Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 [2] 3 
Growshop Slovensko / growshopy na slovensku - Klikni zde pro originální téma
stulOo
tak to je popici! vsetko si tam objednam , vsetko.
stulOo
:) thank-you indi pindi boy :)
chris8
je to totalne na picu obchod furt tam nesu,drahe to tam maju a nevis odkal ta negdo foti racej uprednosnujem Brno Špitalka 16.
chris8
eshop sa neoplati drahe postovne to tam radsej chod autom.a maju tam vsetko .daj si rozcestnik a tam to najdes.
chris8
postovne sa rata na kila takze ked si objednas neake hnojivo tak to hnojivo ma aj neaku vahu a dos velku vahu a to uz je neaky masaker mam stim skusenosti takze viem ako to chdi.chod teda vlakom je to blizko u stanice.a vela sa dozvies od predavacov ale ti sam musis vedet co je pre teba najlepsie.
chris8
alebo skus Wien.
www.buschplanet.at
chris8
http://www.bushplanet.at/?zenid=616...cac2461f9853bb8
stulOo
tak tak, chalan treba citat prispevok ked uz do neho pises ;)
chris8
tu je jasni priklad jak su slovaci stale blbi.
off.
stulOo
uz som pochopil preco ma tu zlu karmu :D
Greenbert
Cus growery :) Tak odkazy uz dako nefunguju asi skrachovali nevim ja nist.. hhee... ale zato je dalsi SK Growshop www.biobotanik.sk Tak skusenosty ziadne,,, ale na jar im hadam dam zarobit, ked budem hnojky objednavat... Ale tie ceny by mohli byt aj nizsie, sak sme na slovensku - plati nizke penazi malo... :(
Method
Growers Slovakia!!!!!!!NOVY GROWSHOP NA SLOVENSKU!Skoro som odpadol ked som tu na growery zbadal napis:Grow Shop Slovensko..Pozri hore...
Method
2 indy:mne to staci urcite boooohhhhaaaato....aspon nemusime chodit a nechavat si posielat hnojky z CZ..
wasco123
citace:
Původní příspěvek od Greenbert
Cus growery :) Tak odkazy uz dako nefunguju asi skrachovali nevim ja nist.. hhee... ale zato je dalsi SK Growshop www.biobotanik.sk Tak skusenosty ziadne,,, ale na jar im hadam dam zarobit, ked budem hnojky objednavat... Ale tie ceny by mohli byt aj nizsie, sak sme na slovensku - plati nizke penazi malo... :(


Ceny su po prepocitani na nas SKK kurz take iste ako na Cechach. Takze to je v pohode, akurat nebude treba davat hriesne peniaze kurierskej sluzbe
Tu je odkaz na GROW SHOP Banska Bystrica : http://www.growshops.host.sk/index.htm
fungovat zacnu od februara :D:bravo::leaf:
Od februara mi mal fakcit i Growshop v BB : http://www.growshops.host.sk/index_soubory/Page398.htm
chris8
na slovensku su vsecky growshopi sledovane preto sa zrusil aj BA.takze POZOR!!!
Method
2:chris8-Ako to vies????
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od tristan
preco by sa rusil(?) prave ze policajti by ho este aj zveladovali aby mohli vychytat vsetkych pestovatelov :D

mozno vsetky growshopy v cz, su dielom ceskej policie :D

Co že jsi smazal tvůj úžasný příspěvek, že provozovatelem growshopů je policie a že MANHUNT je jenom nick, za kterým se skrývá team policejních pěstitelů, kteří chtějí ostatní nalákat aby se nebáli ukazovat fotky?
tristan
Hanyz... pocuj, ked uz chces nieco referovat, mal by si kompletne a nie len to co sa ti hodi. jasne som tam napisal, ze to je len mozne, a nie ze som v to 100% presvedceny! skor som cakal od uzivatelov, ze budu informovat ako sa oni proti tomu chrania, alebo ci na to kaslu a ocakavaju ze raz im zeleny zaklopu na dvere(mozno doma nepestuju)

"Co že jsi smazal tvůj úžasný příspěvek" ... to nerieš, domysli si

a MANHUNT bol len priklad, rovnako som mohol pouzit hocijaky iny nick s dobrymi vysledkami.
Hanyz
citace:
Původní příspěvek od tristan
Hanyz... pocuj, ked uz chces nieco referovat, mal by si kompletne a nie len to co sa ti hodi. jasne som tam napisal, ze to je len mozne, a nie ze som v to 100% presvedceny!

Když ten příspěvek smažeš, těžko ho můžu citovat...
tristan
citace:
Původní příspěvek od Hanyz

Když ten příspěvek smažeš, těžko ho můžu citovat...

(co napisem bude vyzerat drzo, tak sry nemam v umysle byt drzi)

no tak ho necituj ani nekomentuj :) kto ti kaze(?)
ked je nieco zmazane, nemal by si na to ani reagovat, maxilane sa opytat preco som to zmazal(aj to len v PM)
veldyz
Na internete som nasiel stranku noveho grow shopu growland.sk, mate s nim niekto skusenosti......udajne maju tovar na sklade a da sa tam aj priamo odoberat. Dik za info.
comix
tak to vidim prvykrat..kazdopadne pekny web a sortiment celkom solidny..
veldyz
no pinus musis lepsie citat a ak vies zohnat sodikove vibojky lacnejsie tak nevahaj a porad kde, diky
veldyz
sorac vybojky
veldyz
a co kvalita tychto vybojek a svetelne spektrum???? nepoznam to mozno radsej priplatim a efekt zaruceny ....
Volta
cawte,mate nejake skusenosti s growshopom www.biobotanik.sk ?
veldyz
ahoj pinus, mas pravdu o tom su obchody.chlapici kupia a posunu dalej.je tam vsetko a nemusim hladat ako freak.hnojky a ine veci, tam neusetris nic, jedine ze by to bolo niekmu jedno
comix
necekujte len vybojky ;) tie sa daju lahko zohnat barkde..staci sa prejst mestom...ale maju hnojky, filtre, hydro systemy, rockwool... a to uz sa tazsie zhana ;)
veldyz
suhlasim s comixom
maju veci co nenahradis nicim inym, volal som tam a pohoda
comix
aby som este nezabudol...novy growshop som si vsimol
biobotanik.sk
celkom rozumne ceny a tiez solidny sortiment
veldyz
viem, videl som, volal som a chlapik sa na mna vyjeb...
neviem ci vobec maju nieco skladom, lebo ho ani nemaju na slovensku ?.?
zatim
amster
cafte lidi,chalanov co rozbiehaju BIOBOTANIK osobne poznam,tak ma dost zaskocilo,jak sem moze niekto napisat,ze obchod nemaju na slovensku.co viem,zatial funguju ako e-shop,a do mesiaca by chceli otvorit kamenny obchod v hlohovci a neskor v trnave.nechcem im tu robit ziadnu reklamu,ale su uplne v pohode.takze tak.zatim sa majte.
amster
veldyz prave som kukal tvoje prispevky,a podla nich som si poskladal kto asi si a o co ti ide.len nechapem,preco spinit a spochybnovat iny shop!!!existuje predsa milion inych a hlavne cestnejsich sposobov jak sa zviditelnit,a reklamovat shop.maj sa a hlavne NECH SA DARI.
amster
caf pinus,jak som pisal,malo by to byt tak do mesiaca,ked bude vediet viac,dam urcite vediet.ja mam z toho tiez velku radost.zatim
veldyz
cau amster , taktiez poznam koho poznam, nerob so mna prosim ta nejakeho anti, som rad ze su shopy aj tu na slovaci, mozno si to zle pochopil, drzim vsetkym palce v PU aj v HC aj vsade, hlavne peace a pohoda a rozum v hrsti.... :-)
veldyz
oh.a preco nie, myslis ze vsetci su na groweri zaveseni den noc?
veldyz
myslel som, ze informacia bude na prospech nie na rozvasnene dialogy.
sorac pani nemam v umysle vam nieco vyhovarat, niec nieje klamstvo a za informacie (takehoto charakteru) sa netresta....
podme radsej na cigu :-)
amster
caf veldyz,ja som to po precitani tvojich prispevkov pochopil tak,ze chces zviditelnit shop a dost ti na tom zalezi,preto si to tu zalozil.to uplne chapem,neni na tom nic zle,je to super AJ TAK SA TO DA.len nechapem preco zaroven spominat iny shop v negativnom svetle.dotklo sa ma to,su to kamosi.v com sa na teba vyje...?a jak si prisiel na to ze su neni zo slov?a preco na ich adresu tak zhurta kriticky?je mi to tak isto divne jak aj growlandovi,ale je mi to uplne jedno.
veldyz
dear amster tvoje dedukcne schopnosti su slabe aj growlandove, nemam
obchod a nebudem mat.
ked si pozriem tvoje historicky prve prispevky na grower mam dojem ze si majitel v hlohovca.
aby som vysvetlil negativne skusenosti s biobotanik, ked nieco potrebujes a zavolas tam a oni ti povedia, ze ti zavolaju a samozrejme uz nikdy nezavolaju tak to je teda podla teba co???
pestoval si niekedy?
potreboval si niekedy nieco?
este nieco k teme .....
veldyz
growland nechcem ja sahat na teba ale co myslis najdem na inych forach /v groweri/ ked mam bohate skusenosti no malu doveru v diskretnost.
musis si uvedomit, ze legislativa v cz je ina ako v sk.ale to ty nemozes vediet.a ked najdem info ze je novy shop na sk tak ma to zaujima a myslim ze ostatnych z sk tiez.
milo
ahojte tak to je super ze uz mame na slovensku dva growshopy.... nechcem sa vam do toho miesat ale nechapem o com sa tu bavite. Obvinujete tu veldyza, ze si tu robi reklamu a mne to tak pride ze amster si ju robi tiez. Este som nevolal ani do jedneho shopu tak nemozem povedat čo a ako, ale v pondelok volam. Inak amster ked toho tak velmi vela vies povedz mi ci maju chalani z biobotaniku veci aj skladom lebo mne sa nechce cakat desat dní na tovar ktory potrebujem pozajtra...to radsej pojdem do ciech. Radsej skocim do auta a pridem si preto do Hlohovca.......
amster
caf veldyz,neviem ci aj citas,alebo len reklamujes,je mi to fakt fuk.ja som jeden z vas vsetkych,a registroval som sa koli sabe, aby som mohol prispievat,a mohol byt napomocny,jak aj mne kopec ludi odtialto bolo,ked som zacinal... .moje prispevky su na zaklade tebou zalozenej debaty,len vyjadrujem svoj nazor a zaroven reagujem.majitel biobotaniku niesom,ale asi si necital,ze su to moji kamosi.ale nejde o to kto je majitel a kto nie,podstata je len v tom,ze nema nikto iny shop spinit,ked totalne okato vyzdvihuje iny shop,a registroval sa asi len koli tomu,jak pisal growland.a to ze si im volal,a povedali ze sa ozvu,tak to je pekna...vsetkym do tel. hovoria,aby si poslali zavaznu objednavku,a urcite odpisu,a urcite zdvihaju tel,ved nakoniec, to si moze kazdy overit.a co take si potreboval?a neozvali sa?spytam sa.ps:kludne reklamuj,len nespin inych!!!a k tomuto tematu?ved nech si kazdy spravi vlastny usudok o tvojich prispevkoch.mohol si sa aspon najprv pozdravit na UVOD DO GROWERU,jak si sa registroval.ja sa na teba vobec nehnevam,len NESPIN INYCH.prajem ti pekny den a vela uspechov.caf
milo
no uz musim opet napisat...kua amster ved ty si jasny....nemam pocit ze veldyz niekoho zhadzoval len napisal svoju skusenost....a to ze si takto branis kamosou je super ale naco to robis....ty vies presne ze si treba poslat zaveznu objednavku a vsetko....no a neviem kde sa tu pisalo o tom ze neberu telefony. vsetko je v pohode ale pride mi to tak ze chces poukazat na niekoho ze urobil nieco zle ale kazdy ma pravo na svoj nazor....ja som bol tiez nespokojny s Greenspiritom no ale mnohi boli a co myslis ze sme si takto vypislovali....povedal som si svoj nazor a tym som nechcel obchodu ublizit.....a naviac myslel som si ze tento portal riesi ako si navzajom pomoct a nie uskodit...takze ja to beriem ako plus ze som sa dozvedel o novych growshopoch a bude na mne aby som si overil ci veldyz hovoril pravdu alebo nie....fakt prepac ale pride mi to od teba ako ked otec brani svojho syna.... a co si myslis ze pestovatelia su hlupy ludia oni si vyberu kde budu nakupovat....ja napriklad chodim do prahy aj napriek tomu ze obchod je aj v brne a olomouci...ale proste mi to vyhovuje....no ale teraz uvazujem nad tym ze vyuzijem moznost slovenskych obchodov a uvidime vlastna skusenost je na nezaplatenie...a neviem co je divne na tom ze jeho prvy prispevok bol prave tento....ved mozno nasiel tieto obchody zisltil nejake info a chcel vediet aku maju skusenot ostatni...takze ty si mal radsej namiesto toho aby si pisal ze vedlyz spini meno growshopu v hlohovci napisat ake mas skusenosti s nimi ty....ako rychlo si tovar dostal aku zlavu atd a nie p...viny. Ja si zavolam v pondelok a napisem vam co a ako ...... podla mna treba skusit vyuzit sluzby oboch a rozhodnut sa podla seba....lebo ty chces uhajit cest obchodu v hlohovci ale ja nievim pred kym....... ty mas tak malo rozumu ze si nieco precitas a hned tomu veris alebo si overis......
amster
caf milo,rozhodne tu nechcem a nebudem robit nikomu reklamu.nech si ju tu chalani robia sami.napisal som ze ich poznam osobne,a uz len koli tomu by nebolo fer ich tu zviditelnovat.len sa ma dotklo,ked veldyz napisal,ze videl ten shop,a ze tam volal,a ze sa nanho vyjebali,a ze nemaju obchod na slovensku.nic ine.a tiez som napisal len svoj nazor.ja si napr myslim,ze lacnejsie vybojky maju v tn v slovexe,jak v jakom kolvek shope,a som nadseny ze sa tu rozbiehaju shopy,pretoze cim viac shopov,tym vecsia konkurencia medzi nimi,a to znamena pre nas kazdeho lepsie ceny,a usetreny cas a cestovne takze asi tak.k tvojej otazke ohladne biobotaniku sa nevyjadrujem,bolo by to nekorektne,vzhladom k tomu ze ich poznam.ked chces,crngni im,a spytaj sa na info priamo ich.growlandaci maju zevraj vacsinu veci skladom,a maju zevraj kamenny obchod,taktiez je nejaky shop v banskej bystrici,obvolaj,a je to.ja som doteraz chodil do rakuska,a som rad,ze uz dufam nebudem musiet,a budem si moct zvolit zo slovenskych obchodov.viac sa k tejto teme nevyjadrujem,pokial sa ma nebude tykat otazka a nech si mysli kto chce co chce.majte sa a zdravim vas oboch.
milo
ja som tiez len vyjadroval svoj nazor....nepoznam vas a nebudem nahravat nikomu. Len ma zaujala tema growshop na slovensku.Myslim si, že každý má nárok na svoj názor ci sa niekomu paci alebo nie. Tiez pozdravujem a vela stastia....
jipi
caf

ja som si odtial objednal nejake hnojky
chlapik je celkom v poho aj ceny su v poho ale problem je ze na sklade ma minimum a vsetko trva dvakrat tak dlho ako z ciech
fukokuko
hmm ale ceny tam maju dost drahe, analogovy casovac za 600 sk a v tesku ho kupite za 120 sk
Method
No ja som z biobotaniku uz objednaval a hnojky dosli v poho...ale ked som si este ku objednavke doobjednal jednu flasu tak mi napisali ze to pribalia a doslo to bez nej..ale za omyl mi slubili pri nablisej objednavke 5% zlavu...co neni nic moc ale aspon daco.A slubili mi uz v januari ze do feb. rozsiria ponuku a zatial sa tam dako nic nedeje...uvidime,ved sa este len rozbiehaju..Vraj maju uz kamenny obchod v piestanoch.
Grék
www.growland.sk mozem len odporucit ceny sa celkom daju a doma som to mal za 48hod. Este pred tym mi volal chlapik z predajne ci mam vsetko co som chcel a ci nechcem este nieco doobjednat lebo to dava na expediciu.

PS: pribalili mi 180filtrov ... maju to za +
PARANOIK
heeej tak ja som tu zas po dakej dobe na G a co nevidim,dnes sa otvara grow shop v Piestanoch,mna asi mrdne a aky kusok odomna,wuaa bla bla bla,to sa teda pojdem dnes poyriet co to tam ponukaju
PARANOIK
takze k tomu grow shopu v pn,uz funguje,ale teda zatial to este stale robia,ja ked som tam bol tak natierali regale a este nemali vylozene veci,no kupit sa uz da co chcete,takze svita na lepsie casy,hehe
PARANOIK
hlohovec teda neviem,ale sak hlovec a pn mas kusok ked uz tak a mas to tam vsetko na sklade,takze neni problem
milo
Podla mna chalani chceli otvorit obchod v Hlohovci nakoniec sa vsak rozhodli pre piestany. Hmm inak je to dobre ze su tu uz dva obchody....ja som bol teda len v tom puchovskom a super. Funguje uz tri mesiace a co som potreboval som nakupil. Ale ak budem mat cestu okolo piestan pojdem sa pozriet do biobotaniku....ak ste tam uz niekto boli tak napiste ako to tam bezi a aky mate z obchodu pocit. dik
PARANOIK
ako hovorim,o pocitoch sa bude dat rozpravat aaz o taky tyzden,lebo teraz je tam kopa krabic,ale z obslohy v obchode je pocit dobry,videm to na ruzovo:D
amster
cafte pani,chalani z BIOBOTANIKU otvorili obchod nakoniec v piestanoch,,otvorene maju od pondelka do piatku,od 10:00 do 18:00,po dohode sa da nakupit aj mimo otvaracie hodiny.fakt pekny obchod,aj sortiment,a vsetko skladom.neskor planuju obchod v bratislave a ziline,takze uz nebudeme musiet behat mimo SK.
amster
a este som chcel podotknut, BIOBOTANIK robi aj VELKOOBCHOD.
milo
Pocuj amster ty si ty pred nedavnom hovoril cosi o tom ze si tu veldyz robi reklamu na obchod...a tvrdil si ze chalanom z piestan ziadnu robit nepotrebujes no ale ty robis presne to ....tak aj ja spravim teda reklamu growlandakom, nakoniec si aj tak kazdy musi urobit vlastny nazor......a okrem toho aj Growland robi velkoobchod....viem to pretoze tam chodim nakupovat uz tri mesiace...tiez maju pekny obchod a vsetko co potrebujes kupis na mieste.....chalani maju aj skusenosti a vedia vo vsetkom poradit....musim ale skocit do piestan a uvidime...potom mozem porovnat.
Bench_NM
Tak a tu je link: http://www.biobotanik.sk/
Už tam bol kamoš na nákup majú tam široký sortiment. . .
A hlavne že je aj niečo také tu v týchto končinách,je to super!
kaslite na biobotanika,,sluzby ubohe,spravanie arogantne a ironicke a co sa tyka reklamacii omfg...
growland je v poho,za 2 dni som mal doma vsetko tak ako som chcel ,este mi aj zavolali ci mi to vsetko prislo
este je v celku dobry aj grower.sk pribaluju aj dake darceky atd,su tiez solidni a hlavne vcasni

w
Maxeaux
v Blave na Bajkalskej oproti Yamaha je novy growshop. check it - www.grower.sk
a tak isto ma biobotanik novu pobocku v petzalke
comix
konecne sa rozbehol tento biznis aj na Slovensku a to sa mi paci...
amster
Zase tu niekto spini KONKURENCIU :-),a zase to je ten,kto od zaciatku splha hore tak,ze spini druhych aby vyzdvihol SEBA .Toto cele tu zalozil Veldyz,ktory je majitel GROWLANDU,ak by bolo treba,da sa to dokazat,pisal mi do PM aby som vymazal prispevok v ktorom som napisal ze on je Majitel.Ze sak sme ludia,nech to vymazem,ze nikto nemusi vedet ze to je zrovna on.Odpisal som mu, ze co mi to pise,ved predsa vissie spomina,ze NENI MAJITEL ZIADNEHO SHOPU.Napisal som ,ze ok,ale ze by sa tu patrilo VEREJNE OSPRAVEDLNIT KED TEDA VYSLO NAJAVO ZE ON JE MAJITEL,A TEDA ZAMERNE SPINIL CHALANOV Z BIOBOTANIKU A ZAVADZA ZUFALO VSETKYCH NA NETE ANTI REKLAMOU.Odpoved neprisla,moj prispevok bol zmazany bez udania dovodu,ja ked on je ten co si tu robi reklamu formou otazky na vsetkych:

,,Na internete som nasiel stranku noveho grow shopu growland.sk, mate s nim niekto skusenosti......udajne maju tovar na sklade a da sa tam aj priamo odoberat. Dik za info."

Ostatne jeho prispevky tiez smeruju do puchova:-)+člen-MILO- pomocnik-rozcestnik:-).REKLAMU TU NIKOMU ROBIT NEBUDEM,LEN MI NEDALO SA NEVYJADRIT K PRISPEVKU,AJ KED SOM PISAL ZE UZ NEREAGUJEM.
Vyjadrujem len svoj nazor a ukazujem prstom na to,o co ide v tejto celej debate od jej ZALOZENIA.
Za priatelmi vzdy stojim,a ked je treba tak si ich zastanem,preto pisem.Tak tu Milo nezabudni zase spomenut ze robim reklamu,pretoze ty sam si REKLAMA.
PS:a k tomu,ze sa tu verejne spomina Veldyz ako majitel shopu pisem len tolko: KAZDY JE ZODPOVEDNY ZA SVOJE SKUTKY,KAZDY MUSI ZA NE NIEST AJ NASLEDKY, TREBA VZDY POCITAT AJ S TYM,ZE ZLO, KLAMSTVO A INTRIGY VYJDU VÄCSINOU NAJAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
len tak pre zaujimavost hlavne pre sk clenov,som nural po nete a natrafil som na tento novy growshop. http://www.biohobby.sk/
fear
Noo...uz sa to zacina rozsirovat u nas v Sr...konecne viacej growshpov ..este kuknem ze ake tam maju ceny.:D
Jeden Growshop je uz aj v Bratislave, parada rovno mne pod oknami :D
N3tPhish3r
V blave su dva - Grower a BioBotanik.
pan.smakovicka
v ba su 3. :D
N3tPhish3r
a aky je treti? inac ako je na tom ten biobotanik? bol som tam raz aj to mali zavrete a nedvihali phone.
Lewik
ja s biobotanikom spokojna nie som, konkretne pobocka v ba, predavajuci sa mi snazil nanutit rozne drahsie vyrobky v domienke, ze ako zena sa do toho nevyznam. rovnako sa zachoval aj v piestanoch ked pobocka v ba este nebola....hlupe zaobchadzanie.
Nejlepsi podle me je koupit to z ceskeho growshopu... nezaplatite o moc vic nez ze slovenskeho... (eurem se tam uz urcite plstit da) :D
pan.smakovicka
ale na co by som platil viacej???
SMOKER
citace:
Původní příspěvek od Lewik
ja s biobotanikom spokojna nie som, konkretne pobocka v ba, predavajuci sa mi snazil nanutit rozne drahsie vyrobky v domienke, ze ako zena sa do toho nevyznam. rovnako sa zachoval aj v piestanoch ked pobocka v ba este nebola....hlupe zaobchadzanie.


Hmmm ja tam chodim pomerne casto a neviem o tom ze by tam niekdo niekoho nutil do kupovania drahych vyrobkov, ponukaju obvyklu kvalitu a viac menej to iste ako ceske grow shopy, a co nemaju ti vacsinov dokazu objednat pokial mas rozumne poziadavky. Ked vies co chces kupit tak tam nemas co riesit a ked si chces nechat poradit tak ti urcite poradia daco co maju oskusane .. to ze je to pre teba drahe je uz ina vec ked si taka znala do problematiky a naozaj sa vyznas tak si uz doma rozmyslis co chces a na nete si pozres kolko to stoji a potom si to objednas, zaplatis a si vybavena ake "NANUCOVANIE"?... ja osobne som tam mal len velmi pozitivne skusenosti aj dneska ked som tam bol tak typek uplny pohodar.. poznam aj jeho kolegu s piestan a to iste pomoze, poradi, pokeca ale do nicoho ta nutit nebude ... ved normal obchod jedine hlupe su taketo reci co si tu napisala :wink: ale tvoj nazor ti neberem ani hadat sa nechcem takze peace...
pan.smakovicka
Tiez som s bio botanikom spokojny. Predavac sa mi snazil radit podla vlastnych skusenosti. K tomu nanuteniu, niektore veci co su drahsie su fat lepsie jak tie lacnejsie.
Pomaly vzdy u nich dostanem zdarma rozne drobne vecicky a minule som si zakupil u nich green sensation a dostal som zadara bloombastic na porovnanie finalneho vysledku.
nazdarek , newiete niekto o niakom growshope v Bratislave.?.. pripadne kde by sa dali kupit sodikove lampy inde nez v growshopoch>? diky moc
pan.smakovicka
Nazdar. Prejdi si tento thread a zistis. V Ba mas 3shopy. A mimo nich mozes kupit sodik v Ba trebars tu: http://www.lightspectrum.sk
Amsterdam
Nazdarek, myslite si ze moze bytnieco pravdy na tom ze slovenske growshopy su sledovane.?
HEMPseed
tak to by sme už poniektorí sedeli v base. nemyslíš...?????
Lewik
to smoker: tvoje reci su obdobne hlupe, ale tak si chlap(ec), takze automaticky asi budes znaly v sirokej palete vedomosti atd. atd..ved ja sprosta zena, ze ? Nikde som nepovedala, ze som nejak znala do problematiky alebo som druhy arjan, povedala som ze sa zachoval neprofesionalne, lebo mal dojem, ze som lama. Aj v BA, aj PN. tot vse. A ked sa nechces hadat, dufam, ze nebudes na moj prispevok reagovat..
Machoman
citace:
Původní příspěvek od SMOKER


Hmmm ja tam chodim pomerne casto a neviem o tom ze by tam niekdo niekoho nutil do kupovania drahych vyrobkov, ponukaju obvyklu kvalitu a viac menej to iste ako ceske grow shopy, a co nemaju ti vacsinov dokazu objednat pokial mas rozumne poziadavky. Ked vies co chces kupit tak tam nemas co riesit a ked si chces nechat poradit tak ti urcite poradia daco co maju oskusane .. to ze je to pre teba drahe je uz ina vec ked si taka znala do problematiky a naozaj sa vyznas tak si uz doma rozmyslis co chces a na nete si pozres kolko to stoji a potom si to objednas, zaplatis a si vybavena ake "NANUCOVANIE"?... ja osobne som tam mal len velmi pozitivne skusenosti aj dneska ked som tam bol tak typek uplny pohodar.. poznam aj jeho kolegu s piestan a to iste pomoze, poradi, pokeca ale do nicoho ta nutit nebude ... ved normal obchod jedine hlupe su taketo reci co si tu napisala :wink: ale tvoj nazor ti neberem ani hadat sa nechcem takze peace...



Slovák nejsem,ale situace bude podobná jako u nás....a to taková že ti tam budou nutit(doporučovat) ruzny ptákoviny uplne k hovnu.

Neslyšel sem nikdy,že by nekdo přišel do Gshopu pro GS a prodavač mu řekl: to si neber,je to nahovno!

Nekteří prodavači tam taky nemají co delat,bo se hovno v growingu vyznají a papouškují jen to co jim už nekdo řekl;)
josip222
hoj grovery naj stránka spolahlivosť pekný výber best.. www.growland.sk
JOCKER
Mozem doporucit BioBotanik. 100% spolahlivost, chlapci sa snazia poradit. A takisto aj objednavanie cez net, v stvrtok som objednal nejake hnojiva, v piatok mi ich odoslali a v pondelok som to mal uz na poste...Pridali reklamne letaky, nove vydanie konoptika...Takze ODPORUCAM
SMOKER
citace:
Původní příspěvek od Machoman



Slovák nejsem,ale situace bude podobná jako u nás....a to taková že ti tam budou nutit(doporučovat) ruzny ptákoviny uplne k hovnu.

Neslyšel sem nikdy,že by nekdo přišel do Gshopu pro GS a prodavač mu řekl: to si neber,je to nahovno!

Nekteří prodavači tam taky nemají co delat,bo se hovno v growingu vyznají a papouškují jen to co jim už nekdo řekl;)



Pozri tu sa riesi pripad konkretneho obchodu v kotrom robia konkretny dvaja typci ktorych nahodov dobre poznam a viem ze im nejde len o to zarobit ale v prvom rade o to aby si ludia nemuseli po hnojiva a ine veci jazdit do ciech ..... a urcite nikoho do nicoho nenutia a skusenosti maju dost na to aby poradili. To ze ti ziadny predavac nepovie ze "to je nahovno to nekupuj" je sice pravda ale chalani z biobotaniku prave koli tomuto nepredavaju urcite vyrobky a znacky hnojiv pretoze su (aspon podla nich) nahovno a nechcu aby to ludia kupovali (oni to nechcu ludom predavat) ... pritom by im to mohlo byt jedno kedze by s toho mali prachy tak ci tak ...

Ale v prvom rade sa tu jedna o pristup zakaznika, ked dojdem do obchodu neviem co chcem a potom tam zacnem robit bordel lebo chcu odomna nehorazne peniaze za nieco o com si myslim ze je to blbost tak je chyba asi vo mne pretoze nemam v hlave uplne jasno a predavac ktory sa snazi mi poradit somnou akurat straca cas a trpezivost ... kazdy normalny (alebo aspon podla mna je to normalne) pride do obchodu aspon z urcitou predstavou co chce a vypyta si konkretny produkt s tym ze vie co kupuje... alebo si necha poradit a vyskusa to co mu odporucia, popripade slusne podakuje, odide a doma si premysli co chce ale nebude na nich na internete hadzat spinu len pretoze nevedel co chce a predavac mu odporucil drahu vec ku ktorej existuju lacnejsie alternativy ....

that's all viac sa k tomu snad neda ani co povedat ..
Amsterdam
Nazdar nakupovali ste uz niekedy semiacka cez grower na Bajkalskej>? nemoze tu semiacka byt fake-ovee.../?
SYmptOM
Rozhodujem sa, ci si mam objednat veci zo Slovenska alebo z Ciech, poradi mi niekto? Hlavne cenovo ma to zaujima, ci to nevyde v Cechach lacnejsie ako tu u nas...
Lopticka
to SMOKER: darmo riesis chojovinu, kvoli comu by niekto jazdil do ciech ked tu mame skoro 5 growshopov. A ako tvrdis keby je niekto znaly ako ty, tak asi ani nemusis jazdit do ciech ale rovno si to objedna z netu ?? NIE ??
zbytocne taras, neuraz sa, to ze poznas predavacov z biobotaniku neznamena, ze si s nimi vyrastal 20 rokov a poznas ich do spyku kosti, ci nebodaj tvrdit ze nechcu zarobit ?? :D:D Growshop ktory predava legalne veci na nelegalne veci a nechcel by zarobit v tejto zapeklitej situacii?? :D kamo kde zijes?
a aby som nebol prilis OT, a aj dovod preco som sa rozpisal je, ze s biobotanikom tiez nemam dobru skusenost.
Dobre som pochodil Grower.sk na bajkalskej. Prijemna obsluha, ten panko je celkom komik, ceny good, tovar tiez poslednu dobu rozsirili o nove kusy.
peace
josip222
cuuus ja osobne mam velmi dobré skúsenosti s http://www.growland.sk/ všetko čo som si objednal mi prišlo pekne zabalené nepoškodené odporúčam a majú aj slušný výber okrem semiačok semiačka mám z http://www.nirvana-shop.com/
SMOKER
TO Lopticka: Pokial si tiez nevyrastal 20rokov s Pankom z Grower.sk tak potom tiez iba zbytocne taras ;) (cize to ako dlho koho poznas nemusi hrat taku rolu ne? dolezite je ako sa kdo sprava a co robi) Inak to ze niekomu nejde o prachy neznamena ze ked ma firmu nechce zarobit... ale ako kazdy kdo sa trosku rozumie problematike vie ze zo zakaznika ktory si pride kupit dve hojiva sa nikdo nenabali cize aky ma vyznam riesit dakeho typa co pride nevie co chce ale chce nieco lacne potom je nasrany ze mu poradili namiesto plagronu, GHE. Ale to je otazka kazdeho comu da prednost ... a ako si sa pokusal napisat "Predavat legalne veci na nelegalne aktivity" ("veci" ako si napisal je trosku odveci) nieje az tak uzasne lebo ako si uz pisal je tu 5 growshopow cize konkurencia je silna a ked sa ti nepaci mozes ist inam ceny medzi jednotlivymi shopmi sa moc nelysia, cize ide hlavne o to co ma kdo blizsie a komu je co sympatickejsie. A neviem kde za tym vidis nejaky super monopol na peniaze. Proste obchod ako kazdy iny ktory sa potyka s tym ze stoji pomaly na hranici zakona a zakaznici su vacsinov paranoidny growery alebo osprostene smazky, cize musis mat aj docela trpezlivost pri jednani s niektorymi ludmi a nieje to zrovna zlata bana takze nabuduce horlive vyhlasenia typu "Nechcel by si zarobit? Kamo kde zijes!" mozes nechat a trosku sa zamyslet nad tym kolko dneska veci stoja a ci by ti stalo za to kazdy den riesit roznych typkov s odlisnym postojom a roznymi poziadavkami zadarmo ;) asi nechcel, ved kazdy potrebuje peniaze na zivot ne? tak sa neurazaj ale trosku sa zamysli nez budes zasa daco mudre pisat o tom "kdo kde zije"

Dalej napisat dajmetomu "nemam dobru skusenost s grower.sk" mozem aj ja ale bez toho aby som objasnil o co ide akurat zbytocne dramatizujem a mozno odradim pripadnych zaujemcov od navstevy daneho growshopu cize pokial si chcel do veci priniest nejake nove svetlo a uviest vsetko na pravu mieru tak si neuspel :)

Co som chcel ja tymto a predchadzajucim postom povedat? ..
Ze kazdemu vyhovuje nieco ine a niekedy nieje chyba v samotnej predanji alebo v predavacovy (komik moze byt fajn, ked ti preda namiesto PH- napr PH+ urcite sa zasmejes) niekedy je chyba proste v ludoch a ich sposobe prejavu :smoker:

thats all...
_Chronic_SVK_
http://smokeshop.sk/shop/products/r...e-vyrobky/page2 toto som nasiel vcera na smokeshope co tam robia tie genetiky?:eek:
fear
Oni uz dlho predavaju tie semena...mozno uz aj pol roka....ale su kvalitne predrazene...
Davias
Nazdar, tak som si vsimol po prechadzke mestom Prešov ze maju growshop, bol som aj dnu vyber dost solidny od hnojek,vybojek,pachačov,ventakov az po hydro...ale z webom to este nemaju dotiahnute...tak dalšííí na SK:))
Anonymer
2Davias

Kde presne ? :)
Davias
bolo to myslim ulica Hlavna...pri takej presklennej budove s nazvom Point, trosku od nej, ked vystupis na zastavke Hlavna prejdes sa asi 2-3minuty a mal by si to najst vedla su este take terasy ze Metro,Saris a neviem co este...

a vola sa Growmasters
pan.smakovicka
Caute.
Neni to sice growshop ale nevedel som kam to dat. Natrafil som na jednu podivnu stranku :D Kuk na nu :
http://seedbank.webnode.sk/semena/
Pise tam, ze su to feminizovane semena, 5kusov za 150 alebo 180sk :D:D
andrej880
biobotanik je v pohode.poradia, nechcu za kazdu cenu predat veci ak ich neporebujes naozaj.napr. som sa pytalna hnojiva ze co by sa mi este zislo a predavac mi povedal ze v podstate nic nepotrebujem a nap. som chcel kupovat podpornu siet ale odporucil mi pri mojich podmienkach radsej postavat to z plotoveho pletiva.ak som mal problem s vecou tak hned mi to aj vymenili a aj ceny su super.grower je v poho ale tak drahsi,semena su tam urcite originalne pre boha.len je lepsie ked tam ides a vies co chces aj ked aj oni ochotne radia.Chodim do growera od zaciatku ich existencie a som aj snimi spokojny.
Novy growshop na stefanikovej-slabsi vyber ale maju tam kvetinnace vsetkych druhov(inak minule som videl v baumaxe priesvitne).Inak tiez radia ale neviem ci vsetci predavaci su ok.No ale vyhoda je u nich to ze maju semena a z roznych bank.Takze ja neviem asi u mna na prvom mieste biobotanik(inak sa stahuje bratislavsak predajna, ale bude taktiez v petrzalke).A grower taktiez ale ten zaostava s tymi akciovymi ponukami a aj s vyberom.Ale na druhej strane niekde je lacnejsie to a niekde ono.Napr. tie kvapky na meranie ph stoja v groweri o mrtne viac ako je ich norm. cena a biobotaniku ich maju presne za tu cenu ako aj v hornbachu cize asi 2x menej.
_Chronic_SVK_
citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka
Caute.
Neni to sice growshop ale nevedel som kam to dat. Natrafil som na jednu podivnu stranku :D Kuk na nu :
http://seedbank.webnode.sk/semena/
Pise tam, ze su to feminizovane semena, 5kusov za 150 alebo 180sk :D:D

tak to je dost podivuhodna stranka :-D nejaka gazdovska vyroba
Hostage
iny ojeb ta stranka.. Tak ked uz chcem ludi ojebat nepisem jak debil "setci boli spokojny" :D
Davias
no pravda, vyzera to poriadne turbo maxi podivuhodne :) stranka orientovana na predaj semien, na vyber 5 vzoriek po 150sk balenie(nezmysel), minimalny popis v anglictine, ziaden telefonny kontakt...no smrdi to smrdi, a ta fotogaleria...:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma