Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 
můj první joint / spek, brko - Klikni zde pro originální téma
jo, neni to tak moc dlouho, abych si to nepamatoval, ale nepamatuju si to
luckymeg
Jooo... tak na to wzpominam moc dobre... Bylo to s tim nejwostrejshim skejtakem z mesta... cejtila sem se moc wostre. Samozrejme sem se pred nim akorat ztrapnila, ale byla byla to parada!

Byla sem mrte na shrot, brecela sem, smala se... ale we wobrowskym extremu wshechno. :))

Je zajimawy jak nekoho to poprwe wubec nezhuli a nekho proste uplne nejwic... mozna si to jenom wsugerowawame.. :)

Pamatuju na spousty brk. Trebe jedno z tech prwinch 100 :)) Chodila sem u kamoshky, musela sem bejt potichu, protoze jeji bracha = neonacista = chrapal a my ho nechteli wzdudit. Wshude meli mokro, nekecam... to byla ta nejziwejshi haluze... wshude proste mokrej koberec... Pak sme taky nalozili toho jejiho brachu s horcici, tatarkou a kecupem wshude kolem postele a prikriwky... byl to rachot!

Pamatuju si jich mrte, protoze pokazdy se stalo fuckt neco nezapomenutelnyho. Kazdej joint je wyjmecnej a to na tom miluju!!!
cerwiq
s kamosema(bylo nas celkem 3) kdyz sme meli poprvy dopryvdovej jizackej skank tak sme spali v altanku asi 2 hodiny :) to byl mazec, to je svechno co si pamatuju :D
mury
to musel bejt dopryvdovej skank ;)
cerwiq
nj jiznackej :P nevim co to bylo proste poradny huleni, to co mame tedkon jako normalka. predtim sme meli jeste ejdnou ale to bylo smelko, takze na todle si pamatuju :) jbtw znate nekdo modylek zmastena hlava? :D
Liza_b75
pamatuju si to a fakt na to nezapomenu. Chodila sem tenkrat s Markem a byli sme u jeho nejlepsiho kamose doma. Podpalili sme to a uz to jelo. samozrejme par pofidernich usmevu pro zacatek a pak uz to jelo... Marek zacal recitovat zelvy Ninja, menil hlasy u kazdy osoby a naprosto se do toho vzival. Stal nad posteli a cetl to... byl fakt moc :) no a ja sem se drzela za bricho - doslova, nejdriv sem teda jako sedela na ty posteli ale potom sem se uz valela po zemi a nemohla sem se prestat smat.. proste to neslo. S jednou holkou co tam byla s nama to vubec inc neudelalo a ja si furt pripadala strasne trapne.. ze se tam tak valim po zemi, nemuzu mluvit jak se rechtam a ona na me kouka jak na debila. Nesnasela sem ji :) ale ejnom v tu chvili.. chapete :)


To mi pripomina ... ve stredu sem byla na brku s Danem, sedeli sme u Naeodniho muzea na tom zabradli a ja sem si nak vyhrnula nohavici a rikam - Boze! Ja nemam oholeny nohy! a dan rika... dyt sou v pohode... fakt! a ja rikam ne !! nikdy!! hele ja pojedu domu, oholim si je a pak se zase vratim, jo?! (fakt sem o myslela vazne :) ) no... bylo to taky vesely...

Proste hulte, hulte a smejte se! RESPEKT PRO MARIHUANU :) evca
cerwiq
mecheche tralala chachacha :-) :D
Liza_b75
jeste jsem si vzpomnela... jednou sme byli s kamoskou u nas sedeli sme v obyvaku na koberci, mely sme kolem sebe rozlozenou nutelu, bramburky, rohliky, cokoladu, naky susenky... takovej soukromej piknik u nas na koberci :D jinak sme meli na ksichtech velikonocni nalepky na vajicka :D
cerwiq
hehe, tok to ste byli asi mc, viid? :) nalepky na vajcka, hehe :-)
mam nutela je dobra noo hrozna droga :D umm...
jednou sme s kamosema dostali hroznou chut na bramburky, mno a co jednoho typka nenapadlo, sli sme do kramu a koupili asi 15 baleni bramburek, vsichni na nas koukali a mi se jen usmivali, pak sme si sedli kousek od kramu a zacli se nehorazne nacpavat az na bylo spatne, hehe, to byli zacatky mnooo :-) to byli casy :D chi chi
gona
Mi to voláme vyčipsovanie.
MASZEK
Aký ste mali prvý zážitok z huleniaL? Ja som bol safajčený ako riť a nepametám sa už na nič. Viem že som sa zrutil zo stoličky napíšte mi aj vy.



PEACE for GROWER!!!!:beer:

:girl: :pimp:
MFT
nepamatuju si kdy sem hulil poprve, ale nekdy na zakladce, 8 nebo 9 trida...myslim ze listi.a napodruhy skunk....to byl teprv masakr!!!na ten stav nikdy nezapomenu!!bylo to to nejlepsi co sem kdy zazil. nekdo mi neco rekl a ja sem to behem 5 sekund okamzite zapomnel.zapomnel sem, kde sem, proc a tak...takze sem se vlastne porad jenom divil:-))a takhle asi 4 hodiny:-)))siiiila!!!
Tančící Lemur
jo tenkrát poprvé..... mám dojem, že to bylo v prváku na gymplu a byl to příšernej brutus. kamosh splašil nějakej modelismus a vyjeli jme se vyjet do lesa. hned na poprvý do mě nacpal dvě kýblflašky a přesvědčoval, že to bude dobrá prča. cejtil jsem to trochu jinak. nemoh jsem chodit, ani sedět ani ležet, prostě nic. pak jsem začal vnímat svoji hlavu zevnitř, jak mi tam lítá moucha. (nepřeju nikomu).
moucha naštěstí uletěla a přišlo to pravý vořechový. tlemil jsem se asi tak hodinu do potoka zpíval rybičkám koledy...................takže vlastně docela dobrý
prvykrat som hulil asi v 8. triede, samozrejme nic, potom som mal dlhsie pauzu, zase nic, a zase nic, a zase nic, ale potom som sa nasral a zhulil som toho riadne a bol som na sracky(riadna paranoja).
Inak ja tiez ako alcool som skor hulil ganju ako ciga.
Dela_Negro
to ja na konci devitky za diskarnou nejakej venek¨,pamatuju si to jako dneska nic mi to nedalo tak sem se prestal toho bat.:)
jo, to já hulil až v půlce prváku. Byl to skunk a nic mi to neudělalo, až podruhý. A to byl masakr
elis :-i
asi měsíc před 15tejma narozeninama na kámošově oslavě 18tin. Byla to hoodně velká akce, a asi 90% lidí tam hulilo. tak mě zajímalo, co to udělá. napoprvý vůbec nic. ale o pár měsícu pozdějc sem si dala znova, protože mi všichni říkali, že to ucejtim až napodruhý. a měli pravdu:)

ps: doufám že máma nechodí na grower, hehe:D to by mi možná přestala zalejvat kytičky, kdyby si tohle přečetla:)
shorscha
hulit sem začala nedávno protože sem byla vždy proti tomu a začala sem k vůli svý mámě která na mě bez důvodně řvala, naučil mě to kámoš a nyní hulim skoro denně se svym miláčkem a je nám v celku dobře
Mr. Knorr
Několik prvních brček, který sem měl mě vůbec nezhulilo. asi sem to neuměl. Ale jednou, to se este prodavalo huleni na Karlaku v Praze, sem si koupil za 200 takovej menší pytlík, tak na 3 špeky. Dojel sem k babce do Vrchlabi, vylezu na ulici, vodpalim to, hulim, hulim, hulim. Prochazim kolem prkennyho plotu, mezi prknama sou mezery, a jak skrz ne svitilo slunce, tak mi to blikalo do xichtu, podle toho jak sem chodil. Tak sem se na tom brutalne zasek a chodilb sem tam asi hodinu, pak sem sel domu, dalsi hodinu sem kecal s babkou, ale uz vubec nevim vo cem. Kdyz sem si pak lehl na postel, tak sem mel pocit ze se ta postel votocila a je na strope. Kdybych se nedrzel, tak bych z ni urcite spadnul :-)))




Tak to bylo brko, ktery me poprvy zhulilo.
tgm.amster
Prvni joint sme meli s kamosem ve vysypanym cigu s normalnim filtrem, vubec to nezkourilo, "aspon ze to pekne voni" sem si rikal a byl pekne nasranej(dal sem za Gcko 300), pak sme ale celej zbytek dali do jednoho speka(kamos nam to umotal) a dali to ve trech, byla to fakt raketa a ted sem byl zkourenej uz po tretine toho brka, ale statecne sme to dohulili do konce a pak se tlemili jak kokoti :]
tgm.amster
2 Franta : To je pravda, takovy jako na zacatku to uz asi nikdy nebude, a to je skoda, a obcas mel i tezky zrakovy haluze(barevna duha okolo veci atd) a to my dost chybi, da se to ale navodit treba houbama :)))
varan
Poprvé to stálo za to, trochu jsme zabafali z dýmky. Pak jsem dal odvar z 10 gramů nenasušených květů a paliček. Pak jsem vzal dětskou kytaru, beze strun, asi 20 minut hrál sóla na hudbu DEEP PURPLE. Trochu jako ELvis. Dneska mi lidi říkají, že větší srandu už v životě nezažijou. Pak jsem šel domů tak ve dvě ráno, trochu poprchávalo, tančil jsem po obrubníku a zpíval AM singin´in the rain... pak jsem šel do pokoje vylezl jsem vikýřem na střechu ve 2 patře, hodně zkosenou. Vzal jsem si ještě svůj outdoor, a kurevsky dlouho jsem se díval na Brno, špilas, petrov. Fakt drsný cítil jsem se jako bůh, jako by to co bylo pode mnou bylo celý moje, protože všichni v tom městě spali a já vychechtanej čuměl na tu nádheru...
jozin
tak prvni brko me taky nezhulilo ani druhy a treti, to bylo v lete devadesat tri..Ale vod ty doby uz kazdy!
No a brko co si fakt pamatuju: hulili sme tenkrat z fajfky po dedovi(=docela slusnej kotel) a huleni bylo z Dobrise(dodnes povzuju dobrisany za #1 pestitele ve stredoceskem kraji).Bylo to v lednu a byla priserna zima, ale v pulce toho kotliku rikam kamosovi,ty vole cejtis to teplo a von hehe ze prej jo, par hodin sme chodili po meste zmasteny jak prasata a pak sme se sli prihlasit do autoskoly,kde sme udelali totalni ostudu a aby toho nebyl konec tak sme sedli na lavicku a rekli sme si ze budem poslini bratri jako vinnetou a old shatered hand.Kazdej si plivnul na dlan potrasli sme si tou poplivanou rukou a volizli to nazpatek.(docela humac co?)no ale zas kdo ma na svete posliniho(po sline) bratra?
varan
Karma uživatele varan

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 14

[Ignorovat tohoto uživatele]

Příspěvek č. 16

Poprvé to stálo za to, trochu jsme zabafali z dýmky. Pak jsem dal odvar z 10 gramů nenasušených květů a paliček. Pak jsem vzal dětskou kytaru, beze strun, asi 20 minut hrál sóla na hudbu DEEP PURPLE. Trochu jako ELvis. Dneska mi lidi říkají, že větší srandu už v životě nezažijou. Pak jsem šel domů tak ve dvě ráno, trochu poprchávalo, tančil jsem po obrubníku a zpíval AM singin´in the rain... pak jsem šel do pokoje vylezl jsem vikýřem na střechu ve 2 patře, hodně zkosenou. Vzal jsem si ještě svůj outdoor, a kurevsky dlouho jsem se díval na Brno, špilas, petrov. Fakt drsný cítil jsem se jako bůh, jako by to co bylo pode mnou bylo celý moje, protože všichni v tom městě spali a já vychechtanej čuměl na tu nádheru...
Polárka
Mno nepamatuju si první, ale jeden z prvních určitě...Byla to bílá vdova...a stačilo, za chvíli sem běhala jak mamaluk kolem altánu a nepřišlo mi to divný...:)
wolverin
v 3tiaku na strednej - nic som o tom nevedel, ale mal som znameho co hulil. tak som ho popytal o jeden joint - doma som kukal na tu "bielu cigu" ako puk. urobil mi toho jointa bez filtra ,alebo som ho stratil, to uz neviem len si pamatam ze som nemohol za nic prist na to kde sa to zapaluje a kde taha :D:D:D do walkmanu som si dal cypress h. a pocas prechadzky po prirode som to nejak sfajcil. ked som sa vracal domov mal som divny pocit ze vsetci na mna kukaju a vedia ze som hulil travu...aj ked to na 100perc nemohol nik vediet. vobec som nevedel ci mi daco je a co mi vobec ma byt. som si sadol k telke a len tak kukal, a kukal, a kukal, kukal..... a tv bola pritom vypnuta :)
vrbic
Kdyz sem mel poprvi tak sem mel totalní shit. pak sem pul roku hulil jenom sami sracky a nic mi to nedavalo, rek sem si ze je to vo hovnu a ze s tim prestanu. Ale pak sem sel na stredni a tam sem si dal s lidma skank. Dost sem to s tim prehnal a poradne me to rozsrackovalo. Od te doby hulim pravidelne:smoker:
Ufo Tox
Můj první špek byl v 6 třídě hned po škole nevěděl jsem co se děje první smích docela pohoda pak mě přešel :smoker: zatmělo se mi v tramvaji a v hlavě my hučelo fakt zle 12 h sem měl hlavu v míse vod hajzlu ale neblil sem přiklopenej prkínkem sem čekal co se bude dít ale co pálim to 4 roky a je to v poho jeste sem ve skole nepropad takže pohoda:crazy: :rocket:
weeman
muj prvni joint jsem vyhulil v 15-ti s kamosem a od ty doby hulim do dnes.
girl5
Hehe vy tady píšete jaký to napoprvý nebylo ,jaké ste měli stavy.. :)) ale je to zajímavé, že jsem žádné stavy z toho neměla a zkoušela sem 3 druhy a nic :(( ... je to divné...
Dude
girl - no prave, ze pousta lid taky ne...koukni treba semka - ja se napoprvy taky nezhulil:p:
http://grower.cz/forum/showthre...hlight=poprv%2A
De la Vastierre
Intoxikace při vůbec prvním podání drogy je považována v 70 % za nikterak prokazatelnou, co se psychických změn týče. Zjednodušeně: je prokázané, že 70% lidí se při prvním kouření vůbec nezkouří.
Bulb
Pamatuji se na prvního prda co jsem si dal z fajky, dost jsem váhal měl jsem dokonce i strach co to semnou udělá... ale nic se nedělo až když jsem si zahulil po 3. to byl největší šrumec kterej sem kdy zažil po hulení... byl jsem strašně naspeedovanej, běhal jsem po poli a strašně se všemu smál... ty začátky mě strašně bavili to jsem byl pořád zmaštěnej jak sviňa... teď asi po 3 letech co hulím spíš jen tak medituji a hodně přemejšlím... teď mě už vodřídí jen nějaká pecka...
nepi
poprví jsem se taky nezhulil, ale pak už to stálo zato a stojí to zato až dodnes...
fire.ent
jo jo poprvy to u me bylo kdys kamos prines faju a rek pod zhulime se ach jak krasna slova no dobre zhulili sme se ja sem myslel ze nic nebude pridu na trening a vytlem jako krava uplne mi to roztahlo hubu az k usim .nekdo neco rek ja se smal vsichni mlceli ja se smal no proste husty a od ty doby to opakuju denodenne
PsYcHo84
Prvni joint? To je jako bych mel mluvit o sve prvni lasce :D
Ja jsem poprve hulil z faje (taky jsem se na poprve nezhulil), speky jsem si zacal balit az sam pozdeji... A pak uz to slo samo...

A ze jsem poprve zhuleny jsem zjistil podle toho, ze jsem zapominal v pulce vety, co jsem chtel rict, vsemu jsem se smal a celkove si pripadal tak nejak "jinak"(???)... A kdyz jsem si to v hlave srovnal s tim, co jsem si o ucincich konopi cetl, tak jsem zjistil, ze jsem uplne fpici a zacal jsem se smat jeste vic, protoze jsem si uvedomil, ze jsem konecne dosahl kyzeneho cile :D
girl5
Psycho84: No tak to je dobré :) Jsem zvědavá jestli se na podruhé zhulím dneska na HH akci :)) uvidím no ,možná to se mnou nic neudělá ,:)
Špičnik
no tak ja vubec poprvi co sem hulil byly dva prdiky ze slukny v devitce na zs ... to sem pak pri fotbalku mel porad co kecat a mel sem z toho prijemnej pocit...
druhy zmasteni bylo celkem rachotovy kdyz prijel bratranek a nabili s dve fajfky K2....coz bylo fakt silny kafe,,ale vsechny pocity a zazitky byli prijemny a vesely takze me ta nase rostlinka dostala do svy naruce a dodnes me nepustila a doufam ze jeste dlouho nepustí....
vivala marihuana
xtron
poprvé jsem si dopřál ze skleněnky bylo to hodně do pohody prostě vydařenej rozjezd :satan:
smarter
Na konci devitky kamos prinesl nejaky zaschly stonky a listi co sehnal buhvikde a slepil z toho neco co jen vzdalene pripominalo jointa. Vykourili jsme to, ale vuuubec mne to nedalo. Pak prisel prvak na stredni a kdyz jsme se mezi sebou seznamili nabidl se jeden typek, ze smota poradny brko, ze pry ma hodne kvalitni skero (tenkrat mi to vubec nic nerikalo), kdyz se mne zeptal jetli si dam taky rekl jsem ze jo (myslel jsem ze mne trava proste nedava). Tak jsme toho joshe vycoudili asi v peti lidech a posadili se na lavicku, cekal jsem jestli neco zacne. Najednou jsem se uvedomil ze premyslim o tom jaky by to bylo vylizt panovi co vedle vencil psa ne hlavu a skocit dolu, pak jsem se otocil doprava a s uzasem zjistil, ze nesedim na lavicce sam (uplne jsem zapomnel ze tam sedime vsichni). Proste jsem byl sjety jak prase. Bylo to jedno z nejkrasnejsich pohulenicek.
girl5
xtron: jak ze sklenky? :) já to taky zkusím..:)
madatuk
Já jsem měl první asi v 16 a bylo to z faji:-)
hopeless
Prvák, kámoš-poprvé nic moc, podruhé lepší, potřetí jsem v pěkné pohodě, počtvrté....vždyť to znáte
iNf_cz
poprvy asi se spoluzakama o volny hodine na stredni.
a nebo na nakym vesnickym zevlackym baru .

ted si nemuzu vybavit, co bylo driv.
Dr.worry
poprvy na tabore ve 14ti... nejakej tvrdej skunk... 5 minut mi bylo blbe a pak jako by nic...:)
moswa
taky ve čtrnácti. ale stejně nechápu, jakto, že napoprvý to skoro nikoho nezkouří. fak podivný...
Ondřej
Poprvý jesm byl kupodivu dost zkouřenej, bylo to asi před 4 lety v zimě (závěje jak prase), kákoška mě zhulila a šli jsme na školní večírek na diskotéce (dost psycho, normálně n dízy nechodíme, jsou na hovno). Takový brutální výtlemy jsem nikdy předtim neměl...tlemil jsem se tančícímu spolužákoj...aby jste pochopili, proč jsem se mu tlemil, trochu ho popíšu: image americký kovboj, skalní fanoušek Modern Talking a Arnieho Schwarzeneggera, blbej až to dveřma tříská, a na sobě měl bílý džíny, bílej svetr, černou koženou drsňáckou bundu a černý kožený kovbojský boty...mazec :)
skaff
já si bohužel první brčko nepamatuju, protože toho poprvý byly na 4 gramy jack herera, a stejně sem byl vožralej takovym zpusobem že nic nevim :)
masoquista
Po prvé to bylo doma.Ubalil jsem si larvičku z vážky.Byl to nějakej outdoorovej noname a vůbec mě nezkouřil.Při dalších špecích se mi zkouřenost jakoby stupňovala a při 4. jsem měl plnohodnotný stávek.
Člověka to napo1. imho nezkouří, protože neví co od toho má čekat.Asi ňáká bariéra:frog:
Shamy
yea , trosku upresnim, me prvni sklo .. hm.. asi tri ctvrte roku zpet.. zive si pamatuju tu zastavku , jak jsme tam stali a kamos nabil nake skero .. jsem citil akorat cosi v nohach .. jinak nic .. ale na po 3. uz jsem byl dobre ;-) , pul hodiny obchazel strom a nemohl jsem vubec odhadnout prostor .. , nebo kdyz jsem po tom prisel domu, tak sem sedel a citil straslive prijemny hrejici pocit .. nevim jestli to bylo tim, ze uz bylo trosku chladneji .. tyhle momenty si proste clovek musi zazit... pak uz je to trosku o necem jinem ..
UrbaN
prvni trawku sem tez tahal pres sklo...zacinaly prazky a zrowna sem potkal kamose,kerej uz ma cosi odhuleno a on se me zeptal esli nemam sklo,ze ma skanoura...prwni sem wubec nechapal co chce,ale pak mi to doslo,skocil sem dom pro takovy podviziveny skicko,ktery sem dostal...sli sme k nasemu local rybnicku do krovin,tam sme sedli na stawidle a on nabil...dal sem prwniho prda a cekal......a nic,rikam kua me to nic nedela a byl sem cim dal tim nerwoznejsi...a furt nic,tak mi nabil ece jedno...poradne sem to cely vytah a tlacil snad minutu do sisky a cekal...kamos rekl,ze se projdemze to najede,tak sem wstal a po par krocich PRASK.....pocit jako bych se prawe probudil,jako by nebylo predtim nic jinyho,na nic sem si nepamatowal nic si neuwedomoval...vysli sme z houstin a swihli sebou do travy,najednou sem si zacal uwedomovat,jak je wsecko krasne barevny a pomaly...zeptal sem se kamose,esli kdyz skocim tak vzlitnu...odpovedel,ze to mam zkusit,tak sem tam zacal skakat jak pi*a a neslo to,tak sem se nasral a zase si lehl...dale to pokracovalo pokusy zastavit si obraz pred ocima,taky to neslo :-(...zacal sem premyslet o wsem moznym a najednou 10 min total smich :-)...a tak to pokracovalo ece dve hodky...nakonec sme si dali peace a domluvili se ze druhej den si dame zase...celou noc sem nespal jak sem se tesil :-) :-) ....(kua sem se rozkecal:-) )
isaac
ja sem e poprve ani nejak moc nezhulil jenom sme dovadeli s holkama totalne v krecich. ani nevim co to bylo. ale uzili sme si to melo to grady zazitek na jterej se ani tak nezapomina (da se po špeku boblejt?)
Ježíš
heh dobry jaksi to kazdej pamatuje, stejne jako prvni sex :) ja se zhulil poprvy ve 14 s kamosem z fajfky, takze neslo o prvni joint, ten si nepamatuju. Byla to naka ganja, ale zase ji bylo dost a me to hrozne zprasilo. Domotali jsme se na nejblizsi detsky hriste, ja si lehl na kolotoc, ruce a nohy mi visely dolu a pak prisly naky maly deti a zacaly se mnou tocit :D bylo to fakt prijemny do ty doby nez si jejich maminka vsimla jak sem nasrac a odvedla si je :( bylo to good.
wendy
no poprvý (ve 14) sem se vůbec nezhulila, ale nevim ani jestli to bylo dost kvalitní hulení, vůbec si to nepamatuju, takže to klidně mohlo bejt ňáký jehličí:D no ale každopádně podruhý sem se dost kvalitně poblila (v kombinaci s malým pivkem:p: ) no a teprv potřetí se to fakt povedlooo :jumper:

jenže to mam fšechno v hlavě matný, takže o žádný konkrétní zážitky se s váma bohužel nemůžu podělit:crazy:
FlickerBird
taky se musím přidat do klubu napoprvénezhulených... několikrát byl výsledkem jenom sušák, až jednou sjem se s kámošema zdýmyl v parku do takové úrověn že jsem to cítil.. a pak už to jelo samo, věděl jsem co od hulení mám čekat.. to kámoška nedávno zaučená na tom byla líp, hned napoprvé si užla super stav, přál sme jí to :)
spíš když jsme u toho prvního pška by mě zajímal váš první ubalený... do dneška vidím to monstrum, pokud o backroll který brutálně nedržel ale naštěstí těsnil... :punk: ale nakaši jsme z něj byli dobře (btw viděl jsem i horší pokusy o joint, určitě by stály za fotodokumentaci k pobavení growerů :p: )
wendy
flickerbird: první ubalenej špýk byl děsná raketa, nebylo to kuřitelný, tak sem to přenechala profesionálům:D, zato první pokus o backroll u mě nedopad nejhůř:jumper:
FlickerBird
cche to hlavně klid a ruce v teple protože se mi v zimě strašně klepou :) a pak to jde dobře.. i ten backroll se mi jednou povedl, chce to hlavně papírek dobře zatvarovat a možná i pomoct mu chycením do závitu filtru... pokud se přeloží i frontu tak to nevadí, ale u abckrollu je na to čísti právě lepítko a to se vždycky jak na sviňu přeloží :)
Dubinek
První joint... Nic mi neudělal, ale po druhym jsem byl dost solidně na kaši, třetí mě odpálkoval uplně do hoven, čtvrtej taky, zažil jsem si při tom docela dost, ale aspoň jsem se s tim naučil trochu zacházet a jsem docela rád, že jsem si to prožil.

Jinak k tomu balení: Balim jedině na back, jelikož mi to přijde jednodušší... A záleží na tom, jaký máš papírky, mě třeba absolutně nevyhovujou zlatý smoukingy, protože to lepidlo je jakoby zkroucený v protisměru a brání dobrýmu zaháknutí toho papírku, nejvíc mi vyhovujou OCB, protože ty většinou takle zkroucený nejsou (ale asi záleží na tom, jestli ty papírky někde nezvlhly, nevim...)
wendy
citace:
Původní příspěvek od Dubinek
Jinak k tomu balení: Balim jedině na back, jelikož mi to přijde jednodušší... A záleží na tom, jaký máš papírky, mě třeba absolutně nevyhovujou zlatý smoukingy, protože to lepidlo je jakoby zkroucený v protisměru a brání dobrýmu zaháknutí toho papírku, nejvíc mi vyhovujou OCB, protože ty většinou takle zkroucený nejsou (ale asi záleží na tom, jestli ty papírky někde nezvlhly, nevim...)


jo backroll je jednodušší, ale papírky sou dobrý jakýkoliv, pokud lepíííí :wink:
Elementalista
Tak muj prvni spek byl absolutni fiasko. Vypadal teda dost kuriozne - kamos se to snazil smotat na backa a asi na ctyrech mistech to protrh... No, nedal to vubec. Pak jedna kamoska donesla nakej model a aby se mi nestalo, ze mi to zase vubec neda, tak sem prijmul asi 5shotu - to bylo poprve, co sem po paleni blil. Ale ze to bylo nejakyho bliti...
Janísek
Na první brko si už ani nepamatuju. Ale myslím, že nebylo nic. Pak to zas stálo za prd. aspon jsem teda byla vždycky víc opilá, než zhulená. No a pak asi na po 5 to bylo cool. A nemůžu si stěžovat. to byly stavy! Normálně haluze, že za mnou něco jede a otočím se - a ono nic. Barvitý svět okolo...světelný efekty na koncertech byly něco úžasnýho. Dneska už to nezažiju:grrr:
moswa
chtěla bych si zahulit ten model, co sem kouřila poprvý. jestli by mě to zkouřilo nebo zas ne-páč sem poprvé zkouřená nebyla. :mad: jééé...
Aien
Muj prvni spek taky nedopad nijak extra. Akorad sucho v krku, tak sem si rikal, ze kdyz to vostatnim tak jede tak na tom neco musi bejt, tak sem si dal druhejden zas, ale zase nic. V tu ranu sem se nasral a rek sem, ze to chci jenom zkusit tak at to sakra funguje a zaroven sem si s kamosem dal predcevzeti, ze az se zkourim, tak huleni necham ( procte jenom zkusim jaky to je). No a asi za tejden prinesl kamos do skoly vopravdickou raketu, takovou mrkev sem nikdy predtim nevidel. To uz melo jinci grady, zpomaleni, rozmazany videni, totalni vytlemy a i haluze.
Ten den se to rozjelo a jede to uz pres tri roky predcevzeti nepredcevzeti :D Zkusil sem to a divim se jak sem predtim moch zit a nemit pri sobe aspon gram:)
FroNy
Heh prvni joint jsem neslukoval pac jsem to nevedel, z cehoz logicky vyplyva ze jsem se ani nezhulil.
Nicmene prvni zhulenost byla fakt jizda. vybavuji si jen utrzky ktere dokupy moc smysl nedavaji.

Peace
HighToDeath
citace:
Původní příspěvek od flunatko
prvniho jointa sem mela driv nez prvni sex !!hi hi hi...

Já taky... ;-)
HighToDeath
Ale jinak můj First jointík byl o prázdninách mezi 8. a 9. třídou, kámoška vedle mě hulila, já sem měla fakt blbou náladu, důvody nevypisuju, to je na delejc, no tak sem jí prostě řekla ať mně to podá... No a bylo to. Zhulená sem asi nebyla, aspoň o tom nevim. Ale celou dobu předtím sem byla "tvrdej odpůrce". (jak to možete hulit trávu fuj drogy to já teda nebudu! My friends upustily od tohotu názoru dřív než já).
Ale cigarety ty teda nechcu doteď... :)
plunger
Skoro ako by som pocuval seba... :D
Zacal som niekedy na strednej, ked som mal dost blbu cast zivota a vsetko mi bolo jedno... Tak som si povedal, ze kaslat na zivot, skusim travu :D :D
Predtym som bol tiez tvrdy odporca ktory vravel, ze v zivote nic take neskusi :rolleyes:
No tak som si od kamosa zohnal a druhy kamos ma zobral pri rieku rovno zo skoly, spravil bongo a ,,zaucil ma,, :flamer:
Ale vtedy mi z toho nic nebolo, ale ani som si vela nedal.. Napriek tomu som pokracoval, co som samozrejme teraz rad :devil:
Cigarety ani ja nie :eek:
Janek69
Prvni brko si asi budu pamatovat nafurt... Nebylo jedno, dali sme mozna tri a NIC. Pak sme sli nakoupit rohlíky do Globalisty a tam me to koplo. Stal sem jak kolik, myslel sem ze se mi o nakupovani jen zda, ze lezim doma v posteli. BLACKOUT ve stoje! Snazil sem se dostat pryc ale po ceste me to este parkrat koplo... Bezva, necejtil sem svoje telo, jen sem myslel na to jak rychle vypadnout a sam od sebe sem se pohyboval.
Proste napoprvy(15) jako doga...
HighToDeath
plunger: Tak to su ráda že je na tom nekdo jak já :)
BomberMan
Vim kde to bylo a skym ale co se dělo to už si nepamatuju takže bych každýmu doporučil aby si to po prvním jointu někde napsal...Dnes bych si to přečetl a nachlámal se :)
Gustav Ustav
První joint jsme balili ve dvojko společnými silami s kámošem na zastávce u ostravského centrálního hřbitova do kratililinkatých vážek. Bylo z toho skutečně abstrakní dílo plné zvratů, avšak byli jsme na něj pyšní jako otec na dobře vychovaného syna. Maximální ůlet byl, když nám papírek s nasypanou směsí sfoukl z lavičky vítr. Papírek se však nepochopitelně protočil tak, že na zem spadl tak jak byl s minimální ztrátou huaramány. Dál už to znáte-zahuleno, spokojeno.
Protiva
Hmn. To já se svim vyhulení NKáčkem jsme si sedly ve vypálení budově( to joko že před tim jí někdo zapálil) a on smotnu nějak hašiš. Trvalo asi tři špeky než jsem se to naučil huli (nekuřák neskušenej). Ale pak jsem byl dost dobře. Jó to těd si zahulim a mám v sobě stejnej vnitřní mír jako tenkrát. Akorát teď vim co to dává. Dřív jsem si těch stavů tak nevšímal
PORSCHAK
Zdravím, já prvního špeka ve druháku na průmce, na intru jsme u okna s kámošem na pokoji zakouřili a šli na večeři dolu do jídelny, celou cestu jsem se už smál na celý kolo, byli jsme vyřehtaný jak lečo, bylo mi to moc příjemný. Když jsme došli k okýnku,kde jsem měl říct kolik knedlíků,tak jsem se dokázal pouze báječně tlemit kuchařce do očí a myslim že jsem ukázal na prstech kolik teda sním. Slovama to opravdu nešlo. Přijdeme ke stolu a tam další intráci, koukali na nás, vo co de,že se tak tlemíme, a že jsme pěkný čuráci, že jsme byli chlastat a nic jim neřekli.
No, už je tomu devět let a těch špeků byli tisíce, ale první se nezapomíná...
Flint
muj první v osmý třídě,, o velkejch prázdninách na dovolený u ohně a jěště se sice vzdálenym strejdou ,ale šlo to z rodiny!!!
MAJKOranieri
tak moje tenkrat poprve bolo asi tak ze som dal 2 kyble a nic ale vsetci sa smiali tak aj ja:bravo: ale druhy krat to bolo riadne huste po skole v piatok sme isli bafnut myslim ze to bola white widow /preto to zostal aj moj oblubeny model/ a 2 minuty nic zapalil som si cigu a v tom to na mna doslo....spoluziaci sa zacali smiat ze menim farby:confused: domov musel ist so mnou kamarat...doma vojdem do obyvacky zapnem telku tam MC GYVER...ani neviem ako ale uz si pamatam iba titulky a mojho otca ako cosi splieta s kupou compu...otvorim noviny /šport/ pismenka sa mi rozmazavali tak som radsej zatvoril oci a zaspal....:o
Digital
Prvý krát pred Hiphopovým koncertom !! Sila ale zmiešal som to s alkoholom a to bola chyba !! .. Ale už som sa poučil :D
Flint
Muj první špek přišel z rodiny!!! Byly to velký prázdninyx osmá třída a u ohně na dovolený,,všichni šli spát zustalo tam pár lidí,.,.a já ! Vzdálenej strejda šel do auta a vytáhl špeka a tak to kolovalo,, až to došlo ke mě!!!!Byl to sice vzdálenej strejda,,,ale je to ridina!!
very_hard
H prve zhulenie to bola tazka haluz to sme sli do Bratislavskeho Auparku a ja som nasiel na zemy Pac bola to drt ale cez suche bongo som si ftedy dal 4 sluky a tazko som bol fp.ci a pri prvom huleni bol najlepsi stav taky uz som nikdy nedosiahol :( no mozno raz ale to som bol inak rozbity tak tot moje prve hulenie
p.hudba
Moje poprví?
Byli jsme skomosema na vylete a potkali sme dalsiho kamosa ten prived dalsiho a tenb vytahl z batohu videokazetu otevrel ji a v ni ...
Byla plna ganjy!Na poprvy sem se moc nezesrackoval ale aspon sem zacal hulit a to je jedna z hlavnich veci meho zivota!
Konopník
Moje prvni bylo s kamošem v takovym divnym křaku ... a on pak vytahl plnu přepravku a divnu fajku složenu z železných trubek a potom sme se brutalně zkouřili !!! PS: bylo to fakt parádní !!!
cocoNut
ja som sa prvy krat zdunil umna doma :D dal som si 3 tukale cez vodne! dal som si 2 spadol som :D (flash) dal som si 3 a siel som vydychnut dym na balkon flash a objavil som sa na druhom konci balkona :D :D :D haluz
Celller
Muj prvni joint me nezhulil ani trochu a bylo to na lyzaku, byl jsem akorat nasranej, ze se kluci tak tlemi a ja nic, poprve me zhulila, jak sprase Bila vdova, uplne jsem brecel smichy a sotva jsem mohl chodit a pak me ucitel poslal domu a od ty doby me zhulilo snad vsechno
thezeldaa
první joint? orange bud x fialka - celej sám...kamarádi mě jaksi zapomněli upozornit, že je to poněkud silnější...to se jim to pak tlemilo když jsem nemoh chodit
RastaManiac
Taky se s váma podělím o první příjemný zážitek s touto zázračnou květinkou:love:
Bylo to na chatě před 2 rokama.S třema kámošema.Potkali nás,a řekli ať jdem zahulit.Tak sem šel.
To sem byl eště blbý bo sem nevěděl jak se hulí :rejp: ale žádný učený z nebe nespadl:D
Tak sem nasál prvního prda ze Skunku podobného Mazarovi:D (to sem ještzě nevěděl co je to mazar) ale nedal sem to do plic a rovnou tlačil do hlavy.Všechny to brutálně zkopalo,a já to držím vklidu a kámoš"ty vole,dej to do plic.A já,stejně mi to nic neudělá:D
Tak druhý prd sem dal vzorově:D a kašlal sem jak starý dědek který dá 70 cigár za den.
Pak sem dal ještě jednoho práska a šli jsme dál.
A já byl "in high" úplně hodně:mutant::mutant:

To byl fajný stav.Od té doby sem odhulil fest...
Mám na svoje první sklo dobré vzpomínky.
No zase sem se tak rozepsal?!:eek:

PEACE ...:jumper:

Velké díky kámošovi že mě naučil hulit.
Díky Jaffo:beer:
brambora
mne poprvi zhulil jeden typek uz si to moc nepamatuju jeto strasne dlouha doba ale k veci kdyz sme dohulil brko taks em se strasne smal celej ten stav co sme mel sem se jenom smal pak prisel hlad a spanek :) a kamoska mi rikala ze sem hladil jejiho psa a rikal sem mu ze ma hezkou prdelku ale to si fakt nepamatuju ale haluz jak svine:))
raft
nikdy nezapomenu
dokonce jserm měl už i mobilní tefon. sms: čau řízku jestli si cheš dát šepka přid ve 13 : 00 na freiťák .
a bylo to .... :)
biomage
Mno jak tak koukam vsichni meli tu cest dat si poprvi jointa me ty hajzli nalozili napoprve bongo:-) Jedny plice...nic druhe....nic fuj toe hnus akorat po tom kaslu nevim co natom mate...2 minuty a praaask nadherne high a tehdy sem poznal svoji zivotni lasku:-)
zizik
ja se poprvy zhulil kdyz jsme koupili s kamosema flasku tequily na ktery byl nasazenej na vicku takovej asi 5cm zelenej kaktus z umely hmoty. a zatimco se ostatni opijeli, ja sem si zahulil. pak sem padnul na postel z ktery bylo videt na kaktus valejici se na zemi. minimalne hodinu a pul sem od nej nedokazal odtrhnout oci a strasne sem se porad rezal smichy, myslim ze tak moc ze uz sem to nikdy neprekonal. ke konci sem uz skoro brecel, protoze jak sem se furt jenom rechtal tam me pak nehorazne bolelo bricho - myslim ze vsichni znaj.. ani nevim jak dlouho sem byl zmatlanej, ale byl to rozhodne jeden z mejch nej stavu
Timer
Já jsem poprvé hulil asi ve čtrnácti letech a po dohulení brka (asi v pěti lidech) jsme dělali různý debility jako kemrali po autech atd... najednou můj kámoš pokemral auto nějákymu postižákovi (měl takovou tu samolepku vozíčkáře) tak jsme se všichní tlemili až do doby než k našemu úžasu z auta vystoupil normální ale dost namakanej frajer a začal nás honit po parku. :bravo: Potom toho kamaráda co plival chytil a řekl že ho zmlátí a zavolá fízly, protože z něj cejtil trávu, ale pak debil něják uklouznul :punk: a kámoš mu zdrhnul :flick: no a potom jsme se všichni schovali v jednom rozpadlym baráku. Když se vše upokojilo chytil mě hroznej výtlem a ostatní okolo taky. Potom jsem ze strachu abych něco neudělal asi rok a půl nehulil. Ale vzpomínám na to v dobrym. :popcorn:
Byl jsem blb mladej a dělal jsem v tý době hrozný levárny ale teď už bych to asi neudělal. :frog:
Tak nevim jestli nejsem jedinej ale ja jsem až tak na po 8 se fakt zhulil. Ty začátky to jsem neměl žádnej stav jen hlava mě bolela a to byly fakt dobry modely. No když jsem se poprve fakt zhulil tak to byl maras jsem faral to talně do všeho ale svijaky žádne nebyly to přišlo časem.... Jo jo začátky jsou těžky .......
wasco123
Muj prvy odpal byl neucinny, druhy totez ale na treti to vyslo. Boli sme traja a mali sme speku pre 6tich. Tak sme hulili, hulili az zrazu se mi vsechno zdalo spomalene (1 minuta ako jedna hodina), vnimanie sa mi zlepsilo o 100% a od vtedy to jede se mnou ne dole vodou ale vice do nebe.
snupek
hulit jsem začal ve 13 když přišel muj strejc (bylo mu 16) a řek mi že to je super že to kámoši hulej .. tak sme stoho ubalili mega špeka dali sme tam skoro všechno.. nejdřív byla strašná prdel pak sem všechno viděl spomalene pak se zas všechno sekalo a pak sem slyšel rychlejc než sem vydel (to mam do ted :D ) ..za tejden sme dali druhej a dali sme asi tak čtvrt gramu a byl mega smích ..a po třeti hned druhej den sme snad hulili celej den šli sme na pizzu vyhulili sme asi 2 a pul pytle za 5 hodin a pak sem byl prej žlutej jak vjetnamec a vyblil sem tu pizzu.. no proste v pohode :D
Pindulinka
zakouril jsem si s kamosem jointa lambsbread ktery ukradl od tatky, sebral mu par lajni koksu taky. Bylo mi 12 a byla to laska na cely zivot (to huleni) snedl jsem pizzu sam a hral videohry nez my ruce prestaly fungovat. Parada, to bylo jeste v kanade v osmdesatych letech
P.
Libang
ja jsem se skouřil poprvy tak , ze jsem se s kamosem k nam a na balkone sedel bracha z jeho kamosem , hulily špeka a rikaly jestli nechceme taky , byl to nejakej venek , kazedej sme si dali asi 4 prdy . Byl jsem strasne skouřenej že sem se furt sám kazdy picovine . :D a od ty doby me to zachutnalo a kuli uz asi 2 roky . To byly dřív stavy kdyz jsem zacinal hulit :D
snupek
to jo kde jsou ty časy kdy se člověk ještě po hulení smál :D
Také se připojím.
Když to bylo prve,nebylo to nic moc asi mi dali hulit kopřivu :D
Proto,když jsem to zkusil od kámoše z firmy(před 11 lety/toto fičí/)
neměl jsem obavy že by to mělo se mnou nějak seknout.Tak jsme dali z dráčka.Na Hadry.Tento stav už jsem nezažil.Byla to pecka a v podstatě poprvé.Hodinu jsem byl tak v řiti,že jsem nebyl schpný odlepit se od země,potom dobrá půlhodinka fantastické eufórie,kurwa dobře jsme se nasmáli.A kámoš mi řekl
"ten stav ti závidím".Teď už vím,jak to myslel.Potom dlouho nic.
Nemůžu si pomoct abych se nepodělil s vámi o storku z práce.Později a jinde.
Můj dlouholetý kolega si pohuloval aniž bych to věděl.Potom se to nějak semlelo,to není důležité.Ale prostě jsem po dlouhé době lupnul špeka WW a pro ten squlej stav delam pauzy.Když si vzpomenu jak jsme se hodinu chlamali varné konvici,pak po cestě potkali válec na asfalt(fakt monstrum),který měl v kabině volanty vlevo i v pravo,tak to už bylo moc.....na tohle si sem tam vzpomenu a jsem rád,že se to stalo.......
Zdravím HARRYHO.........6
citace:
Původní příspěvek od wasco123
Nevim preco vsetci kombinujete huleni s jedenim??? Ved to len ubija stavy. Zahulit, tak nejest a nepit 3 hodinky a puknete ake super stavy su s toho

S tím jídlem 100% souhlas no napít se musíš(nemyslím alkohol),to nejde.
Don PEDROS
Můj první joint jsme vykouřili ve 13 s bratrem a jeho kamarády a kamarádkymi (všichni cca. o 10 let starší) .-)) Bylo to na vysokém kopci a měli jsme sebou míč a létající talíř. Dali jsme fotbálek a pak brčko. To nám dodalo energii a tak jsme začali znova hrát. Hra dostala úplně nový rozměr :D . někdo mi vzal míč a já se tomu pět minut řehtal, leže v křečích na zemi. Pak jsem vylezl na strom a házel jsem po nich talířem. Byl to zajímavý zážitek, určitě směrodatný pro další styl život :-)
Nesss
jaj tak to si pamatuju jen matne: 28.9 bylo mi tak 15 nebo 16 a bylo to u nas na pouti ktera je tradicne v tento den, nebyl to joint ale fajfka, takova drevena a trasne me to skopalo, prislo mi to uplne hnusny a pak jsem hulil snad po dvou letech, vim ze tenkrat me to nic neudelalo ale kdyz si ted svatecne zahulim tak 1-2 krat za dva mesice, tak ty luxusni modylky co se u nas daji sehnat je proste labuznicka zalezitost a zhulenost taky super
Wevi
osmá třída..nikdo vůbec netušil, jak se to sakra balí:D!!!nakonec jsem se toho ujal...udělal jsem kornoutek a pak to prostě do toho nasypal, nasál a udusal..:D...zkouřili jsme se jak ty čuňata...smíchy a smíchy....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma