo eště tejden (jako že sneslo :)) ale už se mi fakt nechce čekat dál...
Už takle budu sklízet až něgdy v půlce prázdnin...:rolleyes:

Abych nezapomněl, dneska ráno jsem udělal príma odtah od stínítka...
Poslední dobou (od výměny lampy za 250) se teploty ve skříni totiž začaly nebezpečně blížit 30°C, což se mi ůbec nelíbí...:(
A vzhledem, k tomu, že jsem si s lampou půjčil i profi-stínítko, který je děravý, využil jsem toho a napojil na tu díru odtahovou trubici...
No - trubici - nic lepší ho jsem doma nenašel, taxem si poradil se svým selským rozumem, kterej mi sdělil, jak na to...:D
Zatím vás nechám dumat nad tímto podivným výtvorem, ať ste trochu napnutý...:wink:
Večer postnu fotky, taxe těšte (neboť máte věru na co :punk: )

:afro:
Šťovík
citace:
Původní příspěvek od UdL
Připrav se na to, že ten Orange Bud pekelně vyletí! Mám teď ve skříni OB ze stejnýho wrhu! :D Jestli je momentálně největší, tak ho upicni. Zkus FIM! ;)

Jesli to neuděláš, uvidíš, že pak budeš muset hodně zvednout lampároše a pak to zas nebude tolik svítit na ty opožděný záprdky! :D


Taky se to da udelat tak, ze se tem nizsim podlozi kvetinace tak, aby byly vsechny vrsky v priblizne stejny vejsce. A je to bez zastipovani :D
Šťovík
citace:
Původní příspěvek od Kwjetoň
Tak jo, v neděli přepínám, už sem se rozhod...
Možná by to sneslo eště tejden (jako že sneslo :)) ale už se mi fakt nechce čekat dál...
Už takle budu sklízet až něgdy v půlce prázdnin...:rolleyes:
:afro:


Rozmysli si to dobre, prepnes o tejden dyůl = sklidis o tejden dyl = ale taky sklidis toho zase o dost vic, zvlast kdyz je to jeste takhle maly...
wad
No jakože ale zase to nesmí nechat přezrát..aby pak místo high, neměls total stoned :) A myslím že to máš kotel malý... nebude lepší to opravdu vydržet, než to bude mít tu správnou velikost ?? Ono sice po přepnutí to ještě o ěco vyskočí do výšky, ale vrchů už tam víc nebude, tak ať pak nelituješ výnosu... Dyž to encháš ještě pěkně rozvětvit tak to bude určitě o kotel lepší.. Nechci bejt pesimista ale myslím že teď za 0,5 g/W budeš moooooc rád. (ale kdo ví, třeba si dáš 1g/W) :) Ale fakt nevím, páč já na ty odhady nemám oko :D

Jinak na květ..hmm..asi koupit hnojky a snížit vlhkost qůli plísním.. Taky sem na květu a štubuju co a jak :D

btw: "řízkomlat"... kdo ti tenhle popisek navrhnul ??
ja bych to prepl,at je co kourit v lete u vody :-).Aby se to jeste v kvetu vytahlo hnoj jeste chvili jako v rustu.
prenda
Zdar.Sleduj denní přírůstek a podle toho se zařiď.Udělej propočet o kolik ti to vyroste za den a podle toho usuď kdy přepnout.Pokud ti to roste málo(1 mm),tak to přepni,pokud rychle tak to ještě chvíli chvíli nech.
Kwjetoň
Ahoj kluci, fakt dík moc za rady...:)
Celkem koukám, jaxe to tu rozjelo :wink:

Šťovík:
Podkládat květináče nechci - to je taková poslední záchrana, když už nevíš kudy kam... Dokud to jde bez nich, jedu bez nich (a zatim je to v poho...) Teď to vypadá tak, že jsou všechny kytky vesměs ve stejný úrovni, starý i ty nový (z čehož mam radost jaxviň :D)
Btw. Růst jsem už o tejden prodlužoval a už na to kakám - chci vidět květy! :frog:

wad:
Vim, že vrcholů už víc nebude, ale to úúbec neva - kolik jich tam je mi stačí... Myslim, že až kytky přestanou v květu růst, budou akorát...
Jedu teď první skříň a tak ten výnos nějak moc neřešim. Za 0,5g/watt bych byl mrtě spokojenej - znamenalo by to přes 100 gramů a to je pro mě na prázdniny víc než dost...:D Samozřejmě čim víc, tím líp...:wink: A mistr odhadů taky zrovna nejsem ;)
Na hnojky nemam love, tagže na to budu lejt OBMko (+Phyt-Amin of course :)) a eště zkusim od UdLa vyzevlit nějakej ten Ripen na konec (ale eště sem mu nesplatil to P-Ačko, tak nevim :angel: )
"Řízkomlat" mi začal říkat právě UdL, holomek jeden :frog: , právě kvůli mejm problémům s řízkama (no - mordoval jsem je jaxvině - nejdříf sucho, pak plísně, prostě mortalita neskutečná :p: ) Paxem potkal Hlavu (jako toho MODa) na jednom srazu a takhle to dopadlo...:wink:

xerthon:
Jasný jasný, mám stejnej názor:D Přepnout v neděli a žádný exkrementy s tim :) K OBMku budu samozřejmě eště chvíli přidávat Wuxal - nejen kvůli růstu, ale i kvůli stopovým prvkům apod.

prenda:
Hele, už to moc neroste (hlavně ty starý - OB & MB a taky Nebula, což mě celkem mrzí - ale není to katastrofa, mam ve skříni dvě tak je to v poho :)) Dík za radu woe :sun:

PS: Chtěl jsem postnout tu fotku odtahový roury, ale nějaxem to nezvlád, taxnad příště, no :D

Kwjetoň
:afro:
Kwjetoň
Taxem to vyblejsknul...

Kulte wočadla na ten abgrejd, nic takovýho ste eště neviděli :D

A nechci slyšet řeči, že mi to chytne, ať vás to ani nenapadne (ta šílenost tam je jen do doby, než seženu něco lepšího - což samozřejmě taky může bejt něgde v nedohlednu :sun: )

A ještě fotka, jak to teď vypadá s kytkama, no nejsou na přepnutí? :)

:afro:
prenda
No máš tam tři řitní věnce místa....víš co ;)....
Kwjetoň
No ty woe - vim co... :wink:
Ale hrát si budu až s druhou úrodou na podzim - to už snad bude hydro (asi bublák na čtyry kytky) a ScrOG. Ten už bych teď nezvlád (respektive zvlád, ale musel bych tomu právě dát eště tak dva tejdny na růst a to se mi nechce :flick: )

Tagže v neděli přepínám na 12/12, kytky se eště vytáhnou (doufám :)), nebude to nejlepší sklizeň, co ste kdy viděli, ale bude to moje sklizeň a za tim si stojim :D Hlavně je to první indoor, takže se učim co a jak a kdybyste viděli, jaký jsem měl problémy na začátku (sou popsaný vepředu) tak taky mluvíte jinak...
Teďko sou kytky krásně zelený, rostou prakticky bez problémů a já doufám, že to tak zůstane...

Za těch 100 gramů bych byl fakt mrtě rád, myslim, že do začátku je to slušný...

:afro:
Apofiss
2Panjahoda:jj, kdo si počká ten se dočká....bez práce nejsou palice...:D
Šťovík
...dej na my slova az to vyhulis jeste nez stihnes dalsi prepnout na kvet ;) :rejp:

jestli mas chut, mrkni ke me, taky jedu 250W a napoprvy jsem vynos taky moc neresil, ale ted uz to peru co to jde :D a to mam pocit ze ty mý ctyri prostredni by jeste krapet rustu snesly, jenze uz nemam prostor :) o tejden dyl rustu muze znamenat nekolik tejdnu hulca navic muhehe
Kwjetoň
kruz: No jo, jenže já sem přepínal pozdějc, než jsem chtěl...:rolleyes: Už se mi ten růst fakt nechtěl prodlužovat, taxem to neska přepnul... Celej víkend jsem byl v tahu, přijedu domů a kytky narostlý přesně jaxem potřeboval...:wink: Tagže sem namíchal 5ml Wuxalu a 5 ml OBMka do 1,5 litru vody a zalil proschlou hlínu...
Vostříhal listy a přešteloval spínačky...
A taky brutálně zatemnil garage (2 okna) - by ani paprsek sluneční k mým květinkám v noci nedolétl :)

Teď už zbejvá jen počkat 2 měsíce až to dokvete a pak vás všechny zvu na CannaParty :punk:

Tady jsou nějaký fotky ze skříně, abyste věděli, jak to tam vypadá:

1. "profi" pařníček na řízky







2. klon Super Skunku - na jeho listech je poznat, že je to brutální indika (jako né úplně, ale trochu jo, no néé? :D)







3. pohled do skříně








4. celkový pohled na otevřenou skříň









5. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck









6. Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck shora









7. Cinderella 99









8. Nebula









9. všechny kytí, co mi doma rostou, naskládaný na pracovním stole v garáži







Ostatní kytky jsem zapomněl vyfotit, tak dokumentace bude až příště :sun:

Jo a příspěvky typu: "Nech to eště chvíli růst" už nepište - vim, že by to třeba noch ein Woche sneslo, ale já sem dneska prostě přepnul a vůbec - já chci květy...:D!!!


:afro:
Elacro
Kwjetoň
Kde bych sehnal semínka Orange Budu.
Šťovík
:) pekne narostly, nezbyva mi nez vzit ty svy sejckovani zpatky, z tohohle to jeste stihne v poho dorust jeste po prepnuti.

Ja mam prepnuto 12. den :D
Kwjetoň
Díky moc kluci za K+, to dycky potěší :D

Panjahoda: To je slabej wodwar - minulou zálivku sem na 1,5 litru vody dával asi 10 ml Wuxalu - žádný sraní s tim :p: Kytky to normálně v poho zvládaj - a to je zalejvám jen timhle dryákem každý 2 dny :punk: A žádný známky přehnojení :angel:
Tagže 5ml WS & 5ml OBM je v poho :wink:
Postupně budu zvyšovat podíl OBM, ale WS pude furt...

:afro:
wad
No já nechci nic říkat ale nezapomínej že jedeš hlínu a tak se všechno projevuje docela pozdě, takže optarně !! Neznamená že kytka den po tom co ji narveš kotel hnojek vypadá v klidu že jí to svěčí..za 4 dny ti může zežloutnout a budem tu mít novej thread typu... "pomozte, čím to může být" :D (joke)
Kwjetoň
Jo - s tim fšim sem počítal, že je hlína zpomalená, tagže ze začátku jsem tam rval fakt jen malinko...:angel:

Jenže musíš počítat s tim, kámo, že kytky sou na růstu už asi měsíc (někerý skoro dva :D) , jedu je furt timhle stylem a sou maximálně v pohodě :sun:

Prostě žádný známky přehnojení v celoskříňovým měřítku už od začátku růstu...

Měl sem fakt hafo problémů (sucho/vlhko) ale hnojení je zatim vážně bez problémů (doufám, že sem to teď nezakřik :p: )

A taky už to moc víc rvát nebudu, maximálně nějakej ten mililitřík navíc a seru na to, nejsem killer :rocket:

Eště nějaký připomínky?

:afro:
Apofiss
Čus Kwjetoň, přidám se k těm co říkaj "Přeháníš to chlape!" :D .Je to tvoje věc, ale ty taky budeš kouřit ten Wuxal.OBM je ještě v poho, ale W je zabiják.Já se s nim krotim a kytky sou dost v poho.Jinak pěkný :D
Kwjetoň
No ale neřikejte mi, že za dva měsíce květu ho z kytek nedostanu, to se mi nezdá :p:

A 14-denní flushing taky dá svý, no néé?

Jo a pokud můžu soudit podle smradu, tak Wuxal je v poho, ale spíš to OBMko je dost kentus, tak nevim...:punk:

No nic, hnojit budu s Mírou, ale toho OBMka se dá lejt celkem dost, tak uvidim. Hlavně to dávám podle potřeb kytek, gdybych viděl, že to dělá bordel, tak je proleju vodečkou a mírnim to :)

Tagže dík za pomoc a esi máte eště nějaký BloomEsa v rukávu, traxem s nima, poněváč teď je každá rada drahá (ale vod vás zdarma, no néé? :sun: )

:afro:

edit: tady sou fotky
Apofiss
Já si účtuju kilo za radu, ale že seš to ty........tak slevím na pade :D .Bialgeen smrdí ještě víc jak OBM a mejm kytičkám prospívá v jakémkoliv množství.Takže smradu zdar.....a zvlhčování jakbysmet......a květu též....a...........
prenda
Co takle atazyme?Nebo jiný květový hourmouň?
Gaba
To Kwjetoň:Souhlasim s tebou.Rvát toho do kytí,kolik se toho do ní jenom vejde(neni to zrovna podle přírody,ale koho to zajímá,když máš pořádně nadupaný palice)-podle mě 14 denní flushing je dostačující na to, aby si kytí celkově detoxikoval a pak jsi moh kouřit jen ty nadupaný palice,který ti vyjely po tej hnojce.Já osobně jsem dával ke konci pěstování 3 násobek běžný dávky a kytí to vydejchávaj- a vypadaj i šťastně:)Ať tě kytí rostou,vypadají pěkně.....
Bílí Vlas
To gaba

jó perte to do nich!!!!!chemka je chemka:-)*
(já dávám taky trojnásobek běžné dávky,ale už jsem se vymrdal na pkčko a jedu jen a pouze ah(všechno) + phytamin a vyborne výsledky:-)*
Apofiss
2Bílí Vlas:Myslíš, že je potřeba vše od AH?

2milovnícihnojivovéhonásilí:výnos je výnos, ale já ty kytičky mám moc rád na to, abych je přeutrejchoval :death:
Kwjetoň
Tagže jsem se rozhoupal a o víkendu pořídil nějaký fotky kytek. Je to focený v neděli, to znamená přesně 14 dní od přepnutí na květ...


1. takle to vypadá celkově (je to dost natěsnaný, 6 kytek je 6 kytek...)









2. MendoBog shora (je na něm krásně vidět, že roste v rohu, holt 6 kytek je 6 kytek :D)









3. paličky MendoBogu









4. paličky Apollo 11 x Matanuska Thunderfuck









To je zatím fše, až to začne vypadat zajímavějc, tak postnu další photo... Leda že by byl další nátlak ze strany mých bratrů, to bych možná eště něco nafotil :D

:afro:
Apofiss
Čéče ten Mendobog v tvém podání se mi fakt líbí.Taky má ideální počet palic-kompromis.Já teď řešim přepalicování z důvodu mé posedlosti větvením :D .Kwjetu zdar brother
Kwjetoň
Jojo - ten MendoBog kvete fakt nádherně, bude sice jen asi 8 vrcholovek, ale ty budou stát za to :crazy:

Jinak - všechny kytky jsou přibližně ve stejný fázi květu, jen OB je celkem zabržděný (asi tejden pozadu oproti ostatním). Nevim čim to, že tak dlouho nakvítalo, ale řešit to nebudu, doufám jen, že stihne dozrát stejně s ostatníma - nechci svítit kvůli jedný kytce o tejden dýl, ale taky nechci sklízet nedozrálý palice...:rolleyes:

No - zatim to řešit nebudu, stejně s tim nic nenadělám, tak co...:wink:

PS: Nevíte někdo, kolik má OB psanejch tejdnů na květu?

:afro:





EDIT pro Jebata!!!:





taklhle to vypadá, do objímky to nenašroubuju ani náhodou...
UdL
Ten OB doporučuju nechat 60 dní! Snesl by i více, ale 60 je akorát, staf po tom je pak hodně heady jaxe říká a docela to dobře zdebilňuje! :D

Nešťastnou náhodou se mi podařilo v předchozí várce OB zlomit na 23. dni 12/12! :( Hlavní stonek neustál o5ovné nasazení spadlého kolínka (kurefsky křehkej stonek). Taxem to tenkrát usušil a okoštnul. Chuť celkem gůt (až přeqapivě) a stav byl jako nějakej trip - hodně halucinogenní - vizuálně i zvukově. Kdybych těch OB měl hafo, tak bych jich pár picnul asi takhle brzo... :vampire:

MendoBOG na tom bude s dobou podobně, ale A11xMTF bych doporučil sklízet tak na 48-49 dni 12/12. Měl jsem možnost porovnat sklizně na 48. dni a asi 65. (experimentík) a když to necháš tu kratší dobu, tak budeš velmi spokojen... Jestli máš problémy se spaním, tak ji skliď se zbytkem! :D
prenda
Zdar,OB mi taky kvete pomalu.Byl to sice jen malej řízek,ale v komoře byl s ostatníma na růstu ještě tejden,tak se stihnul aklimatizovat i povyrůst,ale teď zhruba v 50. dnu květu je vidět,že je pozadu.Ostatní AK a PwP už jsou skoro hotový,ale OB má 90% blizen bílých a nemá takové to typické zbarvení,což by už měl mít.No OB nechám ještě pár dní.Co se týče doby zrání,záleží na kultivaru.

Otázka: nemáte někdo Ripen?Praha...Stačí odlejt. :beer:
BOOT
prihod jeste nejake foto!Mas to moc pekne takze karmicka uz letela!
Cest huleni fest
lordWilliam
Btw nechtělo by to už pomalu instalovat pletivo na ScroG???
Jinak fakt hezký ;-°)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma