Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Zákon a Právo

Stránky: 1 [2] 
Odposlech , odposlechy mobilů - Sledovanie , odpočúvanie apod. - Klikni zde pro originální téma
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od vaaanha
Pokud by někdo chtěl, můžu pomocí PM sdělit jedno číslo, které by údajně mělo sloužit k zjištění toho, zda-li je daný telefon odposloucháván či ne. Po jeho vytočení zazní buď tón, že volané číslo neexistuje(neodposlouchán) anebo, že je obsazeno(odposlech). Osobně sem to zkoušel tak u desíti telefonů a skóre bylo 8:2 - takže na tom něco pravdy být může;)


tohle je akorát fáma kolující internetem
to coslo facha, ale je to hnus, proc? protozem mne 13sec stalo pres 180kc.
inf3cti
a JAKE je to cislo? :rolleyes:
pildo
ak je to to iste cislo ako myslim ja tak je to porob. skuste si len zapnut CLIRko a zavolajte a hned potom ho vypnite a zavolajte a zistite ze raz ste odpocuvany a raz nie
vaaanha
No ono to vlastně ani nemusí být takové tabu, co?:D

00117604330002

2 praxer - mě ani nikoho z mého okolí to nestálo nic;)

2 Exceptional - a jak bys vysvětlil to, že osmi lidem to hlásilo že číslo neexistuje a dvěma, že je obsazeno?
Exceptional
citace:
Původní příspěvek od vaaanha
No ono to vlastně ani nemusí být takové tabu, co?:D

00117604330002

2 praxer - mě ani nikoho z mého okolí to nestálo nic;)

2 Exceptional - a jak bys vysvětlil to, že osmi lidem to hlásilo že číslo neexistuje a dvěma, že je obsazeno?


to může bejt rozdíl ve vytížení sítě, v druhu operátora, ve vytížení sítě kam voláš, možností spousta. Kdyby to bylo tak snadný na to přijít, tak toho moc asi neodposlechnou, nemyslíš? ;)
no ja bych podle toho mnel byt odposlouchavany, a to se mi nezda ze by mne ve14 odposlouchavali,...
inf3cti
ja jsem chtel hlavne to cislo abych se mohl pobavit kam vsude se dovolate ;)

00117604330002 = +1 (USA) 17604330002 :frog: :D :D :D

mobilni sit neni nic jineho nez sit podivnych (elektronickych) zarizeni, reagujicich na jednoduche prikazy ;)
pildo
citace:
Původní příspěvek od vaaanha
2 Exceptional - a jak bys vysvětlil to, že osmi lidem to hlásilo že číslo neexistuje a dvěma, že je obsazeno?


pozri si prispevok co som poslal pred tym a vyskusaj to a zistis ze behom sekundy mas z odpocuvaneho mobilu cisty
fukokuko
podla mna je to blbost lebo, ked mate utajene cislo tak vam to hlasi ze je obsadene a ked nemate utajene tak tak volane cislo neexistuje
pildo
citace:
Původní příspěvek od fukokuko
podla mna je to blbost lebo, ked mate utajene cislo tak vam to hlasi ze je obsadene a ked nemate utajene tak tak volane cislo neexistuje


jaj tak si na to kapol :bravo:
ale kebysi si pozrel prispevky pred tym tak by si zistil ze som to uz raz pisal
Rhino
Tak sem skoušel volat na 00117604330002 a ozval se týpek z tý reklamy na 1188 - "Volané číslo neexistuje, pro zjištění čísla zavolejte 1188.. The number, you have calling is not availible.."Blablabla.. Dívný :confused: :D
Timer
Já bych řekl, že tu jen šíříte paniku, protože jak už zde bylo řečeno pokud to neprodáváte po kilech tak jste těm Blbečkům(pokuď vůbec nějácí jsou) Ukradení. Nerad bych vám kazil vaší detektivní debatu ale pokud zabásnou nějakého huliče díky těmto "Odposlechům" tak mi dejte vědět a asi propadnu do paranoických stavů a první co bude, že zničím telefon, změním identitu a odjedu na Jamaicu :flick: nic ve zém ale po mnoha vašich reakcích jsem se tu musel takhle podělit o svůj názor :frog:
timer: nápodobně
snark
tak si balte hoši - takovejhle případů sou stovky
jo jenze zaase z dobreho zdroje vim, ze se odposlouchava mnohem vice telefonu, k zjisteni infa. pak se bud dal odposlouchava legalne, nebo se odposlouchavaji legalne dalsi takto zjisteni.
pildo
citace:
Původní příspěvek od Expresion
odhadem 2/3 tvori pernik,1/3 trava.


este ze tu mame aj ine drogy ako herak, ecka, koks, tripy,...
pildo
nemyslim si ze by to bolo az tak zanedbatelne percento. sice je pravda ze pernika je teraz vsade vela kedze ho dokaze kazdy osol uvarit doma ale nemyslim si ze kolieska a lsd by sa moc nepouzivali. sice sa nekonzumuju denne ako travka a biele ale casto pocut kolko tisic tabiliet extazy chytili na hraniciach a podobne
Timer
Mohu se tedy zeptat jestli aspoň znáte nebo jste se dostali do průseru s odposlechem (legálním) kvůli max těm 20-50gr, který u sebe občas mám a určitě nejsem sám :) . Pokud ano balim a nazdar :(
pildo
no ak s tym kseftujes vzdy ta mozu odpocuvat kedze mozes byt na niakej ich listine. nikdy nevies kde ta aka smazka napraska ked ju zoberu a povie aj to co nevie. pri takom mnozstve by som sa asi viac bal nelegalneho odpocuvania a naslednej "nahodnej prehliadky"
brainment
Bacha, už máte za barákem AGÁTU. :-D
Timer
To je přesně to o čem jsem tady mluvil pokud to máte jen pro sebe a pár přátel tak jste vpoho :flick:
TWiSTY
Odposlouchawani bez duwodu policie je zakazane!!!!!To je omezowani lidskych praw!!!;).........musel bys je moc zajimat!!!;)
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od TWiSTY
Odposlouchawani bez duwodu policie je zakazane!!!!!To je omezowani lidskych praw!!!;).........musel bys je moc zajimat!!!;)

twisty: thread Vtipy je jinde...
Tady jde hlavne o to, jestli je zajimas nebo ne. Pokud nebudou dojmu, ze jsi moc mala ryba, tudiz se jim nevyplati plytvat na tebe casem a prostredky, nechaj te byt. V opacnem pripade ti muzou odposlouchavat mobil z duvodu, kterej si uz oni nejak vymysli ;)
Prej omezovani lidskych prav :D
Rory
lidi, ted nevim jistě jestli je to přímo v naší ústavě nebo listině lidských práv (četl jsem oboje) a tam je přímo zmíněno že člověk nesmí být odposloucháván (+pošta atd) v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, čímž je vlastně zákon ošetřující odposlechy neústavní :-) todle bylo jen tak pro pobavení obecenstva, je to sice pravda ale jen v teoretické rovině dokonalého světa

ale k věci, slova "nejseš tak důležitej aby tě odposlouchávali" to jsou blosti a ten kdo todle šíří asi uplně nepřemejšlel nad tim co řiká. k tomu abyste byli odposloucháváni neusíte být podezřelí přímo VY!! stačí aby byl odposloucháván někdo kdo vám volá (a kdo muže dát ruku do ohně za každého v seznamu), a pokud je odposloucháván někdo z vašeho okolí, tak se snadno ocitnete v okruhu odposloucháváných čísel.
pro pochopení pan X je vyšetřován, často volá panu A,B,C-tidíž by bylo dobře vědět co tito lidé dělají a soudce rázem podepisuje ne 1 ale 4 čísla k odposlechům

PS: možná paranoia ale k odposlechu (zvlášt tady v ČR) mužete přijít celkem snadno a možná se to ani nedozvědět
vaaanha
A nemyslíš, že takovýmhle systémem by v současné době mohla být odposlouchávaná půlka republiky? A kdo by takové data potom zpracovával - ta druhá půlka?:rolleyes: Přijde mi to jako tradiční vyhulená stíha, neprodávejte a ste vklidu, myslíte, že vás někdo bude řešit za to, že ste někomu v telefonu řekli že vám doma ještě zbylo něco ze sklizně?...
Rory
4Vaaanha: NJN ale když se podíváš na počet odpolouchávaných čísel tak je to docela síla.
já nejsem paranoik a netvrdim že tady je polovina lidí odposlouchávaná, ja jen tvrdim že ten impuls k vašemu odposlechu nemusíte dát zrovna VY a tudíž opatrnost je opatrnost, a řeči že policie nemá kapacity ke spracování těch odposlechů jsou trocha najivní....

PS: pokud váš nejlepší kámoš má pěstírnu 2 KW, tak si s ním nevolejte
PPS: já třeba mobil nemam
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od Rory
řeči že policie nemá kapacity ke spracování těch odposlechů jsou trocha najivní....


Jak už bylo mnohokrát řečeno, to by opravdu nedělali nic jiného!
a rika vam neco automaticke rozpoznavani hlasu?
ve statech bzli kdzsi davno v podzemi pocitace ktere scahnovali 100klicovzch slov. to bzlo pred 20lety
Rory
2Vaaanha: já si teda dovoluju tvrdit že když už si policie zařídí povolení k odposlechu tak odposlouchává a vyhodnocuje, sice nemam ponětí jak (jestli počítač dává podle klíčových slov stranou záznamy, které pak poslechne člověk), nebo třeba uplně jinak, ale to je jako tvrdit že mužu jezdit rychle pač policaktů je málo a kdo by se za mnou honil-ono ale jednou dojde na 99% takovejch lidí-tim teda netvrdim že bude odposloucháváno 99% lidí u nás :-) to snad ne....
inf3cti
z toho rozeznavani klicovych slov bych az takovou kovbojku nedelal. telefonni operatori jsou radi ze stihaji prenaset data hovoru, natoz aby to nejak zbytecne navic zpracovavali. a co se tyce automatickeho analyzovani hlasu ze strany policie.. ti by to pravdepodobne zvladli, ale krome spekulaci nic podobneho na verejnost neprosaklo a do mych usi se nedostalo. a vzhledem k oblastem informaci, ve kterych se pohybuju, musel bych zaslechnout alespon zminku o tom, ze se neco podobneho v CR pouziva. nezaslechl jsem ani zminku. a zas TAK tajne to byt nemuze.
mladejzahradnik
Případ, kterého si všimli, jen díky odposlechům...

Mladá fronta DNES 27.7.2006
Autor: (pek) Strana: 02 Rubrika: Kraj Plzeňský

Žena střílela kuší drogy do věznice

Plzeň - Vedení vězeňské služby hledá nové způsoby, jak znemožnit pašování zakázaných věcí vězňům. Například okna cel by zvenku mohly chránit desky z plexiskla, které znemožní vhazování nebo vstřelování věcí přímo k vězňům. Včera to připustil generální ředitel vězeňské služby Luděk Kula v reakci na zveřejněný případ z loňska, kdy manželka jednoho z odsouzených střílela kuší do oken plzeňské věznice duté šípy, naplněné drogami. O případu včera informovalo Právo.
Pětatřicetiletá žena ze Sušice takto dopravovala do vězení pervitin. Manžel, uvězněný pro obchodování s drogami, ji mobilem naváděl, kam mířit. Na originální způsob pašování drog do věznice se přišlo až na základě odposlechu telefonátů lidí, vyšetřovaných kvůli drogám. Ženě, jež je od prosince ve vazbě, hrozí až deset let vězení.

Výsledek razie: objevené drogy a mobilní telefony

Při následné razii v borské káznici vězni přišli také o ukryté mobilní telefony a další drogy.
„Ve věznici v Příbrami už skončil úspěšný zkušební provoz rušičky mobilních telefonů a v současné době se zpracovává materiál na rozšíření rušiček do dalších věznic. Bude se to týkat zařízení, kde jsou odsouzení za závažné trestné činy,“ řekl generální ředitel vězeňské služby Luděk Kula.
A co ochrana před pašováním okny? „Zábrana z plexiskla je možná, ale musí být vzdušná a nesmí zatemňovat,“ připomíná Kula.
„V některých věznicích je to již namontováno. Faktem ale je, že se v současném počasí v takových celách výrazně zvyšuje teplota,“ upozorňuje na nutnost vše ještě zvážit Luděk Kula.
inf3cti
tak tak. a na kolik zlocinu by se prislo, kdyby se odposlouchavali vsechny mobilni telefony, a vubec, vsechny informacni kanaly. hmmm :) pojd, pojd, Velkej Bratre :)
zzzzz
Pokus te se vytočit tohle číslo #31#0017604330002...pokud se vám ozve dlouhej ton tak vas nekdo odposlouchává pokud ne tak nic.....máme to tady
odzkoušený od lidí který byli na výslechu kuli ganje...at či tak nebo tak po tlefonu drogy neřešit mobilní operátoři ukladaj vaše sms aš na 2 roky!!!!
inf3cti
citace:
Původní příspěvek od zzzzz
Pokus te se vytočit tohle číslo #31#0017604330002...pokud se vám ozve dlouhej ton tak vas nekdo odposlouchává pokud ne tak nic.....máme to tady
odzkoušený od lidí který byli na výslechu kuli ganje...at či tak nebo tak po tlefonu drogy neřešit mobilní operátoři ukladaj vaše sms aš na 2 roky!!!!

hehe, zase volani do USA :)
001 je to same co +1 ;)
musim zjistit co znamena servisni kod #31#, tusim neco s ukrytim nebo neukrytim cisla volajiciho :)
EDIT: jo, znamena to deaktivaci CLIR pro tento hovor :D
zzzzz
no jo sem LAMA která se nechala napálit:( proto sem měl tak vysokej ůčet za telefon:)
citace:
Původní příspěvek od zzzzz
Pokus te se vytočit tohle číslo #31#0017604330002...pokud se vám ozve dlouhej ton tak vas nekdo odposlouchává pokud ne tak nic.....máme to tady
odzkoušený od lidí který byli na výslechu kuli ganje...at či tak nebo tak po tlefonu drogy neřešit mobilní operátoři ukladaj vaše sms aš na 2 roky!!!!


nevolejte tam, je to hodne stare to cislo.
kdysi to i vxcuclo kredit :D
a kdyz si ho date do google, tak zjistite ze nefacha.
vcerejsi posty nejak upravim, byl jsem v kasi
inf3cti
praxer: uz jsem to sem psal dva krat: ta cisla pro overeni 'odposlouchavanosti mobilu' nefachaji. je to proste jen obycejne telefonni cislo do USA, s par gsm kodama at to vypada exoticteji.
uz jsem jich mel v rukou nekolik, a pokazde to bylo na jedno brdo.

proste je to OJEB! :D
pildo
2 that sucks : neviem ale nemal by si asi tak moc hulit, tvoj prispevok nema ani hlavu ani patu.
a smej sa pekne policajtom, len by som sa asi zasmial keby ta navstivili len koli tomu ze sa im smejes do oci. myslis ze ked ich naseries a daju si na teba chvilku casu ze ti nic nenajdu?
pildo
ide aj o to kdo im rozumie aj ten komu takuto sms adresujes
zzzzz
tohle cislo nepoužívejte žere to kredit:#31#0017604330002
sám sem na to doplatil, zaplatil
Unnamed
Nazdar,

Keďže pestovanie konope napatrí k tým najlegálnejším činnostiam a naša zaslepená a konzervatívna vláda posiela za to ľudí do väzenia na tak dlho ako za vraždu, tak sa chcem opýtať čoho sa mam vyvarovať pri internetovej, pripadne telefonickej komunikácii ..
Tzn. mám sa báť otvorene do telefónu rozprávať o takých veciach, alebo otvorene o nich hovoriť na sociálnych sieťach v e-mailoch apod?

A hypoteticky: Aj keby som už o tom hovoril, aká je pravdepodobnosť, že sa na mňa pozrú a dajú si pozor či nerobím niečo nelegálne?
Resp. Prídu vôbec na to, že rozoberám také veci po nete alebo po telefóne?


A Ak sa tu už veci okolo bezpečnej komunikácie rozoberali, tak sa veľmi ospravedlňujem ...
Hlava
Sem to spojil , tady jeste nejaky odkazy, cau Hlava

http://grower.cz/forum/showthread....6&threadid=2397
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=18459
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1013
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=19445
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6409
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=34987
Hlava
citace:
Původní příspěvek od mučačo
cus,popisu vam pripad jednoho odposlechu.jeden rafan,se kterym jsem se znal treba 10 let,zhulili jsme spolu naky to brko,zacal smazit,v tu dobu se nase cesty rozpojily,nebot ke smahu mam neprekonatelny odpor.kamosovo podnikani mu vydrzelo neco prez rok,kdy posledni mesic byl intenzivne odposlouchavanej.pri zasahu jsme vse sledovali s kamosama,nebot jsme z vesnice a maloco tu utajis.chaos 30 fizlu a jeden v tom chaosu chodil a sbiral odposlechy.nejaky mu napichli rovnou pred barakem pod mostek pod silnici(instalace pri zatezkavaci zkousce!) dalsi byl na strome-30m.popravde nevim presne kde bylo co,ale byli odposlechy i kamery.veskery navstevy posledni tyden pred zasahem byli u vyslechu,coz se me netykalo.asi tak 14 dni po vsem zacal mit muj tel.divny zvuky.byl slabeji slyset,praskani,ozveny.sme si z toho delali prdel ze nas odposlouchavaji.to trvalo 2-3 tydny,pak tel zacal mit opet normalni zvuk.tak nevim,jestli si to mam davat do souvislosti,nebot nestrilim.to me utvrdilo v nazoru na smazky.ve finale mu tam nasli zakopanyho borca kterej byl rok a pul nezvestnej.smazky nebrat.


Jo tak vy jste pozorovali na vesnici borce kteryho odposlouchávali , vy jste to vědeli on ne , protože si to ne vesnici povíte , najednou 30fizlů , co odposlouchavali žaby pod mostem a šukajíci veverky na stromě , pak ti chrastilo v telefonu a ty jsi přestal střilet po veverkách ?? Potom to zablikalo , navštevníci sedli do Lady Niva a zmizeli , no tohle jsem slyšel asi v 10ti verzích , to jsi nekde četl , nebo tomu fakt věříš ??

OMFG!!!!!
mučačo
hele,si myslis ze jsem si to vymyslel? To se vazne stalo! Borecek varil a on sam dobre vedel ze ho sledujou,z urcityho mista mu slo videt na dvur,tam stavala kriminalka,o tech vedel.ale jel v tom dost,tak byl vymazanej a nevysral se na to.jestli mi neveris,napis mi pm a ja te zanaviguju,kde si o tom muzes precist vse.byli toho plny noviny,ale z tech to nemam.byl jsem v davu lidi z nasi vesnice,kteri tomu prihlizeli.prohlidka toho baraku trvala skoro 2 dny.k tomu praskani v telefonu jsem to myslel tak,ze jsem byl mozna odposlouchavanej,nevim,ale az jsme si z toho delali prdel tak to prestalo.takze treba je mozny,ze odposlech jde "slyset".cus
pochopíte už konečně že digitální odposlech nepraská a nešumí? Z principu technologie je to nesmysl :D
eso1111
citace:
Původní příspěvek od masterblaster
pochopíte už konečně že digitální odposlech nepraská a nešumí? Z principu technologie je to nesmysl :D


jj to je pravda nepraská ani nešumí,ale pokud máte telefon třeba u repráku(méně než 20cm ) a probíhá jakékoliv spojení se sítí(hovor,sms,internet..)tak slyšíte takové to klasické rušení.A jedině tak se to dá poznat.Samozřejmě jen pokud vás sledují v realném čase,jinak co si zkopírují od operátora o tom vy asi vědět nebudete,že? 8)
mučačo
:) takze je to haluz:)
chuck53
Hehe. Po letech sem si znova přečetl celý tred, a musím uznat, že mě asi tajní poslouchají, neboť mi tak 10x za den "vrčí bedny" i když telefon nedělá žádnou zřejmou aktivitu.

Tak by mě teda zajímalo, jestli mi někdo na dálku aktivuje vysílač, nebo co mi to teda loupe perníček...

Telefon mám už několik let a když zapojím kus fantazije, možná by se našel předchozí majitel s pokoutnou minulostí. A jestli je moje IMEI na nějakém blacklistu, tak už asi jen tak nezmizí.

Každopádně jsem přece svatý člověk a nepodnikám žádné rizikové aktivity, tak se nemusím ničeho bát :)

Jinak jak už někdo psal o Agátě, tak tady je nějaký článěk:

http://mobil.idnes.cz/mob_tech.asp?...0_mob_prakticky


A já ještě dodám k těm odposlechům, že plošný odposlech možná přece jen funguje. Teď napíšu něco, co sem možná psal do těch vláken co shromáždil Hlava.

Jeden člověk udělal pojistný podvod, když rozstřelil svoje Bmw s nějakým svým kámošem. Po celém dni rekonstukce s pojišťovacíma agentama už stáli před barákem v jejich autě a oni mu nabídli, aby ukončil to divadlo dobrovolně, než se do toho zapojí policie.
Přehráli mu záznam rozhovoru mezi ním a druhým aktérem nehody, jak se domlouvají, že už "mají vyjet".. Ten borec stál s otevřenou hubou a nezbylo mu nic, než zapomenout na sladké peníze.

A z toho spadla čelist i mě, protože ten záznam byl pořízen několik měsíců před samotným šetřením agentů a kde se kurva dostali (jako obyčejná pojišťovna) k odposlechu lidí?

Jediná alternativa je, že ten člověk je chodící urychlovač částic (čuchá jak satan), tak ho možná měli v hledáčku delší dobu a odposlech už frčel..

Ale jak se teda dostal do ruky nějakým "pojišťovákům"? Určitě to nejsou břídilové, když musí odhalovat podvody českého národa, ale na jistotě o soukromí mi takoví lidi nepřidají..
eso1111
citace:
Původní příspěvek od chuck53
Hehe. Po letech sem si znova přečetl celý tred, a musím uznat, že mě asi tajní poslouchají, neboť mi tak 10x za den "vrčí bedny" i když telefon nedělá žádnou zřejmou aktivitu.

Tak by mě teda zajímalo, jestli mi někdo na dálku aktivuje vysílač, nebo co mi to teda loupe perníček...

Telefon mám už několik let a když zapojím kus fantazije, možná by se našel předchozí majitel s pokoutnou minulostí. A jestli je moje IMEI na nějakém blacklistu, tak už asi jen tak nezmizí.

Každopádně jsem přece svatý člověk a nepodnikám žádné rizikové aktivity, tak se nemusím ničeho bát :)

Jinak jak už někdo psal o Agátě, tak tady je nějaký článěk:

http://mobil.idnes.cz/mob_tech.asp?...0_mob_prakticky


A já ještě dodám k těm odposlechům, že plošný odposlech možná přece jen funguje. Teď napíšu něco, co sem možná psal do těch vláken co shromáždil Hlava.

Jeden člověk udělal pojistný podvod, když rozstřelil svoje Bmw s nějakým svým kámošem. Po celém dni rekonstukce s pojišťovacíma agentama už stáli před barákem v jejich autě a oni mu nabídli, aby ukončil to divadlo dobrovolně, než se do toho zapojí policie.
Přehráli mu záznam rozhovoru mezi ním a druhým aktérem nehody, jak se domlouvají, že už "mají vyjet".. Ten borec stál s otevřenou hubou a nezbylo mu nic, než zapomenout na sladké peníze.

A z toho spadla čelist i mě, protože ten záznam byl pořízen několik měsíců před samotným šetřením agentů a kde se kurva dostali (jako obyčejná pojišťovna) k odposlechu lidí?

Jediná alternativa je, že ten člověk je chodící urychlovač částic (čuchá jak satan), tak ho možná měli v hledáčku delší dobu a odposlech už frčel..

Ale jak se teda dostal do ruky nějakým "pojišťovákům"? Určitě to nejsou břídilové, když musí odhalovat podvody českého národa, ale na jistotě o soukromí mi takoví lidi nepřidají..


No tak to že ti 10x za den "tudlikne" telefon,hned neznamená,že tě odposlouchávají,je to asi jen informace o bunce,nebo tak něco .A na toho typa s tím BMW přišli uplně jednoduše.A určitě jim ještě sám nadiktova ltel. číslo ve smlouvě,nebo když vyplňoval ten formulář o nehodě 8) pak stačilo zajít za operátorem,který má za povinnost držet záznam 2 roky a měli ho, asi i operátoři mají ohlašovací povinnost k pojištovacím agentům,jinak si nedovedu vysvětlit kde by ten odposlech jinak vzali,když to ještě neměla v rukou policie.:driver:
Hlava
citace:
Původní příspěvek od chuck53
Hehe. Po letech sem si znova přečetl celý tred, a musím uznat, že mě asi tajní poslouchají, neboť mi tak 10x za den "vrčí bedny" i když telefon nedělá žádnou zřejmou aktivitu.


Jééé , to se přeladujou BTSky , to je normalni že když jedeš v aute tak s tebou nejede i vysílač , ty zůstavaj stát na zemi ne ?? no tak abys byl pořad na signálu ta si tě vysílače signálu po cestě přebíraj , proto ty zvuky . Normal , kluci neměli by jste s tim šmelit když máte takový stíhy :D:D:D
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od mučačo
cus,popisu vam pripad jednoho odposlechu.jeden rafan,se kterym jsem se znal treba 10 let,zhulili jsme spolu naky to brko,zacal smazit,v tu dobu se nase cesty rozpojily,nebot ke smahu mam neprekonatelny odpor.kamosovo podnikani mu vydrzelo neco prez rok,kdy posledni mesic byl intenzivne odposlouchavanej.pri zasahu jsme vse sledovali s kamosama,nebot jsme z vesnice a maloco tu utajis.chaos 30 fizlu a jeden v tom chaosu chodil a sbiral odposlechy.nejaky mu napichli rovnou pred barakem pod mostek pod silnici(instalace pri zatezkavaci zkousce!) dalsi byl na strome-30m.popravde nevim presne kde bylo co,ale byli odposlechy i kamery.veskery navstevy posledni tyden pred zasahem byli u vyslechu,coz se me netykalo.asi tak 14 dni po vsem zacal mit muj tel.divny zvuky.byl slabeji slyset,praskani,ozveny.sme si z toho delali prdel ze nas odposlouchavaji.to trvalo 2-3 tydny,pak tel zacal mit opet normalni zvuk.tak nevim,jestli si to mam davat do souvislosti,nebot nestrilim.to me utvrdilo v nazoru na smazky.ve finale mu tam nasli zakopanyho borca kterej byl rok a pul nezvestnej.smazky nebrat.


Ollalala zasmál sem se skoro tolik, jako při nezapomenutelný slepcově stórce
chuck53
Mám elektro vzdělání, tak si dokážu vysvětli, že BTS se přelaďují, ale mě to vazbí i když je telefon naprosto nehnutý celý den.. Třeba dnes jen za dopoledne (zrovna po přečtení tohoto super paranoia tredu :D ) to zaplakalo už tak 5x !

Nic nešmelím a takovýmto lidem se vyhýbám, ale přecejen některé moje zájmy jsou vskutku zajímavé:frog:

A taky se mi asi před rokem stalo, že mi volalo neznámé číslo a na druhém konci chlap tak kolem 30let. A zeptal se mě jestli dělám to a to a to a vyjmenovával v podstatě všechny základní koníčky a záliby co sem za celý svůj život měl. Chtěl po mě nějakou práci tykající se mých posledních znalostí. Ale řekl sem mu že nic takového nedělám. Byl sem tak zaskočený tím vším, že jsem se ani nezeptal na jméno nebo odkud tohle ví. Taky sem jel busem ze slovenska a skoro nic sem neslyšel a ty prachy co to stálo...

Cestou sem si řekl, že to musel být někdo známý a dělají si s kámošema prdel. Řekl sem si, že to má být zkouška mých posledních znalostí, jestli do toho půjdu sám a zvládnu to.. Ale doma sem zjistil, že nikdo nic takového neudělal a tak nad tím zůstává rozum stát. Pochopitělně zanechávám otisky své minulosti ať už na netu nebo celkově na nějakých médiích. Ale né tak HLUBOKÉ minulosti, aby to šlo někde uceleně vyčíst (natož z netu)...

Nemluvím o žádných podezřelých aktivitách, ale jak by VÁM bylo, když by vám někdo řekl skoro vše o vás, na co jste už pomalu i sami zapoměli...
Exceptional
A proč po něm šli ? Nedivil bych se, kdyby poslouchali i tebe. Je běžný, že se poslouchá celá skupina vč. známejch, co si s tebou volají/píšou. Povolení na to dostanou a můžou tak rozkrýt další věci/souvislosti.
jestedman
citace:
Původní příspěvek od eso1111


pak stačilo zajít za operátorem,který má za povinnost držet záznam 2 roky a měli ho, asi i operátoři mají ohlašovací povinnost k pojištovacím agentům


to snad nemyslíš vážně. operátor imho nedrží záznam, ten nesmí uchovávat, pouze na žádost policie, zaznamenávají se pouze data o hovoru, tj. kdy, jak dlouho, odkud a kam.
chuck53
Ten můj stávající telefon možná patřil dřív někomu, kdo prodával trávu, troufnu si říct že třeba 50g týdně. Hlavně to bylo v době kdy toho člověka znalo mnoho koncových zákazníků a vše určitě řešili po telefonu.

Pravda že žiju v menším městě a bystrý policajt by si udělal jasno i bez odposlechů.

Kdoví jak to je, každopádně telefon sem měl za 4litry místo 16k za nový a taky jsem lepší člověk, když mě něco motivuje vyjadřovat se civilizovaně. Nikdy sem nedělal nějakou kriminální činnost a rozhodně nehodlám začínat, takže se o sebe nějak nebojím..
citace:
Původní příspěvek od jestedman


to snad nemyslíš vážně. operátor imho nedrží záznam, ten nesmí uchovávat, pouze na žádost policie, zaznamenávají se pouze data o hovoru, tj. kdy, jak dlouho, odkud a kam.


to jo, to je zpětně,ale pokud je nařízenej odposlech tak jim dává záznam.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od chuck53
Ten můj stávající telefon možná patřil dřív někomu, kdo prodával trávu, troufnu si říct že třeba 50g týdně. Hlavně to bylo v době kdy toho člověka znalo mnoho koncových zákazníků a vše určitě řešili po telefonu.

Pravda že žiju v menším městě a bystrý policajt by si udělal jasno i bez odposlechů.

Kdoví jak to je, každopádně telefon sem měl za 4litry místo 16k za nový a taky jsem lepší člověk, když mě něco motivuje vyjadřovat se civilizovaně. Nikdy sem nedělal nějakou kriminální činnost a rozhodně nehodlám začínat, takže se o sebe nějak nebojím..


Aha tak sis koupil telefon s odposlechem , jak víš co má za minulost ??... no hlavně že jsi ušetřil :D:D a nevim taky jak si přes telefon poznal ze je typovy 30 let ?? ...hele vážně , myslel sem že ti to děla při jizďe autem , no druha věc , uz ma mobil skoro každej , takže si přitelkyní nebo s kamošem pošlete par sms nebo se prozvanějte a pohybuj se přitom po bytě , myslim když budeš mít bedny trochu nahlas tak ti budou vrčet furt , signal si hledá cestu k nejbližsimu vysilači a je mu jedno že ma v ceste tvůj byt a tvoje repraky , nemusi to dělt tvuj telefon , relax ..... hele pošli mi svuj tel a ja ti pošlu zpatky na kterych souřadnici sediš , je to otázka 1min , chceš to zkusit ?? Kdyby po někom šli tak uz tady nepišem tady ty spekulace :D:D:D

Ostaně si to může vyzkoušet každej http://www.trackapartner.com/ :D:D:D
bull
Mě zase volaj nějaký vietnamci, tak 1x za 2 měsíce. Z Cz mobilního čísla. tak si s nima vždycky chvíli povídám - choj ťoj chun chu - a normalně mi odpovídaj. Budto vědí že hulim jak prase a chtěj mi něco prodat nebo to je čínská tajná služba :) Nebo to taky může bejt 10 vietnamskejch otroků který drží doma muj soused a pokaždý když se dostanou k telefonu vytočej zrovna moje číslo

A chucku, jak si přišel na to že ten týpek od kterýho máš telefon prodával 50 g tejdně? To je uplná blbost se mi zdá. A pokud máš náhodou pravdu, tak jaký to je bejt nonstop odposlouchávanej? To ti to nevadí?
Myslim, že tady v tom platí, co řikaj bezpečnostní experti: když vás bude někdo odposlouchávat, rozhodně o tom vědět nebudete
stanley
citace:
Původní příspěvek od Hlava


Aha tak sis koupil telefon s odposlechem , jak víš co má za minulost ??... no hlavně že jsi ušetřil :D:D a nevim taky jak si přes telefon poznal ze je typovy 30 let ?? ...hele vážně , myslel sem že ti to děla při jizďe autem , no druha věc , uz ma mobil skoro každej , takže si přitelkyní nebo s kamošem pošlete par sms nebo se prozvanějte a pohybuj se přitom po bytě , myslim když budeš mít bedny trochu nahlas tak ti budou vrčet furt , signal si hledá cestu k nejbližsimu vysilači a je mu jedno že ma v ceste tvůj byt a tvoje repraky , nemusi to dělt tvuj telefon , relax ..... hele pošli mi svuj tel a ja ti pošlu zpatky na kterych souřadnici sediš , je to otázka 1min , chceš to zkusit ?? Kdyby po někom šli tak uz tady nepišem tady ty spekulace :D:D:D

Ostaně si to může vyzkoušet každej http://www.trackapartner.com/ :D:D:D


for Hlava
Dobrej odkaz, pěkně sem se nachytal :D:D:D člověk čeká a čeká, pořád si říkám, jestli to opravdu funguje a najednou mi vyblikne toto xD
chuck53
bull:

Nevím, zdálo se mi že se ten člověk stýká s lidma prohlášenýma za huliče a třeba bylo všechno jinak. Byl to člověk z mého okolí, tak sem měl lehkou vizi co by tak mohl dělat. Každopádně mě je to celkem fuk a nepodporuju černý trh a podobně:)


A to s těma vietnamcema. Kámošce zase volal chlápek že ji zabije dokud nezaplatí to výpalné. Tak 3x za rok. A pak sme mu zavolali a po dlouhých minutách se dal přesvědčit, že fakt kámoška není nějaká ženská z Pardubic.
Zvláštní bylo, že kámoška tu simku měla téměr odjakživa a je málo pravděpodobné, že by ji přidělili nějaké zrušené číslo.. Tak sme to nechápali.

A přesně tohle se stalo dalšímu člověku,ale už nevím komu. Zase volal borec, že bude rozbíjet držky kvůli nevěře přítelkyně. Číslo měl určitě dobré, protože volal celý týden a pak už se omlouval, když se dovolal tomu kámošovi.

Určitě se dějou různé chyby v síti a lidský faktor tam může lecos odstartovat. Třeba jak na slovensku celý den nešly nouzové čísla, taky docela brutus.
Hlava
Pro všechny chytraky :D:D aby bylo jasno muhehe

http://www.novinky.cz/domaci/229402...zhodl-soud.html
Hlava
citace:
Původní příspěvek od MDe_


Řekl bych že toto je jak dobré ale i tak špatné. Jako odposlech bych řekl že je to dobré , ale když člověk potřebuje třeba nějaký důkaz (třeba na soudě) že udělal to a ono tak bych dal jen pravomoce soudci aby si to poslechl


No tady jde o to že vlastně jsme byli odposlouchavaný všichni a pořád , když se neco stalo policajti si vyžadali odposlechy a operatori je musel archivovat a pak vydat , takhle policajti nejdriv musej mít nejaky důkazy že "neco" děláš , když to projde u soudce tak pak teprve operátor monitoruje a pak teprve . Když to bylo takto tak jsme vlastně byli všichni potencionálni teroristi . Nesmysl.
Asocial
tohle nemelo s odpolechem imo co delat. Uchovavali akorat ze xx.xx.xxxx v xx:xx volalo cislo A cislu B x minut .... tyhle data si budou stejne podle me tak jak tak porad drzet kuli nakejm statistikam
Hlava
Pardon tedy , sledovaný jsme byli všichni a pořád , zapoměl jsi ješte polohu (gps) odkud kdo volal a polohu komu volal , v pripade sms to same a k tomu aby u tehle udaju byl zbytek ( obsah ) stači fakt málo , sms v txt , zvuk zkomprimovanej na mptrosku . Ana BigBrother se nekouká neslyši a necejtí :D:D:D
Erixon
Hlava:
namátkou mě napadaj ještě mýtný brány, CCTV s rozpoznáním osob podle chůze, nebo plánovaný občanský průkazy ve formě čipovky. Čipová totalita, překračující Orwellovu fantazii...

Jen si nemyslete, ten o koho se bezpečnostní složky zajímaj, o tom vědí všechno podstatný. Ale běžnýho growera se to příliš netýká, tyhle prostředky jsou určený k získávání informací pro lobbistický skupiny prorostlý strukturami organizovanýho zločinu ( ikdyž tenkrát langer tvrdil že kriminalita policie klesá:-) )

Chci tim říct, sice je to narušování soukromí občanů, ale riziko pro jednotlivce neni veliký. Ikdyž šifrováním citlivejch informací nikdy nikdo nic nezkazí...
Mr.Nobody
nechtěl bych
Erixon
citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
nechtěl bych

To video je pouhej bulvár s mizivou informační hodnotou, ale vpodstatě tam opatrně sdělujou že vláda USA má kontrolu nad řadou certifikačních autorit.

Nechci znít moc paranoidně, ale zlý jazykové tvrdí, že bezpečný šifry nejsou veřejně dostupný. Když by byl šifrovací algoritmus, kterej nedokáže rozlousknout NSA v konečným čase, tak se ten algoritmus mezi lidi prostě nedostane. Řekněte mi, kolik programátorů z tisíce dokáže odhalit dobře zašitej backdoor v nějaký trochu rozsáhlejší aplikaci, i když má přístup ke zdrojovýmu kódu? (můj soukromej nekvalifikovanej odhad je tak 1:10000)

Nicméně možnosti PČR v získávání zašifrovaných dat jsou značně omezené. Leda že by se jednalo o velkou rybu (v daném teritoriu nežádoucí). To by se pravděpodobně řešilo ve spolupráci s interpolem.
FeSTeR
5cisel obvolam ked dojde material a uz pocujem prepajanie a dlchsie to vytaca..
Machoman
citace:
Původní příspěvek od FeSTeR
5cisel obvolam ked dojde material a uz pocujem prepajanie a dlchsie to vytaca..


Tak ten telefon zanes do opravny:D
tomas2pet
citace:
Původní příspěvek od FeSTeR
5cisel obvolam ked dojde material a uz pocujem prepajanie a dlchsie to vytaca..

Jak píše Macho, neh si to opravit. Ozvěny a jíné podobné věci určitě nejsou od odposlechu, to si myslej jen pitomci. :D
undergroundman
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D miluju tahle frajery,za 1 odposlechy fakají to vám garantuju ,sám jsem měl mnohokrát napíchlí mobil a možná mám i ted,ale když má člověk známosti na těch správným místech:)ale to má jen málo kdo.hodněkrát mě třeba týden sledovalo jedno auto ,pak druhé,atd psal jsem si poznavačky ,vaše informace,zjistí v okamžiku,stačí jim pár dní a ví o vás všechno,a kdyby cpaly odposlechy jen do mobilu,ale je to mnohem horší,zjistí si kdy nejste doma a krásně se vám vloupají do bytu rozmístí šten. a vy si mislíte jak nejste v bezpečí doma :D prostě v těchle věcech člověk musí umět chodit a neumí to každý.drogy beru od dětství,tak o tom něco vím.znám.spousta vašich známích sami donáší:)třeba i hodně dobrých známých ,ani by jste tomu nevěřily,může to být i vaše holka s kterou žijete pár let a milujete ji,(tvrdá realita)musíte vlastně v jednom kuse vymíšlet nové nápady jak s nima vyjebat,měnit si často čísla například ,hesla u int,učtu,třeba facebook to největší píčovina na světě!!!!!!!!!!!!! to vůbec,to je horší než napíchlí mobil!!!!icq atd to všechno si krásně zjistí,co si myslíte?jsou to poliši,oni můžou všechno,tajní,proč si myslíte že jmenujou tajní?????a právě ti co říkají tyhle věci,jako že je to nemožné a že to nejde,to jsou právě ti,kteří nám dělají problémy a kvuli kterým zavírají kámoše atd,jen neznalí hlupáci,kteří si dali dva prdy z trávy,jednou si chystli kobru a hned si myslí že jsou něací mafianí a ví všechno o tom jakto v tomhle jobu funguje. je jedno že si vypnete mobil,nebo ho vůbec nemáte,pokud kutíte s větším počtem lidí co se v těchhle věcech pohybuji a ještě s takovými co mají tyhle keci,ví o vas švestky během chvilky :) paranoia?ty vole paranoia,je uplně něco jiného,to že se trošku vystihuješ po jiontu,není paranoia,stihovat je naprosto přirizené,je to pud sebezáchovy,to co ti říká pozor,mohlo by to nebo ono,co když a co když ne atd. je lépe stihovat nežli pozděli litovat :) moje krédo a funguje na 100 % tak čau lidi,jo a zjistit na groweru nečí identitu nebo udaje :) nebudte najivní,anonimní to je ,možná do jisté míri,ale stačí když si zjistí ip adresu vašeho compu,stačí odeslat sms z netu a všechno co na compu děláte vidí.třeba zrovna čumí na to jak vám to tu píšu :D:D:D a hlava je vždycky známa nejdřív,ale nejhůř se dá lapit ,čus chytrolíni.
FeSTeR
citace:
Původní příspěvek od MDe_


Kdyby tě někdo odposlouchával, tak by ses tam slyšel. Další věc je, že policie nemuže to dělat, další věc je že ani nemužou si vyžadat komu si volal jim to zakazaly

http://www.novinky.cz/domaci/229402...zhodl-soud.html


Unas sa moze odpocuvat jeden rok tusim.. Ak sa nic nezisti musia ta nahat uz tak ..
Machoman
citace:
Původní příspěvek od undergroundman
machoman-já mám 3 děcka kámo,nevěř všemu co čteš,jenom ty a pár dalších debilů,tady napíšou o sobě pravdivé informace.když já jsem tahal kačera ,tak ty si ještě tahalsegru za kozy u taty v kulách!!zlosin-mám dobrou náladu,ale už mě unavujou pičusové co tady prostě melou nepravdy a takové hovna a ještě něaký pičus z grower týmu,mi tu bude vyhrožovat,já jsem na tom veletrhu v praze a jak jsem viděl ty pičusi ,bože to jsou dementi.jedna věc je pěstovat kytky,ale být v jedné komunitě s kryplama ,co ví piču a budou se hádat,to je na mě moc.hej vymažte měw odsud do piče nebo to udělám sám!!!!!!!a vratte mi kilo za registraci vy zmrdi spičení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D


o.k kilo ti pošlu, napiš adresu:D

No a nechám tě tady, at se pobaví ostatní jako já:D
Teda já mám ozvěnu v telefonu¨docela dlouho už a že by mě tak moc chtěli kvůli těch mým pěti kytkám to se mi nezdá...
Ruazek
chci se optat je to pravda o tomto čisle #31#0017604330002 ?
Hlava
http://masek.eu/mobilgsm/stranky/@c...0412_kacica.htm

si tam cinkni uvidiš , ale nejspiš jen někomu finančně přispěješ :D
bezdechu
Policisté opět získají přístup k údajům z mobilů, počítá s tím novela
Ministerstvo vnitra poslalo do připomínkového řízení novelu zákona, která by měla znovu zavést povinnost operátorů nebo poskytovatelů internetu uchovávat půl roku provozní a lokalizační údaje a poskytovat je na požádání policii.
http://zpravy.idnes.cz/policiste-op...91811_krimi_wlk
SubFocus
Chlapi proberte se ... Myslite že skutečně budou sledovat někoho kdo jednou za pul roku udělá pro sebe nějakých dejmetomu 450g? Sledování telefonu je drahá záležitost.A jak sami víme o peníze v našem státě je nouze.Pokud doma nemáte min. tak 4x 1000w neměl bych starost .

Já osobně jedu 250w a jednou za čas mi těch +- 170g stačí. Ale to proto že to mám jen pro sebe a pro přítelkyni.Dejmetomu někdo kdo má známe co hulí tak proč večer neposedět a cosi nevykouřit... a to už opravdu postačí tak těch 600w .... a už proto jsem pro samozásobení - podle mě je mnohem horší chlast.

Tím chci říct že pevně věřím v to,že i kdyby přišli na 600w pěstírnu tak snad pokud uvidí rozumného člověka dají mu veřejně prospěšné práce či něco takového... I když lidé jsou různí a to huliči ,poliši a nebo soudci ... NO STRESS
chlapi, přítelkyně má ve škole jednoho ajťáka učitele, jeho manželka dělá u policie tady tyhle odposlechy - říká že se v praxi poslouchá cca 50% hovorů ! ale žádnej stress taky hodněkrát mi to ujelo do founu :teef:
SubFocus
No když už je to tak, opět bych si hlavu nedělal.Ať poslouchaji.Tak nemluvím o hulení ale o létání a je kurva klid.

Příklad hovoru:
o Čau kamo,nejdem dneska zalítat?
- Čus , jasně, víš že se proletím rád.
o A máš letecké palivo?
- A jo samozřejmě se tu něco najde.

A může tě odposlouchávat i FBI.

Ale pokud do telefonu někdo mluví takhle tak ať se nediví případný návštěvy:

o "Zdar ,shanim 500g marihuany , nejlépe už nasáčkovanou po 1g"
- "Ale jistě,mám jí v tom bytě v Praze - však víš, jak tam nikdo nebydlí a pěkně mi to tam roste.Mám tam 5x 600w úplně nově čornutý z osvětlení... jo a ještě jsem byl na venkově a u lesa jsem tam objevil super sklizeň tak mám ještě 1kg venku od nějakýho hlupáka co to tam jen tak nechal

o "To jsou idioti proč to tam sadí když to nechcou sklidit tak jo vezmu si to 1kg"

---Toto je názorná ukázka lidí který by podle mě měli být napíchlí všichni!!!!A potom by to odposlouchávání k něčemu bylo ,ale myslíš že kdo dealuje je tak blbý?A pokud jo, tak nemá dýlovat a všem čorkám doufám že je zavřou za přechovávání nedovoleného množství

(Sorry trošku jsem rozčarovaný,včera mi zmizel celý OUT :( )
citace:
Původní příspěvek od SubFocus
No když už je to tak, opět bych si hlavu nedělal.Ať poslouchaji.Tak nemluvím o hulení ale o létání a je kurva klid.

Příklad hovoru:
o Čau kamo,nejdem dneska zalítat?
- Čus , jasně, víš že se proletím rád.
o A máš letecké palivo?
- A jo samozřejmě se tu něco najde.

A může tě odposlouchávat i FBI.



k outu upřímnou soustrast. Jinak rozhovor pěknej, ale jsi vedle justice stím počítá, tzn příklady : kapříci, 100 na stole a podobný dvojsmysli ti přeložej a dokážou hravě. :)
Jan Stihomam
Kvůli trávě nikdo telefony odposlouchávat nebude. Pokud se nepletu je odposlech ospravedlnitelný jenom při určité trestní sazbě, která za daný trestný čin hrozí. Co vím, tak když už k tomu dojde, tak si švestky vyžádají výpis hovorů...tzn. komu a kdy volal a na obsah hovoru se musí zeptat těch konkrétních lidí co jim ty čísla patří. Ti pokud nejsou úplní dementi snad nic neřeknou.
High
Odposlouchavaj se hlavně vařiči,velkopěstitelé,dealeři a nebo lidi co maj opakovaně průsery za ganju či smah.Bohužel patřím k té poslední skupině(pár pruserů z hulením už bylo) a tak do mobilu mluvím následovně.

Zdáár...pepo...nezajdem na Twistera
Ale jooooo......jako z Kááééfffcééé
Přesně toho mám na mysli!
Tak fajn stavim se za 20minut
bezdechu
Vláda bude zítra jednat o novém data retention
Vláda zítra projedná novou zákonnou úpravu tzv. data retention (konkrétně novelu zákona o elektronických komunikacích). Jedná se o novou úpravu povinnosti operátorů uchovávat tzv. provozní a lokalizační údaje o telefonní či internetové komunikaci pro potřeby policie a dalších oprávněných orgánů. Dřívější úpravu zrušil Ústavní soud v březnu 2011 na základě návrhu skupiny poslanců vypracovaném naším sdružením.
http://www.slidilove.cz/content/vla...-data-retention
Erixon
Najde se pamětník šifrovanejch SMS, služby zacílený na pěstitele?
http://ihned.cz/c1-55755430-lidr-ce...esnasi-cyklisty

Z článku vyplívá, že mezi pěstitelema se prodalo pouze několik licencí, nicméně poté byla vyvinuta infrastruktura šifrování hovorů zacílená na vrcholnej busines a služba se stala hitem.

citace:
Původní příspěvek od SubFocus
Sledování telefonu je drahá záležitost.

Neni pravda, všechny mobilní sítě které dostaly v ČR licenci mají implementováno rozhraní pro legální odposlechy a náklady jsou řekl bych spíš na administrativní úkony.

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Vláda zítra projedná novou zákonnou úpravu tzv. data retention (konkrétně novelu zákona o elektronických komunikacích).

Kontrola nad toky informací schovaná za nějaký ušlechtilý záměr bude schválena, ať už dřív, anebo později. Proto by měl každý rozumný občan znát způsob jak uchránit své soukromí před chapadlama státu.
Hy3nA
já jsem tedka od kamarádů slyšel to s tou ozvěnou, a pokud se nepletu, tak uz tu je nekolik let psaný, že to je naprostá píčovina :teef: docela mě to pobavilo, ale nechal sme je přitom, stejně by mi nevěřili :)
zdar zacinam ted mit trosku schyzu protoze kamose sebrali kvuli tomu ze mu cetli sms a celkove mi prijde ze je policie čilejší (alspon v mem okoli) tak jsem se chtel zeptat jestli staci koupit obycejnou simku s kreditem a dat ji do toho samyho telefonu ktery jsem pouzival predtim protoze jsem nekde cetl ze kdyz ji date do stejneho telefonu tak ze nejakym operatorum to tam hned vyskoci ze mate jinou simku v telefonu a jinym ne..?!

pak jeste jeden dotaz myslite ze kdyz sleduji facebook tak sleduji IP pocitace a vsechnu komunikaci a nebo jen ten jeden ucet at se pripoji odkudkoliv?

Budu vdecny za rychle odpovedi :) a urcite dam karmu !!! xD
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Pleskac
zdar zacinam ted mit trosku schyzu protoze kamose sebrali kvuli tomu ze mu cetli sms a celkove mi prijde ze je policie čilejší (alspon v mem okoli) tak jsem se chtel zeptat jestli staci koupit obycejnou simku s kreditem a dat ji do toho samyho telefonu ktery jsem pouzival predtim protoze jsem nekde cetl ze kdyz ji date do stejneho telefonu tak ze nejakym operatorum to tam hned vyskoci ze mate jinou simku v telefonu a jinym ne..?!

pak jeste jeden dotaz myslite ze kdyz sleduji facebook tak sleduji IP pocitace a vsechnu komunikaci a nebo jen ten jeden ucet at se pripoji odkudkoliv?

Budu vdecny za rychle odpovedi :) a urcite dam karmu !!! xD


Sem to spojil tam kam to patři , pak poprvé slyšim že nekoho sebrali protože mu přečetli smsky , jak to víš ?? Co tam měl ? Ze jde zabit prezidenta ?? On ti to řekl jak když ho sebrali ? Je v tvém okoli policie čilejší ?? No když má důvod ,většinou to tak je .

Jo poradim ti , kup si telefon v datartu neljevnějsí maj za 400, plus kartu za 200 až to provoláš zahodit a znova zopakovat , mit však nejdele 14dní pak stejné zahodit i se zbylim kreditem , pak budeš mít tak 50% jistotu že nejseš poslouchanej , jinak k registraci v databazi podezřelých osob zřizený CIA zvaný facebook se vyjadřovat nebudu to ví snad každy ditě . Nazdar Hlava :D:D:D
ok dik za rychlou odpoved zitra jdu pro new foun a simku xD jinak sebrali ho tak ze si domluvil sraz smskou prisel na to misto srazu .. mam to prave asi 200 metru od baraku :-/ a on si tam za nim prisel typek normalne oblecenej ze je od kriminalky nechtel jakoze nic koupit proste si pro nej sel najisto.. jinak nevim co z toho ma nevidel jsem ho uz delsi cas ...ale asi nic hroznyho :D
Madmax
každý telefon bez ohledu na sim kartu vysílá svoje IMEI (bo tak nějak se to jmenuje) což je něco jako seriový identfikátor přístroje, takže když prohodíš sim tak je ti to k ničemu. Krom toho sms snad operátor zaznamenává v textový podobě narozdíl od hovorů kde je jen komu a jak dlouho ale třeba se pletu.
EDA45
citace:
Původní příspěvek od Madmax
každý telefon bez ohledu na sim kartu vysílá svoje IMEI (bo tak nějak se to jmenuje) což je něco jako seriový identfikátor přístroje, takže když prohodíš sim tak je ti to k ničemu. Krom toho sms snad operátor zaznamenává v textový podobě narozdíl od hovorů kde je jen komu a jak dlouho ale třeba se pletu.


Myslim,že nepleteš..k nový simce je nutnej i jinej mobil,abys byl aspoň chvíli v anonymitě,smsky mají v textový podobě a hovor se nenahrává..,to jedině na žádost policie..
eso1111
citace:
Původní příspěvek od Pleskac
ok dik za rychlou odpoved zitra jdu pro new foun a simku xD jinak sebrali ho tak ze si domluvil sraz smskou prisel na to misto srazu .. mam to prave asi 200 metru od baraku :-/ a on si tam za nim prisel typek normalne oblecenej ze je od kriminalky nechtel jakoze nic koupit proste si pro nej sel najisto.. jinak nevim co z toho ma nevidel jsem ho uz delsi cas ...ale asi nic hroznyho :D


No spíš si myslím,že ho delší dobu sledovali,asi prodával na plný úvazek,a když si pro něj přišli tak asi ani fízl netušili,že typan čeká na klienta,jinak by ho lapl při činu to je snad jasné,nějaké smsky by asi u soudu nestačily.nebo nevím jakým způsobem by mu sledovali mobil,když operátoři neposkytují datarating,bo jak se tomu nadává.
empeerror
operator ma zo zakona povinost ukladat vasu komunikaciu po dobu dvoch rokov. teoria je taka, ze podozrivy je kazdy. z dobrych zdrojov viem ze sa to nelustruje do doby kym na vas nemaju zalusk. ak maju ptom na podnet vysetrovatela operatori radi poskytnu zaznamy. ak nedilujete ste v poho. koli par rastlinam vas nik riesit nebude. ovsem na sk su zakony take ze za jointa mozte dostat basu. cizeak nedilujete nepstujete na tony moc sa nepriznavate k uzivaniu nieste niekomu nepohodlny ani inak diskreditaciehodny ste v suchu. nik vas riesit nebude. poznamka ajtake navadzanie je trestnym cinom.cize aksu tu taky zufalci co rozdavaju rozumy detom pred zs aka je trawa skvela radim rychlo stym prestat. v zasade nedilujte vela nepestujte neagitujte za travu a tvarte sa ako bezny bankami statom a zamestnavatelom okradany obcan zahanajuci zial etanolom pripadne aj etanolom, a ste v pohode
Hyde
Maj nás holt v merku...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma