Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Soutěže

Stránky: 1 [2] 
Soutěž s Magus Genetics - Klikni zde pro originální téma
Otakárek
22.5 končí soutež, 22.5 se mi narodila dcerka, tedy do třetice: 22.5
Otakárek
hm, tak zase s křížkem po funusu... musim se fakt dívat nejen na obrázky ale taky číst....
Dlabi
hurrraaa kua ja sem tento model vzdycky chtel ale on stoji silene penize (student jako ja muze jen snit) no ale jak je videt i any se nekdy plni:)

to all to vvite ze se pochlubim tim co z toho vyroste ale nebude to hne udelam totiz zcela urcite matky a pak az palice:)

to bubik hulco bych ani nechtel vypestim si svy:)

to E_D: hele kamo ja mam sileny stesti teda aspon ted a tady ja si precet prvni prispevek od yennefer a rikam hmm stonky masity palice to by mohlo bejt tak 30 pak si rikam sakra ta jedna je nejaka mensi dame 26.5 tedka rolujuu doluu a tam tipy fsech ostatnich i ten tvuj a rikam sakra mazak E_D mi to vyfouk prece nedam stejny tip nojono E_D byl rychlejsi a urcite to trefí tak dame tech 26.7 taky pekny cislo:) rikam si no a ono to klaplo:)

az budou matky a pojedu do prahy urcite ti nejaky snitzly dovezu jo byl si druhej a zaslouzis...neboj u me neprijde nikdo zkratka:).

je to celkem drahy tydle semena proto je tuu nikdo nema teda aspon myslim:) takze urcite je se na co tesit

zdarec dlabi a slavva groweru a jeho soutezim hura hura 3xhura:) Zdar
Dan.Bass
21,8 g
PiosOne
g420: ta soutěž 22.5. končila. toho 23.4. yennefer vyhlásila vítěze, myslím že to bylo ok. nesmíš jim zase tak křivdit, vždyť předposlední soutěž s bannery byla úspěšně ukončena. na druhou stranu máš ale pravdu s tím, že se to vždycky nějak podělá s termíny soutěží. slíbí se, že to bude k určitému datu a pak čekáš a ono je třeba o den posunuto vyhlášení. ale jelikož admini mají asi i něco jiného na práci, tak jim to hodlám tolerovat (ale jenom pokud příští soutěž vyhraju :D )
PiosOne
g420: nějak jsem to popletl s těmi daty (nějak mi uniklo že je tam měsíc posun). máš pravdu, pokud se soutěž ukončí o měsíc dřív, tak to v pořádku není. taky je dost dobře možné, že šlo jenom o šotka a soutěž měla končit už tento měsíc a ne až ten příští.
carlos
No... 22.května už by bylo opravdu na sázení outdooru pozdě ;) Jednalo se samozřejmě o překlep, měšíční lhůta by narušila naši sérii soutěží o outdoor modely ...
Yennefer
A on ještě není květen?? To jsou mi věci....alespoň, že rok v kterém se zrovna nachazím si pamatuji.... Omlouvám se, ale mělo to být toho 22.4.
Deyna1
14,5
Perez.le
29,4g
Dan.Bass
Je zajíamvý, že pár debilů (třeba já) tady hlasuje i po skončení termínu...
DEEPRES
No ja uvažuji a myslím, že to je asi tak 29.6 předem děkuji za semínka.
PiosOne
upravil jsem to datum na 22.4. a taky myslím, že by bylo vhodné to tady uzavřít, což taky udělám.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma