Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali??? - Klikni zde pro originální téma
Rodiče to vědí dlouho.. zapálim si špěka klidně před nima a doma... ale než jsem si tohle vybojoval, tak proběhlo moc moc drama scén. Poslední hádka byla před rokem kvůli sklizni. Vše v pohodě, sušil jsem na třikrát, abych nikoho nenasral zápachem. Jenže poslední várka byl skankovější rasa a hned byl provoněnej celej barák. Když mi něco otec chce, tak to většinou řeší přes matku, což mě dokáže dycky vytočit. Máma btw odbornice na víno, ať si to usuším ve troubě :D , tak řikám fajn, jaký by to bylo skladovat víno v petkách.. .že je to něco jinýho. Když jsem pochopil, že diskuze nemá smysl, tak že si jako ulevim bouchnutím do dveří, jenže mi ruka jaxi zůstala skrz... no prdel.
No.. ked som sa este na gymnaziu po jednej akcii priznal ze som RAZ vyskusal fajcit marihuanu (hm, priznal, ..tak hulil som viac ale nevyvalim to hned na matku), nasledovala asi hodinova hystericka scena, prednaska o hodnotach zivota, o normalnosti a nenormalnosti a bolo mi jasne povedane, ze este raz mi na to pridu tak ma poslu najprv na psychiatriu a potom na policiu lebo normalny ludia drogy neberu.. takze tak. Teraz som v Cechach, domov uz hodne dlho chodim tak raz za mesiac a s nasimi sa uz fakt moc nemusim. A po poslednej navsteve uz to vyzera tak ze som konecne plne samostatny clovek.. fotrik mi povedal ze keby to je na nom uz som davno z domu, a matka ze uz viac nie je moja matka.. no. Parada nie? :banned:

Keby vedia ze pestujem, sami by podla mna zavolali policiu a este by sa na to divali ako na dobry skutok pre zachranu mojej duse.
Rhino
Pěstuju outdoor, indoor mám taky, ale né doma.. Rodiče sem přesvědčoval 2 roky a myslim že to stálo za to, každopádně hulení jim vadí pořád...
pestuju doma i na zahrade a rodicum to nevadi nekdy i pomuzou jsou proste supr :-)
HERBSMAN
já si klidně dám za okno sazeničku a pak na dvorek několik kytí.rodiče si myslí, že to prodávám ale nekouřím.opak je pravdou :-)
HorrigEn
fotři to ví páč když sem minulý rok donesl domů řízky matka rostlinu ihned poznala a fotr starý vyhul z jindry to asi uz dávno čekal :D
nic proti tomu neměli, ale trosku se divili jak rychle úroda zmizela...a asi neví ze hulím tolik skera.

matka, sama velká pěstitelka nezhulitelných bylin :D mi samozřejmě pomáhá s pěstěním...¨
fotr jenom chodil kolem kytek a přičichávál a zkoumal palice atd :D

myslím že pokud chcete aby rodiče zjistlili ze hulíte, je pěstovaní doma optimalní cesta protože když to pěstíte, v 90% to i hulíte :D
a navíc pěstování je zábavka...

mir.
TwEEty
hj....moje mati vi ze hulim ale newi o tom ze hulim casto....a porad ma nejake narazky jestli sem s tim uz prestal a ja dycky jenom hmmm...no nekteri mozna vite :D ale tenhle rok bude doufam prelomovy a vsechno se zmeni.... uz pestuju nekolikatym rokem a matina mi zatim dycky nejake sazenice ktere sem predpestovaval za oknem vyhodila a to me dycky nasralo..jeste ze nevedela o tom ze predpestovavam 3tim rokem na strese a asi to ani newi :D:D
...letos to bude jine!!!....protoze babicka mi sama od sebe rekla na podzim estli bych ji nemohl zehnat nake to konopi :D :D ze si chce udelat tu masticku..... to me trochu dostalo:D tag sem ji rek ze ji sezenu nake semena a ze si u ni zasadim a ze se mi o to bude starat a ja to dycky jen o vikendu skontroluju(z listu udelam mast a z sisek :D:D)... ale nadruhou stranu sem byl potesen ze konecne muzu pestovat aspon nekde v zazemi...a este k tomu mi to tam bude hlidat velkej hafan coz je fklidu tagze doufam ze to letos vyjde tag jak si to predstawuju.... A co matina na to ? no moc se ji to neliby ale asi to nejak vezme...kdyby neco valila s pestovanim u babicky ze nas zavrou tag se skusim vymluvit ze zavrou me a ne ji pac sem plnolety :D

PS: GL in 08
tatik - nevi, nebydli s nama
mati - je vpoho, trosku prudi, ale posledni dobou se tak prubezne pta na muj pohled na maryjane. obcas vidim ze se mnou nesouhlasi ale to je v poradku .. parkrat kourila ale pry zadny efekt :) pro ni a pro jejiho pritele sem jednou motal brcko - ale mati ho pak nekourila : ))
babicka - mi jen rikala at to hlavne neprodavam at me nezavrou :D
timto jim chci podekovat :bravo:
Sol
No u me je to trosku slozitejsi, je mi 22 a mam vlastni byt - ale bohuzel v dome kde bydli i rodice. Matka je 100% proti vsem drogam, odsuzuje i alkohol(ale obcas si da nakou tu sklenku vina). Minuly rok se sesla nahoda s nahodou a nejak "omylem" nasla mou skrin, samozrejme kytky ihned letely do popelnice. Dal pokracoval boj kterej trval asi skoro mesic, snazil sem se ji ruzne presvedcovat, daval jsem ji ruzny clanky a tak, ale bohuzel to k nicemu samozrejme nevedlo. Nakonec sem si uvedomil ze to proste nema cenu se s tim takhle patlat a presvedcovat nekoho koho stejne nepresvedcite protoze nehodla za zadnych okolnosti zmenit svuj nazor. Musel jsem proste nahodit iluzi ze ona ma pravdu a ze pestovat a hulit je to nejvetsi zlo na svete. Na nekolik mesicu jsem radeji prestal pestit a nakonec to rozjel na jinym miste ktery mam vic zabezpeceny proti vpadu vetrelcu(mistnost je zamcena, pestici skrin je na zamykani a jeste mam rozpracovanej system na automaticky vypnuti ventilace pokud nekdo otevre dvere do te inkriminovane mistnosti) a v nejhorsim pripade muzu skrin premistit(je na koleckach) na pudu kde se jeji hluk ztrati v hluku wifi pc routeru. Pach neresim, protoze jsem nasel odrudu ktera mi vyhovuje svymi ucinky a navic behem rustu neni vubec cejtit, jen ke konci kvetu je uz trochu poznat jeji vune, coz vetsinou efektivne vyresi otevreni stresniho okna.
DarkLight
Neschvalujou (maly kyti jo, velky ne :) holt balkon) a jeste nevim co reknou az kytku pokosim a ususim, ale uz se me mati pta jestli nechci zalit, pripadne doporucuje at si kyti hodim dovnitr, ze se zene naky velky vitr nebo bourka. Heh.
Hovnolis
Žiju jen s maminou a tu mám pod palcem. A tak sem jednoho dne zasadil pár semínek a když vyrostly šel sem za ní a povídám "Mami koukni co mi vyrostlo, mám z toho takovou radost" no a když viděla jak sem do toho zapálenej tak mě to nechala pěstovat. Další důvod je, že nechce abych si to někde kupoval. Že to leze do peněz a aby mě někdo nenapráskal.
Trawa.cz
táta mi schválil zasadit na zahrádce, ale trochu se bojí sousedů a tak. Nevlastní máma mi to zalejvá, ale hulení na 100% neschvalujou, takže fakt nevim co jim řeknu až budu sklízet. Nějaký návrhy ?
Napadá mě říct jim že z toho udělám konopnou mast a udělat to jenom z pár paliček a zbytek zatáhnout, ale zas na druhou stranu jim fakt nechci takhle lhát.
DarkLight
Presne tak, pest dovolen, ale nevim jak se zatvari az to sklidim. Nastesi mam malou kytku z ktere toho moc nebude, takze i kdyz to zhulim tak to zkousnou. Ale mit 400W (400g :D) skrin, tak asi vubec.
*THC*TTESTER*
Doma stačilo vysvětlit že pěstění a testování kytiček je moe hobby a to by měl každej správný rodič pobrat nějak přebrat a......
Shooter1
Moje rodiče to brali v klidku, když jsem přinesl první řízek domů. A asi po 3 letech plánujem s tatou nějakou velikou skříň, ale mama to doma nechce. To asi pro to jak se teď v televizi mluví o MARIHUANĚ, např ta babka co vypěstovala 2kg. Takže teď co s tím?
Tento rok jedu out. Tata se vždy, když odtatma přijedu ptá jak mi to roste.
Zenga
Otec mi rekl,ze kdyz to nebude doma,tak je mu to jedno,at si to hodim klidne na pole,ale domu to tahat nemam!
Kalidor
otec mi na to neřekl nic a nic proti pěstování nemá řekl bych, vzal to s rozumem a v pohodě. kýtí mám doma a zatim ještě tak nesmrděj tak uvidime co se bude dít pak :)
HrobarŠtefan
no kdyz zili moji rodice tak sem marihuanu neznal ale myslim zeby to vzali vcelku v pohode
Caputo
Už když pěstovaly moje starší sestry tak to nikomu nevadilo, tudíž, když jsem já někdy v 16ti letech začal, nebyl to problém už vůbec. No vlastně, když jsem ještě bydlel s máti a chtěl mít kytky na balkoně, tak se bála, že jsou vidět. Jednou mi nekompromisně štípla kytku, která lezla pomalu přes zábradlí. Udělala ale moc dobře, kytka se rozvětvila a byla z ní taková malá bonsajka. Od tý doby už jsem doma směl jet jen windoor. Byl jsem rád aspoň za to. Na chatě jí kytky nevadí, zalévá mi je, stará se...pořád žadoní mátro na mastičky :D Její názor na weed je, že to ani nejni droga, family mam holt chytrou a tolerantní...občas si i prásknou se mnou
Šimi
Moje matka už nějakej rok věděla, že jsem si dal. Takže jsem letos prostě dal doma naklíčit semínka a kupodivu to máma vzala v pohodě. Ze začátku jsem jí natlouk do hlavy, že si všechny kytky odvezu.. nakonec doma zůstaly 4 :D. No a když už to tady prej pěstuju, tak to prej po sklizni vyzkouší :) tak jsem zvědavej. Moje babička to je jiná. Z kraje nadávala, že mě zavřou apod... skončilo to její výpomocí při přesazování atd. Ale doted vyslejchám kecy jak za to lidi zavíraj, že je to pomalu každej den v televizy. Jelikož tady v našem baráku dále žije teta s celou rodinou a ještě jedna teta bál jsem se problémů, ale kupodivu všechno v pohodě a to je teta učitelka na základní škole :D, dokonce mi donesla květináče ze školní jídelny :D. Co se týče otce tak ten má doma 3 moje kytky :)
Method
Tak ja kedze som zacal pestovat v skorom mladom veku rodicia o tom vedia vyse 10 rokov..aj ked ked som zacinal som poriadne nevedel ani co to je ale iba ze sa to fajci.Mama kedze robila vacsinou v hulicskych baroch to brala v pohode a len sa smiala a upozornovala ma ze hulit mozem az po 18-ke ale otec to nejak v poho nebral a vadilo mu to.Ale teraz casom ked aj foter spoznal vela hulicou cize ludi v pohode tak zmenil nazor a somnou sem tam pohuli a kecame o tom v pohode a dokonca som mu dal par klonov na vysadenie a pesti si ich :D teraz uz rodicia vedia ze je to moja zaluba a ze sa jej len tak lahko nevzdam a bavi ma to takze len mlcia a pohulia :) tod vse....
Hagrid000
moje matka o tom neví ale myslim že by jí to nijak nevytočilo . . .Snad
nero
Naši to vzali v poho nejdřív sem mněl jenom kytku za voknem a nějaký mini paličky sem dával kámošům a naši že mně za to zavřou ale mysleli to v legraci prostě pohoda chtěl sem přejít na trochu vjětší pjest a oni že ne že je to vo hubu (nelegálni :D) ale že na zahradě klidně ale neví že to hilim to by mi dali myslí si že groweři sou vymaštěnco a že je to cesta k heráku a že budu uplně blbej (což už stejně sem :D)
fošna
hehe tak muj tatik je sice sportovec jak hajzl ale jednou mi říkal, že zahulil když byl v Istanbule a byl mega vpi*i, a furt valí že "zakúřit" trávu není špatné, ale nesmí se to přehánět, což já asi i někdy udělám :(..
A máti? Poslední dobou mi za to nadává, páč mi furt říká, že mi tim de citit celej pokoj a že sem jenom vyhuleny, ale přitom po mě kdysi nějaky vzorek chtěla :D ale tedkon mám doma skříň /70/ a udělal sem to jako na tajno ale hned na to přišla ale nezakázala, tak je to snad fklidu dokuk ji nějak moc nenaseru..
FatJoe
fotrik pestuje tiez a matka o nasej biobotanickej zabave nevie nic. Len na hulenie ma uz iny nazor. Uvidim na jesen ako sa zatvari ked budeme chutnat čo sme vypestovali.......
palma
je jim to jedno...nevadi jim to a prispivaji do realizace a upgrejdovani skrine,do seeds adt....ae to ze hulim vi a normalka kecam s mamou ze sem mel to a to atd a pohoda..pracuje na policii a je vpoho ae nadava ze hulim aby se nereklo ze je matka na nic ae vi ze mam svoji hlavu a neprehanim to a vim co je v zivote dulezite respektive ze nejsu debil.....normalka...ae otec to vi vse tky ae s nim se o tom nebavim neni s nim takova sranda.....mama pohoda dokonce mi pomahala jednou varit mliko :D jko nejsem zadny blazen a chovam se normalne a pestuju hlavne pro zabavu ae tky si dopravam.....je to pohoda a uz se tesim az budu bydlet sam ae ne kvuli pesteni =oP * otec jen picuje ze to zere moc elektriku a tak no.... omg aby se neposral on je slozita osobnost o_O) :D
Gucspeed
pršalo jak sviňa, vietor fúkal že 300, a máti na to : - ,, schovaj si tie,,drogy,, z toho balkóna, lebo ti ich ufúkne..! "
čo Vám budem.. :)
darebaCZek
Muj otec (ziju jen s nim a se sestrou) se to dozvedel az kdyz jsem delal finalni upravy na mem growboxu... zrovna jsem myslim vylepoval posledni stenu growboxu a v tom mi vlezl do pokoje a zeptal se, co to delam a proc mam ve skrini vetrak, tak jsem mu rekl, ze tam budu pestovat kytky... Nejdriv byl nasranej a rikal, ze kdyz na to nekdo prijde, ze z toho bude problem, ale kdyz jsem mu vysvetlil, ze na to nikdo neprijde a ze mu proplatim ucet za elektrinu, tak se uklidnil a dneska uz mu to nevadi a obcas mi i chodi kytky kontrolovat a pta se me, kdy uz to sklidim... :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma