Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Million Marihuana March 2005 - Klikni zde pro originální téma
PsYcHo84
Hm, tagze ve vysledku good akce, ale pocasi na picu? A potkali/poznali jste se tam nekdo s nekym z groweru?
Kuchta
JJ prej si tam i pohulila :vampire:!!!!
Ale přesně jak píšeš,čest následovníkovy Velkého Jaha který se nebál,balil (dobře a rychle) a posléze i veřejně do kamery hulil:D:D:D:D:D:D
OOOOOOOOOOO tajný a neohrožený,Máš můj nehynoucí respect a úctu!!!!!
Nechť Velký Jah provází Tvé kroky!!!!
Děkuji samozřejmě také pořadatelům a všem zůčastněným kteří přišli říct svojí přítomností své ne!!!!
FUCK OFF The SOCI-FASHO POLITIC SYSTEM
za KGT Váš Kuchtěj Nesmrtelný :vampire:
Dub-Teaser
Kwětoň- JJ nejhorší bylo to ticho f autě:)
Osobně jsem jel kromě vyjádření nesouhlasu se současnou situací,hlawně kwůli poznání dalších growerů,což se mi nakonec nějak vzhledem k vyčerpání severočeského týmu nepowedlo,počasí mě mrzelo,ale náladu mi nezkazilo!!
Kuchta- ty woe tys nám zpalačinkowal řidiče!!!:D
Každopádně mám dobrý pocit z toho,že si přijde každý rok tolik lidí zařvat NECHTE NÁS SWOBODNĚ KOUŘIT! Příští rok už třeba taková akce nebude zapotřebí. :)
Kwjetoň
Příští rok klidně zas, ale ne s takovym průběhem...:D
Největší mazec EVER...!!! :eek:

DUB: ticho sem nevnímal - sem to zaříz :D
Ale máš pravdu - jaxte vystoupili a já jel jen s UdLem, taxme prohodili 10 slov maximálně - já fakt nebyl komunikaceschopnej...:frog:
Sem taky chtěl navázat kontakty, ale jednak kuli týmu (ty palačinky nám mimochodem knockoutovaly řidiče hlavního i náhradního) a hlavně kuli počasí to fakt nějak nedopadlo... Aspoň Pisoára sem meetnul...

No nic, dejte zase vědět, až něco bude, Seveřani přijedou stopro...

:afro:
Rastafuk
Nebyly by ješrě nějaký linky na nějaký videa či fotečky?
Hyena
Jó, byla to dobrá sobota. Ale příště musíme začít trošinku pozdějc :D
By sem nějakej utahanej. Hlavně po tý palačince v tramvaji :mutant: to byl kotel. Už sem si taky pomalu chtěl sednout, ale vydržel sem to.
Pak sem prokalil noc na narozeninách mojí sestřenice.
Kuchta
JJ koukám že palačinky postihly mnoho neviných:vampire!!!!!
Ale i tak,co s Váma holoto jedna:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D.
Jako jinak palačinky jsem dojídal včera odpoledne k svačině a dovečera taky pěkná mimoza:D!!!!
Každopádně mě mrzí to že nám nepřálo počasí!!!!!!Bylo by to fakt v pohodě ,nebejt tý nadbytečný vody co na Nás Velký Jah spustil.Ale zase na druhou stranu...aspoň ty outy porostou:vampire:
Jinak příští rok na shledanou s ještě lepšímy palačinkamy.
Za KGT Váš Kuchtěj Nesmrtelný :vampire:
Dude
jj, velmi good - pocasi ze zacatku lehce na pytel, ale pak uz se to dalo:)
potkal sem hafec lidi, koupil si novou pyrexku:), naky speky asi, vynikajici pokec s tetou Bushkou, uspesne se vyhnul MC Spinovy :D, dojezd v putyce, uspesne se vyhnuti Kuchtovo palacinkam, probuzeni v Plzni:D
Kuchta
JJ souhlasím s DUDEM prostě pohoda:D:D:D:D
to DUDE Man:Příště se palačínkám nevyhneš:vampire:
UdL
JJ, sušenka byla de-luxe, v kombinaci s Kuchtějovou palačinkou jistá :death: Hyena byl bez sušenky, tak to ustál mnohem líp a nemusel v tramwaji wotrawowat mládež, aby ho puslila sednout, že jinak womdlí! :eek: :D:D:D
Dude
hele ja sem na sushenku uplne zapomel a pak si rikam, tywe to sem takle zhulenej po par práscích:D:D
Kuchta
Vidím že zde mám kuchařského Konkurenta:D:D:D:Da to mě těší:D:D:D:D
Neboť budu alespoň motivován ještě k lepším výkonům:D!!!
Což znamená:STŘESTE SE!!!:vampire:
Mr.Proper
Pořádně jsem se nabalil a docela to šlo. V těch nejhorších chvílích jsem se chodil zahřát do nejbližší hospy.
Z lidí se stužkama jsem potkal jedině Jedubabku. Docela mě potěšilo, že jsme spontánně zvolili stejnej způsob uvázání stužky, jako když je den boje proti AIDS. Čau Jedu!
to Dude: vyhnul Špínovi? Jako naživo nebo vystoupení? Mě ta jeho performance vždycky hodně baví... :) Ale je fakt, že je to nějak furt stejný.
Utekly mi Posmrtný zkušenosti, nějak bylo zpřeházený pořadí kapel, tak ty mě mrzej. Ale 100 stpňů jsem chytil a pohoda :)

A celkový dojem? Jen houšť a většíkapky. Dobrý.

PS. Jen mě přišlo, že oproti minulejm ročníkům přibylo lidí, co sháněli něco na prodej. :(
KABUTO
MR.P. : jo jo,taky po mě pořád někdo chtěl za 50 na špeka.

nikoho se stužkou jsem neviděl,ale potkal jsem tam pár známejch a pár dýmek míru a špeků taky proběhlo :)

škoda toho počasý,v půl 6 už mě přestalo bavit kempovat pod stromem :)
Dude
Mr. Proper - mno Shpina docela dost otravuje my prazsky znamy (speka, pifko, drobak), takze nemusim:D
ad shaneci - cece ani jeden clovek se me neptal - asi nevypadam jako nakej marijuana man :p:, jenom sem rozdal par beediesek :D
KABUTO
dude:nevypadáš jako marihuana man?? :)
Kwjetoň
ratatosk: ty sušenky byly luxusní, chuť eňoňůňo a nevědět, co jsou zač, tak jich snim hafo a nechtěl bych pak vidět ten mazec...:frog:

UdL: mládež by možná pustila staršího pána v nesnázích sama sednout, jen kdyby vnímala svět kolem sebe :D

jak říká hyena - mělo se začít pozdějc a ne už v autě ve dvanáct...:rolleyes:

holt chybama se člověk učí...

:afro:
chell
dyt vy ste tam dorazili sz buhvi kdy to ja tam byla uz v pul jedny :D :D nastesti i prez to sem to ustala nejlip sem rada ze sem nemela ani coko ani susenku ani palacinku pac to bych si nepamatovala ani to trochu co ted
Kuchta
Jo počkej???Otázka je jak doromady to myslíš ale i to by mohlo bejt zajímaví:wink::D!!!
ale jinak jako starý drbny vyměnit recepty můžem proti tomu nic nemám:D!!
Ono je stejně důležitý to jestli to člověk dělá s láskou:Da to já to dělám s láskou sobě vlastní :vampire:!!
Ozvi se a uvidíme co a jak:D zatím pa Kotě:D
Jen Tvůj:wink:Kuchtěj Nesmrtelný :vampire:
Rastafuk
Huh...Tak to bude masakr pánově :punk: :-D
hulien
to Kuchta:palacinku ja dnes v praci..moc dobry ty byt kucharka :frog:
mrakoplas
Byla to v pohode sobota az teda na to pocasi.Ale jedna vec mi fakt dost vadi ze jsem tam videl lidi ktery vypadaj ze tam nechodej kvuli tomu ze chtej podporit legalizaci dat si nejaky to brcko nebo jak ctu susenku a palacinku :) ,ale jenom se zkalit do sracek.A potom tam delaj takovej bordel nebo takovy veci ze radovej obcan kterej si dela nazor podle toho co se rika v mediich a jde kolem a vidi takovy lidi tak tu zaritou prohibici vuci konopi kterou maji diky kaceru donaldu , hamburgeru a mickey mousovy ,si jeste prohloubi.A kdyz takove lidi vidi treba nase ,,oblibena " Nova nebo blesk natoci je nebo vyfoti a da tam takovy ten klasicky zaujaty titulek tak hodne lidi ve veku nasich rodicu jenom reknou takhle dopadnes kdyz budes kourit ten,, fet".Bohuzel ja jsem se s takovyma lidma setkal a moc dobry dojem to na me taky neudelalo.
Matrixx
Moc mě mrzí,že jsem se nedostavil,nepodpořil vás nás GROWERI ale i sebe,každopádně na příští rok si to líp naplánuju a budu mít čas na takhle důležitou akci (doufám) :( takže se všem omlouvám za neůčast....
tgm.amster
Akce to byla v klidku, az na to po***ny bloudeni po Praze, hodinu a pul nez sme to nasli:rolleyes: , ale stalo to za to:D
Leštěnka
Ahoj vsem. Ja to hodnotim takhle: velky zklamani ze zeleny stuzky, jinak i z pocasi a kupodivu z lidi. Takovyhle akce jsem se ucastnila poprve, a mozna jsem si delala nejaky iluze a kdyztak me opravte. Ale neprijde mi jako dvakrat vhodny ze se tam nektery (rozhodne ne vsichni a timto jim dekuji!) zkourej (ale tim si nejsem uplne jista, ze nebyli treba zlity) jako prasata a pak se valej po trave, navic v desti. Jak to asi vidi nehulici spoleubcane? Myslim, ze na lepsim obrazu grower komunity se to asi nepodepsalo. Takze z toho velke zklamani.
Jinak kapelky, co jsem slysela byly vetsinou OK a potesilo me, ze jsem tam potkala jednoho growera.
Jinak, potkal jste nekdo, The Keptna? Tedy pokud ho neznate normalne...Co mel na sobe,poznali jste ho?

Jinak hodne slunce vsem a MYR
No já tam byl vodpoledne a u toho live pódia
tam bylo pro mě nepříjemný množství naprosto zlitejch
(1,5litrové pet láhve s červeným vínem) takovejch mladejch
rádobypankáčů, co tam fakt votravovali a chovali
skutečně nespolečensky. :)
MANHUNTT
čaute

tak jsem dost zklamanej,přijel jsem do Prahy na mmm,abych se osobně seznámil s Kuchtou,Hlavou....atd a místo toho jsme tam s kámošem narazil na tajný:sun::sun:.ještě že jsme neměly ani na špeka,ale nevadí jsem rád že jsem to osobně podpořil a bylo to celkem v poho.udělal jsem pár fotek včetně fota s J.X.Doležalem.nějaké fota přihazuji do placu:wink:
Micasa
MMM se povedl. Nejen, ze jsem slysela Posmrtne zkusenosti, ale jeste jsem diky pocasi zavitala do Technickeho muzea na vystavu Vetrelce, coz bylo opravdu vydarene :)

Neplanujete jet se podivat na Posmrtky toho 21.5. do Rock cafe?
Zdravim a pravim, mejte se krasne.

P.S. nevim, co bylo domluveno jako poznavaci znak, hadam, ze asi ta stuzka, ale me v tu chcvili proslo, ze je tam jeste spousta lidi s pomerancema...

pacek racek fracek
Micasa
Kwjetoň
Na MMM 05 jsem byl asi půl hodiny, během které Kuchta stihl vyřídit bezmála půlku našeho týmu ze Severu...:sun:
Tagže jsme to brzo zabalili (btw. taky kvůli nechutnýmu dešti - když se ani na zemi sedět nedá, je to maximálně na piču...) a jeli zpět do centra vystřízlivět (což se taky moc nepovedlo :D)
Moc jsem na akci nepochytil, tagže esi bude příští rok, tak to doufám dopadne líp...:)

:afro:
mrakoplas
Tak me tam dost vadily prevleceny benga ktery byli nenapadny jak hovno na chodniku.To aby se clovek bal balit shpeka na MMM.
A to me prekvapuje ze tam byl J.X.D. v reflexu psal ze veverka huli nema rada velka shromazdeni. Asi takovy maskovaci plan :)
Dubinek
Po tajnejch sem se vubec nekoukal :) Ale rikal jsem si, ze je divny, ze tam je tak malo uniformovanejch...
_the_wolf_
Fotoreporty z akce tady - http://www.legalizace.cz/index.php?clanekid=440.

Pokud mate treba nekdo nekde vlastni fotky, a poslete mi odkaz, rad je tam pridam...
Dubinek
Tohle je docela vtipny :D Nj, blesk... Prej více než tisicovka, tanec k pokukani, achjo...

PRAHA - Na Letenské pláni se včera sešla více než tisícovka převážně mladých lidí na demonstraci za legalizaci marihuany. Praha se tak poosmé přiřadila k mezinárodní akci Million Marihuana March. Zatímco mnozí v pohodě poslouchali hlasitou muziku asi desítky kapel a v rytmu tancovali na trávě, část to přehnala nejen s "konopím" , ale i s přineseným alkoholem. To byl potom "tanec" věru k pokoukání.
MANHUNTT
čaute:bounce:,tak když se vám ta fotka s J.X.Doležalem tak líbila:bong:,tak posílám všechny které jsem snim nafotil.:eek:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma