Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Galerie > Fotogalerie pod Sluncem

Stránky: 1 [2] 
durman shaman early skunk - Klikni zde pro originální téma
bBoOrReE
ZHANAM SEMENA Z E.SKUNKU (moc pekna genetika),alebo inu skunkovu odrodu.
Ja mam v ponuke SHAMANA.
wad
i ten d. poison vypadá docela dobře... pokud se nemýlím tak je to 100% sativa... hm...vypadá uajímavě...
bBoOrReE
cau wad!
mam pre teba dalsiu aktualizaciu.tentokrat to bude z policka -ja a kamoss s.r.o.-
su to 3 kusky-e.skunku-
nasiel som ich este stale vo vspriamenej polohe,ale sem tam napadnute pliesnou a celkovo premrznute.
pred paru dnami bolo -6stupnov!!aj tekvice mi pomrzli.
vynos trochu lepsi ako na skunkoch pestovanich na inom fleku,ale stale to neni ono(TO TO POCASIE!!)
prikladam fota.(posledne zivich rastlin)
bBoOrReE
E.SKUNK-najvonavejsia,najlepkavejsia kytka s najtvrdsimi palickami,aku som zatim mal!
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
AK MA NIEKTO SEMENA TEJTO KRASOTINKY,VYMENIM ZA KRASAVCA SHAMANA.(TIEZ MOC DOBRE ZRADLO)
gona
sorry ze som ta predbehol wad bBoO ti mas sklizen po cely rok co?k+ je to halus
wad
to počasí je fakt na prd... jinak ten e. skunk vypadá docela pěkně (nedá se to s takhle "uschlýho" posoudit) paliczky mohly být větší...ale jinak fakt pěkný (podle 5 fota si skazíš z cukříku zuby :)
orignalTHC*
ahoj ahoj, nemel bys na vymenu nejake ty e.skunky? mel bych taky neco pro tebe. je to asi nejlepsi c sem letos mel.. skus se ozvat.. cuzzs
bBoOrReE
pondelok-
cauko,vcera som "kostoval" E.SKUNK(v sprche na koleji),no a poviem Vam,ze po dlllhej dobe som mal fakt strach-CO AK MA NIEKTO TAKEHO ZMASTENEHO UVIDI!
SHAMAN ma lepsiu chut,ale ten E.SKUNK mi dal fakt poriadne zabrat..uuuf
bBoOrReE
caute groverissss..
nechcem provokovat teraz cez zimu,ale nechcem ani zapadnut prachom niekde v utrobach GROWERU.

PRETO PRIKLADAM FOTKY Z POLICKA KTORE SOM TU ESTE NEPREDSTAVOVAL..su to vsetko noname pestovane daleko od domova..jazdil som za nimi na bicykli..
su 2x hnojene,nepolievane a bohuzial na moj fkus dost semenite.
(aspon mam z coho varit)
:):):):):)
cannabio
Chtěl sem se zeptat, na toho Shamaniaka (SHAMANA). Nikde sem v galerii nenašel jestli si zaštípával, tudíž se chci zeptat. Zaštípával si ho?? Popřípadě kdy a jak. Další ta samá otázka míří na Durban P. Nakonec bych se chtěl zeptat na klady a zápory Durbanu. Dík. Doufám, že moc neotravuju, ale myslím, že by to mohlo zajímat víc lidí.
bBoOrReE
canna-vsetky kytky co som mal som zastipaval(snazil som sa aj o FIM, ale niejak mi to neslo)
nechal som ich rast asi tak po 3-5 patro a potom som pravidelne pri kazdej navsteve poodstikal vrsky................tak som to praktikoval kym sa nezacli objavovat 1. samce.Chcel som mat toho roku pekne male huste stromceky(ani to nevislo)
bud mi vyrastli VELKE obludy,alebo vsetko mozne len nie to co som chcel...+TO VYJEB*NE POCASIE....!!!(prispelo k tomu,ze sisky sice vyrastli,ale oproti minulemu roku boli dost riedke a male)
DURBAN P.-uz som to tu niekde pisal.Ak mu das dost zivin,slnka a lasky, caka ta fakt VEELKA sklizen.Na moj vkus je dost silny,co potvrdzuje aj jeho prenikava,ORIGINALNA aroma-ODPORUCAM. :)
bBoOrReE
BONUS FOTOSS
enzo
Na tento rok som si pripravil semena z nirvany: Durban. P. ,Early Misty a PPP... tieto tvoje prispevky mi nesmierne pomohli a v buducnosti budem urcite uvazovat o Shamanovi.. mas to naozaj nadherne K+ :bandit:
birdik
kamo mas moc krasny kytky doufam ze tam budes mit mega palice
gl hf a karmicku
wasta
cool :) mě vše sklidli ty to maš fakt super :) K+ letos mě to snad už taky vyjde..
Pipan
no co dodat!FAKT besy XXXX,K+++
bBoOrReE
:)
dikes dikes,uz to ubejvaa a 1. maj sa blizi!!
:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma