Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie Indoor

Stránky: 1 2 [3] 
xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina - Klikni zde pro originální téma
je to blizko:smoker:
Apofiss
Fakt nádhera, to se musí nechat.By mě zajímalo (jestli to tu už není), jak vysoko jsi měl během květu lampu (přibližně).Dík a ať si to řádně užiješ!
sorethroat
:bravo: Hmmm...koukám že už jsi skoro plně zkušený scroogař ;) hehe...
Musim říct že je to fakt povedený :smoker: celkem mě překvapuje fakt že jestli tohle je tvůj první indoor tak na hlíně pod 250W a s obyčejnym OBM nutrientem je to velice, velice zajímavý ;) hehe...
Posílám ti BiG UP +K :wink: jen tak dááále a gudlak ;) peace...:pimp:
apofis:ponvadz jsem relativni zacatecnik,ptal jsem se tady temer na vsechno :-)

takze tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...8503#post218503
sorethroat:no je to druhy pokus.Ovsem prvni zkusenost s 250w,prvni scrog.Prvni indoor jsem nedojel dokonce,protoze noname seminka,samci,hermousi,na prd svetlo atd.(mam to dole v podpisu)
tixo
xerthon: Je to nádhera, máš jasné Káčko+. Viem, o čom to celé je a tiež sa teším na svoj druhý pokus. Tentoraz Kalichakra.
Keby mi to vyšlo tak, ako tebe ! Supeeeerman!
zdravim,
procital jsem neco malo v ,,susis,susim,susime,, nebo tak nejak a nejsem si jisty za jak dlouho muzu kytky povazovat za opravdu ususene.Nekdo uvadi tyden,dva nekdo mesic az dva mesice.

Susim ve skrini kde je tma teplota v noci 17 pres den 23.
Pwp po 4rech dnech suseni zhodili z 340ti g na 95g.
Ostatni jeste zijou a trpi zizni.
Ale ted nekdy maji prijit vedra pres 30,tak uvazuju ze uz to setnu,protoze kdyz jsou takove vedra smrdi to jak hovna.Uvidime.
Gaba
Fakt nádhera...:bravo::bravo::bravo:,95g to je celkem nářez,ale dalo se to čekat..:D,když jsi měl tak krásný kytí...Pečlivost a trpělivost vzala za svoje a ty se můžeš teď kochat...:smoker:A my se můžeme alespoň dívat na tu nádheru...:sun:
gaba:nenene,tech 95g je jen takovy mezicas u Pwp a navic vcetne korenu a stonku.Dalsi 4 kyti jeste dozravaji.Co se vynosu tyce nejvic toho bude z chronicu.Ale myslim,ze kolem 100g by se to mohlo ve finale pohybovat.
:love: :love: :love:
wad
Seš normální prase, kluku :D neber to ve zlým ale to co sis dal s 250 kou a OBMkem je fakt až nějaký divný.. :confused: sory že ti zaplňuju fórum ale je to mazec... uplně s toho nestíhám, zajímalo mě jakým kouzlem se ti podařilo nafouknout ty paliczky do takové velikosti... :D sem fakt zvědavej na finální výnos... jestli se ti to teda podaří spočítat beze "strát" :)
dik wade.Mozna je to kouzlo v pravidelnem hnojeni v kvetu.Udelal jsem si rozpis a ten se mi povedlo dodrzet 100%ne presne.Ani jedno zpozdeni :-)Kdezto v rustu jsem pohnojil jen tak sporadicky,vsehovsudy dvakrat.
Taky to asi bude dobra genetika.Mam 3 odrudy po dvou kusech a od urcite faze kvetu jednotlive druhy rozeznam :-)Nejdriv jsem myslel,ze jsou vsechny kytky stejne.Takze solidni dodavetel rezonu je taky dulezity
A taky mam slusny rozdil mezi nocni a deni teplotou cca10-12st.
Jo a cely rust jsem vedome svitil 16/8 :-)
A nemam tam furt zadny odtah.Komponenty k odtahu i diru ve stinidle mam,ale cekal jsem az to bude akutni.......nebylo.Z toho vyplyva,ze jsem neresil ani vlhkost.Ph pudy jsem taky nikdy nemeril.

Ted muzete spustit kritiku,jedinym mym argumentem je obsah skrine :-)))


.....čím blbější sedlák,tím větší brambory......
muj favorit souteze Chronic v mokrem vazi 300g(2kusy).O 40g mene nez Power plant.Durga mata dle ocekavani nejmin-250g.

Hrubeho v mokrem do kupy zhruba 890g.

a nejake fotky
muzu to po 14ti dnech povazovat za ususene a zvazit?Co myslite?
MANHUNTT
14 dní bude určitě stačit,:)nehledě na to že to poznáš sám když si na ty palice sáhneš:wink:
diky,oba pwp uz jsou suche,pockam tedy jeste asi 5 dni na ostatni,pak budu informovat o vynosu.Bude toho relativne dost :-)
uz se to tvari ususene.
Probehlo hrube vazeni se starou kychynskou vahou.
Pwp-75g
Dm-55g
Chr-60g

Do kupy 190g

Berte to orientacne +- 10g,presna vaha je mozna na ceste.
jj,sem max.spoko.Muj tajny tip byl 120-150.
Ale v dalsim scrogu bych chtel udelat g/W tzn.250g suseneho.Nemel by to byt problem.Vim kde byly mezery.

posl.foto?kozy,cicky,melounky,dudy,nadra,prsa,babovicky.......neznate?naomak i pohled vetsinou velmi prijemne :-)
Doporucuji preferovat samici pred samcimi.Stejne jako u kyticek.
prenda
Sem pro :)).Skvělej výnos kámo.Už sis to celkem vychytal.Budu sledovat tvé pěstiitelské pokusy.

:D Enjoy summer! :D
tak vcera prisla elektrika,musim doplatit 2500,- to neni tak strasne
Bílí Vlas
to Xerthon:

Nádherný kiti.73 dní je,ale doba.-)*-jsi musel pěkně slimtat.JInak kozičky se měli na to focení opálit a já suším za 4-5 dní.foukám na to ventilátorem a fachá to skvěle.V rukách vlkost nepoznám,ale dám si paličku na obličej a hnedka cítím vlkost.kazdopádně to ještě pak nechám den bez ventilátoru a zvážím to ještě jednou kolik to shodilo a kdyš to neklesne za 24hod na 100g víc než o 2g tak není co řešit a šup do vákuovaných nádob.Nádherný kití:-)))))))*RESPEKT":flamer:


každopádně i v těch vakuovaných pixlích za měsíc na 100g malinko schodí-možná někdo namítne,že suším rychle,ale nic mi neplesniví,krásně to voní a chutná.
prvnich 14 dni suseni jsem nechaval profouknout 1x15min/2hod.Ted uz bez vetraku.Dnes se to susi 30ty den,zraje to jako vino :D.Mnami,mnam
Rudra
Tak ako dalej?uz si to vazil?
citace:
Původní příspěvek od Rudra
Tak ako dalej?uz si to vazil?
:bong: :bong: :bandit: :bong: :bong: nejaky cas uz to pokuruju,kazdy den,od rana do vecera:bounce:

vaha me nejak nemusi zajimat,uz je vic nez mesic po sklizni a furt je toho moooc pres polovinu.

A vsecko to fakt moc zhuluje(kazda odruda jinak).Nic takoveho jsem nikdy nekoupil.


p.s.:pristi scrog zvazim presne
;)
tak dneska se to susi zhruba 60tym dnem.Ve skrini probihaji posledni uklidove prace.Zbyly mi jen 3 namackane presnidavkove sklenky.Ale materialek je to guuuut :-)
K tomu mam hafo suseneho listi bo mleko uz raci ne.A taky moc tech listecku co se odlamujou z palicek.Chtel bych z toho zkusit konopnou masticku

edit:
naklad c.1-3 hlavice chronic
naklad c.2-1 hlavice durga mata :D
cityman
hm, pekne, gratuluji...
mirosk
Velmi, velmi pekne!!! Priam až krásne, nech je ten další este vynosnejsí k+ :jumper:
auticko sklidilo uspech temer jako kytky :-)
blizsi fota hodim do sberatelskych uchylek v obrazech
inVALIDa
skoda ze nedosel ten ripen... ten pokus alespon na jedne dvojci stejne odrudy by byl great...... nicmene MEGAhusto K.4.U.
wowman
malem sem si zlomil prsty vo monitor kdyz sem takovej skvost uzřel.
Taky se vam nekdy stava ze když vidite takovej "nářezovej kitec" tak ho mate chut s pc vythnout?Nabit a puknout
MUZsRANAMI
si master K+
Sronson
TAk musím konstatovat všechen RESPEkt pro tebe chlape. Jsi lepší než David Copperfiled. =) K+
luckynet
Chlape, fakt Ti závidim. To mi neschopní občas děláme :(
ANK
fakt mazec co ti vyrostlo pod tou 250W....:punk::wink: K+
hick>nijak slozite.Naplanoval jsem na kolika ml/l chcu skoncit{15} a rozpocital aby se to pekne rovnomerne zvysovalo.
SmallDudeZombie
Zdorovja :) jako na dvě pade aj klobouk dolu, chtěl jsem se tě optat, jak si říkal že pwp má palky jak šutr :) ... ostatní ne ? Čím je dána tvrdost pálek ? Myslíš že je to dane odrudou , nebo se oto pričinilo něco jiného ? Normálně jsem si myslel že to bude asi Watááží ale dyž pereš 2,5 tak sem se asi mýlil :) .... Dikec
alo jo,vsecky byly nakonec tvrde,ale pwp uz za zivota,proste nejdriv zraly


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma