Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 
Moje oblibene serialy na zhulenost - Klikni zde pro originální téma
lipi
Jednoznačně všechno, protože když jsem zmaštěnej, tak nestíham nic na co koukam:D Jinak mam nejradši RED DWARF!!!!!
Protiva
Pro zelený mozky "Bratrstvo neohrožených" každé uterý od 2200 zulu na NOZE :wink:
Já sleduju fantazi klasiku Zaklínač.
Nebo každý uterý velkou semdu v radiu ein. Dost doprej seriálek :D



2 Beowulf: Máme stejný oblíbence. A škoda že oblokovy už nedávaj :(
PUNKie
poznate niekdo rozpravkovy serial SPONGE BOB SCHWAM KOPF. na nemeckych kanaloch to je kazdy den. co viem isto tak na SUPER RTL kazdy den o 14:00 a potom okolo 19:00. je to hustota
moswa
:D jednoznačně gumee bears :D
GrandmammGANJA
Podla mna naj.serialy (možno už su tu spomenute)su SIMPSONOVCI a SOUTH PARK.To je asi všecko čo ma faqt husto v žiwote pobavilo !
Marshall47
Musím přidat Ještě jeden kterej nebyl zmíněnej..... Pták Uličník a kojot Wilda! Jednoduchý a geniální!! Jistě všichni potvrdí :-)
panove...stary serialky taky co treba hrisni lide mesta prazskeho?major zeman nebo dobrodruzstvi kriminalistiky...cetnicke humoresky jsou taky v pohode...nezapominejte na puvodni ceskou tvorbu hehe....jinak samosebou simsnovi...red dwarf halo halo (pozor neni to anglicky ale francouzsky)..poustni koyot je taky dobrej...dokonce i nektery dily tom a jerry sou nebezpecny (produkce od freda quinbyho)... a co treba takovy ty hruzostrasny pribehy od hitchcocka?taky mazanec ne?"....
Ice_Man11
nejlepsi serial na zhulenost je Pane pojte budeme si hrat:-) Je toserial u kteryho se vzdycky strasne narezu:-)
Protiva
Vyděl jsem v klubíku promítat "Pat a Mat" s teknem na pozadí. A je to fakt jízda. Pat je hrozně vyspídlej perníkář a Mat zase ujíždí na opiju :D
ziki23
Ja mam nejradsi simsnovi... To me rozsekava i kdyz nejsem zhulenej, natoz kdyz jsem... Akorat posledni dobou to vubec nestiham :(
Vseved

A JE TO , to mě vždycky úplně udolá . :popcorn:
kiling.joke
nej z nej je derick!!!!
Ondřej
Preferuju Krtečka :D
Protiva
Jj. Stačí pustit nějakej animák bezslov, pustit muziku, jointíka do koutku úst :love: . Hop hop a letím :crazy:
lipi
deth. : jj starej Bruna a jeho studna rulezzzzzzz!!!!!:D
bubik
deth: halo halo (pozor neni to anglicky ale francouzsky)..

...kamo, tak tady bych se celkem hadal...
pyroman.cz
Privat blue , nebo to co mam doma ..:D tam se jim vzdycky tlemim , pak SOUTH PARK ... :D
Split
divadlo jary Cimrmana to zabíjí
Ondřej
A ujde i sitcom Všechno je relativní
Pytlos
drsnej je Colombo..dycky mam takovy zaseky nez on to rozlusti,ze uz nevim co to vlastne puvodne resily,Simpsoni taky oldschoolova klasika, MASH ma dobrou tu ironii...ale asi nejdrsnejsi serial..na to si ted nevzpomenu :)))
masoquista
citace:
Původní příspěvek od Pytlos
drsnej je Colombo..dycky mam takovy zaseky nez on to rozlusti,ze uz nevim co to vlastne puvodne resily,Simpsoni taky oldschoolova klasika, MASH ma dobrou tu ironii...ale asi nejdrsnejsi serial..na to si ted nevzpomenu :)))


Souhlasim ve všem. Lieutenant Columbo rulezzz :punk:

Plus ještě pohádky pro děti a humorné seriály.
Lahvan_FlaskiCZ
Simpsons- 5 sérií, výborná klasika. :)
Stargate- komplet, byl jsem na ní doslova závislej. :D
Futurama- první dvě série, Bender is Best!
Battlestar Galactica(nová)- první jeden a půl série, dokonale graficky zpracováno

btw zkusím kus fonetického slovníku ze SG, doplní někdo? :D :D

šapa aí - hvězdná brána
džafa - otrok, sluha, hostitel goalda
kle nou' rím - stav pro regeneraci a opravu organismu larvou goalda
krí - pobídka
PUNKie
zakňaktel - ta zbran :)
PORSCHAK
Pekné, pánové, pekné... Já si hrozně rád ulítnu krom zde již jmenovaného na dětským seriálu, kterej běží ráno v Kouzelný školce. Bohužel neznám jeho jméno, je to anglickej loutkovej, nebo jak bych to popsal, seriál, kde hlavní postavu hraje pošťák, jezdící poštovním autem. Je to výborně promáklý, vychytaný detaily a skvělý hlášky. Samozřejmě se člověk směje i naivnímu scénaři, ale to k tomu patří, vždyť je to pro ty nejmenší prcky. Kdo se chytí a napíše jméno...?
BASE
Pošťák Pet zdar
Hlava
SOA , a tohle někdo viděl ?? Ted to jede na cool ale když to u nás začlo tak v US začla 4serie , viděl sem ješte před cool , celé 3serie a doporučuji stahnout origo v angličtině s titulky a hlavně NESESTŘÍHANÉ!!!! !
Slick-ace
Hlava: jojo SOA mám shlédnuto samozřejmně v originále na coolu to pěkně dojebali, ale to nejen u tohohle seriálu. Akorát opravim v USA běžela 3. serie. 4. se natáčí právě teď někdy, vysílat jí budou ve státech letos na podzim - už je to potvrzené.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Hlava: jojo SOA mám shlédnuto. Akorát opravim v USA běžela 3. serie. 4. se natáčí právě teď někdy, vysílat jí budou ve státech letos na podzim už je to potvrzené.


WOW , tak to sem to měl stejně , no ty motorkáři na HD moc nekecaj no :D:D měl sem to od :satan: Andělů .....
senseye
SKvělá je Malá Velká Británie, pak taky Jmenuju se Earl, South Park
michal5u
Hehe, tak sem to procet a koukam ze tu neni: Garth Marenghi's Darkplace, How Not To Live Your Life (britsky, uzasny:D), pak klasika jako HIMYM, TBBT, Chuck, Black Books, Dexter, SG-1, SGA, SGU, Battlestar Galactica a solidni mazec byl kdyz sem skourenej koukal na United States of Tara :D
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od michal5u
Hehe, tak sem to procet a koukam ze tu neni: Garth Marenghi's Darkplace, How Not To Live Your Life (britsky, uzasny:D), pak klasika jako HIMYM, TBBT, Chuck, Black Books, Dexter, SG-1, SGA, SGU, Battlestar Galactica a solidni mazec byl kdyz sem skourenej koukal na United States of Tara :D


jn sg1 best :D
Pohroma
zkuste nekdy Mighty boosh . Je to mazec.. sice trosku prasteny, ale prdel u toho je fest.

Jinak takovy ty klasiky jako Black books, Family guy, American dad, Futurama, Halo halo atd...
Stoned_r41d3r
citace:
Původní příspěvek od Pohroma
zkuste nekdy Mighty boosh . Je to mazec.. sice trosku prasteny, ale prdel u toho je fest.

Jinak takovy ty klasiky jako Black books, Family guy, American dad, Futurama, Halo halo atd...


Jo, na Mighty Boosh si po stovkovým hodně ujíždí má lepší 1/2.

Docela doporučuju, je to mile absurdní a vyjetý.
Micurin
Big Bang Theory.Sheldon Cooper nema chybu:o)
My name is Earl, to je prostě můj večerníček (:
Dead Cat
zdar,
já osoně ulítávám na Star Trek-The Nex Generation a Star Trek-Voyager. Když se do toho zadíváte a párkrát už jste to viděli, tak tam začnete vidět určitý souvislosti a poznáváte celej ten svět budoucnosti hloubš a hloubš. Je to hustě propracovaný do hloubky, ale musíš to fakt sledovat. Lepší je The Nex Generation.

Neznáte někdo seriál o chlápkovi který bydlí na NarrowBoatu, jezdí po kanálech někde v Anglii a hledá svojí dceru? A jmenuje se Lomax, pro přátele Max?

Jinak když stihnu, tak Simpsonovi, někdo tu už zmiňoval i Krajní meze a Akta X.
Fruddy
Já doporučuju ještě Dextera :-) :-D
stepko
rozhodně RED DWARF :D to je aspon něco.. listr,kocour, rimr,kryton..
Sirka
Futurama je podle mě uplně nejlepší seriál, hned po ní Simsonovi v závěsu za nimi Stargate SG-1, Ztraceni (až na pár posledních řad, ty jsou o hovně..), Mr.Bean a M.A.S.H to je taky nářez :D.
citace:
Původní příspěvek od Dead Cat
zdar,
já osoně ulítávám na Star Trek-The Nex Generation a Star Trek-Voyager. Když se do toho zadíváte a párkrát už jste to viděli, tak tam začnete vidět určitý souvislosti a poznáváte celej ten svět budoucnosti hloubš a hloubš. Je to hustě propracovaný do hloubky, ale musíš to fakt sledovat. Lepší je The Nex Generation.

Neznáte někdo seriál o chlápkovi který bydlí na NarrowBoatu, jezdí po kanálech někde v Anglii a hledá svojí dceru? A jmenuje se Lomax, pro přátele Max?

Jinak když stihnu, tak Simpsonovi, někdo tu už zmiňoval i Krajní meze a Akta X.


Jojo, StarTrek universe je rozsáhlej a propracovanej. Taky mám moc rád. TNG a Voyager mám sjetý komplet, nějaký original series taky (ale zdaleka, zdaleka ne všechny, zas takovej masochista nejsem), Deep Space 9 jen do nějaké třetí série, přičemž děj se pořádně rozjíždí až pozdějš. Škoda jen té nejnovější série (enterprise), která, jak jsem slyšel, ignoruje to, co se ve světe startreku mnohdy tak dlouho budovalo, a to jen za cenu zatraktivnění seriálu.
Jinak dobrá alternativa ke startreku je Babylon 5.

A momentálně čumím na kutila tima :D
Zkuste mrknout na ITS ALWAYS SUNNY IN PHILADELPHIA. Sranda :-D

Jina RED DWARF je naprostá klasika. A třeba GENERATION KILL.
Tomak
Ja sa najviac nasmejem na Dva a pol chlapa, a potom na tých starých rozprávkach co som ako malý chlapec díval na Jetixe a Fox Kids - Co je andy, Tried c. 402, Traja kamaráti a Jerry...
Antitalent
Vyborny je Rats on cocaine, da sa to najst na youtube. Inak Twin Peaks, Futurama, Cerveny trpalisk, American Dad
P4Y0out
Big bang theory,how i meet your mother a weeds(ten ma teraz velmi bavi) :)
SMART
big bang theory, poslední dobou si na ní docela ulítávam xD
Bárt
Jmenuji se Earl, Top Gear, Simpsnovi, Futurama, Červený Trpaslík .
Červený Trpaslík, Simpsnovi, SOUTH PARK!
Sticky
Tráva, How I met your mother, Big Bang Theory, Futurama, č.trpaslík a klasika Simpsonovi :)
peace :)
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od Hlava


WOW , tak to sem to měl stejně , no ty motorkáři na HD moc nekecaj no :D:D měl sem to od :satan: Andělů .....


tak zase je na co koukat:). nová serie SOA se pomalu rozjíždí. breaking bad už je za půlkou shodně 4serie. 6.s. futuramy právě skončila, další se bude vysílat příští léto. jo a kdo sledoval spartaka..

http://www.mediafax.cz/kultura/3282...-Andy-Whitfield

:/
Breaking bad. lehce se nám sice zvolňuje tempo ve srovnání s prvníma třeba sezónama, ale jak říkám... pořád bezkonkureční.
dyzy
How I met your mother a simpsnovi!
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od futeW
Breaking bad. lehce se nám sice zvolňuje tempo ve srovnání s prvníma třeba sezónama, ale jak říkám... pořád bezkonkureční.


Mno teďka s ti jedenáctym dílem :eek: myslim že už to do konce sezóny bude jen gradovat.

Jinač začala 2 serie Boardwalk Empire (Impérium – Mafie v Atlantic City) !
:popcorn:
petis__
Griffini, big bang theory, weeds a úplně nejlepší how not to live your life - škoda že měl jen jednu serii.
JeremyG
weeds, big bang theory, futurama a simpsnovi... ze starších určitě red darf a black books
michal5u
4petis__: jen takovej lehkej OT a upresneni pro tebe ale HNTLYL ma 3 serie (6/6/7 dilu ;-). enjoy :)
Stoned_Observer
BBC dokumenty..... hlavne od Attenborougha.
CyberX
How i met your mother, přátelé. :D
Ale když jsem hodně zmaštěnej tak není špatnej ani bořek stavitel a červený traktůrek :D
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od bezdechu

Kultúra
Kevin Smith: Práskači?
I tak by se mohl jmenovat další snímek režiséra, který otevřeně pohovořil o své cestě k marihuanovému opojení...
http://www.kinobox.cz/clanek/6479-kevin-smith-praskaci


Jak sem četl tuhle zprávu o Sethu Rogenovi vzpomněl jsem si na dávno zapomenutej seriál Freaks and Geeks ( intro ) kde se v roce 1999 (!) sešel před kamerou společně s dalšími mladými talenty jako James Franco (Milk, Howl,127hodin), Jason Segel (Zkurvená noc,How I Met.. ). A kde též společně pohulujou :D.

http://4tv.cz/serialy/machri-a-sprti-1999/s01e01/0
http://www.csfd.cz/film/70231-machri-a-sprti/galerie/
(Na ČT to běželo jednou někdy kolem roku 2000.)

Dobrá oddychovka nejen v tomhle ročním období.
Pflusik
Pslední dobou big bang theory
Hakr
Jmenuji se Earl, Top Gear, Simpsnovi, Futurama, Červený Trpaslík .a co je ulet tak Deník zasloužilé matky!Zní to divně ale fakt ulet.... :0) Přátelé
Krychle
himym, big bang, simpsni, misfits, south park, house, supernatural a tak porad dokola, tyden za tydnem:D:D
antoo
doporucujem Community :D nemat brko pri tom seriali si neviem predstavit :D
http://www.csfd.cz/film/259926-community/
Slick-ace
SOA Christmas greetings :D

http://www.youtube.com/watch?featur...d&v=pF97JnpgkRU

(Ed O’Neill - El Bunda :eek:, herečku která hrála Peggy znáte/poznáte :) )
KrávaBětka
Simpsonovi samozdrejme :) Hlavne litaci vlak kterej lita "jenomg kdyz je happy" :D asi vsicni tusite jaka rostlina bude tim palivem... serie 22 dil 8- predvanocni hadky
stara_baterka
Simpsonovi....klasika
A ted me uplne dostave Kojot Willy a ptak Ulicnik (Roadrunner) :D
muso
Okrem spomenutých sú ešte tieto mega:
Minuscule
The Weeds
Timer
Family guy, simpsonovi a the oblongs jsou na zhulenost kua nej....
Dýmy
Posledni dobou se zasekavam na Ugly Americans, fakt pecka!
http://www.youtube.com/watch?v=uofQ0E7e8jU
Jagditrax
Klasika HYMIM, Big Bang. Misfits, ale poslednu seriu som nevidel. Heroes, aj ked s poslednymi dielmi som mal problem.
Battlestar Galactica.
Babylon 5 :D dal som dokonca 2x bo som si nepamatal koniec z pred mnoho rokov :D Je to sranda
Velmi sa mi pacil serial Juni Kokki - http://www.csfd.cz/film/157315-juni-kokki/ , celkom som sa zamotal v tych ich menach a nazvoch. Dam este raz:) Inak treba pretrpiet prve 3 diely, potom sa to otoci a je to jebot. Dobre fantasy.
Ghost in the shell - Stand alone complex jednoznacne.
H.U.L.
Ten novej Sherlock. Díval se někdo? Docela dobrej seroš
Slick-ace
K těm mým výše zmíněným přidávám:

http://www.csfd.cz/film/268090-walking-dead-the/
(trailery na youtube)
2ročky zpátky jsem četl komix, ze kterýho tenhle seriál mmj. vychází. (komix v současnosti taky stále běží..)
1. serie super, první půlka druhé horší, ale pak už se to zase rozjíždí..
Pokuď se nenecháte odradit všeobecnýma klišé tohodle žánru, myslím že stojí za to.

Spartakus se dobře rozjel, poslední ep. 2x05 zatim úplně top:D

Taky zkouknuta konečně 6S dextera, tam se to vleče všecko klasicky..

A za 15dni novej díl southparku :D :bandit:
Seriou
ted me dost pobavil serial Fur TV :-)
jinak porad do kola Simpsonovi, Red Dwarf a dalsi klasiky

A 1.4. konecne Clash of Kings :-)
Fugazz
Ze seriálu Simpsonovi, Futurama, Top Gear... Co se týče filmů největší zážitek byl pro mně Obchodník se smrtí (v podstatě jsem pod vlivem vykoumal to, že všechny války jsou zbytečné :D), a Samotáři, které jsem sice vyděl snad tisíckrát ale vždycky si v tom dokážu najít něco nového :-)
Na'vi
Bing Bang Theory,Futurama,Simpsnovi
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Ten novej Sherlock. Díval se někdo? Docela dobrej seroš

Vynikající seriál produkce BBC.Pro zajímavost, herec představující doktora Watsona ,Martin Freeman si také zahrál hlavní roli (Bilbo Pytlík)v novém filmu Petera Jacksona, Hobit: Neočekávaná cesta
Vierin
citace:
Původní příspěvek od cinzano
A co takhle nějakou manga či anime ^-^


Myslím si že suprové anime je:
Soul Eater speciálně v 9 díle jsem se dosti nachechtal :D
Baka to Test to Shoukanjuu, Gintama a další :D mohl bych tu udělat seznam :D ale na to jsem extrémně línej :P
No a manga... no moc nečtu, ale třeba "Rave Master" je taky dobra kravina :D
Orsek
Občas Simpsonovi, taky je dobrý se sekat na Dr. House. The weeds je taky celkem v pohodě, ale když už člověk všechny díly viděl, tak se na to znova koukat nedá.
Amazing race :driver:
Mr.Sordo
American Dad!
Geniální!!!
EDA45
Koukat zhulenej na mjr. Zemana,to je fakt hustý.. :teef:
Pflusik
Poslední díl druhé série Game of thrones. Mrdám to a jdu číst knihu, rok asi fakt čekat nezvládnu :D
ribo
U mňa vyhráva Family Guy, ale občas kuknem aj South Park.
Jagditrax
citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Poslední díl druhé série Game of thrones. Mrdám to a jdu číst knihu, rok asi fakt čekat nezvládnu :D


Dobre ze si to pripomenul, skoro som zabudol. Taham a balim.....:) Este by to chcelo ukecat HBO na sagu Trhlinove valky od Feista :D
Ezobstvo
Lucky Louie taky neni k zahození.
Slick-ace
http://www.youtube.com/watch?v=ShQz68Zkb3Y

Tak nato že je léto toho běží celkem dosti

Futurama S07
Breaking Bad S05
a definitivně závěrečná 8. serie Weeds, potenciál vyčerpali mnohem dřív.

jo a pak ještě cyklus National Geographic Nazi Secrets ..
Mr.Nobody
Po tom co sem při červeným trpaslíkovy odvykládal celej seriál sem rozjel něco novýho a to:

Black Books
Game of Thrones
How to not live your life

Lucky Louie je super , ale sháním pokračování Louie , jeho one man show prej je taky geniální ... nemáte někdo nááhodou tip kde se dá dát dobrej check?
zajonc
The walking dead !
forsite
The Big Bang Theory

Weeds

Fringe
Smart
Bil a ben kluci z květináčů... da best http://www.youtube.com/watch?v=nlpO...player_embedded
Mr.Sordo
citace:
Původní příspěvek od Smart
Bil a ben kluci z květináčů... da best http://www.youtube.com/watch?v=nlpO...player_embedded


Po prvotním přečtení všech tvých příspěvků jsi nepřekvapil.


citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Poslední díl druhé série Game of thrones. Mrdám to a jdu číst knihu, rok asi fakt čekat nezvládnu :D


citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody

Game of Thrones


Tak ,šel jsem do toho s obavami,hlavně proto,že je to histerický,ale dvě série jsem zkouknul za dva dny.
Zmrd666
Velmi doporucuju :
http://www.csfd.cz/film/69296-oz/
perlenbacher
LEXX doporucuju tem co se divaj radi na sci-fi (je to trochu komediealni serial...)
Mr.Sordo
Boardwalk Empire

http://www.csfd.cz/film/266512-impe...-atlantic-city/

Jedním slovem,excelentní!
petis__
Teď jsem se viděl poslední díl 2. série Game of thrones, objevil jsem to teprve minulý týden a shlédl jsem obě série snad během 4 dnů.

The Wire - sice už dost starší, ale super.
Skaff
Všem rozhodně doporučuju skvělej huličskej seriál zlatá sedmdesátá :) (That 70´s Show) Dá se to stáhnout na uloztu a na Czt.
Dál miluju Red Dwarfa, TBBT, HYMIM a Scrubs.
miravlak
TBBT,HYMIM,Heuréka,Dva a půl chlapa,Futurama,Griffinovi,V
asfalt
všechny startreky
všechny stargejty :D
fringe
misfits
farscape
simpsonovi
futurama
EDA45
30 případů majora Zemana.. :teef:
MiVenKu
ty poslední - Hustle, House of Lies, Black Adder, How not to live your life
Jagditrax
Naďabil som na JourneyQuest :D Celkom som sa pobavil. S pribúdajúcimi dieľmi sa zlepšuje.
video


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma