Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 [2] 
r-manova bedna - Klikni zde pro originální téma
r-man
Curing jsem uz ukoncil, susim to na stinitku od lampy, at mi to nezplesnivi...pak to dosusim normalne. Vypada to dobre :-) uvidime co chut...
Apofiss
Takže gratulace k úrodě a najetí na kilowat!Jen 250g na 600W a tolik kytek je dost málo, na začátku se tipovalo min. 500 reálných géček :rejp:


BTW:i tohle stačí na nějakou dobu :D
r-man
Jeste dokonceni toho curingu...ususil jsem to, a svete div se, je to takove hnede az cerne, neshnilo to ani nezplesnivelo, a kdyz se to pali, VUBEC, ale FAKT VUBEC to nevoni jako skunk...neni to citit a muzu s tim klidne do kazde hospody!!! Sice je to zdlouhavej proces, ale vysledkem je nezpozorovane huleni kdekoliv!!!

Jo a k te vynosnosti...jo, 250 na 600W je fakt malo, trochen ted budu menit hnojky, dokoupim nejaky mnamky a pridal jsem 400W, viz muj novej thread 1000W v podpisu :-)
skipr
Tak ja bych eventuelne mel zajem napis mi jeste pls na mail cus...skipr@centrum.cz
r-man
A o co mash zajem? a pokud mash zajem, proc nenapisesh PM? Sem je to fakt zbytecny...
skipr
Jsem tu novy a nevyznam se tady...tak proto nevim ani co je PM
r-man
To je celkem jednoduchy..PM je Private Message, a je to jedna z tech ikonek pod kazdym prispevkem. Kdyz mash neco, co do fora nepatri a jde jen o to se na necem dohodnout jen s jednim clovekem, je lepsi psat soukromej vzkaz...Tagze jestli jsi chtel neco po me, napis mi to tam..Za chvili to tu smazu.
sparks
viem ze sa pytam ako taky k**** ale naco sakra je treba odtah vzduchu od ziarivky???
diki
r-man
Zarovka moc nehreje, ale vetrat je potreba vzdycky, aby kytky mely dostatek cerstvyho vzduchu...viz FAQ...
Mazzak
Zdravim, a gratuluju byl to moc peknej pribeh jedny zeleny rodinky.)
Ale, to jsem se chtel optat viz.
No nic, proste jsem z toho ostrihal zluty listy a vyhodil je, zeleny listy a malinkaty listecky (vystrihany z palic, aby byly pekny) jsem schoval na kolacky, a rozhazel jsem to na plochu, kde se to bude susit. Suseni asi probehne standartni cestou, tedy nechat oschnout, pak zabalit a ono to zas zvlhne, pak zase nechat oschnout, a tak porad dokolecka, dokud to nebude takova ta spravna konzistence, jako kdyz si koupite skunk v Hollandu v Kofeeshopu :-) ...s nejakou casti taky zkusim water curing, ale to az dneska, vona ta sklizen je pri tomhle mnozstvi na vic dni :-)))

To suseni standartní cestou, muzes mi to nak blize popsat co a jak???
Jak dlouho to nechavas proschnout jak dlouho zabalit, kolikrat to opakujes atd
r-man
Ahoj,

normalne susim tak, ze pokosim kytky, bez korenu je povesim palicema dolu a vystriham z nich vsechny listy a i maly listky z palic. Necham to viset tak dlouho, az na omak poznam, ze jsou palice suchy (par dni). Pak to zabalim cely visici do pytle a necham to tam par hodin, ono to zas cely zvlhne. Pak to zas vybalim a znova necham proschnout tak, ze na omak je to na krejich suchy, a pak zas sup do pytle. Takhle to opakuju tak dlouho, dokud to neni cely proschly rovnomerne a dokud se stonky nelamou=>jsou suchy. No a pak se palice ostrihavaji ze stonku a pripadne dosusujou v polouzavrene nadobe, co nejpomaleji.
Mazzak
jj az na ten pytel to delam taky tak nekdy to necham i s korenama, nakej zasadni rozdil v tom nevidim, mno mozna to schne pomalejc ale tak to zase nekoumam, na dosuseni pak mam krabice od doutniku, jsou ze dreva a krasne udrzi vuni to uz je pak takovi to prebirani probirani degustace a takovi ty zalezitosti, v tech krabicich to krasne vynikne.). A zkousel jsi varku s pytlem a varku bez pytle, je v tom nakej rozdil? jako v chuti, konstanci, vaze atd.
r-man
Nezkousel jsem to, ale v chuti je velky rozdil, pokud susish rychle. To pak skrabe v krku. Pokud susich pomalu, posledni latky se jeste meni na sacharidy a pak to neskrabe a ma to dobrou chut. Na nic jinyho to vliv nema.

EDIT: Tahle bedna uz je davno ukoncena, sledujte linky v mym podpisu :-)
r-man
Mam rizky, viz tenhle: thread v bazaru... (doplnim, az bude uverejnen).
r-man
Ahoj vsem pratelum zeleneho udoli.

Mam pro vas pro vsechny ( a hlavne pro me) velmi nemilou zpravu. Po prichodu z nocni na me cekalo pekelne prekvapeni: Pres noc mi, asi diky vybuchle vybojce-to jeste nevim, kompletne shorela cela moje pestirna i s blizkym okolim, a jen diky kvalitnimu vetrani mi neshorel celej byt. Krome pestirny s kytkama a rizkama mi shorela skoro veskera technika, fotak s notebookem (chystal jsem dalsi video), moje skromna knihovna je napadrt (knizky ohorely cca do pulky), par kusu nabytku, koberec a pad dalsich veci. Mozna diky plastovym flaskam s hnojivy a kyblum s namichanym roztokem, ktere se roztavily, se nestalo jeste neco horsiho, trosku se to tim asi uhasilo. Docela jsem cumel, ze to vydrzela kvalitne polozena kabelaz, diky ktere bezel porad vetrak.

Nastesti se to diky te vode a vetrani uhasilo samo, nemusel jsem ani volat hasice. V noci si zrejme nikdo nevsimnul cerneho koure z plastu co musel jit ze strechy baraku. Prave jsem se vratil od kontejneru, kam jsem veskery material narval, nemuzu vam ani postnout fotky, protoze fotak za 30 klacku mi tam zarval taky. Jsem uplne na dne. S pestenim koncim, kdyz to videla mlada (byla v noci kalit a spala u kamosky), malem me zabila a prohlasila ze tolerance je jedna vec, ale strach o vlastni zivot je vec druha. Se vsim co ma neco spolecneho s pestenim ted koncim, laska k ni je silnejsi nez laska k rostlinam, to snad pochopite.

A aby toho nebylo dost, nekdo, komu dekuju, mi poslal anonymni sms z netu, ze nejakej IDIOT tady nekde pise moji adresu nekomu jinymu, a to je samozrejme jen krucek od anonymniho udani a nasledne domovni prohlidky. Behem dnesni noci se to jaksi vyresilo samo, i kdyz ne zrovna zpusobem, jakej bych preferoval. Textovka mi prisla behem dopoledne pri vyklizeni, tak to byl aspon duvod k zasmani, to byla asi nejvetsi ironie osudu, kterou jsem doted zazil.

Jeste jednou se omlouvam vsem, co si objednali rizky, opravdu uz nebudou. Thread v bazaru necham smazat, nema uz smysl. Ostatni thready necham pro vasi inspiraci, mazat je asi nebudu.

Je mi trochu blbe z toho plastosmradu a jeste jsem nespal po nocni, mam za sebou vic nez 30 hodin nespani, jdu si konecne lehnout...

S pestenim se louci

vas R-Man
r-man
Ahoj vsichni, kouknete na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=34429 , bude Legalizace 2008 !


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma