Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 
ucit sa zhuleny? - Klikni zde pro originální téma
Raskar
Kámoš se jenou zhulil do školy a zrovna ho učitelka vytasila k tebuli tak si tam stoupl a najednou prej viděl zoomem jk když přibližujete foťákem tak prej koukal ke svej lavici a najednou uplně luxusně viděl sešit a to co je v něm napsaný tak jí prej odříkal to co přečetl a dostal za 3
mdfk
ja som sa učil pár x vykúrený, ale vždy som sa na to po čase vykašlal, až cez prázdniny som sa učil na skúšky a došiel ma dráždiť kamarát, že či si nedám, no pri tom dobre vedel, že sa musím učiť a tak som sa geografiu učil vykúrený (Európu) a niečo som si z toho aj zapamätal...

a nejaké odpovede vykúrený už mám na konte... väčšina za 3 :)
Shooter1
Nej. je když si zahulíte šalvěj divotvornou. To se vám pak chce učit jak blázen a jede to docela snadno.
Beer-Drinker
zdravim ve spolek..no ja nevim..me pripadne jak kdy...treba pravo a tak mi slo nejlip zkureny..ale nekdy sem prisel do matiky a ona..pisemka..a jak, kurva..no a ve finale me to mile prekvapilo..nevim..podle me je to i podle situace..:frog:
Tomicz
Já mám tedy docela jinou zkušenost s učenim vypálenej. Vůbec se nejde učit novou látku, ale když si opakujete slovíčka z němčiny, fakt to do tý hlavy naleze. Já se slovíčka učim jenom zhulenej, ptže jinak bych asi propadl. Ale učit se kdy češtinu nebo dokonce chemii, to fakt se jdu radši vyřádit.
nemam sanci - zasekavam se vetsinou na uplnych pi*ovinach, zakladech, ktere rozebiram az se zaseknu, misto abych je aplikoval :rolleyes:
funky_man
problem je, ze se zaseknete na nejake banalni vete a hledate v ni hacek, nebo si 10x dokola ctete tu samou vetu a nechapete ji. Mne to proste nevyhovuje, ale zase kdyz delam nejakou praci treba do anglictiny tak mam zase lepsi fantazii
lootman
Zdar,presne tak si myslim ze ve zhulenosti se napr. dobre uci zemak,jazyky,dejepis atd... naopak treba matematika,chemie na stredni elektrotechnika ani hovno,pozastavovani nad vetama a stejnak jsem nechapal :D takze jak na co je ok....
Lux
já se neučim to jako vůbec takže ani nevim jaký to je učit se zpávovanej ale jestli už vám to kvůli vedlejším účinkům marihuany moc nejde tak se koukněte na vegetalismus.cz a maj tam bylinku jménem brahmi .....je tam napsáno že je přímo určená pro nás:D:D
Freeloader
To hodne zalezi na cloveku,nekomu to de a nekomu ne a taky zalezi co!ja sem se treba na reparat zacal ucit 2 dny predtim (strojirenstvi-2nadupany sesity) nez sem ho delal!tak sem si koupil pekne 2jku situ a dal sem 7 z 8 otazek!ale jak rikam zalezi natom kdo a co se uci,treba fyziku nebo elektro bych vzdal jenom bych votevrel sesit..............este ze tyhle dny sou uz zamnou:baseball:
wasco123
Kolkokrat som sa snazil ucit zprdanej, tak som prd vedel. Ale ked metoda, ucit sa az po 3h spanku po speku je ucinna vec
Kalidor
zdravim groweraky,
ja mam ne zrovna peknou zkusenost po spekovi- druhej den po nem pisemka z cestiny a totalni nesoustredenost. Clovek si nemoh na nic vzpomenout, neco me nutilo myslet porad na uplne jiny veci. A kdyz sem zhulenej tak se muzu ucit a cist ucivo stale dokola a stejne to tam nenahazu :)
Dim
taky sem se skousel ucit zhulenej a ubec sem to nedaval, ale je zajimavy chodit zhulenej na prednasky na vejsce - vzdycky mne ta prednaska pak strasne bavi takze neusinam a docala si z toho i dost pamatuju... :)
TOZ-303
mam spoluziaka, kt. sa inac neuci nez zhuleny na plech. nafayci sa, ze vyzera ako dementny a uci sa. ma dokonca stipko a za to sti. si kupuje semena...
Freeloader
jednou sem prisel s kamosem sfajceny na cestinu a psaly sme diktat a treti kamos celou dobu donas prudil jak sme zkoureny a ze budeme mit voba pekny bury!a dyz se druhej den rozdavalo tak mi dva sme mely jednicky a von dostal kouly,na stredni vopravdu fungovalo zhulenecky stesti:rasta:
DeathCell
když jsem se zkoušela učit zkouřená,myslela sem si,že to poleze lip do hlavy ale jaksi sem se spletla...za chvili mi začaly padat víčka až sem nakonec usla...takže pro mne z toho vyplyva:už nikdy se nedivat do učebnic zhulená:smash:
rayniac
učit zhuletý....pi4ovina
alko
zhuleni se neucte ale az tak 2hod po na me to zabira a pamatuju si skoro vsechno....
m4uL
Ono to není vůbec těžké mi někdy ani nic jiného než se učit zpukany nezbýva, ale jde to pokud je silná vůle. Jakmile se člověk dokáže soustředit tak už je to pohoda.:)
Kripix
no tak prave sostredit se na uceni kdyz sem zhulenej NEJDE! kdyz sem zhulenej a chci se podivat na nejakou latku (ucivo:)) tak do toho sice cumim mrte dlouho ale za pet vterin se prestanu cist text a premejslim nad necim jinym. treba cumim skoro pul hodky ale premejslim treba nad 3,14covinama nebo myslim na nejakou cudimysku s luxusnim zadeckem a vetsinou to zkonci tak ze zase smotnu a podniknu radsi neco jinyho...
peace and learn...
ondra123
Zdravim já myslim že se člověk i když je zhulenej dokáže se naučit. Já sám sem se na závěrečky učil zhulenej jak dobytek a hle udělal sem!!! Všechno je to na člověku jak se do toho pustí. PEACE
PalYno
ucit sa zhulenemu cloveku proste nedaaaaaaaaaaaaaa!
Siki
učit se dá, ale je to problém. Diplomka se ale psala moc krásně. Pět špíčků denně a vůbec mi tehdy nevadilo, že u toho musím trávit tolik času. Byla to prostě zábava.
FK2
Ja se učím hodně zhulenej.. Za normalu mě to nebaví, jsem totiž línej jak svině, ale když si zahulím, nahodím stávek bystré oko a studuju co to dá, pak už ani nevím že su OK a nejsem zkouřenej a dokážu se tak učit aj několik hodin...
To já se snad ani neumim učit zhulenej.Když se sfajčím tak du většinou na komp a nebo lehnu k televizi a sleduju hrozně zajímavý seriály :-)
Wejdas
Ucit se zhuleny neucim ( moc se neucim ani nezhuleny ) ale jednoznacne mi zhulenemu ucivo lepe dochazi konkretne matika.
nero
Jelikož když sem zhulenej tak si stoho vjetšinou nic moc nepamatuju nebo to hned zapomenu takže se to nedá ale jestli přídete na nějakej vzorek kterej to rve do hlavy okamžitě sem snim :D
neni mozny se ucit po brku... ve skole mam vzdycky zasek a cely hodiny jen kreslim grafity
kamil
všechno je možný. a učit se vypálenej je brnkačka, ovšem celý to je postavený na tom jak k učení člověk přistupuje, někdo se holt učit umí a někdo ne. A taky je rozdíl učit se půl hoďky na písemku na základce, a učit se x dní na zkoušku z biochemie na vysoký.
hellfire
kamil: jj máš pravdu, jde to. Když se člověku nechce nezkouřenýmu tak se mu většinou nebude chtít ani když se zhulí. Prostě fakt musí chtít a pak to jde tak i tak. Ale neplatí to u všech.
Já se třeba klidně zhulím na programování nebo tvorbu nějakýho projektu, ukolů atd. Ale pokud ve zkouškovým jen bichluju tak u toho na 99% nehulím. Zato se rád zkouřím večer po učení, protože když měsíc nedělám nic jinýho než, že se učím, tak sem pak z toho uplně vypatlanej a nejsem schopnej ničeho. To pak večerní procházka se špekem krásně pročistí hlavu a hodí ji do normálu. A navíc je to skvělá motivace, říct si "Teď se budu učit a pak se zhulím a na něco kouknu", to se mám pak na co těšit aspoň.
Čaras
Ahoj
Před přjímačkama na střední jsem hulil dlouho v kuse, nebyl stres, po brku sešit. A dal jsem to. Před maturou jsem huli 1 ligu, po hašíku knížku. Matura 2,2,1,1. Řidičák to samí, splnil na 1OO%. THC zvyšuje mozkovou aktivytu, je nakaždym jak ji využije.
fear
No tak...ja som raz skusal...ze ci sa daco naucim spraseny.....otvoril som si knihu so zositom...vsetko som si pripravil na stole...zavaril 4 bona....a zaujimave na tom bolo to ze som uplne zabudol na to ze som sa chcel ucit......vobec som sa pri tych bludnych myslienkach:D...a paranoi...nedostal k uceniu:D potom som si na chvilu lahol.......a dalej uz ani neviem ako som zaspal:D..takze :D..asi zly model na ucenie:D...moc stoned
SmallDudeZombie
Čau, vyzkoušej fialové pheno mazara, to mě vžycky donutilo si sednout a vzdělávat se, ale je možné, že účinek bude u každého jiný. Peace
Sandman
Vetsinou mam stavy jako ostatni ze se mi ucit nechce.. Ale jednou jsem se byl naprosto zkourenz a musel jsem se ucit na zkousku tak jsem vytahl dejepis a byl to mazec.. Zezacatku to byla nuda.. A pak mi pripadalo ze jsem v tom ucivu.. Uplne zive jsem videl jak litam po bitevnim poli a nakopavam nacky... Pul dne jsem stravil v dejaku a ani mi to neprislo.. A naucil jsem se toho dost.. Zkusim nekdy zase :)
_Dr.Skunk_
tak to sem si nikdy nedal:D
Pflusik
Jo s tim dějákem je to pohoda třeba bych se nikdy nemoh učit matiku nebo chemii ale když se tak začteš do dějin a jen si říkáš : ty krávo to neni snad ani možný že se tohle stalo , ty krávo jak to ty lidi mohli dávat já bych to nedával ...:D
Mixerka
Muhehe jasne ze se to neda to sem se ve skole nebo doma kolikrat pokousela :D.... MARNĚĚ :D ale slohovky se tak dobře píšou :)))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma