Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » moje představení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
prokubu
Nový Člen

Karma uživatele prokubu - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

moje představení Příspěvek č. 1





ahoj
Tento tread jsem vytvořil z tohoho důvodu: práve se nachazim ve svizelne situaci s genetikou. Pred par tydny jsem navstivil holandsko, kde jsem zakoupil par semen Sensi Star od White Label. Nicmene tato genetika se mi neujala. Když jsem se pokusil sehnat nějaké řízky přes Grower, bylo mi odpovězeno, že nejsem dostatečně věrohodny člen. Doufam, že tyto fotky mi alespon trochu pomohou získat vaší důvěru.
Prezentovaný model je First lady od Sensi Seeds, pěstováno pod 400w v substrátu.

Old Post 03-11-2004 v 09:39 AM
prokubu je offline   Profil uživatele prokubu   Find more posts by prokubu   Foto galerie člena prokubu   Click here to Send prokubu a Private Message   Add prokubu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

joo kamo vyzera to slusne...:-) myslim ze si ok....mam nejake seeds od SOMA SEEDS ak by si mal zaujem, nie rizky....PM ok?

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 03-11-2004 v 09:51 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

- sem si vůbec nevšiml - to je víc guerilla indoor než já gute

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-11-2004 v 14:44 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

ty jo na 1 kytku 400w tomu říkám přepych no ale nadruhou stránku bych se jich pod ty židle ani víc nevešlo ale máš to slušné zdar

Old Post 03-11-2004 v 17:01 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prokubu
Nový Člen

Karma uživatele prokubu - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5











ahoj
tak sem vyhrabal nejaké další fota....stále First Lady...400w...hlina...

a něco k té kytí pod židlí.....
moje první matka -pěstována ze semen od Sensi Seeds-měla dokvést venku,ale moc se jí nechtělo,tak mazala zpátky pod sodík...

Old Post 09-11-2004 v 23:18 PM
prokubu je offline   Profil uživatele prokubu   Find more posts by prokubu   Foto galerie člena prokubu   Click here to Send prokubu a Private Message   Add prokubu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

hehe dobrej lowrider

Old Post 10-11-2004 v 06:02 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 7

noo myslim ze s takouto galery si dost doveryhodny.....ono na drhej strane musis chapat ze vela ludi je paranoidnych (pravom) taxe je to vsetko o dovere, myslim ze grower ak ty je ok:-))
ale K dostanes az za nejake vytvory nowe:-))

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 10-11-2004 v 12:49 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2007 - Moje pěstírna - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8809500 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív