Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
Sensi Seeds - zkusenosti, diskuse - Klikni zde pro originální téma
kokosman
zkusil jsem poprve skunk 1 fem 2y 5ks a do 4 dnu vylezly vsechny hlina tma optimalni vlhkost jedno bylo posekane a o dva dny pozdeji ale uz jede taky a brzo je dozene
Ka'n'ja
Ed Rosenthal Super Bud - z 10 vylezlo 9. Snad se Edik zadari:p
blooom
zdravim lidi objednal jsem si od sensi seeds skunk kush 10ks fem. poslal jsem love obalkou,nevíte jak dlouho trvá než jim to příjde?? v žádným grow shopu jsem tenhle model nenašel tak jsem to objednal přímo od sensi.
Espado
Early Pearl - z 10 semen 9 venku za 3 dny
ja mel od sensi ww,wd,pp, fse feminizovane a vzdycky vylezli vsechny.ted jsem zkusil dutch a abych pravdu rekl,taky vylezou skoro vsechny9¨/10 ale ty seminka jsou o proti sensi takove prtavee.mel sem moznost srovnat power plant od sensi a od dutche,sensi jasne lepsi,kytky vetsi pevnejsi.
cubain67
Jsem s nima naprosto spokojenej uz nakej ten rok od nich beru semena a nestalo se mi ze by jediny seminko nevyklicilo narozdil od jinejch bank, rostliny taky vzdycky vypadali jak by vypadat meli proste jednicka!
Espado
doplním moje Early Pearl:
9 z 10 za 3 dny ,

poslední asi za další 3 dny

Takže 10 z 10 , pohlaví ještě nepoznat, ale jsou to krásný stromky

Doplním : pohlaví : 5 samců 5 samic ( 1.4.2O11)

jamall
citace:
Původní příspěvek od mott
došel mi Indoor mix, 40 semen.
Klíčení - polovina rockwool kostky, polovina toalet. papír nebělený (chlor atd.). Teplota cca 25°C. Udržováno v rozumné míře vlhkosti, RW na světle, toal. pap. ve tmě. Rozdíly žádné.

Výsledky (bída) do 14 dní:
25 semen ani nepuklo
10 semen puklo, klíčky se zasekly a uhnily
5 semen vyrostlo v kytí...

Jaké máte zkušenosti vy se Sensi??



hele Sensi sou komercni a proto maj taky astronomicky ceny a ne proto ze sou nak extra dobry.Doporucuju Mr.Nice ikdyz je teda dost limitovanej a teda nedela feminizovany,protoze rika ze je to pro liny growery :)
BloodyBeer
zdar

ja sem ted sadil feminized mix - 5 semen sem zasadil - jedno nevyklicilo, jedno puklo, ale nevzeslo a z jednoho se mi podaril mutant - zbytek je fajn. Na to, ze jsem dal za 20 seminek 700,- jsem spokojen. A hlavne se tu nebavte furt o tom kliceni - toto je pouze jedna cast pestovani (ikdyz hodne dulezita). Spise me zajima hotovy produkt, jak bude vypadat.

ad komerce: tohle neni o tom kolik to stoji, ale o tech genech, ktere jsou pouzity. Tady si myslim, ze ma sensi docela pekny vyber ve sve vlastni zahrade a klidne si priplatim. A pokud si kupuju seminka rovnou ze stranek sensiseed a mam problem s klicivosti, tak neni problem jim napsat reklamacni mail a je zde moznost zasilky novych semen, teda alespon takto to prohlasuji na svem foru.

tak at to roste
Taky jsem na to chtěl reagovat, ale nechtělo se mi.
Nevím co máte proti Sensiseeds, mám od nich už delší dobu Big Buda, vyselektil jsem si Jacka Flashe, teď selektím Afghani #1 a jsem max spokojenej!
Big Bud, z 10 semen 8 venku a vybíral jsem z šesti samic.
Afgháni #1 z 10 semen 9 rostlin, vybírám ze čtyř samic.
Jack Flash, to jsem měl trochu smůlu, těch bylo 8 z 10 a bohužel jen tři samice, ale nakonec to dopadlo relativně dobře.
A hlavně už ty semínka neklíčím, dávám je rovnou do hlíny.
Tak ať se daří kolegové.
BloodyBeer
no me se ted doma valeji seminka NL5xHaze od sensi, tak z toho bych si rad vyselektoval matku na sog. Bohuzel ted neni ani misto ani cas....
Sniper18
Zdar chlapi , mate skusenosti s early pearl alebo early girl vonku? Zaujimala by ma odolnost, potencia a kedy prebiehal zber. Diky
guarana
mna by zaujimalo: ruderalis indica vs. ruderalis skunk od Sensi,ma niekto skusenost?
nedavno kupene :

Sensi skunk - klicivost 5/10, 2 rastliny spomalene
Super skunk - klicivost 8/10
Shiva shanti II - 0/10

uz si od nich pravdepodobne nekupim nic, toto bolo len na skusku, chcel som vediet ako je na tom ich lacna genetika, este uvidime co z toho vyrastie ... popri tom bola napr klicivost skunk1 od dutch passion 10/10, wappa, white berry, ice cream od paradise tiez 10/10
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od gyrro
nedavno kupene :

Sensi skunk - klicivost 5/10, 2 rastliny spomalene
Super skunk - klicivost 8/10
Shiva shanti II - 0/10

uz si od nich pravdepodobne nekupim nic, toto bolo len na skusku, chcel som vediet ako je na tom ich lacna genetika, este uvidime co z toho vyrastie ... popri tom bola napr klicivost skunk1 od dutch passion 10/10, wappa, white berry, ice cream od paradise tiez 10/10


zdarec

kde jsi to kupoval?? Pokud jsi to kupoval na strankach sensi, tak bych vyzkousel tu Shivu reklamovat - co jsem si tak precital fora, tak mas velkou sanci, ze ti poslou nova seminka. Pokud to nemas z jejich stranek, tak potom mas holt smulu.... Kdo vi, jak to nektere obchody skladuji - pochybuju, ze to kazdy dava do lednice.
je to od resellera, nie priamo od nich ... mne to vobec nevadi, ako som povedal, bol to pokus, kupit po dlhej dobe par klasickch skankov, som zvedavy hlavne na vysledok, ci to bude take, ako si to pamatam spred cca 10 rokov, alebo uplne niekde inde :D ... snad tam najdem jednu peknu slecnu, ktoru bude stat za to si nechat :)

ten sensi skunk bol podla mna old stock, bolo to vidiet na skatulke, oproti inym od sensi bola nazltla, akoby trocha zasla, naproti tomu shiva vyzerala fresh, semienka kazde ine - od mini prckov az po obrovske indica zrna :D

omnoho viac ma sralo, ked mi napr nevyklicil hashplant za nejakych 140 papouchu, alebo black domina klicila biedne a hned vedla taky white skunk za 16 vysli vsetky :D ... to uz je ale nejaky ten patek :)

s reklamaciou je to vzdy komplikovane, nikdy som to nerobil, kupou semien idem vzdy do rizika, stalo sa mi ale, ze som mal parkrat stastie a predavac mi pri dalsej navsteve dal nejake nahradne v rakusku aj na slovensku (zdravim ;)) ... ked som cital forum na stranke sensi seeds, reakcie adminov na staznosti ludi ma definitivne odradili od podobneho kroku ... chytrak tam napise, ze semena nemali vhodne podmienky apod. a vlastne za vsetko mozes ty :D ... klicil som pri 24 stupnoch medzi ubrousky :), ten skunk od DP bol vonku vsetkych 10 do 24 hod ...

edit :

este si pamatam ako klicila shiva shanti 1 - 70 %, sensi star od wl - 0 % z dvoch packov (waste of money), white widow od wl - 80 % (pekne uniformne rastliny), white skunk som mal dost vela krat len ako taky lacny doplnok k nakupu a vzdy 90% a viac vyslo, ked si este nieco spomeniem, dopisem, bolo toho dost a uz celkom davno :D

mozno by stalo za pokus este objednat priamo od nich par packov nech si je clovek na 100% isty, ze to nebolo zlym skladovanim, mozno sa na to dam, ale mam teraz v plane par objednavok zo seedbayu, tak najskor az potom :)
Ka'n'ja
Pokud koupiš přímo od výrobce, tak ti to fakt většinou vymění. Jenže jak povolily v ČR semena - resp. našla se mezera v zákoně, tak každej nakupuje v growshopech. A tam už dost záleží na prodejci. Ale zase ve většině growshopů ti to taky vymění. Obvzlášť když tam příjdeš osobně. Mě se stalo jednou s Vanilla Kushem od BF, že z 10 semen vylezly jen 2 kytky. Tak sem to nahlásil, a oni se mě omluvily, bylo to poslední balení, které bylo za výlohou (tedy ne v ledničce). Po domluvě mě poslali 5 semen LSD:).
Jentak mimo, že ještě žijí gentlemani, resp. gentlemanky. Nedávno jsem byl pro semínka v jednom nejmenovaném growshopu a vzal jsem přitom mast na boláky. Udělal jsem to jako objednávku přes net, zaplatil jsem kartou a že si udělám výlet, tak sem dal vyzvednutí osobně. Taková milá slečna mi dala semínka (jiná než jsem objednával, neměla ty moje na skladě, ale cenu dodržela) a pak mast. Poklidil jsem do kapsy, v klídku jdu po ulici, kouknu na mobil a 3 zmeškané hovory z neuloženého čísla. Volám nazpět, a ona to ta milá paní prodavačka z growshopu, že mi dala menší balení toho Canna krému. Mobil si dohledala v mém profilu v eshopu. Osobně bych nikdy nezjistil, že mám menší balení. Takže dobré duše ještě žijí:))
edus
so sensi seeds som velmi spokojna.mala som hindu kush.zo 16 bolo 12 fem a 4 male na mlieko.pestovala som to out vo vlhkom Irskom prostredi a bola som velmi spokojna s harvestom.ulepene stredne velke palicky s krasnou hash vonou.chut trochu zemita ale ten high stal zato.brutal smiech.vrelo odporucam
liqueweed
Zdar jen taková otázečka, nemáte někdo bližší informace o firmě například kdy byla založena? nemůžu to nikde najít dík za info
ss, luxus:-) sice jsem rizkoval, uhnily klicky,. ale to byl muj zadupp.. jinak supr.
meir
Tak mi to neda,abych nereagoval na docela castou kritiku Sensi seeds.Uz patym rokem od nich jedu na zahrade a na balkone Skunk no.1,rek bych,ze za ty penize naprosto luxusni huleni.S klicivosti jsem nikdy problem nemel,z 10 seminek vzdycky vylezly vsecky az na jedno.Chybu bych spis hledal u sebe nez si stezovat na genetiku.Holt,kdo je nemehlo,zkurvi uplne vsechno.Timto se jakoze nechci vychloubat,ale myslim,ze Sensi je urcite jedna z nejsolidnejsich bank.
MaaaYaaa
Koho chleba jíš, toho.. no nebudu jim bohužel zpívat. Ačkoli maj veškerej respekt za zde uspořádanou soutěž, nenadchli. Z 3x3 semínek bylo jen jedno balení "stejnejch semínek", jinak dycky jedno z nich byl očividnej mrzáček, kterej nevyklíčil. Když jsem natvrdo rozříznul druhýho mrzáka z balení FastBudu, byl to jen prázdnej obal od semínka :( ..ale co, darovanýmu koni ..třeba měli tyhle koně polámaný zuby, proto je mohli darovat!
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Koho chleba jíš, toho.. no nebudu jim bohužel zpívat. Ačkoli maj veškerej respekt za zde uspořádanou soutěž, nenadchli. Z 3x3 semínek bylo jen jedno balení "stejnejch semínek", jinak dycky jedno z nich byl očividnej mrzáček, kterej nevyklíčil. Když jsem natvrdo rozříznul druhýho mrzáka z balení FastBudu, byl to jen prázdnej obal od semínka :( ..ale co, darovanýmu koni ..třeba měli tyhle koně polámaný zuby, proto je mohli darovat!


zdarec

nepletes si sweet a sensi seed bank ??
S.C.C.
ja som forever lover Early Skunku od Sensi Seeds...aj ked nie je uplne early(dozrieva tak do polky oktobra) vo finale su to krasne,hutne sisky s aromou, ktora prebije vsetky sacky a krasnou skukovou chutou...najlepsi stav..uplne ujeby...smiech nekonecny...happy weed...sila riadna, ludia mi nechcu verit ze je to outdoor...velmi vydarena genetika...
LuckyBoy
zdravím growers..koupil sem si Sensi Seeds Indoor mix 25 ks v bioplantu..z 16 semen pouze 3 pukly, ale dál se nedělo nic..umístil sem tedy do kokosu a pod světlo-výsledek stejný-NIC! Nedoporučuji..zkusím reklamovat..
Ať se zelení...
demios
zareaguji jen na Dutch passion protože se tu hodně mluví o tom jako o náhradě za Sensi ..moje poslední tři várky od DP klíčivost 50% z toho Mazar který jsem musel doslova porodit abych měl dvě kytky tak nakonec to hulení bylo takovej šit že jsem nemohl uvěřit že to má být Mazar - určitě bych tady nehledal chybu v sobě protože udělat z kvalitní genetiky planinu to snad ani není možný...fuck DP!
guerilla
Moje poslední zkušenost se Sensi Seeds vskutku smutná, 30 semen Norhern Light, špatná klíčivost, mutace, zvláštní stavba, mnoho fenotypů a první zkušenosti s dojetím naznačují, že se jedná o seno.

Rozhodně se NL, která mi vyrostla, nedá ani v nejmenším srovnávat s NL, jenž byla k dispozici od této seedsbanky cca 5 let zpět.

Zatím jsem si nechal tři samice (ano, ze 30 semen), které podrobuji důkladnémů zkoumání, poté sem dopíší závěr. Prozatím však za mne palec dolů, zklamání.
Alkalda
Haleluja bardi..
Tož zhruba pred pulrokem objednávka od Sensi seed 15 Reg. Ed Rosenhal Superbud. Tři borci se dohodli a poslali kačky.
Během týdne doma...obal neporušen...14 kousků vylezlo a rozjeli to. Vše paráda až do doby kdy se mělo ukázat co v bejlí je...
Všichni tři týpci vypěstovali dosti vysoké travivo s téměř žádnými krystaly thc ale ovšem s mnoha a mnoha samčími květy.
Vše vytrháno,zlikvidováno a najebáno do masti.
Nikdo z nás neměl chuti jakkoliv diskutovat nebo reklamovat semena...
Asi udělali oranžády něgde chybu nebo nemaj v lásce čecháčky.
Sensi mám docela v oblibě jenom má důvěra byla otřesena.

Našel jsem foto pro ilustraci..)
Rappa
Koukám, že Sensi Seeds rozjelo promo kampaň 30% sleva na objednávky od 22.2 do 28.2, to je celkem dobrá nabídka na jarní nákupy :)
KOZEL1428
Zdarec pánové a dámy.U dutch passion už není v nabídce KHOLA.Nevíte kdy ji stáhli z prodeje?koupil jsem 5 fem.semen přes českou banku ale bůh ví jak dlouho ji měli někde schovanou a v jakých podmínkách
Oaza
Afghani #1 Auto 3 ks: jedno nenaklíčilo a z dvoch boli pekné voňavé kvetinky :) (outdoor v 2018)

Early Skunk Auto 3 ks: dve vôbec nenaklíčili a z jedného len vykukol klíčok a stopol sa :(
DrGrinspoon
Jack Herer od Sensi Seeds patrí medzi moje najobľúbenejšie modely. Vždy keď som v amsterdame sa po ňom obzerám.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma