Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Odrůdy a Šlechtění

Stránky: 1 [2] 
99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka - Klikni zde pro originální téma
UdL
Už to je s Kabutem dohodnutý, budem všechny ostatní průběžně informowat, sledujte thread! :D
Myšak
Panove(Udl,Kabuto) moc vam dekuju za vaše nasazení a obetavost vuči ostatnim dik:jumper:
UdL
Děkuj, až budeš mít wětwe! ;)
UdL
Dneska jsem ty potvůrky zasadil. Měly pekelný kořeny, předtím jsem si jich nějak nevšimnul, většinou jsem na ně koukal dost :frog: Hehe! :D

Na obrázku je popsáno, kdo momentálně kde bydli! :D

Teď budou baštit tejden kořenovej stimulátor, pak dostanou AH pro růst a přepnout bych je chtěl asi na maximálně 16 dnech 18/6. Teď jim svítí 250W MH a 2x18W Special Bio.

Do měsíce by pak podle mě měly bejt nový řízky z původních kytek, který nechám zakořenit a předám je pak Kabutovi! ;)

Podle preflowers se máme myslím na co těšit a ještě bude i ta Maharsiho G13 (poslední obrázek – řízek si už jede jako by se wenku nechumelilo a že tam kua chumelí!) :D

Mějte se, další zpravodajství bude, až zas UdL unikne ze spárů Cinderelly 99!!! :punk:

Čao!!!
UdL
Zdravím všechny příznivce G13! :D

Co se událo nového… :rolleyes: Udělal jsem řízky pro KABUTA, takže tak do 14 dnů bych mu je předal. :D

Dostane:
2x Federation Romulan x Orange Crush x G13
2x G13 Black Widow x Blue Widow (Flowerman)
1x G13 – Maharsi pheno :D
2x STL x P99 (Flowerman)

Jelikož jsem ty kytky potřeboval trochu prořezat, udělal jsem řízky navíc. Pro dalšího zájemce, kterej by byl ochoten je dál dočasně zpracovat podobně jako KABUTO, bych tu mohl mít:

1x Federation Romulan x Orange Crush x G13
2x Black Widow x Blue Widow
2x STL x P99

Zbytek bych případně na požádání dodal později… :D

Jinak jsem dneska přepnul na 12/12, takže uvidíme, kolik tam bude koulařů :eek: ... Vegetativní fáze trvala 17 dní, všechny řízky se chytly, některý líp, některý hůř… ;) Počítám, že teď se tak na 3 tejdny zblázněj a vylítnou a pak ukážou pohlaví…

Mějte se a zas něgdy! :D

UdL
KABUTO
Takže budu dělat řízky pro tyto lidi?

Murphy
Mury
Aryan
PiosOne
Donnyfinal
Holly
Armageddon

+ navíc
Myšak
hary

Pokud jsem na někoho zapoměl ať se přihlásí.
Nebudu dělat pro nikoho jiného,i takhle to bude mazec.

edyt:dan Basse nahradil Murphy
UdL
JJ, jestli budeš od té dobroty! :D Zas na druhou stranu přijdeš k zajímavý genetice... ;)
UdL
Celkem se potvůrky rozjely, prawda!!! Za ten tejden docela povylítly, trošku jsem některejm zastřihnul perka, protože to už začalo stínit a po předchozí experimentální džungli s Cinderellou 99 jsem se zase rozhodl rychle navrátit ke svým oblíbeným výletům do skříně s nůžkama w ruce! :vampire: Zastřihoval jsem zatím jen čepele listů (jako při 2. indooru s A11xMTF)… ;)

G13 kříženci jedou fantasticky! To je dobrá zpráva. Špatná je, že tam je jeden koulař! :eek: Druhá kytka z odrůdy G13 Black Widow x Blue Widow je podle všeho samec… (foto 3). Takže šlechtitelé a křižitelé - buďte we střehu! :D

Jinak to jede super, kříženci jedou kultivovaně (na rozdíl od Bahia Black Head – tu zvýšená vzrůstová aktivita stála vršek!), hlavně FRxOCxG13 (už ukázalA pre-flowers) :punk:. Tahle odrůda bude menšího vzrůstu, hodně hustý patra, podle mě to bude indoor lahůdka. Uvidíme, jaxe ukáže během dalších dvou měsíců! ;)

Konec zpráf! :D
UdL
Dneska wečer jsem urwal G13 Black Widow x Blue Widow 02. 100 % samec! :grrr: Ostatní dva kříženci G13 jsou samice! :punk:

Fotoz dám zítra, teď jsem moc :frog: na focení! :D
UdL
Guess who´s back! :frog:

Jsem tu s fotečkama. První je jasná samička Federation Romulan x Orange Crush x G13! Jsou tam vidět i pre-flowers! ;) Můžete si wšimnout, že oproti těm zadním (Orange Bud a Bahia Black Head) se drží hodně při zemi a dělá hodně hustý patýrka. :D Celkově vypadá pěkně macatě, jedna z nejlepších kytek, co jsem zatím doma ve skříni měl! Fakt kultiwovaná mrška! :punk: Jo - wedle už je vidět kráter po G13 Black Widow x Blue Widow 02! :eek:

Foto nr. 2 je G13 Black Widow x Blue Widow, označení 01. Taky samice. Roste o trošku rychleji než její sestřička, ale třeba na Bahii Black Head rozhodně nemá (ta trochu růstem připomíná Cinderellu a začíná mě to děsit!)… ;)

Třetí foto je z G13BWxBW 01, kde je vidět detail pre-flowers! ;)

Jinak řízky pro Kabuta si jen chrochtaj, takže se těšte! Už se to blíží! :D

Mějte se!

UdL
UdL
Čuz.

Novinky: řízky už nemám doma! :D Jsou u Kabuta! Ještě neměly kořínky, ale vypadaly dost f poho… ;) Podle toho, co jsem od pana K. dostal, se u něj budou mít na 100 % moc dobře! :D Dostal všechny řízky, co jsem předtím dělal. Samci jsou G13BWxBlueW 02 a asi i STLxP99_02 (upřesním). Kytka FRxOCxG13_02 je ještě nerozpoznaná!!! Takže první, kdo ji pojede, by moh´ informovat! ;)

Ve skříňce dneska poyede 15. den 12/12. Kytky už začínaj dělat paličky! :punk: Trošku zloběj s vejškou Orange Bud a Bahia Black Head, musel jsem je seznámit s kolínkama! :D Hlavní stonek od Bahie zkouším nawést na místo, kde předtím wegetil samec G13BWxBlueW… Docela sci-fi kytka, ale daří se! :frog:

Federation Romulan x Orange Crush x G13 je jednoznačně nejhezčejší kytka, co jsem tam zatím měl… ;) Macatá mrška! :frog: Uvidíme, jak bude makat! :D

Mějte se!!!

UdL


KABUTO
Takže vážení:

Murphy
Mury
Aryan
PiosOne
Donnyfinal
Holly
Armageddon

+ navíc
Myšak
hary

Postupně mi můžete posílat PM ohledně domluvy Jestli se někdo znáte vzájemně tak se domluvte společně,aby se to co nejvíc zjednodušilo.

Teď budu zakořeňovat,co nejdřív to hodim na metlu + UVA a může začít expedice:)

kdo se pak spokojí s nezakořeňenejma,bude je mít logicky dřív.
UdL
Hary už to má, tomu jsem to předal o 2 dny později! ;)
hary
jo je to tak ty co budou chtít a budou to mít blízko na sever můžou přijed a ty co ne tak to kdyžtak pošlu až budu mít řezy tak to tady napíšu a budu expedovat jen zakořeněné
KABUTO
hary:gutwork

to all:byl bych radši,aby si lidi vzali třeba spíš míň pořádnejch řízků(zakořeněnejch)
vypadá to na hustou gen. nerad bych to trápil nějakejma stresama

to UDL:písni mi PM ohledně těch samců,nějak jsem to v tý smršti voňavek nepobral :) :)

ed:bude někomu vadit když to bude z hydra?bubl?
UdL
Ještě taková připomínka. 100 % samci jsou řízky označené:

G13BWxBlueW 02
STLxP99 02

Kabuto má navíc řízek FRxOCxG13 02. Ještě neznám pohlaví kytky, řízek jsem do hydra nedával, protože nebyl... :( Tý kytce to nějak všechno trvalo trochu víc...

Takže kdo pak jako první pojede FRxOCxG13 02, tak by tady mohl informovat o pohlaví! ;)
KABUTO
Už pustili kořínky :)
UdL
Zdarec amigos!

Kytky jedou 20. den 12/12, dneska dostaly CannaZym + kyselinu citrónovou, aby se trochu pročistily před zítřejším přechodem na bezdusíkatou strawu! :D

Paličky se už dělaj na všech kytkách, nejpomalejší v qětu je asi G13 Black Widow x Blue Widow, naopak nejrychlejší mrška je Bahia Black Head... Vzrůstově je nejmenší Federation Romulan x Orange Crush x G13, momentálně má cca 25-30 cm, počet pater téměř stejný jako ostatní kytky... Největší macek je opět Bahia, jsem na ni zvědavej! :punk: Podařila se mi pomocí kolínek a závaží dotáhnout do hluchých míst... ;)

Toť wše! :D

Mějte se!

UdL
UdL
No - už to podle mě začíná vypadat celkem gůt! :D
UdL
:punk:
UdL
:D
hary
pryskyřice je tam dost ale paličky jsou dost malé na to že je g13 skoro vpolovině
UdL
No - třeba v porovnání s tou Bahií nebo Nebulou (ta na fotce vidět není, je vzadu) jsou paličky fakt o trochu menší. Ty kříženci začali qíst trochu později a jsou jaxi pomalejší...

Uvidíme, jaxe to vywrbí dál, mám naplánováno nechat je tak 60 - 65 dní na qětu.
hary
jo myslím že těch 60-65 je tak akorát nevím jaký výnos ty g13 mají ale třeba mají super závěr když to bude kvalita tak srát na kvantitu
UdL
Já bych se malýho výnosu až tak nebál. :D Ještě jsem jim nezačal pořádně přitápět hnojkama (zatím je EC na 1,5), dneska jsem dal první dávku PK 13 +14, asi zítra jim bouchnu 400W (doteď jely pod 250W). ;)

Jen tak pro porovnání: můj 2. indoor A11xMTF, aneb co to může udělat za 3 týdny… Řekl bych, že výchozí pozice (29. den) je zhruba nastejno, možná je to teď eště trochu lepčejší… ;) Gdyž to teď dopadne podobně, budu navýsost spokojen, protože předtím toho byl fakt kotel a qalita… :D


KABUTO
Je tady trochu maglajs,ale k těm řezanum od Udeláka:

Jede mi G13 od Maharsiho,Popelka,G13 s romulanem rozdejchává.
G13/BW nic moc,hlavně nechápu co mám dělat s těma samcema? :)

Jsou přesazený do 5kovejch kostiček a půjdou na bubliny,pak už to půjde rychlejc.to samé udělám s CD,kdyby měl někdo zájem.

Jen aby jste věděli že to žije
UdL
Dneska dostaly napapat enzymů, zejtra jim woperu EC na 2,0, aby trošku mršky popojely! :punk:

FRxOCxG13 nádherně voní po citrusech! :D Jinak celkově smrad začíná bejt fakt šílenej. Návštěva skříně = zamoření místnosti! :eek:
hary
tak FRxOCxg13 mně pěkně zlobí nevím čím to je už jako řízek byla taková neforemná tak nevím čím to je tady jsou fotky ta malá je FRxOCxg13 a ta pěkně velké ze které už budu brát řízek je BWxBWxg13 tak porad udle čím to je a jestli ti to taky dělala
hary
ještě jedna
UdL
Hele - u mě bylo fšechno s FRxOCxG13 absolutně bez problémů, řízek se chytnul úplně de-luxe... ;) Spíš jsem měl problémy s STLxP99, ty bylo docela zabržděný... Brzo budou další wětwe, tak to schválně zkusím... ;)

Matka taky vypadá moc pěkně, nawíc jsem upgradnul matkárnu na 4*36W, takže teď teprf pofrčej! :D
Kwjetoň
UdL: hehe, zase novej avatar, ty seš nepoučitelnej :p:

co ta zvlhčovačka, bude?

Kwjetoň
:afro:
UdL
Kytičky pěkně popojely, smrděj jaxwině a eště víc lepěj… :eek: Eště je čekaj 3 týdny vydatné hydroponické stravy a na konci tohoto období ochutnají Ripen… :D Zatím jsem ho zkoušel
2x a pokaždý se pak pekelně nafoukly paličky… :D Uwidíme, jak to dopadne tentokrát.

Jo a k druhé fotce – spodní palička z boční wětwe z G13 Black Widow x Blue Widow. Tahle mrška byla v qětu nejvíc pozadu, ale teď hodně rychle dohání zbytek. Je to totální LEPIDLO! :D

FRxOCxG13 je cca 40 cm vysoká kytka, má hustý patra a podle všeho udělá pěknej centrální salám… ;) Listy jsou pocukrovaný pryskyřicí vonící po citrusech, taky LEPIDLO! :D

Báááj! :D

UdL
hary
jo jasně za 3týdny jí pojedu a už vymysli další model co by jsme zase mohly objědnat ale tentokrát at to stojí za to at si nemusím myslet že jsi jen honič karmy:-)))) protože tahle g13 mi nepříjde žadnej zázrak a myslím že už ta klíčivost co si prozradila
hary
jo to si tady taky už někde preferoval no uvidíme taky vím že si chtěl jinou g13 ale počáteční ipuls s tématm g13 jsi dal ty:-))) jinak končím tohle špičkování a za cca3 měsíce možná přijdu s omluvou:-)))
Kwjetoň
citace:
Původní příspěvek od Bensee
Omluvte moji zvědavost,ale proč jsi Udl zastřihuhuje konce listu?


poněváč sou zbytečný...

a taky ho to baví...

:afro:
UdL
Bensee: protože prostě yo! ;) V přechozí várce, kde jsem jel Cinderellu 99, jsem zkusil právě nechat listí prakticky netknutý, moc to neproswicowalo a vůbec - výnos moh´ bejt větší... Opticky pocukrowanost jako u předchozích sklizní. Navíc ta C99 začala qíst poměrně pozdě po přepnutí... Celkově se mi to zdálo přibržděný, ale nechal jsem to dojet - ze zvědavosti. ;)

Momentálně jsem se vrátil k technice, kterou jsem použil u A11xMTF. Když zastřihnu w qětu konec listu, tak wždycky povyjedou paličky, asi aby doplnily ztracenou hmotu... Aspoň tak mi to přijde... :confused: Takowá moje vyhulená theory! :D

Takže zastřiháwám qůli stimulaci růstu (nebo ne?) + pro větší prosvícení. Netopím 6-ti kilem, takže s prosvícením zelený hmoty to není tak slawný. Takhle to aspoň svítí i na spodní baculky... :D

Jinak k otázce výnosu. Paličky možná vypadaj malý, ale ještě nejsou zdaleka na konci swý cesty a jsou jak šutr! ;)

UdL
Hyena
OT: K tomu stříhání. V jednom dokumentu mluvili o tom, že když kytce trháš nebo stříháš (prostě narušuješ) listy, začne si myslet, že jí něco žere :eek: a začne rychlejc růst, vytvářet nový listy apod ;)
UdL
Kytky čekají ještě 2 týdny o vodě... ...a AH a PK13+14, na závěr přijde na 10 dní Ripen a pak flush a :death:. :D

Smrděj, lepěj, paličky jsou šutrowitý! :D
hary
vypadá to nádherně už ted se mi zbíhají sliny ale zase nastává problém zvěčení pěstírny protože ty paličky jsou jak hovínko a to by mi 4 kytky od sklizně do sklizně určitě nestačili
UdL
hary: ty paličky budou ještě hodně papat (uvidíš, že to bude vypadat líp než u A11xMTF! ;) ), jsou fakt šíleně tvrdý. Asi jsou možná taky malý qůli tomu, že ty kytky prostě nemaj moc místa. To tvrdim pořád. Mám 2x po 3 kytkách v 11 litrový nádobě. :eek: Takže 3 kytky v jednom bowlu se tam mačkaj o svý místo pod lampou...

Ale ještě je čekají 3 týdny na hnojivech, s Ripenem mám pak vždycky na závěr neuvěřitelnej nárůst výnosu, taxem zwědaf... ;)

Příště už chci jet v novým, 8 kytek, každá samostatnej 7-l qětník. Tak toho FRxOCxG13 schválně zkusím hnedka znova! ;)

Jinak upozornění pro všechny, gdo s ní přijdou do styku: v průběhu pěstění jsem zjistil, že STL x P99 nesnáší velké dávky hnojiv, lehce se dá popálit, takže bý kérful! :D
felipe
ad 2. zaber (G13 BW..): "...a stenu provrtavame zaaasadne s usmevem" :frog:

kouka se na to paradne!! ;)
hary
to udl: no to je vážně málo 11l na 6 kytek jestli jsem to dobře pochopil no uvidíme jak jim bude vyhovovat mejch 5l na kytku
Kwjetoň
jojo, jsem moc zvědavej na výsledney produkt...:p:

to zas budou akce... to MMM bylo dost crazy...:crazy:

:afro:
HootieRat
Hele posílám jednu fotku udajný G-13ky. Je to z jednoho loňskýho čísla Grow magu (best of high times). A nějaký (neověřený! Jo?) info: G v názvu legendární odrůdy znamená Government (anglicky vláda) a čislo třináct označuje třinácté písmeno anglické abecedy, M- marihuana. Tímto jménem byla ozančena odrůda, která byla údajně ukradena z amerického vládního zařízení pro výzkum marihuany v Mississipi. Rostliny pěstované v zařízení jsou převážně sativy s 25% a více THC. Kvůli velmi nevýrazné chuťi je pěstiteli často křížena jinými odrůdami. Čistá G-13 je velmi těžko k nalezení a po jejích semínkách prahne spousta pěstitelů. G-13 je relativně snadná k vypěstování/klonování i když má pěstitel spíše opatrnický výnos. Rostlina má malý, skrčený, keřikovitý vzhled. High je více stoned se stavy podobnýmy transu.
UdL
hary: 11 l je na 3 kytky. Ty simple bowly mám 2, takže 6 kytek je v 22 l. Takhle... ;)

Jsem dost zwědavej, až pojedou v novým! :punk:
KABUTO
Taky pošlu fotečku jak se mají G.
Je pravda že romulan je takovej zaprdnutější,ale sázim že po přendání na bublák se to pěkně rozjede.
Včera jsem sklidil,tákže tak do týdne jdou pod 400MH.

udl:popelka je opravdu náchylná.NH už se sluní v pařeníku
IqTyq
Můžu potvrdit neobyčejnou krásu a sílu Maharsiho G13BW.
Podle mě je označení G13 hodnota přetížení, které člověk po její konzumaci zažívá.Prostě Vám přilepí prdel ke gauči a zarudlé oči se budou sami zavírat.Výborný lek na mé špatné usínání.Navíc je to sexy kočka i když je vdova.
UdL
Dlouho jsem se tu neukázal s aktualizací, nějak nebyl čas… :(

Včera dostaly poslední dávku AH + PK13+14 a tak nejpozději ve středu dostanou Ripen. Nechci zas moc přepálit dobu qětu, aby po degustaci nebyla narkóza! :D Takhle mám naplánován začátek flushingu okolo 65. dne (pomocí enzymů provádím pouze 3 dny!!! :eek: ). V podstatě se držím doporučené doby qětu dle OG a Flowermana. Akorát STLxP99 už se mělo houpat. Tam by těch 50 stačilo. Takže stejnak narkóza. Uwidíme! :D
Před každým hnojením teď provádím jednodenní očišťovací Cannazymokyselinocitronowou kůru! :D Pak jim totiž strašně chutná! To je čeká i před Ripenen.

Co se týče makrofoteg: boční větvičky! :D Hlavní stonky jsou eště pocukrowanější, ale tam mi nefunguje můj dřepo-koleno-statif, takže většina fotek byla nepoužitelná! ;)

Mějte se a zas něgdy! :D

UdL
Jaricek
Nedal by se tady od někoho sehnat řízek G13?
vlček
esis to dobre cetl cely tak sis jiste precetl ze neni wubec jasny esi este g13ka wubec egzistuje a na "wolnym" trhu se sehnat neda wubec
UdL
Zdar! :frog:

V neděli měly mršky vychlastanou polovinu roztoku, taxem se rozhodl, že je trošku propláchnu a včera dostaly Ripen (6ml/1l vody, EC=2,05). :punk:

Takže čekám, že v následujících cca 6-10 dnech paličky viditelně nabobtnaj! :D Budu průběžně informowat! :D

Toť zatím wše, du chrápat! :o

UdL

Bensee: vypadá to, že se nám Maharsi smazal! :eek:


hary
udle mám prozbu vyfot každou kytky sol a co nejvíce detajlů a plus popis co je to za kytku no prostě jako kdyby si fotil modelku:) jestli to je tedy možné ale ty je máš všechny v jedné nádobě co??? no ale ukaž co umíš:)
UdL
Neboj - ve správný čas je ukážu v celé jejich kráse... Počkej tejden! :D
UdL
Zdar.

Tak jsem tu s dalšíma fotečkama. Kyti po 5 dnech dostaly novou várku Ripenu (z původního roztoku už moc nezbylo a ty hodnoty byly dost divoký!), tentokrát už ve slabší koncentraci (40 ml na 10 litrů vody, EC1,4). Možná v pondělí už začnu s průplachem, to uvidím podle EC hodnot. ;)

Paličky na křížencích G13 nejsou žádní obři. V porovnání třeba s Orange Budem (foto 2 v pozadí) jsou fakt pidi, ale když srovnám jejich tvrdost, tak momentálně mezi zbytkem posádky nemaj konkurenci!!! :D :D :D Třeba to bude drtič plastowých drtiček! :D To hned po sklizni wyzkoušim! :punk:

Fotoz se mi o5 moc nedařily, nějak jsem byl po ránu :mutant:, navíc to fotím pod rozsvícenejma Reptistarama, protože pod 400W tam bejvá vidět prd a to světlo je prostě takový jinší! :D

Jo a ve středu mi to nedalo a uštípnul jsem nejspodnější spodek z FRxOCxG13 :D, nechal usušit na tlumifce :eek: a testnul! :frog: MASAKR! Dal si to se mnou nic netušící kámoš a pak mi říkal, že měl problém dojít domů a trefit do postele!!! :frog: Nájezd okamžitý, hned jsem cejtil, jak tuhnou kolena a zůstal jsem jako přikowanej! :eek: Co se dělo s hlawou… :confused: :D :D :D Ráno jsem se pak zmohl jen na "tywoe - to neni možný!" :D Bylo to tam! :frog: A dost hustě! :eek:

Báááj! :D

UdL
UdL
Páreček foteček z domácí cukrárny! :D O5 postranní wětwičky! ;)
wad
Pardon že vám lezu do diskuze ale jak to vidíte s výnosem ? G-13 má prej docela malý výnosy a jak to podle fotek vypadá tak tomu nebude jinak. Jakože kýtíz mocné, ale ty paliczky nevypadaj moc veliký..sice asi beton a to orošení je taky masakr... Co ten cross OG a RF ?? změní tomu výnosy nebo tak ?? Vypadá to neskutečně... není to fotomontáž ? :D
UdL
Vítej v diskusi! :D

V porovnání s ostatníma kytkama mají ty kříženci fakt malý paličky. V životě jsem ale neměl v ruce tvrdší paličku! Čestný pionýrský! :D

Otázka výnosu je fakt diskutabilní. Po testovacím rychlosušeným vzorku mi pak ten kámoš za 2 dny říkal, že s tím fakt už opatrně. To si říkám taky, pokud bude chtít člověk bejt eště trochu funkční! :eek: Toho se moc dávat nebude! :D :D :D

Ale jak už jsem tu psal, do značný míry to bude i ovlivněno tím, že ty kytky maj málo prostoru pro kořeny a vůbec jsou na sobě celkem nahňácaný! :D Příští várku (a prdnu tam o5 oba křížence) pojedu v novým, každá kyti bude mít svůj wlastní píseček a 7 litrů místa na kořínky! Takže očekávám, že to bude wo něčem jiným! :D Navíc se chystám změnit pěstební taktiku, docela mě baví experimentovat. Pokud to nějak kloudně dopadne, podělím se o výsledky! ;)

A vůbec - gdo chce welkej výnos, ať si pořídí Big Bud nebo něco podobnýho. G13 kříženci ale budou wo něčem jiným než o výnosu! :D

Jakej cross jsi myslel? Co to je za zkratky OG a RF? Zkusil jsem se zwednout ze židle, abych si neseděl na wedení, ale fakt jsem na to nepřišel, hlavně v souvislosti s tématem. ;)

Čao! :D

UdL
Murphy
citace:
Původní příspěvek od UdL
Jakej cross jsi myslel? Co to je za zkratky OG a RF? Zkusil jsem se zwednout ze židle, abych si neseděl na wedení, ale fakt jsem na to nepřišel, hlavně v souvislosti s tématem. ;)


Urcite myslel cross FRxOCxG13 .....

Co se tyce vynosu, tak toho bude urcite min oproti komercnim modelum, ale skafik z tyhle cukrarny nechci radsi ani videt ... :D :D :D Dobra prace Udelaku !!! :frog:
hary
musím říc že UDL to napsal uplmě perfektně a přesně tak i kdyby to vycházelo 5g na kytku tak to vypadá na pořádnou dobrotu a o tu nám přeci jde!!!!!
wad
No myslel sem jestli ten croos s G-13 s těma FR a OC tomu ten výnos nezvýšilo enbo tak... S kámošem uvažujem o nějakým tom scrossu G-13 (neboj, nejsem magor, vím že čistá není :) ) a právě že jich je docela dost... tak se dívám na to FRxOCxG13 a G-13 BWxBW..přece jen vím že tady na groweru se nějaké řízečky potulují a tak se tak dopředu informuju.. :D Páč vzhledem k velikosti mojí skříně právě že potřebuju něco co bude spíš do qality než qantiti :) ale to já jen tak informativně..an další grow času dost...
UdL
Čuz všem přátelům G13! :D

Při dnešní kontrole jsem se na základě EC hodnot rozhodl začít s flushingem o trochu dříve, než bylo plánováno. Newa, aspoň to snad nebudou uspávači. ;) Původně jsem plánoval nějakých 65 dní, zkrátim to o 3! Sere pes! :D

Tagže we středu je picnu! :punk: Snad moc neulepím foťák! :eek:

A eště k makrofotečkám – o5 jsem vybral postranní paličky, pocukrowaný to je prakticky všechno stejně – i spodky jsou pekelný!!! :punk:

Mějte se a we středu se nejspíš přihlásím! :D

UdL


wad
omlouvám se ale mám takovej maličkatej dotaz, díval sem se po crossech G-13 a našel sem jen G13 Federation Romulan X Orange Crush X G13 ale to je o jednu g-13 navíc skříženo jako to vaše.. je to stejné nebo jde o něco jiného... ?

bTW: ta paliczky vypadaj nechutně...mňam :D
UdL
Máme tuhle mršku:

http://www.overgrow.com/strainguide...X_G13/464/#g464

http://www.seedsdirect.to/product_i...products_id=428

Takže žádná dabl G13... ;)

Dneska poznaj ostří mých nůžek! :vampire:
wad
No ono i na strainguide je napsaná takhle zběsile Federation Romulan X Orange Crush X G13 ..... Čert aby se v tom vyznal, ale to je detail, šlo mi o to jestli je to ta z G-13 collection. No dneska je středa s holky jdou pod nůž tak postuj nějaký fotos !! :D
UdL
Čuzzz! :D

Tak máme středu, den D! :D Nůžky ukončily jejich cestu! :eek: Bohužel jsem dneska nějak o5 nestíhal, takže jsem se k harwestu dostal až navečír a fotit jsem musel s bleskem! :mad:

Fotky jsem snad vybral co nejlepčejší, co se mi podařilo vytvořit. Každej další příspěvek se bude týkat jedný konkrétní odrůdy. Budou tam 3 kousky, který dostali Kabuto a Hary v podobě řízků! ;) Doufám, že se jejich kytičkám už daří lépe! :) Takže dále budou představeny Federation Romulan x Orange Crush x G13, G13 Black Widow x Blue Widow a STL x P99.

K první sérii fotek: první je těsně před zásahem! :D Další 2 jsou už v konečné fázi, aneb hang´em higher! :D Nechal jsem na nich většinu listí, to ostříhám zhruba v sobotu. Na OG jsem četl, že je dobrý nechat listí na kytce, že tam ještě probíhaj nějaký procesy. :confused: Jako třetí fotku jsem dal zbytek posádky. Jak je vidět, největší howado byl Orange Bud, následován odrůdou Bahia Black Head. :D

S fotoseriálem ještě nekončím. Jakmile oholím listí, přijdou další fotečky a pak ještě zkusím udělat makra hotového matroše! :D A možná se i podělím o dojmy při a po degustaci! :smoker::punk::smoker:

Tak a jde se k jednotlivým odrůdám! ;)

Mějte se! :bravo:

UdL
UdL
Tak tahle odrůdka byla ze začátku na wodstřel! :rocket: Klíčivost úplně na howno, fakt za ty prachy průser! :eek: No ale vyklubala se z ní nádherná potvůrka, spíš menšího vzrůstu s hodně silným stonkem a větvema. Paličky ze začátku voněly po citrusech, postupně nabíraly jakejsi chemickej odér – trochu připomínající petrolej! :eek:

Prakticky od zasazení byla absolutně bez problémů. V poho přijímala živiny, žádné známky popálení atd… :) Akorát mohla bejt rychlejší, oproti ostatním odrůdám v dané várce celkem zaostávala. :(

Podle mě ideální model do malých skříní!!! ;) Nepřeroste přes hlawu! :D
UdL
Tohle je bonus od Flowermana. Jeho vlastní výroba! ;) Zkřížil G13 Black Widow s Blue Widow, což je kříženec Blueberry a White Widow. Klíčivost byla mnohem lepší, 5 ze 6 (víc jsem tenkrát nedával klíčit, nebylo místo).

Celkově ve srovnání s FRxOCxG13 mnohem rychlejší odrůda a i mnohem statnější! :D Podle mě získala drawost White Widow – pěstoval jsem ji a byla to docela divoká, roztahovačná mrcha! :D

Výnosově lepší než FRxOCxG13, tvrdost paliček ale o5 stejně šílená jako u FRxOCxG13 (což jsem předtím neuved´, ale několikrát to tu už padlo! :) )

Výnos je ale diskutabilní, protože G13BWxBlueW měla u sebe v nádrži ještě STLxP99 a Nebulu a ty byly celkem pidi! Naopak spolubydlící FRxOCx13 byly pěkně macatý potvory (podle mě uzmuly hodně místa kořínkům FRxOCxG13) :(

Vůně hodně připomíná citrusy, dalo by se říct, že voní příjemněji než její g13 kolegyně! ;)
UdL
Další bonusek od Flowermana. Jedná se o multikřížence. STL prý vytvořil týpek, který si říká Elysian Fields. Jedná se o křížence Afghani a Northern Lights ↨ 5. P99 je Flowermanův vlastní kříženec – Cinderella 99 versus Pinneapple. :devil:

Klíčivost byla parádní, kytky ukázaly pre-flowers už v matkárně. Do tý doby pohoda. Docela průšvih byl, když jsem zasadil řízek do hydra (kořínky pustil bez problémů). Tahle odrůda nemá ráda moc silný koncentrace hnojiv (ze začátku jsem to ale prakticky vůbec nešťawil), dá se velmi lehce popálit!!! Bylo to vidět na starších fotkách! ;)

Udělala nádhernou centrální palici (lze použít pro sebeobranu - jako šutr!) – podle mě to bude ideální kyti pro SeaOfGreen. ;) Moc se newětví, nějak moc šíleně neletí a dá se ušetřit na hnojivech! :D

Nádherně voní – občas mi připomínala Popelku!

Doporučuju sklízet kolem 45. dne, nechal jsem ji naschvál přepálit, nechtěl jsem ji kosit bez průplachu a Nebula a G13BWxBlueW ještě zdaleka nekončily… Takže to bude pro tentokrát asi pěknej kaučloker! :o
hary
zdar Udláčku tak vše je ok fotky jsou velice dobré a to co si tady¨cca za 2,5měsíce předvedl si zaslouží K+ a hlavně mi to stačí abych si udělal svůj názor o G13 a taky vím na co se tešit i netěšit:) vážně dobrá práce
KABUTO
MAXBOMBÁŽ - už se na ně těšim jak malej kluk

určitě pošli nějaký smokereporty až budeš moct :) :)

Vše co píšeš se více méně potvrdilo,G13BwBw je taková svižnější než FrOcG13.

Ten flowermanův strain se mi podařilo v začátku spálit i 1,2 EC!Ale už se pěkně rozjíždí.
Provádim teď menší upgrade v boxu,o výkendu už bych ale chtěl konečně přesazovat .
Co nebulka,nevipadá vedle těch G jak chudej příbuznej ?:)

Ps:ten OB je pěknej chlapík
UdL
Na dnešek jsem potřeboval něco narychlo usušit (aspoň spodky, vršky pojedou přirozeně), takže jsem včera zapnul sušičku na ovoce! :eek: Snažil jsem se to sušit nějak opatrně - 15 minut yo, 15 ne, navíc jsem to proložil ubrouskama. Za 3 hodiny hotovo, dokonce i chuť celkem ok, na to, jak bylo rychle sušený... ;)

Zkusil jsem FRxOCxG13 a klidně odpřísáhnu :frog:, že nic silnějšího jsem dosud nehulil! :eek: A že už mám něco odhulíno! :D První prásk přeqapí intenzivní ale příjemnou chutí a prakticky okamžitým silným nájezdem... Druhej se ještě jakž takž dá, máte pocit, jako by celý vaše tělo někdo nafoukl tím těžkým kouřem... U třetího prásku jsme se s kámošem začali dohadowat, gdo to dojede! :smoker: Stav to je fakt nehoráznej - chvílema halucinace, v pohodě to s člověkem zamotá... Jinak chaozzz w hlavě! :confused: Jsem se najednou na chwilku probral, jaxi meju nohy, ale newim proč... :D

Paxem ještě odvážně zkusil G13BWxBlueW, ale z toho si moc nepamatuju! :D Bratranec byl po 3 práskách úplně zmotanej a zduněnej jak prase (taky nehulil poprvý)! :punk:

Montróznost kříženců g13 jsem pocítil ráno, kdy jsem se vzbudil úplně :frog:. Fakt jsem i tak vypadal - rudý woči, zubinen! Mazec. Teď už sedim 2 hodiny v práci a furt si říkám, že by to už mohlo odejít... :eek:

Takže zatím maximální spokojenost, už se těším na pořádně usušenej matroš. Včera to nechutnalo špatně, ale byla z toho cítit taková ta příchuť, když to je sušený hodně na rychlo...

Mějte se a zas něgdy! ;)

UdL
Kwjetoň
Tak to sem fuckt zvědavej na dnešní sraz, hlavně jak potom pojedeš na tom kole domů... :D
Bych bejt tebou dal bacha, ať neskončíš něgde ve škarpě...:punk:

:afro:
uzivatel
dobrej report,zaslouženě K+:bravo:
UdL
NN, hodně kořeněná příchuť (chuťově mnohem výraznější než třeba AK47), neškrábací :D a dost zhulovací... :D

Vše popíšu, až testnu řádně upravenej a usušenej wzoreg! ;)
Kwjetoň
Dost zhulovací - to je přesný :D
Ta chuť byla v pohodě, co můžu soudit, ale stejně jsem zvědavej na řádně usušenej matrosh - to bude stopro mrda :wink:

:afro:
Dub-Teaser
Když sem se v 19ti rozhodoval co dál dělat,rozhodl sem se ,že pudu do indooru a pokud má na tomhle rozhodnutí někdo svoji zásluhu,tak Udl:) Jeho impozantní dripy a chutné výsledky mě dokopali k objednání hydroponie + 150w. sodíku do začátku,podle úspěšnosti budu pomalu přidávat. Ps. Udl je bláázen:D Díky Udle seš prostě number one:)
Caseman
Už mockrát tu bylo, že se origoš G13 nedá sehnat, ale potom proč ji na těchhle stránkách nabízej? :confused: http://www.ganja.co.uk/cannabis-see...s-seeds/g13.htm Jo jinak se omlouvám, jestli tam někde píšou že je to kříženec ale my inglisch it is not very good... Help me please
Dub-Teaser
nature-no trošku si to nepochopil:)
Ale vysvětlovat ti to nebudu,protože bys nás 3 musel znát,viť květo:D Ale pravda je,že mladiství si to nazývat nemusel,sme už kua velký chlapíí,ne:D
UdL
Koukám, že jste fšichni nějak moc kouřili! :frog:
chell
hehe no vas tri poznat pro me bylo poteseni ikdyz ste se mi hned ztratili :D
ale ze bych vas nazvala velkejma chlapama to newim :D :D
nic proti kuci :)

nature sou cajk obcanky sem jim projela a pifko jim taky uz prodaj :)

caseman:
jinka k te g13 no jako zajimava stranka objednaval si tam nekdy neco?
IqTyq
Původní G13 uvedly na trh The Seed Bank v čele s Nevillem.Stihly udělat 4 crossy (G13xSkunk#1, G13xNL, G13xHaze a G13xHashplant), načež original G13 matka umřela.Do dnešních dnů se dochovaly pouze G13xskunk, který připravuje Mr Nice seedbanka k znovu uvedení na trh a samec G13xHaze, kterého vlastní Soma (semena údajně dostal od Eda Rosenthala).G13xHashplant od Sensi seeds pravděpodobně (dle tvrzení Shantibaby) nepochází z originál rodičů (prý také přišly o život).Pacific G13 pochází od osoby zvané Pacific, který jej údajně získal od stejného zdroje jako Neville a tuto varietu lze koupit jako cross G13xBlack Widow, nebo jako Pacifica (P-G13 x (G13xBW))Airbourne G13 je další varianta která je ovšem dle tvrzení odborníků pouze G13 phenotyp z G13xNL(lze sehnat v crossech jako Killer Queen, Love Potion1...) Pokud někdo nabízí nehybridizovanou G13 a ještě k tomu za £245.00, tak bych mu nevěřil ani pozdrav.
Caseman
to chell: nezkoušel jsem to, ani nehodlám, opravdu nemám zbytečných 11 tisíc (tak nějak to vyjde v přepočtu)

to IqTyq: díky moc za info, zdálo se mi to rovnou nějaký podezřelý... nevíš ještě kde se daj koupit aspoň nějaký ti kříženci s G13?
IqTyq
G13xSkunk momentálně koupit nejde, Shantibaba z Mr Nice ho možná v průběhu tohoto roku uvolní v omezeném množství.
G13xHaze Soma´s G13 kolekce na www.seedsdirect.to nebo www.hempqc.com .G13xHashplant mají v nabídce Sensi seeds
G13xBlack Widow F4ky má www.reefermanseeds.com a za super cenu Motarebel na www.growshopalien.com .Pacificu lze sehnat v charitativní aukci na www.hg420.com .
Airbourne G13 obsahuje např Killa Queen od Motarebela (AG13xC99), nebo crossy od Reefermana (Love Potion#1, G-SUS...)
wad
Pardon že vám lezu zase do diskuze, no hledím na ty stránky a maj tam napsaný " ideal for the commercial indoor grower" a přitom všude se tu točí o tom že g-13 má uplně malý výnosy (Yield 325-1000 g/m2) se mi zdá fakt trchu přepísklý :D uncrossed, stable and pure ..ha ha.. :confused:
chell
caseman ja to myslela ironicky to jestli sis od nich neco obednavala pac ta cena aty kecy kolem :D :D :D sry sem se mela vyjadrit lip :D

pifko muzou dostat officilane dle zakona stejne jako jakykoli jiny alkohol a cigarety :D
hary
tak hoši nevím jak to vlastně stou G13 je tenhle týpek na OG taky tvrdí že je to pouze a jen čistá G13 má anglina je průměrná ale o kříženci jsem tam nic nečet no koukněte a čtěte:)http://www.overgrow.com/edge/showth...15&pagenumber=7
IqTyq
Tohle ten grower z OG píše : the g is a local "cuttings only " thing it took me bloody ages to get it ! it's belived to be the original but we'll see in time .... Takže žádné semena, má řízek o kterém doufá že je originál.
hary
tak mám 2 řízky RO a 2 BW kdo to má blízko na sever spíš Ustecký kraj tak pište PM samozřejmě jen ty z naší party jak už jsem řekl budu expedovat jen zakořenělé a pouze 1ks od modelu
UdL
Po delší odmlce a velmi zodpovědném :D testování vzorků se ještě podělím o fotoz hotového usušeného matroše + přihodím svoje drobné postřehy. :D

Federation Romulan x Orange Crush x G13 je fakt libůvka. Má hodně kořeněnou chuť, občas mi připoměl AK47, ale je to prostě něco jinšího. Ostatně i G13BWxBlueW chutná jinak než na co je člověk v těhle končinách normálně zvyklej. ;) Chuť je velmi zvláštní – na pozadí je cítit ovocný nádech, jinak to je spíš smraďoch připomínající petrolej. Co je na tomhle modelu výbornýho, že se pokaždý u druhýho prásku divim, že to je možný tak rychle! :punk: Nájezd je prakticky okamžitý. Stav je paráda. Docela rozkope prdel, ale jste ještě schopni komunikovat a dokonce i racionálně uwažowat. Nejlepší je dát si tuhle mršku o samotě, počkat chvilku a pak dokáže být velmi halucinogenní a příjemná. :D Další věci, který jsem si všimnul je, že tak u 2 pokusů ze 3 se pak motám, jako kdybych si dal pár pivek! ;)

G13 Black Widow x Blue Widow je na tom s chutí podobně jako kolega. Velmi zvláštní. Neobvyklá, spíš těžká. Celkem běžně se mi stávalo, že v půlce jointa jsem už jaxi nemohl, spustil se megakašel, který většinou přešel v hurónský smích (pokud jsme to kouřili ve více lidech). Stav je oproti FRxOCxG13 těžší, trochu vykydlejší. Hlavně jsem po ní docela blbej! :D Po více špecích zapomeňte na jakýkoliv smysluplný debaty…

STLxP99 má velmi jemnou a příjemnou chuť (je tam poznat i ta C99!!! Neke! :D Hulil jsem ji předtím 3 měsíce!!!) a vzhledem k tomu, že jsem ho úmyslně nechal přepálit asi o 10 dní, tak by se dalo očekávat, že efekt bude kaučloker! Není! :punk: Přeqapivě nenastupuje únava, ale celkem solidní mimóza, stav by se ale dal popsat jako po nějaké silnější indice. Příště ho zkusím nechat 45 dní a to bude podle mě o něčem jiném…

Jo – důležitý upozornění – veškeré použité špeky byly míchány půl na půl tzn. cca půlka hůla, půlka tabák! ;)

Jsem moc rád, že jsem tyhle mršky mohl pěstovat, mimochodem už je mám v novým systému znova, takže se možná časem přihlásím… Uvidíme!

Mějte se a ať to všem roste a doufám, že už brzo budou mít řízky všichni ostatní z akce!!!

UdL

P.S.: Kdokoliv bude tyhle mršky pěstovat, by se moh´ podělit o nějaký fotečky!!! ;)
Dub-Teaser
Ahoj Udle:)

Ty výsledky vypadaj famózně,hlavně ta bohatá priskiřice:)
Zajímalo by mě,kolik si udělal v tom symplu. postni rozdíly ve výnosu:)
Ta STLxP99 vypadá nejnabobtnalejc,takže asi jednička v kvantitě,že?
Hlavně sem zvědavej,jak si poradíš s tou novou várkou (ST,PP,OB,NL,A11xMTF),docela by mi pomohlo při pěstování vidět,jak si s nima počínáš:) víš..takovej mustr pro (mě) začátečníka:)

Netrpělivě čekam,až se ozveš:D

Měj se Dub.:)
UdL
Čuz!

Doporučuju si prohlídnout fotečky ze sklizně, hlavně ty houpací! :D Tam je totiž vidět, že STLxP99 byla dost malá kytička. Měla ze začátku dost problémy, nějak se nechtěla rozjet a ostatní kytky (hlavně pak G13BWxBlueW) jí předběhly a hlavně dál nenechaly moc růst a zůstala dost prťavá...

Váhy na matroš bohužel nemám, nikdy jsem je nepotřeboval a nepředpokládám, že budu. :) Nezajímá mě, kolik čeho mam, ale qalita je hlavní kritérium!!! :D Takže jen tak opticky, bych řekl, že výnosově vyhrála G13BWxBlueW, qalitativně FRxOCxG13! :D

Trpěliwost přináší růže! :vampire:

:D

UdL
Dub-Teaser
Takže smokereport od nezávislého posuzovatele:D
1)Nebula- lahodná chuť jemného rázu,avšak ráznej účinek:D Zablokovala mi spánkové svaly:D Po zakouření pocit jednoznačné euforie,kterou cítim,ještě teď:D

2)FRxOCxG13- z každého prásku jsem cítil něco trochu jiného,po zakouření jsem cítil jemně kořeněnou chuť a naopak sem necítil svou levou ruku.:D vnímání se zhoršuje a člověk je naprosto fyzicky oddělán :D

3) Udlúv lahodný koláček,který začal spolupracovat,až po posledním brécu,ale striktně mi naložil,chuť výborná a celá tato kombinace mě na půl hodiny fyzicky paralyzoval:D byl jsem schopný bavit se,ale zvedání bylo těžký.

V hospodě sem potkal otce svojí bejvalý a náramně sme si pokecaly:D mlel docela sr...y!:D A přiznam se,že SuperStar sem shlédl poprvé a Udl podle jeho reakcí 100% taky:D

Myslim,že na další modely,které jsem asi zapoměl si vzpomenu a podám SR zítra:D

Teď jsem Udlův svěřenec:D a budu se snažit kráčet pomalu v jeho stopách a za poskytnutí..(on ví čeho) a všech rad ti Udle děkuji :D A slibuju,že ti vypěstuju na revange pořádnou centrální palici na obranu:D
Dub
mury
hele moh by mi někdo kompetentní vysvětlit jak to dopadlo(nebo spíš jak to mělo dopadnout,jelikož vím,že to nedopadlo :rolleyes: ) s touhle akcí :rejp: :mad:.M.
UdL
Myslel jsem, že to pořešíme přes PM. ;)
KABUTO
jak to dopadlo u mě:to mury,udl

matičky:

Je hezky vidět rozdíl,to první je g13x(fr x oc)

další: g13 x (b.widow x b.widow)

další : WR sativnější pheno


Prodělali menší šok při přesazování,ale už krásně jedou.

Nevim jak vám,ale mě psalo děsně lidí o řízky.Proto jsem to omezil,protože jsem některé modely ani neochutnal a už jsou lidi naštvaný že jim to neposílám.

to Mury:napiš mi Pm,poštou to fakt neposílám,ale už na tebe čekaj (hydrořezy)
UdL
Výborně, genetika je zachována!!! :D

U mě to jde do háje - asi budu muset komplet matkárnu zrušit, vydezinfikovat a kdyžtak začít od začátku... :mad:
Apofiss
Kabuto:

zdar growere,zajímal by mě původ toho tvého WR a jaké z něj máš momentálně dojmy.Já mám WR rovnou od Nirvány (nemaj ho jen oni,ani nevím? :D ) a opravdu je to pheno dosti sativovatý,víc než jsem čekal.Mno, ono ten poměr 60% indiky a 40% sativy mluví pro jisté neschody v zevnějšku :D .Hrozně mě baví ty listy, jsou dokonalé!!!!
KABUTO
WR mám od serious seeds.Mám 2 phena,tohle je sativnější,ale mám ještě mostli indiku,která se mega větví a neroste nahoru.

Teď jsem akorát přepínal ,a už se na něj těšim.

Ps : ot: trochu jsem se zalekl pořadového čísla tvého předešlého přízpěvku :) :satan:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma