Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » kontroly THC na silnici
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

silniční kontrola zmaštěnosti... Příspěvek č. 1

Jak jistě víš, policie chce do budoucna na silnicích zjišťovat i jiné návykové látky, než je alkohol.
Zajímal by mě tvuj názor, jestli hulit a nejezdit autem, nebo nehulit a jezdit ? nebo snad riskovat papíry ?
Je to dost blbý, protože dyž sem vožraley za volantem je to průser, kdežto zhuleney jezdim vopatrně a vychutnávam.
Navíc sem v životě měl snad víc než 10 bouraček, taky ňáká střecha, ale nikdy sem neboural zhuleney. Naopak, jednou sem pospíchal, řikal si, zahulim si, pojedu na pohodu, ale nevyšlo to a ze chvili PRD a mel sem malem na svědomí 4 lidi. Uffffffhh

Old Post 13-02-2004 v 07:22 AM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 2

Nějak si nedovedu představit ty testy na THC v praxi. To jako každý pozitivní nález bude přestupek? Jak jinak poznají, jaké v těle přítomné množství THC je už úměrné mému případnému tvrzení, že jsem hulil před dvěma dny (zato ale vydatně)? Nebo to znamená, že po každém špeku bych měl počkat pár týdnů, než sednu znovu za volant? Nechápu... Jinak samozřejmě z praxe vím, že jezdit zmaštěnej není žádný problém, prakticky všichni mí známí jezdí také zhulení a nedělá to nikomu problém. Včetně policejních kontrol... Prostě když je někdo trotlík na řízení, bude se mu zhulenost v případě nehody určitě náramně hodit jako omluva svých mizerných řidičských schopností, ale jinak je schopnost řídit pod vlivem konopí snížena docela málo. Nebo přinejmenším se psychoaktivní účinek konopí neprojevuje nepříznivými změnami chování, jako je nadměrná sebedůvěra nebo agresivní jednání, tak typické pro intoxikaci alkholem. Prostě Phuck da Repression tendencies!!!

Old Post 13-02-2004 v 19:03 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
legalizace.cz

Karma uživatele _the_wolf_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

2 g.ismylife: a tech deset bouracek jsi mel, kdyz jsi byl zmastenej, a vychutnaval sis to, nebo kdyz jsi byl strizlivej...? Sebral bych ti papiry, a urazil ruce, jakmile by ses jenom priblizil k autu... takovy lidi jako ty nemaj za volantem co delat :-(

Old Post 14-02-2004 v 02:06 AM
_the_wolf_ je offline   Profil uživatele _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Foto galerie člena _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message   Add _the_wolf_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _the_wolf_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 4

2 Deda Mraz: Vpodstate s tebou souhlasim, nevim jak chtej merit jestli ses zhulenej prave ted nebo to THC v tele je tam ze vcerejsi kalby....
Ale myslim ze ridit zhulenej neni bez rizika, sice mas pravdu ze na rozdil od alkoholu nemas agresivni jednani a nadmernou sebeduveru, ale na 100% se ti prodluzuje reakcni doba, nektery zdroje udavaj az 10x delsi nez bezne (a bezne to je prej od 0,6s-1,1s) - takze prej az 10s (tomu teda moc neverim,ale neco pravdy na tom bude)

Jezdete v miru

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 14-02-2004 v 10:31 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 5

blockhead: odpověděl sis v podstatě sám...určitý vliv na reakční dobu je bez diskuze, ale desetinásobné prodloužení je nesmysl (to už by ses do toho auta asi ani nedovlekl ).

BohouR: to je samozřejmě tvůj názor, já mám vlastní zkušenost, že řídit totále našrot mi nedělá problém. Jezdím takhle velice často a dlouhé štreky (i v noci) a zatím jsem jsem nikdy nebyl účastníkem žádné nehody, ani jsem se nedostal do nebezpečnější situace (když pominu nějaký Rusáky, co stáli ve dvě v noci u silnice s žigulem a chtěli mě zastavit anebo hovada, který šlápnou na plyn když je předjíždím...). Prdel je, že jednou, když se mi zase stalo to, že jsem začal předjíždět a boreček ve škůdce s buchtičkama na zadních sedačkách mi to přidáním plynu znemožnil (a skoro mě tak navez do protijedoucího náklaďáku, kterej se vyhoupl nad horizontem) tak jsem se nasral a začal jsem ho honit. To bylo asi jedinkrát v životě, co jsem jel fakt nezodpovědně, ale ujížděl mi přes město kilem, takže se nedalo svítit...musel jsem to voroštovat taky. Dneska uznávám, že to byl totální nesmysl ho honit, ale tehdy jsem si to s kámošema docela užíval. Pučil jsem kámošovi vedle mě svojí pistoli a ten s ní na ně mířil z okýnka a taky bylo vidět, že mají fakt dobře nahnáno. No oni si totiž asi mysleli, že je nebudu honit dlouho (pražská SPZ 150 km od Phy), ale shodou okolností jsme měli stejnou cestu, takže jsem za nima jel asi 50 km Museli mít bobany, že už si to určitě napřístě rozmyslej... No když jsme dojeli do města, ještě jsem je párkrát rutinně prohnal uličkama a pak jsem jim na kruháku zmizel. Ale stálo to zato Abych se trochu ospravedlnil, obvykle prasárny na silnici přecházím mlčky, ale tohle mě fakt nadzvedlo, protože jsem dospěl k závěru, že ten magor mě chtěl zabít. No posuďte sami. Úsek oné silnice (mezinárodní tah) byl přehledný, škůdka předemnou jede konstantních 80, vepředu je ještě nějméně 800m volno. No začal jsem předjíždět a když jsem byl na úrovni tý škůdky, tak na to borec šlápnul. No nepodařilo se mi ho už předjet, ale za tu dobu už jsem se dostal asi 60-70m před prudké klesání, z kterého se naráz vyloupl náklaďák. Ten maník měl tamnější SPZ, takže to tam musel znát a vědět, co mi tam hrozí... No pomstil jsem se a zároveň se zařekl, že už to nikdy neudělám, což dodnes dodržuju. Takže jak píše blockhead: jezd;te radeji v míru

Old Post 14-02-2004 v 15:16 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

a jak je to pak u bouračky? Příspěvek č. 6

já jezdím zmaštěnej každou chvíli, ale ve většině případů jenom krátky štreky a v slabim provozu. moje zkušenost s hulenim za volantem je (relativně) bohatá a bezproblémová. nikdy jsem se při nezasek, ani se mi nestalo nic, co by nějak negativně ovlivňovalo moje schopnosti. naopak - připadám si za volantem bystřejší a do určitý míry předvídavější. to jen tak naokraj.

poslední dobou mam ale docela schýzu, když řídim zkouřenej, jelikož mě napadlo, jestli cajti nedělaj testy krve při každý nehodě (asi ne?). nikdy jsem neboural, takže nevim. prostě si v pohodě jedu a třeba to do mně někdo napálí (je to jasně jehio vina). přijedou cajti a co? řek bych, že dávaj dejchnout.... a dál nic? kdo ví víc???

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-02-2004 v 17:54 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 7

Deda Mraz: no jestli te jenom napadne mirit svoji pistoli na lidi, tak ses pekne cvok a okamzite bych ti ji vzala! Ja mam zbrojak uz deset let, ale nikdy bych si nedovolila delat z nekoho z takovouhle srandu... je to pekne nezodpovedny a ubohy! Mozna te muj nazor nastve, ale se zbrani si nemuzes dovolit debilni vtipky...

Old Post 14-02-2004 v 19:53 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 8

Maggie: a když je ta "zbraň" v dané situaci zcela neškodná? Ale ne, samozřejmě máš pravdu, popisoval jsem prostě jeden jediný závažnější morální exces, kterého jsem se dopustil a svým způsobem toho lituji (neměl jsem to zapotřebí), i když si to ti prevíti plně zasloužili. Já prostě jenom nechápu, kde se v něm vzalo tolik zla, že by mě klidně navedl vstříc smrti, jenom proto, že jsem si ho jako pomalejšího dovolil chtít předjet... Vážně! Chápu, že asi nepocítíš ten stejný hněv jako já v oné chvíli a zřejmě jsem taky mohl vzbudit dojem, že toto je můj typický vzorec chování, ale není tomu tak. No tak doufám, že jsem si to u tebe vyžehlil , protože skutečně nestojím o nálepku cvoka...

Old Post 14-02-2004 v 21:14 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

To Děda Mrazivý: No ptáš se proč Ti to ten řidič udělal, ale i sis už odpovědel ... "a boreček ve škůdce s buchtičkama na zadních sedačkách" ... skrátka se určitě jenom předváděl před holkama a ty na něj s bouchačkou, hmm to si nezasloužil, ikdyž to asi neodhad a omezil tě .. Tvoje svědomí Ti to správně ohodnotilo, jako tvojí prohru .. ale dobrá zkušenost

To all: to je prostě <>vina že to svět neviděl , že má zhulenec 10× pomalejší reakce .. je to především individuální, ale kdo je dlouhodobě zvyklej na rozšířený vědomí pomocí ganji, toho to naopak jenom zbystří a reakce urychlí .. jezdim zhulenej 9 let a bez jedinýho problému ..

Old Post 15-02-2004 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 10

S kontrolou i na ostatní drogy než alkohol souhlasím. Nemyslím, že hulení je obecně tolik nevinná věc oproti alkoholu. Jezdit by se mělo za střízliva, když ti ostatní na silnici taky nejsou vyhulení. (kdyby byly vyhrazený silnice pro huliče, to by bylo poježdění)

OWB to jsme my!

Old Post 15-02-2004 v 11:53 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Když bereš zhulenej stav jako něco patologickýho, tak Tě chápu .. ale představ si jogína, kterej žije v trvalý vypálenosti .. plnějším stavu vědomí .. nehulí .. ten taky nemá jezdit?

Dobře dobře, tak ten koho to omezuje a nemůže se soustředit, ať nejezdí zhulenej to je jasný .. na druhou stranu mam zkušenost dřív sme jezdili pravidelně 2× do roka do zhulandu no a na spáteční cestě někde za kolínem jsem si dycky jako zodpovědnej řidič, vždycky stačil v pohodě sjet z dálnice a prospat se 2-3 hodiny, když už sem nebyl schopnej ty strašlivý "mordózní modely" zadaptovat .. no a pak -> a tradá dál .. rozhodně však spěchat + tráva to k sobě nepatří ..

Old Post 15-02-2004 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g.ismylife
Stálý Člen

Karma uživatele g.ismylife - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31 

2 the wolf Příspěvek č. 12

bavim se, jak neumis cist a trepes se, jak papirovej certik

Old Post 15-02-2004 v 16:49 PM
g.ismylife je offline   Profil uživatele g.ismylife   Find more posts by g.ismylife   Foto galerie člena g.ismylife   Click here to Send g.ismylife a Private Message   Add g.ismylife to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 13

za volant TRAVA nepatri vobec

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 15-02-2004 v 17:26 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
legalizace.cz

Karma uživatele _the_wolf_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14

Dik, ze's mi svou reakci potvrdil, ze jsem se v odhadu tve inteligence moc nemylil... ;-)

Old Post 15-02-2004 v 17:30 PM
_the_wolf_ je offline   Profil uživatele _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Foto galerie člena _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message   Add _the_wolf_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _the_wolf_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

si delate prdel ne? Příspěvek č. 15

Ja teda jeste nemam ridicak a zhulenej bych nesed ani za kolo (no semtam, ale malo ), ale rozhodne se musim zastat Dedy Mraze, jako nerikam, ze jeho cin byl projev jednani moudreho cloveka, ale rozhodne se mi vase rakce zdaji vice nez prehnane...

Tak jako zaprve, jesli je nekdo takovejhle kokot a jede vozralej (a typuju, ze ten typek byl) s nakejma kurwama ve skodarne a umyslne ohrozuje zivoty lidi tak si stojim za tim, ze neni nejracionalnejsi reseni to prejit se sklopenejma ocima. Nejlepsi by asi bylo opsat znacku a zavolat na fizly, ale ja bejt v kuzi Dedy Mr., tak se pokusim toho kokota predjet, zabrzdit a rosekam mu drzku, protoze na takovyhle typky proste nic jinyho neplati, mozna ze to jeste podpori jeho dementni chovani do budoucna, ale urcite min, nez kdyz se predvede pred tema krasavicema. A myslim si, ze prohnat ho s pistoli v ruce bylo taky dobry reseni, ikdyz trochu krajni rozhodne si to ten typek zaslouzil a za zadnyho frajera toho vecera urcite nebyl.

Mozna budte radi, ze mezi vama jsou prave takovy typci jako je tady deda mraz, protoze pacifismem se proste vdycky vysledku nedovolate...

Old Post 15-02-2004 v 21:42 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 16

BohouR: ne všichni jsme holt stejní a mě prostě (alespoň zatím) jezdit našrot nevadí, ale taky takové jednání snad nepropaguji, ne? Nevím, jak to teď formulovat, abych tě neurazil, ale řekl bych, že prostě někteří lidé jsou s autem více "srostlí" a řídí z velké části jakoby instinktivně. Beru prostě volant a pedály jako jakési prodloužení mých vlastních nohou a rukou a pokud jsem schopen jít po svých, budu zřejmě i schopen řídit auto. Nejsem totiž ten typ z Jahelkových spisů: "na motocyklu jsem jel, protože jsem byl příliš opilý na to, abych ho vedl"
No věřím, že si rozumíme a že to nebudeš brát jako ofenzívu, ale jako snahu o konstruktivní náhled na danou problematiku
A ještě k té agresivitě mezi lidmi, naprosto s tebou souhlasím! Copak je normální chtít někoho zabít jenom proto, že tě předjel (nebo chtěl předjet)?!

fak.gesho: díky za zastání! V záležitostech jako je tato, kde hrozí moje zaškatulkování mezi trotly si jej cením dvojnásob...
Jinak k podrobnostem, ožralej ten týpek asi nebyl, spíš se naprosto dementně předváděl před těmi slepicemi, co si je vezl na zadních sedačkách. Opsat si SPZ a nahlásit to jako dopravní přestupek by mi asi moc nepomohlo, počty svědků byly bohužel na obou stranách vyrovnané... Ale nakonec jsem byl rád, že jsme při té zběsilé honičce neublížili někomu dalšímu. A přestože jsem dodnes přesvědčený, že to svůj úkol splnilo (něco podobného si ten týpek jistě propříště dobře rozmyslí ), dnes už bych stejným způsobem nejednal. To bych si jedině musel pořídit přiléhavý trikot s písmeny DM na hrudi a dělat to na plný úvazek jako superhrdina-ochránce spravedlivých
No ale přesně jak jsi napsal ty, ten den určitě ten kanál za žádnýho frajera nebyl a to taky zahřeje...
Jo a ještě taková perlička, která mě napadá v souvislosti s tvou přezdívkou...stalo se to nedaleko vesnice Holohlavy

Old Post 15-02-2004 v 22:32 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2004 - kontroly nahraniciach - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1291320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív