Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Soutěže

Stránky: 1 [2] 
Soutěž o nejlepší soutěž - Klikni zde pro originální téma
onrejblesk
Hyena: co treba toto
btw: jaky mas na wyber rizky :-)
Hyena
Proč tam furt cpete toho invalidu? Já proti nim nic nemám. Můj skoro nejleší kámo je taky na kolech, ale chtělo by to spíš něco univerzálního ;)
onrejblesk
2 Hyena: protoze je to originalni tokovyhle kajzl je vyfocenej v autobuse myslim a nebo je to ten jak se dava za okno auta a pak sem si snim trochu vyhral protoze by to vypadalo hrozne kdyby sem to musel kreslit sam!!!!ale jinka dobry ne??
NoN@me
ono bylo mysleno ze je to jako narazka na takovy lidi. myslim ze obrazky sou super napad,ale nemely by diskriminnivat nikoho nebo urazet... Peace ;)
Hyena
Taknějak sem to asi myslel ;)
onrejblesk
2 NoName,Hyena: a jak by to melo jako vypadat??hdo by tam mel bejt : wono by to pak vypadalo blbe fakt to mi ver kdyby tam byl jenm nejakej clap co by stalk s vodrnou!!
Hyena
Třeba nikdo... v jednoduchosti je krása, takže třeba jen fajfka, list, palice, joint nebo zkřížená fajka s pístem... nemusí nikdo hulit, na upozornění HV taky není nikdo pod proudem, biohazard je taky nepochopitelnej klikyhák ;)
onrejblesk
dobre tak ja to skusim doma se do toho pustim ale tohle nemelo bejt to bylo jenom neco jako parodie na klasicke znacky ale jinak doma skusim neco nakreslit OK
2 Tomu co tuto cenu vymejslel(myslim):tak co bude s tema rizkama :-)
Taker
hehe tak mě napadla taky taková blbost, je to zatim jenom takovej předběžnej koncept narychlo spleskanej v malování, ale myslim že red-eyes (pro ty co to z toho nepoznaj :D) sou celkem známým "symbolem" THC aktivity :)
Vysmátou hubu sem si už nakreslit netroufl :D

Mimochodem žádná takováhle soutěž vyhlášená neni ne? :smoker:
PanAlva
CHce to soutez, ve ktere muze vyniknout opravdu kazdy, bez jakychkoli zkusenosti a dovednosti. Soutez ve ktere neni potreba mit neceho nejvic, nebo bejt nejlepsi v necem. Chce to neco, co maji lide spolecneho a zaroven kazdy jine. Muj navrh zni: OKO 2005 (jak jinak nez vyhulene :)) Alva
onrejblesk
2 PanAlva: a to taky nenji nejlepci soutez sam tady rikas ze to chcu neco co kazedej ma tak za prvy:ne kazdej ma oko:lol: za druhy ne kazdej ma fotak aby si ho vyfotil(ja) ale jinak hustej napad
NoN@me
Hele,kdy bude vyhlaseni souteze o nejlepsi soutez ? :) Pripada mi ze se to nejak tahne,pokud to uz neskoncilo davno a tohle je uz dalsi dil... :-/
LuB
Myslim, ze najlepsia sutaz bude sutaz, v ktorej sa bude rozhodovat o tom, kto vlastne poslal najlepsiu sutaz o najlepsiu sutaz :D a mozme z toho spravit zas novu sutaz :D
NoN@me
rofl ! Tak ted si presne vystihl moje myslenky :)
WirusH
No melo to byt do 14dni a uz je to fakt o dost dele :)
DnF
No to sice jo, ale jako inspiracni thread se to porad hodi ne? Ja bych to tu nezaviral ;)
Rax
Ja bych zrobil soutěž o nejlepší místo na pěstování outdoor.
Mephysto
No súťaž spočíva v tomto:
Každy učastnik dostane rovnaky model indoor-u a rovnake množstvo. Kto zhulí najviac za určity čas na ťahy (asi max. 10 min) ten ziskáva vyhru. A figel je v tom, že každý natiahne každému. Zakazuje sa ale odstupovať počas hry!!! (Iba ak odpadne do mŕŕŕŕŕtvauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu





)
Trest: dofajčenie zostávajúceho matrošu pod natlakom a utlakom ostaych gurmánov.
Fajčeniu hold a vyhercovy poctu.
sS dofajčením zdraví Mephysto e-mail
Mephysto
No čafko, tak ta tvoja suťaž by bola naozaj tažka len keby sa jednalo i o hlášky vypustené popri čadení. To by sa tu s nich bavilo.
kotg
HEHE, napadlo mě něco zajímavě zabavnýho, co takhle soutěž o nejlíp parodovanou písničku(básničku).BYlo by jedno, jako si kdo básničku vybere ale musela by být v originále a potom parodie na daný originál.
Neco jako, "SKákal pes přes Big Bug přes zelenou louku, hned za ním myslivec, palici na klobouku:D.Pejsku náš co děláš, žes tak vesel stále.....(CO asi, skakal přes bigbud:D:D:D:D:D) Jenom takovej chabší nápad.
Fida
A co třeba soutěž o nejlepšího zhulence...
DarkD
Co soutěž o největší palici? Stačila by fotka palice vedle metru - jednoduché rozhodování... :popcorn:
hal9000
MacGiverova soutež a nejlepsi homemade zhulovaci přístroj. Jednoduché pravidla- požití pouze domácího materiálu ke stavbě pokud možno složitého či multifunkčního či jinak ího...a ého...zhulovacího náčinní. Všelijaké vodníky, přefuky,hadičky, podfukya atd...foto+vysvětlení smyslu a principu. Jako plus by se nebrali věci jenž v té "fajfce" mají jiný než funkční význam (estetický). odměnou by stačilo to, že místo "hodnosti" nový člen či stálý člen by bylo -fajvkový technik nebo bedna na fajvky nebo tak nějak.
DarkD
To hal9000: To by se mi líbilo - fantazii se meze nekladou, ne? Jdu si připravit svůj zhulovací nástroj a pokud to klapne a bude taková soutěž - budu připraven... :popcorn:
CHOURIS
A co třeba:
1)Nový Znak Groweru
2)ERB huličů(jako má šlechta)
3) písen či básen s tématem o hulení
4)Soutěž o nejtlustší stonek(foto)
5)Soutěž o nejlepší a nejchutnější recept (svůj vlastní ne s kuchařky)
6)Kdo vymyslí slogan Grouweru
7)Soutěž o udělátko k hulení
8)Soutěž o vychytávkách při balení špeka nebo filtru(myslím nějakej novej styl nebo jak jste to vylepšily)
rociik
muj bratr nedavno udelal fakt docela pekny podomacku vyrobeny bongy...a co treba navrh potisk grower tricka kterym se budou odmenovat soutezici?:)) nejaky pekny pictures by own hand....
kere
1. čo tak súťaž o najnenápadnejšie prevedenie indoor skrinky, kt. je čo najnenápadnejšie zakomponovaná v interiery bytu resp. domčeku. značka: najnenápadnejší grower pod slnkom. 2. najvychcanejší grower pod slkom. treba písať vychytávky typu, energiu mám z verejneho osvetlovania - 0 korun za energiu, atď. a ten najprefíkanejší grover kt. bude mať najnižšie náklady, pri vysokej kvalite sa stane víťazom.dozvieme sa množstvo zaujímavých tipov a trikov a určite sa pobavíme aký sme mi grovery vychcaní.
papaja
o nejlepší skutek pro legalizci v čechách

odpovídejte
Mesias
Určitě už to někdo navrhoval a možná tady už i něco takového bylo, ale hodně lidí si kreslí, ale soutěž o nejhezčí obrázek? Chtělo by to soutěž o nejhezčí obrázek na motivy hulení - kytky, listy, zhulence, paličky... :) Mohlo by to být fajn nemyslíte?
papaja
nabízím 1. cenu Psa baskervillskýho od Artura Doyla
2.cenu semínka 10 ks
onrejblesk
2papaja: kdyz jsme u toho slysels to ted co se resi v parlemantu?? (mylsim ze uz vyresilo bylo to v 3.11 ve spravach na NOVE) ze se prerj ty typci v parlamentu dohodli ze by mohlo platit od novyho roku prej 6 kytekna osobu starsi 18 let a ze u sebe muzes mit vetsi nez male mnozstvi??? tak sem zzvedaf jak to nakonec dopadne??
Rory
co takle sutěž o to kdo vymyslí nelepší způsob jak OSLAVIT legalizaci???? Slavnostní "legálně" vypěstované brčko??? Ohnostroj??? pochcat zámky všem policejdním autum kerá najdete (jen když mrzne....) no lidi docela by mě zajímalo kolik byste byli schopní vymyslet zajímavých způsobů oslav:smoker:
romos
ja myslim že když je tohle o drtiče tak by mohlo bejt zajímavý dát to oto kdo v čem catruje a nebo jinak zpracovává hulo... drtičky nůžky atd.
Vysoky.utes
Souhlasim s Yennefer a krom uz zminene TOP 3 (vyroby "naradicka", FAQu a receptu) bych se primlouval za specialni soutez o nejhezci bonsai. Dost uzce to souvisi s pestovanim (je to tema growerum blizke-takze je potreba urcita pestitelska dovednost) a zaroven ma kazdy moznost ukazat, co v nem drima za "umelce" :-)....

A pokud Yennefer vyhlasi soutez o nej bonsai, jeste bych navrhoval upesnit podminky a zohlednit, jestli se jedna o koupenou bonsai a dal upravovanou, nebo vypestovanou vlastnorucne. Protoze ta vlastnorucne piplana ma pochopitelne mnohem vetsi cenu.

Takze bych navrhoval kategorie :
1) Bonsai vlastni vyroby (tzn. krome samotneho provedeni zohlednit i druh, stari, originalitu, styl atd...)
2) Bonsai koupenou a pak dal upravovanou (spis ukazuje na schopnost se o ni starat a osobni vkus)....
3) zkusil bych i soutez o bonsai z cannabis....mozna budeme prekvapeni...

Tot muj navrh k soutezi.
reKru
!SOUŤEŽ O NEJLEPŠÍ NÁVRH NA SUWENÝR PRO GROWER!

Wymyslet nějakou zajímawou věc, kterou byste rádi widěli w suwenýrech
Grower by wybral třeba 3nejlepší wymyšlené suwenýry a ty by nějak ocenil ne?
Samozřejmě že by je nechali i udělat, abysme si je mohli zakoupit:)
mrchrkrt
ja bych soutezil o nejvic zkourenej ksicht, fotky posilejte !!!!!
greenjerry
1) primlouvam se za tu basnicku
2) o indoormod (neco jako se dela na PC casemod) proste nejlepsi tuning skrine
3) návrh tapety nebo re-designu loga, popr. stranek GROWERU
D3mo
krbicky a basnicky ... mmm dotoho moc lidi nepude .... co teba foto soutez ... jednoduse makro bulwy ocní .. respektiwe de o odstin belma ... Ten nejwic rudej wyhrawa !!! ) nebo werze o nejulepenejsi model ale to by se asi spatne posuzowalo ...
D3mo
RUDA ZARE OCNI

anonimita zarucena pouze 1 ocni bulwa ,, kazdej ma woci jak kralik , pokud nekouri seno , widim tu galerii BULW ,, doufam ze se tam neobjewi nejaky pourazowy fotky wydloubanejch woci
d3mo: zkus se podívat na thread v galerii, kterej se očima zabývá :) jmenuje se to: vyfoťte své oko . na odkaz jsu moc zkouřenej!
brambora
takze moje soutez o nejhezci skrin samozrejmne z vnejsku de oto co nani mate namalovany ,napsany a potom bych vyhlasil nejkrasnejsi skrin.
hrose
co trosku dlouhodobejsi soutez - vytvorot z nejake kyti bonsai a poslat foto
jaaaj, ja bych bral tu soutezu o nejlepsi energitku. skoda ze tu svoji, ktera by urcite vyhrala, jsem ja vyhulenec nekde ztratil...
Eloren
Pokud zde zmíním něco co už zde zmíněno bylo tak se omlouvám

-Soutež pro lidi kteří posunuli význam hulení do jiného rozměru(nové způsoby kouření hempu)

-Nejšílenější hospodské pozice(každý to známe, když je něco vypito a hlava ne ane zustat v rovnovážné pozici):-D

-Rozmanité tvary (stonky,šišky:-D,listy)

-Soutěž o nejpovedenější fotku hempu , kde by se poprvé nehodnotila kytka ale kvalita fotky :-D

Už mě toho moc nenapadá =) I když většina věcí co jsem zde napsal je blábol tak snad... :-D
-
neal87
A co třeba soutěž o nejhezči fajku ze dřeva jedno jak velkou.A nebo 2 kategorie velke a šlukovky
Dadenka
citace:
Původní příspěvek od Ice.cold
Ahoj a co tak o nejhesci Skrin tuning atd.Napr..neon vetraky a ufo ,controler na vetraky.Proste kdo bude mit nejhesci skrinku.?hm
to není špatnej nápad, myslim že by kupa lidí ty svoje skříňky dokázali pěkně vyšperkovat
Eloren
citace:
Původní příspěvek od Dadenka
to není špatnej nápad, myslim že by kupa lidí ty svoje skříňky dokázali pěkně vyšperkovat


IMHO největší blbost. Skíňka by měla být (teda asi pro mě) nenápadná a do očí nebijící.
Kryťák
co takhle soutěž o nejhezčí huličku hmmm
freefood
A co takhle toto: Poznej samce! z fotek kytek ze seminek (tesne pred prepnutim) si tipnout samce a vyhrat napriklad dekorativni predmet??
Rosiq
co takhle o nejvichitanější zavlažovací sistem
electronixxx
Šlo by to bez fotek - alespoň myslím....co takhle soutez o nejlepsi hotovy kulinarsky vyrobek. požadavek:odvážná porota (hlásím se dobrovolně), která by /například poštou/ zaslané pochutiny testovala - z čehož se dá pořídit fotoreportáž i videozáznam, abychom se taky měli doma u počítačů čemu zasmát. je zde vsak jisté riziko nevyvážené stravy a někteří členové poroty by následně za sebou tahali levou nohu jako po mrtvici jeste 14 dní, protože dělat koláčky z indooru je zřejmě asi tak efektivní jako zatloukání hřebíků důlním bagrem - účel to sice splní, ale nástroj je krapet předimenzovaný...
joao
hi!! vyhlasil bych soutez, o vyfoceny svych oci po zakoureni, kdo bude mit nejvic cercene vyhrava.. :)
- docela padlej napad:) soutez jen tak pro pobaveni?
heli
naky grow hry
krast
a nebo soutěž o co nejvíc pohledů. prostě fotka a aby na vás(v reálu na toho kdo to fotil) čumělo co nejvíc lidí. např. stojim na náměstí(samozřejmě po nějakym tom hulení) vytáhnu foťák a začnu řvát(hulákat, poskakovat, svlékat se atd.)=lidi na mě začnou čumět a já je budu fotit.:punk: a byla by to sranda jak pro toho, kdo bude ty vyděšené pohledy zvěčňovat, tak i pro nás kdo se budeme těmito fotkama kochat
Kocour
Vim, ze tu moc growerek neni a
ze i probehla soutez o nejhezci kocku,
ale i tak by to chtelo vyhlasit :

Soutez ''O NEJHEZCI PRSA'' =)

(o)(o) ( 0 )( 0 ) (.)(.) :sun:
Malucky
já bych udělal soutěž o nejzašitovanější Bongo, Sklo ;) :).
canabis.for.men
Nevim jestli tu uz neco podobneho nebylo neprocital jsem to cele. Ale co treba soutez o nejhezci dredy?(hlavne by slo o to jak se kdo o ne stara) zaplítaní a tak pod. Bude to anonimni hlava se bude fotit z vrchu... a hodne lidi tu na groweru je ma vcetne me.
O nejhezčí květináč .
Kambu
citace:
Původní příspěvek od Mesias
Určitě už to někdo navrhoval a možná tady už i něco takového bylo, ale hodně lidí si kreslí, ale soutěž o nejhezčí obrázek? Chtělo by to soutěž o nejhezčí obrázek na motivy hulení - kytky, listy, zhulence, paličky... :) Mohlo by to být fajn nemyslíte?



Tohle bych bral taky :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma